Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsci! Kép

Remélem követed a példámat!! Én kicsit később teszteltem de nekem is csak egy épphogy csíkom volt. És mind emellett erős barnázgatás. Menj orvoshoz és kérj egy HCG vizsgálatot vizeletből. Abból biztosan kiderül. Nálam azért volt halvány a csík mert még nagyon korai terhes voltam, így nem volt túl magas a HCG értékem.

Nagyon várom a további eredményt Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judit!
Ne légy pesszimista!Kép
Tudod, hogy a remény hal meg utóljára.Kép
Tessék bizakodni!!! Kép
Itt van egy kis kutyus vigasztalásként:

Kép


Zsuzsci!
Ne rohanj még vérvételre.Tudom, hogy nagyon összezavarodtál.Szerintem pár nap múlva csinálj még egy tesztet.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi 30!

Mizús Veled???

Izgulok Veled! Kép

Mea
mea
 
 

 
 

NicolKép
Egyébként Te korábban is barnázgattál mensi előtt?
Vérből nem jobban kimutatható a HCG, mint a vizeletből?
Holnap reggel okosabb leszek. Kíváncsi vagyok, hogy fenn marad-e a hőm, és addig erősödik-e a barnázás!

Kép
zsuzsci
 
 


Judyt!
Nagyon edi ez a kutyus, neki is orulnek. De azt hiszem Nicolnak igaza van.

Tudom, hogy hulyen hangzik, de annyira felek a repulesrol. A parommal nem tudom megbeszelni, mert nem tudja megerteni, hogy miert allok mindig negativan a dolgokhoz. Attol rettegek, hogy lezuhanunk. Rengeteg katasztrofa filmet lattam, es mindig az jut az eszembe. Felrakhatok egy kepet a repulorol? Van koztetek olyan,aki szinten retteg a repulestol? ugy megy a hasam a felelemtol. Bocs a kitoresert.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt Kép
Igazad van, várnom kell, és minden ki fog derülni. De tényleg összezavarodtam, tegnap még teljes elkeseredésben voltam. Este jót sírtam a páromnak, hogy mennyire csalódott vagyok, megvettem a havi tampon adagomat, mensi meg sehol. (azért nem olyan nagy baj Kép )Ha én ezt értem!

TündiKép
Veled mi a helyzet? Nagyon szorítok Neked! Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Ezvicc Kép
Ne félj a repüléstől, tudom ezt könnyű mondani. KépGondolj a statisztikákra, hogy mennyivel veszélyesebb a közutakon közlekedni, mint repülővel.
Repülés közben is szorongsz, vagy csak előtte?

Kép
zsuzsci
 
 


Allandoan szorongok, elotte, kozben is. Juniusban repultem eloszor. Hat meg jo,hogy nem lattatok. Bacsatolva a ferjem olebe hajoltam, befogtam a fulem, es halkan enekeltem magamnak, hogy ne halljam a motor zajat.
Most fogok elajulni, de a repulon nincs ablak. Letezik ez? Van egy oldal, ahol fenn vannak a repulotarsasagok repuloi. Megtalaltam, amivel juniusban repultunk. Megneztem, amivel most megyunk, es nem latok ablakot. Mindjart hanyni fogok. Meg jo, hogy nincs itt a ferjem
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


En nem latok ablakot Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Ne félj!!
Szoktatok kagylót gyűjteni?
Ha a pároddal ilyet találtok hozzátok haza!!!
Kép
Remélem sikerült egy kicsit felvidítanom.Kép


Én úgy emlékszem, hogy Tündi azt írta, hogy sok munkája lesz, és ezért nem fog olyan sűrűn jönni.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok! Kép

Nem is tudom, hol kezdjem a válaszokat Kép

Zsuzsci Kép
ÉN is azt javasolnám, hogy néhány nap múlva tesztelj újra ha a barnázgatás marad és nem jön meg rendesen a vérzésed. Amúgy nem fog megjönni Kép És tudod: mint új topik-lakónak, nagy-nagy esélyed lett a babásodásra Kép Szóval nincs veszve semmi! Kép Nagyon szorítok!

