Új privát üzeneted érkezett!

MóniKép
gratula azh eredményéhez, ügyes voltál!

Akkor számoljuk együtt anpokat hétfőig. Még nekem se jött meg, de mint tudjuk igen kicsi az esélyünk a spontán babára!

Lányok! Kérünk tőletek egy kis drukkot: Móniéknak van 2% esélyük, nekünk 0,01%, de mégis VAN ESÉLY!

MóniKép mutassuk meg a természetnek, hogy velünk aztán nem egyszerű kibabrálni Kép!

Stella

Kép
stella9
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Végre itt vagyok veletek! Amíg nem voltam itt mennyi minden történt!!!!!!
Vanda,Zsófi gratulálok nektek!Kép
Olyan jó érzés lehet az ami veletek történik.
Én holnap reggel megyek dokihoz,mert még mindig nem jött meg,és a hasam pedig úgy fájdogál mintha meg akarna jönni.
Nektek is szokott fájni a hasatok és a derekatok?
Sysy
sysy77
 
 

 
 

Moni Kép StellaKép
Nagyon drukkolok Nektek! Spontán baby-k halljátok! Beköltözni, megtapadni Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Kép Végre én is tudtam nektek egy igazi babás képet küldeni Kép Én inkább ilyen képeket kedvelek, a "véres jelenetek" engem is kicsit meghökkentenek Kép De nem a vér miatt, hanem olyan pillanatokat tudnak elkapni, hogy nem akarok hinni a szememnek Kép Én pl. a 4D UH képeket is csak másodszorra tudtam végignézni Kép
Ja, mindenkinek egy ilyen kis tündért kívánok, mint amilyen a képen van Kép

Annácska
Én is sajnálom, hogy ilyen emberrel akadtál össze régen! Viszont szerencse, hoyg megtaláltad az igazit, és tudtok közös bébit tervezni Kép Ez már magában is csodálatos dolog Kép Hát... a boldogságot sem adják ingyen, a babákat sem, de van esély Kép

Móni Kép
Nagyon ügyes vagy, gratula a zh-hoz! Kép Így tovább!

Stella, Móni
Megy a drukk ++++++++++++++++++++++++++++++ Kép

Tündi
Vendég
 


Szia Tündi!Kép
Annyira édes ez a babás kép!Kép
Sysy
sysy77
 
 


Aranyosak vagytokKép Köszönöm szépen.

BabusKép
Most én is pont azzal foglalatoskodom, amivel te szoktál mostanában, azaz spenótot pucolok, és már nagyon unom.

Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi Kép
Nagyon édi vagy Kép

Móni Kép
Ügyi vagy Kép Mi leszel, ha nagy leszel?

Móni, Stella Kép
A kis esély is esély. Ne adjátok fel Kép

Lányok!
Berakhatok a lánykámról egy képet?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska! Én nagyon várom a képet! Szerintem nyugodtan nyilatkozhatom ez ügyben a lányok helyett is. Biztosan ők is kíváncsiak.
Móni! Ügyes vagy!
Móni Stella! Hajrá! Mutassátok meg!++++++
Sysy! Kinek nincs ilyenkor hasfájása? Amúgy nekem csak 1-2 napig előtte és az első 1-2 napban fáj a derekam és a hasam. De már nem szedek rá gyógyszert Kép
pilis
 
 


AnnácskaKép
Hát persze, hogy rakhatsz fel, sőtKép. Különben, ha nagy leszek építész leszek, csak már lennék ott...

Kép
móni23
 
 


Pilis Kép
Csak nem akartam senki szívét fájdítani.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska,
Látom a profilodban, hogy még te is tanulsz, és te mi leszel?
Már lehet, hogy írtad, de hány éves a kislányod?

