Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát, szépen történnek az események, míg nem tudok jönni :) :) :)

Manojoco, remélem, már jobban vagy!!! és vigyázz Magadra a két gyönyörű poronty miatt!! Nagyon helyesek!! :)

Többiek, kitartás!!! :)

Aniko, reméljük, minden rendben lesz, és hamarosan pocakosként fogsz írni!!! :) szurkolunk!!!!

Pocakosok, minden oké?

Dóri, jó, hogy jöttél megint!!! :)

Morca, Beagle..? Nálatok minden oké?

Nálunk semmi különleges nincs, továbbra is négy fog van, továbbra sem mászik Botond, csak gurulva közlekedik, de úgy villámgyorsan! :) én meg gobelint varrok, amíg ő alszik. Estefelé is legtöbbször, amikor már alszik, én gobelinezek :) el is készült Botondnak egy tigris, meg egy macska a nappaliba. Most jön megint egy a gyerekszobába, aztán a nappaliba ismét :) nagyon bele lendültem. Ma reggel is elsétáltunk a piacra, meg megkaptam egy gobelint, amit rendeltem :) De azért még olvaslak Titeket ám!!!! :)

Szép napot Mindenkinek, és tök jó idő van kint!!! :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Anikoh

Igen vízet viszünk be én egy fél-literes üvegben viszek vízet és az van az előtérben ahol öltöznek a gyerekek a polcra kirakva mindenkinek,és minden nap hozom haza és másnap újat viszek be..Van aki hétfőn hoz egy üveg vízet és egész héten nem mossa ki az üveget csak újra töltik.
Hát nem vagyunk egyformák.
Kitartás biztos fog sikerülni tudom mondani könnyű .
Hál istenek nekem elsőre megfogantak a gyerekek de azért olyan izgalommal vártam hogy vajon sikerül-e.
És most is már izgatott vagyok pedig még nem aktuális.

Nitacska

Köszi

És olvastam hogy te is szedted a clostiy ?
érdekes a játszoról van egy anyuka nem sikerült neki teherbe esnie aztán gyógyszeres kezelést kapott és útána nem védkeztek mondván nem lehet nekik maguktól és egyszer csak terhes lett.
Mondják hogy néha megváltozik a szülés útán az ember hormonháztatása és van hogy magától besikerül. a másik ismimnek meg ikrek lettek de nem tudom milyen gyógyszit kelett szednie-de vagy 14 év van a lányok között mert már egy volt neki.

Ja ma jocika itthon van tegnap délben haza hoztam és délután már úgy ébredt hogy be van rekedve folyik az orra köhög igy ma doki azt hittem 8-10-ig rendel rohanunk 7:30-ra oda értünk mire közlik 10-12-ig rendel a doki haza jöttünk és 10-re vissza de rendes volt a nő a kartonozóba mert felirta a nevünket s beirt igy mi voltunk az elsők. :D
Jó sok beteg volt remélem nem szedtünk össze semmit.


Ja és tegnap van egy kislány aki már szeptemberben mikor kezdtük az ovit tiszta taknyos volt állandóan köhög tegnap jött érte apuka kérdezem hogy-hogy haza viszi a gyereket mert nem szokta erre mondja BETEG és haza viszi délután pihenjen egy kicsit.otthon .Majd leültem mondom legalább elvitted dokihoz vagy valami .és ő elintézte mindek úgysem ad semmit.
de szólt neki óvonéni hogy ma ne vigye be oviba vigye el dokihoz és hétfőn ha nem beteg csak orvosi igazolással viheti be.
de mig a dokinál voltunk nem voltak a rendelésen mert a váltó orvos a dokijuk.

Hát nem semmi . Még megtudok lepődni.
az ilyenre annyira haragszom ne haragudjatok ha nem értetek velem egyet .

Etelka jó hogy írtál egy kicsit legalább tudjuk jól vagytok.
Grétinek is 2 foga van még nagyon kinlodik . 2-3 karhuzást megy előre amúgy hátrafelé nagyon megy már neki a mászás :D na megyek mert meg főtt a krumpli nehogy leégjen

KépKép
manojoco
 
 


Nasziasztok! :)

Mi még mindig szenvedgetünk a hülye betegséggel, bár már mindenki szemmel láthatóan jobban, de a kölkök még mindig taknyosak, Apa nagyon gyenge, de már jobban, én meg épphogy nem vagyok beteg. :)

Anikoh, hajrá nektek, remélem, hamar összejön kistesó mostmár.

Örülök, hogy mindenkivel nagyjából minden rendben!

