Új privát üzeneted érkezett!

----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.30 20:27-kor.
szonce82
 
 


haho, oltás letudva :wink: remélem nem lesz lázacska :? jövök majd ha alszanak
hu bzi meleg van lent... is :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

mi bezárkóztunk :?
majd csak 8kor megyünk le, addig megy a klíma :D

KépKép
kusi
 
 

 
 

Sziasztok!

Ezt a picsa dög meleget! :evil: :evil: :evil:
De még így is páran harisnyát,gatyát adnak a gyerekre! :evil:
Felelőtlen majom állat!(a gyerek meg rákvörös)


babusok:csajok,hogy vannak?
Reméljük nem lázasodnak be!

szonce:hogy bírod a meleget?
Mert emlékszem,hogy az első 3 hónapban,úgy folyt rólam a víz,hogy napi 4X fürödtem!
Ati tök hülyének nézett :D :D

Kusi:Beni hogy van?

Nancy:Patrick becsajozott? :D

Még ha találkoztok gombóckáékkal is,akkor a Patricknak már kész kánaán lesz :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


:DDDDDDD
lady: ilyenkor én is padlótfogok az embreken,a kik túlöltöztetik a gyereket, csak azért mert GYEREK.
de van a másik véglet is, aki semmi sapka vagy napellenző nélkül kiviszi a napra agyereket, és látom, hogy szegény már vörös... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


én bealudtam Csajokkal :oops: :lol:
jön majd le vki???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


de a nelli még alukál....

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


na már hallom dumálni...
Babusok: feltápászkodik nelli, megvárom apjukat, mert már elindult haza, és akkor mi megyünk le.
és hallani akarom a részléeteket! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


5 körül a fagyizónál akinek van kedve jöjjön :wink: :wink: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Na milyen volt a tegnapi fagyizás?

Mi megyünk ki Kalászra,a közgyógykártya miatt
Ahogy hazajöttünk lassan lehet is pakolni 8) 8)

Csajok a tökmagok,mikor kezdtek el tudatosan "pápázni"?
Mert a Csenge pápázik a tvnek,mindennek :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.30 20:29-kor.
szonce82
 
 


Haho!
Na tegnap meg Nancyéket hiányoltuk fagyizásnál Gombockáékkal :lol: :lol: jo lenne egy megatali, h Mindenki jön :wink:
este picit melegek voltak Csajok, reggelre meg piros a karjuk, borogatni nem hagyják, de most Apa adta az ötletet és be is vált, a body ujja alá benyomtam egy vizes rongyit, elöször ki akarták szedni, de gyorsan elkezdtünk játszani és már el is felejtették h ott van :lol:
Kusi: csak ovatosan klimával nehogy megfázzon Beni :wink: mi is beüzemeltük a ventillátort a sarokban, felfelé fuj igy Csajokra nem megy, tényleg elviselhetetlen ez a höség :evil:
Lady: Kalászon kell intézni a közgyógyot? holnap utaztok haza? de jo, meddig maradtok 1 hét?
Szonce: mizujs Veletek? Ádám jol van? fogacskák kijöttek?
Nancy: tessék hozni Patrickot Csajozni :wink:
Szonce: Neked meg Ádámot :wink:
Gombocka: hogy van lábad? mikor mész be melohelyedre?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

babusok:ä lábammal minden ok most már, nem üszkösödik :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
majd hétfőn vagy kedden megyek a munkahelyemre, majd akkor apjuk is jön.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Csajszikáim olyan bömbit rendeztek hogy csak na enni nuku ellenben 2 perc alatt bealudtak :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:45-kor.
szonce82
 
 


szonce: jujj, az jó lehetett!! :D :D :D :D hol strandoltatok, és hogyan?
babaúszógumival, vagy hogyan?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: aztaa én tuti félnék napszurástol meg ilyenek :oops: :oops: ügyik vagytok :wink: mesélj nekünk pancsirol, mindjárt felforr az agyvizem ebben a melegben :evil: :evil:
fagyi vki???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: neekm már felforrt. apjuk hazatelefonált hogy olyan sok melója van benn, hogy ha nem jön haza itthonról folytatni, akkor akár holnapig is eltarthat, ergo, holnap jönne haza :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
na énnekem most nulla hangulatom van :( :( :( :( :( :(
szegény nelli látja a kárát
de a fagyi lehet hogy felvidítana, de nelli most kicsit alszik

