Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy vagytok és merre jártok?????

vagyunk csak a kisasszony elég nyűgi az utobi pár napban és nem nagyon van időm olvasok de írni már nem jut az időből most is alig elaltattam már fel kelt. jönnek a fogai már 2-3 napja kinlodunk. még álmában is sír.:-(

Nitacska olvastad a blikk oldalán az 5 gyermekes anyukát akit apuka otthagyott???????/ volt egy hozzászolás nitacska néven.

Látásból ismerem őket itt szoktak közlekedni ők is sőt a ygerköcök lehet ide járnak suliba ámk.

Hát nem semmi.

Etelka jó nagyok vagytok már Boldog 10 hónapot nektek igaz lemaradtam pár napot :oops:

na majd jövök még később

Csilla végülis mindegy csak egészséges legyen.

habár és is annak idején mikor kérdezte a doki anyuka hogy érzi ki lakik oda bent????
Mondtam hogy mindegy csak egészséges legyen de kislányt rendeltem otthon és azt is érzem hogy az van a pocakban

:lol: és sikerült. de következőnek is egészségeset kérek és kisfiút :D :oops:

jaj tiszta dinka vagyok alig aludtam ma már nem meygek hülyeségért a szomszédba :lol:

KépKép
manojoco
 
 


Hát én elsőre lányt éreztem...most már mindegy...csak tényleg egészséges legyen...bár a lány rucikat nézegetem a neten... :oops: Ki tudja bejön e a megérzésem vagy nem?! Amit Isten ad....az úgy jó ahogy van! Nem?
Szép estét nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Manojoco igen én írtam mert az 5 gyerekből a kislány a keresztlányom:))))))))
sajnos mindent tudok a rohadék exről...............

a gyerekek igen az ámk-ba járnak:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Csilla nekem bejött a megérzésem mindkét gyerköcnél.


Nitacska


Igen én is igy értelmeztem hogy te vagy a keresztanyu :-)

Hát sajnos nem semmi de azért milyen szemét dolog hogy pont a barátnőjével csalta meg
sajnos a műsort nem tudtam megnézni de remélem rendbe jönnek hogy a lakásgond levan vagy hogy fogalmazzak.
azért felelőség és pénz nevelni azt az 5 gyereket és ráadásul egyedül.
Iza 1 éves már akkor megcsalta ezek szerint a drága apuka???
na megyek mert végzet a mosogép majd még vissza nézek

KépKép
manojoco
 
 


Manojocó ma voltam náluk..szuper tényleg a lakás......Izát jól megszorongattam!!!!!!!!:))))))))


pontosan mióta volt együtt a roibanccal nem tudom de még nem volt Iza 1 éves.....nemsokkal múlt fél éves aszt hiszem......

a műsort majd a neten is meg tudod nézni 1 vagy 2 hét mulva:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, nem Verának hívják az anyukát véletlenül? 4 fia és 1 lánya van, nem? Ők vannak, voltak az álomépítőkben is? Én is ismerem egy másik fórumról. :oops:

Hogy vannak? Hogy bírja egyedül? Ki segít nekik?

manojoco: Remélem nekem is bejön majd!!! :P :D

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla de igen Verának hívják és 4 fia 1 lánya van:))))
szombaton volt az álomépítős műsoruk:))
jól vannak........most voltam náluk.....anyagilag kicsit szűkösen de mindent megad a gyerekeinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fel is nézek rá!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="nitacska007"]C írta:nitacska007silla de igen Verának hívják és 4 fia 1 lánya van:))))
szombaton volt az álomépítős műsoruk:))
jól vannak........most voltam náluk.....anyagilag kicsit szűkösen de mindent megad a gyerekeinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fel is nézek rá!!!!!!!!


Örülök...gyalázat amit az apa csinált velük...Remélem bírja anyagilag és tényleg egy új életet kezdhettek most....Iza nemsokára 2 éves lesz, nem? Visszamegy dolgozni Vera? Gondolom igen, muszály...Te és tényleg részletekben kell visszafizetni amit az álomépítők csináltak neki?

