Új privát üzeneted érkezett!

csillag

és még kibir pár hetet az tuti,nöjjön még pici Gergő sokat :)

KépKép
bettike83
 
 


csajok már megint mennyit írtatok :):)

Beze nagyon csini vagy és milyen vékony :):):):)

Zsuzsi: sajnálom a sok tűt de sajna muszáj :( az viszont szupi hogy legalább a kaja jó :)

Betty: nekem ismerősöm mentőben szült :) igaz a férje volt a mentős :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika nem is írtunk sokat!!! :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Zsuzsi, segghaj!!!!! Ezen megint doltem!! :lol: :lol: Meg apanak is felolvastam: segghajam!! Ez kurva joo!!:):) Most ezen porgok!!:) hihihi
Drukk Zsuzsikam, fasza csajok vagytok Ti ketten Zsofival!

Csajok, orulok, hogy teszik a Gezukas sztori! De tenyleg olyan Gezukas! Csak ra kell nezni. Az a fej...total Geza. Vagyis Gezuka!:) hihi :wink:

Betti, holnap irjal milyen volt az ejszaka. Remelem nem fogsz fajni! Azert tok jo Neked is am! Te januarra vagy kiirva?? Huuu, az is mindjart itt van...

Szerintem sem irtunk sokat Nika, nemtom mit panaszkodsz! :wink: :lol:
No, majd jon Kati, nem gyozi olvasni! hihi

Virag, Zsuzsi, most bogar irigy, irigy mert O is november elejen akarna szulni. Nem fog! ihhhiiiiii de Nektek drukk! Aztan meg majd 30 ev mulva a lagzihoz!! Gergo es Zsofia!:):) Vagy Bence es Panka??:):)

Mia, gyere elo!! Te mikorra vagy kiirva???? Es hogy vagy??
Vendég
 


Jó ez a Gergő + Zsófi vagy Bence + Panka párosítás! :D

Egyébként nem tudom, hogy meséltem-e, de kb. fél évvel azután, hogy megismerkedtünk a férjemmel kiderült, hogy az Anyukáink gimnazista korukban osztálytársak voltak! :shock: Pedig nem kicsi város Győr, mégis így hozott össze a sors bennünket! Így az első szülői találkozás sem volt annyira "félelmetes"... legalább is Anyukám azt mondta... :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Na, jó éjt Mindenkinek! (bár rajtam kívül nincs itt már senki...)

Holnap reggel korán kelünk, mert viszem Bencét fodrászhoz. 6 hét alatt úgy megnőtt a haja, hogy csak na! :shock:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


január 10re Bogi :)

Hála az égnek most alább hagyott a fájás 2 napja.nem is bánom már,igy legalább tudok haladni a dolgaimmal.

Mit főztetek ma?

Nálam borsóleves és turógomboc,meg magamnak csinálok pár db fánkot mindössze 25dkg lisztből.én nem szeretem annyira a turógombocot,párom imádja.

KépKép
bettike83
 
 


Virag, milyen lett Bencus frizkoja?:)
Tok jo lehetett anyukadeknak az naszasszony randi!:):)

Betti, szupi, hogy most jobban vagy. Fankot ide is lokhetnel vagy par darabot! :wink: Nalam is borsoleves van+savanyu komperfozelek sult virsli+tukortojas ratettel. Ki mit kivan alapon!:)

Nita, Nektek ma szulinap!:):) De jo, dejo! 1 eves lurko!!!!:):) Fotot,fotot!!

Zsuzsi, Veled? Irjal!
Vendég
 


Nita, nagyon boldog szülinapod Barninak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bence frizurája csúcsszuper lett! Igazi pasi már! :D És most először egyedül ült be a fodrászszékbe! :D

Csajok, most nézegettem a neten, hogy mekkorának kell lenni most Gergőnek és a 31. heti uh-n 33. heti méretekkel rendelkeztünk... :shock: Lehet, hogy tényleg hamarabb fog jönni egy kicsit? Így simán lehet november eleje...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Beze! nagyon szép a pocid, és nagyon csini vagy!!!

Brita! holnapra drukkk!!

Betti! sajnálom a fájdalmadat...de látom már javul! kitartás puszi!

