Új privát üzeneted érkezett!

köszönöm mia.


én is imádom a lecsót,főleg mostanában :) sok vitamin van benne ami most nagyon kell.

KépKép
bettike83
 
 


jaja teli van vitaminnal :wink: Lehet majd csinálok a napokban,mert már régen csináltam,és most úgy megkívántam,hogy írta Nika :lol:
Vendég
 


csinálj is.én mostanában a paradicsomlére vagyok rágerjedve :D mindig van amit kiván az ember.

KépKép
bettike83
 
 

 
 

tiszta durva ez a hideg,sokan begyujottak már,én még nem,nehogy már ilyen korán begyujtsak :shock: :D tegnap már elővettem a téli pizsit is,és el is áltam éjjel.

KépKép
bettike83
 
 


Rita, én is nagyon sokat keményedtem vasárnap is meg hétfőn is... nekem is ez a durva hidegfront tett be. Örülnék egy kis frontmentes időnek...
Dokihoz másfél hét múlva megyek, 13-án úgy, hogy előtte el kell még mennem az UTOLSÓ uh-ra a kórházba. :shock: (nagyon fura ezt így kimondani, hogy "utolsó"...) Attól nem félek, hogy nem nőtt Gergő, mert úgy felnyomta már a gyomromat, hogy alig tudok enni. A tüdőmet is szépen összenyomta, úgyhogy már csak egyenes háttal tudok ülni, különben nem kapok rendesen levegőt. :shock:
Amitől tartok, az ugyanaz amitől Te is... hogy elkezdtem kinyílni... a felpuhult méhszáj után már ez jön... Na, de reméljük a legjobbakat!

Bettike, nem is kell most éhezni. Le kell küldeni az ételt a kis pocaklakónak, hadd fejlődjön szépen!

Zsuzsi, remélem minden OK volt a kórházban! Sokat gondolok Rád!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ígértem a héten pocifotót:

Kép

Ez pedig a kilátás a teraszunkról:

Kép

Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Hello!

Megvan a mai cukorterhelésem eredménye, ami tök jóóó lett. Az éhgyomrim 5.2 lett, a terhelés után pedig 6.5. Ez eddig okés! Örültem. Viszont aceton van a vizeletemben és nyomokban fehérjét is találtak. Ez lehet vmi fertőzéstől is... Lehet, hogy meghülyült a szervezetem a drasztikus szénhidrát-leépítéstől? Olyan nagyon elegem vaaan... csak a gyereknek ne legyen baja... annyira unom már ezt. Mindig kiderül valami újabb szar.
Holnap kell hívnom a diabetológust...

Köszi mindenkinek a rámgondolást...

kovacszsuzsi
 
 


waaaoo, Zsuzsi!! A cuki tok jo, ez happy!!!! Aceton: iszol sokat? En ugy tudom, hogy attol is lehet aceton a vizeletben ha nem iszik a kismami eleget a dieta alatt. Mostanaban nagyon kis erdeklodo vagyok, kozvelemeny kutatok anyukaktol, ki es hogyan elte meg a terhesseget es ezt igy...innen tudom. Zsuzsoooka, a babussal minden rendben, ne aggodj!!!!
Vendég
 


Viragom! Szap a pocak es nem is nagy, pont jo meret, Nekem tetszik rajtad vagyis jol all! Na, a polod meg...nagyon asz!:):) :D Kilatas meg az egekben?! :D Jo lehet!! Ez mar majdnem olyan magas, mint a Kekes! :D
Vendég
 


sziasztok!

van netünk! hoztunk vodafonosat. pedi köszi. azért hoztuk el, mert 7 napunk van kipróbálni és ha nem megy vissza vihetjük. azért köszi a segítséget.

zsuzsííííí!!! úgy örülök az eredményeidnek! ez egy kis pozitív töltés. kérünk képet a járgányról!!!
mi is kiválasztottuk a babakocsinakat. Pierre cardin PS 692
bordó-fekete színben.

csillag: édes a pocakod! és nem is annyira nagy. igaz, te vékony vagy és nincs rajtad felesleg. csinos vagy igazán!

