Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Senki sehol csajok?

Ma jön este 6.30ra a Dévényes,kíváncsi vagyok mit fog mondani :)
Nancy,az első alkalomra,a felmérésre mennyit kért nálatok a nő?

Tessék írni! :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

Szonce azt hiszem negyed órája találkoztunk a gyógyszertárba!!! :? :? :? :? :? :? :? :?
ugye? :oops: :oops: :oops: :oops:

képzeljétek, Beni tanulgatja a mászást és 2 napja négykézlábról leült a popijára :D :D :D :D :D :D :D olyan büszke vagyok rá csak sajnos azóta nagyokat koppan a buksija :? de majd csak belejön :D

KépKép
kusi
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:49-kor.
szonce82
 
 

 
 

haho Csajok bekukk ma lent voltunk véééégre :lol:
és meglett elsö baleset a játszon Laurci leesett a pacirol a kavics meg felsértette buksiját nem vészes picit vérzett meg jo nagy pukli lett :?
Lady: mesélj mi volt mit mondott tornás?
Kusi: ügyiBeni :wink: gyere gyakrabban és mesélj :wink:
Szonce: na miért volt sirás patikában?
joéjt :arrow:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Tegnap volt a dévényes,Csengének nagyon tetszett a nő,mert magyarázott neki,nem sírt,egyfolytában rá mosolygott :D :D :D
Azt mondta,hogy a gyerek olyan hypoton,a nyakát leszámítva,mert az feszes,hogy össze lehetne csomagolni :roll: :roll:
Hetente 1X fog jönni :D

babusok:nagy gyógypuszi Laurci buksijára :D

Kusi:Beni nagyon ügyes :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: de jo h jol sikerült torna :wink: puszikat köszönjük pukli már lement, Apa megnézte reggel szerinte semmiség :lol: hát tényleg pici lett szerencsére :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:49-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt mindekinek,nem volt internetem,a párom használta.de még csak ma lesz megint internetem.Mi ujság? Hogy vagytok?
mesike78
 
 


Szonce: :lol: :lol: :lol: édesem :wink: akkor sikerült letudni dokit? én is imádom az ilyen embereket :evil: :evil:
Mesike: na végre Te is itt :wink: tessék mondani Apának, h Neked sürgös forumozni valod van :lol: :lol: :wink: Mikor is lesz a szülinap??? nem csinálsz egy vonalzot?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: jok lettek a rucik???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!
babusok: tulajdonképpen nem tudom emrt kimostam őket... ;))

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nancy:az a nőgyógyász ahova együtt mentünk hogy rendel?
Mert elfelejtettem a nevét is :oops: :oops:

Kép


Kép
lady23
 
 


méééééééééééééér alvásidöben furnak meg kalapácsolnak??? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


remélem már csuklik az illetö :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok:itt is van egy majom ember,aki ilyenkor fúr kalapál,mondjuk Csengét szerencsére nem zavarja

Csajok,az lenne a kérdésem,hogy ti szedtek fogamzásgátlót? :oops: :oops:
Mert...............erősen gondolkodok rajta,de Ati meg nem akarja,mert hogy majd attól meghízok meg ilyenek :roll: :roll:
De szerintem jobb lenne :D

Kép


Kép
lady23
 
 


na jo azért nem mindennap van ilyen...de akkoris tök idegesitö :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:50-kor.
szonce82
 
 


Bakker az idegtől nem is látok!
Most hívtam fel a Tűzoltó utcai gyermek klinikát,hogy biztos holnap vesznek e fel minket az osztályra,mert a szombati nap nekem fura :roll: ,erre az a flegma p@csa azt mondta,hogy az július 26,és be akarja magyarázni nekem,hogy én hallottam félre :evil: :evil: :evil:
És ezt mind egy jó kis flegma hangnemben :evil: :evil: :evil:

Kép


Kép
lady23
 
 


ja és a Budaiban is szünet lesz,valami táborozás miatt,így marad a heti 1 dévényes torna
Nancy valamikor majd mutatsz nekem még torna gyakorlatokat a mazsolának?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: na ne mááááááááááááá :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szonce: hu kiléptek az ajton és beléptek a játszora aztaaaa :lol: :lol: remélem gyorsan kész lesz, tudsz vmit mikorra?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: pocis sztori :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:51-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Hát akkor ez a hangzavar nem csak minket zavar alattunk újítják fel a lakást és kiírták kb egy hónapig eltart nem győzők lefutkozni...hogy most ne ezt csinálják ne azt....végén még lefogyok :lol: :lol: :lol:
Lady nem tudom mi a dokinak a neve de 7főn és pénteken rendel délelött...
Hát ha gondoljátok gyertek ki jövő 7 szombatig itthon vagyunk utana nyaralás...
Hát nem semmi...ami veletek történt...de nem is értem mit kell flegmázni még ha félre is hallottad bárkivel megesik...az iylen menjen bányába dolgozni...pfff...azon a hidrokádas vmin voltatok????
Én szedek tabit ezt a sensonettet...október óta ugye ettól volt h.6hétig megvolt az elején...de túl éltem...azóta szuper és végre fogytam mert beállt a ciklusom:D:D:D:D:D

