Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Remélem Minenki jol van ebben a "szuper" :evil: idöben :lol:
Charlott: bizti beáll napirend is, az sajnos nem megy egyiknaprolamásikra :wink: Neked fontos h egyél és igyál rendesen, sok mentes vizet :wink: napközben ha alszik Krisz Te is probálj meg aludni, én elsö pár honapban mindig aludtam még 1et Csajokkal délelött, musz volt :lol: cicizés meg minél többet minél többet szopizik annál több tejcsi lesz :wink:
pocifájás nekünk kb. 1 honaposan kezdödött de vagy 2 honapig tartott délután kezdödött a müsor és jo sokáig tartott, elmult, de nagyon gáz volt egyedül a 2 ordito babus :? lábemelgetés és pumapoz jött be nálunk :wink: mi adtunk infacolt meg gripe watert...hááát...én egyikre se esküszöm, hallottam espumisant is baboknak az állitolag jobb...
Gombocka, Lady: voltatok végül vhol gyereknapozni? nem volt tul jo idö :evil:
Szonce: de jo h ismét itt :lol:
Lady: mikor mentek jánosba? kivi vagyok mit mondanak, kell-e mütét...?
Nancy???
Kusi???

Csajoknak vettem használtan duplot, mert ugyan kaptak de az ugye alig vmi egy kisebb vagyonért, bakker h ezek milyen drágák :evil: :evil: szépen megmostam, kisterilizáltam :lol: imádják :lol: :lol: egyre ügyesebbek, probálják egymásra rakosgatni, és néha már sikerül is, meg Apa épit nekik mindenfélét, na az a legjobb :lol:
mit is akartam még...?ja kaptak plüssvauvaut, ugy ölelgetik meg puszilják meg simizik meg piszéznek, megzabálom Öket :lol:
na irjatok Ti is :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

babusok:mi kiindultunk a Városligetbe szombaton,de beborult eléggé,így visszafordultunk,és tettünk egy kört a Margitszigeten!
Holnap viszem Jánosba,remélem minden ok :D
gondolo,hogy tetszett a csajoknak a duplo :D :D
Én most a manónak plüsskockákat néztem,mert azokat tudná egymásra rakni stb..
Javasolták,hogy ilyen játékokat vegyünk neki :)

csajszik merre vagytok?

Kép


Kép
lady23
 
 


A legfontosabb kimaradt!!!

Tegnap Csenge egyszer pápázott!! :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 

 
 

Sziasztok csajszikák!

én is itt vagyok...
Csenge pápázik?? jajj de cuki lehet... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
imádom mikor a gyerekek úgymond mutogatnak...

Babusok: végülis nem voltunk sehol, mert lógott az eső, inkább lementünk játszóterezni, de le is fáradt a lány, ugyanis dél környékén 4 órát aludt!!!! úgy kialudta utána magát, hogy rendesen pörögtt...

mi is kaptunk olyan építőkockaszerűt, és nálunk is szereti nelli, de nem lehet előtte semmit sem építeni, mert rögtön lerombolja a kiscsaj... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jön, és zúúúúúz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szonce: jujjujj, milyen a terhesség?? lassan csinálhatsz akkor mégegy vonalzót, a kis utánpótlásnak is! tényleg, a lakást akkor majd valamennyire átrendezitek? vagy 2 gyrekre pakoltatok már be előre? mert említetted, hogy 2 lurkót akartok...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Lady: jaj de ügyibaba Csenge :wink: drukk holnapra, majd gyere mit mondanak dokik :wink:
Gombocka: aztaaa 4 óra szunya :shock: :shock: :shock: nekünk 3 volt a rekord :lol: :lol:
hihetetlen megint ilyen hideg sz.r idö van egész héten :evil: :evil: remélem hétvégére jo idö lesz végre :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: este esett le a gábornak meg nekem, hogy miért aludt akkorát. délelőtt mikor levittük sétálni, a babakocsiban be sem ültettük, hanem végig sétálgatott, és ugyanez volt délután is. este esett le, hogy feleslegesen vittem le a kocsit, met a gabóca kergette a gyereket, én meg üresen toltam a kocsit... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jo reggelt!
remélem Mindenki jol van :wink: nagyon eltüntetek :? :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


TESCO-ban (Bécsi út) napozó 700 Ft -30% azaz 490 Ft, 0-24 hónapos korig, csak alul patentos, én pizsinek vettem :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: én is kinéztem ezeket a napozókat a netes katalógusban! jó a minőségük??

