Új privát üzeneted érkezett!

maryka :lol:
Deichmannban de, Zsófival kettesben :)
Csak nem Ti is??
Vendég
 


Ja, Auchanban meg a férjem Fruzsival :lol:
Vendég
 


Laptető :wink:
Vendég
 

 
 

Panndy!
Laptető!!!!!!! :D

De igen :lol: Egy Renault mellett álltatok az Auchan előtt, vagyis Zsófi ült :lol: És a férjem mondta, hogy aha ők voltak a Deichmanban is.
csak nem voltam benne biztos, hogy Ti vagytok és nem mertem odamenni :?
De remélem nemsokára találkozunk személyesen is :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Jaja, mi voltunk, Apáékat vártuk :lol:

Nyugodtan odajöhettél volna, én sosem ismerek meg senkit, engem le kell szólítani :oops: :roll:

Nem Ti láttatok minket egyszer már a decathlonban is?
Vendég
 


De igen, mi voltunk azok :D
Át szoktunk autókázni, mert nincs messze , csak át kell menni a hídon.
Ha megint találkoznánk, majd leszólítolak :lol:
Ti Dunakeszin laktok?

Kép
Kép
maryka
 
 


Angie!
Gratula a kiskönyvhöz! nemsokára újra doki, s láthatod a babódat!

Panndy!
Tök jó,hogy megjött, már csak tömjed a palacsintákat, s jöhet a következő pozi teszt :wink:

Kri!
Szerintem én is szavaztam, bár nekem is azt írta, mint Annamarinak :roll:

Pruci!
Jó, hogy jöttél, de sajnálom, hogy nem jön össze egyenlőre a tesó!Apa költözik???

Beze!
Vonalzót mikor csinálsz??

Moti!
Keresztelő jól sikerült? Sebi hogy van?? Jobbulást a kis Drágának!

Utólag is boldog gyereknapot! Nálunk nem volt különös hétvége....kicsit rámolásztunk, Hármaska szobája már üres (egy asztal van még bent), nappalit is átrendeztük, szokjuk, hogy minden másképpen lesz...Marci már ügyesen megtalálja a székét :wink: Kristófnál ma haverok voltak, mi ismerősökkel ebédeltünk, majd itt voltak nálunk egész du...ennyi...holnap se iskola, se óvoda, mert kanári nemzeti ünnep van..hurrá!!!!
Megyek is aludni, mindenkinek jó éccakát! :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Jó reggelt!

Szilvi, tök jó ez a rendezkedés :)

maryka, igen, Dunakeszin lakunk :)
Vendég
 


Sziasztok!

Látom nem csak mi vagyunk korán kelők :lol: :lol: :lol:

Szilvi, jó ez a rendezkedés. Plusz egy nappal megtoldva a hétvége irigy :lol:

Beze, tényleg beírhatlak már a táblázatba?

Angi na és téged?

Gyereknap nálunk se volt semmi, csak jégeső :evil: Zsombi kapott egy sátrat ki se lehet szedni belőle :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Kri!
Az otthoni gépen is szavaztam.
Mi is fél 6 körül kelünk. Néha alszik 6-ig.

Annamari!
A Micimacis és a másik nem engedi egymást. Ez van. Nekem is nagyon tetszik. És Gergő is szereti. Amúgy neki csináltam, mert hétvégén, vagy ha beteg Ő is szokott itt olvasgatni. Tetszett volna neki.
Szonja is szép lesz, mint a tesók.

Moti!
Hogy sikerült a keresztelő? Nem áztatok meg. Gyerkőcök kibírták betegség nélkül?
Egy régi ismerősöm azt mondta, a jó gyerek ha elutazunk beteg lesz. Szerintem a keresztelő is belefér ebbe.

Teri!
Sajnálom, hogy a meló miatt pihentetni kell a babát. Bár, azt mondják az okosok, hogy mikor nem akarjuk akkor összejön a baba.
Petrának jobbulást.

Panndi!
Ez jó! Így egy ciklus elkezdődött. Mennyit kell várni?

Angie, Szilvi!
Jó pihenést mára!

