Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Judyt Kép
Nagyon örülök, hogy minden rendben azokkal a kiskatonákkal! Kép A férjed ugye megnyugodott? Kép

Vanda Kép
1 fiú 1 lány ikreket szeretnék, de teljesen mindegy Kép Csak már lennének Kép

Sysy
Üdv köztünk! A fájdalom szerintem nem rendellenes, de hogy 19 napra jön menzid az érdekes. Ráadásul 3 negatív teszt után hogy terhes lennél... persze lehet hibát keresni a tesztekben. Szerinte péntekig próbálj megnyugodni, addig hátha megjön, ha meg nem, akkor a doki csak útbaigazít már.

Szia Kóbor!
Sok sikert a tesógyártáshoz! Kép

Lányok, nekem ma megint lement a hőm, 36,5-re. Asszem ezután már nem fog feljebb menni, a tesztelést is elfelejtem egy időre Kép Nem repdesek a boldogságtól, olyan jó volt a férjemmel együtt várakozni ezekben a bizonytalan napokban, olyan drága volt ahogy hallani se akart menziről Kép Ma vagy holnap meg fog jönni, ez tuti Kép Persze, mert nem raktam ki cserepet az erkélyre, és nem tudtunk 2 naponta szexelni, és mert elfogadtam, hogy jó nekem a jövő hónap is, de akkor ikreket ám! Kép

Móni Kép
Én is nagyon kíváncsian várom az eredményt!

Köszi mindenkinek, hogy az elmúlt napok izgalmait megoszthattam veletek, és drukkoltatok! Következő ciklusban folytatjuk! Kép

Tündi
Vendég
 


Szia Vanda!
Úgy fáj a hasam mintha megakarna jönni de ezt hetek óta időnként érzem.Ma kéne megjönnie ha az előző 19 naphoz nézem.De én már nem tudom hogy mikortól számoljam.Soha nem volt még ilyen hogy ennyire hamar megjött volna.Te voltál már ebben a cipőben?
Sysy
sysy77
 
 


Judyt
Nagyon drukkolok nektek! Mindent bele!

Móni
Várjuk a híreket.Hol vagy?

Vanda72
Még nem vagyok fenn a listát, de ha lehet szertnék felkerülni. Aranyos vagy, hogy megkérdezted.

Tündi30
Közzé teszem a hőtérképem.Köszi a segítséged.
Ma van a 16. cn.
36, 36.2, 36.3, 36, 36.4, 36.4, 36.1, 36.1, 36.2, 36.4, 36.2, 36.4, 36.5, 37, 36, 36.2
Hogy mi volt ez a 37 ????
Hanyadik napig várható (max)tüszőrepi?
Jura
jura
 
 

 
 

Szia Tündi!
Nekem is az a fura hogy ilyen hamar megjött a múlt hónapban.Annyira várom a pénteket hogy többet tudjak!!!!!!!!!
Sysy
sysy77
 
 


Tündi!
Jajj neeee.Kép
Nagyon drukkoltam nektek.
Átérzem a helyzetedet.
Ne add még fel. Tudom könnyű ezt mondani.
Ha mégis megjönne, akkor tessék kitenni a cserepeket, szám szerint 2 db-t, és hajrá az ikrekért.

Igen, a férjem részben megnyugodott, de azt mondta, hogy majd csak akkor fog teljesen, ha egészséges gyermekünket fogja a kezében tartani.Kép
Hát nem édi kis pofa.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jura!
Szívesen beteszlek a táblázatbaKép, csak írd meg az adataidat. Név, életkor, lakhely, mióta próbálkoztok, hanyadik cn-od van ma.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jura!

Szerintem az volt a tüszőrepid.

Remélem akcióztatok!Kép

Mea
mea
 
 


Jura!
Szerintem is az volt a tüszőrepi, pontosan a 14. napon.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!
Nagyon sajnálom!!

Stella!
Veled mi a helyzet?
zsófi76
 
 


Én mindenkinek szorítok aki babát szeretne!Kép))))))))))
Annyira várom a pénteket!!!!!!!!
Sysy
sysy77
 
 


Zsófi!
Bocsi hogy belekotyogok.
Stella és a férje ma mentek kivizsgálásra, majd csak holnap fog jelentkezni.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sysy77,
szerintem minden ok lesz, lehet tenyleg, hogy baba van a dolgok mogott. Pentekig ki kellene birnod, ha viszont feltunoen mashogy faj a hasad, mint a mensidnel szokott, akkor menj orvoshoz. nekem egyszer volt nagyon durva gorcsolesem akkor, amikor meg kellett volna jonnie, az egy mehenkivuli terhesseg volt. de az neked nincsen, az eleg ritka azt hiszem es nagyon faj! ugyhogy nyugi, mar csa 2-ot kell aludni!

