Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dóri, üdv újra itthon :) jól éreztétek magatokat?
Köszönjük, reméljük, szép nap lesz.... kicsi árnyékfelhők azért már most is vannak, meglátjuk, mekkora viharok lesznek belőlük... de én már szeretnék egy részén túl lenni....

Nitácska, akkor most szabi van ezerrel!!! :))))))))))))))))))

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka azért az tulzás mert Barni itt van..........neki már nagyon hiányzik Máté:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali! :)

Milyen jó, hogy pötyögtetek itt. :)

Nitácska, de jó! Én is szivesen vennék ilyen félszabit rövid időre. :) Lehet, hogy csak 1 fél napra. :) Tovább nem bírnám. :)

Etelka, remélem, nem lesz vihar...???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Dóri 1 napra bevállalom a gyerekeket.........:)))))) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Keresgélek bébimnek mozgásfejlesztő hengert. Nincs véletlenül valakinek?
Tudom, lesz a börze is, de addig még van egy hónap, és nagy segítség lenne. Szívesen átvenném, ha akadna valahol.

Mindenkinél rendben minden?
Morca megint nagyon eltűnt... és igazából mindenki más is... :(

Zdori, most úgy néz ki, nemhogy vihar lesz, de égzengés földindulás... most épp az van, hogy hiába a férjem miatt lett eltolva az egész két hónappal, most úgy döntött, nem jönnek... nem tudom, mi lesz...
de tudom, el fogunk válni, és már most is olyan, mintha nem is lettünk volna házasok, mintha az nem velünk történt volna... namindegy, nem akarlak ezzel traktálni titeket...

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!!!!
csúcs szuper volt a tegnapi buli!!!!!!!!!!!!
nagyon jól éreztem magam!!!!!!!alig várom a következő koncertet!!!!!!!!
hugom átküldi a képeket majd meg mutizom:))))

Barnikámnál megindult a vissza számlálás......már kevesebb mint 1 hónap és 1 ÉVES A DRÁGÁM!!!!!!!!!!!!!!


Etelka mi ütött a párodba hogy ilyen ellenséges lett????????de szerintem is jobb ha teljesen külön váltok!!!!!!!!
és nem traktálsz minket mond el nyugodtan a bánatod ha kell priviben is........én meg hallgatlak!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

ma haza engedtek minket a korházból!!!!!!!!....
Máténak nagyon nagy fájdalma volt.hétfőn kezdődött hogy nem tud kakálni.....kapott hashajtót annak hatására sikerült de a fájdalom nem szünt.anyuék szerda délelőtt haza hozták......azonnal vittük a dokihoz ő adta is a beutalót.vittük a Heim Pálba!!!!!!!szegény nagyon sírt a fájdalomtól beremegett az egész teste..........:(
a korházba csináltak ultra hangot ahol is kiderült össze csúszott a vastag és vékony bele!:(
még aznap este meg mütötték.....amíg elaludt ott lehettem de én kijöttem nem bírtam látni azt a sok csövet gépeket amiket rákötnek és közben könyörög hogy menjek oda!!!!!!!!!!!:((((((((((kint úgy bőgtem mint még soha,.....ez már sok volt nekem!!!!!!!
fél órás volt a műtét.sikerült de a veszély fent áll hogy vissza csúsznak a belek.akkor már nagy műtét lesz.de bízom benne hogy teljesen meg gyógyul.még vannak fájdalmai de már ritkulnak és gyengébbek!!!!!!!!
a műtét után este kitépt a kanült magából.besípolt a gép.....nagyon meg ijedtem..........
szerda este óta alig aludtam valamit..Máté alig ehet valamit..folyamatosan zsömlét,kenyeret akar,......de azt most még nem ehet illetve nagyon nagyon keveset..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska: ezt még olvasni is sok. Meg is könnyeztem.Máténak jobbulást!!!Drukkok mennek, hogy ne legyen mostmár semmi baj!

