Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Én most néztem meg a postámat és a babanet szerkeztőségétől kaptam egy vírusos levelet!!!
Zsófi
zsófi76
 
 


Babus!
Koszi a beszamolot. Nagyon tanulsagos. Lattam kepeket a piramisokrol, hat nem semmi, hogy milyen kozel vannak mar a lakohazak. Ugye utikepeken mindig csak azt az oldalat mutatjak, ahol sivatag latszik. Nagyon meglepodtem,mert en azt hittem, hogy a piramisok a sivatag kozepen, Kairo kozelebben van.
Tuneziaban mi is voltunk sivatagi turan. Hat, en is olyan homok dunekre szamitottam, helyette vegig kosivatagon at mentunk.

Nagyon varom mar ezt az utat, szeretnek megfeletkezni errol az egeszrol. Nem lesz idom ragodni.

Mindenkinek drukkolok!
Komolyan, nagyon tartok attol, hogy hogyan tudok visszaolvasni ket hetet Kép

Elso dolgom lesz, hogy megnezzem majd a tablazatot.

Judyt!
Megtenned, hogy oktober 22 felteszed megint a tablazatot legyszi. Ha hazajovok rogton megnezem Kép

Tundi!
Remelem tenyleg jo ez a 36,8. Kivancsi vagyok holnap mennyi lesz.

Na ma megint en leszek az utolso Kép

Mindenkinek koszonom a drukkot, Bgy neked is. Szerintem is nagyon vicces volt a fussatok megjegyzese a ferjemnek. Ki is nyirna, ha megtudna, hogy ezt megirtam Nektek.

Stella, Nicol, Mea, es mindenki, akit esetleg kifelejtettem!
Nagyon koszonom a drukkot, nem is tudjatok milyen jol esik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stella!
Mikor tesztelsz, latom ma vagy a 24. napon. Tudom, hogy meg korai, de csak azert kerdezem, mert majd szeretnek akkor gondolni rad, es drukkolni.

Lanyok, akik nemsokara teszteltek!
Drukkolok jovo heten Nektek!

Tudom, hogy majd csak hetfon fogjatok elolvasniel a levelem, de en meg dolgozom, igy nem tudok irni, csak kedden.

Sziasztok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc

Én olvaslakKép És megint nem te vagy az utolsóKép

Nézted a Híradóban az egyiptomi robbantásokat? Pont rosszkor így utazás előtt. Vigyázzatok majd magatokra!

Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Tündi30!

Még nem döntöttem el meddig fogok még dolgozni, bár amennyire magam ismerem, ameddig birok. Nem megerőltető a dolog, ha cipelni kell akkor majd a srácok segítenek. Kép

Na lehet hogy nekem is le kell állnom a teával... Kép Nagyon nehéz lesz nélküle. Naponta biztosan megiszom vagy fél literrel.

Judit!
Nagyon szorítok, hogy a tegnap esti akció és a levegőváltozás meghozza a sikert neked is. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus!
Hol robbantottak? Semmirol nem hallottam. A ferjem direkt elkapcsolta. O is hallotta, de nem mondta el, nehogy feljek. Mindenkepp megyunk, az ut mar ki van fizetve. Talan nem lesz semmi bajunk. Vegul is vegig utazzuk Egyiptomot, de remelem azert epsegben hazaerunk.

Orulok, hogy meg itt vagytok!

Nicol!
Koszi a szoritast!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép

Ha a férjed nem mondta el, akkor miért én mondjam el?
De jó, legyen. Egy szállodát robbantottak fel (de ott főleg izraeliek laktak) és két éttermet egy kisvárosban. Senki magyarnak nem esett baja.
Egyébként ezen kár izgulni, a mai világban sajnos bárhol megtörténhet ilyen, egyáltalán nem kell ehhez arab országba menni.
Amúgy meg Egyiptomban lépten-nyomon géppisztolyos őrök állnak, ez azért valamennyire biztonságot adKép
Nem lesz semmi bajKép Tök jót fogtok nyaralni, mi meg itthon irigyelünk majd benneteketKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Inkabb en irigyellek, Kristof miatt Kép Nagyon szivesen cserelnek!
Koszi, hogy elmondtad, en nem tudtam kiszedni a ferjembol, de teveben feltem megnezni, mert sokmindent eltuloznak.

Hu, nezem ezt az uj musort, a kisertest. Meg kell mondanom, nagyon tetszik. Foleg az a sok jo pasi. Nem mintha itthon nem az lenne Kép Vegre valami jo musor.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép

Kristófomat nem adomKép

Én is néztem a Kisértést. Nekem nagyon nem jönnek be ezek a macsó férfiak.