Mindnekinek rettentően hálás vagyok, hogy ennyire gondoltok rám és drukkoltok! Irtó jó érzés ez Kép Jelentem, a hőm még ma is 36,7 volt. Az az igazság, hogy akkor sem akarok ilyet hinni, hogy baba van, mert akkor beleélem magam, és hatalmasat fogok esni. Úgyhogy halál nyugi van és várok tovább Kép Halál nyugi, ja, a drága szerelmetes férjecském meg tényleg kezd bezsongani a babaért Kép Elkezdte élénken figyelni a hőmérsékletemet Kép

Judit Kép
Nem fogunk elfelejteni! Kép Megöl a sárga irigység, hoyg mentek a tuti időbe, én meg ma reggel ha 5 percet várok még buszra, akkor letöröm a fülem Kép Szóval tényleg érezzétek jól egymást, és nagyon vigyázzatok magatokra! Töltsétek nagyon boldogan ezt a 2 hetet, semmi mással nem törődve Kép
Kutyus ügyben hogy tudd, én is élek-halok egy kiskutyáért. De mivel panelba nem volna szivem bezárni egész nap mert mi is egész nap dolgozunk, ezért megyünk sokszor barátainkhoz, akiknek van kutyusuk, és akkor nagyon meg szoktam szeretgetni őket Kép Ha nem engedi a párod, akkor hátha neked is bejön ez a módszer Kép

Judyt Kép
Ettől a kutyustól olvadásba kezdtek a fagyott füleim Kép Ezt a babát pedig haza szeretném vinni - virágostúl Kép
Eredményeteket nagyon várom addig is drukk hegyek mennek! Kép
Kérdésedre válaszolva igen, még görcsölgetek, semmi változás a tünetekben. Ma 30. napon vagyok, tehát 28-30. nap körül nem kell megjönnie Kép Most nagyon határeset, ezért várok még mindenképpen.

Zsizsa Kép
Igaz, ha kétnaponta megy az akciózás, akkor mindig lesznek ott aktív kiskatonák, és tuti lesz a következő törpe Kép

Drága Druszám!
Ha olvasol bennünket, akkor légyszi írjál, nagyon együttérzünk veled!

Na lányok! Kiraktátok a cserepeket az ablakba? Kép

Tegnapi dolgokhoz még:
A Kísértés című játékot hülyeségnek tartom annak ellenére, hogy nem is láttam. Amelyik kapcsolat stabil, van bizalom, azt nem kell próbára tenni. Csak azt, ahol az egyik nem bízik meg a másikban.
Én biztos nem tenném ki ennek a házasságomat!

Babus
A rendőrbácsik sajnos ilyenek, kell a pénz a BM-nek meg a nem tudom én kinek, minek, és nem néznek el semmit Kép Sajnos ezt tudomásul kell vennünk, de remélem, hoyg máskor nem történik veletek ilyen, mert erre kifizetni pénzt ... Kép

Tündi
Vendég
 


Megjott a ferjem, elpanaszoltam, hogy nincs ablak, mire jol kioktatott, hogy ez csomagszallito (cargo) Bocs, nem tudtam. Na ezert nem mondok neki semmit, mert most rajtam rohog Kép
Akkor is felek!

Zsuzsci!
Olyan jo lenne, ha osszejott volna Nektek!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


EZvicc Kép
Ne izgulj, a kép amit felraktál az egy teherszállító repülőről készült, tuti lesz ablak amivel Ti mentek.
Vigyél magaddal cukorkát, és fel-le szálláskor folyamosan szopogasd, segíteni fog hidd el.
És közben jó erősen gondolj arra, hogy mennyire jó lesz Nektek a nyaralás, és valahogy oda kell jutnotok Kép

Kép
zsuzsci
 
 


NA most látom csak, hogy a Férjed megelőzött Kép

Kép
zsuzsci
 
 


ZsuzsciKép
Az itt a mondás, hogy a halvány csík is csík, de azért néhány nap múlva tesztelj még egyet!
A vérből tényleg könnyebb kimutatni a hcg-t, de ne legyél olyan türelmetlen, hogy rögtön orvoshoz rohansz. Tudom könnyű ezt mondani, most még bírd ki ezt a pár napot az újabb tesztig!
Szorítok nagyon!

