Új privát üzeneted érkezett!

Mesike: bizti minden rendben lesz :wink:
édik a szülinapi képek :wink: (többi is persze :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

babusok: menjetek csak le nyugodtan, mert e nellike még alszik, és sajnos én sem vagyok még a helyzet magaslatán. kicist megint elkezdett fájni a fejem... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: sztem kb. ora mulva megyünk le, azért ha jobban leszel és lemerészkedtek csörizz ám :wink: gyogyit vettél be? tényleg legrosszabb fejfájás na meg a fogfájás :? :evil: jobbulást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Hogy vagytok?
Bogyókák?
Mi nemrég értünk haza kint voltunk a Margit szigeten,körbe sétáltuk :D +most takarítok és Réka tornázok egy picit,aztán remélem lassan lesz hatása :oops:
Tegnap lementünk az Omszki tóra,apa kiáztatta magát,mi meg fetrengtünk a fűben :D

nancy:hazaértetek már?Patrick jól érezte magát?
Van kedved majd megint ahhoz,hogy befested a hajam?
Mert nekem mindig foltosra sikerül :oops: :oops:

Kusi,Charlott,Remény nagyon eltüntetek! :cry: :cry:

Ja még el nem felejtem!
Van még 1 napig iwiw meghívom,szóljatok ha kell nektek!

Kép


Kép
lady23
 
 


JÓ reggelt mindenkinek!
Hogy telt hétvége?
Vivike már jól van,csak még az óra folyik.

KépKép
mesike78
 
 


Jó reggelt!

mi megvagyunk :D :D

Reggeli után megyünk ki a játszira 1 órát,mert délelőtt jön haza apa és megyünk strandolni 8) 8)

Kép


Kép
lady23
 
 


Haho Csajok,
csupa johirre jövök ez már igen :wink:
Mesike: szupi h jol van Vivi :wink: ja akartam még irni, h Nektek is nagyon nagy szemetek van ám :lol: :lol:
Lady: akkor nagyon kikapcsolodtatok :wink: néztem képeket nagyon jok, édes Csenge :wink: jo strandolást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

jujj, én is láttam Csengének a pancsolós képét, cukika nagyon. azok a nagy szemek!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vivike is jól van végre szuper. Mesike, mikor csatlakozol hozzánk ide békásra?

babusok: van egy rossz hírem, a Zsuzsa mondta, hogy volt reggel a pékségnél, és állítólag elromlott a fagyigép... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: már jopár napja nincs fagyi sajna :cry: holnapra mondták h jön a szerelö reggel :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jajj! akkor most mi lesz?? nekem már nagyon hiányzott a közös fagyizás!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


kiprobáltuk a másik csavarost, az is fincsi és drágább de nagyobb is az adag :wink: vagy gombocos :wink: de musz mert höség van :? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka:2 hét mulva megyünk.
Holnap indulunk haza,otthon nem lesz netem,de megpobálom.
Képzeljétek Vivike a tegnapelöt apázot apa,apa :D
Vigyázzatok magatokra és föleg a babákra.

KépKép
mesike78
 
 


Mesike: jo utat, érezzétek jol magatokat :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Mesike:jó utat és vigyázzatok magatokra :D

Szonce:hogy vagy?a meleggel hogy állsz?

apa ma is korán hazaér,megyünk strandolni :D
Fűzöm arra,hogy menjünk a Békásira,mert én sajna mindig szirszart össze tudok szedni,de az legalább tiszta :D

Nancy:hazaértetek már?

Már most tervezzük,azt amikor 1 hónap múlva megyünk le anyósomékhoz,mert lesz lent főzőverseny és benevezünk :lol: :lol:

Holnap jön megint a dévényes,kíváncsi vagyok lesz e valami javulás,azt az 50 percet amíg itt van a nő,végigkacagja :lol: :lol:

Kép


Kép
lady23
 
 


Mesike: jó utat, vigyázzatok magatokra!
lady: mókás lehet, mikor a lányod elkezd a dévényes előtt kacagni! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

gombócka:meghiszem azt :lol: :lol:
De azt mondta,hogyha feszesek lennének az izmai üvöltene,de mivel hypoton ezért nem fáj neki :)

Ti hogy vagytok?
Voltatok már a Békási strandon?

