Új privát üzeneted érkezett!

Kati bizony hamar elmegy az idő:)))
lehet bizony.jelez a baba hogy hé én is itt vagyok!!!!!!!:))

Bogi ma kb 9 km-t gyalogoltam......najó ebből 3-at bicikliztem......api nem segít semmit se...de erről most inkább ne beszélnék:((((

Bettike vérvétel előtt nem szbad enni.........egyik előtt se.mindíg éh gyomorra kell menni!!!!!!!!!!!

Zsuzsi örülök hogy minden ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bogi: csak nem neked is a piros polar órád van? nekem az. úgy emlékszem nekem is ez a típusszáma! én is tavaly előtt vettem, amikor spinningelni kezdtem. holnap is megyek!!! már alig várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
figyu!!! nyugodtan írjál csak és ha a laptetőkön múlik, tutira ikreid lesznek!!!! jó lenne, jó lenne!!!!

nita: nálunk csak a cukorra kell éhgyomorra menni.
Máténak boldogat!!!!!!!!

betti: a te vonalzóid is szuper aranyosak! be van már rendezve az új bútorokkal a babaszoba? képet raksz fel?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati köszöni Máté:))))

vérvétel:mindenhol máshogyan van.......
kismamák ha kész a baba szoba vagy készül hozzatok ám képeket:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Koszi, Csajok! Csucsok vagytok!

Betti, rajtam a lapteto nem segit. Tapasztalat.:) De jo volna ha bejonne amit Kati ir, ikrek! Egybol letudni a kettot!!:):)

Nita, bepi, behu, ha ennyit mentem volna, mint Te ma! Api meg...kapja be a bal bokamat! Uzenem Neki! :wink:
Matenak, Boldogat!:)

Kati, dede az van Nekem is! hihihi tok jo az az ora! En szeretem nagyon! Jo talalmany! Az ikrek jo otlet!:) Johetnek!!:)
Vendég
 


Bogi átadom neki..........nem tudom meddig akarja ezt csinálni de már kezd nagyon elegem leni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hahó lányok! pedig azt hittem én aludtam sokáig!!!!

a babócám nem aktívkodik annyira. úgy tudom, h az is normális, ha akár pár napig is nem érzem.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita, vond meg Tole a kajat! Kesz, ha nem segit, mindenre nincs idod es kapacitasod, egyen a hutobol! :wink:

Kati, mar tuti nem ikreim lesznek! Sot, semmilyeim sem lesznek mert megjott vegre ugy rendesen, nem kinlodik itt nekem mar, hogy jojjon vagy sem! Nem szultem meg ugyan de tobbiektol ugy tudom, nem gond ha nem erzed mindig, hogy mozog. Majd ha nagyobb lesz!
Vendég
 


bogi: én hízlalom ,hízlakom, hízlalom!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati
Nem lesz semmi baj, nekem is pont ezidőtájt volt, néhány nap amíg nem nagyon mozgott. Reginél is ugyanígy.
Aztán most már minden nap érzem, néha szinte egész nap, néha meg ritkábban.
Érdekes, ha zenélek neki abbahagyja a mozgást, aztán később megint beindul.
Figyeld meg ezeket a dolgokat, most kezd érdekes lenni. :wink:

Nita
Mi majd csak januárban csináljuk meg a babalakot.
Itt Győrben csak a cukorterheléses az éhgyomri, a többi nem. Ahány ház annyi szokás, illetve ahány kórház annyi féle....

Bettike
Aranyos a vonalzód, ez a rózsaszín cumi, hogy jött? :lol:
Az enyémnek a cumi most pont (majdnem) a szájában van. Mókás!

Én is (újra) megvagyok fázva, most bevetek mindent, kamillatea, csipkebogyótea, méz, citrom, C vitamin, stb.
Vendég
 


brita: tudom, h jól van a babám, mert reggel hallgatóztunk.
csajok! sokan mondtátok, h nem kell, meg felesleges, de nekem akkora nyugalom, h csak na!!!!!! csak ajánlom! de még milyen jó, h nem vagyunk egyformák!!!! :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, a lenyeg, hogy megnyugtat. Vegulis nem 30 percenkent hallgatozol ejjt nappalla teve.