Zsuzsi! drukk h minden a legynagyobb rendben legyen! nagyon ügyi erős csajszi vagy!

Nita! kisfiadnak boldog születésnapot!

na és vééégre nekem ma megjött, úgyh jövő hét szerdán megyek a KAáliba és holnaptól szuri! upsz..kicsit parázok:)

KépKép
dike
 
 


Jo kis pasi mi? Tegyel fol Rola kepet, biztosan sokat nott mar miota utoljara lattuk! Es uj frizkoval!!!!!:):) :wink:

A netes adat az csak egy atlag. Egy statisztika. Es ki tudja mikori, meg irnak mindent. Egyik helyen ezt a masik oldalon meg mar mast olvas az ember. Attol meg bent maradhat idopontig! :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog születésnapot Barninak!

Dike, köszönöm szépen, aranyos vagy! A drukkjaimat már most küldöm. :wink:

Csillag, egyetértek Bogival. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Boldog szülinapot Barnikának!!!!!!!!!!!! :)

KépKép
bettike83
 
 


Boldog szülinapot az egyéves nagyfiúnak !!!

kovacszsuzsi
 
 


Most alszik az én jóképű huncut kispasim! Ha tudok róla normális fényképet csinálni, akkor este felteszem egy pocifotóval együtt. :D

Tudom, hogy átlag méreteket adnak meg a neten, de azért nem bánnám, ha mondjuk a kiírt időpont előtt 1 vagy akár 2 héttel kibújna Gergő. A végén már nagyon fogok nyűglődni... sajnos tudom...
A november eleje tök racionális lenne, hisz 12-ére vagyok kiírva.

Bocs, hogy mindig erről írok, de most már minden második gondolatom akörül forog, hogy mit kell még elintéznem, mi hiányzik még a ruhatárunkból... stb. A héten találtam egy tök jó pizsit magamnak, de kellene még egy, meg normális bugyikat keresek és pipere cuccok is kellenek... pár csomag betétem már van, az a kórházban elég lesz, de meg akarom venni azt a mennyiséget is, ami majd itthonra kell az első pár hétben. Megvenné a férjem is, de nem akarom ezzel terhelni. Gergőnek még semmit nem vettem ruhán kívül...
Azért van bennem ennyire ez a "jaj minden legyen kész" dolog, mert 2-3 hét múlva már nem biztos, hogy merek egyedül autókázni. Legalábbis Bencével a 35. héttől már csak Apával együtt mentünk mindenhová. De akkor nyár volt és itthon volt a férjem, most meg elég nehéz elcsípni úgy pár órát, hogy kényelmesen vásárolgathassunk... :roll:

na, elég lesz belőlem... Bence is kiabál az emeleten... ma nem lesz alvás... :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


képzeljétek, Bence állva pisilt a WC-be!!!!!!!!!!!!! És ő akarta így!!!!! (eddig csak ülve ment...) Szóval most már igazi pasi! :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, vegso para! :wink: Es vegso izgalmi allapotok! :wink: Sitty-sutty megveszel minden egy delutan ha lesz kedved es muszaj erzeted.:) :wink: Eddig nem is gondoltam bele csak most, hogy irod, hogy azert milyen izgalom ez es "fejfajas", hogy minden meglegyen, kesz legyen, jo legyen, helyen legyen, tuti legyen, flottul menjen. uhhhh!! Nem feltelek en Teged akkor sem! Puszi! A fotokat meg varjuk!! :lol: :D :D A pisiles meg...anyja fia! :lol: :lol:
Vendég
 


Nita! Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok Barninak!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


csillag

de ügyes a fiacskád,kezd komolyodni :)

KépKép
bettike83
 
 


A fejemet ne nézzétek... elég gáz...

Kép


Bencéről nem lehetett szemből normális képet csinálni, mert mindig hülyéskedik...

Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag nagyon jól nézel ki, rajtad aztán nincs semmi felesleg!!!!!De komolyan! Gratulálok a 32. héthez! Bence pedig csodálatos Kis Pasi!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


csillag

Gergő lak hatalmas,irtó édes amúgy :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Mona, Bettike, köszönöm, aranyosak vagytok! Pedig még most fog nőni csak igazán a pocim. :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Halihóóóó!!!