brita: örülök, h múló félben a bajod. sajnos nekem úgy tűnik én nyertem meg utánad, mert mintha egyszer-kétszer viszkető érzést éreznék. még várok egy picit, meg megpróbálok ph semleges lemosót venni, de ha nem javul, irány a doki hamarabb.

bogi: mizu a férjeddel?

képzeljétek! megvettem az első kismama nadrágomat! egy szürke farmert, ami irtó kényelmes. olyan kicsit vásznas. de télre is jó lesz rám.
én is megdöbbentem, mennyire növekszik a babóca. nagyon! 14ére bejelentkeztem uh-ra, mert már nem bírom ki. eredetileg az afp eredménye után kellene mennem, de az majd csak 28-án lesz meg, és akkor nem rendel majd a doki, csak 5-én. így felhívtam, h már régen láttuk a bogyónkat és mondta, h nyugodtan menjünk 14én hozzá. már nagyon várom.
és várom, h megmozduljon. tudom, még van időnk, de már türelmetlen vagyok.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ja! és a bútorunk ez lesz.

http://www.faktumbutor.hu/prel2.php

a nagy szekrényt, a komódot, és a csupa polcosat fogjuk megvenni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kaja:én ma töltött paprikát csináltam paradicsom szósszal és krumplival......legközelebbre api paprikás krumplit akar virslivel:))

Virág eszméletlen csinos kismama vagy!!!!!!!!!!!!!!hogy csinálod?????
a kilátás az eszméletlen szép.......no majd én is csinálok a miénkről:)))

Zsuzsi annak örülök hogy a cukrod jó lett...de az acetonnak nem...reméljük más már nem lesz......

Kati már csak pár hét és kirúgja a ház oldalát a pocaklakód:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


http://www.faktumbutor.hu/pictures/nellicolor_04.jpg

bocsi-erre tudtok kattintani, ez a család!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: nyamm-nyamm töltött paprika! nekem most minden, ami paradicsomos, az jöhet.

képzeljétek! bekapcsoltuk a kazánt, mert arra jutottunk, h a gáz még mindig olcsóbb, mint a gyógyszer!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csillag nagyon szép pocakod van!

Zsuzsi gratulálok a cukor eredményhez!!! Nyugi, nem lesz semmi baj!!

Kati, nagyon jól néz ki a bútor!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona: köszi. neked sok-sok kitartást kívánok a héthez. már nagyon visszaszámolsz ugye?
össze vagytok már pakolva?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati gyönyörű a bababutor család..jó mert lánynak fiunak egyaránt szupi:))))

csajok ugy néz ki kilépünk végre a 2 fogúak táborából!!!!!!!!!már érezni a felső fog hegyét:)))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita!!!! akkor hajrá három fogúak!!!!! ilyen társaság van? :lol: egyébként gratulálok a fogakhoz!
mindent adsz már neki enni, vagy még bébiételeztek?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


"mindent adsz már neki enni, vagy még bébiételeztek?"

mi már rég nem....azt egye meg aki kitalálta......íztelen sz@r!!!!!!!
megette ő ugyan a baba kajákat de láttam hogy annyira nem jó neki..ellenben az én főztömet ezerrel eszi...azóta sokkal többet hízik!!!!!!ilyen havi 45-50 dkg-at tuti!!!!

:mrgreen:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mia: naná :) azért kérdeztem mert nagyon tettszik :)

Most nézem laptetőm volt reggel :)
mondjuk én most nem foglalkozom a pével .ha jól emlékszem mült kedden volt vagy valami iylesmi :)viszont két napja szurkál a petefészkem de nem jelent semmit csak hűvösebb van :)
Mi még nem fűtünk csak fürdéshez gyújtok be.októberig szeretném kihúzni mert még nem tudom hogyan fogom kifizetni a tavalyi hidegben használt fűtést főleg hogy már a kedvezmény sincs rajta :(:(:(:(:: :cry:

csillag csini pocid van és szép a kiltás nálatok is :):):)

zsuzsi: ez tök jó hogy jó lett az eredmény :):):):) a fertőzés nem annyira jó nekem is volt kaptam rá szemicillint nekem is fehérje volt a vizeletemben így derűlt ki.

