Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!

Bogi érdekes amit írtál..............
olyan jó volna megtudni lesz e valaha még egy gyerekem ...illetve egy kislányom!!!!!!!!!!

Kati én májgombóc levbest főztem sok sok zöldséggel...és Barni hatalmas adaggal be is puszilt belőle:)))
TÜNEMÉNYESEK AZ IKEREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))

Zsuzsi Panka ügyes és okos nagy lány már:))))))))))

Virág nem olyan nehéz megszülni egy 4 kilós gyereket.......nekem sikerült:)))))
örülök hogy minden ok!!!!!!!!

ma MEGRENDELTEM BARNI TORTÁJÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csillag gratulálok az eredményekhez, akkor most már nem kell aggódnod!!! Csodálatos Babád fog születni!!!

Kati, reggel 1/4 6 -tól 3/4 4-ig kell dolgoznom, nem kevés...de örülök, hogy legalább van munkahelyem! Nagyon édesek az Ikrek!! Gratulálok!

Dike, köszi! Nagyon szorítok Nektek!!! Hamarosan Babás leszel :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Nita, csak rajtad mulik. Ha szeretnel vagj bele a 3. gyerekbe. Ha fiu lenne azt sem bannad? Ugy erzem nagyon szeretnel meg kismami allapotban lenni. Persze lehet nem igy van es csak ez jon le az irasaidbol de valahogy olyan kis erzekenynek erezlek amikor a pocakossagrol irsz. Remelem nem bantottalak meg ezzel, nem szeretnelek!!!! Puszi!
Vendég
 

 
 

Bogi dehogy bántottál meg.......igen hiányzik a pocakosság de sajna kell a pénz is.......meg kéne valaki aki segítene....api sokat dolgozik........
majd az idő eldönti.......
de most nincs fogig gátlóm..... :P :P elfogyott....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És amit ígértem:)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A tenyerén hordoz :)

Kép

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Iwiwre töltöttem fel több képet, ha van kedvetek nézzétek meg!
Aki nem ismerősöm még (Denke Mónika, Keszü)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


elszállt a hosszú irományom... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... ma nincs erőm újraírni.... BOCSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majd holnap...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


mona ESZMÉLETLEN JÓK A KÉPEK!!!!!!!!!!!!főleg ez az ernyős tetszik:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mona, a tenyeren hord nagyon otletes!!!:):) Jok a kepek! :wink:

Nita, ha az van megirva legyen 3. baba, lesz, nem fogod tudni elkerulni. Ha meg az van megirva nem lesz 2nel tobb barmit teszel erte, nem fog jonni.

Virag varjuk a koltemenyt!!:):) Es vaganysag, kiralysag, hogy minden rendben Veletek!!:) :D :D :D
Vendég
 


Zsuzsi! Panka nagyon ügyes, okos kislány, tuti nem lesz vele semmi gond, ha befekszel akkor sem! pocaksimi neked!!

Csillag! hát gratulálok, h minden a legnagyobb rendben! most már nyugi, és boldogsááág!!

mona! nagyon jó képek, csinik vagytok!

nekem még mindig nem jött meg a k anyját! és ma reggel 37 volt a hőm, tehát ma se fog. :twisted:

KépKép
dike
 
 


Csillagvirág
Bizony nagy kobakja lesz a fiatalúrnak. Reginek 32+0-nál 84 mm volt, és a szülésnél megjegyezték, hogy nagy csontos feje van. De egyébként teljesen arányos baba volt, amikor megszületett. Pedig a súlya, csak 3380 grammm volt.
Hogy vagy? Nálunk most apa beteg, Reginek már nem folyik az orra, nekem meg csak a torkom fáj, meg kicsit az izületeim, ma voltam iratni algopyrint is, mert már nem volt itthon, de csak akkor veszek be ha láz, vagy hőemelkedés lesz.

Zsuzsi
De jó, hogy így tetszik Pankának az ovi, és tényleg nagyon ügyes. Így te is nyugodtabban mész holnap.

Mona
Szuperek a képek, az ejtőernyőzésért, nagyon irigyellek.

És íme itt egy, illetve kettő, más szögből, majdnem 19 hetes pocikép. Ma reggel készült.
Kép Kép
Vendég
 


dike nem akarsz egy hcg tesztet csinálni?