Inkább küldök neked egy képet:

Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


nekik biztos összejon Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


SziasztokKép

Tudom, csak hétfőn olvassátok, de azért írokKép
Nincs jobb dolgom, apuci épp "haldoklik"Kép Tegnap 2-szer ment a hasa és komoly 36,8 a hője. Össze van esve. Még mindig az ágyat nyomja. Szörnyű, hogy ezek a férfiak milyen betegek tudnak lenniKép
Pedig ma vagyunk 7 évesekKép Lehet, hogy kicsit vicces, de mi ezt is meg szoktuk ünnepelniKép '97. -ben pont ezen a napon ismerkedtünk megKép Estére úgyis elcipelem valahová, megígérte, hogy elmegyünk vacsizni. Majd diétás kaját eszikKép

Ráadásul ma kezdtük a 23.hetet és egyben a 6.hónapot KristóffalKép Csupa évfordulóKép És ennek "örömére" alig mocorog a drága. Meg is fogom fenyegetni a védőnénivelKép A múlt héten nagyon bejött ezKép
De remélem csak a hidegfront teszi ezt. A múltkor olvastam, hogy ilyenkor lustábbak a babák. Remélem tényleg csak ez van. Mert már ismét kezdek aggódni. Még bulizni sem akar a zenékre. Egyet rúg és bealszik rajta.

Na további jó hétvégét, aki még véletlenül erre tévedKép Aki csak hétfőn, annak pedig jó munkátKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Szia BabusKép
Szegény férjed, mit főztél neki tegnap lehet hogy a kajával el rontotta a pocijátKép
Na meg a férfiak különben is nagyon el tudják magukat hagyni egy "kis" fájdalomtólKép
Mi is 7 évesek leszünk November 8 ánKép
Mi is meg szoktuk ünnepelniKép
Olyan jó hogy érzed Kristóf mozgolódását, bárcsak már én is érezném!!!!!
JAj már néha szeretném már most a karomban tartani a babátKép
Olyan jó lenne .....
Estére finomat egyetek puszi
Edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina

Mexikói chilis babot kapottKép A kedvenceKép
De ahhoz bezzeg nem elég beteg, hogy át ne menjen a barátjához számítógép-játék ügybenKép

Én is úgy szeretném már a kezemben tartaniKépMár csak 4 hónapKép
Most épp nagy tervezésben vagyokKép Babaszobabútort tervezekKép
Végül is ha okt. végén leadjuk a rendelést, biztos lesz nov. vége vagy dec. eleje mire kész leszKép Akkor pedig már szeretném rendezgetni a szobájátKép Annyi ötletem vanKép Csak a pénz szab határtKép Apucit már ki is akasztottam, hogy mi mindent szeretnék majd venni Kristófnak, meg, hogy hogyan szeretném berendezni az ő kis mesebirodalmát. De miért baj ez? A legjobbat és a legszebbet szeretném neki. Szerintem ez természetesKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Hogy sikerült az évfordulós vacsi?
Mi is megszoktuk ünnepelni. Mi márciusban leszünk 8 évesek.
Már barátom is tervezgeti mit szeretne csinálni a picurnak, hiába mondom, hogy még korai. Tudod ő kárpitos, de elég jó asztalos beütése is van. Itthonra ő csinálja a bútorokat. Ma ki is nézte az egyik kirakatban a kiságyat, hogy milyen lesz.

Na megyek kutyust sétáltatni.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol

Köszi, jól sikerültKép És apucitól kaptam, illetve nem is én, hanem Kristóf, egy bébifarmert egy édi kis kék pulcsivalKép Nagyon cukiKép
Hazafelé viszont megbüntettek a rendőrök, mert sárgára (szerintük pirosra) jöttünk át a kereszteződésben. Még meg is említette apucinak a rendőr, hogy látja, hogy kismamával van, a büntetés viszont 10.000Ft!!!! Még jó, hogy ilyen elnézők!
Hát drága egy vacsi volt!

Neked is van kutyusod? Milyen kutyu?

Babus

Kép
babus2005
 
 


VisszatértemKép Apuci siettetett, de minek? Már be is aludtKép
Most kicsit benyűglődtem. Vagy dolgozik (hétfőtől-szombatig), vagy számítózik, vagy a barátaihoz megy át, vagy pedig alszik. Ennyi. Jó, ma este kiharcoltam egy kis vacsizást, de ennyi volt. Egyébként folyton egyedül vagyok. És itt van, este 11 óra, álmos nem vagyok, hát mit csináljak?! Még az a jó, hogy itt van nekem Kristóf, a kiskutyám és a Babanet. Ez minden társaságom. Olyan rossz, hogy minden nap ugyanúgy telik. Este nem vagyok álmos, nagy nehezen elalszom, folyton felébredek, kényelmetlenül alszom (csak oldalt alszom a pocim miatt), reggel persze alig tudog magamhoz térni, kb. 11 körül felkelek, megreggelizek, ha kell kaját csinálok(mellesleg utálok főzni), kitakarítok, kutyust sétáltatok, TV-t nézek és internetezekKép Persze félreértés ne essék, örülök, hogy táppénzen vagyok, hisz csakis Kristóf miatt csinálom, és tudom, sokan szívesen cserélnének velem, merthogy semmi dolgom nincs. De mégis. Kicsit én is kiborulhatok, nem?!

