Új privát üzeneted érkezett!

Móni Kép
Sajnálom! Sikerült beutalót szerezni? Mert akkor hétfőn tudtok menni a BMC-be, és akkor tök jó érzés lesz, hogy végre biztosat tudhattok az állítólagos PCO-ról! Fel a fejjel! Hétfőig még 5-öt kell aludni! Az nem olyan sok, és benne van egy tuti szupi hétvége is! Kép

Jura Kép
Köszi, de a tanácsadás túlzás, ezt a sok infót csak én gyűjtöttem össze másoktól, hogy hátha szükség lesz még rá, és lám, ez bejött, ezek nem az én tapasztalataim Kép Persze nagyon érdekel a hőmérőzés, megbízható és pontos dolgonak tartom.

Ja, amúgy megjött, rendesen.

Judyt
Megkérlek, kijavítanál a táblázatba? Tündinek ma van az 1 cn, a ciklusaim pedig 28-30 nap rendszeresre módosultak Kép Köszönöm szépen.

KÉREK BUKSISIMIT! Kép
Különben sírok.... anélkül is

Tündi
Vendég
 


Tundi, ne sirj! Vagy megis, de csak egy kicsit, es utana ujjult erovel az e honapi strategiaddal, amit emlegettel!!! Es persze rengeteg buksisimit kuldunk (sajna keppel nem tudok szolgalni)!
Gyongyi

bgy
 
 


Tündi!
Ne légy szomorú. Tudod a mondásnsunkat: "Új hónap, új remények."
Hát valóban meg kell küzdeni az ikrekért.
Mivel nincs itt Stella, így most tőlem kapsz egy buksi simit. Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Tündi! Fel a fejjel, ne keseredj el! És jöhet az új projket!!!! A tanácsadással pedig tényleg sokat segítettél nekünk, ezért külön simi!
pilis
 
 


Pilis!
Köszike, nagyon ari vagy.Kép
Remélem az égiek is meghalloták.Kép

Babus!
Köszönöm a válaszodat. Kép
Majd holnap leírom, hogy mi volt.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!
Nekem van egy történetem a negativ tesztekről!
A húgommal történt meg!
Már egy ideje észre vette a tüneteket magán amikor eljött volna a menzi ideje de nem lett belőle semmi és tesztelt!
Mivel negativ lett elment az orvoshoz(a tünetek miatt) és az orvos mondta neki hogy várjon még 2hetet mert az uh. nagyon gyanus!
Utána már az orvos már látta az uh. a babát de a teszt még mindig negativ!
Na mindegy a végén csak 9 hetesen mutatta meg a teszt!
(a labor is igazolta csak nagyon kevés volt a hormon)

Babus!
Már a párom tegnap este szinte rám szólt hogy miért alszom ennyit!

Tündi!
Nagyon szoritok neked a következő hónapra!++++
Persze ugyanezt küdöm mindenkinek+++++
Zsófi
zsófi76
 
 


Lányok!
Köszönöm a bíztatást és az együttérzést. Egy RapiPreg nevű teszttel teszteltem, de teljesen egyértelműen negatív.
Én is nagyon várom már a hétfőt, mert akkor beindulnak talán a dolgok és olyan jó lenne, ha karácsonyra lenne egy babauci a pocimban.

Tündi,
Nagyon sajnálom, de majd következő hónapban együtt maradunk fennt a táblázat tetején egy-egy zebrávalKép

JudytKép
Nagyon örülök a jó eredményeknek, és mindent bele ma este, ja és remélem a doki is csak jókat fog ma mondani.

Jura, Sysy Kép
Üdv köztünk, remélem gyorsan bebabásodtok.

A már kicsit jobb hangulatban lévő Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Tündi, Móni!
SajnálomKép, pedig úgy vártam a jó híreket!

Zsófi!
És nem akarsz még tesztelni? Hányadik cn-en is vagy ma?

Nálunk egyelőre semmi, hasam fájdogál, de piros még nincs. Mondjuk ne is legyen a 25. napon!

Timi
szabotimi
 
 


Tündi
Úgy sajnálom!Bízzunk a következő hónapban.