Beze!
Mikor kell ellenőrzésre menni?

Maryka!
Nagyon jó az arcmemóriád. Én már most félek, hogy ha lesz tali, nem fogok senkit felismerni.

Boni!
Fogdokid hogy van? Régen jártál erre.

Utólag is Boldog Gyereknapot! Élménybeszámolókat kérek!!!

Szombaton mi a bölcsibe voltunk. Úgy kellett hazarángatni a Gergőt. De annyit rohangált, hogy délbe letette a fejét és már aludt is.
Aranyos és egyszerű rendezvény volt. Ugrálóvárral, lovacskával (akit csak a fű érdekelt), és beöltözött macival és kutyával, szinte csüngtek rajtuk a gyereket, a fiam mindent vitt nekik megmutatni, mesélt nekik.

Vasárnap a Füstibe voltunk megégni és megázni. Vezettünk gőzöst is. Behisztizett mikor elakarunk jönni a gőzöstől, így apa szaladt jegyet venni rá. Eddig működő mozdonyra még nem mert felszállni. Még a „fütyülőjét is meghúzta”, így mesélte a dudálást a Gergő az Anyumnak. Csak az eső kimaradhatott volna.
franci
 
 


franci: jó lehetett a gőzös :)
Azt mondta a doki, egy ciklust mindenképp, és ha türelmünk engedi, akkor még egyet. Azt is mondta, hogy ha a második ciklusban már terhes lennék, nem lenne semmi baj, de ha lehet tervezni, akkor inkább eggyel később. Én nem várnék, úgysem sikerülne az első hónapban.
Vendég
 


bocsi de hétvége zsufis volt.. szerdán meg elutaziunk vidékre ZSigivel 3 hétre maimkhoz

tesófronton minden változatlan..

puszilok mindenkit

Franci mi is a Füstiben voltunk Vasárnap :lol: délután az eső miatt oda vissza vonatoztunk a nyugatiig.végül ott bementünk a MC DOnaldsba élete első HAppy MEal menűjét megkapta benne egy hajóval amire szintén már ácsingózott ..majd átszálltunk metróra Zsiga most volt először vonaton és metrón is tetszett neki! :)


ZSiga kapott egy eredetileg szülinapra szánt futóbicajt, de igy ki tudja használni.. szereti áés Tescos kisautókat
Kép Kép :lol:
Vendég
 


Boni,

Zsiga olyan nagyfiús már!!!!és szereti hajtani a futóbiciklit?Boldi lusta még hozzá. :D

Maryka,tényleg hihetetlen vagy, hogy mindenkit felismersz!!!!!
szerinted akkor mehetünk a zenebölcsi táborba?mármint Sebivel együtt is?hétfőn tuti nem tudom kire hagyni, a többi napon megpróbálom.

köszönöm a drukkokat, jól sikerült nagyon a keresztelő, Sebi baba egy angyal volt, végig mosolygott, vagy aludt.láznak nyoma sincs péntek óta, én gyanítok nála némi fogzást, minden jel arra utal.és már majdnem egy hete reggel 6-7 körül kel.
néhány kép:
Kép Sebi Kép Sebi Kép Sebike

KépKépKépKép
moti
 
 


Tegnapi sátras alvós :lol:
Kép
Amióta megvan szinte egész nap ebben van :lol: :lol: :lol:

Moti, nagyon jók a képek :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Boni!
Gondoltam rátok mikor befelé mentünk, hogy ti is a Füstibe vagytok e. Bár a lottón lennék ilyen jó tippelő…
Gergő is kapott futóbicajt, fából. De a szomszéd gyerekek többet ültek már rajta mint Ő.

Moti!
Szépek voltatok!

Kri!
Zsombi már a Szigetfesztiválra készül? Időben szokik a sátorozáshoz????

Édesek a pasik.
franci
 
 


Sziasztok!

Boni!
Zsiga milyen ügyes! és nagyon édes :)
gyökérkezelés tart még?

