Új privát üzeneted érkezett!

Gombocka: Boldog évfordulot Nektek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

jajj köszönjük...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


örülök h jol sikerült :wink: majd meghallgatjuk Nelli beszámoloját délután ha nem esik :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

tegnap délután hazaértünk :D

Mesike,Remény üdv :D :D

Gombócka:Boldog házassági évfordulót!

Hogy vagytok?
Tökmagok?

Csenge elkapott valami vírust,így vihetem délután orvoshoz :evil:

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: de jo Ti is megjöttetek :wink:
na ne mááááá megint beteg Csenge :cry: :cry: :cry: remélem hamar meggyogyul :wink: korházba mikor mentek?
mesélj, volt nagy szülinapi buli vagy horgásztatok? :lol: :lol: remélem a viz is elment és vissza se jön :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jajj szegény csenge!

Lady: állítólag most tényleg van valami hányós, lázas vírus, mert a keresztlányom is elkapta, ot laknak a szél utcában ;)
de hamar átment rajtuk!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


babusok:Csenge szombat egész éjszaka köhögött és tüsszögött meg állás nélkül,így elvittük Nyírtelekre,egy magán orvoshoz,mert GVn a háziorvos nem százas teljesen,gyerekorvos meg ott nincs :shock:
Azt mondta,hogy valami vírus fertőzés,de ma reggel meg nagy zöld takony darabokat pecázok ki az orrából,és annyit köhög,hogy a végén már összehányja magát :cry: :cry:

Szombaton vesznek fel minket az osztályra,kíváncsi vagyok,hogy a jövő héten megcsinálják e neki az MRt? :roll:

Bográcsozás volt,horgászni nem voltunk,mert a szúnyogok fel faltak volna minket élve :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: juj akkor nagyongyors gyogyulást Csengének :wink: +++++

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szunyog...Csajokon akkora puklik vannak h csak na a fejükön lábukon kezükön borzaszto :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


névsorolvasás :lol: :lol:
SZONCE, CHARLOTT, KUSI, NANCY, REMÉNY, MESIKE ??? tessék elöbujni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:56-kor.
szonce82
 
 


Szonce: juj nagyon beindultak fogacskák :lol: :lol: hu 1 napos tura nem semmi, nálunk is egyre jobban birják Csajok az autozást vagy alszanak vagy kajálnak :lol: :lol:
mikor is mész dokihoz? (az epével) és mindjárt 12 hetesek vagytok h szalad az idö :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szonce: igen, voltunk kicsit kettesben, és nagyon furcsa volt... nem kérte senki kora reggel a páp-ot, az nellinél a TÁP...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:56-kor.
szonce82
 
 


szonce: hát 2 gyereknél nehéz, de akkor lesz egy előny,
hogy a férjeddel nem tudtok összeveszni a gyerkeken, fejenként lesz 1.
nagy UH! húú, az jó lesz! akkor van nyakiredő vizsgálat?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: de jooooooooooooooo :wink: na majd várjuk a hireket :wink: család már tudja?
na megint esik :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:56-kor.
szonce82
 
 


jaja szakad :evil: :evil: :evil:
Csajokon megint nemevés van :? megfigyeltem ha idöjárás változás van mindig van vmi pl. nemevés vagy nemalvás...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

ilyen ratyi időben banyek semmit nem lehet csinálni... tegnapa zért kicsit kimerészkedtünk, de szerencsére nem kapott el az eső...

eltűntetek???

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: vagyunk :lol: :lol: mi nem mentünk le tegnap és ahogy elnézem ma se :? hihetetlen ez az idöjárás egyik héten tropusi kánikula másik héten meg tiszta ösz :evil: :evil: :evil:
probálok haladni a házimunkával :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


de mindig vmit kitalálnak Csajok :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:57-kor.
szonce82
 
 


Szonce: ismerös ágyjelenet :lol: :lol: mi vettünk egy nagy szivacsot és vészhelyzetben lerakjuk és azon szunyálunk :oops: :lol: magunkhoz már nem merem vinni Öket félek leesnek, ök is nagyon mocorognak éjjel, érdekes, egymást nem keltik pedig ugye együtt alszanak
nem tom nálunk is vészhelyzet volt éjjel igy hajnaltol sikerült Tamival aludnom :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tényleg Lady voltatok dokinál???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most aludt el a mazsola :D :D
Kell neki adni Sinecodot,kapja a Cebion cseppet és a Calcium Kidet+otrivin baby és orszi porszi :shock:
Egész éjszaka alig aludtunk,mert egyfolytában fulladozott és össze vissza hányta magát :(
Csütörtökön jön hozzánk a Dévényes csajszi,de ez az első alkalom és valami felmérés lesz vagy mi :roll: :roll:
Csajok milyen volt az a felmérés?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: jobbulást ezerrel :wink: hát gondolom megnézi h mizujság az izmokkal...de többiek bizti jobban tudják :wink:
tegnap kétpofára tömték sárgabarit ma meg nem kellett :shock: én ezt nem értem :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tényleg ti mikortól adtátok a sárgadinnyét,görögdinnyét meg az ilyen nyári gyümiket?
Őszibarackot szereti,abból főztem neki barack krémlevest és imádja :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!
Vagyunk mi is de zsúfoltak voltak a napjaink..
csütörtökön volt a kontroll nagyon megdicsérték a tökit, dec-ben lesz a következő kontroll....
tegnapi napomat meg a kincstárba töltöttem...Lady ti új kártyát kaptatok??? állítólag juni 1től van egy új sorszámos kártya amit postán küldenek ki...ezt a régit azért szüntetik meg mert sokan hamisítják...kivi leszek milyen lesz.
Mi 4én utazunk1-2hétre Szombathelyre mamámékhoz...már alig várjuk.
Lesz kis nyugim :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy lehetne már kicsit melegebb süthetne a nap is...semmihez semmi kedvem ebben az időben...egész nap aludnék de hát nem lehet...mennem kell nyüszi van
Szép napot!