Kis életjelet is adok már magamról :D

Megint sokat írtatok,nem győzök olvasni!

Nita: SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK A KIS 1ÉVES NAGYFIÚNAK!!!!!! :D ♥♥♥

Virág:tök jól nézel ki,nagyon csinos vagy és szép!Örülnék ha úgy néznék ki mint te,de komolyan :wink:
Bencus pedig nagyon édes,helyes kis pasi :D

Beze:csini vagy te is,itt minden kismama nagyon jól néz ki,de tényleg(kivéve engem) :lol: :lol: :lol:

Bogárka: köszi jólvagyunk,bár 2napja tök fájt bal oldalt ahol a cisztám van,de ma végre minden okés volt :wink: Jó lenne ha felszívódott volna 8)
Hogy vagy?Én március 21-re vok kiírva,már megvannak a neveink is :) ha fiúcska:Levente ha kislány:Zsófi (itt a Zsófi név úgylátom sokaknál befutó név :D )

Nika:ti hogy vagytok?

Zsuzsi:mizujs?
Vendég
 


Virag, olyan szepvagymaaaa```!!!! Komolyaaaaan!!! Olyan vagy, mint egy 18 eves! Hogy lehetsz ilyen vekony Te is! A pocak nagy de szep nagyon!
Bence nagyon jol nez ki, helyes pasi! :wink: Mondom en, anyja fia!:) :wink: :wink: Sokat nott miota "nem lattam". Komolyodott is mar sokkal kisfiusabb! Akarom mondani, nagyfiusabb!! :D
Vendég
 


Elveszett baranyka! Remelem cisztanak nyoma sincs!! Az nem jo ha fajt! Monnnnyyon leeeee!!!
Szep neveket valasztottatok!!:):) Meg egy Zsofiiiii!! Tegnap volt a nevnapjuk! Kati biztosan meg is unnepelte!:) Es Tomcsi jol van? Mit beszelsz itt, hogy Te nem jol nezel ki!! Badarsagbutasag! Olyan kis szep es csinike vagy! Ne aggogggyyama`!
Vendég
 


sziasztok lányok!

csillag: NO PARA, csajeeee!!!! ügyes, tapasztalt, csinos anyuka vagy te. minden flott lesz a nagy napotokra!!!

nita: barninak sok-sok boldog szülinapot!

bogár: 25 fő jön bulizni a házavatónkra holnap este. már rosszul vagyok. ma már megcsináltam a kaszinó tojásokat, meg megfőztem a krumplit a salátának. még holnapra: kukorica saláta, francia saláta, tormatekercs, egybe töltött fasírt, csirkeszárnyak, szendvicsek, meg rétes, meg két fajta pogi.
az anyósom besegít, ő süti a fasírtot, meg a réteseket.
a gézás soraidon én is jót mosolyogtam. te odáig vagy ezért a pasiért, ugye???

mona: már csak egy napot dolgozol, ugye?

mia: bújj előőőő!!!!! szerintem pici fiú lakik a pocakjában.

zsuzsi: jól bevacsoráztál már a finom kajából? gyere meséld el, mit ettél.

ma nincs túl jól zsófi. vagyis én. elég sokat fájt a hasam, de betudom a növekedésnek, mert szinte tegnapról mára észrevehető a változás, így nem csodálkozok nagyon. azért pihentem ma egész nap. vagyis kényeztettek. voltam kozmetikusnál masszíroztatni, meg megcsináltattam a körmeimet is szépségesre.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csajok, köszi a dicsiket, de a fejem ezen e képen tényleg GÁÁÁÁÁÁÁÁZZZZZZZ... Nagyon keveset aludtam az elmúlt napokban és azt hiszem el is búcsúzhatok az egész éjszakai csicsikézéstől egy jó időre. Most már minden éjjel ki kell mennem pisilni és ilyenkor Gergő mindig felébred... utána meg csuklik vagy mocorog még egy jó darabig, így nehéz a visszaalvás. De nem panaszkodom, ez így van rendjén. A "természet" szoktatja az anyát az éjszakai etetésekhez. :twisted:

Mia, szép neveket választottatok! és nem mondd már azt, hogy nem nézel ki jól, mert igenis CSINI VAGY!!!!!! A dokid mit mondott a cisztádra? Van esély arra, hogy felszívódik? És hol van, a baba mellett?