Kri!
Jó ez a SÁTOR, apa nálunk is fel akarta a múltkor állítani, de lebeszéltem róla, na most meg majd rábeszélem :lol: Ugye zsombi is érzéken ya szélre?Képzeld gyurika annyira nem bírt ma elaludni, hogy ki kellett vinnem babakocsival, ahol persze fél perc alatt bealudt :?
Utálom a szelet :evil:

Moti!
Nagyon jók a képek :D
A Péter- Pál-ban volt?
Szerintem a táborral minden OK, még ma hívom Ágit( aki szervezi), hogy biztosra meg legyen beszélve. Amint elérem jelentkezem nálad is :)

Franci, Moti!
Köszi, az arcmemóriám tényleg nagyon jó :oops: :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Kri,
a sátras kép annyira jó!!!!imádom a gyerekekben, hogy ennyire odavannak a játékokért, képesek egy traktort is felvinni az emeletes ágyra pl., ha éppen az a kedvenc :D és hol fér el Nálatok ez a nagy sátor?

Maryka,

igen, a Péter Pálban volt a keresztelő.ezek szerint nem csak az arcmemóriád jó, hanem a templom-memóriád is.- :D

Panndi,
hízás hogy áll????küldök Neked virtuálisan a tegnapi epertortánkból.vagy dobok át pár szeletet, Dunakeszi itt van szemben, csak átröpítem a Dunán. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


tényleg, Sucer, hova tűntél????hogy vagytok?minden ok?

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok Lányok,

régen nem jöttem, de mentségemre legyen mondva, hogy család/munka/kert/házimunka mellett nem nagyon marad időm olvasni se, nemhogy írni. Ma írtam egy másik fórumra is mert ott is hiányoltak már :oops: :oops: .

Nagyon aranyosak vagytok mindannyiran, hogy hiányoltatok, nagyon jól esett, köszönöm nektek! :) :)

Szerencsére jól vagyunk, holnap megyek végre UH-ra, a 20. héten voltunk utoljára. 4D-re most nem futja, a dokim meg nem híve a sűrű mozizásnak, így már nagyon kiváncsiak vagyunk a babócára, aki olyan aktív, hogy csak na! Hullámzik a hasam, akkorákat ugrál, rúg, hogy néha hangosan jajgatok, remélem jól van ezek ellenére. A vérnyomásom rendtlenkedett 2 hete 150/125-re fölment, nem is engedett el az orvosom, 1 óra múlva újra mérték, akkora szerencsére lement 110/94-re. Azóta naponta 2x mérnem kell, de szerencsére azóta nem volt 115/70-nél magasabb :) . Hízni nem híztam nagyon még mindig, 5 kilónál járok. A hasam sztem szépen alakul, majd csináltatok Apával képet és földobom.

Lányok,
ne haragudjatok, hogy nem írok név szerint és csak önzőztem :oops: :oops:.

Még 3-4 hét munka vár rám, aztán szabadulok!!! :D :D :D

Nagyon vigyázzatok magatokra, holnap bejelentkezem, hogy mi volt az UH-n!

Mai 29. heti pocakfotó
Kép :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer,

szép a pocid!!!örülök, hogy jól vagytok!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti,
nagyon köszi! Szépek a keresztelős képek, örülök, hogy Sebi meggyógyult!

Kri,
sátras Zsombi nagyon aranyos!

Boni,
Zsiga nagyon szép :) :)

Bocsi, most csak a képekre reagáltam.

Ezt még megmutizom, most faragtam:

Kép

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer jó hogy életjelet adtál magatokról. Nagyon helyes pocid/pocaklakód :lol:

Moti, a kép csaló kicsit. A nappalinkban van most a sátor mert ugye rossz az idő, egyébként az erkélyen/kertben van.
Ez egy baby sátor 150 cm hosszú. Kifejezetten kicsi gyerekeknek készítették. Két kisgyerek fér el benne, esetleg három :lol:

Maryka, igen Zsombi is érzékeny a szélre. Ő most egész napos hisztit csinál, és nyüszög ilyenkor. Nehezebben alszik el napközben, meg többször felébred közben de azért alszik. Én is utálom a szelet :twisted: No meg ezt a rossz időt. Szegény gyerekem a kertben szeretett volna játszani, de hát olyan nagy szél van hogy csak 10 percre maradtunk kint. Sírt szegénykém hogy ő még ki akar menni :roll: Most várjuk a jégesőt :evil:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Arra jöttem rá, hogy lehet rossz naptárt nézünk és ősz van.
Ki dugta el a napot?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sucer!
Örülök hogy jötték! Nagyon helyes a pocakod. Ügyi vagy, hogy ilyen képsorozatot tudsz csinálni.

