Új privát üzeneted érkezett!

[quote="lady23"]A írta:lady23kkor jól le maradtam,akkor tényleg megéri ha házhoz jön a nő
Itt van a Flóriánnál és 4000 ftot kér
A gézengúzt hogy lehet visszaigényelni?
Hogy működik?
Mert tudom,hogy az az egyik legjobb :oops:
A gézengúzban mit mondtak?

hihetelen,hogy Patrick 2 éves lesz!
Tavaly mikor ott voltunk Csenge még 1 hónapos sem volt :D :D
Idén milyen napra esik a 13.a?



Elméletileg úgy lehet visszaigényelni h.bementek pl tornára vagy kontrollra ott amit adnak számlát azzal kell menni OEP-ba...de ha telefonon megkérdezed úgyis elmondják...csak egy bibi van ha most kérsz időpontot kb 1-2hónapot kell várnotok olyan sok pici van...

Iden szerencsére nem péntekre esik :lol: :lol: :lol: nem úgy mint 2éve..
annyit beszélgettünk csak h.elmondtam mi van Csengével...mindenképp egy összetett fejlesztés kell neki minnél hamarabb...ne húzd az időt a budaiban....meg van arra is lehetőség ezt most vezették be h.heti 2nap napi fél órában foglalkoznak gyerköcökkel ingyen....de mind2 alkalommal más a tornász...

de ha kijönnétek baszki vmikor tudnék mutatni pár fortélyt...itt a 7vége csak lesz kis időtök...

Kép
nancy3
 
 


szereti az autókat...de egyenlőre még mindig mindent a szájába vesz...ezért félek a legotól...
gondoltam triciklire ami állíthatós és támlás meg van benne biztonsági öv...de kéne még vmi kis apróság:))
annyi mindene van nem tudom mit kéne még venni....de ezzel mindig is gondba voltam:D:D
Még van 9napom:D

Kép
nancy3
 
 


nancy jól hangzik :D
Most 7végén ki tudnék ugrani Békásra! :D :D
Csajok a ti manóitokat is már régen láttam :wink:

Kép


Kép
lady23
 
 

 
 

Lady, Nancy: hohohoho össznépi tali joidöben hétvégén jupijéééé, mi benne vagyunk egy sétában de csak szombat jo vasárnap megyünk Anyumékhoz (természetesen nem gond ha Nektek meg pont az a jo :wink: ) majd irjatok mizujs aztán csatlakozunk ha tudunk :wink:
Nancy: a duplo nem olyan kicsi és mi is eszünk még mindent :lol: :lol: :lol: szoval nem a lenyelhetö méret :wink:
Apával van csomo gyerekkori legonk alig várjuk mikor adhatjuk oda, de az a kicsi fajta, az még odébb lesz :lol: tricikli is klassz ötlet :wink:
bakker ugy lemennék de sztem mindjárt esik megint csunya felhöket látok :? és látszatra nagyon fuj még mindig a szél :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.30 20:21-kor.
szonce82
 
 


Szonce: duplot nem mi vettük :lol: :lol: tényleg horrorár :evil: aposéktol kaptak :wink: vagyis mi is vettünk de csak kockákat de azt használtan igy sokkaldesokkal olcsobb volt :wink: jol megsikáltam, sterilizáltam, teljesen jo :wink:
családi nap jol hangzik, ilyenkor beviszi összes dolgozo gyerköcöket vagy mi?
voltatok lent?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.30 20:21-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu ez nagyon jol hangzik :lol: remélem jo idö lesz :wink: és hogy még közel is van hab a tortán :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nekem jó a mai nap is!
Jó lenne egyet bandázni!
Majd kitaláljuk az időt,amikor mindenkinek jó :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
irjatok majd h mizujs, néha bekukkantok, Lady száma megvan, ha már lent lesztek csörögni is tudok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Persze,hogy írunk! :D :D

csajok még ki jön?
Mikor lenne jó mindenkinek?

Kép


Kép
lady23
 
 


Mi 3-4 körül szoktunk lemenni, de csináljátok ahogy Nektek jo, mi majd csatlakozunk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajszik sehol senki? :)
Tessék írni! :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!

