Új privát üzeneted érkezett!

Hello

Princzike hatalmas gratula sok tejcsit és gyors felépülést kívánok!

Baba gyönyörű a pocakod még mindig!!!!! Kézzsibbadásom nekem is volt, de szülés után elmúlik! :wink:

Boni jó nyaralást!

Jeanner üdv!

Steph enyim gyerek is húsos alig eszik szénhidrátot, és már válogat is ha valamit szeret akkor három tányérral is képes megenni belőle ha nem annyira kedveli akkor három falatot eszik és nagyon vékonyka erre sajna most jöttem rá mióta félmeztelen járkál.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara, köszi. Elkezdtem vizesedni ebben a nagy melegben :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba
szegénykém, emlékszem szegény Boninak is hogy fel volt dagadva a lába :? szép nagy már a pocak :D

Princzik
gratulálok, sok sok tejcsit kívánok nektek, vároma képeket :D

Szilcsi
írd majd meg mi volt a műtéttel, hogy van Lali

Na nálunk bölcsi kérdés megoldódott, nem viszem ősszel, mert várólistás lett :P Az élet úgy alakította, hogy az anyai szívemnek kedvezett, nem szívesen váltam volna meg manócskámtól ősszel. Januárra csak lesz már hely.

A másik, Máté 4 napja megzakkant. Egyszerűen nem lehet betenni a kiságyba aludni, ordít mint a sakál, és nem hagyja abba, most azóta velünk alszik. Mos délután bemásztam a kiágyba, és mikor elaludt kijöttem, na de hát az én "pehelysúlyomat" meddig bírja a kiságy? Nemrég két napig felébredt éjjel, de este simán letudtam tenni, aztán 3 napig aludt rendesen, és aztán hirtelen kis haramia lett. Jön a foga, védőnő is mondta, hogy meg van duzzadva neki jobb oldalt alul nagyon, de felül is. MEg hát meleg is van, de nem értem, anyával összeizzadva elalszik rajtam, és ahogy beteszem ordít. NAgyágyban meg csak ott feküdtem, egyedül altatta magát.
Remélem nem tart sokáig :?

Kép
gaby25
 
 

 
 

Sziasztok

Princzike sok örömöt és rengeteg tejcsit kivánok nektek!

Ancsa drága Ancsa ide is tedd fel a vonidat :)

Bendegúznak és LAlinkónak jobbulást

Máté remélem hamar vissazáll a saját ágyikóra de mindeneklelőtt aludjon jól éjjel :) ijen hamar viszamész dolgozni? :(

Stephie a heti 2 husi a reális nekem is ..igazán lehetne már egységesitve

csajok mi nagyon jól érezzük magunkat 21.én megyünk haza ZSigával,apa sajna dolgozik,igy őt nélülöznünk kell de a családdal eltöltött idő nagyon jó! azért a friss levegő......

pussssz
Vendég
 


KAtám, Zsu és Baba ha visszamentünk mindenképp egyeztetjük az elmaradt talikat!

BAbim szép a pocijavascript:emoticon(':lol:')
Vendég
 


Bonim, MINDENKÉPPEN, mert találkozni akarok veled még 2 in 1 :).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gyors bekukkra jöttem.
Köszönjük szépen :)
Hoztam nektek pár képet :)

Első fityiszem a szülőszobán (ezt apa fényképezte)
Kép

Itthon:
Kép

Apán alszok éppen:
Kép

Azt hiszem elmondhatom, hogy első gyerekkel azért egész gyors szülésünk volt. Kb este 9-kor indultunk el itthonról, és fél 10 - 10 között értünk a kórházba, mármint a vajúdóba. Utána már 3/4 2-kor péntek hajnalban már meg is foghattuk a drágánkat.

Baba
Szép nagy babalak :)
Nálatok is hamarosan itt lesz az idő. Tök izgi. Annyira várom már! Olyan jó lesz nektek!

