Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsoly!

Gratulálok, éééééééééééééééééééééééééédddddddddddiiiiiiiiiiiiiiii!

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, 2005. márciusban fogok szülni ha minden igaz.
Azt szeretném megkérdezni, hogy a Sote-n ha császárra kerülne a sor, altatásban vagy epidurális érzéstelenitéssel műtenek?
Előre is köszi a segitséget
musi
 
 


Szia Amoni! Én a héten voltam Ács doktornál az új rendelőjében, a terhesgondozás 6000 Ft.
emma

Kép
emma8
 
 

 
 

Sziasztok!
Mutikám: nem semmi éjszaka volt! Szegénykém!

Orsoly: gyönyörűséges a nagylegény! Kép
Maszat: Anna annyira ügyesen ül már, hogy csak na! És látom, nem hagyja másra az irányítást. Kép

Musi: sziaKép Ha tuti császásr, akkor lehet kérni epidurált előre. Ha viszont rendes szülésnek indul, és sürgősen vágni kell, akkor altatnak. kivéve, ha olyan szerencséd van, mint nekem, hogy a dokid talál egy másikat, aki megcsinálja gyorsan előtte. (Nekem rendes szülésnek indult, kaptam epidurált,és a császárnál így nem altattak.)
shine
 
 


Sziasztok!

megszuletett a szulestortenet, a gyermekagyrol is irok majd megKép

Szeptember 23-an hajnali fel 5-kor arra ebredtem, hogy wc-re kell mennem. Ahogy vegeztem es felalltam, halk pukk es elkezdett folyni a magzatviz. Felebresztettem a paromat, gyorsan keritettunk pesztrat a nagytesonak. Kozben felhivtam a szulesznot, hogy szulunk, mondta hogy gyorsan bonyolitsuk a pesztra-kerdest, ne varjak sokaig a csorgo magzatvizzel. Vegul kevessel 6 ora elott ertunk be, a szulesznom mar vart. Az ugyeletes doki pontban 6-kor vizsgalt meg, ketujjnyi tagulast mondott. Kozben nagyobb mennyisegu magzatviz tavozott, amit a szuleszno mekoniumosnak latott, igy amint atkisert a szuloszobara, ramkototte a ctg-t. Kozben gyakorlatilag nem volt fajasom, neha egy-ket kobor. Vagy feloraig heveresztem a szuloagyon, neha kisebb fajasocskak jottek. Aztan kikonyorogtem hogy felallhassak, legalabb amennyit engedett a ctg zsinorja, annyit maszkalhattam. Ez kb 7 ora fele volt. Fel 8 korul mintha beindult volna valami, 3 percenkent jottek a fajasok, de kis rovidek, par masodpercesek, nem voltak nagyon remesek. Aztan megint ritkultak, ki-kimaradt egy-ketto. 8-kor felhivott egy baratnom, elcsevegtunk kicsit, megint nem nagyon volt fajas. Negyed 9-kor megvizsgalt a szuleszno, meg mindig 2 ujjnyit mondott. Tovabb jarkaltam, fajasok hebe-hoba, de rovidek, ott sohajtoztam, hogy mikor lesz ebbol szules. Kozben befutott a dokinenim is, haromnegyed 9-kor o is megvizsgalt, bo 3 ujjnyi a tagulas! Huha, haladunk! Kaptam egy mehszajlazito szurit, es ravettem a dokinenit hogy a magzatviz ellenere vegyenek mar le kicsit a ctg-rol, es kimentem a folyosora fel s ala vagtazniKép Na ekkor volt kb 3 nagyobb fajas, idokozt mar nem neztem, de ezek mar fajtak. 9 elott par perccel mondtam a szulesznonek, hogy mintha nyomni kene, de csak lajtosan, nem tudom ez az-e. Azt mondta, inkabb megvizsgalt, mertugye eleg gyorsnak tunt a tagulas. Kiderult, hogy a mehszaj gyakorlatilag eltunt, de egyebkent ez a vizsgalat nagyon gaz volt, gondolom a maradek mehszajat probalta elsimitani. Itt kezdtem kicsit elveszteni a fejem....A szuleszno kiment szolni a dokineninek. En meg kozben behisztiztem - szegyen ide vagy oda -, kozoltem hogy nem birom, nagyon faj stb. Mondtak hogy ok, kitolas, de ecceruen nem talaltam a jo poziciot, kozben viszont jottek a tolofajasok es borzaszto modon elkezdte preselni a mehem kifele a babat. Na innentol borzasztosag volt ez egesz, a fajasok gyakorlatilag folyamatosan jottek, en meg semmi mast nem tudtam csinalni csak nyomni-nyomni. Es kozben mi jart neha a fejemben? Hogy jezusom, itten kiabalok, szegeny szomszed kismamaKép)) Na mindegy, vegulis nem tudom hanyadik fajasra, 9.10-kor jott a megkonnyebbules, kicsusszant Botond. Hallottam, hogy mondjak, huuu de nagy. Kertem, szoljanak a ferjemnek (aki a kitolasnal kimenekult). Par percre megkaptam a babat, de kozben kezdodott a macera alul, es feltem hogy kiesik a kezembol, igy elvitte a szuleszno meregetni stb. Mivel ez ott tortent mellettem, igy en is lattam hogy 3x is felrakta a merlegre,majd nem szolt smemit, merte a hosszat. Kerdeztem, mekkora a sulya, viccesen odaszolt, hogy tobbszor is 5300-nak merte. Kozben sorolta hogy hossz 59, fej 38 (na itt felszisszentem), mellkas (vagy has?) szinten 38. Aztan odahozta megint, kerdezem, megis hany gr? Mondta hogy hat 5300, na itt altalanos elkepedesKép Dokineni a suly hallatan bekottetett egy oxitocin infuziot, hogy a mehembol kiuruljon minden aminek kell. A mehlepeny kicsit varatott magara, de aztan szepen kijott. A varras rossz volt nagyon, de vegul csak vege lett. Kiderult, hogy alig kellett gatmetszes, es Botond sem rombolt melle sokat. Talan ennek koszonheto, hogy a 3. naptol gyakorlatilag semmi nem faj alul, nem is erzem a gatsebet, guggolok, futok stb. A gyermekagyon egyebkent a csodajara jartak Botondnak, jottek a pathologias noverektol kezdve rengetegen csak ugy, megnezniKép A szulesrol meg annyit, hogy midenkinek ilyen vajudast kivanok, gyakolratilag nulla fajassal kitagultam, a kitolast viszont az ellensegemnek sem kivannam. Nagyon bennem maradt, mondtam is a dokineninek hogy a 3-at max programcsaszarral vagyok hajlando megszulniKép