Tundi,
sajnalom, de azert meg ne temessuk el ezt a honapot. Bar az ikreket nem adjak konnyen...
vanda72
 
 


Jaj, lányok mindjárt sírok, olyan szépeket írtok nekem.

Mea, Judyt
Ha tényleg pont a 14. napon volt a tüszőrepim akkor miért csökken vissza a hőm? Nem kéne fenn maradni akár van baba akár nem? De akció volt előtte is , akkor is, utánna is.
Íme az adataim:
Juranek Krisztina, 29 év, Száron lakom, 2 hónapja próbálkozunk , ma van a 16. cn.

Tündi30
Sajnálom, úgy vártuk a jó híreket.
jura
 
 


Vanda!
Köszi a nyugtatást de egyszerűen már másra sem tudok gondolni mint hogy valami nagyobb baj van!Kép
Lehetséges hogy a tesztek nem mutatják ki ha terhes valaki?
Mindjárt nennem kell dolgozni!
Jajj olyan soká lesz még péntek!!!!!!!!
Sysy
sysy77
 
 


Jura!
Tudomásom szerint a tüszőrepi után is fenn kell maradnia bizonyos ideig a hődnek, és csak akkor megy le ha meg fog jönni.
Ezt ne vedd kész ténynek, hangsúlyozom, hogy az én tudomásom szerint.
Remélem nem keserítettelek el.

Na azért legyen valami jó is, mindjárt felteszem a táblázatot.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sysy!
Igen én már halottam ilyen esetről, hogy vannak olyanok akiknél nem mutatja ki.
A dokid biztosan elküd majd vér, vagy vizelet vizsgálatra, az majd pontosabbat tud mondani.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
De nekem csak kb. másfél hét múlva kéne megjönnie, nem csak előtte megy le egy-két nappal a hő ha nincs baba?!?!?!?!

És köszi a táblázatot!

Lányok, szerintetek hogy működik egy normális hőtáblázat tüszőrepi után?

Babus
Neked milyenek voltak a hőid? Kicsi Kristófod hogy van?
jura
 
 


Judyt!
Úgy szeretnék már tudni valamit,mert ez a bizonytalanság a legrosszabb!Attól félek hogy valami nincs rendben velem!De még olyan soká lesz péntekKép
Egyébként te hogy vagy?
Sysy
sysy77
 
 


<font size="+1">Lányok!
Itt van a mai táblázat:</font>

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép
Ez nagyon jó hírKép

Tündi
SajnálomKép De tudod,megbeszéltük a következő hónapotKép

ZsófiKép
Most már egyre inkább babagyanús vagyKépEz az álomkór nagyon-nagyon feltűnőKép

Sysy
A tesztek sokszor nem mutatják ki a terhességet. Ha még nagyon korai a terhesség, nincs annyi HCG a vizeletben, hogy egy egyszerű teszt kimutassa. A vérből viszont sokkal hamarabb kimutatható. De pénteken minden kiderülKép Már csak kettőt kell aludnodKép

Jura
Én is úgy tudom, hogy a hő fentmarad tüszőrepi után.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jura!
Szerintem semmit nem jelent, hogy nem maradt fent a hőd, csak bízz benne (ha már ennyire időben voltak az akciók), hogy babátok lesz.
Te legalább már azt tudod, hogy mikor volt a tüszőrepid! Én már a 23. napon vagyok és még mindig nem tudom, hogy volt-e tüszim. Azaz tudom, hogy még nem volt Kép Szár nagyon jó bulis hely Kép

Tündi30! Nagyon szorítok! Annyira jó lenne, ha tényleg ikreid lennének. Nálunk azt mondják, jó eséllyel indulunk, mert anyunak vannak ikertestvérei. Azt mondják, akkor már benne van a génekben. Az lenne ám a nagy boldogság, pedig sokan féltenek tőle. Nálatok vannak a családban ikrek?