KépKép
anikoh
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
nem a hasa miatt lázas......hanem csúnyán meg fázott.............valoszinü hogy mikor tolták át a műtőből akkor meztelen volt csak lepedővel volt letakarva....akkor fázhatott meg.....
de most sikerült 37.5 re levinni meg még adtam be neki kúpot.........
a pocakja ma már egyáltalán nem fájt neki........:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó Mindenkinek!
Egy hónapra hagylak itt benneteket, és ilyen hírekre kell visszatérnem????? Nitácska: Te olyan talpraesett vagy, ne sírj, most a Te kitartásod és türelmed segít Máténak.......Hogy koromnak megfelelő bölcsességeket mondjak: az élet már csak ilyen...kinek több, kinek kevesebb megoldandó nehézség jut, de mindenkinek jut. Megbírkózunk velük. Az édesanyák lelke minden terhet elvisel a gyermekük érdekében. Erre vagyunk kitalálva. Jobbulást Máténak. Rendben lesz, meglásd!
Ricskó hogy van??? Gyógyul a keze????
Mannogab hol vagy? Remélem minden rendben!
Etelka, üdv Neked, mindig meglepődöm, hogy milyen hősiesen viseled a mindennapi megpróbáltatásokat!
Zdori: puszi a kétfogúnak! (lehet, hogy már több?)
És Neked is természetesen. Kicsit visszatérek a hétköznapokba, és megy a privi.
Amúgy: kipihentem magam, rengeteget aludtam, olvastam, zenét hallgattam. Sajnos a szabi első felében pihentettem az úszóhártyáimat, mert pocsék idő volt. A második felében azonban Szálkán már megdolgoztattam őket, és remekül éreztem magam.
Az unokák jól vannak, Eszter a négyévesek hallatlan bájával éli mindennapjait, szuper szövegekkel szórakoztat minket, Barnabás önállóan jár, és ha éppen nem jön a foga (ami nagyon megviseli Őt is minket is) akkor tüneményes vadorzó. Zdori: egyidősek a kicsik, és Barnabásnak már 11 foga van. Ez sztem túl gyors, nagyon megszenvedi szegény.
Mindenkinek üdv, aki most név szerint kimaradt: Ildi
bábaildi
 
 


sziasztok.

Jajj, Nitacska, ez szornyu... Hogy tortent??? Mi okoz ilyesmit??? Orulok, hogy mar jobban, hosok vagytok mindketten.

Etelka, ez is milyen rossz hir... Nagyn sajnalom... Pedig azert megiscsak az o gyerekerol van szo... Nem ertem... Es nem traktalsz, ha irsz... Csak nygodtan...

azert nem jottem, mert Samunak hosszu ideib csunya hasmenese volt, ennyit meg sosem mostam... Meg Dani keresztmamajanak megszuletettett szerdan a babaja, foztunk nekik, es vittunk kajat. Ma is viszunk holnapra, jonnek a gyerekek is. Nagyon jo veluk lenni. Olyan pici es helyes a kislany.

Ildi, vegre hazajottel. Nagyon vartunk. Orulok, hogy pihentel jot. Unokak nagyon aranyosak lehetnek. Varom a privit.

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Nitácska: Légy erőss, az a lényeg hogy észrevették mi a baj. Szegénykém, teljesen átérzem a fájdalmadat, de ne lássa rajtad a gyerek, hogy szomorú vagy,mert az neki sem jó. Kitartás és meglásd hamar felgyógyul szegénykém! Sok erőt és egészséget Nektek!

Bocsi mindenkitől, hogy így eltűntem de ez az augusztus igy alakult. Nyaralni voltunk Bulgáriában, Pécsen és Tiszavasváriban voltunk a nagyszülőknél és zárásként pár napot Balatonalmádiban törltöttünk. Tegnap jöttünk haza, most próbálom utolérni magam.
Mosás, vasalás, főzés, takarítás stb.
Ráadásul a Milura megint rájött az asztmás roham. Nam tudom, írtam e hogy a Milu asztmás,amire 2 éves korában jöttek rá. Már 3*voltam vele kórházban mert nem használnak neki az asztmasprék. Most a Törökbálinti Tüdőgondozóba hordom szegénykémet,de ha már meglátja hova megyünk ordít.

Ez a rohama most nem tűnik olyan vészesnek, most használnak a kúpok, sprék, de ha felerősödik akkor majd meg fullad.

Küzd közületek valaki hasonló problémával? Van köztetek olyan akinek aszmás a gyereke?

Bábaildi: Most gőzerővel kezdődik a munka? Van sok kismama? Én holnap megyek vérvételre a kötelező AFP miatt! Kíváncsi vagyok az eredményemre. De csak 7. után lesz doki.

Na megyek mert kiszaladnak a szennyesek a kosárból :evil:

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
mannogab
 
 


Ildi üdv újra itthon!!!!!!!!!
majd hozz képeket:)))))
próbálok ám erős lenni de akkor a műtőbe nagyon nehéz volt!!!!

Dóri Mátéka nem volt hajlandó enni és ezáltal kakilni se...és ez lett a vége.......

Mannogab most már reméljük nem lesz semmi.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mannogab: asztmát szerencsére nem ismerem Niki nem asztmás de csúnyán köhög. Most kezdem kivizsgáltatni.
Bulgária milyen volt?Mi is gondolkozunk, hogy jövőre oda kéne menni.Apartmanban voltatokvagy sátorban?Mi most ott a helyzet?

