Új privát üzeneted érkezett!

Jajj teszek pár képet,ha nem gond:
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Szia csöpplány!!!!!!!!!!
MÉG EGYSZER GRATULÁLOK BALÁZSHOZ!!!!!!!!!!!!


tüneményes szép baba!!!!!!!!!
ha van kérdésed tedd fel bátran!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska, igen, hamarosan már fél éves lesz Botondkám :D

Zdori, mikor lesz a szóbeli? nagyon szorítunk!

Csöpplány, még egyszer gratulálunk a pici fiúhoz!!! :) Nagyon szép baba, és le a kalappal, hogy friss császárral ide-oda bkv-ztál!!!! Komolyan!!! ( nekünk is ilyen kiságyunk van :lol: :lol: ) :)

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 

 
 

lányok 6-án valaki jön a nemzeti vágtára-??
én ott leszek!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska, előszöris :) nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk!!!! Mindketten! :D
Másodszor, mi nem megyünk még ilyen tömeg-helyre... babakocsival nem akarok bukdácsolni, kenguruval meg láttad, mi a helyzet :lol: :lol: :lol: :lol: egy hetes izomláz :D majd talán jövőre, vagy utána :)

Puszi Mindenkinek!! Szép napot!

Kép
Kép
etelka
 
 


sziasztok!!!!!

Etelka nagyon szépen köszönöm:))))))
akkor jövőre vagy utána talizunk ott is:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Boldog Névnapot!
Mi sem valószínű, hogy megyünk a vágtára.

KépKép
anikoh
 
 


Anikó köszönöm:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szisztok ,elnézést a zavarásért...

szeretném figyelmetekbe ajánlani termékimet,folyamatosan bővül,a nadrágok és előkék,illetve ősszre melegítők már készülőben,így megéri később is benézni:

http://picasaweb.google.hu/101508694688 ... Fairybaby#

sutimano76
 
 


Sziasztok! :)

Csöpplány, nagy szeretettel gratulálunk még egyszer! Nagyon szépek vagytok mind a ketten! Tényleg nagyon ügyes Édesanya vagy, hogy utazgattál kicsi fiadhoz! Ismerem a rendszert, Dani is megjárta a koraszülött osztályt. De nagyon nagy szeretettel és hozzáértéssel gondoskodtak róla, úgyhogy nekem egyáltalán nem volt rossz élmény. Persze nem volt jó, hogy nem foghattam rögtön a kezembe, de az valóban csodálatos volt (és nagyon megleptek vele: nem találtam az inkubátorban, teljesen megijedtem, kérdezték, kihez jöttem, és mondták, üljek le. És a kezembe adták. :) Azt azörömet! :) ), amikor először megfoghattam. :)

Nitácska, én is boldog névnapot kívánok utólag!

16-án lesz a vizsga... Jajj... Elegem van már...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri köszönöm szépen:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Végre itt a jó idő! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mindenki kifelé! A Nemzeti Vágta megérdemli a szikrázó napsütést, aki nem oda ment (én se), az pedig érezze jól magát bárholis!!
bábaildi
 
 


Sziasztok!!!

Nitácska: Örülök,hogy tetszett : ))) Utólag Is Boldog névnapot!!!

Bábaildi: Jóvőhéten lesz találkozó???? Nem tudod?

Voltunk kint szombaton megnézni a vágtát nagyon jó volt csak nagyon meleg volt. A városligetben meg tök jó buli volt 2 in1-ben.
Hallotátok milyen meleg lesz 30-36 fok ez az időjárás meghibbant :shock:
Rakok fel egy pár képet : )

Kép Kép Kép

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Csicsuka: kedden, 8-án lesz megint babás találkozó....utána már nyri szünet, legközelebb szeptemberben.... :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Hahó!

Nagyon szép Ricsi! Micsoda szemei vannak! :)

Tényleg itt a szép idő, mi si nagyon örülünk, már kezdtünk begolyózni. :)

Megyek, összerámolom a gyerekekekt, és megyünk ki. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok.én kint voltam a Nemzeti Vágtán.....SZUPER VOLT!!!!!!!!
olyan adrenalint csinált nekem.de sajna délutánra napszúrást kaptam és le kellett ülnöm csúnyán leégtem...
de akkor is megérte!!!!!!!
jövőre is kint leszek!!!!!!