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla találkoznák az apával olyat tennék még lehet magam is meg bánnám:((((
Iza november 25-én lesz 2 éves:))))))nagy lány már:))))
Vera igen megy vissza dolgozni amint Iza beszokik a bölcsibe.......
semmit nem kell vissza fizetniük amit az építők csináltak.....nem tudom mért terjed ez a pletyka......... :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="nitacska007"]C írta:nitacska007silla találkoznák az apával olyat tennék még lehet magam is meg bánnám:((((
Iza november 25-én lesz 2 éves:))))))nagy lány már:))))
Vera igen megy vissza dolgozni amint Iza beszokik a bölcsibe.......
semmit nem kell vissza fizetniük amit az építők csináltak.....nem tudom mért terjed ez a pletyka......... :oops: :roll:


Nem tudom, ezt hallottam én is....ezek szerint tök ingyen csináltak mindent? Semmi elkötelezettség? Örülök hogy jól vannak.... :D

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


igen ingyen csináltak mindent......van egy keret minden családnak.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Oh, ez jó, akkor ezek szerint igazi embereknek csinálják. :) Én nem tudtam pontosan, hogy működik ez. .) Jó, ha olyasvalakinek jut vmi jó, akinek szüksége van rá. :)

A mai napunk 1 katasztrófa volt, de már túlvagyunk rajta majdnem. :)

Hgy vagytok?

Csilla, te mikor mész legközelebb orvoshoz? Kedves Kismama. :) Nagyn kíváncsi vagyok arra pocaklakó babára. :) Beni jó kisfiú?

Hulla vagyok, amíg még kb 10 percig nyugi van, én is ledőlök...

Mindenkinek üdv, pussz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszönöm kérdésed Dóri, jól vagyok...16. hét...5-én megyek az orvoshoz...nem tudom látni vélünk e valamit már...jó lenne tudni, de csak kíváncsi vagyok ám...de lányt érzek....Ti hogy vagytok?
Beni köhög, náthás, és asztmás lett....csütörtökön voltunk orvosnál vele, kap ilyen fufukákat is.
Jó hogy most szünet van, a család itthon, bár nyüzsi és pörgés az életünk...próbálom a fontossági sorrendet betartani!
Te hogy vagy? Minden okés? :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


sziasztok

olvasó modban vagyok .
jocika csütörtökön beteg lett igy itthon van.
Gréti tiszta hiszti főleg ma hogy óra állitás van.
megyek meg etetem aztán jövök ha tudok de már sorban állnak a gépért a fiuk :D

KépKép
manojoco
 
 


Úgy látom, mindenki beteg, mi sem úsztuk meg. Ez az őszi torokgyulladás most valahogy nagyon agresszív. Én is elkaptam, pedig ez igen ritka nálam. A gyerekeek és unokák pedig egymás után dőlnek ágynak, mint a dominó....... :cry: :cry: :cry:
Szval van tennivaló, de majd csak túl leszünk ezen is, igaz?
A betegeknek gyógyulást, az egészségeseknek pedig továbbra is jó egészséget...ha lazajlott a torokgyuszidömping, mjd jövök...persze mindig olvasom a híreket.
Sziasztok
bábaildi
 
 


Bábaildi pont tegnap jutottál eszembe hogy már rég voltál fent vagyis régen irtál.
gyógyuljatok meg :D

Te mit szólsz a geréb ágneshez???
egyáltalán ehhez az egész otthon szüléshez ???
Én nem is tudom azok akik az otthon szülést választják mindent mérlegelnek-e .
Nekem eszembe sem jutott volna egyiket sem otthon szülni főleg hogy nálam nem ment minden simán.
Még most is rossz érzés fog el ha eszembe jut mikor mondták baj van akkár el is veszithetem volna a babát ami borzasztó még bele gondolni is nem azért vártuk és készültunk a baba érkezésére hogy mire a célba érjünk elveszitsük :cry:

De hát nem vagyunk egyformák.

ez az én véleményem nem megbántani akarok senkit.



szép napot mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást és gyors gyogyulást!

