Új privát üzeneted érkezett!

Zita, ebben az esetben nincs más dolgotok, mint tüsténkedni. Kép Egyebekben teljesen egyetértünk. Jó lenne, ha nálunk is ilyen dokik lennének. Tudod, itt mennyire jutottunk. Nincs egy normális meddőségi szakember. Kép

Falina, milyen gyógyszert kaptál most? Korábban miket szedtél? Hőmérőzésben egyetértek. Drukkolok az Uh-hoz. Kép

V.
vera77
 
 


Vera!
Most még nem kaptam bogyót (3. dokinál még semmit, 2. felírta a clostit vizsgálat nélkül), előbb kivizsgál.

Tina!
Voltam ma UH-n. Doki szerint már valszeg volt tüszőrepi, de biztosat ciklus végén tud mondani. Azt mondta, hogy ez a ciklus nem egészen úgy alakul, ahogy kéne. És kért ma genetikai vérvizsgálatot is, majd a 24. napon veszik le. Ezt nem támogatja a TB, kaptam is csekket befizetésre. Neked volt ilyen vizsgálatod? Remélem ezt minden jelöltnél megcsináltatja, különben kezdek aggódni! Ahogy kijöttem tőle, már el is "temettem magam", kezdtem feladni mindent...

F.
falina
 
 


Sziasztok! Kép

Szóval: 2x1 closil a mensi 3. napjától 5 napig. Ennyi. Ma meg szerintem kerülget a rosszullét, úgy fáj a hasam, mint amikor mensim van. /Nekem nagyon szokott fájni Kép /
Van valami ötletetek e tünetek gyógyítására?

Üdv: Belya
belyus
 
 

 
 

Danaaia!
Még nem mertem megcsinálni a tesztet.
Ma vagyok a 33 cn-on, a hőm még fennt van.
Már nagyon izgulok.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Falina!

Nyugi, nyugi azt nekem is megcsinálták! A vetélések miatt kell, bár én rákerestem a neten, de nem találtam különösebb összefüggést. Ne temesd még magad!
Progi eredmény nem jött meg?

Belyus!
Nem tudom, szerintem a 2x1-től "kicsit" sok a 9 tüsző!!!! Nem akarja a dokid csökkenteni az adagtot? Megnézi UH-n, hogy biztos repednek-e, ezek akár cisztákká is nőhetnek.

Judyt!
Ez izgi!!!!! Nem akarsz tesztet csinálni? Ha + legalább megtudod hamarabb, és akkor nem kell ezen tovább izgulni. Ha esetleg - (de úgysem ez lesz) akkor egy kicsit rossz lesz, de kevesebb ideig éled bele magad!

Danaaia!
Te is a 33. napon vagy! Ez rád is vonatkozik! Kép Bár írtad, hogy nem akarsz, (én biztos csinálnék, nem szoktam kibírni, hogy ne) Amint tudok válaszolok mihamarabb!


Rengeteget írtatok a hétvégén! Én be se kukkantottam, nem szokott ilyen forgalom lenni. Csak így tovább!!!
vtina
 
 


Vtina!
Jövő héten mindenképpen kell menni, akkor majd kiderül, de e mellé kaptam tüszőrepi szurit, úgyhogy nagyon reménykedek Kép
belyus
 
 


Tina!
Szeretnék tesztelni, csak még nem döntöttem el, hogy holnap reggel vagy majd csak csütörtökön reggel csináljak.
Nagyon izgulok.Már annyira szeretném, hogy sikerüljön.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok lanyok!

Juj, de regen voltam!

Fene bele most meg ugy faj a hasam, meg se birok mozdulni, most jott meg!!!!!

Na, nem baj, Bobe, holnap utan a harmadik napon elkezdem a clostit!!!!!
Akkor azert biztos lesz valami mar, nagyon remelem!!!!!!

Judyt!

Neked meg nagy drukk, hogy sikeruljon!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Judyt!
mi is várjuk az eredményt!

Tina
vtina
 
 


Sziasztok!
33. nap, még mindig semmi. Nem merek túl korán tesztelni, met akkor bemesélem magamnak, hogy azért -, mert túl korán volt.
Vera!
Én is ettől tartok, nem vagyok túl optimista. Bár máshol azt olvastam, hogy a duphaston abbahagyása után hamar leesik a progiszint, és én csak a 25. napig szedtem. Na szóval nagy a káosz a fejemben.
A Pázmány, az jó. Szerintem minden egyetem vizsgaidőszak táján rossz, egyébként oké. Itt is van hülye tanár meg normális is, vegyes. De szerintem elvégezhető. Az biztos, hogy az elte levelezőn kevesebb tárgy van egy félévben, mint itt.

