Új privát üzeneted érkezett!

baba: aktuális még? Nekem van pólyahuzatom ajándékba. (nem vooltunk itthon hétvégén ezért nem láttam) Fanni továbbra is gyönyörű
stephie
 
 


baba: még azt akartam írni, hogy Levi se nagyon akart szopni az elején, tudod lefogyott, aztán koraszülött. Ott rögtön kapta a lefejt tejcsit cumisüvegből éjszaka pedig tápszerezték őket. A lényeg: amikor hazamentünk azt se tudta, hogy hogyan kell szopizni, nem tudta mit csináljon a bimbóval, hisz közel sem akkora mint egy cumisüveg szopókája. Addig nyüglődtünk, míg bimbóvédővel megtanult újból szopizni és később simán ciciből is. Közben én is fejtem ezerrel és tartalékoltam a fagyóba. 7 hónapos koráig kitelt a tejcsi amiről rettegtem, hogy nem lesz. Szóval kitartás. Minden fejben dől el. Ha te úgy állsz hozzá, hogy lesz tejem, akkor magadat is ösztönzöd. Jól csinálsz mindent, persze hogy aggódsz, de csak menj az ösztöneid után. A cumisüveget meg ne hajísd el, jó lesz az még később is. Most minél többet rakd cicire. Ügyes csaj vagy, meg fogod oldani. ++++++++++++++++++++++++++++++

Boniko: Boldog születésnapot!
stephie
 
 


KÖszönöm a köszöntéseket! :lol: hétvégén vidéken voltunk, minnyá visszaolvasok
Vendég
 

 
 

Boni, Istenke éltessen sokáig! :lol:

Bettike, privi ment...

Kép
szilcsi
 
 


Bonikám, boldog szülinapot! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szilcsi, Bettike, Kata: aranyosak vagytok.
BABÓ ELKEZDETT HÍZNI!!!:) TEJCI IS VAN!!! Már a fagyasztóban is!!!

Stephie: közben kiderült, anyumnál van 2 pólyahuzat. Postára adta, épp most hozza el Apa a postáról. Köszi azért, drága vagy.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bonikám, sok boldogságot!!Kívánok mielőbb nagy-nagy pocikát neked!

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM AZ IWIW-EN HSZ-KAT!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boldog szülinapot Boni!
pusza: Csikken

Babim, gyönyörű ez a kislány :)

KépKép
Kép
csikken
 
 


Babim,szeretettel gratulálok Fannikához.
Olvastam a kezdeti "nehézségeket".Nyugalom,minden rendben lesz.
Enni tényleg kell,a folyadékot meg annyit,amennyi jól esik.
Én csak alkohol mentes sört ittam,de akkor bukott Barni.
A kecskeruta-görögszénamag tea együtt hozta meg nekem a tejcsit.

Boni,nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok

bocsi itthon van életem párja és nem jutok gép elé .

Köszönöm a köszöntéseket! :D

Babim remélem már beindult tejcsi! ha tudok segíteni valamiben szólj!!!

ma van az 5.házassági évfordulónk :)
Vendég
 


Babim: hurrá hízás :D

Boni: boldog évfordulót!!! Jó sűrű nálatok az augusztus!! :lol: (Nálunk meg a szeptember: Bendi és Apa szülinap+ házassági évforduló :)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kép 2 hét+1 naposan

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, sok boldogságot!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Elkészült a szüléstörténet, aki érdekel:
1282987608.9798.doc

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nagyon jó volt olvasni. Sokat eszembe jutatott az én császáros szülésemről! :lol: Ügyik voltatok! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


:oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni
Nagyon boldog szülinapot!

Baba
Nagyon gratulálok nektek !!
Jó a szüléstöri :)
:lol: :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Baba, köszönöm! Nyeltem a könnyeimet...lehet, most az 1. évforduló alkalmából megírom én is...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Babim
én is megkönnyeztem, annyira örülök nektek, hogy végre te is kezedben tarthatod a gyermekedet. Világon a legcsodálatosabb érzés :D nagyon ügyes voltál, szuper, hogy a dokik gyorsan cselekedtek.

