Új privát üzeneted érkezett!

Danaaia!
Köszi a drukkolást.Kép
Én is szorítok neked, attól még, hogy nincs semilyen orvosi eredményed, attól még sikerülhet.Kép
Attól félek, hogy a closty miatt túl vékony a mhny-ám és így nem fog beágyazódni a babuci.Kép
Ha most nem sikerül, akkor megkérdezem a dokimat erről a Dupaston-ról.
Ezt, hogy kell szedni?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Judyt!
A leírtak alapján sokkal nagyobb esélyed van a sikerre, mint amekkora nekem annak idején volt. A mnyh pedig folyamatosan vastagszik...Szóval: megy a drukk!Kép
Tavasszal, amikor ismét szedtem a Clostit, nekem erős fájdalmam volt a tüszőrepi idején. Olyan szintű, hogy én jól meg is ijedtem ettől, és nem kezdtem el a következő adagot. Inkább elkezdtem bízni magamban.Kép ( a progiszintem rendben volt, csak a ciklusaim nyúltak hosszúra)

Dodó!
De jó, hogy jeletkeztél!
Reméljük, a november lesz a te hónapod!Kép

Danaaia!
Épp ezért írtam le az adataimat. Mindig kell reménykedni!Kép ( bár én akkor nem igazán tettem azt - éppen az adatok ismeretében)

Megy a drukk továbbra is!

puszi: Terika
terika
 
 


Terika!
Köszi a biztatást.Kép
Reménykedem egy kicsit, de nagyon félek a csalódástól.Kép
Én is drukkolok neked.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Sziasztok,

megjött depis Böbe... Megjött tegnap este, sejtettem, hogy ez lesz, mert a hőm már leesett, de nem tudom, valami isteni csodában reménykedtem... Kép
Zita, nagyon szurkolok és örülök, hogy megint itt vagy velünk - csak úgy, mint Terikának...

Dodo, mikor kezded a clostit? jó lenne együtt reménykedni (és együtt kiüríteni a topikot... Kép )

Judyt, nekem abban a hónapban volt a legvékonyabb a nyálkahártya amikor babás lettem és rendesen beágyazódott. Végül genetikai okok miatt halt el, úgyhogy ne izgulj! A nyálkahártya amúgy is folyamatosan nő, + nekem a doki mondta anno, hogy nem tudnak mm pontosan mérni... azaz lehet, hogy az vastagabb, csak rosszul mérte...

Puszi
Böbe
baba76
 
 


Böbe!
Köszi, egy kicsit megnyugtatál.Kép
Még lenne egy kérdésem.Mikor esett le a hőd?
Aznap amikor megjött, vagy előtte pár nappal?
Köszike:
Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt,
kedd este jött meg, de már vasárnap reggel csökkent, akkor 36,9-ről 36,6-ra és hétfő reggel már kihűltem: 36,4.
Kedd du. jött meg, 6 körül.
Böbe
baba76
 
 


Böbe!
Köszike.
Akkor most már izgulhatok szombatig, mert nekem hétfőn kellene NEM megjönnie.
Meglestem a cicádat, nagyon szép.Kép
Ti mióta próbálkoztok?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!Kép

BöbeKép

KépKépKép hogy megjött.
Köszi a drukkot, de azt hiszem, pár nap és én is csatlakozni fogok.Kép

JudytKép

Nekem csak a mensi napján, vagy előtte egy nappal szokott leesni a hőm!

Pusszancs, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita!
Köszi az infót.
Akkor most már minden nap izgi lesz.
Drukkolok neked is, hátha összejött.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt, 2003 március óta, de januárban mentem orvosho, ahol kiderült, hogy nincs peteérésem, ezért talán érdemesebb januártól számolni Kép

Zita, érzed a jeleket? vagy csaj nem akarsz reménykedni?

Böbe
baba76
 
 


BöbeKép

Ez is, az is!
Hajnalban kimentem wc-re, és volt egy pici piros. A fejem is fájt kicsit, meg a hasam is.Kép
Ráadásul a párom nem volt itthon a pé. idején, csak előtte történhetett valami.Kép
Ezek mellé már nem merek reménykedni!