Csicsuka köszönöm:))
GYÖNYÖRŰ A RICSIKE!!!!!!!!!!!:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Megy valaki holnap?

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Sziasztok!

Nitácska, örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :) nagyon szép idő volt! :) de azért vigyázz a bőrödre! :)

Csicsuka, Ricsi nagyon szép!!!!! Mikor jártok az IKEA felé? :D

Zdori, nagyon szurkolunk!!! :) Már nincs sok hátra! :)

Én is hoztam egy képet :) már nagy kópé lett Botond! :) már a lábujja is a szájában köt ki néha :D és már egyszer hasra fordult! :) annyira ügyes lett a tornától!!! :D és most éjszaka amikor felkelt, odaadtam a cumiját, nem vettem ki az ágyából, és így reggel 6-ig aludt! :) aztán evett, és utána 10 előtt keltünk fel :D
Kép

Kép
Kép
etelka
 
 


sziasztok!!!!!!
Etelka gyönyörű nagyfiú már Boti!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani, hogy jó minőségű használt babaruhát, kismamaruhát, gyermekruhát, esetleg megúnt, kinőtt- megnőtt felnőtt ruhát veszek és adok el.
Házhoz megyek Budapest és Pest megye területén és előzetes egyeztetés alapján méretre kiválogatott ruhákat viszek igény szerint.
A ruhákat 300 ft/kg-ért veszem meg. Az általam eladásra kínált holmiknak darab ára van.
A telefonszámom: 06-30-289-15-11. Hívjatok, ha tudok segíteni.

Köszönöm a figyelmet!

Juci

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Manojoco!!! Grétidnek nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!

Botond és Eti :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Grétinek boldog névnapot!

Botond de aranyos! :) Nagyon vigyori! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Nitácska, Barninak is nagyon sok boldog névnapot!!!! :) :)

Zdori, köszi szépen!!! :) nagyon szorítunk!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


sziasztok!!!!!!

GRÉTINEK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!


Etelka köszönjük:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pár kép:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Először is Köszönjük a névnapi köszöntést aranyosak vagytok hogy eszetekbe jutott Grétike.

Jól vagyunk csak nem volt igazán időm gépezni és irni habár olvasni olvastalak benneteket most is gyors irok mert Gréti megharagudott.

Nitacska! meglett az eredményetek mi volt a baj ? De jó jó a fürcsitek .Gondolom a gyerköcök imádják.

CSÖPLÁNY Gratulálok a Balázshoz nagyon édes.

Etelka ! Köszönjük a köszöntést .Jó nagyfiú már a Botond Jó a bady-ja :D Kép gyerekek Kép Kép

Hoztam pár képet.
megyek mert Gréta megunta
Holnap megyünk a heim pál-korházba csipőszürésre mert a doki meg akarja nézni még egyszer 4 hónaposan habár semmi baj nincs .
Igaz lehet majd mondja hogy nem mentünk hamarabb mert holnap lesz 5 hónapos az én drágám na tényleg megyek

KépKép
manojoco
 
 


szia Manojoco!!!!!!!!
GYÖNYÖRŰEK A GYEREKEK!!!!!!!!!!hatalmasat nőtt Grétike:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitacska!


Köszönöm

te sem panaszkodhatsz a fiúk nagyon édesek és biztos imádják egymást a képek alapján.
igen jó nagy lány már ma vagyunk 5 hónaposak hogy telik az idő.
64cm és 6870g .
Itt volt reggel egy jó zuhi egy kicsit lehet hűsi lesz emiatt d emár jó mert készek vagyunk a melegtől.
na megyek mert apa éjszakás volt és nemsokára kell és indulunk.

irtam amúgy privit hogy hol lakunk mert kérdezted .Megkaptad???

KépKép
manojoco
 
 


Manojoco itt most van vihar.életembe nem hallottam még ekkorákat zengeni.Máté halálra volt rémülve.mintha bombák robbantak volna itt a ház előtt........
jég is volt egy kevés..........

szépen hízik Gréta........szopik ugye?! :oops:
nem kaptam privit:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyos minden gyerkőc!