Mi jól vagyunk!(kopp-kopp-kopp)
Szerdán voltunk védönönél méreckedni.Az eredmény +4centi (55cm) és több mint egy kilo(4770g). :D
Kép

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Az otthonszülésről napokig lehetne beszélni pro és kontra, de röviden az én véleményem: tudomásul kell venni, hogy van egy szük réteg, aki ezt a módját választaná és választja a szülésnek. Nem hinném, hogy ne lehetne engedélyezni, hiszen ők észülnek a szülésre, járnak terhesgondozásra, elvégeztetik a szűrővizsgálatokat. Sokkal kevésbbé veszélyeztetik a gyereküket, mint azok, akik el sem mennek orvoshoz, gondozatlanul v. uram bocsá' titokban szülik meg a kicsit.
Geréb Ági múlhatatlan és elévülhetetlen érdeme, hogy ráébresztette a társadalmat, a nőket, hogy LEHET orvos nélkül, az apa jelenlétében, természetes módon, beavatkozásmentesen szülni. A baj az, hogy Ő is bigottá vlt, nem látja és fogadja el, hogy mennyi változás történt a kórházakban, és nem fogadja el a korlátokat sem. NEM LEHET korlátok nélkül mindenket felvállalni. Pl ikerszülés, császármetszés utáni szülés, 35 éves kor feletti szülés NEM vezethető otthon, még akkor sem, ha minden rendben volt a terhesség alatt.
Vagyis szerintem a kismama írjon alá egy nyilatkozatot, hogy felkészült a tervezett otthonszülésre, és a kisérő-segítő pedig írjon alá egy nyilatkozatot (büntetőjogi felelősséggel), hogy ismeri és felismeri azokat a veszélyeket, amikor azonnal kórházba kell vinni a vajúdót.
(személyes tapasztlatom, hogy inkább a dúlákkal van baj, horrorrokat tudnék mesélni...)
És igen, van orvos, aki a pénzét félti, van aki maradi, és van a másik oldalon elvakult, zsigerből kórházellenes otthonszülő is...ezzel nincs mit kezdeni.
El kell végre fogadni mindkét félnek a magfelelő kompromisszumot, de mindkét félnek egyformán és kötelező érvénnyel, aztán HAJRÁ :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Sziasztok!!!!!!

a betegeknek jobbulást!!!!!!!

CSilla gyorsan megy az idő...már 16 hetes vagy!!!!!! :wink: :wink:

Manojocó én azokat akik otthon szülnek felelőtlennek tartom és inkább nem írom le mit gondolok!!!!!!!!!

Tüncü tüneményesek a gyerekek!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát az otthonszülésről...én se mernék kockáztatni, még egy egészséges terhesség során is alakulhat úgy a szülés kimenetele, hogy baj lesz....felelőtlenség kockáztatni akár a baba életét, akár az anyáét. Geréb Ágnes eléggé elvakult, és azok is akik benne hisznek. Persze lehet orvos nélkül szülni, DE KÓRHÁZBAN, ha baj van, kéznél az orvos...nem? Hát ez az én véleményem!

Pláne nálam is egészséges terhesség volt, mégis köldökzsinór előreesés lett, ami következtében akár a babát is elveszthettem volna, ha azonnal nem császároztak volna meg. Szóval semmikép nem vállalnám az otthonszülést!!!!
A másik két fiam természetes úton született, hála a jó Istennek!!!

Kellemes hetet kívánok nektek, a betegeknek meg gyógyulást!!!

