Új privát üzeneted érkezett!

----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:26-kor.
szonce82
 
 


szonce:
És minden rendben volt az uh-on?
Megint töki?az jó :D
A neveken már gondolkodtok?

Mi meg pusziljuk a tökit :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce: juj de izgi :lol: :lol: kisöcsi Ádámnak szupi :lol: persze kishugi is ugyanolyan szupi ha mégis :lol:
akkor minden okés ezek szerint?
borzaszto ebben a höségben fözöcskézni :? tegnap föztem tésztát este gyorsan turos lesz végre :lol:
mi is pusziljuk Ádámot :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

képzeljétek szombaton megyünk ikresforumos talira már ugy várom :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tök jó lehet,egy ilyen ikres találkozó! :D :D
Hova mentek?

Kép


Kép
lady23
 
 


A lányoknak nem fura,ha látnak más iker gyerekeket?
mármint,hogy kettő egyforma gyerek jön velük szembe? :D

Kép


Kép
lady23
 
 


az egyik forumos Csajsziéknál lesz, Kiskörös
nem :lol: :lol: ugyanugy baba :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:27-kor.
szonce82
 
 


Szonce: milyen ez az olaszos csirkeragu???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:27-kor.
szonce82
 
 


hu ez nyami 8) köszi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Apa most ment el dolizni :D
Ma krumplifőzit csinálok ebédre,csak azt nem tudom,hogy a tarjával mit kezdjek,úgy,hogy a trotyi is ehessen belőle :roll: :roll:

Kép


Kép
lady23
 
 


Hali Mindenkinek!

Babusok: köszi a Krisz dicséretet. :D
Titeket is jó volt együtt látni! :lol: És az a hatalmas görögdinnye a babakocsiban, amit én a 3. babának gondoltam! :oops:

Remélem mindannyian jól vagytok és nyaraltok ezerrel ezekben a kellemes nyári napokban. 8)

Mi jól vagyunk, szépen fejlődik Krisz, sokat nevet is! Allandó figyelmet, közelséget igényel még, ezért nem sok időm jut másra. (áll a bál a lakásban! :? :evil: )

KépKép
charlott
 
 


charlott:milyen nagy már a manó :D :D

Súlya,magassága mennyi?
Gondolom étvágya van rendesen :D
A nagy melegben hogy alszik?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: :-) Súlya már 5 kg (3,3 kg-val született), hatalmas étvágya van a kis vasgyúromnak :-) és szerencsére tudok szoptatni, jön rendsen a tej. Az első hetekben küszködtem a tej mennyiségének csökkenése miatt, de szedek egy pár gyógynövényes kivonatot és ezzel helyre is állt a dolog. :wink:
Az esti alvással nincsen gond, mert 21-kor leteszem a kiságyába és hajnali 2-ig húzza a lóbőrt. Így mi is ki tudjuk pihenni magunkat. Napközben még nem alakult ki rend.... de majd idővel! :-)

Csenge: hogy van?

KépKép
charlott
 
 


charlott:az már szép kis súly :D
Sajnálom,hogy nekünk nem ment a szopizás :cry: :cry:

Most szerelik fel az ajtóra a rácsot,erre bealszik a gyerek :shock: :shock:

Kép


Kép
lady23
 
 


Csajok fogas kédés!

2 helyen átszakadt az ínye,vérzik is picit,őrjöng ezerrel :shock: :shock:
Bekentem Dentinoxal,kapott Nurofent majd később Germicidet,mert még a Nurofen után is úgy zokogott,hogy a szívem majd megszakadt érte :cry: :cry:
Később kap chamomillát és ennyi.
Ti ilyenkor mit hogy hányszor adtok?

Kép


Kép
lady23
 
 


lady: én csak dentinoxot szoktam használni emrt az elég, de abból naponta asszem csak 4x lehet kenegetni

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


gombócka:én is csak dentinoxot szoktam használni,és chamomillát,de most ez brutális volt :shock:

Kép


Kép
lady23
 
 


hűtőrágóka!! az még bevált eddig. ott rágcsálta ahol fájt neki

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


babusok: msot alukált el a nellike!! :DDD

lady: általában a máltai játszótérre mikor szoktatok kimenni?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


gombócka:ilyen melegben 5-6 körül

Kép


Kép
lady23
 
 


haho, de. lent voltunk nagyot aludtak utána :lol: persze kaja nem nagyon kell :?
Lady: juj remélem hamar kibujik-nak fogacska-ák, hát sztem már mindent adtál amit lehet...szegénykém
Gombocka: ha nem esik mi megyünk de csak 5 körül :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: gyere gyakrabban :wink: dinnye :lol: :lol: :lol: szupi h jol alszik meg eszik Krisz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: lehet hogy mi is csak akkor, de eddig apjuk még nem jött meg

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


oksa beszélünk meg felhötfigyelünk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hu micsoda pangás volt ma :lol: :lol:
mi is lent voltunk kihasználtuk a még joidöt :wink:
Mindenkinek szép hétvégét!!!
Hiányzoknak tessék bejelentkezni!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap dédinél voltunk!
A mamának mondta,hogy Mama,és bújt hozzá
Mondjuk engem is lemamáz :D :D
Ma voltunk kint,de a szél majdnem lefújta a fejünket :shock:

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

Elég durva az idő kint :shock: :shock:
El kéne menni a Tescoba vásárolni,csak még gyűjtöm az erőt :D

Hihetetlen,holnaptól már megyünk.
Persze tegnap este mondták be,hogy a 4,6 villamos,bizonyos helyeke
n, nem jár,csak busz :evil: :evil:
Ha jól tudom,pont a Blaha és a Móricz Zsigmond Körtér között :evil:
Legfeljebb sétálunk egy jót,mert az tuti,hogy a buszra nem fogunk fel férni

Kép


Kép
lady23
 
 


haho, hát micsoda idö lett :? :evil:
jaj képzeljétek nagyon jo volt ikres tali, szupi volt minden, Csajok is élvezték, elején persze anyánapán logunk volt ugy látszik ennyi ember közöt kellett idö h feloldodjanak, este fél9kor értünk haza, még bementünk barátainkhoz is Csajok jol birták az utazást :lol: idö is jo volt kicsit lepirult a karunk, Csajoknak kicsit jobban mint nekem :?
Lady: nagyon drukkolunk holnaptol, millio puszi Csengének aztán majd gyere és tudosits h mizujs, remélem kiderül h mi a helyzet és minden rendben lesz :wink:
na ne máá h pont most nem jár a vili :evil: :evil: ha esik azért probálj meg felférni a buszra :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hali,

Túl vagyunk az első oltásokon! :) Persze volt sírás, krokodilkönnyek hullajtása :cry: , de aránylag hamar megnyugodott Krisz.
Egy kisvárosban lakó ismerősöm mesélte, hogy náluk az a szokás, hogy az oltás után rögtön cicire teszi az anyuka a babát, mert ez nyugtatja. Gondoltam naivul itt is bevált dolog ez. Sajnos nem. A folyosón kellett szoptatnom, bár engem nem zavart. Krisz szépen lassan szopizgatott. :wink: :D
Nektek sem ajánlották fel a szopi lehetőségét??
Egyébként Krisz 59 cm és 5,2 kg. :lol:

KépKép
charlott
 
 


sziasztok Lányok!

Charlott: jujj, hogy telik az idő, Krisz már túl van az első szopizáson. te, én is hallottam a szopizást, de nálam a nellike annyira sirdogált rögtön utána, hogy azt sem látta, hogy hol a cicim.
viszont, láttam egy naggyon jó módszert. a saját szememmel! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
egy anyuka bevittte a pici fiát oltásra a dikonőhöz, addig én a pulton voltzam a nellivel, látom, hogy agyerek emgkapja a szurit, és síri csend van. KUSS!!!!!! kérdezem, hogy ez hogy lehet?????? erre anyuka elmagyarázta, hogy vett olyan zselés párnát amit a kozmetikára is használnak, tudod, amit forró vízbe is leeht tenni, hogy meleg legyen meg mélyhűtőbe is hogy hideg. na ő olyat tett közvetlenül ot az oltás előtt a pici baba combjára, amivel egy picikét lefagyasztotta a helyet, ahova a szurit kapja. hidd el a saját fülemmel hallottam, és láttam!! döbenetes volt.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


ma car napunk volt :evil: :evil: aszem eltörtem a kislábujjam lila meg dagi :evil: :evil: ettöl az idötöl kivagyok én is...Csajaimrol nem is mondok semmit :?
LADY???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Tegnap vettek vért a Csengétől,csak olyan nehezen,hogy a két lábát,fején 2 oldalt szúrták mire sikerült,de a buksi egyik oldalán a bőre alatt szétfolyt a vére és olyan pukli lett ott,hogy jegelni kellett. :shock: ...mindig ilyen macerásan megy :shock: :shock:
Ma csinálnak neki egy alvás alatt EEG-t és hallásvizsgálatot,hogy mehet e holnap egy olyan hallásvizsgálatra,ami hasonló mint az EEG,tappancsokat raknak a buksira.
Mert arra gondoltak,hogy lehet a hallása miatt van a baj
Mr lehet,hogy csak 2-3 hét múlva lesz
Tegnap este 18.körül értünk haza,de holnap bent kel aludni :wink:
Most megyek kelteni a szarost
Jók legyetek :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: millio gyogypusz meg drukk h minden vizsgálat rendben menjen :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!
Lady, mi is nagyon szorítunk!

jó éjt :)