Kri!
Szerintem november van. Csak azt nem tudom minek vettem fürdőruhát. Anyukám szerint nekünk is kéne gumicsizma.
franci
 
 


Kri!
Lehet énekelnünk kéne a Süss fel napot.
franci
 
 


Vendég
 


Boni, köszi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Ez lehet az oka hogy nincs napsütés :)
Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Franci, csütörtökön megyek megint. parázok is rendesen, semmi hasam nincs, inkább befele megy, mint kifele. :?

Kri, köszi, a 12. hetet még megvárnám, ha nem gond. :wink:

Szilvi, 14 hetesen. Ma vagyok 9+4.

Sucer, nagyon szép pocak, szerintem nekem 14 hetesen se fog látszódni semmi, ha így haladok. :(

Nagyon szépek a képek lányok, édesek a kisfiúk nagyon! :D

Napot akarok!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze, én egyik terhességemnél sem voltam nagyhasú, ez semmit sem jelent ;)
Vendég
 


Most hívtak fel a körmendi rádióból, hogy nyertem lángos utalványt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: megyünk lángosozni. Kép Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Boni, Moti, Kri!
Nagyon helyesek a fiúk a képeken!!!!!!

Beze!
Ne aggódj, nőni fog a hasad!!!!

Sucer!
Nagyon szépre kerekedett a pocakod.

"süss el nap, fényes nap,
kerted alatt a ludaid megfagynak!!!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Ha november van, akkor nekem már meg kellett volna szülnöm. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem baj,majd szeptemberben meg vénasszonyok nyara lesz.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Én is kérek lángost!
Hétvégén már sütök egy kis adagot. Jutna mindenkinek.
32 ével ezelőtt októberben (akkora értem haza) nagyon jó idő volt. Az erkélyen napoztam.

Beze!
Majd megnő a pocakod. Legalább az illetéktelen szemek elől eltudod rejteni.
franci
 
 


Sziasztok!
Annamari!
Gratulálok a nyereményhez!tegnap én is nyertem egy sorsjegyen 1 ezerest meg egy zacskó csipszet :lol: 8) Na, így kell kezdeni aztán jön az elsöprő nyeremény :lol: :lol: :lol:

lányok!
Motival és Boldival végre találkoztunk úgy igazán személyesen is :D Nagyon jó volt, játszóházaztunk. Moti tényleg nagyon kellemes társaság és Boldinak a mosolya....Na azt látni kell, kislányok figyelem!!!! :lol:

Moti!
Mi fél 1 -ig bírtuk, aztán az autóban kis is dőlt :) Szerencsére előtte még megevett egy jó kis szendvicset, így legalább nem éhesen aludt el.
Örülök, hogy összejött, remélem többször is összehozunk majd ilyen kis talikat :D
Sebike, hogy bírta?


Beze!
Ne aggódj! Nekem 5 hónaposan senki nem akarta elhinni, hogy állapotos vagyok, aztán a 40. hétre bálna lettem :? :lol:

Kérek szépen jó időt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
maryka
 
 


Panndy!
Hogy vagy? hízókúra hol tart?

Sucer!
Örülök, hogy minden OK, aggódtam ám miattad :) Nagyon jók a poci fotók!!!!!!!!!!!!Irigykedem, hogy csak 5 kilót híztál eddig :)

Franci!
Hétvégén megyek! :lol: Lángosozni!

Szilvia!
Ovival , hogy álltok?Kiki Spanyolországba menne konzi ba, vagy itt Magyarországon?