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Nitácska! Nyugodtan leírhatod a véleményed, de ne itélj elhamarkodottan. Nem vagyunk egyformák, én is inkább a kórházi szülés mellett voksolok, hiszen ott is lehet ma már "otthonosan" szülni, de ha valaki ragaszkodik az igazi otthonszüléshez, egészséges, fiatal, zavartalan volt a terhessége, nincs egyedül a vajúdás alatt, akkor miért is ne? Ez évente 250-300 eset, ők akkor is otthon szülnek, ha nem engedélyezik, akkor miért ne önthetnénk egyszer végre tiszta vizet a pohárba?
Csak ahogy írtam, megfelelő szabályok és keretek között, írásban vállalva minden felelősséget. Akkor nincs ujjal mutogatás....
bábaildi
 
 


Ildi igen igazad van......csak én ilyen vagyok,..hamar felkapom a vizet.:))))

nekem Barninál volt olyan mintha otthon szültem volna..félhomály meg csak mi voltunk semmi beavatkozás....pedig nem kértem semmi ilyesmit........
szóval ahogy te is írod korházba is lehet otthonosan szülni!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :)

Én teljesen egyet értek Ildivel, abszolult mergértem, ha vki otthon szeretne szülni, ha nem tudnám, hogy mindkettőnket veszélyeztettem volna mind a két gyereknél, tehát ha tudtam volna, hogy nincs semmi rizikó, lehet magam is szerettem volna otthon szülni. De minthogy tudtam, hogy nem egészen egyszerűek ezek az esetek, azt is tudtam, hogy kórházban kell szülnünk. Nem értek egyet azzal, ahogy GÁ partizánkodik, sztem is túlment már 1 határon, de nagyon fontosnak tartanám magam is, hogy a szakma ésszerű előírásokkal, szabályozásokkal lehetővé tegye az otthonszülést. Mert miért ne? Másik oldalról pedig nyilván a kórházak oldalán is szükséges még mindig változásokat eszközölni...

Megyek, mert árják a gépet. Majd jelentkezem.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Tüncü, nagyon kis helyesek a gyerekeid!!!! :) :)

Lányok, ti hallottatok már a Zetpol cipőkről? Lengyel kiscipők, van valakinek esetleg? nagyon jó árakat találtam, és remélem, valaki hallott már, vagy van is nekik :) Igaz, Botond még nem jár, de hamarosan remélem, fog, mert már húzkodja fel magát :) és rütyőzik állva, szóval.... :)

Bábaildi, tegnap volt egy éve, hogy találkoztunk először :) :) gondoltam rád :) meg a szülészetre is.... :) még pocakosan :) de jó is volt :) :) és ma meg már egy éve, hogy hivatalosan nem dolgozok.... :) és hamarosan meg már Botondkám lesz egy éves :) csak úgy szalad az idő!!!

Szép estét Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok.

Kicsit eltűntem Jocika már jobban van de még mindig nagyon köhög most őszi szünet van az oviban .
Gréti hát néha úgy érzem kész vagyok :cry: hogy volt az óra állitás azotta meg van keveredve a régi idő szerint kell fekszik eszik .
Ráadásul a felső 4 foga megindult egyszerre :evil: hát katasztrofa ha ráharap visitt .

tegnap is kelt 5-kor 8-útán aludt el az utcán mikor az oviból jöttünk haza aludt 30 percet mert a nővéremék jöttek és felébredt majd 10 körül elaludt . ma 3-kor kelt és evett egy picit forgolodott már kezdtem megilyedni hogy ma is kelés lesz de nem 6-kor kelt és most alszik . :lol: én meg gyors olvasok és irok meg közben mosok.
Ja tegnap felállt a Gréta egyedül :D úgy örült neki hogy sikerült .


Etelka Zetpol cipő halottam róla de nem tudom hogy hol vagy láttam majd körbe nézek .Jól vagytok amúgy???

Igen már lassan 1 évesek lesztek még nem rég hogy vártuk hogy itt az idő és menni kell szülni . :D


Bábaildi!

Köszönöm válaszod én is igy gondolom az én véleményem
mondjuk én alapból nem szültem volna itthon .
De igazad van válassza aki ezt akarja de felkénne őket jobban világositani az esetleges következményekre és aláiratni egy nyomtatványt hogy ő ezzel tisztában van és bele egyezik.
Mert ugye járnak a születés házba felkészitésre és ott fizetnek is érte ha a szülésért nem is.
De akinek meghalt a babája akinek kitörte a nyakát hát nem tudom hogy most hogy gondolja szülne-e még egyszer otthon.???