Na befejezem a nyűglődést. Mindenkinek megvan a saját gondja. Miért terhelnélek titeket még ezzel is.

Azért is nekifekszem aludni, de előtte még dumcsizok egyet a pasimmalKép Mármint azzal az eggyel, aki éppen nem alszik, hanem végre ismét rugdosKép És ettől azért is jó kedvem leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Az én társam is ilyen sajnos. De már elkezdtem átnevelni. Mindig kiharcolok magamnak is egy kis időt.
Ezek a rendőrők, nem volt szép tőlük Kép .
Nekem két shi-tzu típusú kutyusom van. De itt egy kép róluk:

Édik, nem? Kép

Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Ezvicc!
Nagyon drukkolok, hogy jó legyen az utazásotok és főleg azért, hogy nagyon-nagyon remek hírekkel gyertek haza!
Szerintem te már rég itthon leszel, mire én tesztelni fogok, kb a 36-40. nap környékén, ha addig nem jön meg!

TündiKép
úgy izgulok értetek!! Mi a helyzet?

BabusKép
így utólag is boldog évfordulót és bolgod hétfordulót nektek!

EdinkaKép
veletek mi a helyzet? hányinger van még?

De szeretnék már én a bababútoron filózniKép!

Nálunk most a következő a helyzet:
Férjem: parázik a szerdai matyivizsgálat miatt és megkért, hogy vegyek ki arra a napra szabitKép
Cn: 27.
Hőm: 37,2 Kép
Közérzet: enyhe hányinger, amiről juszt se veszek tudomást, mert még baromira korai. Szerintem csak a hétfő reggel ülte meg a gyomromat!

Várom a Ti híreiteket is!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Egész hétvégén gondoltam mindenkire!
Tündi!
Hogy érzed magadat?
Hőm.?

Stella!
Szerintem egészen jól hangzik amit irtál, mármint hogy a hőd ennyire fenn van még!

Nálam a hőm. ugyanugy áll és egy kis cicifájás van.Anyira feszül!!
Zsófi
zsófi76
 
 


Hajrá Zsófi!!!
Drukkolok nagyon!

Az én ciklusaim 30-35 naposak és a hő csak aznap esik le, amikor megjön, úgyhogy korai lenne még bármire is gondolni!
Türelem és kitartás!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Tisztán izgalomba hoztál, ahogy olvastam amit írtál. Kép
Nem izgulsz még?
Én sajnos a ciklusom végén rendszerint produkálok ilyen tüneteket. Kép De már el sem hiszem, hogy amiatt, hogy terhes vagyok. Kép
Az én párom is félt. Még mindig izgul a holnapi eredmény miatt.

Nicol!
Nagyon édik a kutyusaid. Kép

Babus!
Hát ez az a dolog amitől én is félek. Kép
Nagyon szeretnék már kisbabát Kép, de az egyedüllét az nem kéne. Kép
De bárcsak már ott tartanék, hogy a szivem alatt hordom életem nagy álmát. Akkor már nem is fog érdekelni az egyedüllét.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


<font size="+1">Lányok!
Itt van a friss táblázat:</font>
Nincs valakinél, valamilyen változás?

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tyű, lányok, ezret írtatok a pár nap alatt, amíg nem olvastam. Érzéseim szerint nekünk ez a hónap ugrott, de még ki tudja. Zsófi, ez egyre bíztatóbb, drukkhegyek mennek neked, de mindenkinek nagyon drukkolok!

Jól tudom, hogy hőmérőzni csak úgy van értelme, ha előtte minimum öt órát alszik (pihen?) az ember lánya?

Judyt,
nincs valami e-mail címed, ahová írhatnék? Majd leírom, miért.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok Csajszik!

Tündi Kép nagyon várom már hogy Nálad mi újság!
Sokat gondoltam Rád!
Stella Kép azért szorítok Neked...
Judyt Kép drukk a holnapi eredményhez!
Nicol Kép a kutyusok tüneményesek
Nálam annyi, hogy tegnap pár csepp 'ijesztgetés', ma még semmi, a hőm tegnap 36,7, ma 36,6. Ma vagyok a 28.napon már nem reménykedek. Ez a hatodik hónap, eddig egész jól bírtam a kiképzést hónapról-hónapra, de most totál elegem van a sikertelenségből. Kép

Kép
zsuzsci
 
 