Kép
móni23
 
 


Móni
Akkor tuti szépeket tervezel Kép
Mérlegképes könyvelőnek tanulok.
A lányzóm 5 és fél éves nagylány

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Szia Pilis!Kép
Azt szeretném tudni hogy ha valaki esetleg terhes akkor fáj a hasa és olyan mintha megakarna jönni?
Én most így vagyok,de még nem biztos egyáltalán hogy terhes vagyok csak a doki adott rá egy kis esélyt(51%-ot).
Te mit gondolsz erről a dologról?
Sysy
sysy77
 
 


Lányok
Nem tudok képet feltenni, mert túl nagy formátumuak Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


SziasztokKép
Megérkeztünk, minden rendben volt igaz megint sokat kellett várni, de megérteKép)
A nyaki redő 2mm lett amire a doki azt mondta hogy ez az érték, pont normális!!!4 hét mulva kell vissza menni az AFP vizsgálatraKép Remélem ott is minden rendben lesz!!!!!!!!!!
Raktam fel képet ide is meg, lesz a profilomba isKép)) Puszi

Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Szia Edinka!
Hány hónapos terhes vagy?Kép
Nagyon jó ez az ultrahangos felvétel!KépKépKép
Gratulálok!KépKépKépKépKép
Sysy
sysy77
 
 


EdinaKép
Nagyon szép babód van, úgy szeretem nézni az ilyen képeket, mindjárt sírok....
Gratulálok az eredményhez, és biztosan rendben lesz minden két hét múlva isKép

Móni

Kép
móni23
 
 


EdinaKép
Örülök, hogy minden rendben van. Gratulálok Kép
Pont rád hasonlít Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lánykám

Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Szia Annácska!
Milyen szép kislányod van!Kép
Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok!

Most jöttem haza a barátnőmtől, aki elmondta, hogy terhes.Kép Két hónapja próbálkoznak, meg is lepődtek, mert a fia másfél év alatt jött össze. Most már én is kezdek türelmetlen lenni, pedig még csak most kezdtük...

Anna,
nagyon szép a lányod!Kép

Edinka,
a te babódról is nagyon jó a kép!Kép

Babus,
nekem tetszik a kép, amit feltettél.Kép Egyébként én is állandóan bökdöstem a lányomat a pocimban.Kép Nekem sem jött be a "felhőtlen kilenc hónap" kifejezés.Kép

Minden jót!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Annácska

Gyönyörű a kislányodKép Koszorúslány volt ebben a ruhácskában?

Edina,
Nagyon édi a kisbabád és olyan jó, hogy minden rendben veletekKép

Móni
Részvétem a sóskapucolás miattKép Undok egy munka, de annál finomabb megenniKép Nekünk már tegnap elfogyottKép

Kristóf még mindig lustizik, bár előbb 1-et rúgott. De megnyugodtam, mert a tavaszi babás topikban mindenki egybehangzóan azt írta, hogy az ő babája is sztrájkol ma. Tehát valami babalustító front lehet.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Babus!Kép
Én holnap megyek dokihoz és kiderül hogy terhes vagyok-e!
Nem tudom hogy fogok éjszaka aludni mert már napok óta nem tudok kikapcsolni.
Alig várom a reggelt!!!!!
Sysy
sysy77
 
 


Judyt!Kép
Milyen szép tüszőmennyiség?! Ez nem semmi!!!!!Nekem általában egy szokott lenni, a jobb oldalon.
20mm-sek elméletileg bármikor repedhetnek,hiszen naponta 1.5-2mm-t nőnel és 20mm felett repednek.
A méhnyálkahártya 9-10mm-sen jó,ahogy a lányok írták.Hallottam viszont hogy a closti vékonyíthatja a méhnyálkahártyát,nálam is így volt ekkot kellett szednem az utrot.Remélem 2-3 hét múlva csíkos tesztet produkálsz.

Stella!Kép
Ez a dolog,hogy kiderült szerencse egyik oldalról mert tudjátok mi a bibi és közelebb kerültök a babóhoz.A lombiktól ne félj nekem is a családban van egy pár akik túlestek ezen gyönyörű egészséges kisfiuk van és 1 év után spontán egy ennivaló kislány.
Nálunk is a páromnál kevés lett a spermaszám(alacsony a tesztoszteron szintje),de ezt gyógyszeresen kezelik,mert az eltérés nem jelentős.A doki szerint nagy a valószínűsége,hogy emiatt nem estem még teherbe.
Ilyen esetben a férfiak nagyon el tudnak szomorodni,ilyenkor olyanok mint egy kisgyerek aki csak szeretetre vágyik.Imádni kell őket,mert lekileg nagyon letörik őket ezek a dolgok,még jobban mint a nőket.
Sok sikert én nagyon szurkolok nektek,hiszen ott van az a 0.01% amiből babó is lehet!!!!!

