Új privát üzeneted érkezett!

Szonce: ha már itt nem vagyunk majd csörizz ha ugy alakul :wink: na lehet lassan átálltok napi 1 szunyára???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szonce: mi már átálltunk napi egy szunyára, de az délben van...
ha nem esik, akkor lenn találkozunk, lés akkor majd megcsörrntesz minket :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: hogy álltok???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

még nem állunk:D :D :D :D :D :D :D :D
ülünk az etetőszékben.... :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:59-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
na csak összejött egy fagyi tegnap, ma folyt. köv???
Nancy: Nektek mikor jo ma???
Szonce: aludt még du. Ádám?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Volt nagy bandázás tegnap?

Én meg itt kutatom fel a Flórián téri játszótereket,mert ami mellettünk van,arról inkább ne is beszéljünk :evil: :evil:

Van valami Máltai játszótér,amire azt mondják,hogy elég jó :wink:

Kép


Kép
lady23
 
 


http://www.maltai.hu/index.php?node=581
Lady itt vannak a térképen :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok:köszi :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:00-kor.
szonce82
 
 


Szonce: lehet akkor érdemes lenne probálkozni h délelött nem hagyni elaludni csak egyre késöbb...ugyis meglátod hogy alakul mostanság :wink:
akkor kiprobáljátok a sajátstrandot??? majd mesélj :wink:
Csajaim tiszta hisztik semmi se jo... :? :? közben katalizátort vagy mit keresek az autohoz tök vicces én meg az autoalkatrész :lol: :lol: de ugy néz ki találtam holnap megnézi Apa :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Nem volt tegnap nagy forgalom :cry: remélem csak Mindenki a napocskán főtt és minden rendben Mindenkivel :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:00-kor.
szonce82
 
 


Szonce: galaktiv bio
én is akartam persze nem volt dmben mikor kerestem :evil: :evil:
na akkor megvan a mindennapi program? :lol: :lol: mettöl meddig birtátok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:00-kor.
szonce82
 
 


Szonce: igen dm, talán gyogyitár is

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

én is it vagyok, csak már megfőttem, olyan meleg van... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:00-kor.
szonce82
 
 


szonce: aztaaaaa. az tényleg nagy adag, és mennyire egészséges a karalábé. bár én nyersen szeretem rágcsálni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


du vki??? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


fagyi, játszo???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ma nem volt nagy alvás :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


pont ebben a sorrendben. nálunk ok!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: mikor tervezel lemenni??? 4 körül mit szolsz? vagy majd csatlakozunk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: nekem az teljesen jó, mert addig úgyis dög meleg van. nellike most tápászkodik fel, megtömöm mint egy hízókacsát, aztán majd akkor 4 körül mehetünk a fagyizó megtámadására! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


szupiiii
mééééég vki??? :wink:
Nancy??? Remény??? Mesike??? Szonce??? Charlott???
Lady: jöttök majd Békásra??? tessék ám szolni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


lányok!!!!!!!

csatlakozzatok hozzánk!!!!!! csíkos fagyiiiii, és kislánykák!!! 2 gombszemű éás egy szöszke... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no meg az anyjuk!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na ma milyen csikos lesz? sztem csoki-vanilia vagy lehet maradt még a tegnapi csoki-puncs??? :lol: :lol:
ariel csodaszer simán kijött a csokifolt a gatyobol :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szuper! végülis ha nem szárad bele, akkor talán könnyebben ki is jön. áén vettem olyan veniss sprét, és azzal előtte lefújom a foltot, és akkor utána kimosom, pl. fostalicska folt

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Jó reggelt!

Ma fog először enni reggelire a manó tojásrántottát! :D
(remélem ízleni is fog neki)

Csajok ti a bogyókáknak mit adtok reggelire?