SZiasztok! Kép

Utálom a hétfő reggeleket, de nagyon szeretek már bejönni reggelente, mert mindig VELETEK kezdek Kép
Nahát a kedves "kiváncsiskodóknak" írom, hogy a hőm fent van Kép Úgyhogy hallgatok Annácskára, és maradnék még egy ici-picit a táblázat tetején, ha nem bánjátok Kép Az a pénteki 36,5 talán csak egy rossz mérés volt, esetleg elaludtam közben, és nem szorítottam a hőmérőt (én hónaljban mérek továbbra is). Szombat és vasárnap reggel is 36,8, ma reggel 36,7. Cicifájás nincs, továbbra is enyhe kis menstruáció-szerű görcsöcskéim vannak. A jobb oldali petefészkem ebben a ciklusban többet fájdogál, mint a bal és mint középen (alhas). De ennyi Kép És a drága férjem is már odavan teljesen, eddig ő nyugtatgatott otthon, hogy nyugi, ne idegeskedjek, össze fog egyszer csak jönni. Most már ha ő is be van zsongva, akkor hogy fogjuk egymást nyugtatgatni? KépEgyébként teljesen nyugodt vagyok, nem görcsölünk a dolgon, és várunk Kép Meg is beszéltük az e havi stratégiát, mert menzire készülök Kép

Nicol Kép Te aztán jól el vagy látva kutyusokkal KépNagyon édik a kiskutyáid Kép Én már biztos halálra dögönyöztem volna őket Kép

Zsófi, Stella!
Nagyon szorítok nektek! Kép

Móni Kép
Veled mizujs??????

Stella Kép
Párodat nyugtasd meg, biztos minden rendben lesz, annyi ++++++ energiát küldök nektek, hogy kizárt a probléma lehetősége Kép

Judyt Kép
Neked is nagyon szorítok a jó eredményért!!!!!! ÉS már nagyon várom, hoyg megtudjuk, mi lett Kép

Babus Kép
Megértem, hogy egyhangúan telnek a napjaid, és jól látod, pl. már én is nagyon szeretném, ha így telnének a napjaim Kép Bírd ki még egy kicsit, aztán Kristóf minden percedet kitölti majd, még ránk se lesz időd Kép Viszont az nem olyan jó, hogy sokáig fent maradsz, nem? Nem tudnád ezt átállítani? Pl. lefekszel korábban, és ha semmiképpen sem alszol el akkor másnap reggel 8-kor órára kelnél. Pár nap, és szerintem átáll a szervezeted, korábban el tudsz majd aludni. Persze te tudod.
Bababútor ügyben csak tervezgessél, hiszen ezt nem 1-2 évre tervezi az ember, nem mindegy, hoyg milyen lesz. És ha most van lehetőségetek és időtök foglalkozni ezzel, akkor most kell Kép Kristófnak meg persze hogy meg lesz mindene, később apuci fog megszállottam vásárolni neki Kép

Judit Kép
Nektek nagyon jó utat kívánok, nagyon vigyázzatok magatokra, és 2 hét múlva visszavárunk, addig is szorítok, hogy összejöjön a baba a nyaralás alatt!
Kép

Göngyi Kép
Hogy állsz a kávézással? Kép

Húúú mennyit írtam, ne haragudjatok! Kép

Tündi
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinekKép
Hogy telt a hétvégétek?
Erre felénk hideg volt legalább is én nagyon fáztamKép)
STella: Köszi már sokkal jobban vagyok, elvétve van csak hányingerem,de most meg a folyásom aggaszt, péntek óta enyhe sárga folyásom van Kép((
Ez mitől lehet?
Tuti hogy nem baci mert nem fáj, nem éget stb.... de akkor mi?
Olvastam hogy a 11-14 hét között előfordulhat ilyen!!! EZ IGAZ?
Hát nem tudom de az tuti, hogy csütörtökön rá kérdezek a doktornőre hogy ez mitől lehet???
JUDY: NAgyon jó a táblázat de meg kérhetlek rá hogy javítsad ki a BAlassagyarmatot ÍGYKép Köszi
Mindenkinek további szép napot

Kép

Kép
edinka
 
 


Zsizsa Kép
Igen, jól tudod, 5 óra alvás után mérünk csak hőt.

Zsuzsci Kép
Nagyon köszi, hogy gondoltál rám! Fent olvashatod, hogy mizujs KépTe még ne add fel!!!!! Hátha nem megy az a hő lejjebb holnap!

Tündi
Vendég
 


Zsizsa!
Persze, erre a címre írhatsz: jucus31@freemail.hu

Zsuzsci!
Köszi a drukkot. Kép Megy neked is!!!

Tündi!
Már én is nagyon várom az eredményt.
Nekem is hasonló volt a múlt havi ciklusom, csak nekem a bal oldali volt érzékenyebb.

Edinka!
Bocsika Kép A hibát orvosoltam! Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SZia Edina!