Ancsanak gratulálok

Gaby
Reméljük hamar kinövi.
Elhiszem, hogy így mindenkinek kényelmetlen az alvás.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzi, gyönyörű csöppség, gratulálok!!!! Jó egészséget kívánok és sok tejcsit :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Princzi, jajj, de cuki! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


princzike: gyönyörű Adél, és milyen kis formás, biztos jó sok tejcsid van, hogy ilyen szép, Gratulálok hozzá

Boni: további jó pihenést nektek és majd várjuk a képeket :)

Nálunk Levi evészete elég jól alakul, végül is szoptatom és tízóraira kap gyümölcsöt, illetve hétvégén kapott levesben főtt répát és krumplit. Ízlett neki. Húst nem akarok adni még neki.
Köszönöm a sok jó tanácsot amit adtatok. :)
stephie
 
 


Princzike, gyönyörű a kislányod!! Tényleg gyors szülésed volt!!

Leventének nagyon Boldog Névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!

Boni, okééééé!!! Érezzétek továbbra is jól magatokat!

tegnap vettem egy gyerekülést:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=171915840

Kép
kata05
 
 


Ancsánknak ikrei lesznek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Annyira de annyira örülök!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Ancsáról szuper a hír, de jóóóó, gratula neki, remélem benéz majd ide

Kata
jó az ülés, nekünk ilyen van, ez nem ts plus, csak sima ts, a plusban beépített fejvédő van nem kivehető. Nekünk nincs hozzá fejvédő, németből rendeltem újonnan 50ezerért, mondjuk biztos lehetett volna kiegészitőként fejvédőt is kérni, brendonban az olyan 7ezer körül van

Stephie
húst szerintem ne is adja neki fél éves kora előtt

Princzike
itt is gyönyörű :lol:

Máté szépen alszik az ágyikójában, csak éppen altatáshoz már bemászok a kiságyba, reméljük nem szakad le :lol:
Elvittük a héten megnézni sihuhukat a vasút parkba, meg egy lovardába itt közel, volt ott egyéb háziállat is, nyuszi csirke stb, tetszett neki a program, a pacit és kecskét megsimogatta

Elkezdtem pénteken a fogyasztókezelést és a diétát, már előtte magamtól fogyítam 2kilót ,és most még plusz egyet, csak így tovább :lol:

Kép
gaby25
 
 


Gaby, ez a ts plusz, a sima king-be van beépítve a fejvédő már. A ts régebbi kiadás (ez pl. 2,5 éves)! :wink:

Fogyáshoz, gratula!!!!! Én is jól haladok, már csak 66 vagyok, ami nálam nagy szó!

Kép
kata05
 
 


Kata
igazad van, összekevertem :lol: a sima king plus a beépített fejvédős, a sima ts plusz nélkül meg ha jól emlékszem átfüzögetve állítható a vállpánt magasság. Na szóval akkor nekünk is ts plus van, csak efjvédő nélkül :lol: brendonba beültettük a manót ebbe is meg az új fejvédősbe is, aztán úgy láttuk, hogy ott ha nem alszik akkor azért eléggé be van korlátozva a buksija, nem lát ki, és nem tud mozogni, azért döntöttünk a ts plusz mellett. Mondjuk alváshoz meg jó a fejvédő.

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Tudom-tudom eltűntem ezer bocsi! :oops:

Princzike! Gratulálok, sok tejcsit, jó egészséget! Igazán formás és szép kisbaba! Tényleg elég gyors szülésed volt!

Babim! Mindjárt te is szülsz! Hogy rohan az idő! Te is így érzed? És tényleg hatalmas pocid van, van még hely?

Szezso? Ezer éve nem láttam! :shock:

Szilcsi! Gondoltam rátok, remélem a nehezén már túl vagytok, jelentkezz, ha egy kis időd engedi! Kitartást, jobbulást!

Boni! Hosszú beszámolót ha hazaértetek!

Kata! Láttam ám, hogy Lőrinc milyen bátran álldogál. Ügyes kis husis!