Sysy! Nagyon szorítok, hogy baba legyen. Amúgy a doki úgyis alaposan meg fog pénteken vizsgálni, akkor minden kiderül! Addig pedig sok-sok gyümölcs és semmi izgalom.

Zsófi! Én is akarok aludni!!!

Judyt! Na látod, mi megmondtuk Kép
pilis
 
 


Pilis!
Jó lenne ja minden ilyen könnyen menne.Kép
Légyszi akkor mondjátok most azt, hogy most ebben a hónapban nekünk is összejön a babuci.Kép

Babus!
Szerinted a dokim a 13 cn-on már tud valami kézenfoghatót mondani a tüszőm állapotáról, ha nekem 30 napos a cilkusom.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sysy!
Figyelj már miből állapította meg a dokid, hogy 51% hogy terhes vagy?
Köszi a kérdésedet, most már jobban vagyok, már kikerültem a hullámvölgyből.Kép
Tudod amikor megjön utánna mindig letört vagyok, de ilyenkor a cilkus közepére mindig felerősödök, mert bízom benne, hogy hátha most összejön.
Kitartás!!!
Légy optimista!!!
Minden rendben lesz!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Olyan rendesek vagytok lányok!
Köszi az együttérzéseteket!
Nagyon szeretnék felkerülni a táblátokra!Most sajnos el kell mennem dolgozni.Kép
Mindenkinek kitartás!Kép
Gondolok rátok!Kép
Délután jövök.
Sziasztok!
Sysy
sysy77
 
 


Judyt!
A doki csinált egy hüvelyi ultrahangot és az alapján mondta hogy terhes vagyok!
Nagyon fogok neked szorítani!KépKépKép
Csak ne fájna hasam!Kép
Sysy
sysy77
 
 


Sysy,

siman lehet, hogy a multkori 19 napos ciklusod csak valami tevedes volt, es most normalisan fog megjonni. akkor meg persze, hogy semmit sem mutat a teszt egyelore. de tenyleg nyugodj meg, penteken megtudod, hogy mi a hasfajasod oka. addig drukkolunk neked is!

Vanda
vanda72
 
 


Sysy!
Szívesen felveszlek a táblázatba, csak írd meg az adataidat. Életkor, lakhely, mióta próbálkoztok, hanyadik cn-od van ma.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Judyt, nagyon orulok hogy jok lettek az eredmenyek!!! Akkor mindent bele! Kép
Tundi, ne keseredj el es mindenkeppen iker cserepet tegyel ki az ablakba... ja, es ha egy fiut es lanyt szeretnel, akkor egy rozsaszint es egy keket javasolnek! Kép
Sysy, en ugy tudom, hogy a nok nagyon kis szazalekanal a kereskedelmi tesztek nem mutatjak ki a terhesseget... egyebkent miert pont 51%?

Gyongyi

bgy
 
 


Köszi Vanda!KépKépKép
Sysy
sysy77
 
 


Pilis
Írtó aranyos a bíztatásod!És annyira jó, hogy tudod, hol van Szár!!!!Voltál már ott?

Judyt
Mégegyszer köszi a táblázatot.Hát mi egymás nyomában vagyunk! Igenis, hogy sikerülni fog a babucid! Kitetted a cserpeket?
jura
 
 


Csajok! Kép
Szerintetek nekem még van esélyem, hogy a tábla tetején maradjak?
Ahogy írtam két napig barnázás hő fenn, 1 napig abszolút semmi, mára hő kicsit le, újra barnázás.
Hasam görcsölget már 4.napja, és két napja émelyeg a gyomrom.
Félek, hogy ezt már csak beképzelem, vagy nincs is összefüggésbe a babával. Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Szia Bgy!
A doki mondta hogy 51%,mert több esély van rá hogy terhes vagyok mint hogy nem vagyok az.
Olyan jó lenne már valami biztosat tudni!Kép
Sysy
sysy77
 
 


Jura
Mindjárt megcsinálom a hőgörbédet, addig is olvasd el a fájlban taláható pontos hőmérőzés technikáját!

Lányok, nem akarok okoskodni, de ne felejtsük el, hogy a tüszőrepi nem akkor van amikor felmegy a hő hanem amikor leesik. Emlékeztek? Babus nézett utána nekem, amikor kibuktam ezen.