Pussz! Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Böbe!
Mi 2003.szeptember óta.
Sok sikert az új hónaphoz.Kép

Zita!
Sajnálom ha nem sikerült.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Hogyhogy csak most szedted először a gyógyszert?

Tina
vtina
 
 


Tina!
Azért, mert 1 év próbálkozás után csinálta meg a dokim a hormon vizsgálatot.
Aszerint minden rendben van, és csak megerősítés képpen kellett szednem.
Hát a tüszőrepikor meg is éreztem az erősítést.
Remélem a baba szempontjából is megerősítést jelent majd.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

REméljük!
Fura, hogy várt egy évig. Mert mi van ha mégsem lett volna jó? De a lényeg, hogy nincs baj.
Szerintem a megerősítésnek sok a 2 szem! Bár csak a saját tapasztalatomat tudom írni. engem a 2 pont, hogy gátolt és nem segített Kép

? napon vagy


Zita!

Ez így izgi nagyon. Tünetek???
Pontosan mit mondott?



Böbe!
Sajnálom, Kép, de csak pár nap depi engedélyezett Kép

Tina
vtina
 
 


Tina!
Azért várt egy évig, mert úgy gondoltuk, hogy spontán is összejöhet.
27 cn-on vagyok, ciklusom hossza 30-31.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Akkor most izgulhatunk érted is a hétvégén!
Szerintem butaság várni, nekem spontán sikerült 2x is, de alacsony volt a progim... Kép. Ha korábban elmegyek és keresek olyan orvost, aki rendesen és időben megvizsgál, akkor ezeket meg lehetett volna előzni.

Hogy tudtál mozgó face-t felrakni? Nekem sehogy sem sikerül, pedig megvan a HTML kód is, a flash-t pedig nem tudom beilleszteni. Honnan szeded a smiley-kat?

Tina
vtina
 
 


Zita!

Én azt a hozzászólásodat láttam utoljára, hogy hétvégén tesztelned kell. erre írtam, hogy izgi.
Amit utána írtál csak most olvastam. Reméljük nem jelent semmit, és mégis sikerült!
Tina
vtina
 
 


Tina!
Köszi, hogy izgulsz értem.Kép
A mozgó smiley-kat erről az oldalról kell lementened a gépedre, majd mellékletként feltölteni.
http://www.defunhuispagina.com/
Itt az animated gifs menü alatt keresd meg a smilles-t.
Remélem sikerülni fog.

JudytKép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!

Szerintetek mitől fájhat egy méh? Már csomó bogyót kaptam rá, de úgy látszik hasztalan. UH-n nem látszott semmi gond. Lehet hormonzavar miatt vajon? Ahogy elmúlik a havi, rögtön elkezd fájni...
Valamelyikőtöknek nem volt hasonló problémája? Amúgy ez a 2. vetélésem óta van.
falina
 
 


Kép
Hát nem édi?
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv. az újaknak! Ne maradjatok sokáig! (Ahogy azt egy feljebbi topikban szokták írni. Kép)
Lassan én is csatlakozom újra a clostisok táborához. Csak várnám, hogy megjöjjön. De nem akar. Teszt negatív. A méhnyálkahártya vékony az Uh szerint. El vagyok kenődve. Kép Régen vártam már mensit. Most jó lenne, ha tudnánk haladni. Ez lesz az utolsó "itthoni" stimulálás. Utána irány a főváros, de majd csak jövőre. Karácsonykor pihenünk.

Továbbra is drukkolok mindenkinek. Jövő hétre már ígértek számítógépet az irodámba, és akkor talán lesz időm benézni napközben (feltéve, ha lesz NET). Bevallom, este már nincs erőm arra, hogy írjak. Olvasni szoktalak benneteket, mert érdekel, hogy mi van veletek. Kép

Kitartás lányok!
vera77
 
 


De bunkó vagyok!

Üdv., Vera
vera77
 
 


Szia Vera!Kép

De jó hallani Rólad is!KépKépKép
Na nem éppen ezekre a hírekre számítottam, amikor megláttam a nevedet!