Judyt,
ha a hőd fent van az biztató. Én nem tudom mérni, képtelenség a reggelemet rendszeressé tenni a gyerekek miatt..

Belyus,
hanyadik napon vagy? A görcs lehet hogy a sok tüsző miatt van.

Tina!
Várom a levelet.

Sziasztok
Danaaia

.

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Nem kéne nekünk is táblázatot vezetnünk? Lehet, hogy azért ne jönnek a zebrák, mert nincs nekik hova?????? Kép

Tina
vtina
 
 


Tina!

Nekem tetszik az ötlet! Kép
Asszem múltkor elfelejtettem mondani, hogy vérvizsgálat eredménye még mindig nem volt... Pedig eltelt 12 nap az utolsó vizsgálatig. A 3. napi eredményt te mikor kaptad meg, illetve telefonálni kellett vagy dokinál kielemeztétek?

F.
falina
 
 


A táblázathoz kéne egy kis segítség, én nem nagyon értek hozzá.
Az eredményeket ott mondja meg kivéve a 24. napi eredményt, azt telefonban. Az a baj, hogy nekem ez holnap pont esedékes lenne, DE NEM MEREK elmenni. Már előre jól kiborultam Kép
Mert azt biztosra tudom, hogy ez a hónap nem AZ. Minek ezt még megerősíteni egy Hcg vizygálattal. E nélkül legalább még pár napig jobb a kedvem

Tina
vtina
 
 


Danaaia!

Már a 34.-en vagy? Kép
vtina
 
 


Szia Tina.
Igen. De nem merek én sem tesztelni. gyáva nyúl vagyok. talán pénteken, ha addig semmi változás. Még azon is gondolkodom, hogy holnap doki, de utálom ha nem mond biztosan. Az sokkal rosszabb.
Honnan tudod hogy ez nam Az a hónap? De az érzéseidet meg tudom érteni. Nálam is ez van, inkább még reménykedek pár napig.
A táblázat jó ötlet. Megpróbálom
<pre>
állapot név város cn nap
? Danaaia Esztergom 34.

</pre>

Ilyen kezdetlegeset már tudok, de majd továbbfejlesztem.
Sziasztok
Danaaia

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Most csak azért írok gyorsan, hogy van táblázatunk, csak el van hanyagolva. Kép MEgpróbálom betenni. Ha nem sikerülne, akkor valahol a július 30-i archívum környékén még megtalálható, illetve Zita vezetgette. Átveszi tőle valaki?

Csajok, akiknek már tesztelni kellene! Kép Teszteljetek, mert borzasztóan kíváncsi vagyok. Kép Kép Kép Kép Kép

Majd még megpróbálok írni este. Most mennem kell dolgozni.

Üdv., V.

Kép
vera77
 
 


Jézusom!!! Tapintatlan bunkó vagyok! Kép

Böbe, ne haragudj rám! Ez volt az utolsó táblázat, amit találtam, és nem néztem meg a tartalmát!

Kép V. Kép
vera77
 
 


Sziasztok lányok(külön nem köszöngetek, mert csak az lenne 20 sor -rég jártam erre! Kép

Vera, semmi gond, először elfacsarodott a szívem,mert 22-én este tudtam meg, hogy már nincs velünk a baba, de már túl vagyok rajta! Túl kell lennem rajta!

Ma vagyok a 9. napon, már beszedtem az ehavi closti adagot és nagyon reménykedem.... Kép

Dodo, akkor most már te is szeded? Kép

Belyus, szerintem nagyon sok ez a tüsző, valami nagyon el lett lőve, lombik alatt sem nagyon hallottam ekkora mennyiségről... Kép Ha görcsölsz, akkor ez az oka, nekem most ebben a hónapban 2 nagyobb tüsző érett a 10-11 nap környékén és mondta a doki, hogy érezhetek szúrást, mert nagyra nőnek...

Mindenkinek nagy drukkok.... Kép

Böbe

Ui: és jóváhagyták a lakáshitelünket + befestettem a hajam! nem lehet rossz hónapom, nem Kép
baba76
 
 


Sziasztok!

És ebbe hogyan lehet beleírni? Tudja valaki?
vtina
 
 


Tina, szerintem Zitától kellene elkérni a táblát és utána abba lehet beleirogatni és feltenni....