Panny??????????? :?:

Kép
Kép
maryka
 
 


Áááá, hízókúrát ne is kérdezzétek, hiába zabálok, egyelőre nem sok eredménnyel...

Éljen a lángos, na azt ennék most :)
Vagyis most nem, most értem haza a fogorvostól :?
Vendég
 


Panndy!
Fáj a fogad? :(

Kép
Kép
maryka
 
 


Még a harmadik baba előtt kihúzták egy fogamat, aztán a pótlásra nem került sor (hátul van, nem volt sürgős, és az első 12 hétben nem akartam), úgyhogy most csináltatok hidat.
Vendég
 


Jaj, tudom, mit akartam:

moti: Sebi keresztelős képei nagyon jók, nagyon szépek vagytok rajta! Sebi is nagyfiú már :)

kri: sátras alvós kép is jó :)

sucer, Neked meg jó ez a has-sorozat :)
Vendég
 


Kri! ma m ivis felállítjuk a sátrat! éljen a sátrazás! :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


A lángost akár holnap délelőtt is megcsinálhatom, mert Gergővel megint itthon vagyok. Fél 12 előtt telefonáltak, hogy menjek érte, mert lázas. Kapott gyógyit és naponta egy gömb fagyi.

A kollégáim nem is köszöntek mikor eljöttem. Pedig azt még nem is tudják, hogy szeptemberbe bejelentkezem egy meddőségibe, és akkor 2 naponként fogok legalább dokihoz járni. He-he!!!

A doktor nénink mondta, hogy a hétvégén akciós volt valahol a Carte Dor jégkrém, és mindenki fo…t tőle a környéken. 1-t fizet 2-t kap akcióvolt.
franci
 
 


én is kérek szépen lángost!!!!! :D

Maryka,
mi is nagyon jól éreztük magunkat, BOldi mondta, hogy mehetünk máskor is.SEbike meg végig aludt, akkor kelt föl, mikor hazaértünk.szerintem megérezte a cicit a közelben :D ja, és én is végre időben el tudtam altatni Boldit.fél kettőkor már aludt.
mindenképp rendszeresítjük a találkozásainkat!
milyen sátrat állítotok föl?Nektek is van olyan, mint Kriéknek?

Panndi, hogyhogy eszel és nem hízol???azt hogy kell? :D :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
De jó!!! :D Sebike is férfiból van :lol:
:)
Aha hasonló , mint Kriéknek :)
Volt a doki, szerencsére semmi komoly csak megelőzésképpen Mucopront kell szednie! :D

Panndi!
Ezt nekem is mondd el hogyan kell enni és nem hízni! :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok

reggel elutazunk nyaralni 3 hétre Zsigámmal.. leszek néha de otthon nincs net...


KEresztelős képek nagyon szépek és a kis sátorozó is :lol:

Pussssz
Vendég
 


Annamari, vasárnap lángosoztam, batár fokhagymás volt rosszul is lettem, így egy ideig hanyagolom, de neked egészségedre!

panndi, köszi, ez most megnyugtatott. :) Fogad hogy van?

Franci, Gergőnek sok-sok gyógypuszi! Hova jelentkeztél be? Nagyon tapló kollégáid vannak, már bocsi, hogy leírom! :evil:

Boni, várunk vissza. :wink:

Angie, tudtál pihenni?

Szilvi, milyen volt a nemzeti ünnep? Kis napsütést küldhetnél ide is. :wink:

Maryka, Moti, jó lehetett a tali. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Tegnap este pizsi-partyn voltunk a szomszédainknál, teleettem magam finom vajas-kakaós kaláccsal, ittam két nagy bögre kakaót, erre mi történt? Fogytam fél kilót... :x Én nem értem, egész nap tömöm a csokit, édességet, palacsintát, túró rudit, és egyszerűen nem megy... ráadásul itt ez a fogdolog, meg beteg is vagyok, egy szerencse van, a mensi már elmúlt :wink:
Vendég
 


Ma reggel elmentem a kórházba, a szövettani eredményemért. Levelet küldtek, pedig azt mondták a vetélés után 3 hétre menjek.
Magzatra utaló jelet nem találtak. És mikor hazajöttem kérésre csináltam egy tesztet, ami pozitív lett.
Esthajnalcsillag 10-es tesztje, halvány, de szépen látható a másodok csík.
Délután bemegyek, lehet megint pár éjszakát alszom a kórházba.
franci
 
 


franci, ezt nem értem, most akkor mi van?
Vendég
 


Sziasztok!