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: na nem is azonnal, még mi is csak most végeztünk kajcsival végre ettek vmit, hamár a szunya elött kimaradt :lol:
szokásos 5 körül? :wink:
Nancy: Remélem jöttök Ti is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy ma leérünk e mert jön kedves anyósom...és hogy mikor talál ide...
Voltunk ma fejlődéspszichológiai vizsgálaton...haza fele majd meg sültünk...
Értelmi fejlődése tökinek másfél éves gyerkőcnek felel meg ami nagyon jó...szeptemberben voltunk és akkor tartott 6hónapos körüli átlagnál....de hát akkor még semmit sem csinált....pár alkalommal megyünk ilyen fejlesztésre is és őszre útól éri értelmileg a társait és bízzunk benne talán mozgásban is :lol: :lol: :lol: ha már elindul egyedül nyugodt leszek...
Holnap mi is indulunk pancsizni...
tavaly is nagyon sokszor voltunk..
Patrick imádja a vízet ha nem is mentünk itt a nappaliban felfújtam a medencéjét és abban pancsizott :lol: :lol: :lol:
mennem kell felkelt ....szép napot

Kép
nancy3
 
 


Nancy: juj de jo hirek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hihi tavaly mi is a nappaliban pancsiztunk :lol: :lol: Csajok imádták, lehet holnapra megkeresem a medencét, na persze csak Apával, nem akarom eláztatni alattunkikreket :lol:
Charlott: hogy vagytok??? szoktatok lejönni késö délután? jo lenne látni Titeket :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Már készülődünk gőzerővel,2 körül indulunk is 8) 8) 8) :D
Transtorus busszal megyünk el Nyíregyházáig,onnan kocsival tovább
Nem hiszem,hogy lent majd gépközelve jutok
Így előre is:

PATRICKNAK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT!

millió puszi neki :D :D :D

király,mondta anyósom,hogy a belvíz,már a kert végében van :evil:
de azért 1-2 bográcsozást megejtünk :D :D :D

Nektek is majd jó 7végét,sok fagyit :D :D

puszi az összes kis gézengúznak!


:D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Patricknak Nagyon Boldog 2. Szülinapot kívánunk!!!
Kép
Kép
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nagyon boldog születésnapot kívánunk Patrick!

Kép
szonce82
 
 


aszem Csajszikáimnak is elege azaz melege van, nyüsziznek ezerrel...szerencsére gyorsan be is aludtak :lol:
Apa dolgozik, szupi vasárnap :?
extra meleg van ma :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

Kép

Hát rettentően Boldog 2. Születésnapot kívánok Patricknak!

ha a fent nem jelenik meg kép, akkor sajnos nem, tudtam beilleszteni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: pedig cuki beeeeeee-k voltak rajta.

Babusok: nelli hamarosan feltápászkodik,akkor adok neki egy kis varacskot, ha akarod, akkor kicsit örökbefogadhatlak, uyganis szegény uram ma is dolgozik, ekkora benn a gubanc :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: [/url][/quote]

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


ott a kép!!ott a kép!!ott a kép!!ott a kép!!ott a kép!!ott a kép!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


meghüjültem!
meghüjültem!
meghüjültem!
meghüjültem!


ezt szoncenak küldöm... :D :D :D :D :D :D

Kép[/img]

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: nagyon ügyi vagy :wink:
jaj köszi h taliztunk aszem megmakkantam volna egyedül :? :oops: :lol:
Csajok jol elfáradtak, fürcsi elött volt kis nyüszi de végül sikerült egyedül elintézni Öket, már szunyálnak is :lol:
azért jobb ha itthon van Apa :? :lol:
HAHO TÖBBIEK??? Tessék bejelentkezni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


holnap akarok ilyet venni nagyon szunyicsipésesek kezdenek lenni Csajok :?
http://www.bioszallito.hu/Galaktiv-bio- ... rmek-11234

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

NAgyon szépen köszönjük a szülinapi köszöntőket :lol:
Tegnapi nap tartalmasan telt, strandoltunk, haza fele mekiztünk és itthon tortáztunk ugye 18:15kor született :lol: :lol: :lol:
El is fáradtunk Patrick már 8kor aludt mint a bunda...
Ma tali??? Nekünk jó és remélhetőleg nem lesz hőség...jó volt ez a reggeli eső...bár mi a dörgésre ébredtünk 8)
mennem kell főzni...később még bekukkantok...
Szép napot.