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: nagyon fincsi pamut tapintásra

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hahó, én itt! :D

Anyukám bevállalta ezt a hete, hogy segít nekünk! :lol: Főz, babázik, én meg pihizhetek, de inkább dumálunk sokat! :wink:
Éjszakák kicsivel nyugodtabban telnek, mert már tudom, hogy Krisz ilyenkor a legaktívabb. 22 órai etetés után összebújunk, most hideg, sötét szobában és melegítjük egymást. Éjfél tájban mindekettőnket a fáradtság, álmosság ágyba parancsol. :)

Babusok: ez tök jó, hogy ilyen olcsón lehet kis ruházhoz jutni. Páromat el is küldöm oda ehéten. :wink:

Gombócka: aranyos a sztori a sétáról! :) Én is alig várom, hogy eljöjjön az az idő, mikor szép, meleg időben ki vihetjük Kriszt egy sétára.

Lady: "pápá!" :-) Ez igen!!
Várlak a dokis hírekkel!

KépKép
charlott
 
 


Charlott: volt 0-3 hós méret is :wink: szupi h itt van Anyud és van kicsi segítség :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: húú, akkor lehet, hogy mi is megnézzük, mert aBNellinek is akarok olyan bugyogós aljú bádit.
Charlott: meglátod milyen büszkén fogod majd tolni a fiadat, mikor először mentek kis sétálni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: szupi, van gyüm9lcsös meg pillangós, mindegyik fehér alapon, sztem szépek :wink:
Csajszikáim zabagépek lettek végre :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: a nyulat még nem akarták megenni???

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


na elkiabáltam, ebéd alig fogyott :cry: :cry:
mondjuk most 2 napig jöttünk-mentünk ma meg semmi izgalom :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nagyon vicces, h junius elsején télikabátot adtam Csajokra :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Voltunk a dokinál,minden rendben!
Azt mondta,hogy várjunk a nyár végéig,és ha utána is szörcsöl,horkol vagy elkap még egy közép fül gyulladást,orrmandula gyulladást,akkor kiveszik neki,de szerencsére ő úgy látja,hogy feleslegesen ilyen dolognak nem teszi ki a manót :)
Holnap jön az új védőnéni,remélem olyan jó fej lesz,mint a Békási :D
Most megyek,holnap is szabad apa,így nem leszek fent valami sokat :D

puszi mindenkinek :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: szupi hirek :wink: :wink: :wink: remélem jo lesz védönéni is :wink:
Gombocka: kisütött kicsit a napocska és Ti máris lent vagytok??? :wink: mi pont kajcsihoz készülödtünk mikor láttalak, pont reszeltem a sajtot :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: igen, bepöccentem az időre, és vacsika után kiindultunk, de a csobánka téren elkezdett szemerkélni, így csak egy kört tettünk, de legalább megint kinn voltunk kicsiit.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


én is be vagyok pöccenve idöre, már nagyon uncsi :evil: :evil: :evil:
jó éjt Mindenkinek! :arrow:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:16-kor.
szonce82
 
 


Szonce: na véégre, nem ér eltünni :wink: hát én mindig azt mondom h megvár a házimunka :oops: :oops: :lol: :lol:
bakker Csajszikáim reggel ota müsoroznak csetlenekbotlanak meg nyüsziznek ezerrel minden csak 2 percig jo :? :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyüszibébik bealudtak :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma járt itt a doki néni és megdicsérte Kriszemet, szépen fejlődik! Ah, ilyenkor szaporábban ver a szívem és büszke anyukakénk kihúzom magam. :lol:
Ezekben a borús napokban aluszékony Krisz, csak az a baj, hogy nappal passzív és este aktív. Hogyan lehetne ezt megcserélni???
Doki néni a zajosabb életvitelt javasolta! :? (Hát eddig sem csapkodtam, zenét is halkan hallgatok, beszélni is csak halkan szoktunk.)

Ja, és kaptunk beutalót Budakalászra, egy alapítványhoz, hogy UH gép segítségével átvizsgálják Krisz koponyáját, hasát, csípőjét. Voltatok már itt?