Nem tudok neked email-t írni, mert összeomlott a levelező programunk, és ott volt elmentve a címed! Elküldenéd nekem a címed a profilomban lévő címre? Lécccccíííí!Kép


TinaKép

Aranyos vagyKép, de sztem ez a hónap elúszott...Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Falina!

Az mit jelent, hogy fáj? Hogyan fáj és hol?
A dokinak nme mondtad?
Mikor lesz eredményed?

Tina
vtina
 
 


Vtina!

A méhemet érzem, korábban a petefészkek is fájdogáltak. Enyhe nyomó fájdalom, mintha a méhből ki akarna nyomodni vmi... UH-n nem látszott semmi gond.
Mondtam a dokinak, de nem mondott semmit, holnap megyek hozzá UH-ra és egyben rákérdezek mégegyszer.
Nem mondta múltkor, hogy mikor lesz eredménye a vérvételnek. 1 hete volt, így sztem még nincs.

Te melyik cn-on vagy?

Üdv: Falina
falina
 
 


Falina!

A Schöpf Mérei-be mész?

Én a 16.cn -en vagyok és szerintem tegnap este vagy ma reggel volt tüszőrepim. Nem tudom leírni mit érzek ilyenkor. De hónap közepén ezt az érzést szoktam érezni.

Fura amit érzel. Nekem csak a petefészkem fájdogál a vetélés óta. De ez valszeg a clostis ciszták miatt volt.

A vérvétel eredmény szerintem még nem lesz kész.
Most akkor tüsző néző UH-ra mész?

Tina
vtina
 
 


Sziasztok!

Tegnap beengedtem a kutyusomat, és nézzétek mit csinált! Ha hiszitek, ha nem a párnát nem én raktam rá, hanem betakarózott magától! Kép
vtina
 
 


Vtina!

Schöpf Méreibe megyek persze, a dokinkhoz. Kép
Igen, tűszőnézőbe. Holnap lesz a 13. cnap.
Sz'al majdnem együtt izgulhatunk ebben a hónapban!
Megint korán kelek, 5.30-kor, hogy 7-re ottlegyek. Múltkor ez annyira megviselt, hogy utána alig tudtam dolgozni a fáradságtól, de hát ez van.

Üdv:
F.
falina
 
 


Sziasztok.
nagyon aktívak vagytok, ez igen. Én mostmár erőt vettem magamon és könyvtárban senyvedek, kutatok a szakdogámhoz. ma a 29. napon vagyok, és ma szerintem meg kellene jönnie, mert nekem a clostitól 28 nap szokott lenni.de most a Duphaston biztos bekavar, úgyhogy teljes a bizonytalanság. Én sose érzek semmit, se tüszőrepikor, se a vérzés előtt.
Judyt, Bocs a kései válaszért. A Duphastont a 15. naptól kell szedni 10 napig, napi 2.
Vera! Együttérzek veled, nekem az előző ciklusban 4 hét ment el hiábavaló mensire várakozással. Nagyon depi voltam tőle.Ráadásul az utolsó napokban a dokim már kecsegtetni kezdett az uh alapján, hogy lehet hogy terhesség...aztán koppanás
Falina. Ezt a fájdalmat alaposan ki kell vizsgáltatni, de ha nem látszik szervi oka lehet hogy pszichológiai eredetű. Egy vetélés mély nyomot hagy testben lélekben hát még 2.
Tina. eszméletlen aranyos a kutyád. Nekem egy cicám van, az is tud meglepő pózokat produkálni.
Mindenkinek szorítok.
Danaaia

Kép
danaaia
 
 


Falina!

MI volt a dokinál?

Zita!
olvastam, mi történt Kép
Ezt a hülye hcg tesztet én is megjártam!

Tina
vtina
 
 


Tina!

8-ra értem oda sajnos a tervezett 7 helyett, így már csak a hűlt helyét találtam a dokinak. 9.30-kor jött vissza és 10.20-kor kerültem be. Mindezt azért taglaltam ilyen sokáig, mert be kellett volna érnem melóhelyre időben, nehogy gyanús legyen hova és miért járogatok én el ilyen sokszor...
Szal UH szerint van ugyan egy tűszőm érőben, de a 13. naphoz képest kicsi, ezért visszahívott kedd reggel is, hátha addigra nő egy picit. Nagyon ajánlom neki! Kép
Nem bíztatott, azt mondta, hogy sz'te ez a hónap valszeg kilőve. Én azért még reménykedem, mert nekem mensi előtt 3 napig barnázás van általában, szal talán csak elszámoltuk a napokat, mivel ezt is belevettük...