Kép
nancy3
 
 


sziasztok!
[size=24]
Patricknak nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk!!!!!!

KépKép
kusi
 
 


haho!
Lady: érezzétek jol magatokat, tessék pihizni is aztán majd várjuk az élménybeszámolot :wink:
Szonce: voltatok strandolni? hova mentek?
Nancy: nem tom ma hogy érek haza, megyek ballagásra, az osztálykáméra :lol: Anyum már itt de jön Anyos is :lol: :lol: enyém a délután :lol:
vicces volt az esö éppen mosogattam és furi hangokat hallottam nem is gondoltam h dörög az ég azt hittem elöször vmi kukásauto :lol: :lol:
Kusi: hogy vagytok kanalazással?
na megyek gyorsan teszekveszek amig Csajok Anyummal játszanak, szép napot Nektek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:46-kor.
szonce82
 
 


Gombócka, köszönöm a képet. :) :) :) :) :D
szonce82
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatok én is? Melyik oldalon laktok?

remény73
 
 


Ahogy olvasom vannak, kik gyógytornáztatnak, csatlakoznék én is. Mi is a Gézengúzba járunk, 1 hete heti 2x fél órát, de a fiam semmit nem akar csinálni, de ha tehetné ülne, állna, de az előtte levő mozgások produkálásáig nem engedem. A torna alatt is annyira ellenállást tanúsít... s már várom hogy meginduljon a fejlődése.
Mellette Dévényezünk is, de heti 1 alkalom 4000 Ft, és ha ez hónapokig így lesz akkor a gatyánk is rámegy.
Próbálok visszaolvasni kinél mi van/volt, de talán egyszer sikerül.

remény73
 
 


[quote="remény73"]A írta:remény73hogy olvasom vannak, kik gyógytornáztatnak, csatlakoznék én is. Mi is a Gézengúzba járunk, 1 hete heti 2x fél órát, de a fiam semmit nem akar csinálni, de ha tehetné ülne, állna, de az előtte levő mozgások produkálásáig nem engedem. A torna alatt is annyira ellenállást tanúsít... s már várom hogy meginduljon a fejlődése.
Mellette Dévényezünk is, de heti 1 alkalom 4000 Ft, és ha ez hónapokig így lesz akkor a gatyánk is rámegy.
Próbálok visszaolvasni kinél mi van/volt, de talán egyszer sikerül.


Szia!
Én a helyedben engedném, hadd csinálja a dolgokat...mert sok mindenkitől hallottam miután már állt a gyerkőc utána kezdett el mászni....
ülés után kúszni....
Neurológus látta? Gondolom igen ha ott vagytok :D mit gondol róla?
Tornákon a kisfiam is sokáig hárított...de egy idő után elfogadta ma már fülig ér a szája ha megyünk...
Dévényes torna úgy ér vmit ha legalább hetente van 2-3-4alkalom..bár anyagilag tényleg megterhelő...de hát ha mussssz....
Nálunk szerencsére már csökkentek a tornák számai..de őszig mi is így csináltuk...azóta mind2 hetente 1*van....

Kép
nancy3
 
 


Szonce: Flórián mögött a panelban van egy kismama bolt :D én céundában vettem az összes kismama rucimat, ott volt a legolcsóbb és legcsinibb, még mindig azokat a felsőket hordom :D + vettem egy bandázst :D

Babusok szuperül megy! :D fél adag vaníliás rizspép kb. 3 perc és akkor még túloztam is :D :D :D :D :D :D
délelőtt kap gyümit, holnap veszek babakekszet majd reszelek bele mert a nagy mozgolódásban fogy törpi :? :D
csak a főzi nem csúszik, még a nyelvét is a szájához szorítja, ha véletlenül ki is nyitja a száját akkor se tudom betuszkolni a zöldséget :D :D :D :D

mi is pancsoltunk tegnap, nagyon élvezte Beni, hatalmasakat kacagott, de hideg volt a víz, nem mertem sokáig bent maradni vele

remény73 üdv :D :D :D :D :D
Mi Duna felöli oldalon lakunk, Ti?