Viragom!!! Gyere ha van idod, meselj mi volt tegnap!! Remelem jol vagy!!
Vendég
 


Rita

nem tudom,csak úgy jött,olyan cuki volt a cumi,és kékben nem volt :D

kati

még nincs,majd a kövektező honap elején csinálgatjuk a szobákat.

KépKép
bettike83
 
 


kati

nála az elején volt h napokig nem mozgott,ez természetes,mert még pici és báehol elhelyezkedhet,ettől függetlenül ő aktiv,csak te nem érzed :D

az én picim már mindennap aktiv,most pl az utóbbi 2 napban jelez de nem annyit mint előtte,biztos alszik,vagy érzi az időt.én is érzem mert görcsölök és utánna mindig szokott fordulni az időjárás.

KépKép
bettike83
 
 


bogi! sajnálom pirit:( de hát akkor új ciklus új remény:)
irigyellek az akaraterőd miatt, h ennyit mozogsz!

kati! téged is irigyellek! én már 1 éve nem mozgok semmit, gondolom akkor majd nem terhesen kéne elkezdenem nem?

mona! drukkkk!

Máténak boldogat!

nika! jobbulást nektek!

brita!neked is jobbulást!

zsuzsi! örülök a jó hírednek!


na és akkor csajok: reggel meg volt a vérvétel, azt mondja doki huu de jól reagált...mondom ez mit jelent? ő h sok petéje lesz..aztán uhun nézi, és képzeljétek 12 tüszöm (9tő-14mm-ig) van már így a 6. napon, 6.6 az endo..nagyon jó azt mondta. vissza is vette a gonal adagomat 75 re. és kaptam még még egyfajta szurit cetrotidét ami azért kell h ne repedjenek meg a tüszők. kérdezte is h nem e feszül a méhem..mondom kicsit:)
pénteken kell újra menni fél 8 vérvétel, 10 15 uhu...és azt is mondta h úgy készüljek h hétfő, vagy kedden leszívás:)
annyira boldog vagyok, még egy dolog kipipálva, remélem továbbra is sikeresek leszünk:)
ja volt még hüvelytisztasági vizsgálat pedig mondtam h még meg van azért..az bakteriális lett, kaptam rá kupot, esténként egyet kell használni:( ez az egy negatív:) de remélem hamar kiirtom őket!

KépKép
dike
 
 


Dike, de jooo,dejooo!!! EZEK REMEK HIREK!!! Gratula, ugyi vagy es ugyi a szervezeted is! Latod megy ez, csak el kellett kezdeni!!:):) Tovabbra is drukk!!!!:):)
Vendég
 


dike: futkározik a hideg rajtam örömömben!!!!!!!!! gratulálok!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


dike

nagyon jó hirek :) innentől kezdve már csak jó dolgok jönnek :)

KépKép
bettike83
 
 


köszi csajok, olyan boldog vok már most:)

KépKép
dike
 
 


annyira szomorú vaygok 5kor hívott a spinning edző, h elmarad a tekerés. pedig már össze is pakolta, annyira mentem volna. :cry:
holnap estére átírt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati igen még normális....nyugi:)))

Brita értem:)))))

Dike csupa jó hír!!!!!!!!!!!!!!!!hajrááááááááá!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dike gratulálok, ezek nagyon jó hírek!!!!!:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


szia mona: nálad? tünetek? nagyon drukkolok!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita, betti köszi az infot. képzeljétek, ma már 2-3szor éreztem a tündérkémet!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati ez tökéletes:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, nem baj, majd mesz holnaaaap!! Ha ma mentel volna mar tul lennel rajta igy meg meg elotted van ez az elvezet!! :lol: :lol: :D :D :D
Vendég
 


VIRAG, VER AR JUUUU??? Aj MISSZ JUUUUU!!!
Vendég
 


Bogi csak magyarul.... :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati még mindig semmi, nem érzek én semmit!!!! Holnap bejelentkezek dokihoz, ha lesz időm munka közben telefonálni!!! Nemsokára megint mehetsz uh-ra :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bogárka, drága vagy, hogy így hiányolsz! Cuppantalak ezerszer!!!!!!!! Ma nem megy az írás... itt tök jó a hangulat, mindenki happy, én meg megint csak nyavalyogni tudnék... Nem kellek én most ide...

Jók legyetek! Puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mi a baj Csillag???