Pilis
Tök jó, hogy már voltál nálunk.
jura
 
 


Tündi
Kép, de tudod mit írtam valamelyik napKép Így már akár előre tudhatod, hogy mi lesz az ikreid várható születési ideje: ma ugye október 13. vanKép Ebből levonva 3 hónapot és hozzáadva 7 napot = július 6.Kép Ekkorra lesznek kiírva az ikerbabáidKép Így már ugye kicsit szebb ez a mai dátumKép

Babus, aki takarítana ha nem jönne közben állandóan a géphezKép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok lányok!
Hogy lehet az hogy nem volt tüszőrepim és ma a reggeli hőmérsékletem 37.5.?
hritus
 
 


Hritus! Na, valami ilyesmire vágyom én is Kép
De mi az, hogy nem volt tüszőrepid? Amúgy nem vagy megfázva?
pilis
 
 


Köszönöm Mindenkinek!

Judyt Kép Tőled is nagyon jól esik a buksisimi, nem is tudom miért de ezek a kis figurák annyira meg tudnak hatni, mintha tényleg TI simiznétek a buksimat Kép Irtó jó érzés Kép

Babus Kép
Megint annyira jót írtál, teljesen kész vagyok! Kép EZ A DÁTUM GYÖNYÖRŰ!!! Kép A július 6-is Kép

Vanda
bocs, még nem válaszoltam egy kérdésedre. APukámnak volt egy iker testvérpárja, de csecsemőkorban elhunytak. Úgyhogy talán van esély a spontán ikresedésre Kép Csak azt hallottam, hogy az iker terhességre való hajlam anyai ágon örökölhető, ezt nem tudom. Véletlenül nincs erről infótok?

Amúgy nem annyira szerettem a zebrákat de már igen és vágyom rá, és fogok venni egy kék meg egy rózsaszínű cserepet és kiteszem az erkélyre, és menzi után beindítjuk a férjemmel a stratégiát Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi, Móni,
sajnálom én isKép, de ne keseredjetek el! Babus olyan jókat tud írni, tessék rá figyelni, és felvidulni.Kép Buksisimi mindkettőtöknek megy! Cserepet tessék kitenni, nálunk már kint van, bár ahogy írtok a szép új cserepekről, kicsit elkeseredtem, mert én csak egy régi használtat tettem ki, lehet, hogy az nem is jó? De majd kimosom, hogy szép legyen.Kép

Viszont, lányok, sajnos ki kell jelentkeznem a táblázatból, mert kiderült, hogy egyes családtagok időnként kukkolnak a babaneten, és mi nem akarjuk bejelenteni a babát, csak akkor, amikor már teljesen biztos, azaz a 12. hét után. Szóval úgy döntöttem, hogy inkább magánban, a nyilvánosság kizárásával folytatjuk a projektet. Viszont be fogok nézni rendszeresen, hogy lássam, mi van veletek, és persze a 12. hét után titeket is beavatlak. Remélem, addigra már mindenki zebrás lesz, és nem is ide, hanem a babás topikba kell megírnom a jó hírt!Kép

Judyt, légyszi vegyél ki a táblából! Lélekben azért ott leszek!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Ma kellet felhivnom az orvosomat mert érdeklődni lehetet ma a hormonok miatt!
Elmeséltem neki és azt mondta hogy holnap feltétlenül teszteljek és péntek reggel 7-re vár.

Timi!
Hogy hanyadik cn. nap van ma?
Ez egy kicsit bonyolult!
Elméletileg 20 cn. Gyakorlatilag van egy 20.cn és 34cn.(az okát már irtam)

Judyt!
Tudsz nekem segiteni abban hogy mind a két cn. beirod?
Zsófi
zsófi76
 
 


Tündi Kép
Nagyon sajnálom, de tarts ki... Új stratégiára fel, cserepeket az ablakba.
És tényleg fogadd meg amit Babus írt, egy jó darabig ez lesz az utolsó mensid, és fontos lesz még ez a mai dátum, csak úgy mint a július 6-a. Kép
Nagyon sok erőt kívánok, hogy újult erővel indulhassál neki ennek a ciklusnak.
MóniKép
Neked is millió drukk, tuti ott lesz karácsonyig a babci a pocakodba Kép
Nálam még mindig barnázás, félek, hogy mindennappal csak még nagyobbat fogok koppani, ha rákezdi.
Ha holnapig semmi változás reggel újra tesztelek!
Babus Kép ajánlottad a clearblue-t. Annak milyen az érzékenysége?

Kép
zsuzsci
 
 


Zizsa
Sajnálom, hogy kikerülsz a táblából, azért további sok sikert és vigyázz magadra!