GAby! Nem gondolkodtatok a kiságy lecserélésén? Mi Máténk is így kezdte, aztán megkapta a szép nagyfiús ágyikóját és nagyjából visszaalakultunk és én is bemászok mellé esti altatásánál, és biztos nem szakad le. Lehet unja a rácsos életet! :lol:

Ancsáról nagyon szuper hír, gyorsan utána is olvastam! Gratula és hajrá picikék! :lol: Ők is megérdemelték! :lol:

Ügyesek vagytok csajok fogyózás terén! Csak így tovább! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bölcsi: beiratkoztunk, papírokat leadtuk, 2 hét múlva már szülői értekezlet! Itt megmondják, hogy mikortól lehet szoktatni! :cry: :lol: Máténak biztos jó lesz, de nekem még túl kell élnem! Annyira fura!
Már most beszélgetünk róla és ma is mentünk és megnéztük, hogy hol a bölcsi stb.

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso! Bocsi most látom, hogy nem is olyan rég írtál! :oops: Valahogy átugrottam! Azóta meggyógyultatok már? Remélem igen! Azt hiszem a betegséghez nem lehet elég edzettnek lenni nekünk sem! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!
Én végzos pszichológushallgató vagyok a Pázmányon, a babanetes Flór Ferenc Kórház topikba írok rendszeresen, és most készítem a szakdolgozatomat, amihez olyan kismamákat keresek, akik 2-7 hónapja szülték elso gyermeküket.
Egy kérdoív kitöltésére szeretnélek kérni Benneteket, hozzávetolegesen 15-25 percet vesz igénybe.
Nagyon nagy segítség lenne számomra, és az érdeklodokkel szívesen megosztanám az összesített eredményeket, amennyiben ezt jelzi nekem.

A kérdőív az alábbi linkre kattintva letöltheto:
http://www.mediafire.com/?mgwq3omordj
És erre az e-mail címre lehet visszaküldeni: szantai.reka@gmail.com

Hálás köszönet!

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


Jelentem itthon újból :lol: ha visszarázódtunk jövök :lol:
Vendég
 


Boni, szupi, üdv itthon!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bettike, szia! Láttam Máté oklevelét! Gratula! Mesélj róla, tulképp az mi is?

Gaby, ti képeitek is szupi!! Tiszta apja a fiad sztem! Milyen fogyasztókezelésre jársz vagy csinálsz?

Boni, üdv itthon! Mesélj mi történt a 3 hétben? Zsigi hogy van és ti?

Nekünk már 4 fogunk van és állunk állunk álldogálunk! 10200 gramm és 76 centi körül van.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok,

jöttem benézni, Kata invitálására :)

Nagyon gratulálok mindenkinek aki az elmúlt időszakban lett anyuka.
Szoktalak ám olvasgatni titelet, bár legjobban Babaimádóval vagyok képben mert ahova ír topikba oda egy barátnőm miatt rendszeresen benézek.

Hogy vagytok?

Boni, utoljára még amikor itt voltam akkor akkor még volt egy másik vonalzód is :roll:

Kispiskóta?
Zöldi?
Szezso? Szilcsi? Többiek?

Pusza nektek!

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Szia Csikken örülök hogy jelentkeztél.

jaj most látom a vonalzódat szívem
:lol: folynak a könnyeim egyik szemem sír a másik nevet :lol: rengeteget gondoltam és gondolok rátok... a kék pipellő fiúcskára utal?

át akartam szerkeszteni a vonit, de nem sikerült közben Zsiga mást akart :lol: egyébként ketteske sem akaródzik jönni terveztük hogy ismét inszemi lesz, de egyenlőre nem vagyok megindulva..úgysem mi döntünk...majd ha eljön az idő akkor úgyis beköltözik tesó.. :oops:
Vendég
 


Csikken!
Örömmel látom, hogy írtál ide is! :lol: És hatalmas gratula pocaklakó fiúcskádhoz! :lol: Nekem is szeptemberi, a kis huncutom!

Kata! Oklevél! Tulajdonképpen jártunk egy Mazsola Muzsika nevű foglalkozásra és az évadzáró bulin azok, akik rendszeresen részt vettek rajta kaptak "diplomát"! Sajnos most nyári szünet lesz, de lehet megpróbálkozunk a csiri-biri tornával! (www.csiri-biri.hu)

Figyelj, mert lassan szaladgálhatsz Lőrinc után! :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Hali Boni!

