Új privát üzeneted érkezett!

Nancy: nagyon jo pihit, érezzétek jol magatokat :wink: aztán majd kérünkszépen élménybeszámolot :wink: fagyizással egybekötve :wink: Ti melyik strandra jártok? de jo h szereti Patrick a vizet :wink:
Lady: Te is hiányzol :wink: (Ti :wink: ) na de jo akkor már ismerkedsz? végül melyik máltaira mentetek?
örület ez a meleg 4-5 elött le se lehet menni... :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nancy: szuper hogy strandoltatok!! jól tettétek? hova jártok pancsolni?
lady: egy barátnőm is oda jár, ők laknak a szél utcában. a csajsazi szőke, a kislánya meg barna hajú: és Nóri a kislány...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: hazajött Apa rendben???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Csajok ma sonkáskenyeret kaptak reggelire nagyon ügyesen leették a sonkát a kenyeret meg szétdobálták :evil: :evil: :evil:
van még mit tanulni :? és a tányért se szeretik :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


bbausok: igen, bár nem vártam meg, mert 19óra volt mikor feljöttünk, úgy 20 percet késtek. a nelli adig megvacsiztott, megint bevágott egy tál levest bogyóval!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


babusok: képzeld, találtam a teszveszen egy nagyon cukika nyári kalapot. 1ft-os liciten volt, de ha beírok egy összeget, akkor egy licitáló (és ami a legfurcsább, hogy jóval korábbi dátummal), úgymond előttem van, egy nagyobb összeggel. tehát ha beírok már 50Ft-ot, akkor nála megjelenik 51 vagy 55 ft, persze korábbi dátummal. ez hogy lehet szerinted? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


ááá, rájöttem, 320 ft-ot adott emg az illető, de én eddig 325ft-tal vezetek. titkos liciten volt, ergo nem adta meg az összeget, így yrendszer úgymond felülírta

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: ez ugy van h megadod h mennyit ér meg neked és beirod azt az összeget és a rendszer automatikusan licitál ha vki nagyobbat licitál miont Te addig amig a Te összeged tart na nem tom ez igy érthetö-e :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


muti a linket

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: teljesen érthető. csak én azt hittem, ha valaki megad egy összeget, ami lehet akár 1millió ft, akkor én azt látom, hogy tudjam mennyivel kell felé licitálnom.
eddig az enyém 325ft-ért. :DDD adom
http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=1099004150[/url]

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


a gáz csak az hogy holnap este 19:23-kor jár le a licit, és én legkésőbb ma tudok licitálni... :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


hu de csini :wink: hát ha gondolod ránézek ;) csak mondd mennyit gondolsz max. érte, mert ehhez jön még a posta is ugye... :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:10-kor.
szonce82
 
 


szonce: tióudom, ezért gondolkodtam azon, hogy egyikőtöknek megadom a jelszavam, és akkor olyan 19:15től 19:23-ig figyelni kellene, hogy a mienk legyen... én most csak bebiztosítottam magam, mert 300-at adott érte egy ludmilla

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:11-kor.
szonce82
 
 


Szonce: akkor ha mégsem vagyok gépnél szolok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jajj de édesek vagytok... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: remélem jó is lesz a nelli kugli fejére :D :D :D :D :D :D :D :D :D ha nem akkor szikszalaggal rákötözöm! :DDDDD

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

Nemrég értünk haza a déditől :D
Már csak délután megyünk le,mert ez a meleg kibírhatatlan
Bogyóka sziesztázik :D :D

nancy:ma kaptam én is új kártyát a MÁKtól,sorszámos,és az van ráírva,hogy utazáshoz
A másikat le kell adni?

babusok:a Kerék utcaiban voltunk,meg is lepődtem,hogy tömve van :roll:

gombócka:jó az a sapi :D

tiszta csípés szúnyogcsípéses a mazsola mindenhol,majd olyan kevert trutyit én is veszek ma a patikában :D

szonce:mennyi idő alatt keverik ki?
Hogy viseled ez a dög meleget?

Kép


Kép
lady23
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:11-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!
Éppen alszik Ádám, s tudok írni.
Lady hozzád mikor megy a Dévényes legközelebb?

Nagyon meleg van kint, de még este 7-kor is az volt, mikor sétálni mentünk. Jól el is tolódott a napirendünk. Korábban este 9 körül már aludt most meg fél 11 körül.

Gombócka aranyos a kalap.Reméljük jó lesz rá.
remény73
 
 


Sziasztok Lánykák!

na én mentem pihenni hétvégére. ha minden igaz, akkor hétfőn jövünk vissza mert apuci szabit vett ki, hogy elkerüljük a vasárnapi forgalmat!

babusok: téged hívlak holnap este, hogy mi újság!

legyetek jók!

jó hétvégét! :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: érezzétek jol magatokat, jo pihit :wink:
Remény: lesünk ám fagyizás után de még nem láttunk vagy nem tudtuk h Titeket láttunk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok, mi általában 3+3-an szoktunk lenni, 2 kék és egy naracs színű babakocsival, ahol a 2 kéken van ernyő. Rakok egy képet a fiatalúrról, úgy könnyebb lesz.
Kép
remény73
 
 


Remény: juj ez nagyon édes kép Ádámrol :wink: na akkor kizárásos alapon egyik kék esernyös kocsi Ti vagytok :wink: juj de ha nem veszlek észre lécccci kiabálj!!! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok. Bocsi lányok de egy perc idöm nem volt,csak vendégek.Még mindig nem tudok képet feltölteni,probáltam de nem sikerült :( a szunyogokrol,ök nem szeretik a vaniliát,vanilia rudat kell veni,beásztatni vizbe pár orát és aval kell bekeni a babákat.
mesike78
 