Kati, vigyázz magadra! Nem lehet, hogy hirtelen sokat sportoltál a héten és attól fájdult meg a pocakod? Meg persze egy ekkora házibuli megszervezése is sok erőt kivesz az emberből... Jó, hogy elmentél egy kis kényeztetésre! Igazán megérdemled ennyi készülődés után!
Jó szórakozást a bulin! (Fini kajákat csináltok! csorog a nyálam..)

Bogárka, én 18???? Ez jó vicc! :D Lassan inkább 2X18! :P
A napsütés, amit tegnap küldtél valahol elakadt útközben. :twisted: Valaki lenyúlta... ide bizony nem ért el... :twisted:

Mona, Veled mi van? Mensi sehol? Teszt??????????

Nika, Gergőnek sikerült pisilni az oviban????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: szerintem minden egyben tett be nekem. az idő, a pakolászás, a készülődés stb.
de most hallgattam meg a figyelőn és gyönyörűen dobog a picike szíve a picike lányomnak, így én is megnyugodtam.

mia: nem te voltál ma? akkor brita volt ma?
zsófi nagyon népszerű!

bogi: ma van a névnapjuk a zsófiknak. én elmondtam mindenkinek és megünnepeltettem a lányzónkat.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csillag: te nagyon kis fiatal tini lűány vagy :):):)nagyon csinike:)
Pisi: odáig jutottunk már hogy odaáll a wc-elé lehúzza a gatyát nacit és fogja pöpit de azt mondja nem jön a pisi :) de ez is már nagyon nagy szó.eddig oda sem akart menni se és már azt mondta nem fél a kis wc-től :)előbb utóbb a pisi is jönni fog neki :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!!!!

köszönjük a köszöntéseket Barni nevében is:))))
képek holnap vagy hétfőn lesznek:)))))

mai hami:borsostokány tésztával......api kapott még nudlit........

holnap rántott husi+fasírt+saláta+krumpli és TORTA lesz a menü!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))

Virág nagyon nagyon csinis kismama vagy!!!!!!!!nekem tetszik a fejed!!!!!!:))))
Bence is csuda édes kispasi!!!!!!

Mia szép neveket választottatok:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika, Nita, köszönöm a bókot! :oops:

Nika, örülök, hogy Gergőnél alakulnak a dolgok! most már tényleg csak egy hajszál választja el a teljes sikertől! Menni fog hamarosan neki! Drukkolok!!!!!!!!!!!!

Nita, várjuk a képeket! :D :D :D

Kati, biztos igazad van, túl sokat pörögtél mostanában és persze ez a h@lye időjárás sem kedvez a kismamáknak... Próbálj egy picit többet pihizni, a tested most szólt, hogy vegyél vissza a tempóból!
Jó lehet hallgatni Zsófi szívecskéjét! :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Hello!

Ma sem küldtek uh-ra! És jön a hétvége... kicsit gáz, de ma nagyon sok szülés volt, a dokimnak is kellett sokat mennie. A szobatársam 2 óra alatt megszülte az ikreit spontán, hüvelyi úton. Lili, fejjel jött ki, Peti farral. Nagyon örülök nekik, olyan kedves család! Igazán megérdemelték ezt a szép élményt!
Ma nem volt olyan jó a kaja sajnos ebédkor. Leves mindig ua. majdnem, ma a második rakott zöldbab volt, de nagyon nem ízlett.
Ez van.
A cukrom gáz, holnap megint mérem reggel.
Amúgy jól vagyok, ma sokat szurkált a hasam alul, remélem, nem lesz semmi baj a lepénnyel, sokat imádkozom, hogy ne legyen. Drukkoljatok, hogy kihúzzam...

Csillag: Nagyon cééép vagy :D

Beze: Te meg sugárzol! Szép a pocid neked is!

Katikám: Csak lassan a testtel, nehogy túlerőltesd magad! Zsófinak puszi és boldog névnapot :D

Mia: Nekem tecc a Levente név, és szerintem is kisfiad lesz. Ha meg kislány, akkor három a Zsófi a topikban! Szupi :)

Bogár: Cső anyám! A Gézás szövegeden én is röhögtem. Jófej vagy!