És igen pro-kontra lehetne napokig érvelni.

mert ugye mikor megcsászároztak velem is íratak alá egy nyomtatványt hogy bele egyezem még ha lesz következménye is mert ugye nem volt más választásom.

a rokonom szülésznő hát ő is mesélte hogy mennyi szülést vezetnek le és az orvos csak akkor megy már be ha már majdnem megvan a bébi vagy már kint van .


Tüncü.

nagyon helyesek vagytok és milyen nagy már a kis legény.
Van tejed??? Jó nagy már súlyra.


Szép napot mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok
ne haragudjatok a zavarásért,
van rengeteg babaruhám amit eladásra kínálok
a legtöbb, új
márkás
nagyon jó áron

http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/M ... obb/445819

ha esetleg érdekel írjatok emailt
club15@freemail.hu

szép estét
gabcsi01
 
 


sziasztok!!!!!!!!!
csak beköszönök:) :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jöttem én is kukk....mi jól vagyunk már...kop-kop!

Voltunk orvosnál uh, vérvételen...hát semmi extra nem volt...nem mérte le babót...csak megkukkoltuk. Majd 17-én megyek a genetikai uh-ra, és akkor! További szép hétvégét!

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!!!

Előkerültünk :P Látom nem csak mi voltunk betegek :( közel három hétig elhúzodott most volt egy hét szünet megkaptuk a 15 hónapos oltást+ az agyhártya ellenit és megint folyik az orra. Már nem birom :( Adom neki szünet nélkül a cebion cseppet de sz@rt se ér. Hallot valaki 10 napos immunerősítő kúráról??? Próbálta valaki?
Ricskó betegsége ellenére egy kis fitti paldi :P jön megy rámol pakol nincs egy perc nyugdta :lol: :lol: Mindent megért már bármit kérünk csak még beszélni nem akar inkább mutógat.

Más: Csills76 Gratulálok a pocaklakóhoz :D

Otthoszülésről :vállalják a kismamák a felelőséget ha már igy döntöttek és utána ne rinyáljanak ha valami baj lesz :?
Lehet,hogy Ricskóm nem is maradt volna meg ha itthon szülök önzöségem miatt :(

Etelka: Jövöhéten megyünk az Ikea-ba Ha gondolod találkózhatunk egy kicsit: :P Nagyon szép fú ez Boti :P

Nitácska: Barnika elindut már??

Bábaildi: Találkozó???

Kép Kép Kép

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Csicsuka GYÖNYÖRŰ Ricsike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barnika mér ezerrel kotor..... 2 szava van:mama,baba,nem!!!!!!!

a találkozó engem is érdekelne!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az a gond, hogy aki szervezi a találkozót, 3 hete beteg....majd meglátjuk. Szólok azonnal, ha tudok valamit.
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Teljesen új vagyok még itt. 20. hetes kismama vagyok, első babóval.
A Dél-Pestiben fogok szülni Dr. Orbán Lászlónál.

Biztos rengeteg tapasztalatot leírtatok már ezen a 200 oldalon úgyhogy biztos lesz kérdésem, amit már megválaszoltatok, ezért előre is bocsi.

Eddig teljesen rendben ment minden, mozgékony kisfiú van a pocakban.

Tudtok írni arról valamit, hogy milyen lehetőségek vannak szüléskor. Alternatívák, milyenek a szülésznők, érdemes-e fogadni, ha igen kit. Aki segít gátmetszést elkerülni, ha lehet, persze nem a végletekig, nyugtat. Eddig még csak jókat hallottam róluk, úgyhogy lehet, hogy mindegyikük ilyen.
Mennyire császár párti a kórház? Nem vagyok fanatikus, ha azt mondják így kell, mert így biztonságos egy szavam nem lesz, csak szívesebben szülnék természetesen.

Egyenlőre csak ennyi, aztán biztos záporoznak majd a kérdéseim.