Várjuk a beszámolót! Remélem van mit mesélni! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


a 3 hét hamar elrepült, de a végén azért már vágytam vissza a mi fővárosunkba :)

Zsigikém első hete alvásszempontból is jó volt, aztán beütött valami és minden altatás 2 óráig tartott :twisted: ( tegnap este 2 perc ma délután is 2 perc az altatás)
voltunk strandon de csak 17 től 1 órát, mert akkor volt féláron..de annyi is elég volt..
sógoromat imádja ZSiga, sajnos ma vissazrepült..és csak karácsonykor jön ismét.
mivel az otthoniak nem igen értették mit akar a fiam így a kis kópé nekik beszélt egész mondatokat is .. nekem azóta sem marad a mutogatás
mindenkit levett a lábáról osztogatja a puszikat és kacsingat ezerrel..

tönkretette a telefonomat, mert beledobta a párologtatófolyadékba ...

múlt héten lenyírattuk teljesen rövidre a sérót, mert nagyon izzadékony kis golyófeje lett :lol:

3 hete kizárólag bilibe kakil és pisil..ha lemegyünk pelusba tartja amíg haza nem érünk.ez általában sikerül is :lol: szóval nagyon ügyike

:lol:

nincs energiám írni most, este megyek barátnőmmel az operettszínházba a Rebeccát nézzük és addig még a házimunka vár reám :?

jövök majd amint tudok... és hozok képet is
Vendég
 


Sziasztok

De jó,szeretem a szeptembert.
Kisfiú lesz, Dominik.
Elvileg október 2re vagyok kiírva, de mind a kétszer 2 héttel hamarabb jött úgy hogy már meconikumos volt a magzatvíz. Így most is úgy gondolom, hogy ő is kijön szeptemberben.

Domi nagyon hamar összejött, ígazából még furcsáltuk is, mert nem ez a jellemző. De Rolim biztos segített nekünk.
Mindenki kislányt jósolt (komolyan még jósnő is) de mégis kisfiú lesz. Nagyon hamar megtudtuk, mert azért volt olyan édi, hogy csináljon egy jó szar kombinált tesztet, utána meg mennem kellett chorionbiopsziára. Így 13 hetesen már egyértelmű volt az XY.

Cukrom megint előjött, most még inzulinozom is magamat, de csak egyszer egy nap.

Boniko, nagyon drukkolok nektek, remélem mihamarabb összejön tesó.
Zsiga meg nagyon ügyes a bilivel!

pusza
Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken, sajnálom a cukrot! Hiszek benne h Rolika segített, h picúr jöjjön! Szép neve lesz!
Szeptember jó hónap, következőt is akkor szülném.

Kittivel mi van? Oviba jár?

Boni, gratula Zsiginek a nappali szobatisztasághoz!! Ügyi nagyon!!! talit majd megbeszéljük, Lócit már fel sem ismernéd, annyit változott!

Bettike, már járássegítővel jár! :wink: Van mit figyelnem! :lol:

Kép
kata05
 
 


Csikken én is hiszek abban, hogy Roli küldte nektek az új kis lelkecskét :) szóval már most zsiványkodik Domi? cukor monnyon le..

asszem nekem a vizesedés miatt egy hidegebb hónapban született gyermek lenne ideális, de ugye nem mi döntünk

:lol: :lol: :lol: :lol:

Kata Baba egyeztetünk mindenképp!
Vendég
 


Kitti bölcsibe jár mert tavaly szeptembertől visszamentem dolgozni és felvették.
De már volt az első szülői az ovi miatt. Oda novembertőll megy át.
Most itthon van mert beteg.
De egyébként jár még addig bölcsibe amig nem lesz nyári szünet. Az még egy hónap.

