Új privát üzeneted érkezett!

Nem hinném, hogy kihúzzuk addig. Egész de. jóslóim voltak, már mértem...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Akkor meg már nagggyon izgi! :lol: :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Baba drukk a finishez! kitartás!

én lebetegedtem,,,, láz, nátha torokfájás

Zsiga ma délután úgy ébredt,hogy a bal lábára nem tudott ráállni.. üvöltött 5kor levittem orvosi rendelőbe,megnézték, ott se állt rá..jujjogott elküldtek minket a bethesdába dr bácsi megnézte,mondta hogy ha reggelig nem javul,akkor vigyem vissza uhra meg röntgenre.. ...

hazaértünk..rá két percre fiam abbahagyta az arcunkba nevetett és nekiállt játszani!!!! :twisted:

:roll:
Vendég
 

 
 

Boni,ha lenne fetrengős arc most azt illeszteném be Zsigi miatt. :lol: Jobbulást neked!!!!!!!!! Múlt héten Lőrinc volt lázas 3 napot 39,2-vel, de semmi más nem volt.

Baba, kitartást!!! Nagyon szép súlya van Fannikának!! Josló meg tök jó, mit nem adtam volna egyért is. :D

Kép
kata05
 
 


Kata, neked nem volt? :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba nekem se :lol:

Szegény Lóci! már jobban? sajna nekem már fáj a hátam is.. :cry:

neved nem tudom lkedves kérdező,mert előző oldalon volt: de az a baj, hogy a hőmérőzést úgy érdemes csinálni,hogy mindig ugyanabban az időpontban kell mérni reggel ébredéskor :roll: javaslom inkább az ovulációs teszt használatát :)
Vendég
 


Baba, nekem nem volt egy sem, így túl is hordtam 9 nappal, de így volt jó utólag!! Szval azért készülj!!! Pocakod gyönyörűűűű!!! És a lábam sajnos nekem is ilyen volt, terhességgel együtt jár ha nyáron terhes vki. 24. héttől volt ilyen csúnya az enyém, és mikor indították reggelre le is apadt, sztem még aznap meglett volna ha nem indítanak!

Lóci jobban, brutális volt azért a láz, kúppal prizniccel a kezembe feküdt. Most a keze tiszta kiütés. Jobbulást!! Ha tudok segíteni szólj!!

Kép
kata05
 
 


Babim
rajtad a topik szeme, hajráááá :D nekem volt jóslóm, már a 7. hónaptól :lol:

Boni
húha, jól megtréfált a kis rosscsont :lol: megmondtad neki gondolom, hogy azért ez nem volt annyira vicces :twisted:

Kata
na akkor most rajtatok ment át a 3 napos, nem is mond, hűtőfördőztünk mi akkor. Most Máténak is kezén jöttek ki piros pöttyök, és ez másfajta mint amik eddig voltak, nem melegkiütés, mert az a hasán hátán hintőporozással és kis kencével elmúlik másnapra. Olyan érzékeny főre van kis maszatnak. Adtam neki fenistilt, hátha valami allergia.

Máténak meg szegénykémenk árpa lett a bal szemében :(

Kép
gaby25
 
 


Volt közületek valakinek aranyere a terhessége alatt?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Alatta nem na de utánaaa!! :lol: Isteni....

Gaby, de kiütése nem lett ami a 3 napos egyik fő tünete. Ami van a kezén az a 7. napon jött ki a láz után.

Kép
kata05
 
 


BAba nekem utána a kemény széklet 3 helyen robbantotta szét a végbelet :cry: ááááááááááááááá

Gaby gyógypussz Máténak

Katám köszi.. remélem hamar elmúlnak kiütések!
Vendég
 


Kép 38+0

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAba Fanni már csak 7 napot bírjon ki odabennt! :wink: :lol: láb?
Vendég
 


Halihó

Mtindi: ha jól emlékszem a fertilityfriend.com-on írnak erről a műszakos hőmérőzésről is. Szerintem ébredéskor méregesd, mindegy, milyen napszakban ébredsz. Máshogy nem megy. Majd meglátod, milyen görbéket produkálsz.