Gratulálok a már meglévő babákhoz, a képek gyönyörűek, remélem jövőre én is küldhetem, majd a miénkről a sztárfotókat :-)))

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Szia Noémi!
A kérdéseidre leginkább akkor kapsz választ, ha eljössz körülnézni hozzánk. Van felkészítő tanfolyamunk, minden hónap első keddjén, szülőszoba látogatással egybekötve. Ha gondolod, én is szívesen körbevezetlek, külön egyeztetett időpontban, akár hétvégén a pároddal együtt. Ha van fogadott orvosod, úgy látom van, akkor Vele kell megbeszélned az elképzeléseidet (gátmetszés, EDA, burokrepesztés stb) Szivesen elmondom a lahetőségeket, azután egyeztess a doktorral.
A szülésznők nálunk nagyon nyitottak minden megoldásra, de van még időd kialakítani az elképzeléseidet. Először valóban tájékozódni kell. Hát gyere, nézz körül. :wink:
Ha gondolod hívj fel, tényleg szívesen megmutazom a birodalmunkat (természetesen minden kötelezettség nélkül)
06-70-450 7649
bábaildi
 
 


Sziasztok! Írtam egy könyvet, amivel segítőkezet szeretnék nyújtani az úttalan utakat járó, babára hiába váró embereknek és a környezetüknek. A saját történetemet osztom meg, csupasz-őszinteséggel, mert hiszem, hogy csak így lehet adni. :) Akik olvasták azt mondják, együtt sírtak és nevettek velem. Hosszú, túl hosszú ideig éltem(éltünk) a gyermek utáni sóvárgásba, és szeretném, ha másnak nem kellene éveket várnia a kisbabájára, ha valamilyen egészségügyi, vagy lelki okból várat magára a gyermekáldás. A könyv címe: Soha fel nem adni! a neten is több helyen megvásárolható, csak be kell ütni a keresőbe és feljönnek a lehetőségek. Segíts, hogy segíthessek. A könyv bevételéből pont a kiadását finanszírozom, a célom, hogy minél több emberhez eljusson!!!
ilduci76
 
 


Sziasztok!

Csicsuka, szeretnék menni, de Botond lebetegedett... épp reggel jártunk a doktornéninél... :( az első betegség. Elég csúnyán köhög. Úgyhogy szerintem inkább nem fertőznénk el Titeket. Ha legközelebb erre jártok, remélem tudunk találkozni. Nagyon szerettem volna... Ricsid annyira, de annyira kis helyes pasi!!!! :)

Noémi, GRATULÁLUNK a pocaklakóhoz, és jó egészséget kívánunk! Jobb helyre nem is jöhettél volna :) Bábaildi nagy kincs nekünk!! :)

Csilla, örülök, hogy már jobban vagytok! Csak vigyázz magadra!! :) és pocaklakódra is!

Manojoco, Grétidnek kijöttek azóta a fogai? Szegénykém, egyszerre négy is... Botondnak is egyszerre jönnek hátul, de nem bújtak még ki... szenved vele ő is.... reméljük, most már túl lesznek rajta!

Nitácska, Zdori, Pancsika, Morca, Beagle nálatok mi a helyzet?

Szép napot Mindenkinek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Kedves BábaIldi!

Nagyon köszönöm a gyors válaszodat és a felajánlást. Szerintem élni fogok/fogunk a lehetőséggel!

Hamarosan "zaklatni" :D foglak, csak a párommal megbeszélem neki hogy lenne jó, mert elég érdekes munkarendben dolgozik sajna és szeretném ha ő is jönne!

Azért is örülök a lehetőségnek, mert tényleg kezdőként jó beszerezni az infókat, hogy az ember tudjon dönteni, hogy mit szeretne, ne ott élesben kérdezgessen, mondjon butaságokat.
Sok mindenről azt sem tudjuk, hogy mit takart, miért szükséges vagy nem.

Köszi még egyszer!!!!

Már érdemes volt regisztrálni!!!