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

charlott:Az a Gézengúz alapítvány,Nancy tudna írni róla,mert elég sokat jártak/járnak oda
Mi azt csináltuk/csináljuk a mai napig,sohasem volt csend otthon,hogy nehogy megszokja
Ha aludt nem üvöltve beszéltünk,de nem is suttogtunk :D
Nem halkítottuk le nagyon a tvt sem stb...
Nem jó ha nagyon megszokja a csendet :oops:

Nancy:ti merre vagytok?Patrick?

Kusi?

szonce:én is olyan fáradékony voltam mindig,volt hogy napközben 2X is aludtam,persze így már olyan kipihent lettem,hogy éjszaka nem tudtam aludni :evil:

gombócka:hogy vagytok?

babusok:csajszikák hogy vannak?

Én összeszedem magam,és ma reggel beviszem a Tűzoltó utcai gyermekklinikára,hátha legalább a vért leveszik addig is.
Nagyon messze van az augusztusi időpont :oops:
Utána kiviszem nagyizni egy picit
Jövőhéten elvisszük Dévényeshez,és gondolkodunk a BHRG én is

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Remélem gyorsan jön a jo idö mert én már kivagyok a sok nyüszitől :? :evil: :oops:
Charlott: szupi, h elégedett dokinéni, ügyik vagytok :wink: mikor mentek uh-ra? gondolom kell idöpontot kérni....
Lady: csak ügyesen :wink: háát lehet picit eröszakosnak is kell lenni :oops: :lol: nagyon helyes, sajnos kiborito h tényleg 1-1 orvoshoz-vizsgáltra honapokat kell várni :evil: :evil:
Csajszikák jol vannak koppkopp, bár éjjel többször keltek és Laurnak piros lett popija, Tammának nem pedig ugyanazt eszik :lol: mondjuk Laur hajlamosabb a piros popira, remélem hamar elmulik :wink:
tegnap a 2xi alvás teljesen betett a napunknak, este persze alig akartak elaludni...
és annyit isznak h csak na :lol:
nincs vmi ötletetek kenyérre mit lehet kenni? Ti mit szoktatok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.30 20:18-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, bár ez az idő kikészít minket, Patrick egésznap hisztis....semmi nem jó neki...
Elkapott vmi nyavalyát....Piros pöttyös az egész kölök....elöször azt hittük bárányhimlő, de kiderült nem az....így a dokinőnk csak kisérletezik mi lehet a baja....csúnya hólyagos kiütései vannak...ételtől tuti nem, mert amiket kap azokat már régóta eszi és szerencsére semmire sem allergiás...de mégis vmi vírus áll a háttérben...állatokat nem tartunk a lakásban úgyh.tényleg rejtély....

Mi kenyérre vagy kifkire(azt jobban szereti a töki) vajat, vajkrémet, májkrémet, lekvárt ilyeneket szoktam kenni rá plusz vmi felvágottat....(lekvárhoz nyilván nem
:lol: )

LAdy olvastam viszitek a csajszit Dévényeshez....ha kell megadom annak a csajnak a számát aki hozzánk kijár házhoz...ugyan annyit kell neki fizetni mintha bevinnéd a központba...ráadásul nem kell heteket várnotok.
Kedden jön hozzánk ha gondolod beszélhetek vele....

BHRG is nagyon jó bár mi azt nem próbáltuk...de már annyiszor javasoltam nektek a gézengúzt...ott nagyon figyelmes és alapos neurológus van...ráadásul Nektek van egészségbiztosításos nyavalyátok amivel a tornák és kontrollok árát visszatudjátok kérni így pénzetekbe az nem kerülne.....