Zsófi Kép
Ez remek hír, nagyon fogok neked szorítani holnap reggel! Kép

Tündi
Vendég
 


ZSófi Kép
Nagyon drukkolok Neked, reggel gondolok Rád.
Siess majd a jó hírrelKép

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci
Köszönöm szépen!
Én is nagyon drukkolok neked! A holnapi nap érdekes lesz, ketten is teszteltek reggel Kép

Tündi
Vendég
 


Köszi Tündi a drukkot, de nem várok sokat a holnapi naptól. A hőm csak 36,5, folyamatosan barnázok. Szerintem csak percek kérdése és beindul a dolog.... Kép
Tudom, hogy ez lesz a vége, de már vasárnap óta a bolondját járatja velem a természet. Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Zsizsa

Úgy látszik ez egy szomorú és rossz szokása az embereknekKép Én is voltam hasonló cipőbenKép
De nem tudsz más néven inkognitóban bejelentkezni ide? Nekem már (remélemKép) nagyon megyKép

Zsuzsci
Én azért próbáltam ki, mert egy doki, itt a Babaneten azt javasolta nekem, hogy 21-es érzékenységű teszttel próbálkozzak majd. A mai napig nem értem mit jelent ez. De kiderítettem, hogy a Clearblue az, így megvettem és bevált. A papírja szerint úgy emlékszem, 10 napos terhességet mutat ki, bár mindre hasonlók vannak írvaKép
Drukk a holnapi teszthezKép

És neked is ZsófiKép

És egy apróság, bár nekem nagyon jóKép Most beszéltem telefonon a dokimmal, a jövő heti, 24.heti "randit" kellett megbeszélnünk. És jövő hét vasárnap, 24.-én épp ügyel, így akkor kell mennünk, ami azért jó, mert pont aznap lesz Pesten a BNV területén a Bababörze, ahová menni akarunk, így 1 nap letudjuk a két dolgot és nem kell kétszer egy héten felutaznunk, ami ugye sok idő, sok pénz(bentin+autópálya matrica), és nem utolsósorban fárasztó. Egyre inkább.
Így viszont tök jó, 3-ig van Bababörze és 4-re kell dokihoz mennünk. TökéletesKép Remélem minden oké lesz, főleg a méhszáj izgat nagyon, remélem Kristóf hallgat rám és teljesen zárva tartja februárigKép
Hétfőn meg védőnénihez megyek, hallgatunk szívecskét isKép, aztán pedig mehetek a laborba és jól megcsapolnak, minden létező vizsgálatra vért vesznek majd tőlem.
Úgyhogy a jövő hét sok izgalmat hoz nekem isKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Holnap már kora reggel tesztelek!
A párom is szeretné látni reggel!
Zsurci!
Holnap én is gondolok rád!!!
Zsófi
zsófi76
 
 


ZsuzsciKép
Azért még ne add fel, a barnázásról nem akarod megkérdezni a dokid? Lehet, hogy tényleg alacsony a progi szinted és ez a gond.
A holnapi teszt eredményét, pedig feltétlen írd meg nekünk.

Zsizsa,
Sajnálom, hogy kikerülsz, és mi is csak ilyen későn tudjuk meg, olyan jó izgulni veletek és számolgatni a napokat, na és persze drukkolni, hogy senkinek ne jöjjön meg legalább 9 hónapig.
Még szerencse, hogy nálunk, csak a férjem ismeri ezt a honlapot, így is sokat kérdezgetnek a rokonok.

ZsófiKép
Remélem holnap reggel nagyon jó hírekkel fogadsz bennünketKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni Kép
Ha holnapig nincs komolyabb (mondhatnám véresebb) változás tesztelek, és hívom a dokit.
Reggel jövök beszámolni.
ZSófi Kép
Te milyen tesztet veszel?

Kép
zsuzsci
 
 


Babus!

Miről szól a bababörze? Kiállítás, vagy inkább vásárlós buli? Meg még azt akartam kérdezni, hogy az első UH-n van már szívhang? Vagy az csak később észlelhető?

Zsizsa!
Én is sajnálom, hogy nem hallunk felőleg most jó sokáig, de igérd meg megtudjuk a jó hírt ha eljött az ideje. Kép

Zsofi!
Drukkolok nagyon.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Lányok!
Megvettem a cserepet, és remélem, hogy még ma este elültetjük a párommal a "magot".Kép
Holnap reggel írok.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsuzsci!
Azt a tesztet vettem meg amit a babus is használt!!
Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi Kép
Remélem a kétcsíkos modellt Kép Kép Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci, Zsófi
Nagyon kíváncsi vagyok a holnap reggeli eredményekre! De sajnos csak hétfő reggel tudom majd meg a híreket, mert 2 napig tanulmányúton leszek a Dél-Alföldön ( a cégem elküldött ilyen hidegben!!!), szóval legközelebb sajna csak hétfőn térek vissza.
Remélem, egy csomó zebrát láthatok majd.
Aprópó! Ugye a spermák 72 óráig életképesek? Kedden volt akció, szerda+ csütörtök kimarad az utazás miatt.Remélem nem maradunk le semmiről!