:)

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast! :D

littlebabymarket
Budapest
 
 


Noémi üdv a csapatba és gratula a babához!!!!!!!!!!

nagyon jól döntöttél hogy a kórházba fogsz szülni!!!!!!!!
én 2x szültem már itt:)))))))remélem még 1x tuti fogok!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm az üdvözlést!

Nekem is megkönnyebbülés, hogy így alakult.

Vidékről származom a férjemmel és kb. 1,5 éve költöztünk ki Pest megyébe a Bp-i albérletből. Már itt dolgoztunk egy ideje.

Megmondom őszintén volt egy szörnyű élményem egy pesti kórházban, ahol a sima, nem magánrendelésen az orvos úgy beszélt velem, hogy az minősíthetetlen és műtőasztalra akart fektetni. Nagy nehezen találtam egy orvost ( volt Schöpf-Méreis), akihez már magánba jártam, de a végére úgy alakult, hogy ha nála akartunk volna szülni, csak a szülés 300.000 lett volna a Nyírőben.

Úgy döntöttünk, hogy ezt a pénzt inkább a babára költjük.

Egy kedves kollégám irányított a mostani orvosomhoz, aki nagy szerencsénkre pont itt dolgozik. Hozzá is magánrendelésre járok, de érezni, hogy nem a pénzre hajt. Borzasztó kedves és türelmes. Akárhányszor felhívom kétségbeesve képes türelmesen és megnyugtatóan ELMAGYARÁZNI ( ez nekem fontos), hogy miért nyugodjak meg, vagy mit kell tenni.

Sajna volt egy vetélésem, ezért a kórházat már megtapasztalhattam, de semmi rossz élmény, mármint a kórházzal kapcsolatban.

Örülök, hogy vannak akikkel meg lehet osztani az élményeket és kérdezhetek!

Nagyon jó babázást mindenkinek!!!
:D

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Hahó, Noémi, gratulálok én is a babához. :) Ildi nagy kedvencünk, jó lesz neked! :)

Sziasztok, még élünk, csak még mindig nincs gépünk... Így aztán nem tudok ide jönni, és tanulni sem igen... Mert egy csomó gépes feladatom lenne... Na de mindegy, majd esz vhogy. Fiúk édesek, mint mindig. :)

Pusz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Etelka: Majd legközelebb talizunk az a lényeg,hogy gyógyúljatok meg :P Ha minden igaz holnap megyünk az ikea-ba .

Nitácska: még 1x tuti?????

Noémi: Gratula a babához jó helyre jöttél :lol: Ildi a tuti!!!

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok gratulációt és biztatást!

Ildinek én is nagyon örülök és az általa felkínált lehetőségnek, mert milliónyi kérdés kavarog az emberben ilyenkor. Ezt Ti maximálisan értitek.

Egy hír: tegnapelőtt már Apa is érezte a kis trónörökös rúgását a pocakban.
Már próbáltam neki mutatni korábban, de bizonytalan volt, hogy tényleg azt érzi-e, de a legutolsónál már titira vette.
Nagyon örülök neki, mivel ez szerintem hatalmas élmény számára.

Ezért is örülök, hogy szeretne ő is eljönni a Bábaildi által tartott látogatáson a kórházba, mivel én teljesen rá akarom bízni, hogy be jön-e a szülésre vagy nem, vagy meddig marad és szerintem ez neki segíteni fog ebben a döntésben.

Jobbulást a kis betegeknek!

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Mindenki menjen ki ebben a jó időben, nyomás kirándulni, lehet, hogy ez az utolsó ilyen szuper hétvége az idén.......Fantasztikusan süt a nap, szinte mosolyog az ŐSZ :) :) :) :) :)
bábaildi
 
 


Csicsuka majd meglátjuk mit hoz a jövő.....de vágyom egy kislányra is:)))))) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Most találtam a topikra, és nagyon-nagyon örülök nektek! :lol:

Bocsi, hogy ezzel kezdem, de:
Nitacska, te írtál a soroksári topikba is, ugye? Most nem néztem, de ír oda valaki?