Pécsen is nagyon hideg volt, és tegnap egész nap felhőszakadás volt Kép Szerencsére már fűtenek, bár még nem teljes gőzzel, de így is 24 fok van már a lakásban Kép
Én nem tudom sajnos hogy mi lehet ez a sárgás folyás amit említettél, de a dokinak mindenképpen jó ha megemlíted. Abból baj nem lehet. Szerintem ne aggódj addig is ezen!

Tündi
Vendég
 


TündiKép
úúúúúúúúúúúgy örülök, hogy elkerült minden piros titeket a hétvégén!
Nagyon szorítok!

Úgy látom a táblázatból, hogy most nagyon sokan érünk hirtelen az izgulós sávba!
Nagyon szorítok mindenkinek, szeretném, ha minimum 5 babásunk lenne ebben a hónapban, de ha többen leszünk az csak jobb!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!

Remélem még egy pár nap múlva is ilyen hírekkel jösz. Kijárna már neked is egy babó.

Zsuzsci!
Ne add fel, még nincs semmise veszve. Megy a drukk neked!! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek jó reggelt! Látom, jól telt a hét vége, bár azt hittem, lesz, aki konkrét jó eredményről számol be.Kép

Nálunk semmi érdekes, a hasam péntek óta fájdogál, elég folyamatosan, sajnos elég mensi szerűen. Tudom, lehet a terhesség jele is, bár az előző terhességemnél ilyenre nem emlékszem. Viszont ha a mensi jele, akkor jó korán jelentkezett, lehet, hogy megint hamarabb fog mejönni.Kép Persze várjuk ki a végét, pirosnak még semmi jele.

Edinka!
Azt mondják, a folyás a koraterhesség tünete. De azért kérdezz rá.

Várakozók!
Mindenkinek nagyon sok drukk!

Babus!
Megértelek, rossz lehet az egyedüllét, meg az unalom. Nincs kedved valami kismama torna szerűhöz, ott találkozhatnál más kismamákkal, meg kimozdulhatnál. Mert ez a tél közeledtével csak rosszabb lesz és február még messze van. Én csak egy hónapot voltam otthon szülés előtt, de az is nagyon nehezen telt.

Timi
szabotimi
 
 


Húúúúúúúúú, úgy felpörgött ez a hétfő reggel, hogy csak na!

A környezetem gondoskodik róla, hogy másra is tudjak gondolni, ne csak a babaprojectre!

Bejön az egyik kolléganőm, hogy vállalnám-e az ő nyelvvizsga-felkészítését! Mondtam, hogy amíg nem talál profi tanárt addig, mehet.
Fél óra múlva hív egy másik, hogy lennék-e a külső konzulense a szakolgozat írásnál. És a témája is tökre testhez álló!

Tudom, hogy nem tartozik ide, de tökre feldobott ez az egész és a közvetlen munkatársam szabin van a héten, így nincs kihez szólnom!

Mindenkinek hasonló jó híreket és további szép, zebracsíkos hetet kívánok!

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Nálam még mindig semmi, de nem hiszem, hogy ez bármit is jelentene. A hétvégén mindkét nap 36,3 volt a hőm ma meg 36,8 össze-vissza ugrálKép Lehet abban valami, hogy a hétvégén haza mentünk és talán a másholalvás miatt volt alacsonyabb?

TündiKép, StellaKép, ZsuzsciKép, ZsófiKép megy a drukk ezerrel.

BabausKép
Tudom milyen rossz egyedül. Az én párom is reggel 9-től este 7-ig dolgozik, utána hetenet háromszor még nyelvsuliba jár, szóval nem sokat látom. Nekem meg csak hetente egyszer kell bemennem a suli, különben itthon vagyok. Jó az is igaz, hogy itthon dolgozom, így azért gyorsabban megy az idő, de azért nagyon rossz egyedül.

StellaKép
Csak nehogy túl sokat vállalj, kell a pihi is a babaproject idején.

Móni

Kép
móni23
 
 


Stella!
Nyugodtan írd meg ha feldob valami.
Kép
Én is úgyanígy éreztem amikor a munkatársam megkért, hogy egy hétre tudnám-e helyettesíteni a tanításban (másod állás), mert ő elutazik.
Hát persze, hogy igent mondtam.Kép
Egyrészt jól jön mindig egy kis plussz pénz, meg hát ami igaz az igaz, hogy le is köt agyilag az órára való felkészülés is. Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Csajok!
A nekem szánt drukkokat átcsoportosíthajuk a többi 'várakozó' csajoknak. Kép
Sajnos minden jel szerint ebben a hónapban sem sikerült.
Én ennyire rosszul még nem éreztem lelkileg magam a csalódottságtól, mint most. Lehet, hogy az elmúlt 6 hónap mély pontjára értem.
TündiKép Képzeld, pont erre gondoltam én is, hogy csak mókázott Veled a hőd (36,5), és nem is fog leesni, éreztem, és nagyon-nagyon drukkolok Értetek!
Judyt, Stella Kép szerintem az nagyon jó dolog, hogy ennyire tudtok örülni ilyen dolgoknak is, én kicsit szemellenzős lettem babaügyileg....
Az öröm pedig úgy az igazi, ha meg tudjátok osztani másokkal és Veletek tudnak örülni...Szerintem
Mindenkinek nagyon szorítok....Kép