Jó hétvégét mindenkinek:
F.
falina
 
 


Falina!

Sajnálom ha így lenne!
Különben az hülyeség, hogy egy hónap kilőve. majd akkor lehet ilyet mondani, ha TÉNYLEG nem sikerült! Kb egy időben vagyunk , mert én a 17. napon tartok! Igyál a hétvégén sok-sok cickafark+ palástfő teát, meg egyél gránátalmát és esetleg szója kapszulát (ezek állítólag mind, mind természetes progi termelők, hátha megnő tőlük)

Én most kicsit mérges vagyok magamra, mert arrébb toltam egy nehéz cuccot még délelőtt és azonnal elkezdett fájni a hasam! Gyorsan leültem, és nem nagyon járkálok azóta. Teljesen HÜLYE vagyok, a férjem is jól letolt. Pont így jártam egy évvel ezelőtt is. Bár akkor a félidő után egy héttel történt, és akkor picit véreztem is. Aztán lett, ami lett.
Na remélem, most nem ez történt!

Tina
vtina
 
 


Szia Tina!Kép

Hát én többet nem kérek a korai hcg tesztbőlKép
Na de előre kell nézni, nem igaz?Kép Bár még fogalmam sincs, hogy mi jön ezután!

Meghiszem azt, hogy leszidott a párod! Megérdemelted! Vigyázz magadra légyszi!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Falina!Kép

A barnázást NE számold bele a mensibe!!!!
Az az első nap, amikor piros vér jön! (bocs)

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita!

Most adtál egy kis erőt! Kép Remélem, hogy csak a doki volt figyelmetlen, pedig direkt kihangsúlyoztam, hogy nekem barnázással kezdődik... Na mindegy, azt már úgy is megtanultam sajnos saját példából, hogy nődokiknál résen kell lennie a páciensnek!

Köszi:
F.
falina
 
 


Falina!Kép

Hát igen...ezen már én is kiakadtam párszor, hogy egy csomó mindent a sorstársaimtól kellett megtudnom, és nem a dokitól.
Ne izgulj, a keddi UH már biztos szép érett tüszőt fog mutatni!Kép
Szoktad mérni a hődet? Most szeded a Clostit?

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Judyt!
Tudsz - e már valamit?

Böbe!
De jó, hogy újra jelentkeztél!Kép Reméljük, legközelebb már jó hírekről tudsz beszámolni!
Tudod: új hónap, új remények.Kép

Falina!
Biztos, hogy a méhed fáj? ( én még soha nem tapasztaltam ilyet) Hogy vagy most?

Vera!
Úgy megörültem, hogy jelentkeztél - nem ilyen hírekre számítottam. Ha gondolod, írj emilt - Zitus Kép tudja a címemet....
Ugye, azokra is vonatkozik a " ne maradjatok sokáig" felszólítás, aki már régóta itt van.Kép ( én vagyok a "legöregebb" topiklakó Kép )

Vtina!
Annyira aranyos a kép!
Vigyázz jobban magadra!Kép

Zitus!Kép
Hogy vagy?

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok! Kép

Szeretnék csatlakozni ha lehet. Viszont lenne egy nagy kérdésem. Megesett már valakivel hogy a 8. napon az UH 9 tüszőt mutatott? Mindez norcolut, duphaston és clostil után.
A tüszők 10-11-12-13 mm-esek voltak. Húúú hogy mindig kell valamiért izgulni.
És utrogestan kúpot kapott már valaki? Meddig kell használni?

Köszi: Belya
belyus
 
 


Sziasztok!

Belya, üdv. itt. Kép Jézusom! Mennyi clostit szedtél? Ez csúcs! Szerintem itt mindenki arra hajt, hogy legalább 1 egészséges tüsző legyen, és repedjen is. Most hányadik napon vagy? Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Utrot még nem kaptam, de azt tudom, hogy, ha sikerül a teherbeesés, akkor legalább a 12. hét végéig kell szedni, és fokozatosan leállítani. Addigra már a méhlepény veszi át a hormontermelést. Ha nem jön meg, és a teszt negatív, akkor le kell vele állni, és utána megjön.