Kepek Botondrol itt:

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=6730

Az utolso kepeken egy szobatarssal lathato, aki 3500 grammos atlagos sullyal szuletett ugyanazon a naponKép

orsoly
orsoly
 
 


Szia Orsoly!

Nagyon nagy gratula hatalmas fiacskádhoz Kép
Ahhoz képest, hogy Botond milyen hatalmas nagyon gyorsan született meg Kép
Még egyszer gratula Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Eladó egy Babysense II. márkájú (Madarász utcai gyermekkórház ajánlásával forgalmazott), teljesen új, ki sem bontott kétpaneles légzésfigyelő készülék garanciaval.
Ára: 32 e. (Eredeti ár: 50 e.)
Érdeklődni: 06-30-6820220 illetve az emduan@yahoo.com-e-mailen
emduan
 
 


Sziasztok!

Orsoly!
Gratula még egyszer Botondhoz!!!!
Tényleg kedvem lenne maminak lenni másodszor is :-)
Milyen otthon?
Nagy tesó hogy fogadta?
Tejcsi rendben?
Na, még 1001 kérdésem lenne, remélem még írogatsz magadtól is...

Csajok! Mi a helyzet? Úgy eltüntetek, mint a süllyesztőben a színész.
Hol vagytok? Tali????

Hol vannak a nagy motorosok???


ÉBRESZTŐ!!!!!

Na megyek, mert magányos vagyok.