Vanda!Kép
Egy óriási gratula,nagyon vigyázz magadra azaz mostmár magatokra!

Zsuzsci!Kép
Nagyon szorítok,hogy a hétfői andrológiai eredménnyel elégedettek legyetek.Én is nagyon izgultam talán jobban,mint a párom.Kiderült az egyik lehetséges ok,amit gyógyszeresen kezelnek(tesztoszteronhiány-ami 20 millió helyett 18millió spermaszámot eredményezett a páromnál).
Nagyon szorítok.

Edinka!Kép
Gyönyörű a babód!Nagyon vigyázz rá és persze magadra is.A pocakod mennyit nőtt már?

Babus!Kép
Remélem jól van a kislegény és alaposan megrugdos.
A kép amit feltettél tök szép,csak nem igazán tudom kivenni,hogy hol kezdődik a pocak és hol van avágás,a méhlepény az szépn látszik.olyan megható kép,mintha kapaszkodna az életbe az a kis csöpség...!
Mekkora a pocakod?

Annacska!Kép
Nagyon szép a kislányod!Biztos az anyukájára hasonlít.

Mindenkinek minden jót!Kép

Puszika: Viki
Kép
Vendég
 


Sysy!
megy az óriási drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Viki
Vendég
 


Köszi Viki!Kép
Nagyon rendes vagy hogy szorítasz nekem!
Olyan mintha ez a nap nem akarna sohasem eltelni.
Annyira várom a reggelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Veled mi újság?
Sysy
sysy77
 
 


Sysy
Drukkolunk nagyon holnapKép

Viki
A pocim már jó nagyKép Sőt, nagyobb, mint az átlagKép És egyre rohamosabban nőKép
Már egyre kevesebb ruhámba férek beleKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Köszi Babus!Kép
Te most hanyadik hónapban vagy?
A terhességed legelején voltak valamilyen tüneteid?
Sysy
sysy77
 
 


Helló lányok!

Tegnap nem tudtam jönni, és annyit, de annyit írtatok! Amit viszont nagyon jól sikerült leszűrnöm, az az, hogy a terelgetett zebracsordából kettő azóta már célba is ért, éljen!Kép Zsófinak és Vandának is gratulálok, és drukkok mennek, hogy minden rendben legyen.

Sysy,
neked is mennek a drukkok, sőt drukkhegyek holnapra!Kép

Stella,
a többiek már mindent leírtak előttem, szóval én csak pozitív és vigasztaló energiákat küldök. Fel a fejjel, most már tudjátok az okot, lehet tenni ellene.Kép

Kérdezte valaki, hogy melyik ciklusnapon járok, hát sajna, azt hiszem, hogy holnap már az elsőn.Kép Barnázgatok rendesen, pedig ez még csak a 24. nap. Tényleg, nem tudtok valami jó kis praktikát a ciklus beállítására, ami szopi mellett is alkalmazható? Eddig ilyen hosszú ciklusaim voltak, mióta először megjött a szülés után: 42, 26, 30, 26, és most valószínűleg 24 nap. A terhességem előtt szép szabályos 28 napos ciklusaim voltak. Gondolom, most a szopi zavar be, de azért nem örülnék, ha még ennél is rövidebbek lennének, már a 24 nap sem tetszik. Mondjuk a legjobb az lenne, ha már meg sem jönne többször, csak másfél év múlva.Kép Ja, a táblába is szívesen bekerülnék, de azért kivárom, hogy most mikor jön meg, hogy pontos adatot mondhassak ciklusnapnak.