Terika, Kép persze, hogy az öreg rókákra is vonatkozik a "ne maradj sokáig". Keresni foglak e-mail-ben.

Tina, tényleg ne erőltetsd meg magad, ha nem jól viseled. Egyen meg a fene bármit. Most a legfontosabb a baba. Ígérd meg, légyszi', hogy mostantól jobban fogsz vigyázni. Kép

Falina, a 13. nap még nem jelent semmit. Nekem mindig a 16-17. nap körül van csak tüszőrepim. A 13. napon éppen csak növőfélben. És így is sikerült már 2x spontán, minden bogyó nélkül. Szóval abból az apróságból még bármi lehet.
Mondott valamit a doki a méh-fájdalommal kapcsolatban? Nem lehet megnézni valamivel, hogy nincs-e valami baj odabent?

Danaaia, köszi az együttérzést. Kép Én is ezt tudom mondani neked a kutatással kapcsolatban. Szívesen segítenék, ha ott dolgoznék Kép, épp nekemvaló lenne minden (könyvtáros vagyok és a jogi karra készülök - legalábbis most nagyon ráálltam, aztán majd meglátjuk). Kitartás!

Judyt, a méhnyálkahártya gyorsan tud ám nőni, ha akar. Kép Ne add még fel!

Böbe, Dodo, ismét együtt kezdjük a következő projektet! Lesz nálatok is closti, ugye?

Nekem még mindig nem jött meg. Kép Egyelőre nyugisan viselem. Kicsit még "élvezem" is. Utálom a mensit!!!!!

További kellemes pihenést mindenkinek! Kép

Üdv., V.
vera77
 
 


Szia Belya!
Olvastam a pécsi topikon, hogy a Török tanár úrhoz jársz. Szerintem nagyon jók a paramétereid a 8. napon. Ő nagyon tud valamit.
Én Tapolcára járok, szerencsére most ő lett a dokim. Én örülök nagyon, hogy ő lett a PRI igazgatója, ellentétbe a pécsiekkel. De megértem őket. Nagyon nehéz olyan szakembert találni, aki ennyire ért a meddőség kezeléséhez és még lelkiismeretes is.
Irtad az utrogestan kúpot. Én is használom, természetes sárgatest hormont tartalmaz, ami segíti a megtapadást terhesség esetén. A többit amit tudni kell róla azt Vera leírta.
Sok sikert Neked!!
Andi
andi71
 
 


Köszi lányok!
Vera, ha minden igaz, a szuri hatására holnap "repedek" Kép
Andi téged meg nagyon irigyellek, csak annak örülhetek hogy még pont "elkaptam" a Török dokit itt. Ha jól tudom decemberig marad sajnos, de remélem akkor én már sinen leszek Kép
Most megyek, de most már visszajáró leszek itt Kép

Nektek is sok sikert kívánok, és örülök hogy rátok találtam.

Üdv: Belya
belyus
 
 


Sziasztok!Kép

Nem vagyok hozzászokva, hogy ilyen forgalom van itt hétvégén!Kép Persze nagyon örülök neki!Kép

Terika!Kép

Köszi, egész jól vagyok - már a helyzethez képest!Kép Tudod, mint pénteken;)

Belyus!Kép

Mennyi Clostit szedtél, hogy ennyi tüsződ lett???? Ez rengeteg!