Mona, Dike: Mi a helyzet???

kovacszsuzsi
 
 


Pálinkás Jó Reggelt!!!!! :D

Virág: petefészkemnél van,és bal oldalt :twisted: aztmondta doki hogy terhesség alatt sok kismamánál előfordul de álltalában felszívódik,és ha nem nől,nincs vele gond nem nyúlnak hozzá....Meg az első 3 hónap alatt nemis nyúlhatnak hozzá...

Aztmondjátok kisfiú?2hét múlva kiderül :wink:

Hoztam ma reggeli képet :D
Kép
Vendég
 


Eddig 2 szavazat fiúra :D többiek? Akkor szavazzunk :lol: :lol: :lol: :lol:
Várom ki mit gondol,és húzom a strigulákat :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:mrgreen:
Vendég
 


Tssoooo Lanyok!!

Zsuzsi, a cukrodnak nem, de Neked orultem!!:) Nem lesz semmi gond, tuti a pocsek ido miatt szurkalsz.:(
En is jokat vihogok amikor elereszted Magad es poenosra veszed a figurat!!:) Koszi a bokot, Te is jofej vagy am!! :wink: :D Figyu, kozos ismerosunk es legkedvesebb szoke hullamos haju baratnod, jol van? Majd mondd mar Neki legy szi, hogy igy nehany ev utan is eszembe jut neha es udvozlom es minden jot kivanok Neki. Okes? Ha mar ilyen kicsit a vilag, had` uzenjek Neki, pliiiiiz!!! Koszike!!!:) A baratkereso portalon keresztul nem akarok rairni, azon olyan...nem jol adna magat, szoval..erted.

KatiAnya, Te meg vigyazz Magadra!!! Ma bulajjjj, Zsofi tombol majd tuti!!:):) Jokat foztok, biztosan nagyon fincsik lesznek a hamik. Majd amikor majd Zsofi mondja: hamiiiiiiiii!!:):) :D :D :D Tenyleg tegnap volt Zsofi nap, bocsi. Csak reggel lattam a neten, aztan du. aludtam egyet es total azt hittem eltelt egy nap ezek szerint. Olyan messzinek tunt a reggel. :lol: :lol:

Mia, eeen nemtom mi lesz, fiu vagy lyanka. Nekem pocak, pocak. En amugy is fiu parti vagyok inkabb en fiut kivanok Neked!!!:):) hihi bocsika!!! :oops:

ZSUZSI!!! MEG VALAMI!!! MIELOTT ELFELEJTENEM MERT KEPES VAGYOK RA, AZ IKRES ANYUKANAK ADD AT JOKIVANSAGAIM, ES NEM SEMMI, HOGY IKREKET RAADASUL EGYET FAROSAN IGY, HIPP-HOPP....!! MINDEN ELISMERESEM!

Beze, Veled mizus?? Lexike? Van valami uj szava mostanaban vagy valami ujdonsag amivel elorukkolt? Gondolom minden nap beujit de megis ami ugy ugy a legkedvesebb Neked? Foleg nemet nyelvbol. Itt a szomszed kislany is ha megszolal azt tuti angol szo. Nem magyar. Az anyan es apan kivul csak angolt mond. Persze csak szo eleji vagy szo vegi dolgok ezek. Pl. a more helye az mondja: mooooo, mooooo. Nem tudtuk mi az de Gezuka megfejtette, hogy a more szo eleje. Az up-ot azt mondja. A push szobol a pu, pu. Ezt is Gezus fejtette meg, hogy push lenne. halaliak ahogyan probalkoznak szerintem. Es ahogyan gagyognak babanyelven...azon kifekszek. Mint egy foldonkivuli. Abadamalpa-malpaka meg ilyenek. Rakerdezek, hogy tessek, hogy mit szeretnel? Es ugyan ezt elismetli. O baba nyelven tuti tudja mit mond csak en nem ertem.

Nika, voltal az oviban azon az angolos izen? Milyen volt?? Gondolom tetszett de megis, mik a benyomasaid?