 


Jó reggelt!
Remélem Mindenkinek jol telt hétvége :wink:
Mi tegnap állatkertben voltunk nagyon jo volt, élvezték Csajok is, de föleg azok az állatok tetszettek nekik amiket ismernek azaz pipi, paci, beeee stb. :lol: :lol: :lol: :lol: ja és a halacskák :lol: és egyböl kiszurták a jegesmaci labdáját :lol: a végén meg játszotereztünk egy kicsit bent :P
Mesike: ez a vanilia jol hangzik :wink: majd keresek a boltban :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:12-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Remény:hozzánk szombatonként jön délelőtt a Dévényes.
De most felkeltette a figyelmemet a Katona módszer :shock:

Hogy vagytok?
Bogyókák?

Nunisom sziesztázik 8)

Van kb.6-7 pattanás szerűség a karján,közepén fehér
Nem tudom mitől lehet,de nem merem semmivel sem bekenni :oops:
Volt amikor vakarta is,látszott rajra
Picuritoknak volt már ilyen?

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce: na szupi akkor sikerült rövidgatyo :wink: szolj ha vannak pancsis képek meglesnénk Ádámot :wink:
hát tényleg drágák a fürdörucik :? nekem nem kellett szerencsére én nem mertem pancsizni :oops: :?
voltunk lent pelust akartam venni olyan nagy papirdobozost de itt se volt meg tuloldalon se már :cry: vettem sárgabarackot h majd milyen fincsit eszünk basszus még jo h megkostoltam mielött odaadtam Csajoknak tiszta rossz volt pedig sárga volt kivülröl még puhábbakat is válogattam erre tessék :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: na mesélj mi ez a Katona dolog :wink:
melegtöl nem lehet? vagy kaja? hol a karján? hajlatban?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok:
a könyökénél van,nem olyan mint a meleg kiütés,rendes pattanás
http://fejlesztomodszerek.blog.hu/2007/ ... na_modszer

A Margit kórházban van

Kép


Kép
lady23
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:16-kor.
szonce82
 
 


Lady: tényleg jol hangzik :wink: hajrá :wink:
pattira nincs ötletem :cry:
Szonce: köszi, csak azért akartam dmben mert a pontokkal ugye -25% sokkal olcsobb :wink:
én pedig már ugy vártam a gyümiket :cry: na hátha lesz még fincsi probálkozom majd másik helyen venni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok.
Sajni de ma Vivikét dokihoz vitem,éjel 1 kor ébresztet és csupa láz volt 40,virusos fertözés,meg hasmenése is volt :( egész nap csak az ölbe meg cici,mosogatni meg az apuka mosogatot :( Lányok nekem nem sikerül képet felrakni meg a vonalzó se sikerül,egyik nyelvet se beszélem :( jó éjt mindenkinek
mesike78
 
 


Mesike: jobbulást ezerrel :wink: szivesen segitek vonalzot csinálni ha gondolod :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jó reggelt
Megint korán keltünk,köszönöm a segitcséget,nem bánám ha megtenéd.
mesike78
 
 


Jo reggelt!
Mesike: elküldöm priviben az emilemet, arra küldj egy képet Viviről amit a vonalzodon szeretnél :wink: meg a pontos születési dátumot :wink:
ilyesmi jo lesz ami az enyém? szine milyen legyen? a baba ami megy rajta szöke vagy barna legyen?
Remény: na végre megismerhettünk :wink: most már egyszerübb lesz a dolgunk, h kit kell lesni a téren :lol: :lol: nagyon édes Ádám élöben is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Lassan indulunk ki Békás cityre :D ű
Kérek egy beutalót a Margit kórházba,ott van az a Katona módszer :)

Hogy vagytok?

Kép


Kép
lady23
 
 


Hát ez nem igaz,nem tudok emailra küldeni,pedig meg kértem a számitogépszervizt hogy oldja meg.Megprobálom valahogy máskép küldeni
mesike78
 
 


mesike:Vivi jobban van már?
Jobbulást és sok gyógypuszit neki :)

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: Nincs jól,még mindig lázas,ma ehet sárga répát,föt krumplit,almát.Egy hétig lesz igy azt monta doki :( és sajni mindig igaza van,nagyon jó gyerkorvos. :)
Babusok:Remélem sikerült elküldenem mellékletként
mesike78
 
 


Nahát meg találtam magyar nyelven is a vonalzot
mesike78
 
 


Mesike irtam emilt :wink: szolj ha vmi nem stimmel :wink:
juj de azért remélem ez is tetszeni fog :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


DE mi az hogy 40 éves :D
mesike78
 
 


milyen 40??? :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


A vonalzó amit csinálni szeretem volna számitásai szerint Vivike 40éves 7 hónapos 6 napos :D
mesike78
 
 


ja :lol: :lol: :lol: :lol:
Mesike megprobáltad berakni amit én küldtem???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


megprobáltam,kiváncsi vagyok

KépKép
mesike78
 
 


Ma tiszta hülye vagyok,vagy nagyon fárat.Hát nem atam meg semit Vivike szüketet 2009.06.28,jó lesz olyansmi mid a tiéd

KépKép
mesike78
 
 


Mesike alakul :wink:
az egészet bemásoltad?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?