Hartman dokit nem tudja valaki, hogy mostanában lesz-e szabin?

KépKép
anikoh
 
 


sziasztok!!!!!!!!
jó reggelt!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mannogab: bizony, kezdődnek a dolgos hétköznapok. Sok a szülés, de nekem most nincs saját kismamám, ezért egy kicsit lazább vagyok, de ez nem szokott sokáig tartani :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


sziasztok!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

már jó régen voltam a nyári szabit töltöttük mi is. :D

Nitácska hát leültem hogy olvastalak mi történt veletek .Remélem már jól vagytok Sok -Sok gyógypuszit küldők nektek.

Etelka köszönjük jól vagyunk Jövőhéten már ovi Jocika nagyon várja és jön a szülinapja is ,Gréti is jól van már 8500g körül van a súlya és van 2 db fogacskánk hát nagyon megszenved vele :cry: fáj neki sír és még a pocakja is megy :cry: most alszik igazi kiscsaj jaj imádom őket.Jocika már megrendelte az újabb kistestvért.
Ahogy mondják minden gyerek más hát tényleg igy van.

majd igyekszem jönni

KépKép
manojoco
 
 


Anikoh: tegnap rákérdeztem: nem lesz szabin mostanában a Hartman doktor.
Nitácska: jól vagytok?
Zdori: gratulálok az új jövevényhez, Hogy hívják? :?: :?: :?:
bábaildi
 
 


Megírom majd priviben...

Sziasztok mindenki! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


bábaildi: köszi

KépKép
anikoh
 
 


Sziasztok!!!!!!

Manojoco jó hogy előkerültél :oops: :P :P
és mikor érkezik Jocó rendelése??? :oops: :oops: :) :)

Ildi köszi Máté már jól van mehet oviba.......most Barni aki este lázas volt és most folyik az orra.....doki szerint a foga a ludas...más baja amugy nincs.......

Dóri milyen jövevényt említ Ildi? :oops: :oops: :oops: kiváncsi fáncsi vagyok.... :oops: :oops: :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska

A doki szerint jó ha megvárjuk a baba születésétől számitott másfél évet . most 7 hónaposak vagyunk .
Majd meglátjuk

Gyerkőcöknek jobbulást

KépKép
manojoco
 
 


Manojoco persze értem........:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk, hazajöttünk, túl vagyunk a keresztelőn, és gyorsan végigolvastalak titeket... hát nem semmi egy hét termés....
Nitácska, remélem, hogy már nem lesz ilyenetek többet!!! Kitartás, és gyógypuszik!!!!

Mannogab, nem messze voltunk egymástól :D mi Nyíregyházán voltunk!!! :) :) :)
Asztma... figyelj, nekem nem asztmám volt, hanem légcsőödéma kezdett kialakulni, de majdnem olyan volt, mint az asztmás roham, és képzeld, a paneltől volt... és ki kellett költöznünk belőle családiba, és elmúlt, megszűnt. De Botond is kezd néha reggelente csúnyán köhögni.. remélem, ez nem öröklődös hajlamos dolog....

Most bocsi mindenkitől, de elég fáradt vagyok, de írok még!

Ja, Botondnak kibújt a 3. fogacskája! :) és olyan kis hős, hogy egy nyüszibb nap van, és kész :) jó ez a borostyánlánc!!!! :) csak ajánlani tudom!!!!

Szép estét Mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Jól eltűnt mindenki....

Kép
Kép
etelka
 
 


Szia Etelka

Tegnap voltam fent de nem volt senki :cry:


Garatula a fogacskákhoz.

Borostyán lánc ti hogy használjátok folyton rajta van a botondon ?
Mert gondolkodom hogy kéne venni nekem is mert Gréti -nek nagyon fáj ahogy jön a fogacskája űvőlt de valami fülszaggatóan kicsit nyugtalan is. :twisted:

KépKép
manojoco
 
 


Szia Etelka!!!!!!!!
majd hozz képeket a keresztelőröl:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hozok majd képeket, csak még nem kicsinyítettem le... :oops: :oops:

A borostyánlánc nálunk úgy van, hogy csak napközben van Botond nyakában. Este fürdés előtt leveszem. Meg ő kap Dologel-t is, az is a fogára van, és gyógynövényes, akárhányszor be lehet kenni az ínyét vele. Én a cumijára szoktam tenni, és onnan benyalja :)

Jó éjt!