Végre itt a nyár a hétvégre és ezekben a napokban fogjuk Kriszt először levegőre vinni. :lol: Gyakorlott anyukák, mire kell felkszülni, odafigyelnünk? Mennyire öltöztessem fel? Mit vigyünk magunkkal? :?:
Doki néni azt ajánotta, hogy ma legyen a főpróba, azaz öltöztessük fel és nyissuk ki az ablakot egy negyedórára. Mintha a szoba már utca lenne. Érdekes lesz! :)

Egyébként jól vagyunk, Krisz csodák csodájára este 10 után alszik és ezek után tartja a három óránkénti etetési időt! :lol:

Ma meg bolond gombát játszik - semmi sem jó! Biztos nem érti, hogy miért van ilyen világos?! :roll:

KépKép
charlott
 
 


emlékszem,amikor Csengét először vittük le!
Olyan fura volt babakocsit tolni :oops:
Csenge is májusban született,mi asszem bár rég volt,body,harisnya,rugi,gatya,pulcsi sityak a fejre
Legfeljebb egy takarót vigyetek magatokkal,ha elkezdene nagyon fújni a szél
:D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: ennyi ruhát adtatok rá?! :shock: Akkor biztos nem fázhatott! :) Most itthon body, nadrág és kis felső (talán ez a pulcsi) van rajta. Talán az utóbbi kettőt megduplázom, akkor Krisz sem fog fázni.
A babakocsizás szerintem nekem is fura lesz, hiszen most már azt figyelembe kell venni, hogy az út elég széles és kráter nélküli legyen. :roll:

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Remélem tegnap tudtatok talizni :wink: majd meséljetek :wink: Bocsánat :oops: , reggel barátainktól jött meghívás és már nagyon régen taliztunk...kislányuk majdnem egyidös Velünk, tök jol elvoltak Csajok :lol:
Charlott: remélem jol sikerült séta, nekünk mindig azt mondta védönö, h 1 réteggel több mint amit én felvennék :wink: ilyen pici babákat tényleg jobban fel kell öltöztetni, aztán most nálunk már kb. ugyanannyi ruci kell, hidegben mondjuk én adok harisnyát, de azt én nem hordok :lol: legyen nálad takaro ha esetleg pl. elkezd fujni a szél :wink: és sapi musz még ilyen picinek :wink: az fontos, h ugye Ö még nem mozog tehát hüvösebb is van Neki :wink:
cuki a vonalzod :wink:
Remélem Mindenkinek jol telik hétvége, vééégre itt a jo idö :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Tegnap megtörtént a "séta" főpróbája a lakásban, de párommal úgy döntöttünk, hogy ezt már élesben is kellene gyakorolni, mert Krisz azonnal lenyugodott és elalukált mikor a meleg helységbe vittük. Gondoltuk, hát itt az idő, hogy a babakocsiba csempésszük és tegyünk vele egy kis kört. :lol: Krisz nagyon jól viselte az első sétáját. Féléber állapotban az ujjait tördelte. :D Mi szülők, meg izgatottan lépdeltünk a kocsi mellett illetve toltuk finoman, közben meg Krisz állapotát, reakcióit lestük, figyeltük. :oops: Vicces látványt nyújhattunk. :oops:

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

charlott: gratulálok!!!! nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

visszaolvasok, le vagyok maradva :? :? :? :oops:

Beni öltöztetését elég lazán veszem, hétvégén pl. bodyt, kisgatyót , vékony inget adtam rá :D nagyon vagány volt :D

KépKép
kusi
 
 


Hahoooo,
Kusi: ejnyebejnye :wink: :lol: nem ér ám lemaradni :wink:
Charlott: gratulaa elsö sétához :wink:
Csajok délután közös séta??? de sztem csak 4 után mert megmakkanunk :lol:
hihetetlen tél után itt a nyár :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nancy: örülök, hogy csatlakoztál! :D
babusok: mi szerintem 5 körül lemegyünk egy órácskára ha nem lesz 40 fok :D csajok hogy vannak?


utóbbi 2 hétben sokat tornáztunk, meg férjemnek is kevés volt a munkája ezért sokat volt itthon :D
Beninek múlt héten eszébe jutott hogy is van az a forgás, közben arra is rájött, hogy nem csak hátra tud kúszni :D :D :D :D :D :D :D alig bírom követni, egy pillanatra elfordulok és már a szoba másik felében van :D :D :D az a kedvenc játéka egy hete, hogy a nappaliban szétdobálom az összes játékát és negyed óra alatt egy kupacba gyűjti őket :D irtó édes csak tényleg ott kell már mellette lenni