Boni: Zsigi mekkora kópé!!!! Megáll az eszem! De nem lehet, hogy mégis fájt a lába? Vagy elzsibbadt? Mire hazaértetek meg rendbejött?

Babim: hasad mintha lejjebb lenne kicsit. Nekem volt aranyér terhesség alatt. Mi a kérdésed ezzel kapcsolatban?
Én lábam is dagadt rendesen, de nekem csak szülés után jópár nappal ment le a víz, addig ugyanolyan volt, néha még zsibbadt is.
Jóslóm nekem sem volt. Bár ugye a vége császár lett a kiírás előtt, ki tudja mi lett volna, ha még tovább húzom. Mindenesetre a 39. hétig nem volt jósló, csak keményedtem rengeteget, de azt már a 22. héttől... :roll:

Gaby: árpára mit adnak? Szemcsepp? Szemkrém?

Kata: kiütések javultak Lócinál?

Mi megvagyunk, várjuk az enyhülést :-D napközben pancsizik Bendi többször is a fürdőben, utána persze úszik minden :lol: esti fürdés után még a plafonról is csöpögni szokott a víz :-)
Nagyon kis óvatos, de néha már megáll kapaszkodás nélkül :-) Imád szekrényeket nyitogatni, mosógépből ruhákat kipakolni, könyvet lapozgatni. Ez utóbbit csak felügyelettel csinálhatja, mert megrágja a könyveket, némelyikből már hiányzik is egy-egy darab.
Kedvenc játéka egy USB csatlakozós optikai egér :lol: azt rágja rengeteget, vonszolja magával végig a lakáson.
Imádja a játszósátrát is, bebújik, nekem keresnem kell, ő meg bent kuncog :lol: aztán széles vigyorral előbújik :D

Na, megyek, sok voltam :oops:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni, miért pont 7-et???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAba hogy augusztus legyen és a dokid itthon legyen :lol:

Szezsó képet képet!
Vendég
 


Kép Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Baba
Gyönyörű a babalak!
Sajna a lábacskák már nem annyira. Ez már így fényképen keresztül nekem is fáj :?
Fanninak drukk, hogy augusztusban jöjjön és a doki itthon legyen.
Nekem volt a végén aranyerem :(

Szezso
szépek vagytok!

Hoztam nektek képecskét. Végre sikerült lencsevégre kapni :)
Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Jajj, de cuki babák!!!

Ctg, vizelet: oké. Legközelebb hétfőn megyek.

Szülésznő adott kenőcsöt az aranyérre.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezsó gyönyörű Bende!zsiványnak tűnik!


PRinczi Adél huncut mosolya is édes!

Babim remélem segít!
Vendég
 


Jó reggelt! Életjel:egyenlőre 2 in 1.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba kitartás! :lol:

már én is kezdek kilábalni, de most meg apa elkapta... ZSiga egyenlőre nem kapta el kopkopkop ez az immunerősitő nagyon bejött neki!
Vendég
 


Jó reggelt!
Helyzet változatlan.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
csak nem szülsz???

Szezso
jaja, szemcseppet és krémet is adtak, már nem piros, de kis duzzanat még van :? húúú de nagyfiú már Bende is, repül az idő, mi?

Princzike
gyönyörű!!!!!!!!! édes kis mosoly :D

Boni
milyen immunerősítőt adtok neki? jobbulást a családnak

Hát mi még nem tudjuk melyik nap utazunk, elvileg szerdán vagy pénteken, még érdeklődni kell, hány hely van a gépen, mi csak akkor utazunk ha van elég hely. Kedvezményes dolgozójegy hátránya. Hazafele két repéülőjegyet is vettünk, két útvonalra, amelyiket nem használjuk fel azt visszafizetik.
Védőnővel anno azt beszéltük mewg, hogy a 15 hós oltást megkapja mikor visszajövünk, és nem utazás előtt, viszont mosat írják kanyarójárvány van :? viszont az oltás miat iss lehet láz kiütés 5-10 nap után, ezért is beszéltük meg, hogy utazás után adják be. Gyerekorvost délután hívom, hogy mi legyen. Németországban szállunk át.