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap hallásvizsgálaton:olyan nagy az orrmandulája,hogy a hallókürt járatot "eltömíti",így a hallása csökkent,és a beszédfejlődése is stagnál,mert neki nem csak 5 szót kéne már tudnia
Mindenképpen megműtik,és nem várják meg,hogy betöltse a 3 éves kort,amint lehet megcsinálják.
Az EEG van elváltozás,annak az eredményét holnap tudjuk meg.
Voltunk ma hasi UH-on,az egyik veséje kisebb,de komolyabb teendőt nem igényel,úgy néz ki
A vérvételen van eltérés,így azt ma megismételték,annak holnap tudjuk meg az eredményét.
Holnap csinálnak altatásban egy komoly hallásvizsgálatot,és valami koponya vizsgálatot is.
A főorvos megkérdezte,hogy miért nem járunk a Pető intézetbe,én meg mondtam,hogy nekünk nem ajánlották,erre azt mondták,hogy majd rátérünk a fejlesztésére is. :roll:

ti hogy vagytok?

puszi a trotyiknak :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:28-kor.
szonce82
 
 


haho, ma 1 azaz egy orát aludtak huncijányaim :evil: :evil: szerintetek milyen napunk volt??? :? :lol:
Lady: ügyik vagytok, sokat gondolunk Rátok :wink: igazi hös Csajszikád :wink:
Szonce: jol vagytok? minden okés?
találkoztunk Nancyvel :lol: :lol: nem tud irni vmi miatt nem tud belépni, javasultuk h jöjjön uj nickkel szeretettel várjuk :lol: :lol:
na holnap igyekszem aktivizálni magam, jo éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:29-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Sikerült még sem kell új nicket csinálnom :lol: :lol:
De most gyors lefutunk kicsit levegőzni alvás időben jövök és mesélek 8)

Kép
nancy3
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:29-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Tegnap beszéltem a doktornővel az EEG-ről.
Neki még nincs meg a vizsgája,de már ki tudja értékelni,csak még nem írhatja le,a másik doki meg csak augusztusban a lesz.
Egyértelműen látható az epilepszia,a görcsök :cry: :cry: :cry: :cry:
Augusztusban amikor a másik doktornő is visszatér,akkkor megbeszéljük,a gyógyszerezését is.
Megint eltérés van a vérében,így ma reggel azt újból megismétlik
A hallásvizsgálat,az altatásos viszont jó lett

Kép


Kép
lady23
 
 


szonce:mikor mész legközelebb UH-ra?


Csajok hogy vagytok?

Picikék?

Ma csak 5 percre megyünk be a kórházba,utána jöhetünk is haza :roll:

Kép


Kép
lady23
 
 


jó reggelt mindenkinek
Végre itthon. Hogy vagytok? És a babák?

KépKép
mesike78
 
 


Lady:Mért kell korházba menni?
Közbe olvasgatok :)

KépKép
mesike78
 
 


Jó reggelt!

Tegnap már nem értem ide...no akivel nem csevegtünk ök nem tudják, nyaralásról megjöttünk másnap reggel a kis luciferemet rohammentő vitte el itthonról 2*10perces rohama volt amit egy komplikált lázgörcs és epilepszia váltott ki nála...szörnyü volt...de már jól vagyunk...EEG kimutatta az epilepsziás hajlamot amit tölem örökölhetett meg ugye ö is hajlamos volt rá mivel a központi idegrendszere sérült....kaptunk szirupot amelyre nagyon jól reagál és kaptam cserébe egy nyugodt gyerköcöt :lol: :lol: :lol:
nincsenek kapkodó mozdulatai sokkal nyugodtabb :lol: :lol: :lol:
ezt 3évig kell használnunk és ha rohammentes lesz abba hagyhatjuk amire minden esély meg van csak figyelni kell a lázára...mivel ez váltotta ki.....de lehet soha többé nem lesz ilyen....24én megyünk kontroll EEG-re izgatottan várom mit mutat :lol:
na de mindezek ellenére jól vagyunk nagyokat csavargunk...csajozunk persze :lol: :lol: :lol: :lol:
Vmikor egy tali??? Végre Gombóckáékkal is taliztunk édes Nelli is

Ma egy fagyiii?????

na felkelt a manóm mennem kell...pusszantás

Kép
nancy3
 
 


Sziasztok!

nancy:Patrick joban van már?
Ti milyen szirupot kaptok?
Én arról a Convulexről hallottam,de csak augusztusban kapunk gyógyszert

Trotyitól ma újra vettek vért,a buksiból megint

Mesike:azért járunk a Tűzoltó utcaiba,hogy végre kiderüljön,hogy mi áll a mozgás lemaradás hátterében.

Mr csak !!novemberben!! lesz

Kép


Kép
lady23
 
 


Mi is a Convulexet használjuk....de amig nem tudják mi a baja a Csengének addig nem biztos h.kaptok ilyet...mert csak külön elbirálás alapján kapnak azok a gyerekek akiknek a központi idegrendszere sérült....

H.h.csak novemberben lesz?????????????? és az aug 9,-i MR-rel mi van???

Kép
nancy3
 
 


Basszus hivd már fel azt a nőt akinek megadtam a számát 1hónapon belül mehetnétek úgy mint mi....november az pi**a messze van még....mit csinálnak már veletek?? csak találgatnak össze vissza velünk is ezt akarták de én nem kértem belőle...vittem mindig máshova....no bocs a kifakadásomért de ezt még olvasni is rossz.........

Kép
nancy3
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?