Betti, Neked fajasok?
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap voltam uh-on, hamar végeztem, azért bent kb 15 percig nézegettük a babát.
Méretek: BPD: 48 mm AC=153 mm FL=29mm HC=169 mm
Súlybecslés: 360 g
Minden ép, jól műkődik, és jól látható volt, csücsül még a pocimban, így hosszasan nézegette, aztán határozottan mondta, hogy kisfiú, mutatta is, de én igazándiból a foltokon kívül nem láttam a különbséget.
Lepény jó helyen mellső falon (elől) tapad. Belső méhszáj zárt.

Csillagvirág
A netes adatok nem pontosak, mert ha jobban utánanézel, egyik helyen ezt írják, a másik helyen pedig már mást. Ráadásul itt már olyan nagy eltérések vannak, fiúk és lányok közt, meg genetikailag is kódolva van szerintem. De a 32. hét már valóban megnyugtató, de biztos hogy ha előbb is jön, ez nem a méretek miatt lesz.
Nekem sem változtattak az időponton, pedig az interneten már előtte utánanéztem, és ha ezt néznénk, a testvérke már 21 hetes lenne. Pedig az uh napján csak 19+2 napos voltam. A becsült súly: 360 g állítólag a 21. hetes babákra jellemző, és ezt több helyen is így írják.
Nagyon jól nézel ki, én biztos már nem leszek ennyire vékony, a 32. hétben.
Bencus is aranyos, jó a haja, nagyon ne vágasd le neki :wink: .

Mia
Szépek a nevek. Mi a fiú nevekkel erősen gondban vagyunk. Én dupla névre szavazok, a keresztelés miatt mindenképpen muszály, szép magyar névre gondoltam, és egy különlegesebbre, amit használunk.

Kati
A frontokat minden kismama megérzi, csak valaki kevésbé, valaki pedig nagyon. Mint pl. én is, tegnap reggel sokat keményedett a hasam, de most teljesen jól vagyok megint.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Zsuzsi, nálunk még mindig nincs semmi, nem jött meg, a tegnapi teszt is negatív, semmit nem érzek! Ha nem jön meg hétfőig, akkor felhívom a dokimat, és kérek időpontot hozzá, lehet, h megint cisztám van...
És Te hogy vagy? Milyen volt ma a kajcsi? Sokat gondolok Rád is! Vigyázz magadra!

Ezt kaptam ma a Harmóniakártyán... :) A szerelmi üzenete a lényeg :)

http://www.harmonet.hu/harmoniakartya/? ... 1284757251

Most megyünk a Lacikáékhoz, megint babázhatok majd egy kicsit! :)

Mia nagyon szép pocid van! Én a lányra szavaznék!!! Nem tudom miért, de ezt érzem! Szép neveket választottatok!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


csillag! Bencenek gratulálok nagyon ügyi, és helyes kis legény:)csini vagy, csini pocival:)

mia! szép neveket választottatok!

kati! vigyázz magatokra!

nita! várjuk a képek!

zsuzsi! jajj drága nem lehet gond, szorítok értetek nagyon, de biztos jó kezekben vagy ott!

mia! még mindig szép pocii:) akkor még egy fiú szavazat!:)

brita! szuper hírek, örülök h minden a legnagyobb rendben! és gratulálok a kisfiúhoz:)

mona! sajnálom a nega tesztet, a franc enné meg, de fel a fejjel, újabb ciklus új remény, de akár még csikozóthat is a teszt amíg nem jön meg van remény!drukkk

nekem meg volt ma az első szuri hasba...nem is fájt, pedig nagyon nagyon féltem, egy ismerős asszisztensnő adta be, minden nap ő fogja 11 45kor.:)

KépKép
dike
 
 


Rita, gratulálok a kisfiúhoz, szép méretekkel rendelkezik! Reginek mondtátok, hogy kisöcsi érkezik?
Ma én is jól vagyok, alig volt 1-2 keményedésem. :D Szerencsére szép idő is van, így délután ki tudunk majd menni levegőzni Bencével.
Mész holnap a babaexpóra? Én nagyon szerettem volna, de valószínűleg nem megyek. Ma délelőtt elmentünk Bencussal a Müllerbe mag a Kik-be venni pár dolgot, de kb. ennyi az a távolság, amit bírok menni. Nem lennék képes arra, hogy végigjárjam a börzét... :?