Cukrot már megszoktam, legalább nem sokat szedek fel. Eddig kb 1 kilót.
Na keltem csajomat!
Pusza

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken jobbulást Kittinek!

tegnap voltam az operettszínházban , megnéztük a Rebeccát.csajok aki teheti majd nézze meg ..még most is kész vagyok. a SZinetár BEreczki páros és Polyák Lilla egyszerűen odaszögezett a székhez! utóbbinak olyan a hangja hogy áááááááááááááááá bőgtem sok résznél..
Vendég
 


na látom visszajöttem és senki :roll:
Vendég
 


Boni, én vagyok!!! Míg nem voltál írogattam és csábítgattam embereket! :lol:
Képeket csináltatok? Rakjál nekünk!

Csikken, Kittinek jobbulást!!

Kép

Kép

Kép
kata05
 
 


Princzike????? Hogy vagytok?

Szezso, te is rég írtál!!!

Klarissza, tegyél te is képeket!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok lányok!

Kérdeznék egy olyat, ha barnázok, akkor ugye valszeg meg fog jönni? Akkor miért megy felfelé a hőm? 4. napja késik a mensim, tegnap elkezdtem barnázni, azóta semmi... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


KAta nem találom az átjátszókábelt..a képek így váratnak magukra

ja tegnap Anna és Peti könyvekkel árasztottam el magunkat mert az Alexandránál a héten 40 %osakció van

ez a gyerek gyöynörűűűűű!!!

Jeanner a barnázás progiszint ingadozás is lehet.. teszt? +++

Csikken Kitti jobban van?

Ancsa nem talált ide :cry:
Vendég
 


Sziasztok

Kata, nagyon drága a kisfiad!

Boniko, Kitti köhög,taknyizik, de legalább már láza nincs. Leadott vizelete teljesen negatív.
Holnap lemegyek valószínűleg igazolásért, hogy mehessen bölcsibe hétfőn, de lehet hétfőn megyek le és akkor kedden megy.
Meg jár apjával úszni, (bár most hétvégén ki fogja hagyni) oda is kell igazolás, hogy rendben van.


Huh, el kellene mennem egy Alexandrában, mert egyébként olyan drágák az Anna Peti könyvek. De azért 40%al olcsóbban megvennék egy kettőt.

Pusza: Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Még 100 napom van hátra. Roli meg egy hónap múlva hogy 1 éve nincs...

KépKép
Kép
csikken
 
 


Boniko, teszt holnap reggel... most olvastam, hogy akkor is lehet barnázás, ha meg akarna de jönni, de már baba van...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csikken :cry: rettenetesen nehéz lehet , kitartást nektek remélem a kis pocakrosszcsont és Kitti erőt nyújtanak !(((((())))))

örülök,hogy Kitti jobban van, én is akartam úszásra járatni Zsigit ,de a bronchitises hajlamai miatt nem tudtam.. de talán most már erősödött annyit az immunrendszere hogy lassan elkezdjük..

örülök,hogy visszatértél közénk, remélem maradsz velünk

:lol:
Vendég
 


Boniko,

drága vagy. :)

Köszönöm.

Mi a helyzet a többiekkel?

Gabival? Klarisszával? Szezsoval? Szilcsivel?
Megnemistudomkikvoltakakkorittamikormégirogattam...

Nálad mi a helyzet? Tesóra mióta vártok?

Kata? Nálatok nincs tervben?

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


CSikken igazából telnek a napok a rosszcsontommal.. valahogy úgy érzem hogy azért nem jön a tesó mert Zsiga is égető... pedig a babákat imádja.. minden kisgyereket pesztrál

egyébként szülés óta nem védekezünk..sajna nem jött be az a teória,hogy a második majd könnyen jön :lol: :roll:

eléggé le van lassulva a topik, mindenki pörög otthon .. mondjuk a mai gyerekek nem olyanok mint anyumék korában.. anya 3 hét után azt mondta,ha neki mi hárman ilyen természetűek lettünk volna mint az unokái nem tudja hogy csinálta volna végig.. :roll: pedig anyukám birkatürelemmel bir.. én is meglepődtem :lol:
Vendég
 