Pusszka Mindenkinek.

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Krizsi!
Na itt is jelentkezik egy magányos mami! Most mondjátok meg, van igazság a Földön??? Párom 2 napig Münchenben, holnap hazajön, én meg holnapután elutazom... Münchenbe. A franc egye meg! És vége az Oktober-Festnek is! Grrrrrrr

Én éppen jelezni akartam, hogy jövő csütörtökön szabin leszek, mert Balázsnak kontroll éshát szabad az egész napunk lényegében, nem lehetne egy tali?

Annamari
muter
 
 


Annamari,
ha délelött, beneveznék Mátéval. És pénteken beszélgethettek Andrissal Münchenben. Kép
solya
 
 


Szia Emma!

Látom Te Ács doktorhoz jársz terhesgondozásra.
Arra lennék kiváncs, hogy csak a rendelőjébe lehet hozzá menni? A kórházban nem lehet megkeresni? Ha valami problémám adódik, akkor a következő csütörtökig kell várni?
Bocsi a sok kérdésért Kép

Köszönöm, Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annamari, Solya,
nekünk is jó lenne a jövő hét csütörtök, ha valami számunkra BKV-val is megközelíthető helyen lesz a tali. Ja, és ha tudok ott szoptatni. (A kétóránkénti evés sajnos ezzel jár Kép)
PP
pöttöm_panna
 
 


Pirus: irtam neked mailt, de visszadobta, azert majd meg megprobalom elkuldneiKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Orsoly, akkor küldjed a kolupi@hotmail.com-ra, lécci, hátha úgy megkapom!

Csajok, tali nagyon jó ötletKép Nekünk mondjuk a délután jobb lenne, mert délelőtt dolgozom és Zsombi is oviban van. De ha inkább a délelőtt jobb mindenkinek, akkor megoldom (kacsintós fej).
Lehetne a múltkori helyszín? Állatkerti játszó? Ott lehet szoptatni és pelenkázni is.

Köszönjük a kedves szavakat Zsombiról.

Most rohanok, de még próbálok jönni!

Legyetek jók!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


SziasztokKép

Mi is vagyunk, csak elég lóti-futi a napunk.
Dani sajnos megfázott és most dáthás szegénykém, már egy hete, szerencsére ugy néz ki hogy kilábaló félben van már és csak a nózija folyik egy kicsit.

A jövőheti taliban mi is benne vagyunk, bár egy kicsit messze van a helyszin, de majd megoldom valahogyKép

OrsolyKép
Gratula, ez mindkettőtöknek nagy teljesítmény volt. Gondolom csodájára jártak Botondnak az osztályonKépKép
Az a kép a végén nem semmi a két babócáról, jó nagy a különbség, belegondoltam hogy Dani is 3440 el született, olyan pici volt és vagy majd három hónapos volt mikor 5300 gramm lettKép

Mindenkinek további szép napotKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Tali????!!!! De jó!KépKépKép Minket is érdekel. Jó a helyszín is.

Bobó végre meggyógyult - remélem, ez hosszú ideig így is marad!

Terika
terika
 
 


Sziasztok,
sajnos a helyszín nekünk nem jó, nem nagyon tudunk oda eltömegközlekedni a babakocsival. Kép
Hacsak nem tudja valaki, hogyan lehet megközelíteni az állatkertet alacsonypadlójú busszal, mondjuk a Deákról.

PP
pöttöm_panna
 
 


PPKép

4 es busszal plKép
Az már új tipusu és megáll a Hősök terén, onnan már csak be kell sétállni, mi is azzal fogunk menniKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági,
köszi! Kép
és honnan indul a 4-es?
PP
pöttöm_panna
 
 


PPKép

NEm tom hogy már befejezték e az épitkezést a Deákon, mert ha igen, akkor a 47 es villi végállomásával párhuzamosan van egy földszintes üzletsor, amit már régóta terveznek lebontani, annak az oldalában van a végállomása. Ha még tart akkor meg bent a régi buszpályaudvarnál van a végállomása, a szállodával szemben, közel a gödörhözKép tudod ahol a nemzeti lett volnaKép