Amúgy akihez megyünk az az én nagymamám:) tökim dédije..már bevagyok zsongva..du ha felkel a törpe lucifer :lol: (mostanság írtó rossz)kimegyünk margitszigetre ha nem lesz eső....remélem már vége lesz ennek a pocsék időnek meleget akarok :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ma kihagy az agyam nem tudom mire nem reagáltam...

Kép
nancy3
 
 


[quote="nancy3"] írta:nancy3törpe lucifer

ez nagyon cuki :lol: :lol: :lol:
hu hát nem tom azért nincs tul jo idö :? sztem necces az esö :?
jövö hétre hallott vki vmit? milyen idö lesz?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


bbausok: velünk szemben fúrnak!!!! :DDDDDDDDD
megy egész délután a brmm brmmm, nelli még szerencse hogy délelőtt aludt. ajtót csinálnak éppen, de nem vészes, kibírjuk, de felffelé meg lefelé sajnos jobban megy a brümm brümm hang

jujj, ma nem hinném hogy kimennénk sétálni, ha jó idő lesz, met megyünk 17 óra körül a barátnőmékhöz...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:59-kor.
szonce82
 
 


Gombocka: hááát nekem ugy tünt h fölöttünk vhol :lol: :lol: sztem ha lemegyünk ugyis csak gyorsba nagyon fuj a szél :?
Szonce: juj ez nagyon jo :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: jo barátnözést :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nancy:oks,hétfőn szerintem kinézünk a mazsolával,és benézek a dokihoz
Milyen ez a gyógyszer amit szedsz?
Csajok egy ilyen közös Margit szigetes bandázást megejthetnénk valamikor
Békáson a 34 busz,a Margit szigeti bejárónál is megáll! :D :D :wink:

szonce:az jó,nálunk ma apa 8körül ér haza,de utána 7végén szabad, megyünk dédihez :D

Kép


Kép
lady23
 
 


szonce: jujj azt szeretem ahol pénteken előbb jönnek el, az tényleg szuper
így simán csinálhattok hosszú hétvégézést

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Jó reggelt.
Babusok:Még nem volt idöm foglalkozni kép feltöltésével,még nem is jötem rá hogyan kell :? Mi az a vonalzó? Vivike 28-án születet 4 óra 45 perc,természetes uton és persze faral születet.
Lady: Sajnos ugy beszélnek egyesek mind a kutyájukal :twisted: én már tanultam,mindig meg kérdem a nevét és ha netán flegmatikusan beszélne,azt szoktam mondani,rendben inkább a feletesével megbeszélem meg :D és mindig beválik,mert utána mindig nagyon segitökészek.
Én a milligestet szetem,de nem vált be tul erös volt,a petefészek müködése leált töle. :(
mesike78
 
 


Jó reggelt!


Mi már kezdünk jól lenni,csak folyik ezerrel a manó orra,de már nem köhög annyit :D

Mersike,Kalászon merre laktál?
Én is Kalászi voltam :D :D
Mikor 2 hete kint voltam Kalászon csak ámultam-bámultam,hogy mennyi változás történt Kalászon :D :D

nancy,szonce: hozzátok melyik Dévényes tornász járt?
Nektek bevált?

Csajok TESSÉK ÍRNI!!!! :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

Pontosan nem tudom mi e vezeték neve a tornászunknak csupán annyi maradt meg bennem hogy Timi 8) és Ő ürömi....Mit is mondjak míg hipoton volt a Patrick addig nem sokat segített mert azokat a részeket erősíteni kell....erre jó a gézengúz....ott egyénileg mutatnak torna gyakorlatot amivel te is tudod otthon erősíteni a manót...nálunk azóta van javulás mióta "már csak" feszes a lába csípője...erre a dévényezés nagyon jó bár ez fájdalmasabb...most hogy újra kezdtük a dévényezést azóta szebben jobban használja a lábait nem feszül be neki annyira...és amivel annyira még nem dicsekedtem 4kézlábazik ugye jó múltkorokban felhúzta magát a kiságynál azt azóta is csinálja bár nagyon feszül a lába és elég furin jön ki neki...de örülök hogy azért mindent szépen sorrendben csinál...most elakarom vinni egy jó kis ortopédushoz mert a bal lábával nagyon csámpít és olvastam van ilyen lábszórító ami tudja ezt kontrollálni...majd kiderül mit mondanak...vasárnap utazunk juuhhéééé már várom...csajok du fagyizás????negyed 6körül letudunk menni....