Velem semmi újság, a 4. cnapomat taposom. Reménykedem, hogy hamarabb lesz tüszőrepim, mint szokott, mert a párom sajnos elutazik pár napra, pont a várható időpontbanKép

Pusszancs, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!
A 32. napon vagyok és még semmi. nem merek tesztet csinálni.
Itt aztán zajlik az élet.
Judyt, mi van veled, jelentkezz, te hogy állsz? Neked ma kellene nem megjönni ugye? Szorítok.
üdv annak, aki új itt. Belya az tényleg sok tüsző, hogy férnek el? Nem fáj?
Reméljük eredményes lesz a dolog.
Vera! Melyik egyetemre készülsz? Én pázmányos vagyok, ha tudok majd segítek szívesen. Ja előbb el kéne végeznem, hihi.
Terika. Te milyen régi vagy?
Vera!
Hány napot késett? Szedsz valamit, vagy csak sima ciklusod van most? Én is várok és ez az ami nagyon rossz, mert az agyam már kombinál. A duphaston okozhat késést? Tudja valaki?
Sziasztok
Danaaia

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Belyus, akkor mindent bele! Kíváncsian várjuk, hogy mennyi clostit szedtél, hogy ennyi tüsződ lett. Kép

Zita, mos nincs semmi gyógyszer, csak spontán próbálkoztok? Hátha kitartanak a kiskatonák a 16. nap körülig. Hányadik cn-on utazik el a Férjed? Még elindulás előtt együtt lesztek, és drukkolunk a harcosoknak, hogy erősek legyenek. Kép Kép

Danaaia, nem szedtem semmit, most magától szórakozik. Vagy volt valami, vagy nem. Nálam soha nem lehet tudni. Kép
A duphaston simán okozhatja azt, hogy késik. Bocsánat, ha "reményromboló" voltam. Mivel progeszteron, a szervezeted úgy reagál, mintha a petefészek termelné terhesség esetén, és nem válik le a méhnyálkahártya. Persze, ha terhes vagy, akkor erre van szükség. Kép Nagyon drukkolok, hogy így legyen!
Jogi kar sorrendben: ELTE, Miskolc, Pázmány. Bár épp' a múlt héten mondta egy ismerősöm (aki hallotta egy ismerősétől Kép), hogy Miskolcon nagyon szívatják az embert, és, hogy a Pázmányról csupa jókat hallott. Lehet, hogy megváltoztatom a terveimet. Kép Az ELTE marad az 1. helyen. Mégiscsak...

üdv., V.
vera77
 
 


Vera!Kép

Ez a 4. hónap, hogy spontán próbálkozunk újra. A mensim beállt 30 naposra, tehát a 16. napon szokott tüszőrepim lenni. A 15. nap reggelén utazik a párom, ha nincs szerencsénk, akkor már a 14. nap este. Remélem szerencsénk lesz!Kép
Írok majd mélt, csak még nem volt annyi időm egyszuszra!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita, még a 14. nap este is bejöhet. Kép Bár rezeg a léc... Kép vagy inkább Kép
Látod, ez a különbség kettőnk között. Mindkettőnknek később van tüszőrepi, nálad a ciklus hossza stimmel hozzá, nálam viszont nem. Nálatok nagyobb a siker lehetősége! Kép
Szegeden nincs Kaáli? Miért nem nézetitek meg magatokat alaposabban? Egy kivizsgálás még nem jelent semmit. (Mondom én, aki 1 éve készül komolyabb vizekre evezni.) Kép
Puszi, V.
vera77
 
 


Zita!

Nem merem a homet, mert reggel alig tudom magam kivakarni az agybol es mire sikerul, mar elkesoben vagyok, de az UH-val ez kivalthato sztem.
Clostit meg nem kezdtem el, mert a mostani dokim elobb ki akar vizsgalni es azutan esetleg.

Udv: F.
falina
 
 


Terika, Vera!

Sztem csak a mehbol eredhet ez a fajdalom, pentek ota nem erzem viszont! Kép Remelem mar nem is fogom... UH nem mutatott ki semmit, doki felirt bogyot, de nem valtottam ki, mert mar nyar ota beszedtem sokmindent es hasztalan.

Falina
falina
 
 


Vera!Kép

Minden olyan vizsgálatunk megvan, amit a Kaáliban csinálnak! A 4 doki közül az egyik 2 évvel ezelőttig a Kaáli vezetője volt!
Úgyis ott is csak az inszemet erőltetnék, mi meg még mindíg nem akarjuk!KépKép

Falina!Kép

Értem. Nagyon okés, hogy a dokid előbb ki akar vizsgáltatni!Meglátod, minden rendben lesz!Kép
Drukk a holnapi UH-hoz!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?