JuditKép
én még életemben nem repültem! MAjd gondolok rád!
Ablakot én sem látok, de bitosan van!
A babaprojectet pedig ne add fel! Nehogy nekem ezen görcsölj végig a nyaralás alatt! Mindent megtettetek az ügy érdekében, most pihenésre és nyugalomra van szükséged, hogy a babó jó mélyen be tudjon ágyazódni! Ezek most a legfontosabb napok, persze a tüszőrepi és az akció után!
Ugyhogy nyugi, mi nagyon drukkolunk nektek!

TündiKép
ne várass minket ilyen sokáig! Mi van veled???

Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt Kép
Sok munkám lett, mert a főnököm tegnap szabin ma meg dolgozik, ilyenkor mindig jönnek a plusz melók Kép De nem tudok tőletek elaszakadni, a meló meg úgyis megvár, nem csinálja meg helyettem senki Kép

Judit Kép
Ne rettegj a repüléstől ennyire! Sokkal rosszabb lesz, pedig egy oltári nagy élmény! Gondolj arra, hogy amikor felszálltok, olyan csodálatos látvány tárul majd eléd: felülről látod a Földet, a folyókat, a városokban az utcákat, a mezőföldeket. És figyelj: amikor felértek a felhők fölé, az valami hihetetlen látvány! Kép Ne hagyd ki! Kép Ott már nem látod a Földet, csak ahogy hömpölyögnek melletted a felhők, fodrozódnak, bodrozódnak, és ha lent rossz idő is volt, a felhők felett meseszép napsütés vár! Kép Olyan, amilyet még sose láttál, olyan, hogy elfeleded, milyen magasan vagy Kép Engedd át magad ennek az érzésnek, és csodálatossá teheted a repülést a magad számára Kép Amikor én repültem, odatapadtam az ablakhoz, és csak bámultam a felhőket Kép
ÉS BIZTOS vagy benne, hogy ezen a képen a gép egy utasszállító? Mert szerintem nem az, én nem tudom elképzelni, hogy ne lenne ablak egy utasszállító gépen! Kép Továbbá kb. 2 órát fogsz repülni, az nem is olyan sok ám! Kapsz fincsi kaját közben, szóval élveni is lehet a repülést Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Igazad van. Nem kellene nagyott zuhannod!!!
Sajnos tudod én már egy pár ilyet átéltem, mivel már egy éve rajta vagyunk a projekten.
Úgyhogy Én sem élem bele magam semmibe.
Mindig jobb a pozitív csalódás, mint a negatív.Kép

Nézdd az ikrek kis macik:
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


ha cukorkat szopogatok gondolod nem zuhanunk le Kép
Na jo csak vicceltem. Meg elmegyek egy parszor mosdora, utana lesz ami lesz.

Tundi!
Neked is drukkolok!

Remelem tenyleg sok babas lesz ebben a honapban.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Zsuzsci!

Azt nem tudom, hogy vérből jobb e kimutatni, nekem vizeletből nézték és amikor az pozitív lett akkor küldött a doki általános vizelet, és egy halom vérvizsgálatra. Anyi fiolát vett elő a dokinő, hogy csodálkoztam, hogy egyáltalán maradt vérem. Kép
A barnázgatás nekem mindig is volt csak nem ilyen erős és csak 1-2 napig mensi előtt. Most meg egy hétig tartott, és sajna a későbbiekben is visszajött pár napra. De már minden rendben. Nem hiszem, hogy fontos, hogy nálad is erősődjön azt se baj ha megszűnik. Várom az újabb tesztedet pár nap múlva.

Judit!
Én is parázok a repüléstől, ha tehetem kikerülöm. Tényleg furi, hogy nincs ablak a gépen.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Ezvicc Kép
A cukorka csodákra nem képes, de abban biztos segít, hogy a nyomáskülönbség okozta esetleges rossz közérzeteden javítson Kép
El fog repülni az a két óra (szó szerint) Kép
Én egy hónapja egy egész napot repültem, de semmi gáz nem volt, csak rohadt unalmas volt.

Kép
zsuzsci
 
 


NicolKép
Köszi a választ, azt még megkérdezhetem, hogy mikor mentél dokihoz, meddig vártál?

Kép
zsuzsci
 
 


Judyt!
Kell az a kagylos picur! Kép

Tundi!
Az ut harom oras Kép Tudom, hogy gyonyorunek talalod a felhoket, de en folyton attol rettegem, hogy ilyen magasbol lezuhanni....

Stella!
Koszonom!