Itt is volt vihar és nem is kicsi.Jó nagyokat zengett.

Velencei tónál voltunk szombaton.Niki nem akart bemenni a vízbe aztán nem akart kijönni. Azóta is emlegeti, hogy hól volt.


Kép l

Kép

Ezek régebbiek:

Kép

Kép

KépKép
anikoh
 
 


Nitacska itt is esett az eső reggel egy kis zuhi volt aztán később leszakadt az ég mondanom sem kell hogy ugy volt nem megyünk be a heim pál-kórházba de aztán elált az eső és elindultunk a lurdy háznál állt a víz az úton visszáb a benzinkútnál színtén pont oda értünk volna kórházhoz ép akkor leszakadt az ég szó szerint ugy ömlöt esélyem sem volt kiszálni a kocsiból. mentünk egy kört megáltunk a parkolóba és vártunk hálisenek elált az eső és 11.15-kor betudtam jelentkezni és kb 5 percet sem vártam és már hívtak is be.
11-12-ig a piciket behívják de igy is ugy kelett szólnom a kartonozoban a nőnek hogy miért ad sorszámot nem fognak akkor behívni majd csak ha sorra kerülők 36-os sorszámom volt.

igen szopizik de már adok neki délben egy kis almát és barackot mert már nem elég a tejecske neki :cry: és néha táppit kell adni . de még mindig jobb mintha éhezne.
Nem tudom miért nem ment el a privi lehet valamit rosszul csunáltam :?


anikoh mi is akartunka hétévégn a velencei tóra fürdeni de a párom dolgozot hétévégén éjszakás volt mert a nyugdíjas kolléga nem ment dolgozni és kelett valaki éjszakára :twisted: na mindegy

KépKép
manojoco
 
 


Anikó gyönyörű kislányod van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Manojoco próbáld meg még 1x hátha elküldi.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: köszi!

KépKép
anikoh
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépek a gyerekek, mind az összes. :)

Túl vagyok az érettségin, jelentem, ki lehet bírni. :) Ez teljesen más hangulatú vizsga volt, mint az egyetemen egy csomó. :) Nem voltam tökéletes, de talán egész jól sikerült. A feltett kérdésekre nem nagyon tudtam értelmesen felelni, de addigra már a feleletemben elég sokmindent elmondtam, ami pontokat ért. :) 25-én lesz majd eredmény... Köszönöm, hogy gondoltatok ránk. :)

Megyek hamarosan pihenni. Jóóóóóó lesz. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri éljen!!!!!!!
most akkor jön a jól megérdemelt pihenésed:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hihi. Ma éjjel aludtam már 6 órát egyben. Ez az elmúlt időszakhoz képest hatalmas rekord. :)

Megyek, a házimunkával nagy elmaradásaim vannak :oops: , majd jövök.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Zdori! Sokat gondoltam Rád az elmúlt hetekben, végre itt a vége a vizsgáknak. Pihenj egy kicsit, azután irj néhány sort magatokról. Kicsikről-nagyokról várjuk a beszámolót...... :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Nitácska, milyen jó dolguk van a fiúknak!! :D Jó ez a medence!! :)

Manojoco, csodaszépek a gyerekeid!! :) nagyon jó képek! :)

Anikoh, a nagylányod nagy kópénak tűnik a képek alapján :D igazi kis pózolós hercegnő! :D

Zdori, tuti nagyon is jó voltál!!! Ennyi sok tanulás után.... :) és most már jöhet a megérdemelt pihenés is!!!! :) azért majd mesélsz, hogy mi volt?

Bábaildi, rég láttalak, minden rendben Nálatok? :)

Morcáékat is rég láttam.... és a többieket is, akiket nem is tudok felsorolni mind...