Zsuzsi, sajnálom a cukrodat... remélem, hogy csak átmeneti a bibi és gyorsan helyreáll majd a dolog.
Add át a gratulációmat a szobatársadnak! Nem semmi dolog ikreket megszülni rendes úton!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mia, széééééép pocika! Én is fiúra szavazok Nálad! :wink:

Mona, nem is értem most akkor ezt a dolgot Nálad... se mensi, se pozitív teszt... De mondjuk, ha egy késői peteérésed volt (mondjuk nyaraláskor), akkor még nem mutatja ki a teszt!
Elolvastam a harmonetes kártyádat, látod-látod, ez is azt sugallja, hogy hamarosan jön a baba!

Dike, örülök, hogy kibírható a szuri. Meddig kell csinálnod ezt a szurkálást? és mi lesz utána?

Kati, jóóóóóóóóóó bulizást!!!!!!!!!!!

Bogárka, aludtál délután???? DE JÓÓÓÓ NEKEEEEEED!!!!!!!!!!!!!!!!
Milyen jól ért a Te Gézukád a babák nyelvén! :wink: Jól jön az majd, ha itt az időtök! :D

Betti, hogy vagy ma?

Nika, mi jót csináltok a hétvégén? Gondolom most együtt a család és Gergő is élvezi, hogy nem mentél el dolgozni.

Beze, Lexike már szereti az új ágyikót?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mia: én kiscsajra tippelek :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


csillag! egyenlőre keddig szuri.aztán szerdán uhu és vérvétel..utána gondolom még szuri de szerdán már többet tudok!

azért drukkoljatok h minél több tüszőm legyen!!!:)

KépKép
dike
 
 


Bogi: igen voltunk angolon de 1000/ óra szerintem annyit nem ér. + 6000 Ft kezdő cucc amiben a könyvek vannak stb.

Gergő jól van :9 Apa nem dolgozik hétvégén,punnyadunk mert apa náthás és elég szarul étzi magát.

Rita: szupi adatok :):)és gratula halkan a kis pöpishez:)

Mona: akkor rajta :) nekem is volt egyszer olyan kártyám ami gyereket mutatott csak éppen akkor nem voltunk együtt apával :( de ti ne hagyjátok ki :)

nika70
Salgótarján
 
 


Dike, akkor hajrá tüszők!!!!!!!!!!!!!!! Növekedjetek, érjetek!!!!!!!!!!!

Nika, jobbulást a párodnak!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nika,1000/ora egy 6 rugos pakkal nem semmi!!!! Ovi szinten. En fizettem itt atszamolva 1000 ft-ot es 55 perces orak voltak, raadasul felnott oktatas, nem gyerek. Oke, hogy az angol nyelv hazaja de eppen ezert lehetne dragabb hiszen itt muszaj angolul kommunikalni a munkakereshez, stb. tehat eppen ezert siman megkoppaszthatnak az embert. Itt tenyleg ra vagy szorulva a nyelvre. De nem. Otthon meg ezt hasznaljak ki, hogy aki angolul beszel az sokkat tobbet er, tehat fizess. Sajnalom, hogy ilyen arat kernek erte. Ha jol veszem ki soraidbol akkor nem is vagtok bele. Figyu. Egy tipp. Probaljatok netrol letolteni total egyszeru mesefilmeket. Azt ertem ez alatt, hogy amikor olyan kepkocka van, hogy a nap felkel akkor ezt is mondjak angolul. Amikor a nap lemegy a hegy moge akkor meg azt mondja angolul, hogy a nap lenyugszik. Es ezt tobbszor egymas utan ismetli a mese. Siman megtanul a gyerek angolul igy, baratnoim gyerekei is igy sajatitottak el a nyelvet, raadasul a valos angolt halljak angol akcentussal, effektive baromi jol ra fog allni a gyerek fule, nem a magyar akcentussal tanul. Nem okoskodasbol irom, csak hatha racuppansz es jo otletnek tartod. Sok sikert!!! Es most a gyerkocod sitty-sutty megtanulna a nyelvet. Mire suliba menne...ooooo, porfi lenne!!:):) Eleg volna csak heti par alkalommal kis ideig bekapcsolni neki, eleg az is ha csak hallja de nem nezi. Eredmenyes. De majd jon Bezen es Viragunk es kommentelik. En ezt a korulottem levo anyukak tapasztalataibol irom akik ezt csinaltak. Es bejott.