Babus
Vásároltok is már a bababörzén? Tőled is nagyon várom a vasárnapi dokihíreket.
jura
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült végig olvasnom Kép

Tündi, Móni Kép
Ez igazán nem volt szép Kép Azt beszéltük meg, hogy én vagyok az utolsó és mindenki marad a helyén, fenn Kép
Nagyon sajnálom Kép
De majd a következő hónap, az a tuti Kép

Babus, Nikol Kép
Örülök, hogy jól vagytok Kép Gömbölyödjetek csak, nem sokára mi is követünk Titeket Kép

Judyt Kép
Ültessetek, csak szorgalmasan Kép

Mindenkinek drukk!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jura
A spermácskák csak 48 órán keresztül termékenyítőképesek, több napig csak életképesek. Azért reméljük, elég lesz nektek ez a 48 óra.

Annácska Kép
Tudom, hogy nem ezt beszéltük meg, de a baba még nem akart hozzánk költözni, így mi mást tehettem? Látod, milyen baromi nagyot lehet a táblázat tetejéről esni... Kép

Judyt Kép
Tényleg vettél cserepet? Kép
Azok a valakik akik csak olvasnak minket tuti hülyének néznek, hogy cserepeket vásárolunk Kép De azt hiszem ez egy igazi jelképpé, szimbólummá nőtte ki magát ebben a topikban Kép

Babus Kép
Nagyon kis ügyesen megszervezted a dokit meg a börzét Kép MIt szeretnél vásárolni Kristófnak?

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Persze, hogy vettem, festek is rá valamit.Kép
Már mi mindent meg nem teszünk a babásodásért?!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi, Judyt Kép

Lehet, hogy a bababörzén nem is ruhákat, meg gyerekcuccokat lehet, majd kapni, hanem cserepeket KépKépKép

Mekkore bizniszt lehetne ebből csinálni Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Hát akkor búcsúzom Tőletek hétfőig.
Sok sikert és hatásos akciókat
Az illetékeseknek pedig ZEBRÁT.
Puszi, hétfőn jövök.
jura
 
 


Jura Kép

Kitartást az útra, és jobb időt Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Szia Jura!
Jó utat, vigyázz magadra!
Kellemes hétvégét!

Annácska Kép
Bizniszre fel Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Nekem sajnos mennem kell, de holnap jövök Kép
Addig is küldök Nektek sok-sok ++++++++++++ energiát Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!Kép
Drukkoljatok, reggel jövök!
Én is mindenkinek szorítok...Kép

Kép
zsuzsci
 
 


SziasztokKép
Hogy itt milyen nagy pörgés van, de bezzeg hétvégén olyan "kihalt" ez a topic!!!
Drukkoljatok holnap megyek 12 UH-ra , remélem minden oké lesz!!!!
Majd Délután meg írom hogy mi volt!!
Remélem tudok a babuciról kérni képet,mindig őt nézegetnémKép)
Puszi edinka és a picur

Kép

Kép
edinka
 
 


Nicol

Én úgy tudom, hogy vásárolgatós helyKép a használt babacuccoktól egészen a legmodernebb dolgokig minden lesz ott, és sokminden akciós áronKép
A szívhang pedig attól függ, hogy mikor történik meg az az első UH. Átlagos esetben az 5. terhességi héten hüvelyi UH-gal már látható a petezsák, a 6.héten pedig van szívhang(mindezek persze az utolsó mensitől számolva)De ez sokszor csak elmélet. Nekem csak a 7.héten volt petezsák, 8.-on szívhangKép

Jura
Igen, egy-két dolgot már szeretnénk venniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Lehet hogy sikerült egy kicsit megfáznom!
Tüszentek és fájdogál a torkom!
Most nagyon nem örülök neki!
Zsófi
zsófi76
 
 


Edina
Megy a drukk ezerrelKép
Minden rendben leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edinka,
te ikreket varsz, hogy a profilodban ket babo van? ne izgulj, minden rendben lesz. no mar a pocid?