Na jol ossze is vesztunk a ferjemmel. Megjott, es en meg az agyban fekszem, netezek. Szolt, hogy keljek fel pakolni,mire mondtam neki, hogy olyan rotkan van lehetosegem ilyenkor agyban lenni, es beszelni veletek, es olyan boldog vagyok, hogy nem en vagyok az utolso, VEGRE. Na erre jol osszevesztunk, mert szerinte meg rengeteg dolgunk van, csak azt nem tudom mi, hisz tegnap mindent megcsinaltam Kép Szerintem o is izgul, csak nem mondja. Azt nem is merem neki mondani, hogy be vagyok t..va.
Kar, hogy a repulon nincs lehetoseg a netezesre.Akkor el lennek 3orat. Ti meg jol megunnatok Kép Amint lesz kint lehetosegem a netre, rogton erdeklodom, kinek jott ossze mar a babo.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Segítsetek!!! Megbolondultak a hőim!!!!
Tegnap 37 volt , ma meg 36! Hogy lehet ez? Lehet, hogy elromlott a hőmérőm?!

Zsuzsci+Stella
Nagyon szorítok Nektek!

Judit
Nagyon jó utat kívánok!Próbálj a repülőút alatt arra gondolni, hogy mi minden jó doldog vár rád a nyaralás alatt, és ami a legfontosabb: aki babát szertne nem idegeskedik!!!!Gondolj arra, hogy ez leendő babádnak nem tesz jót! Ez tényleg beválik.Egy ismerősöm munkába menet szinte nagyon gyakran elájult a tömött villamoson. Aztán mikor már babát várt, nagyon félt , nehogy baja legyen a babának a sorozatos ájulásoktól. Az orvosa egy kicsit ráijesztett,hogy emberelje meg magát, és felejtse el az ájulást, ami pszichés alapú.És többet nem ájult el!Fel a fejjel!
jura
 
 


Zsuzsci!

Én a 36. napon voltam a dokinál, és a 37. napon csinálták a vizelet vizsgálatot. De nekem kb a 20. nap körül volt a tüszőrepim. Nem is gyanakodtam babára, máskor is késett 2-3 hetet is a mensim. Ha a lányok itt nem nyaggatnak a teszteléssel, lehet, hogy még akkor sem csináltam volna meg, csak később. De már nagyon hálás vagyok a nyaggatásukért. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Na a ferjem bocsanatot kert, es bevallotta, hogy nagyon izgul. Hat ez szuper, majd egyutt felunk Kép

tobbet nem irok a repulesrol. Eldontottem, hogy ha tenyleg van baba, akkor nem idegeskedhetek, igazad van neked is Jura!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit, en is nagyon jo utat kivanok neked! Elvezd a napsutest, es hozzal haza befottesuvegben a tobbieknek is - ja, es termeszetesen kuldj egyet nekem is, mert ma reggel kodos-huvos idore ebredtem is ez igen rossz hatassal van a lelkiallapotomra! Szoval minden jot, es ne izgulj a repules miatt! Lehet, hogy tobbszor kene repulnod, es akkor a vegen annyira megszoknad mar, hogy eszedbe se jutna izgulni! Kép
Gyongyi

bgy
 
 


Sziasztok Mindenki!

Vegre a mai napom lazabb, megragadom az alkalmat arra, hogy csatlakozzam hozzatok!

Judyt,
Ne felj a repulestol! En nagyon sokat repulok, es szerencsere meg sosem tortent velem semmi, pedig en is felek. Azzal szoktam nyugtatni magam, hogy rossz penz nem vesz el...

Zsuzsci, Stella, Moni, Tundi,
hogy birjatok ezt a stresszt? Mondjatok valami tulelesi technikat.

Nicol,
hogy birod az elso hetek izgalmait? teljesen jol vagy?

Jura,
Udv itt! A tablazatunkban benne vagy mar?

Babus,
csak igy tovabb es tenyleg elvezd a szabadsagod es a nyugalmad!

Vanda
vanda72
 
 


Jura Kép
Aranyos vagy ezzel a kis pánikkal Kép Nyugi, semmi baj nincs! Ha most esett le a hőd, a 15. napon (ha jól emlékszem), akkor ma van a tüszőrepid, azaz termékeny vagy. MIkor akcióztatok? De tényleg jó lenne látni majd egybe 1 egész havi hőgörbédet, mert így 1-1 napot kiragadva esetleg félrevezetlek, azt pedig nagyon nem szeretném!