Kép
zsuzsci
 
 


SziasztokKép

Újra jókedvembenKép
De annyi a levél, hogy nehéz reagálniKép

Stella,
Tényleg jók a tüneteidKép Csak mondd meg nekik, tartsanak ki még egy pár hétigKép
Köszi az év- és hétfordulótKép

Tündi,
Neked is csak hasonlókat tudok írniKép Csak így továbbKép
Az alvásban pedig igazad van teljesenKép Csak az a baj, hogy bármikor is fekszem le, én olyan pocsék alvó vagyok, hogy képtelen vagyok kialudni magam. Sőt, amint kivilágosodik, én utána tudok igazán jókat aludni. Valószínűleg a munkahelyi sok éjszakázás is közrejátszik ebben. Ott minden másnap éjszakás voltam, sokáig hetekig egyhuzamban. Megszoktam, hogy éjszaka fittnek és élénknek kell lennem, aztán nappal lehet szunyókálni. De csak kiheverem egyszer.
Ma már fél 8-kor keltem, mert apummal mentünk a postára csekkeket befizetni. Kíváncsi leszek az éjszakára.
Bár tegnapelőtt éjszaka alig aludtam vagy 5 órát, mert úgy elzsibbadt minden porcikám a kényelmetlen fekvésben, ott forgolódtam álmatlanul, nyöszörögve, és este mégsem voltam álmos. Ki érti ezt?!

A szobabútor terve megvan. Apuci el is ájult tőle, hogy milyen profi lett. Igazi méretarányos kis rajzocska. Kíváncsi vagyok, mennyiből tudnak legyártani majd egy ilyesmitKép

Nicol
Nagyon tündériek a kutyusaidKép

Edina
Szerintem a sárgás folyás mindenképp megemlítendő.

Zsuzsci, Timi
Nektek is nagy drukkKép

Judyt,
Párodnak is megy a drukkKép

Meg mindenkinekKép Hihetetlen hogy most milyen sokan vagytok a várólistánKép
Mindenkinek küldök egy babát. Lehet választaniKép Tündinek kettőtKép

Kép

Most egy kicsit magamrólKép: Este Kristóf teljesen megvígasztaltKép Befeküdtem az ágyikóba, háton, felhúzott lábakkal, a kezeimet a pocimra tettem, beszéltem hozzá, jó sokat, ezt szépen végighallgatta, aztán pedig elkezdett izegni-mozogni. Tök sokáig. Vagy 15 percig élveztem és közben ott vigyorogtam. Teljesen feldobott a kissrácKép Csak rágondolok és elszáll minden rossz kedvemKép

Ma pedig összetalálkoztunk a városból hazafelé jövet itt a lakótelepünkön apumék egyik ismerősével, és megdícsértKép Azt mondta, már régóta csodálkozva nézi, hogy milyen jól bíromKép Egész nap járok-kelek a kutyával, hétvégén látta, hogy nagy bevásárlásban voltunk, most is apummal mentünk a városba, meg (mivel anyumék egy háztömbbel laknak csak hátrébb) milyen gyakran járkálok hozzájuk. És mikor még azt is meghallotta, hogy mennyire nem voltam soha rosszul, teljesen elképedt, hogy micsoda kismama vagyok énKép
Csak dicsekedtem egy kicsitKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Judyt,
köszi, majd este írok, miután a ded elaludt.

Hát, ez az öt óra alvás utáni mérés azt jelenti, hogy nálam semmi értelme nekikezdeni, ugyanis a lányom már több mint fél éve nem aludt annyit egyben, pláne reggel, ilyenkor úgy óránként ébred, és ébreszt engem. Marad a megérzés.Kép