hát én nem vagyok meggyőzve róla hogy olcsóbb a gáz mint a gyógyszer :D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


nika: mi is csak 5 kor kapcsoltuk be a kazánt, mert 14 fok volt a nappaliban. kicsit kevés szerintem, ha szeptember van, ha nem. de már ki van kapcsolva.
én szívesebben fizetem a gázt, mint a gyógyszert, ha beteg lennék.

a szurkálás az jóóóó!!!! :)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Csillag! Tényleg nagyon csinos vagy! Te eddig hány kg-t híztál?

Zsuzsi, drága! Annyira sajnálom azt a fránya acetont. Szurkolok, hogy ne fertőzés legyen. Viszont, a cukor az szuper!

Kati! Tényleg, azt nem is mondtam, hogy ki is lehet próbálni. És eddig hogy vagy vele megelégedve? Amúgy, érdekes a paradicsomos dolgok nekem is bármikor jöhetnek. Magát a paradicsomot is kg számra fogyasztom(kedves apósom megtermeli :lol: ), de pl: paradicsomlevest minden nap tudnék enni.

Nita! Gratula a 3fogúak táborához! :lol:

Nekem nagyon nem jön be a hidegfront. Ma már a háziorvoshoz is kimentem, mert olyan érdekes fájdalmat éreztem a pocakom alsó részén. Először azt hittem felfázás. Hát, Ők ilyen tesztcsíkkal nézték meg a vizeletemet, az alapján van benne fehérje. Holnap reggel pedig megyek a laborba, hogy nézzenek rendes vizeletvizsgálatot. Hát, én most pozitívan állok hozzá, bízom benne, hogy nem felfázás.

Jó éjt Nektek!
Edit
pedi
Kalocsa
 
 


Csajok, köszi a kép dicsiket! A pocim egyébként soha nem fog óriásinak kinézni, mert magas vagyok és (sajna) nem a lábaim hosszúak, hanem a derekam. Így jobban "eloszlik" a pocak.

Zsuzsi, annyira örülök a cuki eredményednek! Az aceton meg monnyon le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kati, nagyon-nagyon-nagyon tetszik a bútor!!!!!!!!!!!!!! A babakocsit is ismerem és bizton állíthatom, hogy jó választás!
Elhiszem, hogy várod már a mocorgást! hidd el pár hét és érezni fogod! :wink:

Nita, majd írd meg nekünk, hogy hol nézhetjük meg a Barnika rucikat!
A foghoz pedig gratula! Barninak is párosával jönnek? Mennyire viseli meg?
Nekünk olyan szerencsénk volt, hogy Bencét egyáltalán nem zavarta a fogzás. Ugyanúgy aludt éjjelente, mint máskor. Nála egyedül a hátsó őrlő fogak okoztak gondot (2 éves kora körül), de akkor amikor ezek jöttek ki sem sírt, hanem inkább "csak" nem evett...

Mona, nézitek már az időjárás-jelentést? Mit mondanak, mire számíthattok a nyaralásnál?

Bogárka, köszi a póló dicsit, mai szerzemény. Épp csak felpróbáltam és megmutattam Apának... Igazából nem akartam semmit sem venni ma, de egy ruhaboltban mindent féláron adnak most szeptemberben, így gondoltam bekukkantok. :oops: Jól tettem, mert gyerek- és felnőttrucik is voltak, így meg tudtam venni Bencének a téli gatyóit is. Vettem neki két kordbársony nadrágot (az egyik bélelt, a másik sima), így most már csak a télikabát és a sapka hiányzik. Ja, meg egy cipő.
Mostanában jó sokat költöttem ruhákra... :oops: :oops: :oops: de azért csináltam, mert mindent meg akarok venni még Gergő születése előtt. A most vett cuccok általában a tavalyi kollekciókból megmaradt darabok, de engem ez egyáltalán nem zavar. Inkább örülök annak, hogy jó áron hozzájuk lehet jutni. Meg aztán érzem, hogy pár hét múlva már ennyire sem tudok majd mászkálni... annyira feszít a pocim. Pár napja érzem, hogy elkezdtek lazulni az ízületeim és fáj a szeméremcsontom ha megyek... pedig lesz ez még rosszabb is...
Most ne gondoljátok, hogy panaszkodom, egyszerűen csak "tudósítok" az eseményekről és örülök minden egyes napnak, amivel közelebb jutunk ahhoz, hogy egészséges kisfiunk szülessen! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nita