(én feltenni nemtom...)
baba76
 
 


Lányok!
Képzeljétek sikerült.Kép
Magam sem gondoltam volna, hogy az első closty-s hónapban összejöhet a baba.Kép
Drukkolok nektek!!!Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Húúú Judyt! Annyira örülök! Kép Óóóóóóóóriási gratula!!! Kép

Hát nem tudom lányok, hogy már mit is gondoljak. Már türelmetlenül várom a szerdát, akkor kell mennem dokihoz.

Böbe! Ezek után biztosan jó hónapod lesz, drukkolok hozzá. Kép

Puszi:
Belya
belyus
 
 


Judyt,

minden nagyon szépet és jót kívánok, vigyázzatok nagyon egymásra! Kép Azért ne tűnj el! Kép

Belya, én is abban bízom Kép

Böbe
baba76
 
 


Böbe, Belyus!
Nagyon szépen köszönöm.Kép
Persze, hogy nem tűnök el.Kép
Drukkolok nektek.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Judyt!
De jóóóóó! Gratula a pocaklakóhoz!Kép
( annak meg külön örülök, hogy javítod a topik statisztikáját Kép)

Danaaia!
Te mikor tesztelsz?
Megnéztem: már március óta vagyok topiklakó. Szóval ideje lenne már odébbállnom....Kép De hát olyan jó itt a társaság....

Falina!
Hogy vagy?

Tina!
Tudod- e már az eredményt?

Böbe, Dodó!
Nektek különösen drukkolok!Kép

Belyus!
Üdv itt!Kép
Hogy vagy? Görcsölsz- e még?

Én ebben a hónapban kipróbáltam az LH tesztet(se UH, se Closti), ami tegnap lett kétcsíkos. Kíváncsi vagyok a végeredményre.Kép
(3 megmaradt az 5- ből, így a következő hónapban is próbálkozhatok Kép - jajj, már megint előre gyártom az ideológiát....Kép )

Bocs, ha kihagytam valakit. Kép
Megy a drukk mindenkinek!Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Pokoli napon volt, most értem vissza az irodába!
Ma már csak jó dolgokkal vagyok hajlandó foglalakozni. Orvoshoz meg végképp nem volt időm elmenni. Még csak fel sem tudtam hívni. elmenjekígy holnap vérvételre? Szívem szerint kihagynám, de asszem muszály lesz.

Judyt! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Remélem ezzel megtörted azt a bizonyost, ami a topikunkon ül! Gratulálok!!! Vigyázz magadra, és számolj be hogysmint vagy.
vtina
 
 


Judyt!
Gratula és nagyon vigázz rá!

Tina!
Menj vérvételre, hátha sikerült!

Terika!
Méhfájdalom mostanában nem volt. Viszont tegnap émelyegtem, de valszeg csak az Elevittől volt. Igaz a 2. terhességem kezdeténél is volt ugyanez a tünet, szintén a ciklus közepén. Úgyhogy most rménykedem hátha lesz vmi ill. vki.

Én is szeretnék majd felkerülni a táblicskuba!!!

Lányok!
Világosítsatok fel légy szi'! A tűszőrepedéstől számolva hány napig érdemes próbálkozni?
Másik kérdés, ha kicsi a tűsző, akkor nem sok az esély a teherbeesésre? És erre adnak vmi bogyót, hogy szép nagyra nőjön?

Üdv:
Falina
falina
 
 


Falina!

A closty az a tüsző növesztésre szolgál. Gondolom, ha meglesznek az eredményeid+amit látott most UH-n, akkor felírja ha szükség lesz rá.
Az elevittől lehet hányinger???? Mert nekem van állandóan, én eddig a closty-ra gyanakodtam! Bár elevitet 2-3 napont aveszek be, mikor éppen eszembe jut.
Még rágódok a holnapi vérvételen. Talán el kéne menni, mert picit fáj a hasam.
vtina
 
 


Tina!

Mondjuk a Closty gyógyszer, sztem neked inkább attól van émelygés. Aztán ki tudja végülis. Én alig tudom az Elevitet reggeletne bevenni. Volt, hogy már kijött belőlem.

Miért is szereti dokink a 24. napon megállapítani, hogy van-e baba? Jól emlékszem, hogy azért,hogy ha igen, akkor felír hormonpótlást? 24. naptól adott pótlás nincs szerintetek későn? Más orvos a 15. naptól ad progit.

F.
falina
 
 


Csajok!Kép

Csak gyorsan...
Hétvégén felújítom a táblát!Kép Oksi??Kép

Most megyek, mert hulla fáradt vagyokKép

Puszka, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita!

Adataim a táblához, légy szi' vegyél fel engem is!