Köszönöm szépen az együttérzést nektek! Most már tök ugyanolyanokat érzek mint menzi előtt, ráadásul a tegnap említett fejfájás is bejött, úgyhogy hamarosan gyógyszert kell bevennem, mert szét fog robbanni az agyam Kép

<!--attachment: H_m_r_z_s-120045.doc*mime_msword.gif*application/msword*23.0**H%f5m%e9r%f5z%e9s%2edoc --><center><pre>
Kép
Hőmérőzés.doc (23.0 k)</pre></center><!--/attachment-->

Tündi
Vendég
 


Jura

Én hőmérőzésben elég furcsa eredményeket produkáltam.
Kezdjük ott, hogy soha nem azonos időben mértem és soha nem min. 5 óra alvás után.
Ha nappalra mentem dolgozni, akkor hajnali fél 4-kor hőmérőztem, ha éjszakából jöttem, akkor délután 3-kor, ha pedig épp szabadnapom volt, akkor kb. d.e. 10-11 körül. Szóval közel sem azonos időben, viszont ennek ellenére is tökéletesen értékelhető hőim voltamKép
Általában úgy nézett ki, hogy ciklus elején 36.5 körül volt, aztán tüszirepi tájékán lement 36.3-ra, majd fel 36.7-36.8-ra. Így maradt egészen a mensi napjáig, akkor újra lement 36.3 körülire.
Az a hónap, amikor cisztám lett a Clostytól, az érdekesen alakult. Mert annak ellenére, hogy 100%, hogy nem is volt tüszőrepim (hisz UH-gal nézve bizonyítottan nem repedt meg, hanem túlnőtte magát), a hőm mégis tökéletesen úgy alakult, mintha lett volna. Ezt a mai napig nem értem, hisz a megrepedt tüszőből lesz a sárgatest, ami termeli majd a progeszteront, ami pedig megemeli majd a hőt. De nekem ez az egész folyamat el sem indult, akkor mi emelte meg a hőmet?! Na mindegy.
Az utolsó hónapban már nem hőmérőztem, és mivel UH se volt, nem tudtam pontosan, mikor van tüszőrepim. Kiválasztottuk a 13., 15. és 17.napokat, akkor akcióztunk és hát sikerrelKép A hőmérőt csak a 30.nap tájékán vettem elő, akkor pedig döbbentem láttam, hogy jéé, 37.0 a hőm. Ennyi még sose voltKép

És köszi az érdeklődéstKép Kristófom az éjjel kevésbé volt aktív, de hajnalban addig pocisimiztem, míg megrugdalt alaposanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jura!
Még nem tettem ki, de ma lesz a napja, hogy veszek egy kicsi édes kis cserepet.Kép
Csak azt nem tudom, hogy hova tegyem.
Az ablakon belülre vagy kivülre.
Mert ha belülre teszem, akkor nem tud a gólya beletenni babucit, de ha kintre teszem akkor elfújja a szél.
Na most mi tévő legyek?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jura
Nagyon érdekes a te hőgörbéd is, ebből meg nem mondanám, hogy mikor volt tüszőrepid, ha volt egyáltalán Kép
Lányok, mit szóltok hozzá?
<!--attachment: CNJura-120048.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*15.9**CNJura%2exls --><center><pre>
Kép
CNJura.xls (15.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

Tündi
Vendég
 


Judyt!
Akkor most közösen mondjuk: "Most ebben a hónapban nektek" is összejön a babuci." Szóval semmi izgalom!

Jura!
Szár sváb hely, sok-sok táncoslábúval Kép

Zsuzsci! Maradsz a tetején és kész Kép

Sysy! te mennyire bízol a dokidban? szerintem mindenképpen kérj vérvételt és vizeletvizsgálatot. bár nem hiszem, hogy magátol nem jut eszébe....

Tündi! Fel a fejjel! Jövő hónapban jöhetnek az ikrek. És majd együtt fogunk ikerbabakocsit tologatni! Vigyázz ám, mert én boszorkány vagyok Kép
És ha ebben a hónapban fel sem megy a hőm, akkor ez azt jelenti, hogy nincsen tüszim?
pilis
 
 


Jura! Jó lenne nekem is egy ilyen görbe! Nem semmi, szerintem ezt nyugodtan lehet mintának mutogatni Kép Tutira a 14. nap. Azaz előtte!
Talán még jobb lenne, ha fent maradna a hő. Azért kezdetnek nem rossz.
pilis
 
 