Ne haragudjatok, hogy másnak nem írok, de egyelőre még nem vagyok képben. Majd szépen lassan... A zebracsordát továbbra is terelem, de azért egyet megtartok magamnak is, jó?Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Sysy

A 23.héten vagyunkKép Vagyis a 6.hónapot kezdtükKép
Nekem soha semmilyen terhességi tünetem nem volt. De szó szerint semmi. A mai napig se. Én irodalmi ritkaság vagyok valószínűlegKép Se cicifájás, se hasfájás, se hányinger, még émelygés se, se gyakori pisilés, se extra étvágy. Tök jól voltam mindig. Mostanság kezdek már kicsit megfáradni, de azt hiszem, ez már ilyenkor természetesKép
Na most sietek, rögtön folytatódik a SzülőszobaKép Épp reklám vanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Kóbor!Kép
Köszönöm a sokk drukkot!!!!!!!!!!!
Holnap majd jelentkezek és remélem jó hírekkel fogok szolgálni!
Annyira beleéltem már magam és ez reggel kiderül! Nagyon szorítsatok nekem!
Jó éjt!
Sziasztok!
Sysy
sysy77
 
 


Szia Babus!
Én is azt nézem!
Nagyon vigyázz magatokra!Kép
Jó éjt!
Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok!

Mindjárt indulunk a dokihoz de előtte akkor is be akartam nézni!
Nekem most csak annyi tünetem van, hogy teljesen berobbbant a mellem és mellé egy kis szédülés.
Illetve ha nem szédülők akkor émelygek!!!!!
Bár lehet hogy a megfázás is bene van!
zsófi76
 
 


Babus!
Nagyon tetszik a kép amit mutattál!
Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi!
Nagyon szorítok,majd feltétlenül írd meg mit mondott a doki!

Sysy!
MINDENT BELE!

Velem csak annyi,hogy megtudtuk hogy a páromnak kevesebb a spermaszáma 20millió helyett 18 alacsony a tesztoszteronszintje kapott rá gyógyszert,és 2 hónap múlva minden kiderül.Remélem hat a gyogyesz és a mikulástól egy csíkos tesztet kapok!

Babus!
nincs képed magadról?

Viki
Vendég
 


SysyKép
nagyon szorítik, hogy a tiéd legy en a következő zebra!

EdinkaKép
örülök, hogy minden rendben veled és a babóval is! szép ez az ultrahang kép, bár én nem sokat látok rajta, inkább csak sejtem, hogy mi micsoda!

AnnácskaKép
ez a kislány egy tündér! Reméljük hamarosan lesz kistesója is!

VikiKép
örülök, hogy végre hallok rólatok! És az is jó hír, hogy a párodat tudják hormonálisan kezelni!
Aztán hipp-hopp itt a baba!
Nálunk sajnos ennél sokkal rosszabb a helyzet. Mi nem milliókban számoljuk a kiskatonákat, hanem darabokban! De igazad van a 0,01% is több a semminél!
Nagyon drukkolok nektek!

BabusKép
nem is csoda, hogy a pocakod hirtelen elkezdett nőni. Egy ilyen stram kissrácnak kell a hely! Mikor mentek legközelebb uh-ra?

MóniKép
mi a helyzet? Ugye maradsz még a tábla elején?!
De jó lenne, ha te is bezebrásodnál!

nálam még mindig ssemmi jele a menzinek, de tegnap estére végre nekem is eljutott a tudatomig, hogy teljesen hiába reménykedek és felesleges méregetni a hőmet is!
De már úgy megszoktam! Ezt a ciklust most már végigcsinálom, ugysincs sok belőle vissza!
Stella

Kép
stella9
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

SysyKép Mi volt a dokinál??? Remélem jó hírt hozol!

Stella, MóniKép Nálatok minden ok?

Babus, lányok!Kép Hogy tetszett a tegnapi szülőszoba?

Én most láttam először, nekem nem volt olyan izgi már, mert én most márciusban voltam végig bent a barátnőm szülésnél, megkért hogy legyek mellette mert a párja nem ment be.

Hihetetlen élmény volt!!!!

És az az érdekes, hogy a vértől nem voltam rosszul, pedig minden ilyesmitől ájulni szoktamKép

Még kameráztam is, annyira jól sikerült a felvétel, mint a Sztülőszobában.Kép

Csak fejénél álltam, onnan vettem fel, tehát annyira azért nem láttam mindent, szerintem akkor tényleg elájultam volna.

Egyébként ő egyből kapott infuziót és a dokija belekönyökölt a végén a pocakjába.

Úgy éreztem a doki nagyon sietette a szülést mert dolga volt utána, ment rendelni.

Na mindegy. Sajnos ez nekik csak rutin dolog.

