Új privát üzeneted érkezett!

Babaimi,gratulalok:)

Kép
monyo83
 
 


BAbaimádót és babácskát imádó köszönjük..éreztem, mert nagy volt a csend! :lol:

SOk boldogságot sok tejcsit!
Vendég
 


Ez csodálatos hír, vigyázzatok magatokra, sok tejcsit kívánunk mi is :)
stephie
 
 

 
 

Baba!
Tiszta szívből gratulálok, jó egészséget, sok tejecskét és minden jót kívánok :)
Hurrráááááááááááááá :)

Kép
sonjus
 
 


Babim
Ez aztán a hír, ügyesek voltatok, várom a beszámolót és a képeket :D

Kép
gaby25
 
 


Sonjus
na azért írhatnál magadról is, mi újság???? rég láttunk itt

Kép
gaby25
 
 


Sok szeretettel gratulálunk mi is babaimiéknek az új családtaghoz :lol: !

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Baba, óriási gratula nektek!!! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!!! HURRÁ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Méretek??? Kép???

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Baba Család!
Szívből GRATULÁLOK!!!!! :D Nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok Nektek!

Kép
“Mikor megszületik egy várva várt gyermek,
Az élet dolgai új értelmet nyernek.
Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban,
új fénnyel ragyognak a világra hárman.”

Boni!
Remélem Te is hamarosan jó hírekkel jössz!Sejtelmes az alsó vonalzód!!! :wink: :?: :?: :?: :?:

Puszilok Mindenkit!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, atayég, nem tudtam, de hogy én mennyire örülök nektek :lol: :lol: :lol: !!!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!
Nagyon aranyos vagy!Köszönöm szépen!!! :D
Jól vagytok remélem?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jól, köszi :wink: Miksa iskolába megy őszre, Ede pedig oviba. Megjártuk megint Görögországot, volt focitábor, most kicsit eseménytelen a nyár, bár az iskolatáska kiválasztása igazi fénypont volt :wink: Telik az idő :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok

Sok boldogságot Babinak és Babiapunak és Fanninak!

Kép

Ancsi, gratula nektek!

Puszi Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Gaby!
én már csak olyan zug olvasó vagyok itt-ott ;) a Forgácsos topicban többet előfordulok, mert az Intézetben volt már 1 lombikunk, a következő novemberben lehetséges.

Szirom!
Hű de nagyon szalad az idő, Miksa már iskolás :shock: :D

Csikken!
Örülök, hogy látlak és az új kiscipős vonalzónak is!

Mindenkit ölelek :)
sonjus
 
 


Babim, nagyon örülök Nektek!!! :-D Gratulálok!!!

Kata: gratulálok Lócinak az elinduláshoz!! :-D Nagyon kis ügyes a fiatalúr!!! (már olvastam amott, csak nem volt időm írni... :oops: járássegítő majd jó lesz a tesóknak :wink:

Bonikám: küldted a recepteket? Mert tegnap láttam, hogy betelt a privis beérkező fiókom és akkor töröltem mindent...

Látom, mindenki előbújt a jó hírre :-) Többet is jöhetnétek :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Örömhírre csak bekukkant az ember :lol:

Csikken, nektek is nagyon-nagyon örülök :wink:


Megmutatom a fiúkat :wink:

Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Szirom! A fiúk a jó képűséget látom nem nőtték ki! :lol: :wink: De le vagyok döbbenve, hogy már sulit kezditek! :shock:

Ancsa! Sonjus! Bevallom én zug olvaslak titeket! :oops: :wink:

Kata! Most már "futás" az életed! :lol: Én is gratulálok az elinduláshoz!

Monyo! Még most olvastam, hogy sikerült és babát vársz! :roll: És már fél éves! :?:

Most látom a legjobban, hogy döbbenetesen rohan az idő!

:arrow: Lépek, mert a fiúk végeztek a fürdéssel!

Kép
bettike
Eger
 
 


A legdrágább kincsünk...
Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


NAGYON SZÉP!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálok mégegyszer!!
Sima szülés volt vagy császár?
Babának millió puszit küldök!!

Kép
kata05
 
 


Babim! De gyönyörűűű!!! :mrgreen: Gratulálok!!! :D
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Szerintem Fanni tiszta apuja egyenlőre! ! gyönyörű! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szirom szépek vagytok!
Vendég
 


Gyönyörű! Sok szép hajjal! :wink: :lol:
(Stipi stopi Mátémnak!)

Kép
bettike
Eger
 
 


BEttike lecsúsztál már:) majd leharcolják fiúk :wink:
Vendég
 


JA Ancsi nem titkolok semmit.. csak pozitív hozzáállásom erősítése végett van :wink:
örülök,hogy jól vagytok!
Vendég
 


Baba!
Nagyon szép ez a kislány :)
sonjus
 
 


Szirom: mekkorák már a fiúk!!! :shock: nagyon helyesek!