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mi a baj csillag?mesélj?mindannyiunknak vannak rosz napjai.mit vettél tegnap?

KépKép
bettike83
 
 


Virág mesélj csak NYUGODTAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ViragomViraga, gyere adj az erzesnek, mondd mi nyomja kis szived?!!! Gyere add ki amit ki kell!! En is kiszoktam!! :wink: :D Nem nyavalyogsz, ird, mi a nagy harci helyzet, meglatod Te leszel a very happy! Tolunk!! Irjal, Irjal!!!! PusziMuszi!
Vendég
 


KÖSZI LÁNYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de ma tényleg nem megy az írás... azt hiszem kezdek bedepizni, mindenen bőgök...
majd megpróbálom összekaparni magam holnapra, csak kerítenem kellene hozzá egy kiskanalat...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Dike: tök jó hírek ezek :):):):):)

Csillag te meg el ne tűnj azért vagyunk hogy felvidítsunk :) szóval gyere sírd el bánatodat :)

nika70
Salgótarján
 
 


Viragom, a humorod meg van, nagy gaz nincsen! De miert pityizel? Rossz erzesed van, vagy tortent is valami???!! Remelem csak Te sokkolod magad Magad es minden rendben! Minden rendben! Na, gyere majd holnap irogatni es meglassd jobb kedved lesz!!! Pedig a nap is sut! Tudom am!! :wink: Sot, egesz hetvegen jo ido lesz, 20 fok!! Ne gondolkodj sokat, gyere inkabb kozenk! Majd en elterelem a figyelmed! :wink: :D :D :lol: :wink:
Vendég
 


Jo reggelt Mindenkinek!!

Nem alszunk!!!!!!! Ebreszto!!!! Irjon mar valaki!!!!!!! Kinel mi ujsag???

Virag, gyere irjal, 2 napja nem tudunk Rolad semmit.:(:( sir, sir!
Bencuska??? Kicsi Geri? Pocid?

Nika, Nalatok csalad, hogy allsz a nathaval?? Remelem mar elmult! Gyerkoc?? Jobban van?

Nita, gyere Te is!

Betti, Neked pocak? Jo ido lesz, bizom benne Te sem fajsz most!!
Vendég
 


Mona, mesz dokihoz???
Vendég
 


helló bogi, helló mindenki!

csillag: gyere és mesélj! szomorúak vagyunk, ha szomorú vagy!!!! biztos minden rendben, csak kezdesz lassan beparázni, nem? ne szomorkodj. vagy mondd el nekünk, jobb lesz!!!


képzeljétek! csodák sorozata!!!!
este lefeküdtem és zsófi beindult. nem hagyott szünetet nekem napokig.
ma reggel pedig, amikor apa hallgatta, koppant egyet és ezzel egy időben én éreztem, h ő belém rúgott. és ez többször megtörtént!!! édes, drága volt, majdnem elolvadtam!!! és apa azt kérdezte, h nem fáj??? :lol: :P :shock: 8) :D :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


huuu, Kati, nem semmi!!!:):):) Biztosan nagyon jo erzes lehet es, hogy nem csak dokinal hallod a szivet kalapacskent kopacsolni! Na, latod beindul O!!:):) Ma spinning, este versenyfutni fog a pocidban!!:):)
Vendég
 


Kati szuper!!!!!!!!!!!!hajrá Zsófika rúgjad anya pocakját:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok érdeklődést és nagyon jól esik, hogy egy nap kihagyás után már hiányoltok!

Tegnap valahogy kiborult a bili… éreztem már, hogy sok-sok dolog gyűlik fel bennem és próbáltam nem törődni ezekkel, de hát tudjuk, hogy nem lehet örökké homokba dugott fejjel élni és nem foglalkozni azzal, ami bánt.