Rita: csini a pocid :):):)

MOna: nagyon jók a képek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Rita! de csini a pocid!!!!

nika! gondolkoztam rajta csak tutira tudjam és megnyugodjak h nem vok az , csak szórakozik itt nekem, mert annyira akarom h megjöjjön és rittig nem:)

KépKép
dike
 
 


Bogi de hogyan és honnan tudhatom emg hogy lesz e még?nem tudnál segíteni?

Brita nagyon cuki a pocid...olyan kis helyes:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nem merem igerni. Nika is kerte mar de a kinezes no aki megmondott meg eddig mindent csak ugy tudja mi var Rad, ha ismer. Mittomen hogyan csinalja de megfogta Nekem is kezem, becsukta szemet, dunnyogott valamit mintha beszelgetne valakivel, valakikkel es mondott egy csomo mindent. Baratnom eseteben az is eleg volt ha ra gondoltam de akkor ott ultem a no elott. Igy tavkontaktban megkerdem mukodik e?!

Rita, gyonyourseges pocid van! Es nem is nagy a korahoz kepest! Csini vagy nagyon!!!

Dike, mennyi volt a hod 1-2 napja??Jol emlekszem, hogy valami 36,... akarmennyi volt?? Ha igen es fontebb ment akkor.....!!!! :wink:
Vendég
 


Bogi értem....köszi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rita: NAgyon szép pocikád van :) Jaaaj, de édi! :D

kovacszsuzsi
 
 


Mona: Nagyon tetszenek a képeid! Olyan boldogok vagytok rajtuk! Szeretném, ha minden sikerülne, mert megérdemlitek! Apa nagyon szimpatikus :) Illetek egymáshoz! Szép helyen voltatok!

Képzeljétek csajszik, van már egy ismerősöm a kórházban! Hehe, szerdán fekszik be ő is! Annyira örülök. Az ikresek.hu-ról!

kovacszsuzsi
 
 


bogarka! szombaton volt olyan h 35.6 azért is hittem, h megjön aznap tuti. de aztán szar ez a hőmérő sztem gyenge az elem...mert ez nem lehet, sztem akkor mutatott rosszat. de amugy már csüt péntek görcsöltem mint állat( meg kicsi barna is volt)...ezért azt hittem hétvégén tuti megjön. de hidd el h nekem már rengetegszer késett.

KépKép
dike
 
 


Na csajok, itt a diétám, begépeltem:

200 gramm szénhidrát, hatszori étkezésre elosztva

Reggeli:
a) 2 dl tej (vagy 2 dl joghurt, kefir) + 1 db zsemle vagy 5 dkg kenyér +
b) Tea (édesítőszerrel) + 1 1/3 zsemle vagy 7 dkg kenyér +

Feltétként a zsemlére, kenyérre:
 5 dkg sovány felvágott
 vagy 4 dkg sovány sajt (Tolnai, fokhagymás, Tenkes, mozzarella, köményes)
 vagy 2 db kockasajt (Medve, Mackó)
 vagy 3 dkg sajtkrém
 vagy 5 dkg juhtúró
 vagy 10 dkg tehéntúró
 vagy 3 dkg diabetikus jam (ez kb 2 teáskanálnyi)
 vagy 1 db lágytojás
 vagy 1 db főtt tojás
 vagy teflonban 1 db tükörtojás
 vagy 1 tojásból rántotta
 esetleg ezek arányosan változtatott keveréke

+ nyers zöldség (paprika mindenféle fajtája, fehér, fekete, piros retek, hagyma, újhagyma, karalábé, bármi, ami harsogó, ropogós. A paradicsomban sok a cukor, azzal vigyázni kell, de 1-2 koktélpari belefér)

Tízórai:
a) 2/3 zsemle vagy 3 dkg kenyér + felvágott vagy sajt …..
b) 2 dl tej + 1/3 zsemle
c) 2 dl tej + 2 dkg sós, vagy diabetikus keksz
d) 15 dkg gyümölcs (kivéve banán, szőlőp, dinnye, sárgadinnye, körte) vagy 15 dkg diabetikus kompót
e) 3 dkg diabetikus nápolyi
f) 2 dkg diabetikus csoki (a Milka nagyon finom!!!)