Kép


Kép
lady23
 
 


lady: mi még nem voltunk, de azt hiszem, hogy a szonce-ék oda járnak, de nem akarok hüleséget mondani. mi még régebben a rómaifürdőn voltunk. nézd meg, mert a hét minden napján valamelyik budapesti fürdőbe féláron lehet menni, azt hiszem a eómaifürdőbe csütörtökön, de nem vagyok benne biztos.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


haho Csajok, itt volt barátnöm, most ment el, jot dumcsiztunk végre :lol:
Babók esznek Nálatok??? mi alig, remélem a melegtöl csak :? a kölesgolyot bezzeg ennék, de azt csak kaja után kaphatnak :wink:
ma megint korai alvás volt 10.15-12ig :lol: :lol: éjjel csomoszor fent voltak melegük volt, sokat ittak is, megy a ventillátor de bazi meleg van :evil: :evil:
Lady: ez nagyon érdekes, én is azt hallottam h az ilyen tornán sirni szoktak babók...mentek majd a korházba?
Nancyék már itthon vannak, beszéltünk telefonon, nagyon jol érezték Magukat, de majd bizti jön és mesél
ugye Nancy??? :wink:
hiányzoknak kérünkszépen bejelentkezni :wink:
KUSI, SZONCE, REMÉNY, NANCY, CHARLOTT
Gombocka: Neked irgumburgum a tegnapiért :lol: :wink: nem kellett volna ám!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok:azt mondta a dévényes,hogy azok a babák akiknek feszes az izma végigsírják,szerencsénk van,bár a végére már ő is nyűgös,és olyankor magyaráz,hogy:DEDDDEDE :lol: :lol:
A krházba 26.án megyünk,már alig várom,hogy túl legyünk rajta :oops:

Csajok tessék írni!


Csenge is alig eszik ebben a melegben,de a májkrémet túrja a buksiba :D
A kis bogyóka este 10körül alszik el :evil:

Kép


Kép
lady23
 
 


sziasztok!

hát nálam is csak tápot evett most a nellike. bár ő kérte, hogy PÁP, mikor felkelt.

babusok: felettünk ablakcsere van, sejted milyen lehetett a délelőtt. annyira fúrtak, hogy a saját hangom alig hallottam.
a tegnap este? ááá, értem, szóval akkor nem keleltt volna felvinnünk a gabócát?? hát sebaj! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja hallottuk h kopácsolnak már megint, szerencsére alvásban nem zavart most kivételesen :lol:
Nelli tudott aludni???
Lady: biztos édi Csenge amikor magyaráz :lol: mondtam már h jok a strandolos képek??? nagyon cukiCsajszi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: nem csodálom h tul akarsz lenni a korházon :? tényleg bent is kell aludni vagy hogy lesz?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:23-kor.
szonce82
 
 


Szonce: juj de jo programotok volt akkor barátokkal egész nap voltatok vagy csak délután?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:25-kor.
szonce82
 
 


Szonce: Nektek is jo pancsis kép ám :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Itt a hajnali brigád :lol: :lol: :lol: nem is értem kitöl örökölték a koránkelöjüket mi Apával szeretünk azaz szerettünk sokáig aludni :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kalandosan,de oda értünk tegnap délután a strandra! :roll: :roll:
A kis hableányt alig lehetett kiszedni a vízből :D :D
Amikor hason volt,olyan szépen járt a kis lába a vízben,bár az első 5 percben kirágta az úszógumiját :lol: :lol:

A kórházba nem kell befeküdni,hanem úgy lett megbeszélve,hogy reggel bemegyünk,és délután megyünk haza :)
Nincs is messze,mert az Üllői útig kell elmenni a villamossal,metróval sokkal macerásabb,próbáltuk úgy is :roll:

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: na de halljuk a kalandot :wink: akkor uszoguminak annyi? :? na akkor jobbik eset és hány napot lesztek azt tudni? vagy majd ott kiderül a vizsgálatoktol függöen?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


A TÉESZ buszra amire felszálltunk,mert persze 37 fokos melegben nem a klímás alacsony padlós jön,felszállt 3 csöves,de olyan büdösek voltak,hogy több utas öklendezett :shock: :evil:
A végén leszálltak,mert már lincs hangulat volt,erre a 34 busz lefordul az Auchan után abba a kis utcába,rögtön durrdefekt,így leszállítottak mindenkit,persze sehol sem volt árnyék,így ballaghattunk vissza az Auchanhoz a következő buszhoz,ami megint TÉESZ busz,tömegnyomor és persze a kis fostos még végig is visította az utat :roll: :roll:

Azt nem tudom,hogy hány napig leszünk,1 hét az biztos

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: juj ez tényleg :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok:csak mi vagyunk ilyen bénák :wink: :wink:

Többi anyuci hol van? :D

Kép


Kép
lady23
 
 


sziasztok!