Igyekszem jönni közétek, csak kicsit sok a dolog...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon rég nem írtam, de olvaslak benneteket :D

Most tudtam meg egy fontos infót, így gyorsan meg is osztom veletek. Kivonják a forgalomból a Vigantol cseppek bizonyos gyártási számú tételeit, mert a gumiból oldódik valamilyen káros anyag. A határozatban az van, hogy Mo-on nem kerültek forgalomba, viszont biztonság kedvéért megnéztem és láss csodát, hát nem közte van... Nehogy már ne kapjon elég mérget a gyerek...

Itt a link, ahol megnézhetitek:
http://www.ogyi.hu/dynamic/vigantol39207_5_2010_1.pdf

Remélem, ti szerencsésebbek voltatok...

Jó egészséget mindenkinek!!

Jó éjszakát.

Kép
plutonella
 
 


Plutonella

köszi erről én is halottam .
de pont tegnap voltam a gyerekekkel dokinál és nem mondta nekünk hogy anyuka nem szabad használni.
De megkérdezem mindenképp mert a miénk száma is rajta van a listán 6595802 :-(
De erről miért nem szólnak a hírek vagy valami felhívás.??
Ja amúgy Gréta is frankon rosszul van tiszta takony és nyál .
De szerencsére engedi hogy használjam az orrszívot . na de ha már unja akkor visit :lol: :lol: ha hallanátok na megyek mert kimosott a gép és éhesek a gyerköcök apa dolgozik
pont ma lesz sportnap az oviba nem tudom kimegyünk-e Jocika nagyon várja .

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
Etelka jó hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!!!!!Boti majd elindul....addig örülj még "egy" helyben van!!!!!!!! :lol: :lol:

Manojoco igen én is szedtem a clostyt....így sikerült Barni no meg Ildi sok jó tanácsának!!!!!!!!!!
:wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A mienk is a listán volt, ki is dobtam azonnal.... :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Na, én meg még mindig nem tudom, a mienk rajta van-e, mert most kell kezdenem újfent adnom a kölköknek, de még nem vettem elő...

Na, ma megnézem...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


még milyen formába lehet "D" vitamint juttatni a gyerekekbe? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska

Csak azért kérdeztem mert irtad hogy te is szedted . az ember nem is gondol arra ha egy baba már sikerült a másik is sikerül.
De jó olvasni hogy neked sikerült és remélem összejön még ha szeretnétek.

Sajnos az egyik ismerős anyuka hiába probálkozik nem sikerült nekik nemrég volt egy vetélése . aztán most pihen meg tanul. de ugy érzem lemondott róla.:-(
a másik ismimnek is van nőgyógyászatilag valami probléma de neki mondták gyógyszerrel tudnának segíteni de akkor nagy esélyes az ikrekre.


Hát én örülnék neki ha 2 bébi nőne majd a pocimba :-)
Anyukám mondta mindig nekem ikreim lesznek még nem sikerült.
de már most olyan izgatott vagyok már alig várom.
na nem streszelem magam
a miénk is a listán volt.
Kérdeztem a védőnőt de ő azt mondta nem kaptak róla semmi nyomtatványt hogy nem szabad adni a babáknak.de bemásoltam neki az oldalt hogy nézze meg.

Ma voltam patikában jobban mentünk volna erre ma leltároznak orrcseppet akartam kiváltani a gyerköcöknek mert nem volt időm.
majd hétfőn.
Gréti taknya nyála egybe folyik szegény ugy utálja már a porszívot
Most ért haza apa igy kicsit elvan vele igy jöttem kicsit olvasni.Jocika is nagyon köhög de a doki azt mondta mehet oviba kaptunk igazolást még pénteken.

Jaj jó volt a sport nap csak volt egy-két gyerek aki már elballagott és ők persze jöttek lögdösték a többieket nagyon mérges voltam.volt ugrálovár jocika is bement erre jöttek azok is az egyik meg térden rugta hát nagyon pipa voltam.
:twisted:

Végre már nem ovisok erre még mindig kisértenek :twisted:

Szép napot mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


Voltunk délután az auchanba a patikába a fickó aranyos volt mert egyből felajánlotta hogy megcsinálják várok-e aztán bement hogy készitsék el és mondta hiányzik az egyik hozzátevő és sajnos nem tudják elkésziteni.
igy potyára mentünk ki :cry:
De megkérdeztem a Vigantol olajat és mondta hogy a gyártó cég vissza hívta az összes terméket és majd bevizsgálják hogy fertőzőtt-e vagy sem. de mondta hogy ugy nézik meg és én is nézzem meg lámpafénynél hogy úszkál-e benne valami.ha nem akkor jó és a cég is vissza fogja rakni a forgalomba.
Ja és nem veszik vissza a terméket hanem irasunk fel új receptet és váltsunk ki újat.
De kérdem ha úgyis vissza küldik akkor mi értelme van???
De rendes volt mert kicserélte volna de nem volt egy db termékük sem.

na lépek mert fürcsizik a nagy legény a pici már fürcsizet .