KépKép
kusi
 
 


Kusi: köszi, Csajok koppkopp jol, héten lesz oltás remélem addig nem betegszenek le :lol:
nagyon ügyi Beni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

babusok:ahha tudtunk talizni :D
Sétiztünk,fagyiztunk,és nancy mutatot tolyan torna gyakorlatokat,amit 6 hónap alatt 1X sem csináltak a Budaiban :shock: :roll:
Ma is megyünk tornázni,csak még van egy pici időm :D

Nektek sikerült tegnap babatalit összehozni? :D

Kusi,akkor Benit már nem is kell tornáztatni?
Örülök,hogy minden rendben vele :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Lady, Nancy: szupi, h összejött tali :wink: legközelebb hétköznapra szervezzük, akkor tuti mi is tudunk menni :wink:
(na jo természetesen semmit nem kell hozzánk szervezni, de szoljatok ha van vmi :wink: )
Lady: igen, Gombockáékkal és alattunkikrekkel buliztunk :lol: persze Laurcica a frászt hozta rám, majdnem leesett, pont elkaptam a kezét, szegénykém jol megijedt :?
Meddig van még torna? Korház GV-i buli elött vagy után lesz?
Csajok ilyen melegben már lehet itthon mezitlábazni ugye?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok:torna még lesz egy darabig,de mellette viszem a Gézengúzba is,meg várom a Dévényes nő hívását
Ha visszajöttünk GV-ről,utána kell befeküdni
Mi tegnap úgy mentünk tornázni,hogy kis poló,kicsi sort és mezítláb volt,így is folyt róla a víz :roll:
De persze a Budaiban megint volt olyan baba,body,hosszú ujju ing,harisnya,nadrág,cipő :evil:
Gondolhatod,hogy rák vörös volt a baba feje :evil: :evil:

Kép


Kép
lady23
 
 


Nancy:szerinted ha beállítanék a Gézengúzba időpontot kérni az gáz lenne?
Mert szerintem az jobb lenne,mint telefonálgatni :oops:
Melyik Gézengúz a jobb?

Kép


Kép
lady23
 
 


[quote="lady23"]N írta:lady23ancy:szerinted ha beállítanék a Gézengúzba időpontot kérni az gáz lenne?
Mert szerintem az jobb lenne,mint telefonálgatni :oops:
Melyik Gézengúz a jobb?


Sziasztok!

Lady: Ugyan azt éred el személyesen mint telefonon....ami kalászon van az a központ, ott van neurológus meg ilyenek...itt békáson csak torna van...ami van kalászon is attól függ melyik gyógytornászhoz kerültök, ha az a tornász van békáson is akkor nyilván tudtok hozzá menni...
Akit ajánlok neurológust az a Paraicz Éva...Ő csütörtökön van ott...lehetőleg hozzá kérjetek időpontot...

Kép
nancy3
 
 


Nancy: hogy van Patrick? mulnak a pötyik? kiderült mitöl lehetett?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nem tom mi van ma de Csajok 10-12ig aludtak... :? lehet nem is fognak aludni már de akkor meg nyügik lesznek vagy bealszanak de akkor meg hogy megyünk le du? :? ilyen melegben nem viszem le Öket :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ezt a rohadt dög meleget! :evil: :evil:
Út közben az egyik hőmérő 34! C fokot mutatott
Csenge csak pelusban alszik,olyan meleg van 8)

Kép


Kép
lady23
 
 


[quote="babusok"]N írta:babusokancy: hogy van Patrick? mulnak a pötyik? kiderült mitöl lehetett?


Nem tudni mitől lettek a pöttyök :roll: de már múlóban vannak szerencsére...egyedül már csak a szája körül csúnyák....
Ma Patrick is fél 11kor kelt fel....
Este meg már fél 10kor aludt, annyira nem furi h.későn kel, mert többnyire 9körül szokott kelni :lol:

Az előbb ment el a tornász és a töki is egy pelusban alszik....ugye egész du ide süt a nap és dög meleg van a lakásban....du viszont le kéne mennünk egy fagyira...de szerintem csak 5után addigra csak hül vmit a levegő....ezt kibirni...én is olyan vagyok mint egy mosott ......