MEgbeszélhetjük azt is hogy talizunk a Deákon és együtt megyünk, ha gondolodKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szia Annácska,
én most voltam először Ács dokinál és sajnos nem tudom, hogy a kórházban mikor rendel. Az biztos, hogy oda is tudsz menni hozzá, ha nem akarsz a magánrendelésére járni.
Nekem egyébként azt mondta, hogy ha bármi kérdésem, vagy problémám van, hívjam bármikor a mobilján - szerintem, ha olyan dolog történik, ami nem tűr haalsztást, behív a kórházba és nem kell kivárni a csütörtöki rendelést.
Emma

Kép
emma8
 
 


Szisztok!

Végre lenne egy újabb tali!!!
a hol kérdés úgylátom már tisztázódott, de a mikor még nyitott... ;-)
Írjatok csajok.
Én ugyan dolgozom, de igyexem menni és Pannát is vinni.
OOOOOlyan nagy, hogy csak na.
16-án lesz KETTŐ éves. Huhh ha belegondolok, hogy nemrég még milyen kis picurka volt, hogy szoptattam... most meg mindenféle huncuttságokat csinál, rosszalkodik és BESZÉLget.

Na, szóval írjatok és megyünk.

Pusszka Mindenkinek.

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Írtam egy nem túl hosszú, de annál örvendőbb levelet, hogy hurrá tali + mi is mennénk, ha mondjuk délután lenne.. meg ilyenek, erre nem eltűnt az én gyöngyszemem???!!!
Na, ilyen ez a net.

Na szóval.
Nagyon klassz lenne, ha lenne....
Vinném a csajszimat is! Hajjjj jövő szombaton (16-án) lesz KETTŐ éves.
OOOOOOOlyan nagy, hogy csak na. Nem oly rég még szoptattam, nem bírtam letenni a karjaimból, mert mindig anya kellett, mostmeg táncol, rajzol(gat), huncuttkodik és BESZÉLget.
Tündérke.

Itt is köszönet Vermes dokinak, akinek "köszönhetem" gyermekem.... :-))) (persze a párom is kellett hozzá ;-))))

Na megyek még dolgozgatni, aztán a babóczámhoz haza.

Pusszka Mindenkinek.

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Ági Kép
Jó lenne együtt menni, főleg mert én a Játszóházat sem tudom, hogy hol van. Kép Akkor majd ha véglegesedik a tali időpontja, egyeztetünk, jó?
köszi, szia
PP
pöttöm_panna
 
 


PPKép

Ezt megdumcsiztukKép Mihelyt végleges ugy mi is igazitjuk óráinkatKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


PP, Ági,
velem meg találkoztok majd az Állatkert elött, jó? Kép
Solya
solya
 
 


SolyaKép

Természetesen és szivesenKép De akkor tényleg majd egyeztetjük az óráinkatKép Engem nem lesz nehéz eltéveszteni, csak be ne tereljenek az állatkertbe, mint az idei elveszett elefántmamájukatKépKép

ÁgiKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Legelőször is: Orsoly!
Hatalmas gratuláció a manótokhoz, nagyon szép súllyal született. Nagyon szép baba!

Csajok! Solyától tudom, hogy babatali lesz jövő csütörtökön, ha még nem tagadtatok ki, akkor Nándival mi is résztvennénk ezen a bulin.

Mindenkit üdvözlök:
Benő
beno
 
 


Solya!

OFF: nem találjuk az email címed. Blazseknál szombaton ötye lesz. Én hozom az összes kölköt. Nincs kedvetek kijönni?
Zsófi (szabo.zsofia@axelero.hu)
szzsofia
 
 


Solya,
OK, akkor veletek majd az Állatkert előtt. Máté ezek szerint még nem jár bölcsibe?

Ági,
hogy lehet ilyet írni magadról?! Kép

Benő,
tök jó, hogy ti is jöttök!