Edinka,
nekem is erős sárgás-fehéres folyásom lett a terhesség alatt, sőt, egyre erősebb, ahogy telt az idő. Azért kérdezz rá a dokidtól, biztos ami biztos.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsuzsci
SajnálomKép De gondolj arra, hogy talán ez volt az utolsó, jópár hónapig. Jegyezd meg jól a mai dátumot, mert még fontos lehet.
Én sose gondoltam, hogy áldani fogom az akkor átkozottnak vélt május 9.-ét, amikor megjött. Utólag már imádom azt a napot, mindent ahhoz kell viszonyítani. Minden vizsgálatnál azt kérdezik, hogy utolsó mensi ideje?! És én boldogan válaszolom: május 9.Kép Ehhez viszonyítják Kristófom méreteit, korát, az AFP-jét. Innen számoljuk a heteket, ezért ünnepeljük mi minden vasárnap az újabb hét kezdetét, ami tulajdonképpen ugye az utolsó mensim ünnepe.
Gondolj mindig erre és mások isKép Így talán könnyebb elviselniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Drága Babus! Kép
El sem hiszed mit jelentenek számomra a szavaid...
Annyira jól esett, hogy meghatottságomban gyorsan felhívtam a páromat, és elújságoltam neki.
Megpróbálom megfogadni a jó tanácsod, az új szemléletet, és remélem én is áldani fogom még ezt a napot! Kép
Neked gratulálok a szobabútor tervhez, remélem minden elképzelésedet sikerül megvalósítani.
Légy büszke magadra, hogy ilyen klassz kismama vagy!Kép
Kristóf tessék büszke lenni Anyucira! Kép Kép Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Voltam hétvégén intim tornán. Én nagyon-nagyon élveztem. Egy védőnő tartotta, aki személyes indíttatásból kezdett el foglalkozni az intim tornával (sokáig nem jött össze a babájuk, de most már a második érkezését várják). Sok volt a kismama nagy és kis hassal egyaránt, de voltunk néhányan pocak nélkül. Nagyon sokat beszélt a női testről, problémákról és megtanultuk mozgatni az izmainkat. Rengeteg dologra jó az intim torna, itt olvashattok is tájékoztatót: Az egyik kismama mondta, hogy neki a dokija kimondottan javasolta a tornát. Akinek van rá ideje, mindenképpen próbálja ki (2x5óra 8-8500ft), én nagyon élveztem. http://www.bodai.hu/intimtorna/index2.html
Nagyon jó volt a hangulat: 10-15 nő egész délelőtt csak a női dolgokkal foglalkozott, tabuk nélkül. És az is tetszett, hogy egy szakértő mesélt, aki Kriston Andreánál tanult. Amúgy elég elvégezni a tanfolyamot, utána napi néhány perc alatt el lehet érni a megfelelő izomzatot.
Bocsi, picit reklámnak tűnik, de csak szeretnék nektek is két jó délelőttöt szerezni és ez nagyon kapcsolódik a várandósághoz. Amúgy Kristonnak könyve is van, azt még nem láttam, biztosan az is nagyon hasznos.

Hőmérsékletem még mindig ingadozik 35 és 36 között L, nem tudom, hogy lesz ebből kerekedés.

Stella! Tündi! Nagyon szorítok!

Babus! Te mennyi idő után hagytad abba a munkát? Én is gondolkodtam már ezen. Jó lenne, ha már komolyan ezen filózni. Sajna még nem kell&#8230;.
pilis
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek a szorítást és drukkot! Kép Aranyosak vagytok, és nagyon remélem, hogy nem hiába pazaroljátok rám az energiátokat Kép

Zsuzsci Kép
Én is nagyon sajnálom, nem is tudom, mivel lehetne megvígasztalni téged Kép Babus nagyon jókat írt, gondolj ezekre a dolgokra! Na meg arra, hogy a fél év próbálkozás nem kevés, de van még lehetőség, ezzel az újabb hónappal újabb lehetőség! A reményt ha most úgy érzed el is vesztetted, pár nap múlva visszajön, és meglátod, feltöltődsz energiával! Fontos tudnunk, hogy a nehézségek nem azért vannak, hogy kiboruljunk, hanem hogy átgondoljuk a dolgainkat és még jobban megerősödjünk. Minden hónapban az új tapasztalat erősít! NE FELEDD! A gólya már elment a ti babátokért is, és hamarosan le akarja rakni a szobátokba éjjel, amikor alszotok Kép Várd a gólyát szeretettel! Kép

Babus Kép
Én is megdícsérlek, tényleg rendkívüli kismama vagy, én is ilyen szeretnék majd lenni, mint te! Ilyen ön- és céltudatos, ilyen rettentő szeretettel teljes, türelmes és önfeláldozó!
Na jó, nem bízzuk ám el magunkat, de tényleg így van! Kép
Sajnálom, hogy nem vagy jó alvó, de ez talán hasznodra lesz Kristóf születése után, biztos kevésbé leszel fáradt mint pl. majd én, mert én meg álomszuszék vagyok Kép Így jobban félek a szülés utáni időtöl mint a szüléstől Kép
Na és most mit mondtál Kristófnak? Engem ez a kommunikáció nagyon érdekel! Kép

Lányok! Nagyon cuki ez a kép amit Babus küldött Kép Én bevállalok róla egy sírósat meg egy nem sírósat Kép Jobb alsó sarok és bal széle alulról a harmadik Kép

Stella Kép
külön köszönet a figyelmességedért, nagyon jól esik Kép Kitartást kívánok az új feladatokhoz! Jó, hogy ennyi mindennel tudsz foglalkozni Kép Tényleg elvonja a figyelmedet a projectről Kép
Szeretnék adni neked egy szerencsesüti receptet, ha még nem kaptál ilyet. Van egy alap massza, ehhez kell 3-4 napig hozzáadagolni alapanyagokat, asszem az 5. napon elosztani 4 felé, ebből 3-at továbbadni egyet pedig megsütni Kép Szóval a masszát is adnám a recepthez Kép Mit szólsz? Kép

Zsizsa Kép
Sajnálom, hogy a hőmérőzés most nem jön össze neked, jobb ötletem sajnos nincs.