hú de jó,én is úgy ennék már valami paradicsomos kaját.töltött paprika pedig bejönne asszem :D

csillag

nem éhezem ám,csak nem sütök mindennap mert mostanság mindig valami házi kelt cuccot ennék,de mindennap nem lehet :D

kati

szép butor :) nekem is van olyan falhoz állithatós sok fiókos szekrényem.

KépKép
bettike83
 
 


Pedi, remélem. hogy nem felfázás... mennek a drukkok holnapra! Addig is próbálj meg minél több folyadékot inni, hogy jól átmosd magad!

Hogy mennyit híztam eddig???? Hááát, itthon nem mérem magam, de legutóbb a védőnőnél (a 28. héten) 4,5 kg-nál tartottam. Nem hiszem, hogy sokminden marad majd rajtam szülés után. (A szoptatás alatt viszont rám jött 2-3 kg a kisfiamnál... amitől iszonyat nehezen szabadultam meg... :? )

Kati, az előbb kifelejtettem, hogy remélem, hogy nem "örökölted" Rita kellemetlenségét... Mindenesetre vegyél gyógyszertári fürdőkrémet, az lehet, hogy segít...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bettike, ugye-ugye, mondtam én, hogy félidő után megjön az étvágy (és elindulnak majd a kilók is...) :D :D :D de ez nem baj, hisz mostantól kezd el hízni a bébike. :D
Egyébként én most az abszolút egészségtelen dolgokat kívánom. pizza, sajtburger, tészták, süti, csoki... és társai... :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, már nagyon várjuk a vasárnapot! Még semmit nem pakoltunk össze, igazából még van pár ruha amit ki is kell mosnom!

Csillag 27 fok körül lesz elméletileg! Nagyon remélem, hogy meleg lesz!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Pedi reméljük nem fáztál fel!!!

Virág szerintem a vaterán lesz fent...de holnap rákérdezek pontosan mikor:)))
de neked már készítem össze a kis csomit ám:))))
egyébként mi se érezzük a fogzást...annyi hogy iszonyat mennyiségű nyál jön a gyerekből!!!!!!szerintem a Dunában nincs annyi víz mint a Barni szájában:))))

aki töltött paprikát szeretne annak mondom a címem:))

Mona mikor lesz 27 fok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, ez a nyálzás ismerős... Bence ugyanilyen volt. Csak úgy tudtunk létezni, hogy olyan előkét kellett a ruhája fölé tennem, aminek a hátulja vízlepergetős volt és nem ázott át. Röhögtünk is a férjemmel, hogy mennyi olyan fénykép készült róla amin rajta van az az idióta előke... :lol: :P

Mona, a 27 fok nagyon jól hangzik!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág már nálunkis ez megy....nejlonos partedli.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita jövő héten remélem...:)

Mi is befűtöttük a szobánkat a klímával!:)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


kati! fuu naggyon szép, jó a butor!!!!


virág! nagyon nagyon csini vagy!!!!

zsuzsi! grat a cukorhoz, aceton mondjon le!!

babásoknak kitartáááás!!!!

KépKép
dike
 
 


Mona nem volna rossz....... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi is befűtöttünk... én nagyon fagyos vagyok. A férjem persze még nem fázik, de azért rávettem, hogy indítsa be a kazánt. Meg amúgy is hajat kellett mosni Bencének és nem akartam, hogy megfázzon.