Kép
Kép
etelka
 
 


nekünk is dologél van de én nem szeretem annyira...bár hála nem is kellett eddig csak 1x használni.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajaj! Pocsék idő lett. Mondjuk az iskolások biztosan örülnek, hogy nem rekkenő hőségben kell suliba menni, de én szombaton nyárbúcsúztató tópari buliba készülök :lol: :lol: :lol: de elképzelem magam esőkabátban, gumicsizmában, esernyővel rokizni......háááát! :roll: :roll: :roll: Bár lassúzni is szuper lehet ilyen szerelésben!!! :wink: :wink: :wink:
Igenis tessék jó időnek lenni, mert ez szülészeti buli lesz!!!
Lányok! Ki van jóban az időjárásfelelőssel????
Egyébként én nem hiszek a borostyánláncban, a lávakőben, a mágneses karkötőben, meg az ilyen köves-ásványos dolgokban általában.
(nem beleszólásilag, csak megemlítettem)
bábaildi
 
 


Ildi bízzunk benne hogy jó idő lesz mert mi meg lovagolni és szalonnát sütni akarunk hétvégén!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

El-eltűnök mostanság, mert költözött itthon a dolgozó, és nem volt net, a telefonomról meg kicsit macerás írogatni... De azért vagyunk ám, nem nyelt el bennünket a föld.

Etelka, örülök, hogy a keresztelő megvolt, végülis volt vihar?

Ildi, remélem, jobb időtök lesz szombaton, mint mostanság van. Jó bulizást!

Danit nem viseli meg a fogzás egyáltalán, neki nem kell semmi fájdalom ellen. Samunak a Dologel-t használtuk mi is. Egyéb praktikákat nem vetettünk be, idegenkedünk az ilyesmiktől...

Manojoco, hajrá kistesó! :)

Jó éjt mindenkinek!

Nitácska, ja, a jövevény Dani keresztmamájának a kislánya. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Úgy látom, minden család elfoglalt, iskola-, ovoda-, bölcsöde kezdődik.... :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


:) Én csak várok itt, hátha felbukkan vki... :) De azért valóban elfoglaltak vagyunk. :) Te is?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok

Mindenki elfoglalt

hát nálunk is meg kezdődőt az ovi szerdán már csütörtökön folyot az orra ma már nagyon gáz.
azt mondanom sem kell hogy van bent pár gyerek akinek folyik a taknya köhög a levegőbe nagyon gáz és ugy hordják be frankon de már az ovónénink szólt a szülőknek hogy a gyerekek nem tudnak aludni ugy köhögnek.:-(
csütörtökön radiátort szereltek elzárót és szabályzot
tettek fel aztán majd jönnek még órát felrakni hogy mennyit folyasztunk majd.
minden össze kelett pakolni szétszedni az ágyakat mert nem fértünk volna el a radiátort szerelték le és a lépi házban szerelték a miénket legalábbis rendesek voltak :D :D

KépKép
manojoco
 
 


Hmm! Nehéz az élet! Én két napja legózok: Vettünk két gyönyörű tálalószekrényt (a régi már 30 éves volt, kicsit megkopott), ezt viszont lapra szerelve szállították. :roll: :roll: :roll: Ma délben lett kész, tényleg fantasztikusan néz ki, na de összerakni..... :? :? :? És még csak most jön a visszapakolás :cry: :cry: :cry: Egyelőre az egész lakás tele van cuccokkal. Megdöbbentő, hogy az ember mennyi mindent tárol egy szekrényben. szóval jó kis elfoglatság! Nem panaszképpen, mert tényleg szép lesz, ha kész lesz :D :D
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Ugy néz ki hogy a dél pestibe fogok megint szülni!Arra lennék kiváncsi hogy mi változott 2008 ota! Elöre is köszönöm a válaszokat!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Szia Tüncü! Nem fogsz ráismerni a szülőszobára, mert teljesen megújult. Érdemes eljönni megnézni! Amúgy munkailag nem sok a változás, egyre több szülést vezetnek a szülésznők önállóan, az orvosi gárda nagyjából ua, ha vmi konkrét dolog érdekel, kézdezz nyugodtan. Én is kérdezek: hány hetes vagy? az előzőt ezek szerint nálunk szülted? :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!
szuper volt a hétvégénk:)))))))
3 nap lovagoltunk......szalonnát sütöttünk......holnap hozok képeket!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SZIASZTOK!!!