Ebéd:
a) 3 dl leves + 3 dl főzelék
b) 3 dl leves + 2 dl rizs vagy tészta
c) 3 dl leves + 2.5 dl burgonya
d) leves nélkül: + 0.5 dl a második fogásból

+ feltétként sovány hús mehet!!!

Uzsonna: lásd tízórai

Vacsora:
a) lásd: reggeli
b) az ebéd második fogása

Pótvacsora:
a) 10 dkg gyümölcs
b) 1/2 zsemle

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi, Isten No vagy!!! Kosziiii!!!!
Ez jo, hogy van mar ismi a korhibol! :) Elvezd meg ki a mai napot! Panka egy tunemeny! Igazi no mar! Felnott no! Legalabbis ugy viselkedik!:)

Dike, mimimimimiiiiiii??????????????? Te barnaztal???? kb. 2 napig??? Te No, es azota mizus a barnazasssal??? Volt mar elotte is ilyen, hogy barnaztal es megsem jott meg????? ES a hod is fent van??? ujjjjjuujjjj,,,,,,,,jujjjjjujjjjj!! Dike!!! Ha nem jon meg 1-2 napig gyorsan-frissen-ugyesen nyomj el egy tesztet!!:)
Vendég
 


Dike, teljesen felporogtem!! Drukkolok!!! Tudom nem szabad beleelni az embernek magat de akkor is drukkolok! A remeny hal meg utoljara alapon! En remelek helyetted is! :wink:
Vendég
 


Dike, Drága! Nem lehet, hogy mégis kellene csinálnod egy hcg tesztet?????? A barna+görcsölgetés lehet beágyazódás is... Nem Te lennél az első ember a földön, akinek pont akkor jön össze a spontán baba, amikor már a lombik kapujában áll... :roll: :roll:

Mona, meglestelek iwiw-en is, és annyira de annyira jó lehetett a nyaralásotok! Nagyon bátrak voltatok ezzel az ejtőernyőzéssel! A Férjecskéddel meg egyszerűen tüneményesek vagytok! Irtó cuki gyerkőcötök lesz majd, hidd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsi, de jó, lesz egy ismerős a kórházban! Mármint az nem jó, hogy be kell feküdni, de azért úgy mégis jobb, ha nem vadidegen emberek vesznek körül... bár, ahogy Téged ismerlek, hamar összebarátkozol majd a sorstársakkal és jól eltöltitek az időt! :wink:
Az tök érdekes, amit a vetéléseidről és a nagyszüleid haláláról írtál. Nekem egy nappal előbb ment el a babám, mint ahogy a nagymamám... :roll: Akkoriban volt egy olyan érzésem, hogy lehet, hogy azért ment el, hogy segítsen elmenni a Mamának, aki akkor már nagyon-nagyon gyenge volt és rettenetesen szenvedett... de lehet, hogy ez így hülyeség...

Rita, széééééééép a pocid!!!!!!! A görcsölgetés miatt szerintem ne aggódj! most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez mindkettőnknél alkati kérdés és nem fogja befolyásolni a terhesség hátralévő részét!

Nita, én is úgy érzem az írásaidból, hogy nagyon vágysz még egy gyerkőcre. Te még olyan fiatal vagy, soha nem lehet tudni, mikor alakulnak úgy a dolgaitok, hogy nyugodt szívvel vállalhassatok még babát. Tudom, hogy nehéz a mai világban az anyagiak miatt, de sose lehet tudni mit hoz a jövő...

Nika, köszi a linket, nem ismertem még ezt az angoltanulási lehetőséget. Erre mifelénk még nincs ilyen iskola, tanfolyam...

Rólam még annyit, hogy ma belenéztem a kiskönyvembe, hoyg mit írt bele tegnap a dokim és most vettem észre, hogy a Cervix értékem már nem 3000 hanem csak 2000. Ez azt jelenti, hogy ugyan zárva van a méhszájam, de a méhnyak már megrövidült egy kicsit. Ez nem baj, de azért jelzi, hogy lassan-lassan közeledik a szülés ideje... (Még egyszer mondom. LASSAN!!!!!!!!!!)
Aztán azt is mondta viccelődve az orvosom, hogy ha lehet, azért ne növesszem nagyobbra Gergőt Bencénél... nem részletezte, hogy miért, de gondolom fél a téraránytalanságtól... Ő is és én is azt szeretnénk, ha kiférne Gergő és nem kellene császározni. brrrrrrrrrrrrrrrr... azt nagyon nem szeretném...