Kép
gaby25
 
 


Itt vagyok, csak dokiknál jártam de.. Magasan még a baba, csont zárt a méhszáj. Múltkori óta fájások sincsenek ám. Szerintem okos kislányom van. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!
2 in 1

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na hívtam a dokit, és reggel megyünk oltani. IGaz hogy nem azokba az országokba megyünk, de reptéren azért mindenféle nemzet megfordul. Két hét után ad teljes védettséget, de azért már el kezd dolgozni rögtön. Hát remélem nem lesz sokáig lázas tőle. Aki már beadadta, tapasztalatok ezzel a 15 hós oltással? Azt mondta doki 6-ból 1 az arány akinek láza és kiütése lesz tőle :? remélem azért nem tart sokáig

Kép
gaby25
 
 


Baba, szép poci!!!!!!!!!!!!!!! Drukkkkk!!!!!!!!! Hát nem mostanában fogsz szülni. Nekem szülés napján is magasan volt a baba......szülésed után elmondom miért.

Boni, hogy vagytok?

Gaby, hova mentek végül? Én elég magas arányt hallottam a 15 hós láz esetén.Reméljök titeket elkerül

Princzike, Adél baba gyönyörűű!

Kép
kata05
 
 


Kata
tesómékhoz megyünk, Seattle közelében laknak, Frankfurtban szállunk át. HÁt igen, a doki 6:1 arányt mondott, az elég magas. :?

Kép
gaby25
 
 


GAby mi nem lázasodtunk be tőle

Baba egyértelmű,hogy okos :lol:

Kata pöttyök elmúltak Lóciról?
Vendég
 


Gaby, irigy-irigy! Érezzétek jól magatokat!!

Boni, elmúltak!!

Szezso, Bendi imádnivaló!!!!

Kép
kata05
 
 


Kata, most mond el.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok

Jöttem benézni hozzátok.

Gaby, Jó utat nektek. Nálunk nem volt láz, se semmi.

Babim, nemsokára itt lesz babikád. Olyan jó.
Szép a pocak.

Annyira szép minden babakép. Gyönyörűek ezek a gyerköcök :)

Pusza Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken, már neked sem kell sokat várni:).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na túl vagyunk az oltáson, volt sírás :(
vettem előtte homeós bogyókat oltás kivezetésre, remélem nem lesz lázas és kiütéses.
HAjnal 5-re reptérre kell érnünk jááááááj

BAbim
azért majd fellesek tesómáktól is, hogy mizú veled :D

puszika mindenkinek

Kép
gaby25
 
 


Jó reggelt!
2 in 1.

Gabym, jó utat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


CSikken ölellek!
Vendég
 


Bonikám, meggyógyultál?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAba igen épp most jövök fogászatról, kétoldalról vagyok zsibbasztva, 3 fogam tömték egyszerre... áááá

lábad gondolom most jobb
Vendég
 


sziasztok lányok!

Látom Baba, még mindig egyben. Ennek egyrészt örülök (mert jelen lehetek amikor közlöd a nagy hírt, hogy beindult a szülés) Máskülönben sajnálom, mert olvasom, hogy a lábad továbbra is vacakol. Nem tudom, hogy ilyenkor egyáltalán van-e választási lehetőséged a szülést illetően. Vagy ilyenkor tuti a császár?
Mindenesetre gyors és könnyű szülést kívánok :)
apropó: homeos bogyókkal gátsebre,vérzéscsillapításra, felkészültél már?