Zsofi,
sipirc az agyba! langyos tea, mezzel citrommal!

Babus,
de jo neked, hogy mar vasarlason torheted a fejed!!!

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

Hát nem semmi volt a mai termés...!
Lányok!
Nem is tudom mikor voltam utoljára ilyen dáthás... Amúgy még sehol semmi. Viszont hányok. De nem élem bele magam, hogy esetleg sikerült. Azt hiszem megyek lefeküdni, iszonyatosan érzem magam.
Holnap jövök.

Jó éjt Mindenkinek, holnapra a tesztelőknek 2 csíkot!

a dáthás Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!Kép
Végre itt vagyok délutánig dolgoztam.Már alig vártam hogy beszélgessünk!Kép
Sysy
sysy77
 
 


Vanda!
Nagyon köszönöm hogy ágyba küldtél de a sok itthoni munka nem engedett!
Na de most már megyek mert állva alszok!!

Mohácska!
Gyorsan gyogyulj meg!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Vanda
Én csak egy Edina babáról tudokKép

Képzeljétek, teljesen lerobbantam itt estére. Kb. 1 hete történt, hogy a kádban (csak guggolásból) visszacsúsztam és jól popsira estem. Azóta időnként fájdogált a farcsontom, de nem volt vészes. Ma ugye nekiálltam egy jó alapos takarításnak, mindent jól megsikáltam, gáztűzhely, kád, mosdó, kiporszívóztam, felmostam, meg hasonlók. Késő délután már kicsit bicegtem. De még elmentünk a Sparba kicsit vásárolni, gondolom ez is betett még neki. És most estére teljesen kész vagyok. A jobb popsifelemből indul ki, hasogat a combomba, most már a lábszáramba is, de olyan nagyon, hogy alig tudok mozogni. Néha még be is görcsöl a lábszáram. Pl. fürödtem és nem tudtam lehajolni, hogy megtöröljem a talpam. Itt nyöszörgök, minden mozgás fáj. Kicsit meg is ijedtem, remélem ez csak tényleg a sok munkától van és semmi rosszat nem jelent. Bár fura, hogy egy popsiraesés ilyen tüneteket produkáljon majd 1 hét múltán. De reggelre csak elmúlikKép
Most elkezdtem kímélni magam, már 8 óra óta az ágyban fekszem és holnap se vagyok hajlandó semmit se csinálni. Lassan be kéne már látnom, hogy nem vagyok már a régiKépVissza kéne vennem a tempóbólKép
Na most megint jól kipanaszkodtam magamKép Megyek is pihizniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ja, és mikorra felkelek zebracsíkos tesztekről olvassak ámKép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Köszi a kedves sorokat, az az igazság, hogy a családtag is jogosan jár ide, végül is babát szeretne, bár az is igaz, hogy csak jövőre vágnak a dolgok közepébe, ezért is nem gondoltam rá. Szóval a kukkolás szót idézőjelbe kellett volna tennem, ne haragudjatok senkire emiatt.Kép

Persze, hogy amikor eljött az ideje, bejelentem majd, ha babás leszek, meg aztán benézek én ide addig is, mert szép csíkos teszteket akarok látni, hogy szuggelráljam (ez két g?) magamba, hogy nekem is ilyen kell.Kép Most már látom, hogy nekem is muszáj lesz új cserepet vennem.Kép De azért kint hagyom a régit is, hogy még véletlenül se sértődjön meg. Csak aztán nehogy ikreim legyenek!Kép Jaj, most akkor mit csináljak szerintetek? Elég, ha kipucolom a régit, és esetleg befestem? Nagyon nehéz lenne másodjára ikrekkel... Hú, ha valaki ezt olvassa rajtunk kívül, totál hülyének néz.Kép

Babus,
ez az inkognitó ötlet nem rossz.Kép

Holnapi tesztelőknek mennek a drukkok ezerrel, meg persze a többieknek is!Kép

Minden jót!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Kedves Lányok!

Siiiiiikeeeeeerüüüüült!!!!!!!!!!

Nagyon csodálkoztam mert két erős csikom volt!!
Ráadásul nem is én néztem meg hanem a párom!

Zsuzsci neked milyen? Nagyon jó lenne ha neked is zebrád lenne!!!!!!!!!!!

Viszont a torkom egyre jobban fáj!
Tudtok nekem valamit ajánlani????!!!(tea)
Zsófi
zsófi76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?