Bogárka, Veled mizujs? Mikor lesz a vizsgád?

Többiek????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csajok! ne csigázzatok fel....így is agyalok, pedig tom h nem vok az. sokszor késett már, hőm is játszott már ilyet, a barnázás, na talán az még nem volt.
nem tom h teszteljek e..? azért tesztelnék h ne reménykedjek tovább, de azt utálnám ha mondjuk holnap reggel tesztelnék aztán még utána se jönne még kb 3 napig, és akkor megint reménykedés h hátha korai volt. ezt már 100 szor tuti eljátszottam annak idején:)

de azért nagyon rendesek vagytok h drukkoltok!!!!!!!:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, nagyon okos nagylányod van, büszke lehetsz rá! Az meg külön öröm, hogy nem leszel egyedül a kórházban, virtuálisan pedig mi is itt leszünk veled! Meglátod, hamar eltelik az idő! :wink:

Brita, szép poci, pont jó! Jobbulást neked!

Csillag, nekem Lexinél már a 28. héten megrövidült, mégse volt sürgős a kijövetele. :wink: Szép nagy baba Gergő, gratula!

Bogárka, hogy vagy? Minden rendben? Mikor kellene (nem) megjönnie?

Mona, nagyon jók a képek! :D Hányadik napon vagy?

Nita, nagyon fiatal vagy, akár később is simán vállalhatsz még egyet! :wink:

Dike, én is drukkolok, ez nagyon izgi!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok :)

Rengeteget irtatok,elég elolvasni :D

mono

nagyon aranyosak vagytok a képeken.az a kép ahol olyan mintha tartana a tenyerén a párod,hát az irtó édes :)

csillag

látom nálad minden rendben,maradjon is igy és fejlödjön tovább a kis picurod :)

rita

de szép kis pocak,és meglepődtem,te is már 19 hetes vagy,ez igen :)

vettem kisplédet a kis picimnek :)

Kép

Kép

zsuzsi

nagyon ügyi a lányod akkor az ovodával,marad is úgy tuti :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettikém: Ez nagyon édi kispléd! Olyan pihe-puha. NEmsokára onnan nézelődik majd a picurkád :D

kovacszsuzsi
 
 


sziasztok!

mona: nagyon vagány csajszi vagy!!! és bevállalós! láto, mindent kipróbáltatok. szuperek a képek! ilyen összhangba hamar jön a babóca. csak akarta, h nyaraljatok még egy felhőtlent!

csillag: annyira örülök nektek! látod, látod paraanya2!!!!! :lol:
eddig el sem árultam, de még akkor, amikor felmerült bennem vettem is szívhangfigyelőt, ami kiválóan működik. a reggeli program apával, h figyeljük pár percig a bogyónkat. és nagyon megnyugtató.

dike: szerintem is tesztelj egyet, ha van teszted otthon. mi nagyon kíváncsiak vagyunk. mondjuk, ha szombaton volt a barnázás, akkor még lehet, h korai, mert úgy tudom 6-7nap múlva kezd termelődni a hcg. és nálam is elég lassan csúcsosodott.

betti: hogy vagytok???? régen írtál magatokról. még mindig nem tudjuk a nevét a csodababátoknak. irgumm, burgumm!!!
nagyon szép, és praktikus is a plédecske.

zsuzsi: holnaptól is veled vagyunk!!!! hamar feltalálod te magad!!! zsófi szobája is tipp-topp???

nita: szerintem is kellene egy kislány hozzátok! ha elfogyott a gyogyid, most nem is szeded tovább, hanem a természetre bízzátok?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


képzeljétek!
holnap megyek újra kondizni. már elég erős a babócám és nekem nagyon hiányzik a mozgás. csak lightosan csinálom, meg egy héten egyszer el fogok járni a spinningre CSAK ülve tekerni. ezt a társaság miatt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike, azert lojjj el egy tesztet. Tudod, mint mikor az ember az eselytelenek nyugalmaval megy vizsgazni!:) Essss, atmegy!! :):) Csak batran! Drukkolok!!