Nálunk annyi az új, hogy Botondkám hasrafordul!!! :) Igaz, egyik irányba megy még csak, és vissza még nem, de már ez is óóóóriási haladás :) szóval nagyon jó neki a Dévény-féle "torna" :))))

Szép estét Mindenkinek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok! :)

Olyan kedvesek vagytok, hogy gondoltatok ránk. :) Túléltük (igen, a gyerekek is túlélték...) a vizsgát, minthogy nekem csak annyi volt a tét, hogy sikerülnie KELL, mindegy hogyan, így végülis a (várhatóan) 4es jegy nem olyan rossz. Bár, alapvetően, sztem nem elég jó... De azért az nagyon jó, hogy kész van. Gyermekeim kedves apjának közel 100%-os lesz a vizsgája, de neki meg erre volt szüksége. Szóval, talán, minden rendben lesz a felvételit illetően.

Édes Mukik nagyon rendesen viselték, hogy a szüleik tanultak, bár nagyfiam már nyafogott amikor a gép elé ültem, hogy "Anyaaaa, nem kell tanuuuuuniii!", de így legalább nem csörtettem folytan fel-alá a lakásban, hanem jól le voltam horgonyozva 1 helyen, és mellém lehetett telepedni a földre autót tologatni. Azért ez is valami. :)
Daninak áttört érettségink estéjére az 1. fogacskája. Nem mondom, nem siette le a dolgot... De legalább tudjuk, nem lesz fogatlan... Be kell telefonálnom a Kórház Koraszülött Osztályára, hogy menjünk kontrollra, mert azt kérték, hogy amikor már megy Dani (és már megy mint a golyó egy jó ideje), akkor menjünk még egyszer. Kérek majd időpontot.

Kicsikről-nagyokról most ennyi, de már így is több, mint amit az utóbbi 2 hónapban összesen írtam... :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Zdori: gratula a vizsgákhoz! pihenjél most sokat!Én tudom milyen gyerek mellett tanulni. Tavaly volt az államvizsgám, most meg nyelvet tanulok. Szóval nem könnyű dolog.


Etelka: köszi, igen szereti ha fényképezik. Mikor az útlevelét csináltattuk akkor is tetszett neki, hogy fényképezik és közölte :”ez jó volt”.
Botondnak gratula a hasra forduláshoz! Pár hét és vissza is fog fordulni. Dévény tornáról csak jókat hallok. Isminek is sokat segített.

KépKép
anikoh
 
 


Etelka köszönjük!!!!!!
élvezik is a fiúk.Barni kivételével... :(

Boti nagyon ügyes.most már beindulnak a dolgok.........

Barni nagy huligán.minden hova megy feláll és pakol............ :) :) :)
mondom neki valamire hogy nem szabad rám figyel és azt mondja.hö.vagy buh........és nevet:)))

Ildi mi ujság a korházba?és te hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Milyen ügyesek már ezek a kisnagyfiúk is! :)

Nekem is tetszenek a képek, Anikoh! :)

Látom, ti sem nagyon jártatok ma errefele... :)

Jó éjt!

Morca???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hát itt meg hol van mindenki??? Remélem, csak a jó idő miatt nem vagytok, és baj nincs sehol...

MORCAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!????????????????

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!

Morcát én is NAGYON hiányolom!!!!!!!!!!!!

ma már nem de holnap ha nem felejtem el felhívom..mi lehet velük........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

húúú de rég voltam.. :oops: megvagyunk, jól vagyunk.. :) elég nehéz időszakon vagyunk túl...

most nem tudok visszaolvasni, de ha nem bánjátok magunkról írok pár sort.. :) húú ez hosszú lesz.. :)

Matyi komoly felnőtt férfi lett már, rá sem ismernétek.. :) Ákos pedig iszonyú tempóval próbálja utolérni, sőt csibészségben sokszor még le is kőrözi.. :D perfekt magyar, és nagyon komoly kis gondolatokat gyárt ő is folyamatosan.. :D