Ja, és Vanda írta, hogy most sok a melója és 15-éig így lesz, aztán jön Kép

Judit Kép
Kérlek, kérlek, kérlek, ne félj ennyire! Tényleg egy csodálatos út előtt álltok, a párod is biztos várja és ha izgul is, inkább szeretgetve egymást izguljatok, mint összeszólalkozva Kép És igenis kell a babaának a nyugalom, ahogy Nicol írta nekem egyszer: "boldogtalan anyuciba nem költözik a baba" Kép Ezt le lehet fordítani szomorú vagy ideges-re is Kép Minden rendben lesz, oké? Kép

Jesszus! Lőjetek már le, hogy hagyjam abba a dumálást! Kép

Tündi
Vendég
 


Hat lesz lehetosegem sokat utazni, ugyanis 4 repules lesz most, es ebbol ketto 3oras.
Sokat gondolkoztam azon, hogy megirjam-e, hogy elutazunk. Nem akartam, hogy felreertsetek, abszolut nem nagyzolas, vagy barmi ilyen vezerelt, csak szerettem volna a barataimmal megosztani ezt a dolgot. Orulok, hogy nem ertettetek felre. Ez amolyan utonaszut fele lesz. Meg a baba elott szerettunk volna elmenni, nagyon regota terveztuk.

Mindenkinek nagyon koszonom a jokivansagokat. Kuldom majd a meleget Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tundi,

mint emlegetett szamar megerkeztem...

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!
A hőm még mindig laposkúszásban, pedig már a 21. nap! Na jó, nem izgatom magamat! De lehet, hogy nincs is tüszim? Vagy most mi van?

Tündi30! Te mindig olyan okosakat és nyugtatóka írsz, nem szeretnélek lelőni!!!

Judit! Nagyon jó utat kívánok és semmi idegeskedés! Gyönyörű utatok lesz.

Nekem a dokim azt mondta, hogy a bolti tesztek hamarabb kimutatják a terhességet, mert azok már tíz nap előtt is eredményt mutatnak. A vizelet és vér (azaz nem tudom, hogy melyikre mondta) pedig csak később...

Szorítás és plussz energia mindenkinek küldve!
pilis
 
 


Szia Vanda! Kép

Örülök, hogy van egy kis időd a topikra Kép
Én most jól bírom az izgis napokat, de belül azért megőrülök már hogy végre életemben először tesztelhessek pénteken Kép Nincs semmi különösebb taktika erre, belül kell ezt lerendezni, hát nem könnyű Kép
Te hogy bírod? 28. napon vagy, van valami tüneted? Kép

Na most nagyon eltűnök, és 3 óra előtt nem is jövök, muszály belehúznom a melóba Kép

Tündi
Vendég
 


JuraKép
Tündinek igaza van, egy teljes havi hőgörbe alapján majd oksabbak leszünk. Addig is kétnaponta akció és minden rendben lesz!

PilisKép
Nyugi fel fog az menni! LAssú víz partot mos, lassú hő meg fent marad Kép!
De hülye vagyok ma!

Stella

Kép
stella9
 
 


Tünde 30!

Ez az első hónap, hogy próbálkoztok?

Mea
mea
 
 


Tundi,
en elegge nehezen birom ezeket az utolso napokat, ami vagy nagy pofaraesessel vagy euforikus hirekkel zarul. Nagyon vegletek ezek, ugye?

Tuneteimrol babonabol nem merek nyilatkozni.

Neked van valami?

Vanda
vanda72
 
 


Oké, hogy én nem foglalkozom a tüneteimmel, de már a kollégáim is mondták, hogy tutira babát várok, teljesen úgy nézek ki!!! belém beszélik a gyereket... nálatok nem volt még ilyen?
pilis
 
 


Sziasztok!
Még mindig semmi, szerintetek érdemes lenne tesztelnem, vagy teljesen pénzkidobás????
A tegnapira visszatérve: Hát nekem ezzel a cserepesmódszerrel sem lehet babám, mert nincs se erkélyünk, se teraszunk, sőt még ablakpárkányunk sem, majd pár hónap múlva lesz csakKép

Judit!
Nagyon jó utat kívánok, és hidd el nem lesz semmi baj, bár még én sem repültemKép

ZsuzsciKép
Tudod a halvány csík is csík. Várom az újabb teszt eredményét és nagyon drukkolok.