Mindenki,
nadeakkor hánykor is van a tali???
pöttöm_panna
 
 


PPKép

az igazság az igazságKép még ha fáj isKépKépKép

Viccet félretéve, tényleg mikor talizzunk akkor?
Valami emberi időpont kéne mert sajnos már hamar sötétedik és nekem még haza is kell jutnom Danival az istenhátamögéKép

pusz
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Csajok!

Mi is megyünk, ha minden igaz! Időpontban rugalmasak vagyunk, egész nap jó, legfeljebb késünk....
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Húúú, dejó volt az ötletem!!! Igazából én a délutánra gondoltam, mert 10 és 12 között kell menni a dokihoz Balázzsal, szóval mi majd du csatlakoznánk.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos nekünk sem megy a délelőtt, mert csütörtökön be kell mennem a céghez. Csak kb. fél 3-kor tudnánk indulni itthonról, vagyis Gödöllőről!

Orsoly, mélt megkaptamKép amint lesz egy kis időm, írok!!!

Terika, hétvégén nem voltunk itthon, de most már összehozzuk a látogatást!!!

Mi holnap megyünk egészséges rendelésre, délután. Irulok-pirulok, de a 15 hónapos oltás óta nem voltunk, így lassan 21 hónaposan illik már elmennünk.

Szuper lenne, ha összehoznánk a talit, már olyan nagyon kíváncsi vagyok mekkorát nőttek a gyerkőcök, és azokra is, akikkel eddig még nem találkoztunk személyesen!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Nekünk bármikor jó.
PP
pöttöm_panna
 
 


Pirus,
én sosem voltam egészséges rendelésen. Na jó, talán egyszer. De sose mondta senki, hogy kéne. Hiba volt?
Hát a délután nekünk húzós. Ebéd után Máté bealszik, Sáráért fél 4 körülre haza kell érni az oviba. És éppen családi dögrovás van. nem is biztos, hogy tudunk menni.
solya
 
 


Sziasztok!

Solya, Nekünk 1 éves korig havonta javasolták, azután a 15 hós oltáson voltunk és most. Zsombi 85 cm és 11,3 kg. Ahhoz képest, hogy fél évesen még nem volt 6 kiló sem...Kép

Nem holnap, hanem ma megyek be a céghez. A privát méljeimmel teljesen el vagyok csúszva, na igen, ha egyszer az ember lánya dolgozó nő lesz (angyalkás fej).

Szóval el tudunk indulni ebéd után, mert Zsombi majd alszik a kocsiban.
DE lesz egyáltalán tali?????

Solya, jobbulást kívánok Nektek, remélem nincs komolyabb baj. Tegnap a dokinéni mondta, hogy évről évre makacsabb és erősebb vírusok tombolnak. Most is egy ilyen időszak van.Kép
Ma megyek én is gyógyszertárba, kiváltom a homeos bogyókat, amiket tegnap felírt Zsombinak, magamnak Elevitet, férjemnek Activált, tápszert, C-vitamint, Sterimart...félek ott maradok mosogatni, vagy mi...Kép

Most pedig megyek és összeszedem a gyereket, indulunk bölcsibe.

Puszi Mindenkinek!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


SziasztokKép

Jányok akkor holnap mikor is talizzunk??
Kérnék szépen időpontot, hogy tudjam magam miheztartani és sikeresen elkésniKépKépKépKépKép

Nálunk, most hála Danin kivül senki nem esett bele komolyabban a náthába, időben c vitaminoztunk, meg teáztunkKép

Manó egyre elevenebb, mostmár az egész lakást uralja, erősen gondolkodom egy porázonKépKépKép Megtanitottam neki, hogy ha kérdezem mutassa meg, hol az óra amit csináltam neki, nagyon édi ahogy mutogat rá. Tegnap játszani akartam vele a hol a szemed, szád, fejecskédet, és mikor kérdeztem hogy hol az orrod lelkesen mutogatot az óráraKépKépKépKép Igy ezentul nozizni fogunk egy darabigKép

Hánykor tali holnap????

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak úgy ide írok, de szertném a segítségeteket kérni.

Ismeri innen valaki Dr.Paulin Ferencet???

Ő a II.számú klinikán van és docens meg a vezetője, ha jól tudom.