Franci!
Ezt most én sem!
Nem lehet, hogy csak üres petezsák volt, és azért írták, hogy magzatra utaló jelet nem láttak? A műtét után csináltatták veled a teszted? És miért kellene még bent maradni pár napot a kórházban?
Remélem, minden rendben lesz!!!!

A pihenésem nem sikerült épp úgy, ahogy terveztem. Hétfő reggel Szilárdnak hőemelkedése volt, így nem ment oviba. Délre felment 39-re, kapott Panadolt, az levitte, és aludt is délután egy jót. Aztán délután 5-re megint 39 lett. Megint adtam Panadolt, amitől teljesen lement. Nem köhögött, hasmenése se lett, csak annyit mondott, hogy fáj a szájpadlása (a torkára tippeltem, de az sem volt vészesen piros). Néha a feje fájt, néha a hasa, de ezek szerintem a láztól. Egész nap a kanapén feküdt, úgy, hogy a fejét a lábamra tette, és nem engedett elmozdulni, így a hétfői napot fekvéssel telt (pedig egy csomó minden be volt tervezve). A láza úgy lement a második adag Panadoltól, hogy este 9 után még 37 alatt volt a hője. Biztonság kedvéért adtam egy adag Nurofent éjszakára, de tök nyugisan átaludta és reggel is lázmentesen ébredt. Oviba nem ment, de egész nap jó kedve volt, játszodt, hagyta, hogy tegyem a dolgom. Láz meg sehol. Ma pedig ment oviba. Nem is értem, mi volt ez az egy napos magas láz. Lehet, hogy ennyire kis stramm a szervezete. Mondjuk, soha nem is volt beteg. Egyszer volt valami influenza szerű valamije tavaly télen, de két nap alatt azon is túl volt.

Szóval így telt a két nap pihenés. Ma pedig alig bírtam reggel 6-kor kimászni az ágyból, és az autóban befele is félig aludtam még. Szilárd pedig már alig várta az ovit. Apja átöltöztette, és már vissza sem lehetett tartani egy puszi erejéig, szaladt is a játékok közé.

Én jól vagyok, bár történt egy szomorú dolog, a barátnőmnél kiderült, hogy downos a babája. Elvileg ma fekszik be a műtétre :cry: :cry: :cry: :cry: És ért egy másik hatalmas csalódás. Kiderült egy helybeli barátnőmről (azóta ismerjük egymást, hogy Szilárd megszületett, és nagyon egy hullámhosszra kerültünk a 3 év alatt), hogy lopott tőlem nem is egyszer (a három év alatt kb 70e ft-om tűnt el, plusz egyszer az egész pénztálcám benne 40e ft-tal :shock: ). Már gyanítottam az utóbbi pár alkalomnál, de mivel egy hitoktató csajsziról van szó, elhessegettem a gondolatot. De most konkrétan kiderült. A férje felkeresett, és kiderült róla egy csomó egyéb dolog, hogy mekkora egy hazúg csajszi :cry: :cry: :cry:

Bocsi, de most máshoz nincs erőm. Lusta és szomorú vagyok :(

Sucer, örülök, hogy jöttél. Nem semmi, hogy te még dolgozol, ilyen vérzések mellett is. Az egyébként megszűnt?

Annamari! Te is régen jártál erre!!!

Még egy tegnapi pocakkép:
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sajnálom a beteg babát :(
Ma én is kicsit magam alatt vagyok, tegnap volt két hete a műtét :(

És Angie, ne vedd magadra, de akárhányszor a vonalzódra nézek, arra gondolok, hogy én is ennyi idős terhes lennék :cry:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?