TÜNCÜ!!!
MEGELŐZTÉL!!!UGYANEZT AKARTAM ÉN IS KÉRDEZNI ILDITŐL HOGY MI VÁLTOZOTT 2008 ÓTA,DE EZEK SZERINT ÉRDEMES LESZ ELMENNI MEGNÉZNI!!!
EZ A DOWN KÓR VIZSGÁLAT MEGLEPETT,DE TÉNYLEG AHOGY A DOKIM IS MONDTA NEM SZÜLÜNK MINDEN NAP HOGY EZT NE LEHESSEN KIBÍRNI!!!KIVI LESZEK AZ EREDMÉNYRE!!!
SZÉP NAPOT!!!

Kép
Kép
snápi
 
 


Szia Snápi!!!!!!!!!!
emlékszel rám???????????????
gratula a kistesóhoz!!!!!!!!
Norina hogy van mekkora már?????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Snápi! Húúúú, már ilyen régen volt......emlékszem ám! :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


Dóri! Nem lelem az emil címedet :oops: :oops: :oops: Csk annyit írj a juhaildi@gmail.com-ra, hogy: bű vagy bá, és megy a levél. Ildi
bábaildi
 
 


SZIASZTOK!!!

IGEN NITÁCSKA!!!HOGYNE EMLÉKEZNÉK RÁD!!!
GRATULÁLOK NEKED IS A 2. KISBABÁDHOZ!!!
NORINA 2 ÉVES MÚLT MÁJUS 20.-ÁN ÉS EGY KRAMPUSZRÉZIT KÉPZELJ EL AKI MEGÁLLÁS NÉLKÜL SZÉP TISZTÁN BESZÉL, MEG BESZÉL, MEG BESZÉL, NO MEG BESZÉL!!!A TESÓNAK NAGYON ÖRÜL ÉS VÁRJA MÁR HOGY ITT LEGYEN!!!
HA RÁJÖVÖK MEGINT HOGY HOGY KELL KÉPET FELTENNI AKKOR TESZEK FEL RÓLA IGÉREM!!!

BÁBAILDI!!!
LE A KALAPPAL HOGY NEKTEK ILYEN SZUPER MEMÓTOK VAN!!!LEDÖBBENEK AMIKOR ENNYI IDŐ UTÁN IS SIMÁN TUDJÁK AZ EMBER NEVÉT!!!MEGKÉRDEZHETEM HOGY EZ A DOWN KOROS VIZSGÁLAT MIÉRT VAN ÉS MIÓTA,MERT NORINÁVAL NEM VOLT NEKEM ILYEN ANNO!!!

SZÉP ESTÉT MINDENKINEK!!!
ÁGI ÉS NORINA

Kép
Kép
snápi
 
 


Snápi árassz is el képekkel!!!!!!!!!!anno is imádtam nézegetni Norinát:)))))))))))
1x igérem meglátogatlak titeket:))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, kedves újra Jahn-osok! :) Gratulálok a pocakosodáshoz, remélem, minden rendben veletek is és a manókákkal is. :)

Mindenkinek jó éjt!

Ildi, remélem, mostanra már csak szuper változások vannak. :) És megpihenhetsz a sok kirakósjáték után... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok csak nekünk is kezdődött a bölcsi :D
Voltam AFP-n ,ami jó lett, holnap megyek UH-ra talán megtudom, hogy fiú-e vagy lány a pocaklakó.

Utána megyünk rendelni a kicsinek bútort a szobába.
Kinéztünk egyet a www.robinagyker.hu-n,szerintem szupik vannak és elfogadható áron.

Snápi: HElló neked itt is!!! Mi lett a Down kór szüréssel? Minden rendben? NEm tudni még hogy ki is ő?

Bábaildi: Szerintem mi is így fogunk legózni az új szekrénysorral. 10 hét mire megjön.
Az én memóriám sem túl jó, le tudnád nekem írni, hogy az egy ágyas szobában hogy lehet fogadni a látogatókat és a többi hány ágyas és hogy van a látogatási idő?

Puszi Mindnekinek!

Pénteken jelentkezem, hogy mi volt az UH-n!

Kép

Kép
mannogab
 
 


Sziasztok!
Snápi: ez a fajta Down szűrés még nem volt két évvel ezelőtt, most sem TB-re járó, hanem fizetős szolgáltatás. Ha érdekelnek a részletek, megnézem pontosan, mert én nem foglalkozom ezzel, hiszen a tizenvalahanyadik héten veszik le. Állítólag nagy biztonsággal szűri a Downt. Nálunk a terhespathológián veszi le Zita szülésznő, aki a cukrosokkal is foglalkozik.
Mannogab: 4 egy ágyas, 1 ké tágyas szoba van, a többi 5 ágyas. Az egyágyasban du 13 és 19 óra között van látogatás, de csak az apukának.
bábaildi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?