Judyt
Kell, hogy lásson valamitKép Hisz elvileg már 3 nap múlva repedni fognakKép
Nekem 32.napos ciklusnál a 14.napon már jókora tüszőim voltam. És hasi UH-gal látható volt. Ha neked meg netán hüvelyit csinál, pláne, hogy még jobban láthatóKép

Sysy
Nagyon furcsa ez az 51%?! UH-gal a ciklus tizenvalahányadik napján terhességet megállapítani?! Hisz még a legjobb esetben is csak 5 hetes terhességet tudnak kimutatni. De ő láttaKép Azért egy HCG vérvételt kérjél, az sokkal egyértelműbbKép

Zsuzsci
Szerintem összefügg a babával. Hisz ott volt a halvány csík és valamitől (valakitőlKép) ott kellett lennie. Magas volt a hőd. Nem is jött meg. Viszont barnázgattál, ami alacsony progiszintre utal, ami ugye nem jó egy terhességnek. Le is esett a hőd. És újra barnázgatsz.
Szerintem tesztelj újra. Ha megint halvány csík, szerintem menj el dokihoz. Még időben.
A Closty-s topikban a múltkoriban két lánynak is volt olyan esete, hogy halvány csíkosak lettek a tesztjeik, a doki csinált HCG vérvételt, ami egy nagyon alacsony értéket mutatott, amiből az derült ki, hogy itt bizony volt baba, csak olyan hamar felszívódott szegény, hogy ki se derült volna, ha nem tesztel.
Ezt most véletlenül se ijesztgetésnek írtam. Ugye nem annak vetted? Csak azért írtam, hogy nehogy egy esetlegesn alacsony progiszint miatt(ami pedig gyógyszerrel tök jól kezelhető lenne) történjen valami nem jó, ami pedig eleinte nagyon jónak indultKépNa ezt jól "megaszondtam"Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Most hogy visszaolvastam magam, olyan okoskodónak tűnik a levelem. Pedig nem akartamKép
Megyek is inkább takarítani.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Köszi, nem vettem ijesztgetésnek. Jó hogy ezeket leírtad, úgy érzem én már képtelen vagyok 'tárgyilagosan' látni a dolgokat.

Kép
zsuzsci
 
 


Tündi30
Köszi a hőtechnikákat, és a görbét is!
Ekkora háttérinfóval vállalhatnál tanácsadást is!

Babus
Reménykeltő az infód.Elfogyott már a spenót?

Judyt
A gólya nem kegyetlen,hogy ilyen hidegben kinti cserépbe tegye a babucikat! Tedd csak belülre azt a cserepet.
jura
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy eddig nem jelenetkeztem, csak egy kicsit letörtem, mert természetesen negatív lett a tesztem. Úgy bele tudtam magam élni abba az egy zsázalékba isKép
Bocsi, de még nem olvastalak vissza titeket, de majd igyekszem képbe kerülni.

Egy nagyon csalódott Móni

Kép
móni23
 
 


Móni! Ne keseredj el! Gondolj arra, hogy jön a következő hónap sok-sok reménnyel! Küldök neked sok-sok energiát!
amúgy ez most milyen teszt volt? tutira biztos?
pilis
 
 


Móni 23!Kép

Nagyon sajnálom, hidd el abszolút árérzem most a helyzetedet. Nekem is eddig mind a 4 hónap így ért véget.

Remélem most másként lesz!

Fel a fejjel, a következő hónapban összejön!!!

Puszi Kép

Mea
mea
 
 


Moni, en is nagyon sajnalom! Ne keseredj el, bizz a kovetkezo honapban!

bgy
 
 


Moni23!
Egy teszt nem teszt! Csinalj meg masikat is par nap mulva. Clearblue-val tesztelsz?

Vanda
vanda72
 
 


Pilis
Ne csigázz! Honnan tudod, hogy Szár teli van táncoslábuakkal?!?!?!
jura
 
 


Jura,
SóskaKép De még van belőleKép Nagyon fini lettKép

Móni
SajnálomKép
De én már akkor is a BMC-t várom, ott "helyrehoznak" és lesz itt babaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jura, tavasszal volt nálatok egy nagy buli, nekünk nagyon bejött Kép amúgy pedig sváb zene (azaz oberkrainer és volksmusik) őrült vagyok.

Móni, még nem is biztos egy teszt alapján!
pilis
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?