Boniko, hát igen, azért minket nem ért ennyi inger. Nálunk is nagynéném egyedül vitt le minket 3 tesót nyaralni. Sose volt semmi gond. Jó gyerekek voltunk.
De ma már nem tudnak megállni a gyerekek.
A tv, az áruházak, a játszók... mind mind olyan extázist adnak.
Dehát ez az élet rendje. (örülök, hogy már nem csak egy libikóka egy hinta meg egy életveszélyes fém házikó van a játszókon)
Néha megy irígykedve gondolok vissza azokra az időkre. Mennyit voltunk tényleg lent a levegőn és játszottunk boldogan a tesómékkal. Most meg majd kiváncsi leszek hogyan fogom kirobbantani Kittit tizenévesen a Playstation és a Nintendó világából. :roll:

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken, már egy éve... nem is találok szavakat.... :cry: Hatalmas ölelés!!!!!!
100 nap alatt vagy!!!!!!!!!

Tervezni tervezzük, majd meglátjuk, kb 3-4 év korkülönbséget szeretnénk.

Boni, fogalmazzunk úgy ha nem írogatnánk kihalna a topik.
:wink:
De olyan jó érzés időnként idecsábítani régi kedves ismerőst!!!!!!!!!

Ancsát, Sonjust kéne visszacsábítani.....

Kép
kata05
 
 


Reggelt

nővérem is az idegösszeropcsi szélén van mióta nyári szünet van isiben, oviban.. :lol:

mi is állandóan egyedül játszottunk ottlennt.. na én a fiamat nem tudom hogy fogom merni itt elengedni...ha így folytatja a jelleméből adódóan tuti valami gengszterfőnök lesz :twisted:
ű
többiek bújjatok elő!

Kata küldtem választ :lol:

Jeanner teszteltél?

ma hajnalban begörcsölt a vádlim.. utoljára akkor tette ezt velem, amikor Zsigikém megfogant :roll:ez volt az első terhességi tünetem... de mivel apamentesen voltunk vidéken és csak egyszer sikerült együtt lennünk még 2 hete így ez biztos nem attól van..mert a Pém csak pár napja volt a jelek szerint :lol:
Vendég
 


Csikken
sziaaaaaaaaaaaaaaa, sokat gondoltam rád, és persze ilyenkor átszalad az ember fején, ha velem megtörténne, én biztos megzakkannék :? :cry: iszonyat nehéz lehet, de a kisfiú pocaklakó biztos enyhíti a fájdalmat.
JObbulást a kiscsajnak.

BOni
na örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok. Hát szerintem Máté is égető :lol: kis duracell nyuszi, akaratos, de IMÁDOM!!! :D
vádli esetleg magnézuiumhiány miatt is görcsölhet :wink: nekem is szokott néha

Kata
nagyon jó képek, na hallod akkora majdnem mint Máté, csak 2 cm-el van lemaradva, a súlyt most nem tudom mennyi, kb két hete volt 10.18 kg talán kicsivel több most, minden esetre roppant nehéz a seggét cipelni :lol:

Jeaner
ha jól emlékszem neked a teszt múltkor is produkált tévesen + eredményt, szerinem hétfőn próbálj meg vérvételt ha addig semmi

és akkor most egy kis képinvázió :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Nem teszteltem végül... tegnap asszem talán megjött... vagy mi...

Máté baba nagyon édes :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


GAby nem mondod hogy magnéziumhiány? :wink: tudom én is csak nosztalgiáztam :lol: :lol: :lol: :lol:

voltatok a szomszédban? MÁté irtó édes!

:lol:

Jeanner hát akkor marad a várakozás... :roll:
Vendég
 


Gaby, nagyon jó képek!!!!!!!!!Apás, annyira aranyosak, anyás hol van? Az a narancsbőrös popsi! Imádnivalóak!!!!!!!!!!!

Jeanner :cry: .....

Boni, gengszterfőnök. :lol:

Gaby, Niki, jövőhét tali, szép idő lesz. Lehet nálunk v sziget, liget??? Zsút is befűzöm a 2 lúrkoval.

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?