Beze, koszike! Nemtom mikor kell megjonni. Volt egy spontan pe-m rogton mensi utan par nappal de azota sem. A hasam fajdogal, szurkal, rendes pe-nek 1-2 napja kellett volna lennie de meg nem volt. A hasam viszont faj es szurkal lehet meg most jon rendes pe. Szoval abszolut passz!!:):) Csupa izgalom apppppam!!
Remelem Ti is jol vagytok!!!! Pocak? Gyerkocok??:) Puszikallak!

Nita, total igaza van Viragnak! Iszonyat fiatal vagy. Lesz meg lehetoseged belevagni a babagyarba!!:) :wink: Foleg ha lurkok is nagyok lesznek!
Vendég
 


Katiiii, ez tok szuper. A spinninget imadtam en is! Juujjjdejo buli lesz!! A kis Zsofi is rugkapalni fog!! :) Szep kis formas baba lesz!
Vendég
 


bogi: puszillak téged is! nincs még a lelkecske a pocakodban? mikor lesz vizsga?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Katocam, aaa, dehogy van itt senki!
Vizsgazni nem megyek mert a business englisht kezdem el ha lesz munkam. Most lesz ugyan egy sima vizsga de ez csak azert, hogy mehet e az ember egy szinttel fontebb az advanceba. En nem akarok advanceba jarni es ujra egy honapig tanulni, inkabb munkat keresek. Majd ott advance leszek!:) Most kaptam egy kis onbizalmat, hogy nincs is olyan rossz angolom. Erre nagyon jo volt a suli.
Ha ilyen kis fitt kismami leszel, mint irod akkor sitty-sutty kint lesz a Zsofika! Es meg sugarzobb kismami leszel!! Aaaade irigyellek! ""-ben ertve! :wink: :D
Vendég
 


zsuzsi

elég furi de tényleg nemsokára kukucskálni fog belőlle :) és a tiéd is,de azért még maradjon bent jó pár hétig. :)

kati

nincs semmi különös,megvagyok,vagyunk.kezdenek fájni a csontjaim,ez nem tudom a terhesség miatt van e vagy mitől,de néha már alig tudok menni,farcsont fájásrol ne is beszéljünk...de kbirható,csak néha marha nehéz.de nem panaszkodom,persze a szép babás dolgok mellett vannak fájdalmas nem jó velejáróji a terhességnek,azt elviseljük :)

jó neked hogy van kedved menni mozogni,nekem néha még megmozdulni sincs kedvem.amig jól esik,csak ovatosan,csináld :)

KépKép
bettike83
 
 


bogi: ha ezen múlna a szülés, akkor inkább bevállalnám minden nap a konditermet, sőőőt oda is költöznék, én annyira f**ok a szüléstől. nem a fájdalomtól(vagyis attól is), hanem az ismeretlentől.

és milyen kilátások vannak munka-ügyben?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


betti: köszi a féltést. én tele vagyok energiával és alig várom, h újra a régi csapatba járjak.
sajnálom, h fájnak a csontjaid. itt nyugodtan panaszkodj. egyébként nekem is vannak "fekvősebb" napjaim, amikor mindenki hagyjon békén.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virág majd ahogy írod meglátjuk mit hoz a jövő.:)))
Gergő okos és nem nő hatalmasra:))))

Betti cukki a pléd.....ugyan ilyenje van Barninak csak barnába:)))))
fájdalmak......még csak most jön a neheze majd...de ki lehet bírni!!!!!!!!!!!!
elvégre erre vártunk...... nem:)??

Kati a gyógyóm véletlen fogyott el meg nem tudtam dokihoz menni......de amint eljutok kérek gyógyszert.......
a tornával nagyon óvatos legyél?

lányok köszi mindenkinek a babával való válaszokat.......:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: hidd el, nagyon vártuk ezt a csöppet és ezért nagyon fogok vigyázni magunkra.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati

azért már te is 16 hetes vagy,nem is kell csodálkozni ha neked is kezdenek nyügjeid lenni.nemsokára te is mehetsz genetikai uhra is.

tényleg,még nem érzel semmi furit,mocorgást a pocakban? :) az én picim már 16 hetes 5 naposan jelzett és azóta is nyomja az ipart :D

KépKép
bettike83
 
 


igy van nita,erre vártunk :) és bevált nálatok a kis pléd?