Szezso
na rajta rajta, neked még azóta nincs szüléstörténeted? ejnye bejnye

Boni
iwiwen már írtam, de itt is boldogat :P szülinapos és évfordulót is :P

Máté már mond pár új dolgot, az autót már elég szépen kimondja, labda = abda, Pisti = piti, és sok mindent próbál utánozni :D szinte már szalad, persze esések még most is vannak, főleg ha felvele néz, akkor elveszti az egyensúlyát, még mindig fejnehéz biztos :roll: MÁr képeken megmutat pár dolgot, ha kérdezem hol van :D egyre okosabb és ügyesebb, ja és okos buksi fejét is megmutatja :lol:

Kép
gaby25
 
 


Baba, csak nem sétálni voltatok? Gyönyörű! Szüléstörit is jó volt olvasni!

Gaby, Máté tényleg ügyes!!

Boni, írj magatokról egy pár sort!

Mi jól vagyunk! Továbbra is 5 fog tulajdonosa. :D Már megy mint a vonat 10 és fél hónaposan elindult azóta meg sem áll! 11,1 kiló volt 11 hónaposan. Már mindent eszik darabosat is, DE cicizni még mindig cicizik. 8)

Kép

Kép
kata05
 
 


Kata, a kezemmel voltunk kézsebésznél. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Nagyon jó volt olvasni a történetet, nem tagadom én is pityergek :)
Sok-sok boldogságot kívánok a kislányhoz jó egészséget és minden jót, amit csak el lehet képzelni! :)

Boni!
Neked boldog születésnapot és évfordulót! :)
sonjus
 
 


Baba egykét résznél mosolyogtam,másnál pityegtem nagyon jó volt olvasni.. remélem kezed jobban

Kata mekkora már Lóci! most már tényleg összehozhatnánk talit

:oops: :lol:


Sonja már eltelt egy év?
:shock:
Vendég
 


Boni!
Igen, nagyon szalad az idő :)
sonjus
 
 


Baba, mit mondtak a kezedre?

Bendegúznak Nagyon Boldog 1. Szülinapot!!!!!!! Anya legyél nagyon boldog pici fiaddal!!

Kép
kata05
 
 


Boldog Születésnapot Bendegúz!
Vendég
 


Sonjus, köszi.Sok puszi!

Boni+Kata: vagy elmúlik a duzzanat, ami ciszta, vagy műteni kell. :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata, Boni: kösziiiii :D nagyon boldog vagyok!!!!! :-D

Kata, Lócin látszik, hogy jó erőben van! Étvágya is rendben, szuper! :D Bendi is eszik, de nekem kész stressz az etetés, le kell kötni a figyelmét, csak úgy hajlandó kinyitni a száját. Szóval minden evésre műsorral kell készülnöm (bábozás, éneklés stb.)

Gaby: Máté is kis ügyes, hogy már ennyi mindent mond! :-)

Babim: Fannikát meg sem dicsértem, nagyon csajos :-)

Sonjus, látom nászutaztok! Utólag is jó utat és pihenést!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, Istenke éltesse pici fiadat 1. szülinapja alkalmából!!! Még vagy száz ilyet kívánunk neki!!! :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, köszi Nektek is! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso
Boldog első szülinapot Bende babának :D

Kata
azta mekkora Lóci, mint Máté :lol: ő most van 11 kiló körül és nemrég 80 centinek mértem.

csajok dilemmában vagyok
Tesóméknál gáz van, férjének jövőhéten szívműtétje lesz :( egyik billenytű nincs kifejlődve, beültetnek neki. Anyu megy ki most vasárnap, apa kérdezte, miért nem megyek ki vele, most van hely a gépeken, de ő nem tud idén már jönni. MIvel anyu lufthansára vett végül jegyet, ami nekünk a legolcsóbb, most elgondolkoztam, de én nem akarok 2-3 hónapot maradni mint anyu, csak 3 hetet, és akkor egyedül kéne hazajönnöm manóval, nem tudom merjem e bevállalni.
Tesómék nagyon szeretnék már látni manócskát. NA meg hát hiányozna a férjecském. Ti kimennétek?