A legnagyobb bajom az, hogy képtelen vagyok elfogadni a fizikai korlátaimat. Soha életemben nem éreztem ennyire tehetetlennek magam, mint most és tudom, hogy ez még csak rosszabb lesz. Fél óra házimunka vagy főzés után annyira fáj mindenem, hogy le kell pihennem. De mivel most már nagyon sokat vagyok egyedül Bencével, erre nem mindig van lehetőségem. Borzasztó érzés megfogalmazni és kimondani azt, hogy lehet, hogy pár nap-hét múlva nem fogom tudni ellátni egyedül a saját kisfiamat… Egész nap frusztrálva érzem magam attól, hogy nem tehetem meg azokat a dolgokat, amiket szeretnék. Folyton csak a korlátok, a korlátok, a korlátok… Süt a nap, de meg kell gondolnom, hogy van-e erőm ahhoz, hogy kimenjek Bencével a kertbe, gyűlik a házimunka, nincs olyan rend és tisztaság amiben jól érzem magam. Máskor észre sem veszi az ember, hogy mennyire sokszor hajol le valamiért (akár a gyerek miatt, akár takarítás közben), nekem meg már ez sem megy, mert minden egyes hajolásnál bekeményedik és fáj a hasam. Nem tudom feldolgozni, elfogadni, hogy ennyire nyamvadt lettem… Valahogy úgy érzem, hogy belefáradt a testem a terhességbe. Nem vagyok már annyira fiatal és lassan egy éve nyúzom a testemet a várandóssággal. Tavaly októberben estem teherbe, 2 hónapon keresztül alakult, változott bennem minden, aztán műtét, visszaalakulás és újra terhesség… szerintem emiatt bírom ilyen nehezen…

Lelkileg iszonyat kettősség van bennem. Nagyon várom Gergőt és egyáltalán nem parázok a szülés miatt, örömmel készülődök, vásárolok, rendezkedek, viszont bánt az, hogy nincs erőm ahhoz, hogy kihasználjuk ezt a pár hetet és sok-sok dolgot csináljunk Bencével kettesben. Úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó neki, nem tudok úgy foglalkozni vele ahogy szeretnék.
És akkor még itt van a férjem. Nem szólhatok rá egy rossz szót sem, mert sokszor segít nekem a házimunkában és Bencével is, csak –mint tudjátok- eljött az ősz és beindult neki a munka. Emiatt ő is fáradtabb és amikor hazajön, nem az az első dolga, hogy engem tehermentesítsen. Délelőtt sokat ül a számítógép előtt, mert kottákat keres, amit aztán megtanít a gyerekeknek. Észre sem veszi, hogy emiatt egész nap rám hárul minden tennivaló. A héten volt egy beszólása is, amiből lett is egy kis veszekedés. Egyik nap megkértem, hogy vigye el Bencét a szüleimhez, mert eléggé carul vagyok és szeretnék lepihenni. Erre azt válaszolta, hogy ugye nem gondolom azt, hogy 11-kor fog ebédelni csak azért, hogy elvigye a gyereket…. (pedig tavaly egész tanévben ezt csinálta, hisz én dolgoztam a suliban). Utána mondtam neki, hogy köszönöm ezt a választ, legalább tudom, hogy mennyire számíthatok majd rá szülés után. Erre csak annyit mondott, hogy az majd más lesz, most még itthon vagyok, így minek hurcoljuk Bencét…. mit ne mondjak, nagyokat kellett nyelnem, hogy ne kezdjek el bőgni…( Bence előtt nem szeretem a nagy érzelmi kirohanásokat…) Valahogy úgy érzem, hogy nem hiszi el, hogy nehezebben megy ez a terhesség, mint 3 éve… mintha hülye hisztinek tartaná azt, amikor azt mondom, hogy nem vagyok jól.
Na mindegy, ez van, ezt kell elfogadni.


(Még tudnék mit írni, de most mennem kell… Ne haragudjatok, hogy nem reagáltam senkinek…)

Ja, és még annyi, hogy elnézést kérek Mindenkitől itt a topikban, amiért ilyen idióta vagyok és nem tudok a rózsaszín felhőkön táncolni és örülni annak, hogy van egy pocaklakóm. Tudom, hogy azok, akik vágynak gyermekre, de nehezen jön, sokkal többet szenvednek nálam...