Matyi vitatkozásból a legnagyobb.. :D egyik reggel hazajöttünk a vásárlásból, próbáltam rávenni a drágát, hogy vetkőzzön le.. persze kérésem a vidék lehető legsüketebb füleire talált rá.. :D persze, ha neki van ötlete, akkor azt azonnal meg kell valósítani, legalábbis elképzelése szerint.. :D most is kitalálta, hogy játszunk valamit, de mivel még harci díszben pompázott, mert egy árva ruhadarab sem került le róla, megemlítettem, hogy előbb le kellene talán vetkőzni.. :D persze ez a célzásom sem talált célba, és mikor megint figyelmeztetett a drágám az általa kitalált játék fontosságára, újfent megemlítettem, hogy semmi akadálya, amint levetkőzött, már játszhatunk is.. :D erre Matyi: "elég buta vagy ma anya" .. :D na, ezt jól meg kaptam asszem.. :D


egyik reggel Matyi megint felajánlotta, hogy elmosogat.. :) (merthogy elszokott ám mosogatni, meg "beágyaznak" maguk után, ablakot is mosnak, nagyon kis dolgos srácok.. :D ) nagyon komolyan veszi a feladatot és szép tiszta tányérokat hagy maga után mindig.. :D miután végzett, sürgős dolga akadt, de kérte, hogy segítsek.. :) mondtam neki, hogy ne haragudjon, de ezt most neki kell megoldania, mert közben Ákos az asztalnál manőverezett (reggeli címszó alatt) és nem hagyhattam egyedül.. :) sőt azt is mondtam neki, hogy különben is aki ilyen nagy fiú, már, hogy óvodába megy, simán meg tudja oldani.. :) erre Matyi: "az oviban is kell mosogatnom??? "
hát én megzabálom.. :D valamelyik nap meg ablakmosással nyitották a napot (nem én dolgoztatom őket, mazohisták.. :D:D), természetesen az új gumicsizmában.. :) mikor Matyi megunta, átbújt M.Jackson bőrébe, és táncos-dalos bemutatóval örvendeztetett meg bennünket.. :D közben szólt, hogy ha meglátom, dicsérjem meg, hogy "mennyire szép táncos cipőd van Jackson.." eközben Ákos továbbra is az ablakmosással volt elfoglalva, viszont spriccelni nem tud még, ezért Matyi segítségét kérte: " Jackson.. spirccelsz??, Jackson jössz??? " :D megzabálom.. :D azóta is sokszor Jacksonnak hívja Matyit.. :))) közben biztos rájöttetek, hogy még mindig nagy Jackson lázban égnek és most már Ákos is.. :) Matyi (vagyis Jackson) mikor megunta a melózást, az egyik kutyusát (plüss) pórázra kötötte és sétáltatni kezdte.. :) egyszer csak oda hozta és kérte, hogy fogjam én, mert állandóan el akar szaladni.. :) megjegyeztem neki, hogy jó lenne, ha ő rendezné a kutyusát, mert én éppen öltözni készülök, erre Matyi (Jackson): "én most nem.. koncertem lesz.. " :D

ja. és keményen nevelve vagyok.. :D
elmentünk vásárolni és Matyi egész véletlenül bekanyarodott az édesség sorra.. :) el is kezdett velem alkudozni, hogy melyik finomságot vegyük meg.. :) mondtam neki, hogy már vettünk rudit, otthon van puding, nincs szükségünk több édességre.. :) ahogy mentünk a pénztár felé, megakadt a szemem valamin, mire Matyi: "ne nézd az édességeket, már vettél magadnak pudingot.. és annyi.. " :D hát én megzabálom ezt a kölyköt.. :D


az öltözködés sem megy neki mindig zökkenő mentesen.. általában megkérem, hogy öltözzön egyedül, már amiről tudom, hogy megy.. :) ilyenkor felháborodva szokta kérdezni, hogy "mindent nekem kell csinálni??"

egyszer nagyon messzire szaladt és többszöri hívásra indult csak vissza hozzánk.. kértem, hogy jöjjön oda hozzám, mert szerettem volna ezt megbeszélni vele, erre a következőt kaptam: "én játszani akarok apával, nem beszédet hallgatni".. :DDD hát szépen vagyunk.. :)

a játszótérről kergetett minket haza a vihar és persze Matyinak rengeteg kérdése volt a villámlásról útközben.. :) természetesen meséltem neki a villámról és az alábbi következtetésre jutott.. :D

"haza kellett jönnünk a játszótérről, mert villámlott.. a villám folyékony, mert vezeték és elviszi a vérünket haza magához és mi laposak leszünk.." :)