Jó éjt mindenkinek.

ma csak én érek rá

Hol vagytok?????

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok. :)

Van olyan Vigantol is, legalábbis nekünk régebben olyan volt, aminek nem volt ilyen gumis cseppentője, hanem csak cseppek jöttek a szájánál. Na, gondolom, az pl jó lenne...

Megyek én is, gyertek majd.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Igen ma voltam a patikában és már olyan vigantol olaj volt amin nincs ez a gumis cseppentő része.
De pont azt a nőt kaptam ki aki nem adja ide recept nélkül :evil:
A többi ide adja a táppszert is ha szólok hogy holnap viszem a receptet vagy mikor nem aktiváltuk az egészségpénztáros kártyát és nem tudtam fizetni mert 1 nap az aktiválási idő és a régi meg letiltották . Már 10 éve ide járok pedig.
na sebaj Gréti alszik Jocika oviba igaz köhög de a doki mondta hogy mehet de délben haza hozom.
azt mondanom sem kell akit múlthéten haza küldtek apukával vigyék orvoshoz a gyereket mert beteg ma behozta orvosi igazolás nélkül dokihoz sem vitte.
Hát erre nem mondok semmit .
csak nagy az isten állatkertje és hálistenek nem vagyunk egyformák. :lol:

De szép napot mindenkinek majd jövök gyertek ti is.

KépKép
manojoco
 
 


Ja Tüncü1010 mi újság veletek már rég voltál :?: :?: :?: :?:

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!
Megvolt a dokilátogatás, babóval rendben minden 12+4-nek felel meg a mérete....édi.... :-) Szülés időpontja: 04.21-e lesz.

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


sziasztok!
Örömmel tudatom hogy 2010.10.04.-én 04.18kor császárral megszületett a pici fiam!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Csilla örülők hogy minden rendben van nálatok.

Tüncü Gratulálunk a kis fiatokhoz.
Pont ma kérdeztem hogy merre vagy. :D
Remélem azért nem vagy csalodótt a csaszi miatt . a lényeg hogy jól vagyok
majd azért ha van időd gyere

KépKép
manojoco
 
 


Manojoco én azért imádkozok ha sikerül a baba ne akarjon elmenni.......

Tüncü GRATULA a picihez!!!!!!!!!!!!!!!!![/i]

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csilla, örülünk, hogy minden okés, és vigyázz Magatokra! :)

Tüncü, GRATULÁLUNK!!!! :) Remélem, hozol majd egy képet a legénykédről :)

Zdori, nálatok? Gyógyultok?

Manojoco, Ti? Javulnak a gyerekek?

Nitácska, nálatok mi a helyzet? ja, és még elfelejtettem válaszolni.... :oops: :oops: :oops: :oops: de mehetünk :) nekünk majd november lenne a jó hónap erre.... de majd megbeszéljük!

Morca, Beagle?

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


Tüncü, gratulálok a kisfiadhoz!! Képet majd kapunk róla??

Mi meg (Benjámin) estére kruppos rohamot kapott, azóta is csúnyán ugatva köhög...hívom ma a dokit! :(

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Nitacska

Remélem sikerül és marad is.
Borzasztó lehet mikor az ember várja és esetleg nem sikerül.
Nővéremnek volt 2 vetélése szegényt megviselte az egyik terhesség iker volt sajnos az egyik baba szívhangja gyenge volt és nem maradtak meg :cry: :cry:
de aztán sikerült 3 fia van.

Etelka Köszönjük alakulunk igaz még taknyosak és köhögnek a gyerekek .Én már elég jól vagyok az esést értve de most nekem fáj a torkom és folyik az orrom meg rossz a közérzetem. :cry:

csilla76 mindenképp menjetek dokihoz kisfiam is volt egyszer kruppos a doki nem vizsgálta meg rendesen elég csak c vitamin hétvégén elmentünk a nővéremékhez aztán éjszaka rosszul lett doki nem állt velünk szóba mivel nem oda tartozunk körzetileg patikában nem kaptunk gyógyszert mert amit vény nélkül lehet kapni az nem volt.
Igy maradt Hétfőn a dokink vizsgálta és már szaladtam is a patikába a kupért és már adtam is be neki nehogy megfulladjon. napokon keresztül csak úgy mert aludni hogy ölben fogtam mert ahogy leraktam fulladt .+ vettünk hideg párásitott az nagyon jó .
nem kívánom senkinek.

na majd jövök mert gréti alszik és gyors elpakolok meg kéne főznöm is.