KépKép
bettike83
 
 


betti: már péntek óta "bugyborékol" nekem. csütörtökön megyek afp-re, aztán 28án genetikaira.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, azért csak ésszel tekerj, mert nagyon féltelek ám!!!!!!!!!!!!! Ugye súlyokat nem akarsz emelgetni a konditeremben?????????
A szüléstől ne félj (na jó egy kicsit azért lehet...)!!! Lehet, hogy írtam már, de a végén minden vágyad az lesz majd, hogy minél előbb mehess a szülőszobára!

Beze, nekem is pont a 28. héten rövidült meg a méhnyakam Bencénél és neki sem volt sietős a kijövetel. :wink:
Neked volt már cukros lötyi ivás? Bocs, ha írtál róla...

betti, nagyon cuki ez a pléd! Én is szeretem az ilyen pihe-puha dolgokat.
A fájdalomról ne is beszélj... most hirtelen annyira elkezdtek lazulni az ízületeim a medencecsontomnál, hogy komoly kínlódás árán tudom felvenni a zoknimat reggel... Alig bírom megemelni a lábaimat. Ma fekve próbáltam felhúzni a zoknimat, de be kellett látnom, hogy úgy nem megy... Ezen aztán az Zuram elkezdett röhögni (nem rosszindulatból, tényleg muris volt a látvány), majd kivette a kezemből a zoknit és feladta rám... Na, ezen meg Bence röhögött egy jót, mivel ezelőtt fél perccel Apa őt öltöztette ugyanígy. :lol: :lol: :lol:

Bogárka, örülök, hogy adott egy kis önbizalmat Neked a tanfolyam! Van már konkrét hely/cég, ahol próbálsz munkát szerezni?

Mona, ugye Neked sem jött még meg???? Mikor lősz el még egy tesztet?

Dike, tessék tesztelni reggel!!!!!!!!!!!!! PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍZZZZZ!

Zsuzsi, Veled leszünk a kórházban is, ugye tudod??????, Tessék nekünk sokat írni, bármilyen érzés is kavarogjon Benned! OK??????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: súlyzózni nem akarok, csak futópadon sétálni, meg taposógépen sétálni, meg spinning bicajon tekerni síkon.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


olyan rossz hogy legtöbb helyen már a 20.héten csinálják a genetikait........
de nekem hála a szülésznőmnek a 18.héten is volt:)) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: én is 18 hetes leszek a genetikain.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati tudom...csak mondtam:))) :lol: :lol:
most valamiért olyan jó kedvem van.....és kicsit ugratok mindenkit.... :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bogárka, köszi, inden rendben! :wink: Én azért drukkolok, spontán pé-kor simán jöhet a kiscsaj! :D

Csillag, 24-én megyek, már előre utálom, remélem, most nem leszek rosszul. :roll: Zokni: én már egy ideij úgy húzom, hogy leülök, az egyik lábamat a másikra teszem és úgy húzom fel, nem a legkényelmesebb, és elég macerás is, de jobb, mint a semmi. Lassan a bugyifelvétel is nehézkes lesz... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


inden=minden, bocsi. :oops:

kati, nem szabad félni a szüléstől, mert csak annál rosszabb lesz! Az elsőnél azért nem féltem, mert nem tudtam, mi vár rám, most meg azért nem, mert már tudom. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mindenkinek köszönöm a kép dicséreteket! Nagyon aranyosak vagytok! Annyira jól esett a lelkemnek, amiket írtatok!

Beze, 37. napon vagyok ma! :(

Szerintem csak simán hosszúra nyúlik megint a ciklusom! Gondoltam, h csinálok tesztet holnap, de inkább nem, mert nem érzek semmit, várok még egy hetet, vagy talán majd hétvégén ellövök egyet...

Bocsi, de fáradt vagyok, majd holnap jövök!!!

Zsuzsi sokat gondolok Rád!

Puszi!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mindenkinek köszönöm a kép dicséreteket! Nagyon aranyosak vagytok! Annyira jól esett a lelkemnek, amiket írtatok!

Beze, 37. napon vagyok ma! :(

Szerintem csak simán hosszúra nyúlik megint a ciklusom! Gondoltam, h csinálok tesztet holnap, de inkább nem, mert nem érzek semmit, várok még egy hetet, vagy talán majd hétvégén ellövök egyet...

Bocsi, de fáradt vagyok, majd holnap jövök!!!

Zsuzsi sokat gondolok Rád!

Puszi!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?