KépKép
kusi
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:46-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!
Remény: üdv!!! Jó h jöttél, Mindenkit szeretettel fogadunk :wink: mesélsz kicsit magatokról? :wink:
De jó gyarapodik a pasifront :lol: :lol: :lol:
mi hegyfelöliek vagyunk, Ti?
de jo, h még mostanság is csatlakoznak ujak, hajrá, tessék jönni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jaj nagyon jo volt ballagás, volt kisfilm meg tánc meg a nyolcadikosok irtak egy dalt, kicsit pityeregtem is, mégiscsak az osztálykám :oops: :lol:
hát nálunk mindig ilyenkor van a ballagás :lol:
nagyik voltak Csajokkal, szerencsére tudtak jönni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na majd még jövök de közben fözöcskézek is, csak krumpliipürét szeretnék :lol: Anyum tegnap hozott fasirtot :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na ma meg sehol senki??? :cry: :cry: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Na tessék jönni, mert ugysem hiszem el, h kint vagytok ebben a szupi idöben :lol: :lol: :lol: :lol:
na még elfelejtettem ezeket... :oops:
Szonce: nagyon jo ez az uszogumi :wink: mi nenedent fogkrémet használunk ezt nem kell kiköpni Csajok szeretik, már kiabálnak a kádbol h sikasika mikor meglátják a polcon a fogkefét (ezt szoktam mondani miközben fogat mosunk :oops: :lol: ) nem hagyják nagyon h én mossam, de azért probálkozom, de egyre ügyesebbek én is szoktam ilyenkor fogat mosni és akkor látják, probálják utánozni :lol:
rucikat én turiztam meg kaptam kölcsönbe, ja meg cundájba én is vettem egy szebb darabot, itt a dm melletti kinaiba voltak kismamafarmerok nagyon örültem mikor már kinöttem amik voltak és nem akartam vagyont költeni itt vettem egy hatalmasat aszem 2-3ezer körül volt, teljesen jo volt, felsöket olyan tunikásabbakat vettem régebben is (ápol és eltakar :oops: :lol: ) azokat simán tudtam hordani, még most is :lol: :lol:
mai sztori: Csajszikáim szokásos kiabálják h sapa (itt log a fogason és szolnak ha fel akarják venni) odaadom erre kiabálnak h bimbi, ez a bambi mert van egy uj sapi amin bambi van és csak párszor mondtam nekik h az a bambi tök jol megjegyezték annyira cukik voltak :lol: :lol: szoval már válogatunk is :lol: :lol:
tegnap végre sikerült szandit szerezni, nem volt egyszerü, nehogymá a környéken legyen egyforma ugyanabban a méretben :lol: :lol: végül nem egyforma lett hanem más szinü, de rájöttem, h egyre inkább szeretem ha csak hasonloban vannak vagy csak pl. gatya vagy polo egyforma, persze azért minmdig akad pár egyforma darab is :oops: :lol:
ilyesmi:
Kép
és persze nem utso szempont h ne 10ezer/db legyen :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 16:49-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu ez nagyon jol hangzik :wink: :lol: :lol: szupi hirek, remélem igy is marad a melo :wink: akkor megoldodott h hol strandoltok a közelben a nyáron :wink:
dokihoz drukk :wink: bizti minden rendben lesz, de mégiscsak jobb ha utánanéznek a dolgoknak :wink: és Ádámmal volt epeköved?
nekünk egész jo éjszaka volt, nem keltek csak 5 körül kaptak vizet aztán még fél7ig szunya volt :lol:
deee egyre hisztisebbek és nem ugy tünik h leszoknak a fejemetaföldbeverem produkciorol :? már látom mi vár rám :lol: :lol: meg a szokásos a másiké kell mégha uaz van nálam is... :lol: :lol: :lol: és ez leginkább LAurcicára jellemzö szegény Tammaci mindent ráhagy :cry: kicsit félek ettöl h ez hogy alakul probálok nem beleszolni de néha musz remélem kicsit kinyilik Tamma csipája is mert ez igy nem jo h Laurci a fönök állandoan :? bár azt mondják mindig van egy dominánsabb az ikreknél...na majd kiderül :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nagyon csinik ezek a nacik :wink:
még van a 2in1 outletje a mammutnál meg a rendes bolt is nem olcso, de az outletben ki lehet fogni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: mi volt a baj éjjel kiderült?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?