Fannika gyönyörűűűűű! :D

Boni: receptek? :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hű csajok, ez a Fanni-baba egyszerűen csodaszép, gyönyörű kisbaba, olyan nyugodt, kisimult a kis arca, jaj teljesen elolvadtam. :lol: Baba-család, még egyszer óriási gratuláció ehhez a gyönyörű kislányhoz!!!
Tényleg, hogy szült Baba, simán?

Kép
szilcsi
 
 


BABIM RÉSZÜNKRŐL IS HATALMAS GRATULÁCIÓ AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!!!Nagyon megérdemeltétek már a sok évi várakozás után, de végre ez már csak a múlté és átérezheted végre te is milyen csodálatos dolog édesanyának lenni. Még a szemem is könnybe lábadt annyira örülök nektek! Kislányod gyönyörű ja és mi is harcba szállunk érte :lol: :wink: És még vannak pasik akinek van pofijuk azt mondani, hogy minden újszülött csúnya na annak kell megmutatni gyönyörűséges Fannit :!:

Nahát Ancsi és egyszerre kettő nagy-nagy gratula nektek is.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Baba: nem hiába nem ért semmit az a sok savlekötő, mekkora haja van és milyen gyönyörű Fanni. :) :)
Nagyon örülök, hogy végre a karodban tarthatod ezt a kislányt aki mindig mosolyt fog csalni az arcotokra és melegséget a szívetekbe.
Én is kíváncsian várom a születéstörténetet, de mindenek előtt sok tejcsit, nyugodt éjszakákat kívánok.
stephie
 
 


BAbim
Na csak most látom ezt a gyögyörűséges kislányt, balcsin voltunk.
Lassan jöhet az élménybeszámoló is :P

Ancsa
azta, de jóóóóó, ikrek a pocakban :D rég jártál itt a topikban, én meg nem vagyok zugolvasó sehol :lol:

Szirom,
na te se mostanában írtál ide, azta mekkorák már a fiúk, pikk pakk, Máté is nagyfiú lesz, tényleg rohan az idő

Sonjus
nagyon drukkolok, hogy idén még te is pocakos legyél :D

Tesó téma: mi még nem döntöttük el apával, hogy legyen e, vacilálunk, szívem szerint szeretnék, eszem szerint nem :oops:

Kép
gaby25
 
 


HEllo

Segítség kellene, elfelejtettem, hogy mit szedtem a terhesség első 12 hetében, hogy megtartsam a babát! Ugyanazt amit itt sokan csak a neve kiment a fejemből előre is köszike!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Utrogestan?
sonjus
 
 


Köszike

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


reggelt

Babim itthon?
Klara csak nem?
Vendég
 


Klara reméli, hogy nem :oops: Barátnőmnek kellene elutaznak és már kétszer elvetélt most szeretné ha megmaradna dokihoz viszont már nincs idő elmenni :wink:

Boniko kicsit megkésve, de mi is sok boldog szülinapot kívánunk Zsiginek!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Boni
jaj tényleg, pont akkor repülgettünk össze vissza Európában :lol:
Boldog születésnapot a kis oroszlánnak :D

Kép
gaby25
 
 


klara de az is receptköteles... :roll:

köszi lányok :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

gyors bekukk, sokat gondolok rátok, de nem tudok írni. Hasfájós a drágám és még enni-inni-aludni sem tudunk, gépezni pláne. Ha összesezdtük magunkat, jövök. A császár utáni varratszedás megvolt. Tejci alakul. Szopi nehéz, de menni fog, remélem.Puszi nektek. (Visszaolvasni nem tudok.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
érthető, hogy nincs időd gépezni :wink: örülök, hogy tejci alakul.
Majd ha összezseded magad, leírod az élménybeszámolót :P ezek szerint szászár volt

Kép
gaby25
 
 


Gaby, igen. Elkezdtük simán, de csaszi lett, majd mesélek, ha kapok levegőt.
Visszaolvasni nem tudok, itthon kaotikus minden, de majdcsak lesz ez jobb is. Szopis küzdelmeink vannak, majdnem elapadt a tejem is a sok idegességtől és sírástól, de most újra beindulni látszik. Iszom a sört és teázok.

Kérdésem: Nincs valakinek hagyományos pólyára való pólyahuzata eladó vagy kölcsönbe?

Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, sajnos nincs mi abszolút nem használtunk pólyát.
Infacolt próbáltátok hasfájásra? Nálunk nagyon jó volt elejétől fogva adtam és sose fájt a pocija, igaz minden szopi előtt adtam szorgalmasan.
Sör és tea mellé szigorúan 3-4 liter sima víz!!! Nagyon fontos!!
Sajnálom hogy rosszak az első napok.....kitartást és várunk vissza!!

Gaby, láttam iwiwen a képeket rólatok! Nagyon jók!! Máté nagyon megnőtt, te meg látványosan fogysz!!! Ügyi vagy!!