Puszillak Benneteket!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


virág!!!!! annyira jó, h így elmondtad, h mi bánt. sajnos segíteni nem tudunk csak a jelenlétünkkel!!!! szerintem ez normális 4-5 héttel egy szülés előtt, ami végig nagy izgalom, aggódás, öröm, bánat stb volt. már az előzmények miatt is.

mindenkinek összejött körülötted és mindenki "várja már a végét". legjobban te, de hidd el, bence is és a férjed is. bence ebben a korban van. nem hiába kezdik ilyenkor az ovit. ilyenkor érnek meg rá, de ezt nem neked kell elmagyarázni. ez egy viszonylag szerencsétlen helyzet, h nem tudta elkezdeni, de te JÓ ANYA VAGY és ezt át fogjátok hidalni. a férjed pedig rengeteget dolgozik és ő is várja gergőt!!! és talán ő fél az új helyzettől a felelősségtől és ezért a munkába menekül. de biztosan számíthatsz rá és ott lesz, amikor kell!!!!

kitartás anyukám, KITARTÁÁÁS!!!!!!!
a házimunkával pedig ne foglalkozz!!!! képzeld, ma elfelejtettem elmosogatni. úgy jöttem el reggel az anyósomékhoz, h tele a mosogató. egyszerűen elfelejtettem!!!!
az is készen lesz, ha meg nem, akkor aki megszól az csinálje ezt utánad. te pedig beszéld meg magaddal, h ez nem tart örökké ez az állapot!!!!!!! pusszantalak!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Viragom, felejtsed el de gyorsan azt az elvetemult par sort amit kommented vegen irtal!! Mi az, hogy elnezest kersz pl. tolem akinek tobb baja van, mint Neked??? Vagyis tobbet szenvedek. Dehogy szenvedek ezt ne igy eld meg. Nem jon a gyerek. Najoszt??? Ennel nagyobb bajom sose legyen, amugy meg nem ezen van a hangsuly. Az eletben mindenkinek meg van a maga baja amit cipel magaval. En ezt cipelem egy ideje de ez nem azt jelenti, hogy megforduljon a fejemben barmifele negati gondolat Veled kapcsolatban aki hosiesen all helyt anya es feleseg szerepben. 2 gyermekes anyakent hiszen ott van mar Gergo is aki atszabja fizikalis kepessegeid. Ki vagy faradva Viragom. Faradt vagy. Teljesen ertheto, hogy most nem vagy jo passzban. Mitol lennel?? Ezer a dolgod, ott van Bence aki igenyel es Te nem tudsz atemenetileg 100%os lenni szerepeidben. Figyu! Ne akarj maximalisan mindent! Okes?? Ami belefer, belefer, ami nem, az nem. Bencus meg kicsi ehhez O nem az eszevel tudja de a lelkevel erzi, hogy szereted es korulotte forogsz es hidd el azt is erzi, "tudja", hogy a pocid gatol, nem szenved O hianyt, ezt felejtsd el! Viragom, ugy vagy tokeletes ahogy vagy Bencusnak is, ferjedenek is. Nyugodj le! Igyal egy teat, nezd pozitivan a dolgokat. Szoval ahhoz kepest amint keresztul mentel terhesseg elott, es ahhoz kepest, hogy korlatoz a pocakod, es ahhoz kepest, hogy totalisan egyedul vagy, ahhoz kepest milyen szuperul ellatsz mindent. Jo oke, 30 perc utan kifaradsz. Nagy dolog. Csak szepen lassan 5 percenket tegyel a helyere valamit, 1-2 dolgot. Aztan kis pihi. Aztan 5 perc es megint jarj-kelj egyet. Ne egyszerre csinalj mindent huzamosan 30 percig. A konyhaban is. Max. kesobb lesz ebed vagy vacsi. Hulllllllara ne torodj ezzel, ezzel ne emeszd magad!! Ez van, ez van! Nem direkt nem csinalod, mas anyuka meg meg erre sem kepes -ezt most nem jol fejeztem ki de erted- es nem is akar tenni semmit!! Ne legyel magad allatt, en irigylem azt, hogy ennyit birsz!! Es itt a pont! ES IGAZAM VAN!
Vendég
 


csillag

sajnálom hogy ennyire rosszúl vagy,nehéz,erre én is rájöttem.és igen csoda egy kisbaba,és nagy öröm,de ha az ember teste nem birja akkor nem csodaként éled meg...én boldog vagyok azért mert itt van velem ez a pici de néha nagyon nehezen birom,tegnap este is megint majdnem sirva mentem wcre,alig birok felkelni,a derekam nem birja..én nem tudom mi lesz még a végére ha már most igy vagyok,de kiboritó.
van akinek jobban megviseli a szervezetét a terhesség,hát én is ezek közé tartozom és marha nehéz,nem akarok én panaszkodni,mert legyek boldog azért mert összejött a bébi,sokan cserélnének velem,én meg itt siránkozom...de nem egyszerű és elhihetitek,én nem vagyok rinyálos,siránkozós,gyülölöm ha tehetetlen vagyok,de vannak napok amikor nagyon nehéz.most is pakoásznom kéne vissza a spájba és egyszerűen alig megy mert egy kis hajolgatástól betojok.szoval megértelek csillag,sőt egyűttézek.
na de nem panaszkodom mert a végén még tényleg rinyálósnak fognak tartani,ha esetleg valaki olyan is olvas aki nem tulságosan szeret :D