Remélem nem baj, hogy ennyit írtam erről.

Ha gondoljátok kérdezzetek bármit, szívesen válaszolokKép

Sziasztok és jó munkát és deeee jóóóó mááárrr PÉNTEK!!!

Mea
mea
 
 


Jó reggelt!

Annácska!
Gyönyörű ez a kislány! Gratulálok hozzá!

Sysy!
Drukkolok! Egyébként nekem is úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, meg a derekam, de türelemre intem magam, lévén, még csak a 27. napon vagyok. De mensinek nincs jele.Kép

Edinka!
Gyönyörű a kisbabád!Kép

Zsófi!
Feltétlenül írd meg, mit mondott a doki!

Kóbor!
Mi itt a lányokkal cickafark-palástfű-zsálya teakeveréket szoktunk használni a ciklus beállítására, de mivel te szoptatsz, így ezt nem ajánlom. Más ötletem viszont nincs.Kép

Timi
szabotimi
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! Kép

Annácska Kép
Nagyon gyönyörű a kislányod! Ebből a fajtából egy focicsapatnyit kell összehozni Kép Remélem, készítitek a puskát az ajtó mellé, mert máshogy nem fogjátok tudni elzavarni az udvarlókat Kép

Zsófi Kép
Várom az eredményt, mesélj, mi volt?

Sysy Kép
Nálad mizujs?

Edina Kép
Én sem sokat tudok a képből kivenni, de nagyon jó, hogy te már nézegetheted a bébidet Kép Remélem, az AFP eredményed is jó lesz, emlékszem, Babus ez miatt aggódott nagyon Kép

Babus Kép
Csak növeszd azt a szép nagy pocit tovább Kép

Viki
Sok sikert nektek az elkövetkezendő reményteljes hónapokra! Kép Mikulással megdumcsizva a dolog Kép

Kóbor
Reméljük, hogy csak a szoptatás miatt zavarodott össze a menzid, és rendbe fogsz jönni, de azért csak szopiztassál sokáig, hogy igazi kis vasgyúró legyen az a baba Kép

Judyt Kép
Hát nem jöttél el ma reggel! Kép A férjemék rokonsága Kótajba lakik (nagynénik, nagybácsik, uncsitesók), ők is onnét költöztek ide több mint 20 éve. Évente szoktunk menni látogatóba. Arra gondoltam, hogy ha legközelebb megyünk, és van kedvetek a pároddal találkozni, akkor biztosan meg tudunk szervezni egy összejövetelt Kép

Stella Kép
Elfelejtettem mondani, hogy a masszát hűtőbe kell tenni, de biztosan tudtad Kép

Hurrá péntek! Kép

Tündi
Vendég
 


Mea Kép
Nagyon jó lehetett neked, hoyg be tudtál menni a barátnőddel a szülésre Kép Mit mondott utólag? Tényleg sokat segített a jelenléted neki?

Na tegnap este én is megnéztem a Szülőszobát, a férjem ott ült mellettem és szorította a kezem, olyan drága volt Kép Szerintem a fiatalabb anyuka nagyo szépen szült Kép Nyugodt volt, tette a dolgát, szépen kinyomta a babát Kép A másik asszonyka meg szerencsétlen vajúdott 17 órát, olyan fájásai voltak hogy írtóra szenvedett már. Na ekkor azért megszeppentem egy kicsit. Lehet hoyg jobb ha többet nem nézem, még a végén meggondolom magam Kép Na azt már nem! Kép

Tündi
Vendég
 


Jó reggelt!
AnnácskaKép
Nagyon szép kislányod van.

ZsófiKép, SysyKép
Mi a helyzet? Már nagyon kíváncsi vagyok.

VikiKép
Reméljük a gyógyszer segít, és december 6.-án mutathatod a csíkos tesztet.

StellaKép
Azért ott az a 0,01% , lehet hogy bejönKép

MeaKép
Nagyon nagy élmény lehetett, nekem már a tévén keresztül nézve is az. Bárcsak már én is ott lennék.

Hát nekem még mindig nem jött meg. Már kezdek ideges lenni, ez a 40.nap. Szedem ezeket a cseppeket, ittam a teát, akkor miért nem áll be a ciklusom?