Dike, vegre megjott piri. Drukk a petekhez!! Es a szerdahoz!! Remelem okes lesz minden.

Mona, elhiszem, hogy rossz ez a varakozas. Csak nincs gond. Lehet az az 1 heti levegovaltozas kavart be. Nekem pl. rendszeresen bezavar. Ha pl. hazautazom, tuti kesik. Ne gondolj semmi rosszra!!
Vendég
 


Viragom, jajj, nem valaszoltam Neked, Ma mar voltunk kirandulni, itt a kornyeken egy hatalmas parkban. Volt vizeses meg kacsak meg totemoszlopok meg kaveztunk is. Volt jatszoter oda bevittuk a szomszed Hannat, nagyon elvezte. Ugyanis bekopogtunk reggel van e kedvuk jonni. Evi es Hanci jott Velunk. Uramra nagyon buszke voltam mert szinte abban a 3-4 oraban O foglalkozott a gyerekkel meg a jatszoteren is.:):) Mondtam is Neki itthon, hogy nagyon buszke vagyok ra, milyen szepen eljatszott a gyerekkek, jol bant Vele. Hanci ment is hozza.:):) Mi Evivel meg vegre tudtunk dumalni nem a gyereket kellett lesni hova szalad!:)
Holnap Holland Park-ba megyunk. Alig varom. Az csodas egy hely. Az ido gyonyoru, sut a nap sokan kint is voltak piknikezni, stb. Jo volt nagyon.
Gondoltam Rad Viragom, kepzeletben azt gondoltam otthon is sut a napocska es mosolyogsz es feltoltodsz. Szoval ha erzel kis pozitiv energiat azt en kuldtem. Ha nem akkor meg gyarkorolnom kell!:):)

NITA, Rad is gonoltam! Tudod miert? Nem mi?!:) Lattam ket anyukat, ket pici kiscsaj babaval. Az egyik csaj masfel lehetett, a masik kb. 10 honapos meg nem is jart csak allt ha fogta az anyukaja a kezet, piciket topogott. Nezem Oket, mondom de jo Nekik es aztan latom, hogy mindketto kb. 35 koruli, az egyik talan 38-40 lehetett, ha nem meg tobb. Gezu szerint mar 45 is volt. Na, szoval a lenyeg, hogy mondom is Gezukamnak, hogy na Apjuk meg en sem vagyok lekesve. :) Aztan par perc mulva megjelent mindket anyukanak de mindkettonek kb. 9-12 eves nagy fia!!!! Ekkor jutottal Te eszembe! 1. Lehet Neked is valoban a 3. lany lenne 2. Ez a ket no kozel 40 evesen szult 3.-at es akkor mi van???!! Semmi! Te joval fiatalabb leszel, lazan johet a 3. meg barmikor!! Ugy megorultem, hogy ezt igy megirhattam Neked!!!! Csocsizlak!
Vendég
 


NITA, ket 9-12 eves nagy fia!!!
Vendég
 


Lapteto! Nem kell!! Ugysem jon be!

Zsuzsi a Tied!!
Vendég
 


Csillagvirág
Mi is sétáltuk ma, anyuéknál is voltunk, aztán együtt sétáltunk a környező utcákban. Meg a zöldségeshez is elsétáltunk.
Nekem is csak 4 enyhébb keményedésem volt, este több van, de ez általában a baba mozgásának köszönhető, ugyanis a kis drágám ilyenkor felkel és meg sem áll hajnali 2-ig.
Regi még szokja, hogy öccse lesz, már nem mindig Nóra babázza.

Már nem tudom mit akartam írni, meg kinek, állandóan kidob a gép, és nincs kedvem újraírni.

Ki mit főz rovatunkhoz....
Ma gombapaprikás volt nokedlivel. Este gyümölcstorta (Regi kívánsága, közös sütés)
Holnap: brokkolikrémleves, pörkölt, és almáspite (nyári almából, anyuék kertjéből)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?