Dike, köszi! :D

Nita, a 27 foknak én is örülnék, csak sajna errefelé nem ezt ígérik. Ahhoz bele kellene csempésznünk magunkat Mona bőröndjébe... húúúú, de elmennék én is a tengerpartra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona nekem is hagyj üresen egy bőröndöt amibe beleférek hogy veled mehessek!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika, na, szurka van??:) Nem mondok semmit. :)

Kati, uram jol van, koszi, gyogyulgat. Egyebkent nem ferjem, nem vagyok ferjnel es botrankozaaaas van csajok: nem is leszek!! Herotom van az eskuvotol, a feher ruhatol, az egesztol ugy, ahogyan van, nekem tok nagy hulyeseg ez az eskuvosdi. brrr, kiraz tole a hideg. Nade azert ne ussetek!!! Masnak orulok de ha nekem egy ilyen ceremonian foszereplonek kene lennem....soha!
Kati, nagyon szep a butor! Gyonyoru! Jo valasztas!:) Kerunk majd pocifotot ha igy nol a hasad!! Nem am kimaradunk belole!!:)

Virag, jol teszed, vegyel is meg mindent ami tetszik es jo arban van es kell. Felesleges dolgot ugysem veszel! Tenyleg nagyon coool az a felso!! :D :wink:

Tenyleg ennyire hideg van? Futeni kell? Csajok itt eszakon, itt a Holdon, itt 20 fok van, poloban jarkalunk mar napok ota! Nanemar, hogy otthon hideg legyen es ennyire!! :shock: Megbolondul mar az ido is????!!! :shock:
Vendég
 


bogi: az az igazság hogy apával vagy három nappal előbb voltunk együtt hogy pém volt így nem adok neki esélyt hacsaknem valami extra pé volt de én már nem hiszek semmiben :(:)

nincs botránkozás :):) mi sem vagyunk összeházasodva és nem is nagyon leszünk legalábbis mostanában biztosan nem :):):)

igen hideg van :( sajna

nika70
Salgótarján
 
 


bogárka

12 fok volt tegnap is,nagyon hideg volt.egy vastag polár felső fölé még kellett egy kabát is mert fáztam.

csillag

nálam most a paradicsomos kaják a favoritok :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok!

köszi a dicsérteket a bútorra!!! én rögtön beleszerettem. ja! azok a figurák rajta habszivacs és nyom nélkül eltávolíthatóak, így egészes sokáig használhatja majd a gyerkőc. meg ki is cserélhetjük.

csajok egy kicsike off!!!

dike: a net csak úgy működik, h ha a rúter ugyanabban a helységben van, ahol netezünk. ugyanis két gépen "nyomjuk". nekünk ez fura, mert a csaj a vodában kérdezte, h milyen távolságra vannak a gépek. ugye nem több, mint 50!!!!méter? Hát !!!! az az igazság, h az 5 métert sem bírja. főleg ha fal van benne. pedig szinte csak válaszfalaink vannak a házban, amik 10 cm vastagok, vakolattal mondjuk 20cm.
szerinted?????? gondolkodunk rajta, h hozunk egy másik rútert, mert egyébként stanilan jön a 3G mindenhol.
off vége!!!!

betti: voltunk a ficánkában, mert még nem költöztek el és annyira bunkó volt a fickó, aki ott volt, hogy csak na!!!! csalódtunk a boltban. jövő héten költöznek ki kadára.

bogár: bocsi, ha férjet írtam! nem ítéllek el, h nem vagy házasság párti. én anno az eljegyzésért "hisztiztem", de az esküvőt sem bánom. egyébként semmi nem változott, csak buliztunk egy jót.

csajok, most megyek viszek egy kis mosni valót anyósomhoz, mert a mosógépem még nincs bekötve.
meg megyek megnyúzatni magamat. gyantázás!!!! pfúúúj!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hellosztok! :D

Kati: Csodaszép ez a bútor!!! Nagyon tetszik! Biztosan Bogyókátok is nagyon fogja szeretni! :) Gyanta monnyon leee :D

Nika: Nagyon drukkolok, hogy valami legyen. Azért úgy magától nem szurkál a hasi :D :wink:

Csillag: Csodacuki pocid van :) És az a kilátás, hááát, gyönyörű!