Móni

Kép
móni23
 
 


MóniKép
ez nagyon izgalmas kedz lenni!!!
Mikor tesztelsz? Hétfőn?
Nagyon drukkolok nektek!

Én is ittam a teát ebben a hónapban is és nekem sem állt be a ciklusom. Ma vagyok a 31. cn-on és a hőm még mindig 37,2. Meg is lepődtem, hogy ilyen magas. Szóval ma sem fog megjönni, de reményem már csak annyi maradt, mint amennyi az esélyünk Kép!

TimiKép
drukkolok nagyon nektek is!

SysyKép
mi újság?
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!
Sajnos elaludtam azért nem értem oda.Kép
Nagyon örülnék neki, ha össze tudnánk hozni egy talit.Kép

Annácska!
Gyönyörű a kislányod.Kép


A zebrák készenlétben állnak, és már nagyon szertének a táblázatba kerülni.

Vikimi!
A méhnyálkahártya miatt egy kicsit aggódom, mert a dokim azt mondta, hogy nem valami vastag, de remélem a tüszőrepiig még nőni fog.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


StellaKép
Pont szerdán, amikor nem voltál itt akkor teszteltem és egyértelműen negatív lett. Tudod az is gond, hogy nem igazán akar megjönni. Múltkor 90 napra jött meg, és az is csak gyógyszer hatására. Hétfőn a BMC-be fogunk menni, majd talán ott tudnak segíteni nekünk.
Nálad viszont nagyon kecsegtető a helyzet. Neked általában hány napra szokott megjönni?

Móni

Kép
móni23
 
 


Annácska! Gyönyörű kislány Kép Gondolom, mindenért kárpótolt. Nehéz dolgotok lesz, hogy még egy ilyen szép baba összejöjjön Kép

Sysy! Bárcsak tudnám, hogy milyen az, amikor terhes vagyok. De a többiek biztosan megválaszolják a kérdésedet Kép Szorítok, hogy a doki megállapítsa Kép Zebrákat nem próbáltál?

Edinka! Nagy tetszik a kép, irigyellek Kép

Zsófi! Szorítok, nagyon várjuk az eredményt Kép

Lányok! Csalogassuk együtt a zebrákat!!!
pilis
 
 


MóniKép
az én ciklusom tea nélkül, három hónpig 34 napos volt, aztán múlt hónapban, mikor először ittam a teát 30 napos.
Ugyhogy nálunk még egyáltalán nincs ok az izgalomra.
Végül is most már mindegy, hogy mikor jön meg. Két héten belül úgysem történik semmi. 27-én újra megnézik a párom mintáját, tőlem újra vért vesznek a tejles hormonképhez, aztán majd a doktorbácsi megmondja, hogy hogyan és mikor lesz tovább.
Közben sikerült elérnünk a főnököm segítségével egy urológus szakembert. De hozzá csak 30-án tudunk menni. Akkor ügyeletes és ráér velünk beszélgetni. Végül is most már nem hajt a tatár és jobb késöbb, mint soha!

JudytKép
én benne vagyok egy nagy taliban!

PilisKép
hogy áll a hőd? Illetve áll vagy felment végre?
Stella

Kép
stella9
 
 


A szülőszoba cimű műsort ki nem hagynám,amikor nézem kicsit beleélem magam és olyan jó mikor az anyuci pocakjára teszik a babót...olyan megható
Vendég
 


Tündi 30!Kép

Szerintem jó volt neki, hogy bent voltam, mert próbáltam segíteni ahogy tudtam, pl. jólesett neki a vites borogatás a fejére és állandóan inni akart szegényke , azt mondta ez a legrosszabb, hogy annyira szomjas az ember és nem ihat. A vizes borogatással töröltem mindig a száját és az jó volt.

Egyébként nagyon gyors szép szülés volt, mondta is a doki, hogy jó hogy ilyen volt, mert így nem ijjedtem meg a szüléstől, hanem jónak láttam.

Neki nem voltak akkora fájadalmai.Szerencséjére, amúgy meg aktívan sportol, lehet, hogy ez is oka nem tudom.

Mindnkinek pocakodást kívánok mihamarabb!!!!

Kép

Mea
mea
 
 



Itt van a mai táblázat:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?