KépKép
manojoco
 
 


Elvittem dokihoz, de mondhatjuk sajnos, hogy már rutinos vagyok, mert a másik két fiamnak is volt. Így van is itthon ultrahangos párásítónk is meg NaCl-ampulla hozzá...úgyhogy párázunk, nyitva az ablak, jól felöltöztettem és ülünk itt....kapott még Fenistil cseppet, Calcimusc-ot, Mucoprontot. Megyek du. még a Rectodelt kúpért, mert azt elfelejtette, így most szóltam hogy írják fel. Szegény állandóan sír...nehezen lehet megnyugtatni....

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül ide írok, és hogy a kérdésem sem a Jahn Ferenc Kórházhoz kapcsolódik, azonban úgy gondoltam, hogy Tőletek kérek egy kis információt, 18. kerületi anyukák, kismamák lévén, amennyiben tudtok segíteni, az ezzel kapcsolatos topikok már nem élnek.

Én is 18. kerületi vagyok, első babámat várom, aki hamarosan megérkezik és házi gyermekorvosokról szeretnék érdeklődni, hogy ki az, akit ismertek, akit ajánlanátok, akit esetleg nem ajánlanátok. Területileg az Üllői úti rendelőbe tartozunk. Van közületek valaki, akinek van információja Halmágyi Máriáról, Kovács Máriáról vagy Varga Etelkáról?

Minden segítséget megköszönök és még egyszer elnézést, nem szerettem volna csak úgy "betörni" erre a topikra, csak nem tudtam igazán hová írjak.

Szép napot Nektek, Méta.
barátfüle
 
 


Jaj, bocsánat, látom, hogy nem mindegyikőtök 18. kerületi, elnézést ezért.
barátfüle
 
 


Etelka rendben majd egyeztetünk:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Tüncü: Gratulalok a babóhoz és jó egészséget,sok örömet és tejcsit kívánok Nektek!

Képzeljétek anyumnál kiderült, hogy nem daganat a csomó a mellében hanem egy begyulladt mirigy. Én annyira örülök, hogy sírva fakadtam örömömben. Annyira féltem a legrosszabbtól.

Annyira szép idő van mostanság, én minden délután kiviszem a Milut a játszótérre, imád ott lenni.

Én most vagyok 23 hetes, pénteken megyen UH-ra remélem minden rendben a kis manóval. Nagyon eleven ott benn kész földrengés néha a pocakom annyira rúgdos!

Szép napot mindenkinek!
Menjetek sétáljatok, használjátok ki a jó időt!

Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


Elfelejtettem kérdezni, hogy nincs valakinek olcsó testvérfellépője eladó?

Érdekelne

Kép

Kép
mannogab
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gratukat!

Manojoco köszönöm a hiányolást! Császárt egész jól feldolgoztam mert utobb kiderült hogy a nyakára volt tekeredve a köldökzsinor!


Kép Kép Kép

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


csilla!

sajnálom hogy már rutinos vagy de igy legalább felkészült vagy és ha a doki elfelejt valamit akkor neked eszedbe jut .Pedig a kup nagyon fontos.

gyogyuljatok meg hamar.

Edina Ez szuper ha minden rendben van látod mondtuk várjátok meg az eredmény végét mielőtt bármire is gondolnátok :D :D
Biztos minden rendben van odabent csak ne idegeskedj.
De jó neked :lol:

Tüncü örülők neki hogy jól vagytok és hogy igy állsz a kérdéshez
Nagyon aranyosak a gyerköcök.
Én mindig azt mondom a lényeg hogy megvan a pici és nem hiába vártatok rá.Nem szabad elzárkozni a császár elől.

Sajnos nem mindenki igy gondolja
na megyek mert Gréti megunta a mászkálást

KépKép
manojoco
 
 


Mannogab örülök hogy "csak" egy begyulladt mirigy.........ez azért jobb mintha más lenne..........

Tüncü édes és gyönyörű a kis Jocó:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tüncü, csodaszép a legifjabb családtag!!! :) Nagyon kis helyespofi! :)

Mannogab, nagy megkönnyebbülés!!!! Nagyon jó hír, hogy csak egy gyulladás!!! :) Gondolom, ti is fellélegeztetek! :) Voltatok UH-n? Minden okés? :)

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánunk!!!!
:)

Botond és Etelka :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka hoz képet Botiról....rég láttuk!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,


tegnap voltunk UH-n. Minden rendben van a kicsivel is és velem is. Kb. fél kg. a súlya most és most sem mutatta meg, hogy kukija van :D
Izgett mozgott de a lábát nem tette szét.