Vagy amit még nagyon dicsérek ami beinditotta Pat mozgását az az RTMS kezelés...igaz 75ezer egy hét, deeee ebben van torna is masszázs is....de ha csak szimplán a kezelés kell mert lehet úgyis...akkor csak 40ezer...na az tuti beinditja a mozgást.....
Nem akarlak elkeseríteni tényleg nem az a szándékom, mert meg te megvagy győződve h.a buksiban minden rendben van....attól még lehet negatív EEG de mi van ha Csengénél is van vmi ciszta pl vag mittom én amit uh-val nem lehet látni csak MMR-rel...akkor a tornáknak nincs túl sok jelentősége...bár javíthat a hipotonián meg a feszességen...de mivel Csenge is elmúlt egy éves ha mostanság nem hoztok ki belőle valamit későbbiekben lesznek gondok vele...
Én Csengén szintén ugyanazt láttam még múltkor a margitszigeten mint anno Patrickon....tele van túlmozgásokkal amiket nem egyszerű kontrollálni...és később egyre nehezebb....ez egy betegség...Látod mit mondtam neked anno csak feleslegesen pazaroljátok az időtöket a budaiban semmit nem ér az a torna én ezért hagytam ott....
Patnak is csak egy ciszta van a buksiban ami a mozgást gátolta de végre elkúszott onnan és a kezelésnek hála ami szülésnél elpusztult lényeges agysejt azokat a kevésbé használt agysejtek átvették a szerepet....
Nézz utána de így van ahogyan írtam, minden a buksiban dől el....ha ott minden rendben lenne menne a mozgás is és nem lennének izom betegséget(feszesség hipotonia)
Tényleg ne haragudj h.már megint ilyenekről írkálok de már nagyon sok időtök elment a semmire úgy mint nekünk de elöttem nem volt ilyen példa mint most elöttetek....
Ez nem oktatás és én tényleg a legjobbat akarom Csengének...Nekem anno senki nem mondott semmit hova kéne vinnem a tökit mentem a fejem után de mi itt vagyunk neked élő példaként...
Sajnos nem sajnos nekünk ez a feladatunk és mindent meg kell értük tennünk....nem szabad várni semmire sem....Ha pl elvitted volna a Tunyogihoz is már a Csengét sokkal hamarabb kaptatok volna időpontot az MR-re mert az ottani doki a Kónya Eszti rég berakott volna úgy h,max 2hetet kellett volna várni az MR-re vagy a gézengúzban mert oda is jár az Eszti....én is így intéztem el...és tegnap kértem kontrollra időpontot 17én megyünk....
De míg vársz és nem tudod hova kéne még elvinni addig nem juttok egyről a kettőre....gyerekorvos ilyenekkel nem foglalkozik Nektek kéne egy normális alapos neurológus aki vmilyen intézetnél van mind1 h.gézengúz vagy BHRG de fontos h.intézmény legyen ami komplex fejlesztést tud alkalmazni....fontos h.egy helyen legyen a neurológus és pl a gyógytornász...
Na tényleg befejezem mert már regényt írtam..

Szép napot Nektek

Kép
nancy3
 
 


Sziasztok!

Csajok, már csak ezt a ratyi napot kell kibírni, mert holnaptól jön a jóidő. Hétfőtől olyan meleget mondanak, hogy lehet, hogy visszasírjuk a cicanadrágos időt. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
én erről a koponya has ultrahangról nem is hallottam, neklünk nem mondott ilyet a doki... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
bár én még nem is vittem el a nellit az ortopédiára mióta jár, mindig elfelejtem magammal vinni a papyírját mikor lemegyünk a csobánkatérre, hogy be tudjam jelenteni...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.30 20:19-kor.
szonce82
 
 


[quote="szonce82"]Nancy, nekem 10-ed annyi tapasztalatom/ismeretem sincs a témában, mint neked. De én is ezt tanácsolom már régóta Ladynek. A Budai nem használ, az már tény, keresni kell valami más módszert. Én hiszem,hogy van megoldás, de az orvosok nem mindig mutatják meg a jó irányt, azt sajnos nekünk kell megtalálni.

Mindenre van megoldás, csak a piszkos anyagiak...de szerintem az ember mindenre képes h. a gyermekének jobb legyen....lekopogom mi már jól állunk és csak havi 24ezerbe van a fejlesztés plusz 6hetente 75ezer...de voltak hosszú hónapok mikor a fejlesztés ütötte a havi 120ezret is...plusz a kezelés.....nem egyszerű...meg kell tanulni nélkülözni, mert tudom hogy ez visszajön majd valahol....ha másban nem is de a gyermek akiért élünk élhet Ő is önálló életet és ez feledteti a keserű napokat.

Tényleg nem könnyű, de kell mérlegelni mi a fontosabb...én is dolgozom alkalmanként azért h.könnyebb legyen. Fáradt vagyok kimerült de ha a Patrickra nézek feledtet mindent :wink:

Na tényleg nem okoskodok döntsd el Lady h.hova szeretnéd vinni....de legyen szemed elött példaként a mi esetünk....és az valóban tanulságos...
Többet nem hozom fel a témát....