Szép dolog a terhesség,de néha nagy teher az tuti.mondjuk én már az első pár héttől küzködtem derékfájással,de mostanra már néha elviselhetetlen.

KépKép
bettike83
 
 


Betti, nem rinyalsz. Igen, szep dolog a terhesseg de ott van benne a teher szo. Ez egyfajta teher is egy nonek. Vannak persze kivetelek, mindenkinek mas a szervezete. Azert nem itelhet el senki egy kismamat mert panaszkodik, hogy itt faj, meg ott faj, meg nem birja magat. Akinek nem igy regal a szervezete az tegye ossze a ket kezet es koszonje meg a teremtonek, hogy jol birja magat!
Vendég
 


Bogi

igazad van :) és köszi :) csak lesz jobb is,de vannak napok amikor tök jól vagyok,semmio bajom.mostanában pedig egyre sűrűbben van panaszom.Mindegy is,kárpotol mikor rugdos a pici babám :)

KépKép
bettike83
 
 


Virág!!!!!!!!!
teljesen természetes hogy fáradékonyabb vagy!!!!!!!!!azért már még is csak a 33.hetet taposod!!!!!!!!!
párod meg a beszólásáért kap egy dádát!!!!!!!!
Bence úgy gondolom már elég "nagy" ahhoz hogy próbáld neki elmondani hogy anya most fáradt kicsit pihenve de közbe meg találj ki olyan játékot amit pihenve is tudsz vele játszani!!!!!!!

"Tudom, hogy azok, akik vágynak gyermekre, de nehezen jön, sokkal többet szenvednek nálam..."


én is szenvedtem Barnival pedig sokat vártam rá emiatt senki nem nézett rám rossz szemmel........Barni előtt 2 baba ment el...ezek is rájátszottak hogy nyavajgósabb voltam mint általában........
szóval nyugi!!!!!!!!!!
nemsokára vége.......kibújik Gergő és újra fitt és jó kedvű leszel....játszhatsz majd Bencével is amennyit csak bír az erőd!!!!!!!!!

Katinak igaza van.... A HÁZIMUNKA MOST RÁÉR!!!!!!!!!nem fog elmenni meg vár az!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Lányok léleksimogatást! Tényleg nagyon jól esnek a szavaitok!

Bence tutira érzi, hogy nincs minden rendben most körülöttem, mert 2. napja nem bírom lefektetni délután... :evil: pedig annyira szeretnék leülni egy kicsit a s@ggemre... de Bence csak kisautózni hajlandó, én meg már megőrülök emiatt. Szégyenlem nagyon, de képtelen vagyok napi 4-5 órán keresztül tologatni az autókat. Az OK, hogy közben jókat beszélgetünk, meg mesélünk de sokszor inkább csinálok valami házimunkát, csak ne kelljen kisautót fogni a kezembe... :oops: :oops: :oops:
A férjem ma nem dolgozik, de persze nincs itthon, mert elment egy kollégájának segíteni valamit... este meg próbálnak a zenekarral egy jövő heti koncertre...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, Bence azt erzi, hogy Te ideges vagy! Tudod a gyerek azonnal megerzi es az anya hangulatat atveszi. Erzi, hogy nyugtalan vagy es igy O is az. De majd jon Kati es vagy megcafol vagy egyetert. Ez nalam csak a 3,5 eves baby sitter multam tapasztalata. 3 csaladnal voltam es az en hangulatom is atvette es az anyjaet is a gyerek, attol fugg kivel volt aznap sokat. Szoval szerintem nem arrol van szo, hogy Bencusnak baja van az anyukajaval, csupan atveszi a lelki nem beked. :wink: :wink: Puszikallak!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?