Ákos is nagyokat tud alakítani :) kérte, hogy gyúrjak gyurmából egy nyuszit.. :) amikor elkészült, gondosan letette a fotel karfájára, majd elkezdte kiabálni, hogy "ezt figyeld nyuszi" és közben a kezével kalimpálva rohangált a nappaliban.. :) és közben folyamatosan nyomta, hogy "ezt figyeld nyuszi.." :D mikor kirohangálta magát, visszament a nyuszijához és jól meg is puszilgatta.. :D édes pofa volt.. :D
egyik nap meg odajött hozzám és közölte velem, hogy "hozok pénzet.." és elkezdte belepakolni a kezembe a képzeletbeli pénzét.. :D közben még mondogatta, hogy "fizetek pénzet, sokat .." és közben szedegette a szőnyegről, persze továbbra is csak a képzeletbelit.. :D imádom.. :D ja, és egy igazi úriember,ugyanis mindig mindenkinek segíteni akar, akár úgy hogy ő lemond a játékról, amiben éppen tevékenykedik.. :) reggel éppen nagy összebújásban voltunk, mikor szóltam, hogy máris jövök, csak ki kell ugranom oda, ahová a király is gyalog jár.. :D erre Ákos felugrott egy "várjál segítek" felkiáltással és a pólómnál fogva, óvatosan kikísért.. :) annyira édes volt.. :)
Ákos nagyon szeret rajzolni, vannak füzetei, van rajztáblája, de mégis magát pingálja folyamatosan.. :) sokszor úgy néz ki, mint egy kemény rocker absztrakt mintákba öltöztetve.. :D
ma meg is kérdezték a közértben a csajok, hogy mi történt vele, mire Ákos: "én voltam.. csinos.." :D mindenesetre roppant büszke a munkájára.. :D

reggel ültek egymás mellett a fotelban, mikor valamiért Ákos hangosan reklamált Matyinál.. :) erre Matyi: " te akartál felhúzni, akkor meg mit vinnyogsz?? " :D


reggeliztem éppen, mikor Matyi: "anya az jégsaláta?? miért ezt eszed, miért nem a simát..?? ez hideg kicsit nem..?? :D

Ákos meg olyan nagy fiú már, hogy úgy döntött ezentúl állva pisil a bilibe.. :D merthogy már csak alváshoz hord pelust.. :) nagyon ügyes kis krapek.. :D ja, és délután énekelte a kocsiban a "gólya bácsi" dalocskát és megdicsértem, hogy "milyen szépen énekelsz Ákos", erre szemrehányóan kijavított: "Jackson".. :D

puszi mindenkinek.. :D

Kép

Kép
morca
 
 


még valami.. :)

akik ismertek régről:

megismertek még?? :D

Kép [/img]

Kép

Kép
morca
 
 


nem bírtam ki, hoztam pár videót is.. :)

Ákos mulatozás közben.. :) ha nem ismerne rá valaki, ez a "nád a házam teteje" című dal.. :)

http://www.indavideo.hu/video/nad_a_haz ... kos_modra/


imádnak birkózni.. :)

http://www.indavideo.hu/video/egy_kis_b ... ig_johet_/


na, tényleg megyek, hagyok helyet másnak is.. :D

nem tűnök el ígérem.. :)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Hűűűűű, Morca, HELLÓ!!! :)
Nagyonnagyonnagyon örülök, hogy jöttél! :) :)
Édes fiaid! :)
Te pedig, te jó ég, mennyire lefogytál!!!!! Aztaaaa! Gratulálok! :) Nagyon szép vagy. :)

Na, most megyek aludni. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!

Morcaaaaaaaaaaa végreeeeeeeeee itt vagy!!!!!!!!!!!!!!

most már gyere többet mert hátrakötöm a sarkad:))))

Matyinak nem semmi a szövege..imádom:)))))

mázlista vagy hogy ilyen segítőkészek a fiaid:))))

jaj de jót nevettem a villámos sztorin:)))))))istenem:))))))))

Morca jó sokat fiatalodtál!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))

szuperek a videók.a birkózós a legjobb:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naaaaaagyon jó Nő lett belőled (újra?!?) Morca!
bábaildi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?