Falina, 2003. október, 26 év, Budapest, 28-29 nap, Closti még nincs (de lesz valszeg jövő ciklustól), gyerek még nincs (sajnos)

Köszönöm: F.
falina
 
 


Zita!

Eeeeeengeeem is!
Tina, 2003 július, 26 év, Bp, 28-29 nap. Closti (hol igen hol nem) ma 24. cn.
Falina!
Igen azért kell a vérvétel! Hogy miért 24. és nem 15. nap azt nem tudom?? DE talán azért, mert azt mondta, hogy HA terhes vagy, és esetleg kell a pótlás. Tehát progit és Hcg-t is néz. A 15. napon Hcg-t még felesleges nézni!!! Úgyhogy gondolom, ezért.

Nekem ma kellett volna mennem. De nem mertem. Azt beszéltem meg magammal, hogy hétfőn (27.cn) csinálok egy tesztet, és ha van vmi csíkocska, akkor azonnal elmegyek vérvételre.
Tina
vtina
 
 


Tina!

Sz'tem nem kell aggódnod a progi szinted miatt, a clostikúrától biztos megfelelő mennyiség van a szervezetedben, de azért csak menj el a dokihoz, ha zebrás lesz a teszt hétfőn! Kép

F.
falina
 
 


Sziasztok!Kép

Próbatáblázat!Kép
Légyszi írjátok meg a hiányzó adatokat!

Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Hoppá! Elfelejtettem sorbatenni!Kép
Sz1l van még mit finomítani rajta!Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sz1l = sz'al(szóval)
Na ebbe is belesültem...Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok! Kép

Akkor mondanám:
Próbálkozás 2003 januártól
Ma, vagyis 5-én vagyok a 17. napon
Ciklus: rendszertelen
Kor: 23
Város: Szigetvár
Clostil: 2x1 a 3. naptól

Ja és a múltkori reggeli görcsöm elmúlt, most már CSAK minden este kap el a hasfájás! Szerintetek ez mitől lehet?

Üdv: Belya
belyus
 
 


Szisztok!

Judyt, Kép Kép Kép Kép Kép Problémamentes babavárást, és folyamatosan kérjük a híreket. Kép

Csatlakozom Tinához azzal a bizonyossal kapcsolatban, ami a topikunkon csücsül...
Tina, hétfőn drukkolok a teszthez. Kép

Terika, én is a társaság miatt vagyok ám itt. Kép Írok neked mailt a hétvégén.

Falina, tüszőrepi után még kb. fél-1 napig esélyes a dolog, inkább előtte érdemes belehúzni.

Belya, azok a tüszők, amik a petefészkeidben csücsültek v.szeg jól megpiszkálták azokat. Attól is lehet a fájdalom. Már nem kell sokáig várnod, és kiderül, hogy volt-e értelme a giga-tüszőknek! Kép

Zita, jól elvoltál reggel! Kép Nekem beírhatod a táblába, hogy closti lesz a következő ciklusban, és ma vagyok az 50. cn-on. Kép Jó, mi? Ciklus hosszára beírható a 24-28 nap.

Jó hétvégét!

üdv., V.
Kép
vera77
 
 


Sziasztok!Kép

Gyűjtögetem az infót mindenkitől, aztán hozom a kész, vagy majdnem kész táblát!Kép

Z

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita!
Inkább a 17. napon voltam pénteken. A táblában szereplő 20. c.nap a barnázástól számítva volt és ugye nemrég világosultam meg végérvényesen, hogy az nem számít.
Javítsd ki, l.sz.! Köszi!
Falina
falina
 
 


Sziasztok!

Falina!
Akkor mi most együtt számolgatjuk a napokat!Kép

Tina!
Tudomásom szerint az Elevit csökkenti az émelygést. Ami viszont okozhatja, az valóban a Closti lehet - hiszen annak hatására emelkedik meg a progiszint.
Hogy vagy most? Már csak kettőt kell aludni a tesztelésig....

Zitus!Kép
Lassan jobban tudod az adataimat, mint én.Kép
Rég beszéltünk.....

Vera!Kép
Figyelem majd az emiljeimet. (hajlamos vagyok megfeledkezni róluk)

puszi: Terika
terika
 
 


Zita!