Tündi
Vendég
 


Szia Pilis! Kép
Nekem van egy Kriston könyvem, bár nagyon régi. Szerinted az lesz az?
Este fellapozom, rég olvasgattam. Hátha találok benne valami jó tanácsot...

Kép
zsuzsci
 
 


Tündi Kép
Neked is nagyon köszönöm a biztató szavaidat, rám fér, nagyon is.
De máris jobb a kedvem egy picit.
Tiszta szívemből drukkolok Nektek!
A sírós, és a nem sírós baba megszavazva Kép Kép Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci
Örülök, hogy kicsit jobb kedved vanKép

Pilis
Én nagyon hamar táppénzre mentem, 7-8.hetes babás voltam akkor.
Ebben közrejátszott a munkám jellege is. Napi 80km oda és ugyanennyi vissza, 12 óra idegörlő munka, többnyire éjszaka, egyedül, nem volt időm sokszor még enni se, csupa stressz, idegeskedés, és alapból sem egy veszélytelen munkahelyKép

Móni
Elvileg lehet más a hőd, ha máshol alszol. De ki tudja. Elég kusza ez a hő, sajnos. Talán inkább a hormonok játéka ez. És mi a helyzet a BMC beutalóval? A párod tudott szerezni?

Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
jöhet. Drága édesszájú párom bizotsan nem veszi majd zokon, hogy újabb sütit próbálok ki rajta Kép!
Annak meg külön örülök, hogy a "nagy masszaátadás alkalmával" végre találkozhatunk is Kép

BabusKép
mit is mondhatnék a május 9-re:
1.) a nővérem szülinapja;
2.) a legjobb barátnőmék ezek a napon kötöttek házasságot!
3.) ezen a napon én életemben először, mint feleség ébredtem fel!

Tényleg legyél büszke magadra!
Sok simi Kristófnak!
Stella

Kép
stella9
 
 


ZsuzsciKép
sajnálom, hogy nem maradsz velünk a tábla tetejénKép! De pár hét múlva újra fent lehetsz és reméljük ott is maradsz jó sokáig!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!
Babus képe alapján már értem miért nem jött eddig össze!
Hiába akciózgatunk mi kétnaponta, ha a babákat cserépbe ültetve szaporítják!!!!!!!!

Kép
stella9
 
 


ZsuzsciKép
Én is nagyon sajnálom, de fel a fejjel és előre az újabb hónapértKép

BabusKép
Szeretném, ha nekem is ennyi energiám lenne majd a várandóság idején, de már most sincs ennyi energiám.
A párom a héten megy az ismerőséhez, és ha minden igaz megírja a beutalót. És már csak egy hét és magyünk a BMC-be.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok Lanyok,

Annyit irtatok a hetvegen es ma, hogy alig tudom bepotolni a lemaradasom!!! Kép
Zsuzsci, en is nagyon sajnalom hogy most nem jott ossze, de hamarosan megint a tabla tetejen leszel es remelhetoleg ott is maradsz! Kép
Tundi, hat a kaveval egyelore jol allok, mivel az utobbi 3-4 napban szinte egesz nap hanyingerem volt, igy nem nagyon kivantam...
Most egyebkent rengeteg pozitiv engergiam van, szoval most az osszesen ratok szabaditom!!! Hajra mindenkinek! Kép Kép Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Tündi

Most elpirultamKép

Én is ismerem ezt a sütit. És most, hogy írtad, valamikor a télen vagy a tavasszal sütöttem meg én is és adtam továbbKép Talán közrejátszott Kristófomban??? Feltétlenül próbáljátok kiKép

Mi semmi különösről nem szoktunk beszélgetni Kristóffal. Csak elmondtam neki a szokásos dolgokat, hogy mire kell vigyáznia; elmagyaráztam neki, hogy akármennyire is várjuk már őt, miért nem szabad korábban megszületnie, mint február; kértem, hogy mocorogjon jó sokat, hogy anyu megnyugodjon(meg is fogadtaKép); meg arról meséltem neki, hogy mennyire nagyon-nagyon szeretjük őtKép
Aztán kap mindig egy nagy pocisimit és küldök le neki a kezemmel egy jó éjszakát puszitKép Ja, és még lefekvés előtt kap egy pár puszit az UH képére, ami természetesen egy képkeretben ott áll a polconKép
És ez így megy minden este. Kihagyhatatlanul. Immár 23 heteKép
De nyugi, normális vagyokKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?