Az utolsó oldalt sikerült átfutnom, remélem, nem baj, ha "bepofátlankodom" ide közétek és kérdezek a kórhiról néha... :oops: :)

Rólunk pár mondat:
Most volt 3 éve, hogy kiköltöztünk ide Soroksárra a Keleti közeléből, bár eredetileg mindketten vidékiek vagyunk. Van egy kisfiunk, aki most lesz 2 éves, Ákos. Ő a Péterfyben született császárral.
Tavasszal már nekifutottunk kistesónak, de sajnos mentő, sürgősségi laparoszkópia és mínusz 1 petefészek lett a vége. :cry: Akkor Páczai Anita műtött, nagyon kedves és rendes volt velem.
Most megint van 2 csíkunk és egy halom félelem és rettegés a tarsolyban, hogy mi fog történni ezúttal... :( A kórházban nagyon kedves és jófej volt mindenki, bár én a nőgyógyin feküdtem, de így semmit sem tudok a szülészetről.

Nagyon bízunk benne, hogy ezzel a picivel minden rendben lesz, és nem kezdtem el túl korán informálódni a kórházról... :?
Most még csak pár hetes lehetek, múlt hétfőn még nem is látott semmit a doki, holnap megyek újra. Itt a rendelőben Tarcheh Viktor és Orbán doktor van, én Tarchehhez mentem el.
Tudtok róla esetleg valamit bővebben, nem találtam róla topikot itt...

Előre is köszönöm!
bébic
 
 


Ja, és Verát én is ismerem, mikor Izával terhes volt, együtt pocisodtunk itt a 2008 decemberi kismamák topikban. :lol: (azóta átköltöztünk az anyatanyára, de Vera már nincs ott velünk... :( )
bébic
 
 


Szia Bébic!
Hááát most az a lényeg hogy jókor legyen jó helyen ez az újabb kisjószág :lol: :lol: :lol: nagyon drukkolok Neked. Az orvosválasztást pedig ne siesd el, bőven ráérsz még!
Örülök, hogy itt vagy köztünk, már hiányoztak az új pocakosok!

Csicsuka: már akartam írni, hogy Ricskó egyre jobban hasonlít Rád! Ahogy néz! Téged látlak a tekintetében :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Hahó!

Bébic, üdv itt! :)

Mi változatlanul megvagyunk, csak mostmár tényleg a nyakamba szakadt az összes tanulnivaló...

Megyek is hamarosan, most intéztem a levelezéseimet, aztán jujj, megtanulom a hétfői, nem holnapi, de jövőhét, vizsgára a dolgokat.

Sziasztok, üdv nektek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást! :D

Ildi:
Lehet, hogy valamit félrenéztem, akkor bocsi, de jól láttam, hogy a kórházban dolgozol?
Köszönöm a drukkot! :D

Azért mentem Tarchehdokihoz, mert itt a sori rendelőben ő van és Orbándoki. Múlt héten még úgy volt, hogy páromnak a meló miatt a hétfő a jobb, és ő hétfőn rendel. (mostanra kiderült, egykutya, mindig későn ér haza mostantól :evil: :x )
Ez csak annyiból lényeges, hogy nekünk nincs semmi segítségünk itt, nagyszülők nagyon messze vannak, így Ákost nem tudom kire hagyni, csak apájára. :cry: És így nem kell utaznom sehova, nem kell rángatnom magammal mindenhova a kicsit, mert itt van 10 perc sétára az sztk rendelő. Viszont így a választható doki köre mondhatni kevésre csökkent. :(

Tarchehdokiról tud nekem vki mesélni kicsit?

Holnap megyek újra uhura hozzá, drukkoljatok....remélem, látni fog már vmit és jó helyen, mert ha nem, belepusztulok... :cry:
bébic
 
 


Bébic, én is drukkolok neked.
Ildi a kórházban dolgozik. :) Az orvosokról nem tudok, de sztem abszolult praktikus a döntésed. :)

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?