Kép
gaby25
 
 


GAbi sajnálom sógorodat. :cry:

repülővel kapcsolatban én gyáva vagyok és mindenképp férjemmel mennék csak :oops: de ha te nem vagy gyáva akkor szerintem menjetek..
Vendég
 


GAby, sógorodnak drukk!

Szezso: boldog szülinapot Picúrkádnak!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby, Babim: köszi :-)

Gaby: én nem merném egyedül Bendivel bevállalni a hazautat, pedig már én is repültem rengetegszer, szóval azért nem lennék elveszve, meg nem is félek a repüléstől.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


na úgy döntöttem kimegyek 3 hétre. David is írta, hogy szeretné, ha mennénk. Aztán gondoltam rá, hogy azért ez kockázatos műtét, mégiscsak jó lenne találkozni vele előtte, persze ne legyen semmi baj, de sosem lehet tudni. Tesóm is be van tojva, és jólesik neki is, hogy mellette leszünk

Kép
gaby25
 
 


Gaby, én bevállalnám, de nekem áldott jó kisfiam van, és amúgy rengeteget vagyok vele egyedül. Milyen probléma adódhatna a repcsin? Sztem semmi max egy kicsit nyűgösebb lesz.

Kép
kata05
 
 


GAby, szép döntés, hajrá!Nem elsz semmi baj se a sógoroddal, se veletek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gyönyörű!!!!!! Hasonlít rád!!

Kép
kata05
 
 


Babim nagyon édes FAnni már alig várom hogy a kezembe is tarthassam. :lol: természetesen nem mostra gondoltam :wink:

Kata jövő héten ha jó idő van nincs kedvetek találkozni? :roll:
Vendég
 


Kata+Boni :D puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Máténak Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!!!

Boni, megbeszélhetjük de nekem a jövőhét jobb lenne, szét van szedve a lakásunk most.

Kép
kata05
 
 


Kata rendben:)

MI tegnap bementünk a belvárosba.OKtogonnál komolyzenei műsorok voltak , a Kolibri szinház pedig évadnyitót tartott. ZSiga imádja Kemény Henrik Vitéz Lászlóját..minden nap megnézi és most élőben is láthatta!
nagyon jó előadások voltak, 11kor volt a Róbert Gida és barátai nagyon cukik voltak.. aztán Zsigikém aludt 2 órát, Vitéz László és a többiek 15 51kor volt,! fantasztikus volt élőben látni! felejthetetlen élmény marad!,

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Úristen, mekkora már Zsigi!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Arra tudja-e valaki a választ, hogy szopizás közben miért cuppog? A könyvek azt írják, nem jól van a cicin és a vákum megszűnik és levegő megy be. De hát már az összes létező pózt kipróbáltam szerintem és ugyanez van. Akkor is, ha a szája jól áll. Mostanában azt a szokást vette fel, hogy alig nyitja ki a száját és sztem nem megy be neki rendesen és nincs normális tapadás. DE örülök, ha akárhogy is bele kerül a tejci, mert ordít, ha éhes. Egy 2 hétig éheztetett oroszlán kutya füle hozzá képest. Mint akit nyúznak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba én is úgy tudom, hogy a vakum megszűnik és attól cuppog..
nekünk a legjobban az ölemben van teste teljesen felém fordítva póz vált be... az oldalt fekvés, vagy ha fekszik és rá"lógatod" a cicit nem igazán
:roll:

cumisüvegből iszik ? mer ta kettő "zavara" is okozhat ilyent.

esetleg hivd fel a szoptatási tanácsadót az LLL oldalán van fennt ingyen szám.. szívesen segítenek!
http://www.lll.hu/telefon
Vendég
 


voltunk még az elején a szpoitanácsadónál...kár volt a pénzért..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, tényleg Zsigi hatalmas lett!!!!!!!! Jó képek!
Képzeld Lőrinc lázas lett.

Baba, nem tudok mit mondani nálunk ilyen nem volt. :roll:

Kép
kata05
 
 


Kata jaj szegény és tudni mitől? :cry:

Baba akkor nem tudom.. :cry:
Vendég
 


Szerintem fog.38,4 volt neki náthás de nyálzik ezerrel.

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?