Kép
nancy3
 
 


szonce: sajnos nem tudom, hogy lehetne "kitiltani" Ádámot a nagyágyból. Én is attól félek, hogy egyszer eljön ez az időszak.
nem tudom, hogy Ádámnak van-e valamilyen kedvenc plüssállatkája, mert én a Nelli patkánykáit (tényleg azok... :D) beteszem az ágyikójába, és mikor teszem le aludni, akkor elmondom neki, hogy "- nézd, a patkánykák is hogy alszanak" reggel meg néha arra megyek be, hogy gyimálja valamelyiket.
és milyen a terhesség??? tök jó, hogy már 2 vonalzód van... jájj de jó!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!
rajtam van vmi nyári fáradtság aszem, még csak most birtam vmi hasznosat csinálni a konyhában :oops: :oops: ez az idö engem is megvisel :?
Szonce: fogacskátol simán lehet rosszabb alvás :? meg a hü..e idö :?
Nancy: sajnálom pötyiket, remélem hamar elmulik, viszket is? nem lehet vmi uj tisztitoszer, mososzer esetleg ha kaja tutira nem? gondolom nem is 3 napos láz utáni pötyik akkor
na akkor Ti is idöérzékenyek vagytok :?
hu nem semmi amiket csinálsz Patrickkal, naygon ügyik vagytok, és tényleg itt az eredmény, de hihetetlen kálvária ez az egész mire az ember jo helyre kerül... :? drukk a továbbiakhoz is :wink:
szülinapra készültök??? mesélj :wink:
Gombocka: nekünk ezt az uh a korházban megcsinálták, mert ugye mi picit korábban jöttünk :lol: aztán én azért elvittem csipö uh-ra mert azt itt nem csináltak a cstéren
bejelentkezéshez csak taj szám kell :wink:
Szonce: nekünk azt mondták, h ha már rendesen járnak menjünk vissza, de csak rájuk kukkoltak és mondták h minden okés, Tami picit befelé döl, de ez még belefér :wink: szemészetre is ajánlott menni, itt tök jo szgéppel megnézik, mi voltunk 1 évesen meg most 1.5 évesen és 1 év mulva ujra, iskoláskorig évente. (nekem ugye rossza szemem, én ezért sem hagynám ki ezt :wink: )
fogalmam sincs mi lehet ez a kiságynemszeretem :cry: lehet megszokta a másik ágyat nagyinál és ez furi???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nancy: hu ezek az anyagiak tényleg horrorárak :evil:
hogy álltok a pereskedéssel? van már vmi eredmény? remélem jol végzödik :wink:
megkérdezhetem melyik korházban szültél?
a ck-t kellett kérvényezni? vagy ez hogy müködik? csak kivi vagyok :oops: :lol:
Gombocka: tök érdekes ez a kedvenc plüss, mi is probálkozunk, de vhogy egyik sem lett kedvenc, probáljuk melléjük rakni, de nem "használ" elalszanak a tápis üveggel :oops: :lol: és tudom, h erröl majd le kell szokni ugye... :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: zugolvastam januáriban :oops: :lol: , láttam lesznek ikrek nem is egy, tök jo :lol: :lol: ha kell vmi tanács nekik szoljál ám nyugodtan :wink:
álmossággal h állsz? és rokakomával? mikor kell menned dokihoz? védönönél voltál már?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


eee, a Nelli most alszik, de ha felkel, én úgy leviszem sétálni, hogy addig fel nem jövünk, amíg nem esik az eső... grrrr
fedjék be ilyenkor Békásmegyert!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka ne is mondd a lemenést, már fél orája keresem a kulcsomat amit jol eld.... :evil: :evil:
na megyek kajcsizunk aztán remélem szunyaaaa :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.30 20:19-kor.
szonce82
 
 


megvan a kulcsom :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.30 20:20-kor.
szonce82
 
 