Tündi, Stella
Ti mikor akartok tesztelni, nagyon szorítok nektek is, remélem még sokáig a tábla elején maradtok.Kép

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!

Hanyadik cn is vagy???

Én már tuti tesztelnék!!!

Mea
mea
 
 


Főleg ahogy nézem már cn 36-37 körül vagy.
Tesztelj és reméljük szuper hírrel jössz vissza!!!!Kép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

Hihetetlen mennyiségű levél volt maKép 15 percig biztos tartott visszaolvasnomKép

Zsuzsci
Egy nagyon jóKép Csatlakozom az előttem szólókhoz, egy csík is csíkKép Tesztelj újra pár nap múlvaKép Ajánlhatom a Clearblue tesztet neked is?KépNekem a mensi kimaradása után 2 nappal már erős két csíkot mutatottKépKicsit drágább, 1700 Ft körüli, de nagyon megbízhatóKép

Judit
Már biztos elindultatokKép De ne izguljKép Én is akkor ültem először repülőn, amikor Egyiptomba mentünk. Egyszerre rettegtem(pláne, hogy még légörvénybe is kerültünk) és egyszerre élveztem is. Végig nézelődtem és kameráztam, de a legszuperebb Egyiptom volt felülnézetből. Égszínkék tenger és körülötte minden csupa-csupa homok, sehol semmi zöld, még a házak és lakótelepek körül is minden csak homok. Elképesztő látvány voltKép

TündiKép
Nagggyon izgiKép Úgy néz ki nem is kell a következő hónapra várni?!

Ha mindannyian így haladtok, ebben a hónapban kiürül a topikKép

Tünde(30)-ról már én is olvastamKép Még vasárnap, amikor megírta. Csak nem volt lelkem megírni nektek. Egy genetikushoz ment megbeszélni, hogy milyen vizsgálatok ajánlatosak neki, amikoris csináltak neki egy rutin UH-t és már nem dobogott a szíve a kisbabájának. Sőt valószínűleg már 2 hete nem, mert azóta nem is nőtt a baba. Ez most pénteken derült ki, 8 vagy 9 hetes voltKépKépKép

Na megyek, ismét sóskát pucolokKép De uuutálom ezt csinálniKép

De pletykálhatok még egy kicsit Kristófról? Csak egy ici-picit?Kép
Tegnap este megismerte apuci hangjátKép Előtte én simiztem a pocimat, jól meg is rugdosott a drága, aztán bealudt. Hiába beszéltem hozzá, simiztem, semmi. Mondtam apunak, adjon neki jó éjszakát puszit de azért egy kicsit hagyja ott a kezét a pocimon, hátha mégis felébred. És lám: Kristófom hatalmasakat rúgott apuba. Vagy 5-ször egymásután. Csak nekiKépKépKép
Hát nem édiKép Úgy imádomKép
Oké, befejeztem.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Meg itt vagyok, de mar nem sokaig, ez az utolso hozzaszolasom MA, aztan majd 22.en jovok.

Nagyon aranyos Kristof, ahogy megismerte apukajat.

Mindenkinek minden jot kivanok! Vigyazzatok magatokra! Remelem mire visszajovok sok babas lesz!

Sziasztok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


BabusKép
már hiányoztál!
És Kristóf is! Tényleg nagyon jófej a kissrác!

MóniKép
szerintem tesztelj, ezen a pár napon már úgysem múlik semmi!
Drukkolok!

PilisKép
ha beléd akarják beszélni a gyereket, hagyd magad. Minden segítség jól jön!
Stella

Kép
stella9
 
 


Na hát így nem lehet dolgozni Kép

Mea Kép
Mi 3. hónapja próbálkozunk. Vagy 4.? A fene se tudja már Kép Szóval július 10 (esküvő) óta Kép

Vanda
Kis görcseim vannak, olyan menzi szerű minden, amit érzek. Ezért aztán tök hihetetlen a számomra, hogy terhes lennék Kép Hogy lehet ugyanolyan tünet amikor van és amikor nincs? Kép EZt még nem értem.

Móni Kép
Én ragaszkodom a pénteki teszthez, HA addig fent marad a hőm és HA addig nem jön meg. Tiszta örület...