Tegnap délután úgy falta a májkrémes kenyeret,megevett 2 szeletet felkockázva :shock: :shock:

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:01-kor.
szonce82
 
 


szonce:szúnyogriasztó nekünk is kéne
Gondolkodtam a lakásba az elektromos vagy mi Vape-n
A sógornőméknél bevált

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:03-kor.
szonce82
 
 


szonce:nektek milyen az elektromos?
Vape,Raid?
Mi is nyitott ablaknál alszunk,ezt a meleget nem lehet másképp elviselni
Többiek?
Csajok tessék írni! :D :D :D

Nancy:hallottál már a katona módszerről?-fejlesztés

Kép


Kép
lady23
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:05-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!
Csak lent voltunk délelött boltban :lol:
Lady: májaskenyér nálunk is nagy kedvenc, a rántotta nem volt nyerö már 2x is probáltuk :cry: vajas kalács, kenyér, pogi, turostáska, turossütik, lekváros bukta szoval mindenféle péksüti meg kenyér :)
régebben nálunk se volt reggeli csak gyümi tizoraira de egy ideje már esznek reggelit is a tápi után kb. 1.5-2 orával

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: izlett a rántotta Csengének???
Szonce: ez a fehér kence receptes? hogy kérted? csipésre aztán kész?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok:ízlett neki szerencsére :D :D
A kalácsot ő is szereti,majd több péksütit kipróbálunk :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:06-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:09-kor.
szonce82
 
 


babusok: én ezt a kenceficét írattam ma a dokinál. egy kis üvegecskében adják, jó hideg rázó oldalt, így célszerű hűtőben tárolni. alig fizettem érte, mert receptre volt, de ha van kis üvegecskéd, akkor én is tudok adni, és akkor megnézed, mert hogy lehet hogy kiüti a kölköket, azt mondta a gyógyszertárós maca.
Csenge: először mi nekünk sem ment a tojás, mert kiköpte, de mostanában lelájmolja a mienket is, annyira szereti. bár én eleinte csak sárgájából adtam neki, de most már a komplett tojást adom, ha eszi, perzse :D :D :D :D de az jó, hogy ízlett neki, majd akkor turbózhatod kis sonkával meg sajttal...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Lady: szupi :wink:
Szonce: köszi :wink: lehet veszek én is, köszi nem mondom h átmegyünk kiprobálni ezek biztos lenyalnák :? max estére kenném :lol: de majd mondjad h marad-e a jo tapasztalat :wink:
Csajszikáim olyan szinten lettek vauvau mániások h a kajához is kell, sürgösen be kell szerezni egy váltás kutyát h tudjuk mosni öket :lol: :lol: én nem adnám de reklamálnak és csak vauvauznak enni meg nem akarnak amig nincs ott a kutty :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na CSajok, ki csatlakozik ma hozzánk???
1. megálló, vélhetőleg a csavaros fagyizda
1. megálló... homokozó
3. megálló: zuhany a gyereknél... :D :D :D :D :D :D :D

na szóval, ki csatlakozik hozzánk?? szonce? kusi?
mesike?lady: te meg itthagytál egy jó fagyizót, és minket :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


lady: tényleg, milyen ott a flórián téren??? ott van egy jó máltai játszótér a kerék utcánál,a kerék és a szél utca között...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:09-kor.
szonce82
 
 


szonce: jól teszitek, hogy strandoltok.:D :D :D :D :D :D ne értsd félre, örülnék ha csatlakoznál, de ez e legjobb dolog amit tehettek ilyen dög melegben!strand, jó hűvös víz! és jó a strand? víz? medencék?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk....mi is strandolunk keddtől mindennap :lol: :lol: :lol: annyira jó Patrickot ki sem lehet hozni a vízből...imádja a csúszdákat...még kimegyünk ma is meg hnap is...nagyon jó színünk van már :lol: :lol: :lol: :lol: vasárnap meg utazunk de sztem a legelső vonattal megyünk h. a nagy meleg előtt oda érjünk...esténként olvaslak ám titeket de írni már semmi erőm nincs...Na megyek lassan készülödünk... szép 7végét mindenkinek..
gyerköcöknek meg persze anyuciknak is jó fagyizást kivánok :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
nancy3
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a Máltai játszótéren,jó volt :D :D

gombócka:a pékségégnél a csavart fagyi?
ott még régebben fagyiztam nancyvel :D :D

hiányoztok is..itt összesen kb.4 kismamát ismerek,abból 3at látásból,1 kismama van akivel taliztam tegnap délután

nancy:vigyázzatok majd magatokra,és nagy cuppantos Patricknak :D

Kép


Kép
lady23
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?