Pedi: Köszi, aranyos vagy, vonzom magamnak a pozitív dolgokat, csak most valahogy nem akarnak megtörténni. Most csak reménykedem, hogy Zsófinak nincs baja...

Esküszöm csajok, várom, hogy menjek a kórházba, hogy láthassam, hogy minden rendben van. Kicsit rossz ez a bizonytalanság... :roll:

Nita: Puszi a háromfogúnak... :D

Bogár: Hogy vagy?

Itt is hideg van, de még nem fűtünk.

Mona: De jó neked :)

Én most a diéta miatt fogyok. Eddig 3 kiló van rajtam a terhesség kezdete óta, viszont a csípőmről elindult a háj, és a fejőslány karomból is lement. Hááát, nem éppen most kellene fogyni, de ennél többet nem ehetek. Hozzáteszem, nem éhezek, minden oké ezen a téren. Vettem egy gatyát még az elején, hogy majd milyen jó lesz nagy pocakkal. Hááát, lecsúszik... :shock: :shock: basszus. A baba úgyis megkap mindent, ugye? :roll:

kovacszsuzsi
 
 


Ja, babakocsifotót majd csinálok... most megint szétszedtük, mert egyben nem akartuk tárolni, de majd megen összerakatom a Zurammal :D 8)

Pocifotóval is adós vagyok! :oops:

kovacszsuzsi
 
 


Kati jó gyantáztatást...és KITARTÁST hozzá:))) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsi, ne aggódj a fogyás miatt. Egy barátnőm mindkét terhességénél diétára kényszerült, ami miatt nemhogy hízott, de inkább fogyott. (Ő sem volt előtte duci, de azért volt tartaléka...) A gyerekei pedig tök egészségesen születtek. Mindkettőt a 38. héten szülte, a kisfia 3220 g volt a csajszi viszont 3980 g! :shock: Mindkét gyerkőc tök egészséges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hidd el, hogy a babák elveszik Tőled azt, amire szükségük van!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág holnap már 30. hetet taposod!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


zsuzsi: nem hiszem én hogy azért szurkált két napig :( inkább csak hogy éreztem hogy hidegebb van és azért.Mert ma meg semmi :(:)

Zsuzsi: úgy van ahogyan Nita mondja :) nem lesz semmi baja a babának de hogy neked se legyen ezért kell diétáznod :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nita, bizony-bizony, halad a sárga kisautó a vonalzómon rendületlenül. :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


ezeket ma készítettem:

Kép

csak poci:

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, de szep vagy! Sokkal jobban nezel ki, mint terhesseg elott!! Jol nezel ki nagyon!! Felre ne erts kerlek!! Jo nagy a pocid!! :D :D Nott!!!!:)

Zsuzsi, Baba miatt ne aggodj, O jol van! Majd meglatod!

Nika, tudod, ha a gyerek jonni akar, ugyis jon!! :) :)
Vendég
 


bogi: de aranyos vagy!!!! sokkal jobban is érzem magam, mint terhesség előtt. ez életem egyik legszebb időszaka. most azt érzem, h senkinek nincs jobb élete, mint nekem. 8) :lol: ű
remélem kihasználod a laptetőőőőt!!!

mizu a suliban?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, tenyleg lapteto!!! hihihi Most automatice Zsuzsinak adom!:)
Orulok, hogy jol erzed Magad es annak is, hogy azt le is irod, hogy ugy erzed Neked van a legjobb dolgod. Figyu, ez...igy igaz!! Meg van minden ami ahhoz kell, hogy jol erezd Magad testileg, lelkileg!:):) Ez szep idoszak, elvezd is ki a babavaras minden percet!!
Velem, koszi minden oke. Mostanaban nem vagyok suliban a toppon ezert itthon tanulok, mint aaaaa guzzzzuuuuu!!! Egyebkent nem panaszkodom!:) :wink: Mikor mesz 4d-re?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?