Babus Kép
Jó lenne ha nem kéne várni újabb hónapot Kép Bár most hogy így belenyugodtam és kialkudtam a következő ciklust, és kitaláltam a tuti stratégiát, nem aggódok Kép Na ez csak taktika ám, nehogy azt gondoljátok, hogy nem is akarom Kép Csak ha azt gondolja hogy nem, akkor mégis Kép Szóval értitek Kép
Babus, olyan csodálatos pillanatokat éltek át, szinte látom magam előtt Kép Az én párom most is állandóan puszilgatja a pocimat mintha babás lennék, hogy már most érezze, hogy akarjuk, szeretjük és várjuk Kép Ő is nagyon édi, persze nem úgy mint Kristóf Kép

Pilis Kép
Nekem nem mondogatják a kollegáim, mert csak kevesen tudják, hogy konkrét próbálkozások vannak. Közülük is egyikőjüknek szept. 18-án volt az esküvője és ők is nekiláttak a projectnek, vele meg szoktam néha beszélni a dolgokat, de csak felületesen. A többiek sem hülyék, hogy 30 évesen esküvő után mit akarok, csak velük nem téma ez. Szerintem nehezen viselném, ha belém akarnák beszélni a gyereket, mert a végén el is hinném és még nagyobb lenne a pofára esés.

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Pilis!
Nekem tegnap mondta a kolléganőm - aki tudja, hogy próbálkozunk, - hogy ő már régóta úgy sejti, hogy amikor a barátnője bejelenti, hogy terhes, akkor én is nemsokára be fogom jelenteni. Ez nála egyfajta megérzés. Tegnap azzal fogadott, hogy a barátnője terhes.Kép Szerinted?Kép

Egyébként most én is tök heppi vagyok, mert a pár nap óta tartó mensi szerű hasfájások elmúltak, most nem érzek semmit.Kép Persze, még hét végéig ki kell tartani, akkor leszek a 28-29. napon.

Ez tök jó, hogy ennyi mindenkiért lehet izgulni! Nagyon drukkolok mindenkinek!Kép

Timi
szabotimi
 
 


Hát Csajok!
Tényleg senki nem marad karácsonyra itt Kép Kép Kép
Mindenkinek nagyon drukkolok ezért!

Kép
zsuzsci
 
 


Micsoda izgalmak vannak itt ezen a heten! Maskor is volt ekkora orulet? Most valahogy azt latom, hogy vagyunk vagy 5-6-an, akiknek talan nem jon meg. Tok jo!

En most meg szivesen lemondok egy rovid idore a 2 csikrol, mivel igazsagtalan lenne, ha elsore sikerulne nekem, mikozben masok mar honapok/evek ota probalkoznak!

Tundi,
cicifeszules, hanyinger, ilyesmi? Vagy neked mensi elott nem szokott feszulni?

Timi,
te is igazan erdekes hetvege ele nezel!

Moni, Pilis, Stella hajra nektek is!
vanda72
 
 


VandaKép
tényleg jól összesűrűsödtünk a tábla elején!
Egy csomóan vagyunk 20 nap fölött!!

Remélem legalább párunknak sikerül!

Olyan árvák a babások ott a tábla legtetején! Csak hárman vannak!

NicolKép
hogy vagy? hányinger? Émelygés? Semmi?

Stella

Kép
stella9
 
 


BabusKép
Olyan aranyos lehet a párod, ahogy a pocidat simizi és puszilgatja, ne és persz nagyon jó lehet érezni Kristófot a pocidban.

Mea, Stella, Tündi
Hát úgy döntöttem, hogy a hónapok óta árválkodó tesztemet elhasználom holnap reggel. De nem élem bele magam semmibe, mert nem szeretnék nagyon csalódni, úgy is csak 2% esélyem van.

NicolKép
Neked meg csak 9 nap és láthatjuk a babód uh képétKép

Lányok olyan jó lenne, ha minél többünknek sikerülne ebben a hónapban, akkor együtt mehetnénk a 2005 nyári babák topicbaKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni Kép
Nagyon szorítok Érted! Kép Holnap reggel gondolok Rád Kép
Siess a jó hírekkel Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Huuu, Moni ez nagyon izgi! En is szoritok neked! Kép
Aztan siess tenyleg a jo hirekkel! Kép

bgy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?