Kép
nancy3
 
 


nancy:utazási kártyát?nekünk pici fehér kártya van,akkora mint a lakcím kártya-ezen sorszámot nem látok,ezt május végén kaptuk
Remélem nem kell lecserélni,nincs kedvem visszamenni az államkincstárba
A közgyógy kártya még nem jött meg :oops:
Az biztos,hogy Patrick nagyon sokat javult :D :D
Nálatok,hogy volt a dévényesnél az első alkalom?

Kép


Kép
lady23
 
 


Szerintem nem kell visszamenetek, bár nem tudom...majd értesítenek gondolom, ha mégis.
Közgyógyra mi 3hónapot vártunk.
Dévényezés hááááát megvizsgálta különböző gyakorlatokkal majd volt torna is az első alkalommal.Patrick már kapott 1évesen mind2 fajta dinnyét...egyedül az eperrel és a többi magvassal vigyáztunk...

Kép
nancy3
 
 


Nancy: jol van megvagytok :wink: szupi, h megdicsérték Patrickot :wink: bizti jo lesz kikapcsolodni kicsit, mama=Te nagymamád vagy Anyud? kettesben mentek Patrickkal vagy Apa is?
Lady: tavaly mi még nem ettünk dinnyét, csak most, de én tavaly nyáron örültem ha egyáltalán ettek vmit a kanálbol :oops: :lol: na jo, a barackot szerették :lol: dinnye jobban csuszott Tammának, Laurci köpdöste kifelé :lol: pedig jo édes volt :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
vééégre süt a napocska :lol: :lol: remélem marad is :wink: vki délutáni tali???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


napsütötte napot!!!

babusok: mi benne vagyunk!!! go a fagyizda és a játszótér esetleg a tér, vagy még nem tudom, de a lényeg, hogy én nem maradok benn
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
délelőtt már voltunk kinn, de már itthon vagyunk, msot alszik a ludmilla

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:01-kor.
szonce82
 
 


szonce: jujj, de jól látszik a kis pöttöm panna. olyan jól látszik a gerince meg a buksija... :D :D :D :D :D :D :D :D :D
sebaj, majd legközelebb csatlakozol. nem baj, csak sütögess nyugodtan palacsintát. majd ha már lecsillapodnak a férjed körül a beilleszkedések a munkahelyén (ismerős ez a kezdeti állapot... ;))), akkor jössz te is, aztán megtömjük fagyival a kis pannát!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: juj de cukiiiiiiiiiiiiiiii :lol: és nagyon jo h minden okés :wink: na azért az nem baj ha korán otthon van Apa :wink: talit összehozzuk :wink: nekem is pár napja mondta apa, h palacsintát enne, na még nem jutottam odáig :oops: :oops:
juj már nagyon babás a pocaklako :lol: jaj kivi vagyok kukis vagy nunis :oops: :lol:
Gombocka: oksa, akkor majd értekezünk h mikor :wink:
jo lenne már fagyiiiiiii akkor megint nyárérzetem lenne :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


akinek van kedve jöjjön ám fagyizniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tegnap estére 39C fokos láza lett a szarosnak :? :?
Adtam neki Nurofent,az levitte,de elég nyűgös volt
Ma viszont már egész jól van

szonce:nagyon édi :D :D
a 18ik héten már meg is tudják mondani,hogy kukacos vagy nunis e?


Végre jó idő van!
Megyünk ki délután apa elé a buszmegállóba,aztán mi is megyünk fagyizni :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:02-kor.
szonce82
 
 


Lady: :cry: :? gyogyujjjjjjjjjjjjatok :wink:
Szonce: mikor késön???
nekünk elöször tuti 1 fiut-1? mondtak aztán már tuti 2 lányt :lol: én azért mindig megkérdeztem utána h akkor tuti 2 lány :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:02-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu akkor tényleg késön derült ki :lol: nevet csak utána választottatok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:02-kor.
szonce82
 
 


szonce:névtippek vannak már?

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce: akkor ha most Csajszika lenne már nem az a lánynév lenne?
nekünk fiu név nem volt :oops: kérdezték a csaszi elött a neveket és akkor gyorsan mondtuk h ha mégis fiu vki akkor Apa neve legyen és reménykedtünk h nem néztek el semmit mert 2 fiunév már tuti nem lett volna a tarsolyban :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


barátnöm ikreinél a kisfiu Ádám :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:03-kor.
szonce82
 
 


szonce:http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_06.html
Mi elég sokat nétzük ezt az oldalt

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 17:03-kor.
szonce82
 
 


hu de vicces nevek vannak itt :lol: :lol:
na kajcsizunk aztán gooooo :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?