Kép
kata05
 
 


Címszavakban, gyorsan:
Kata, Infacolt kap.
Iszom a teát, a sört és 4 liter szm.ásv.vizet. A gyerekorvos mondta, hogy se tea, se sör, így abbahagytam. Mert szte nem jó a babának...ja...el is apadt majdnem a tej..meg a vizet is mondta, hogy ne igyak sokat...na...ennyit erről....most iszok, mint előtte+tejszaporítók és van tejci megint úgy néz ki.
Meséld már el, amit szülés előtt nem akartál elmondani arról, hogy fent volt a baba.....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, a nyakán volt a köldökzsinór, és az befolyásolta h nem engedte lejjebb szállni a babát!!A dokim látta az uh-kon h ott van csak nem akart engem ijeszgetni, azért is jártam olyan sokat vizsgálatokra.
Lesz is tejcsi! Nyugi! Ha bármiben tudunk segíteni csak szólj!!!
Ja és gyönyörű Fanni baba meglestem a pihiszékes képet!!

Kép
kata05
 
 


Apa csak a kaálisba rakott fel képeket. Ennyoire futotta. HA csak annyi idő is van, oda dob hírt időnként. Nem megy több...puszi nektek

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis szusszanásnyi időm!

Boni! Előre is nagyon boldog szülinapot kívánok neked és azt, hogy minél előbb gyarapodjon a család! Bölcsi, meló?

Babim! Követem a képeket, meg a Kaálist! Nyugi, tündéri a kislányotok! Majd fog gyarapodni is! Minden más megvár! :wink:

Kata! Láttam az iwiwen a képeket! A kis szőke hercegem! :lol:

Nem tudom, hogy mikor lesz majd energiám, kedvem, időm írni! Mi 1 hét múlva kezdjük a bölcsit! Addig meg nagytakarítás (ablak, függöny minden), mert jön a bölcsis nénink családlátogatásra, aztán hétvégén rokonok vendégségbe és jövő hétvégén tartjuk Máté szülinapját! Így le akarom tudni egyszerre a rendrakásos dolgokat!

Bölcsi: Csütörtökön már voltunk! Nagyon tetszett Máténak! 2-nak mentünk, utolsóként jöttünk el! Nem akart haza jönni, azt mondta ott alszik! :lol: A jele a labda lett! Gondozónénink aranyos, sokat beszélgettem vele, mert kisfiam nem ért ám rá velem lenni! Nem tudom meddig fog kitartani ez a lelkesedés! :cry: Kb. 8-an lesznek a csoportba. De most az elején még ennyien sem, mert mindenki új és folyamatosan lesz a beszoktatás! Ebből is adódik, hogy szept. 13-a helyett már most kezdjük, mert mindenki később akarta szoktatni. Én meg azt választottam, hogy akkor Máté szokjon akkor, amikor még alig van gyerek, tudnak rá figyelni, kiismerni, nincs nagy tömeg, nem kezdődik a taknyos korszak és nem egyszerre az utolsó pillanatban, mint a többi anyuka. Még lelkiismeret furdalásom is van, hogy nagyon hamar viszem, hisz ráérnénk még itthon lenni, de hátha jót teszek vele. Majd utólag kiderül.

Ezt most gyorsan elküldöm! :arrow:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szilcsi! Gondolom nektek is kezdődik az ovi talán? Vagy januárig még a bölcsi? Tapasztalataidat szívesen venném!

Gaby! Lehet, hogy még nem is írtam az utazással kapcsolatban, hogy sajnálom így alakult! :cry: Tesóval mi is így vagyunk! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, Lalkó marad bölcsis januárig, de már felvették az oviba is, de 3 éves kora előtt nem akarom oviba adni.
Milyen tapasztalatokra vagy kíváncsi? Bölcsis beszoktatás? Írhatok privit, hogy nekünk hogy zajlott, ha gondolod! De most dolgozom, majd ha odajutok valamelyik este!

Baba, nyugi, semmi ideg, semmi zizi, tejcsi lesz, igyál. A gyerekorvos szerint akkor mit kéne innod??? Szmentes víz, tea nagyon jók, alkoholmentes sör. Homeós bogyeszok, és tápláló ételek!!!

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, jó h írod, Baba az evés nagyon fontos!! Olyan nincs h elfelejtesz enni, mert akkor ne várd h picurkádnak legyen mit!

Bettike, köszi! Már bölcsinél tartotok? Repül az idő!!!

Boni, ti mentek bölcsibe vagy maradsz otthon? Mizu veletek? Rég voltál.

Kép
kata05
 
 


A fiúk fürdenek gyorsan írok!

Szilcsi! Ha időd egedi megköszönném a privit, esetleg mire figyeljek a beszoktatásnál ! Igaz-e, hogy ott a többitől látja és majd megeszi, alszik stb.!

Kata! Igen bölcsinél! :cry: :lol:

Tényleg! Szilcsi nagyon jól írta! TÁPLÁLÓ ÉTELEK! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni, Nagyon Boldog Szülinapot kívánok Neked!!!!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?