Köszönjük a táblát!!!!!! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Így már könyebb szívvel tesztelek hétfőn. Van már otthona a zebrámnak!
Szerintetek milyen tesztet vegyek? Melyik lehet a legérzékenyebb? Mert ugye a 27. napon fogok tesztelni, (nem jószántamból.) Úgy érzem muszály, mert eléggé fáj a hasam (nem úgy, mint amikor megjön, akkor nekem nem is szokott) Valahogy nehéznek és zsibbadtnak érzem a méhem. Ha sokat állok, a lábam is elzsibbad. Éreztetek valaha is iylet? Én sajna már igen. Kép


Danaiaa! Mi a helyzet?
Tina
vtina
 
 


Judyt!

Mi ujsag veletek? Mikor mesz orvoshoz?

F.
falina
 
 


Sziadztok!Kép

Falina!Kép
Javítottalak!Kép

Terika!Kép

Még szép, hogy tudom minden adatodat!!Kép Ezt kötelességemnek érzem!Kép
Nagyon rég beszéltünk, tegnap lestelek a mes.-en, de nem láttalakKépKép
Jövőhét pénteken valszeg szabin leszek (hétfőn még lepaktálom a kolegámmal), sz'al lehet, hogy megyek!!Kép

Tina!Kép

Szívesen!Kép
Hozdd gyorsan azt a Zebrát!!Kép

Danaaia!Kép

Mi újság? Izgulounk!!Kép

Nagyon takarítanom kéne, de még hozzá sem kezdtem.Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Kép

Már csak Danaaia és Judyt adatai hiányoznakKép.
Remélem Danaaia is zebrát hoz!!Kép

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Vera!

Az 50. cn vagy?! Ezt hogy csináltad?
vtina
 
 


Tina!
Azt én is szeretném tudni. Kép Ha nem jön meg keddig, akkor megyek vissza a Dokimhoz. Aztán v.szeg beleegyezek abba, hogy gyógyszerrel meghozzuk, és utána jön a closti, aztán pedig a baba. Kép Fő az optimizmus.
V.
vera77
 
 


Sziasztok!
Elég zűrös volt a hetem második fele ezért nem jelentkeztem. 36. napon megjött úgyhogy nem kellett tesztelnem. Most a 2. napon vagyok, és nem vagyok letörve!!! Csak ezt a fölösleges 1 hetet sajnálom, hogy "tétlenül" telt el.
Judyt! Gratula és minden jót nektek. Mostmár van kit utánozni a topikon. Kép
Zita!
Tök jó a tábla a hiányzó adatok:
2004. május
Esztergom,
29 év
2. cn
ciklus hossza gyogyi nélkül rendszertelen, csak clostival 28 nap. Most azt hiszem Verának lett igaza, és ezek szerint a Duphaston nálam 1 hét késést okoz. Ebben a hónapban megbeszélem dokimmal, hogy nem szedem inkább tüszőrepi szurit adjon. Korábban azt kaptam.
Most Closti 2x1 a 2. naptól, és 13. napon kérek Choriogonint, ha kapok.
ja és két kislányom van, Mesi, Juli.

Tina!

Ezen a héten pont ugyanezt éreztem én is. Pedig ilyen sose volt nekem. A lábamba is kisugárzott. Olyan furcsa zsibbadás, bizsergés volt. Remélem neked nem az lesz a vége mint nekem, ügyesebb légy!!! Ugye nem keserítettelek el, nem volt szándékomban.

Na jók legyetek, babásodjatok!
Danaaia

.

Kép
danaaia
 
 


Danaaia!
SAjnálom, hogy szórakozott veled! Beszéld meg a dokiddal ezt a gyogyit.

Furán fog hangozni amit mondok, de a holnapi tesztelésnél kivételesen nem lennék letörve ha negatív lenne. Ha pozitív akkor asszem lenne bőven min aggódnom. Ez a tegnapi méh fájás estére csak fokozódott. Ha felálltam úgy éreztem mintha 2 kg-nyi súly húzná lefelé a méhemet, mellette meg hol szúrt, hol zsibbadt a két petefészkem. Pont ilyen volt az is amikor vetéltem. Kép
Úgyhogy most mindenkit inkább arra kérek azon drukkoljon, hogy negatív legyen a teszt, mert azt hiszem valami nagyon nem stimmel odabent. Fura módon mára meg teljesen elmúlt.
Hétfőn irány a doki.
Tina
vtina
 
 


Sziasztok!

Dana, nekem is kb. 1 héttel tolta ki a ciklust a Duphaston. Ennyi kell a szervezetnek, amíg kapcsol, hogy hoppá, itt nincs terhesség, csak átvertek.

Tina, ne igyunk előre a medve bőrére. Várjuk csak meg azt a tesztet, és utána tényleg irány a Doki.

Megyek főzni.

üdv., V.
vera77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?