Kép
nancy3
 
 


[quote="nancy3"]t írta:nancy3öbbnyire 9körül szokott kelni :lol:

hu de irigy vagyok :lol: :lol: :lol: mi 6-fél7, extra kivételes esetben 7 de azt 2 kezemen meg tudom számolni :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


akkor 5 után össznépi fagyi??? már ha nem alszunk be :lol: :lol:
tegnap is fagyiztunk, a régi plussal szembeni pékségnél szoktunk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="babusok"]a írta:babusokkkor 5 után össznépi fagyi??? már ha nem alszunk be :lol: :lol:
tegnap is fagyiztunk, a régi plussal szembeni pékségnél szoktunk :wink:



mi is odajárunk olyan finom ott a fagyi :lol: :lol: :lol:

Kép
nancy3
 
 


naaa akkor ma is??? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="babusok"]n írta:babusokaaa akkor ma is??? :wink:


aha:) de jó akkor talizhatunk is:)

Kép
nancy3
 
 


Nancy: Rádcsörgök ha megyünk le :wink: sztem Gombockáék is fognak jönni :wink:
hu csak el ne aludjunk :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.30 20:25-kor.
szonce82
 
 


Szonce: szupiiiii hirek :wink: de jooooooooooo :wink:
hiányzás elfogadva :wink:
mondta ám Gombocka, h összefutottatok :wink:
sajnos Nancyék nem tudtak jönni, de majd ma is probálkozunk :wink:
ugye Nancy??? :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma mképp lemegyünk...lakásban szauna van...tökin csak vékony póló van még a pelust is levettem róla...7végén meg strandolni kéne bár sztem annyira nem melegednek fel a vizek h.lubickolni lehessen...vagy még is??? :lol:

Akkor 5körül tali???

Kép
nancy3
 
 


Nancy: nanááá :wink: lesd itt az infokat de csörgök is ha már ugy van :wink: most keltek Csajok :lol: :lol:
szadianyu voltam :oops: :lol: ma nem aludhattak el délelött igy 12-töl mostanáig aludtak :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rendben figyelek:wink:

Patrick is fél 12től aludt idáig... és én is lustiztam egy jót :oops: :lol: :lol:

Kép
nancy3
 
 


Nancy: legyen 5 óra a fagyispékségnél :wink: mit szolsz?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ott leszünk :D

Kép
nancy3
 
 


szupiii :lol:
Gombockáék nem jönnek vendégek jönnek hozzájuk

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kár, de sebaj majd legközelebb :)

Kép
nancy3
 
 


Sziasztok Csajszikák!

jajj lemaradtam pár napot, aztán megérem visszaolvasni, hogy mik történtek.
Jujj úgy mentem volna veletek fagyizni. és itt nem a fagyi a lényeg, hanem, hogy veletek legyek.
na, talán majd csütörtökön.
én délelőtt bemegyek a munkahelyemre de délután talán jó lesz, ha kialudta magát Nellike.
Charlott: Jujj, szerintem hétfőn vagy kedden, te mentél el mellettem a babakocsiva, csak nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy te vagy. megnéztem, bordő a babakocisd, és van rajta azt hiszem csíkos minta... :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Jó reggelt!

csajok:összejött a tegnapi fagyizás? :D :D

szonce:a Jánosba jársz?
Ádámnál hányadik héten látszott,hogy van e kukac? :D :D

charlott.hogy vagytok?

csajok picik,hogy viselik ezt a dög meleget?

mi lassan indulunk tornázni

Kép


Kép
lady23
 
 


sziasztok!

babusok: még sem megyek a munkahelyemre, mert éjjel úgy megfájdult a lábfejem, hogy alig állok a lábamra. de előnye annyi, hogy ha megyek, akkor jobb, mint ha pihentetném...
akarom hallani a részleteket... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
már hiányzott a tegnapi bandázás... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

nancy&babusok: összejött a tegnapi fagyizás?? jájj, hát az is hiányzott... :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

Összejött a fagyizás tegnap...bár a tökim nem volt a helyzet magaslatán, hamar elálmosodott, így korán feljöttünk. De remélem ma birni fogja a strapát :)
Szörnyű ez a dög meleg...én nem bírom :roll: lakásban is megsülök hát még kint....ráadásul most csinálom a turbo diétát és így a 6.napon csak szédölgök....szabályosan szakad rólam a víz...bár két hete azt mondtam inkább legyen kánikula mint hideg :?

Felkelt a kisördög mennem kell, szép napot Nektek.

Kép
nancy3
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?