Princzi: Adél Gyönyörű

Szezsó: Bende is hogy megnőtt, már kész pasi :)

boniko:remélem már jobban van a fogad. Olyan mély volt a lyuk, hogy zsibbasztani kellett? (ja igen, Zsiga nagyon aranyos kis tirgris!!! )

Csikken: bizony-bizony nemsokára te is a karodban tarthatod a kis drágád

(raktam a nyaralásról képeket iwiwre, mert a másik topikot ahová írtam be kellett szüntetni, mert volt néhány "zugolvasó" aki a mi életünk legnagyobb kínjait szappanoperához hasonlította és ezen sokan megbántódtak)
stephie
 
 


Stephie igen :cry: sajnos nekem eléggé hamar romlanak a fogaim, igy a fogászaton rendszeresen vagyok..ezt örököltem genetikailag :cry:

Baba? vizsgálaton?
Vendég
 


Stephie, szerencsére lement a duzzanat 2 napja, ahogy lehűlt a levegő. Ég és föld a különbség, végre tudok menni is:))). Homeós cuccokról gőzöm sincs és azt hiszem, már nem is akarom belerágni magam a témába. Sima szülésre készülünk, de Fannikám szófpogadó úgy tűnik. Meg akarjuk várni a jövő hetet, mert a dokim nyaral.

Boni, du. lesz ctg, de megnézetem magam, mert megint a szokásos gondjaim vannak...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na újra itthon :? nem sikerült feljutni a gépre tegnap, próbáltunk délután vancouver felé menni, de oda se fértünk fel elmentünk egy hotelba, ma reggel újra próbálkoztunk Seattlebe, de sikertelenül, így hazajöttünk. Szombaton megyünk újra, de ezúttal british air géppel London felé, szombatra van még 60 hely ez jumbo gép. Csak drágább mint a lufi, és 5 óra kb az átszállás, ezért sem akartunk eredetileg erre menni.
MAnó jól bírta, persze kevesebbet aludt mint szokott, hazaértünk letettem szunyálni. Hotelben kaptunk kiságyat, aludt éjszaka végig, kis nyafi volt párszor, cirógatásra abbahagyta.

Babim
hajrá jövöhét, mindjárt itt lesz :D

Kép
gaby25
 
 


Megjöttem. 2 ctg-t kellett csinálni, mire elfogadták, meg meg is néztek, mondták mit vegyek a patikában.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby hogy az a ...

lehet jobb lett volna normál utasként menni :lol:

azért remélem sikerül.... :lol:

Baba akkor most a gyógyik csak segítenek..
Vendég
 


baba: pihenj sokat, szükség lesz az energiáidra főleg ha jövő hétig még bent szeretnéd tartani :)

gaby: nem értem, hogyhogy nem fértetek fel a gépre?
stephie
 
 


BOni
normál utasként azért jóval többet is kell fizetni, de tény hogy el is visznek :lol: 60 helyet csak nem adnak el holnap, így szombat elég jónak nézni ki Londonból.

Stephie
malévos kedvezményes jeggyel utazunk, aminek hátránya hogy csak akkor visznek el ha nincs tele a gép

manócska háromnegyed 5 óta alszik, nem kelt fel, hát nem tudom vacsi nélkül meddig fog aludni, alvás előtt nem is etettem, nem gondoltam hogy nem fog felkelni :? kifárasztotta azért a herce hurca, holnap még pihizhet, aztán szombaton újra fáraztjuk szegénykémet :oops:

Kép
gaby25
 
 


Gaby, na ez frankó! :cry:

Mi 2 in 1.
Éjjel nem aludtam. 11-kor Rennie, 1-kor keksz, majd újabb Rennie..mintha be sem vettem volna. Már ökölődtem a savtól...2-ig ki is olvastam a Patika magazint, majd nagy nehezen visszamnetem a hálóba és kihúztam 4:25-ig, míg apa kelt. Már reggeliztem is, de nem lett sokkal jobb..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby, sajnálom, de hajrá szombat!! Tényleg ahova jársz beválik??? :wink:

Baba, kitartást nincs sok hátra, és tényleg pihizz, mert az első 6 hét nem egy leányálom, avagy visszafogod sírni, a terhességet sokszor.
Nem volt dolgom savval. Próbáld ki a tejet!

Kép
kata05
 
 


Baba akkor biztos hosszú haja leész Fanninak :lol: kitartás, én is szenvedtem a savtól!

elutaztunk Siófokra
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?