én is itt vagyok. csak kicsit kiterültem a kanapén, mert a nellike is alukál most egy kicsit. reggel kipacsázta magát a téren a szökőkútnál! :D :D :D :D :D :D :D :D
lady: ilyen vicces eset, szerintem sok mindenkivel előfordult már, főleg mikor valahova időre kell menni. :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


nálunk is szunya van, koránkelök kidöltek persze :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:25-kor.
szonce82
 
 


sziasztok :D
hogy vagytok, hogy viselitek a meleget?

KépKép
kusi
 
 


Szonce: mit fözöl? jaj én olyan nehezen tudok olyat fözni amit meg is esznek, most a tésztára vannak rákattanva azt szivesen eszik, ma carbonare volt, végre ettek rendesen csak utána takarithattam egy nagyot alattuk :lol:
Kusi: na véégre Te is itt :wink: mi konkrétan högutát kapunk :? elöbb néztem a konyhában csak 33 fok van a mérlegen :evil: :evil: mizujs Veletek?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:25-kor.
szonce82
 
 


Szonce: csak az ilyen tésztás kajákat merem h egyedül egyék, de azért kicsit besegitek ráhuzni a villára :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Ti hogy bírtok aludni ilyen melegben?
Még szerencse,hogy van ventillátor :)
Apa csinált nekem tegnap egy új tetkót a lapockámra,de nem tudom,belinkelni,mert nagy a kép méretés nem tudom átméretezni :evil: :evil:
Bogyóka játszik a másik szobában :D

Tessék írni ám!

Kép


Kép
lady23
 
 


jo reggelt!
Lady: probáld meg lekicsinyiteni én PAINT-ben szoktam ott egyszerü :wink: kép-nyujtás/döntés itt vedd le a százalékot, kiváncsiak vagyunk ha nem megy küldd át emilben nekem és lekicsinyitem :wink:
hát tényleg egyre rosszabb...Tami 5kor kelt persze felverte Laurcit is de végül visszaaludtunk együtt a szivacson még 7ig :lol: este meg feljöttünk játszorol és bealudtak az ivászatba :lol: azt hittem nem fognak majd utána aludni de simán elaludtak 9kor, érdekesek a napjaink :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Remélem most sikerül,de még csak 1 hét mire legyógyul,és akkor a sötét árnyék is világosabb lesz

Kép

Kép


Kép
lady23
 
 


hu nagyon csini :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszi :D :wink:

Kép


Kép
lady23
 
 


kicsit felujitották mögöttünk a játszot, még uj hinta is van meg alatta olyan puha nemtom h hivják azt :oops: van uj csuszda is, tegnap alig voltak az elöttünk lévü játszon lehet Mindenki az ujat nyuzza :lol: :lol: csodálkoztunk is h Mindneki nyaral vagy mi :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Itt a mi a ház mellett van az sajnos felejtős :cry:
Mi a Kerék utcai Máltaisra járunk,de az nagyon király :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:26-kor.
szonce82
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:26-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu ez tényleg érdekes :? én se vinném :? furi h nincs babahinta :? 1-1et vagy 2-2t azért szoktak rakni...(gyerek-babahinta) azért ez az árnyék jol hangzik :wink: na majd egyszer megnézzük :wink:
brutál meleg van ez már tényleg az elviselhetetlen kategoria :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

hát már az én agyvizem is felforrt. a gyerek rohangál ebben a melegben én meg szinte fetrengek itthon.
szonce: néha én is meglepődök az anyukákon, de hát ők tudják. majd ha meglesz a játszótér, akkor majd felavatjuk.
babusok: ma sem tudunk cstlakozni hozzátok, mert mi már ma megyünk le a balatonra, hogy holnap ne hajnalban kelljen menni keszthelyre.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?