Szonce: igen mi szunyálunk :lol: vééégre ma kicsit késöbb döltek ki kivi vagyok meddig birják :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hááát azért fuj a szél :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

végre hazaértünk!
Közel 1 óra bójongás után megtaláltuk a kórházat,ahol a betegfelvételnél közölték velem,hogy ez nem komoly dolog!! :shock: :shock:
Sikerült kierőszakolnom,hogy a neurológián az asszisztenssel beszélhessek,így június 26.án felvesznek minket osztályra,és 1 héten belül akkor az MRt és minden vizsgálatot megcsinálnak


nancy:Jobbulást Patricknak,remélem jobban lesz :wink:
Igazad van,csak a Gézengúzt már nem engedhetjük meg,mert nem is az "éhezés" hanem a lakbért nem tudnánk kifizetni
A védőnőm ad egy dévényes számot ami 3 utcányira van tőlünk
Én úgy tudom,hogy ha a központba megyünk 2000 alkalmanként
Mert ha kijön és 4000,de inkább beviszem,mert akkor többre tudom elvinni :oops:
A budaiba fogom vinni mellette,mert 2 hét múlva 1 hétig a Hydro kádban lesz,minden nap 1 órát,meg ott van a neurológusunk is aki szerintem nagyon jó :D


hétvégére mondják a jóidőt!
de ahogy jöttünk át a Margithídon,háát az alsó rakpartot tuti le fogják zárni!
A Margitszigeten sport napok lesznek a 7végén

Kép


Kép
lady23
 
 


Margit kórházban szültem és a Magyar Attila volt a fogadott dokim.

Nem sokára meg lesz az első tárgyalásunk, peren kivül akartak egyezkedni de azt nem fogadtuk el(ügyvéd javaslatára)

Igen kellett kérvényezni hogy így hordhassa a Patrick nevet, nem volt egyszerű de sikerült...sima "k"val nem tetszik :lol: :lol: :lol:

Hát igen mindjárt itt van a 2.szülinap...hihetetlen h.elment ez a 2év :shock:
olyan jóóó lenne ha még kis pici baba lenne :roll:
Tavaly volt kis baba zsúrunk idén nem tudom mi lesz szétszakadt a kis csapat....meg az elmúlt időkben nem nagyon volt időnk ismerkedni vele egykorúakkal...mindig ez a fránya rohanás...de azért vmi kis szülinapos party biztos lesz :lol: :lol: :lol:

ajándékon is kéne már gondolkodnom...esetleg vmi tipp??? minden érdekli:):):)

és ami nekünk nagy újság tegnap óta már 7* felállt a kiságyba.... :lol:

A nagyágyon való alvásról a Patrick egészen 16hós koráig velünk aludt majd rájött kényelmetlen neki közöttünk így ment a kiságyba...az első 2este volt nyüszi meg könyörgés de oda ültem mellé és simiztem és elaludt....azóta ott van a penci :)

na gyors összerámolok míg alszik...

Kép
nancy3
 
 


nancy:Jobbulást Patricknak,remélem jobban lesz :wink:
Igazad van,csak a Gézengúzt már nem engedhetjük meg,mert nem is az "éhezés" hanem a lakbért nem tudnánk kifizetni
A védőnőm ad egy dévényes számot ami 3 utcányira van tőlünk
Én úgy tudom,hogy ha a központba megyünk 2000 alkalmanként
Mert ha kijön és 4000,de inkább beviszem,mert akkor többre tudom elvinni :oops:
A budaiba fogom vinni mellette,mert 2 hét múlva 1 hétig a Hydro kádban lesz,minden nap 1 órát,meg ott van a neurológusunk is aki szerintem nagyon jó :D

De írtam már hogy a gézengúzt visszatudjátok igényelni...az így nem kerül egy ft-ba sem...
Központban is 4ezer ft....tavaly volt 3ezer....
és ott nem elég a heti 1 alkalom....készüljetek fel....hát ha az a neurológus jó hát akkor mind1...ti tudjátok.....
Ma beszéltem rólatok a tornászunkkal a gézengúzban...

Kép
nancy3
 
 


Akkor jól le maradtam,akkor tényleg megéri ha házhoz jön a nő
Itt van a Flóriánnál és 4000 ftot kér
A gézengúzt hogy lehet visszaigényelni?
Hogy működik?
Mert tudom,hogy az az egyik legjobb :oops:
A gézengúzban mit mondtak?

hihetelen,hogy Patrick 2 éves lesz!
Tavaly mikor ott voltunk Csenge még 1 hónapos sem volt :D :D
Idén milyen napra esik a 13.a?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: jaj de jo akkor nemsokára mehettek a vizsgálatokra, igy talán jobb is lehet többmindent tudnak majd megnézni :wink:
Nancy: köszi kenyértippeket :wink: hááát lego duplo??? vagy vmi auto? tényleg, autos Patrick? gratula felálláshoz :wink: innen már nincs megállás :wink: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


juni 13 vasárnap

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?