Járt valaki innen hozzá vagy tudtok esetleg valamit róla, hogy milyen?

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Mi 3 körül (+ / - félóra Kép) tudunk érkezni holnap. A helyszín a játszóház? Az ugye már biztos?Kép

Picus, Shine, Maszat, Krizsi + akiket még kihagytam vajon tud róla, mire készülünk?

Ági!
Bobó pont ugyanígy keverte az órát az orrával.Kép

Pirus!
Majd egyeztetünk holnap a látogatást illetően.Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Na Lányok,
akkor mi van??? Kép
Lesz tali holnap vagy sem? Úgy néztem, egyedül Solya írta, hogy nekik a de. lenne a jobb, de lehet, hogy egyáltalán nem is jönnek, viszont többen azt írták, hogy nekik csak a du. jó.
Legyen akkor délután, mondjuk 14-től? Az Állatkerti játszóház?
Mindenki jelezzen, hogy jó-e neki! Kép
PP
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!
Máté tegnap este még hányt, úgyhogy mi sajnos kivonjuk magunkat a forgalomból, utat engedve a délutáni találkozónak!
Szerettem volna elmenni, de nem szívesen tenném ki sem Mátét egy nehézkes, neki esetleg rossz hangulatú dolognak, sem pedig ti gyerekeiteket a fertözésnek.
Arról nem is beszélve, hogy a du. 2h a lehetö legrosszabb nekünk. Kép, tekintve, hogy Sáráért oviba kell menni fél 4re.

Jó dumálást!
solya
 
 


Sziasztok!

Mi délelőtt dokihoz megyünk, úgyhogy az kilőve.- Délután megpróbálom rávenni a férjemet, hogy vigyen el bennünket. Ez hol is van pontosan? Mármint gondolom, az Állatkertnél, de mégis merre? A főbejárattól merre induljunk?
shine
 
 


Sziasztok!

Jó a két óra nekünk, ha elalszik Manó, akkor késünk. Meddig lesztek ott?

Shine! A Cirkusz bejáratának bal oldalán van a játszóház bejárat (Tehát az Állatkert felőli oldalán).
Fulescsacsi
 


Sziasztok,

Nem tudja véletlenül valaki a szülésfelkészítőt szervező védőnő telefonszámát? (Ha jól emlékszem, Németh Évának, vagy hasonlónak hívják...)

Köszi,
Zita
parazita
 
 


ZitaKép

A 2100290/3246 melléken vagy a 30/8509965 mobilon tudod elérni Németh Éva védőnőt, ő szervezi a felkészítőt.

Akkor most hánykor talizunk 2 és 3 között??

PPKép
Mit szólsz egy két órai randihoz a Deákon?
Mondjuk a 47 es villi végállomásánál?

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


ShineKép

Nem kell bemenni az állatkertbe, hanem a keritése mellett végigsétálsz a Cirkusz felé akkor, lesz ott egy bűfé a végénél és ott van a bejárata, pont a két műintézmény találkozásánál (cirkusz és állatkert). Szépen bemész egy kis kacskaringós macskaköves uton és bent a sarokban lesz a játszóház. Lehet kérni szekrényt a dolgoknak, váltócipő van a felnötteknek, van szoptatási és pelenkázási lehetőség, meg etetőszék is.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági,
OK, akkor 2-kor a villamos végállomásánál a Deákon! Fekete dzseki lesz rajtam és egy bazinagy babakocsit fogok tolni. Kép

Csajok,
akkor mindenkinek jó a 2-3 óra közötti kezdés?

PP
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, hogy páran jártok az Ács dokihoz, tőletek szeretnék segítséget kérni.
Érdeklődnék, hogy hol van az új rendelője, illetve telefonszáma, mert úgy olvastam, hogy a Margit krt. már nem aktuális. A privát emilem platipus@axelero.hu

Köszönöm, sziasztok!
platipus
 
 


PPKép

Ok vettem a jellemzőketKépKépKép
Az enyémek: Keress egy elefánit egy örökmozgó kölökkel, két változatban vagy kenguruval, vagy babakocsival.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?