Lady péntek nem jó nekünk mert megyünk vásárolni...csütörtök????

Kép
nancy3
 
 


Sziasztok!
vagyok én is csak a konyhában és néha azért idekukkolok :lol: :lol:
Csajok rákattantak a kölesgolyora és állnak a konyharácsnál és kiabálnak be h golyooooooooo :lol: :lol:
Mesike: vonalzo...láthatod a hozzászolásokban a végén, foto és hozzá mutatja h mennyi idös a gyerköc :wink: ha rákattintasz valakinél arra az oldalra visz ahol leeht csinálni :wink:
Lady: jaj de jo h jobban van Csenge :wink:
Nancy: itt a csobánkán is van gyerekortopédia :wink: mi benne vagyunk fagyiban!!! :wink: majd értekezzünk még itt meg TÖBBIEK IS :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Vivinek Nagyon Boldog 1. Szülinapot!!!
Kép
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok
Kalászon a Tanitó utcába laktunk,az omszki tohoz közel.Én elég sürün járok kalászra,szeretem,van egy játszotér a corához közel,és nagyon tiszta meg jó :) szeretnék visza költözni oda,remélem sikerül.
A kerti parti és a szülinap remek volt.
Vivikének is volt csipö ficam,de a gyerek orvos gyorsan észre vette,és idöben tudtuk kezelni,most már nyoma sincs.
mesike78
 
 


Köszönöm :)
mesike78
 
 


Nagyon Boldog 1. szülinapot Kívánunk Vivinek!

Kép


Kép
lady23
 
 


Mesike: szupi h jol sikerült szülinap :wink: Ti hova jártok dokihoz? Cshegyre? mit kellett csinálni csipöficammal? és farral simán megszülted Vivit? aztaaa

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

hát előszöris Vivikének nagyon sok boldogságos születésnapot kívánok.
Kép
babusok: tegnap az anyósommal futottál össze. mondta, hogy egy anyuka ráköszönt a Nellire az egyforma lánykáival!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

A héten beszélhetnénk közös bandázást, emrt jó idő lesz, bár egy kis esőt mondanak, de akkor majd bebujunk a fagyishoz... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/img]

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


juj elfelejtettem :oops: :oops: ma elvileg (ha hazaér Apa) dokihoz megyek
mára mondtak esöt de a hét többi napjára napsütéses 28 fokot :lol:
Gombocka: és Ti meg lepasszoltátok a Kisasszonyt??? :lol: :lol: :lol: édes volt Nelli olyan kis megszeppentnek tünt, nem volt nagy ugribugri csak lestem és furi volt h egy "idegennel" jött persze gondoltam h nagyi van a dologban :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tegnap Laurci maratoni 20 percet aludt aztán este 6kor kidölt még 30 percre :shock: :shock: és birta :shock: :shock: na jo estére már nyüszi volt :?
most meg 11kor kidöltek kivi vagyok meddig birják :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: jaja, kicsit lepasszoltuik, de ilyenkor nem ellenkeznek a nagyszülők, mert akkor csak az övüké. nem tudom milyen volt tegnap nellike, de nem aludt délután, és állítólag hulla fáradt volt a kátszótéren, emrt a parkolóban mikor összefutottunk vele, majdnem elaludt....
jaja, elvitt a zuram gokartozni, meg is sérültem, mert a biztonsági üv felhorzsolta anyakam,a mi most úgy néz ki mintha ki lenne szívva... :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jujjujj.
Szonce merre van??
vasárnap délelőtt voltunk az eleven parkban, abban a hatalmas játszóházban, ami az új buda centerben van a 11. kerületben. szerintem nagyon jó, bár egy picivel nagyobb gyefekeknek még jobb!
még mi is trambulinoztunk :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Tamma már felkelt, azért 2 óra megvolt kivi vagyok h birják majd a délutánt, vmikor sztem lemegyünk talán 3 körül...ha vki akkor éppen ráér jöjjön ám :wink:
Gombocka: hu de sportos hétvégétek volt :lol: :lol:
Nancy: holnapi délután jo Nektek??? vagy ma korábban?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


csajok!

én megyek, 15óra körül mi is simán lenn lehetünk. Nellike még alszik, addig simán feltápászkodik, meg meg is hamikál. majd oda is csomagolok neki :D :D :D :D :D
nancy: akkor téged hol szedjünk össze 17:15-kor? csak nehogy addig elfogyjon a fagyika :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


na nálunk nem volt nagy evészet :cry: és ugye a tizorai is kimaradt mert bealudtak :? lehet a melegtöl...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Viviennek boldog születésnapot!
Kép
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:59-kor.
szonce82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?