A24-28 hét között kell mennem terheléses vércukorra és 4 hét múlva vissza UH-ra.

Na megyek is mert segítek összerakni a páromnak a gyerek új szekrénysorát!

Szép napot mindenkinek!

Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


Manogab akkor még nem tudni a nemét?!
majd megmutijja:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Hogy vagytok? Hogy telt a hétvége? Olyan szomorkás ez az idő!!! :?

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a hormon vérvételeknek (progresteron, stb)hány nap alatt van eredményük?Pénteken voltam de elfelejtettem megkérdezni.

Csilla:én se szeretem ezt az időt.
Hétvége köszi jól telt bár nem igazán voltunk sehol csak itthon játszottunk de azt sokat.

KépKép
anikoh
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!

olyan randa az idő:(((((((utálom az ősznek ezt a részét.....:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anikoh , nem tudod felhívni a labort és megkérdezni?

Mi is szinte végig itthon voltunk...orrszívás, köhögés....vasárnap du. sétáltunk egy kicsit, cukiban voltunk...nyam-nyam....

Szemerkél az eső....fújjjjjj! :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Aniko: változó, 1 és 5 nap között. A progesteron sztem már kész. Ha elküldöd a TAJ számodat sms-ben, megnézhetem Neked holnap este, mert dolgozom. Vagy hívj fel este 9 körül, és bemondod a számod, OK?
Amennyiben az eredményt már megkérdezte, tekintse levelünket tárgytalannak!

Ezt szokták írni, nem?

Telefon: 06-70 450 7649 :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Bábaildi:köszi,közben beszéltem dokimmal és megvannak az eredmények.Minden jó csak pém-nem volt Pé-t tudtam de a progresteronon csodálkozom, hogy jó mert az nem szokott jó lenni.(persze örülök neki)Nem tudom prolactint vettek- e most.Az is rossz volt régebben. Szerdán kell hívnom a dokit és megbeszéljük mi legyen.
Ilyenkor ha nincs pé akkor tudnak adni valamit, hogy időben jöjjön meg a menses vagy ki kell várni? Clostit gondolom már nem kapok ebben a hónapban de nem szeretnék heteket várni a mensire.

KépKép
anikoh
 
 


Sziasztok!!!!!!
multkor elfelejtettem mondani hogy Barnikám már 6 fogú!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anikó, erre adnak progit, hogy megjöjjön...nekem is volt ilyen. Köv. ciklusban fogják adni a Clostit.

Szép Napot Nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mindenki eltűnt ebben a napos, de szeles időben??? :)
Hogy vagytok? Hol vagytok? :)

Nitácska, hoztam képet :) huncutkámról :)
Kép

Kép

:) és holnap lesz 10 hónapos :D

Szép estét, jó hétvégét Mindenkinek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, de most sikerült lecsapnom a gépre... :)

Jocóhoz én is sok szeretettel gratulálok!!! Nagyon szép! :) Tüncü, sok boldogságot nektek!

Csilla, tényleg kruppos Beni? Nem is tudtam... Pocakodban még nem tudni, ki lakik? :)

Etelka, nagyon helyes a kispasid! :) Jól vagytok?
Boldog 10 hót nektek!

Megyek máris megint, de igyekszem jönni, ennyire futja... Jövő héten megint suli...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
Etelka GYÖNYÖRŰ nagy legény lett Botond!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BOLDOG 10. HÓNAPOT!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönjük :) hát igen, elég nagy fiú... és remélem, hogy hamarosan mászni is fog, mert akkor már nem kell tornára járni :)

Szép hétvégét Mindenkinek még!

Kép
Kép
etelka
 
 


Ó, akkor jó. Akkor másszon hamar ez a nagyfiú. :)

Jó éjt.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!
Hát itt a betegeskedés miatt én is eltűntem....Beni már jobban van, kicsit köhög csak...Ágoston is beteg volt, hétfőn ugyan megy suliba, de még köhög...én meg most a 2. kanyaron vagyok túl....Még nem tudjuk ki lakik odabennt...majd talán 5-én, mikor megyünk AFP-re és uh-ra....ha nem akkor meg majd a 18 hetesen...:-)) Szép estét, és kellemes hetet nektek!
Etelka, szép a fiad nagyon....!

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Etelka hamarosan mászni és szaladni is fog már Botond:))))))

Csilla most ár jöhet egy kis puncis is nem? :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?