Új privát üzeneted érkezett!

Angie, szuper hírek. :lol: :lol: :lol:

Maryka, mennek a drukkok hogy piri elkerüljön +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Moti, nagyon édes Sebi :lol: :lol: :lol:

Annamari, hogy van Réka?

itt most volt egy hatalmas felhőszakadás úgy hogy a délutáni kerti programnak lőttek. :cry:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Most is sűrűn járt pisilni. De szerintem csak ingert érezhet, mert 1-2 csöpp jön neki. Mikor kimentünk sétálni, adtam rá pelust, de akkor se pisilt bele, hanem mondta pisilni kell. Azóta felveszi magának (bugyis), s ha kell pisilni, megy a wc-re. Bele nem pisil a pelusba, csak rajta kell lennie.
Ha hétfőig így lesz, mindenképp vissza viszem a doktor nénihez.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie!
HURRÁ!!!!!!! :lol:

Moti!
Annyira gyönyörű Sebike!
És én már élőben is láttam, hihihihi! :lol:

Szilvia!
Mi van veled, lelkileg vagy rosszul , vagy fizikailag?Pihenj sokat :)

Annamari!
Rékának mennek a gyógypuszik továbbra is!

Én is drukkolok magamnak :lol: 8) :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 

 
 

Sziasztok!

Angie, gratulálok, nagyon örülök!!! :D

Maryka, drukk megy ezerrel!!!

Annamari, Rékának gyógypuszikat küldök ismét, sokat.

Szilvi, mi a baj?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Kicsit fájdogál a hasam :(

Képzeljétek, ma Gyurika benyúlt a szomszédasszony mellei közé, szegény köpni -nyelni nem tudott a meglepetéstől Gyurika közölte, hogy " ott a csicsi" :lol: :lol: :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
maryka
 
 


Jó reggelt Lányok!
Merre van a csipet csapat?

Ma beszkenneltem a babókám képeit, és gondoltam, veletek is megosztom:

Kép

Kép

Sajnos a nemét esélyünk sem volt megnézni, mivel végig hason volt, hiába bökdöstük, csak félig volt hajlandó megfordulni, és kibújni a lepényből, és akkor is takargatta a kis ökleivel az arcát. Érdekes, a fiam sosem volt szemérmes az uh-kon :roll:

A mért méretek alapján teljesen megfelel a terhességi kornak, 12+4 (és valóban 1-2 nappal kisebb a baba, mint amit a vonalzóm jelez, mert a 15. vagy 16. napon fogant). 7,04 centis az Óriásgombockám.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Angie, nagyon cuki :lol: :lol: :lol:

Maryka, Zsombi is volt egy idő mikor minden csajszit letapizott és közben mondta cici, cici :lol: :lol: :lol:
Piri elkerült?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!
Kri!
Még Piri nem jelentkezett-eddig :D Hááááááááááát ezek a pasik!!!!!!! :lol: 8)

Angie!
Gyönyörű a kis gombócod :D Egyébbként megkerestelek, megtaláltalak és bejelöltelek :lol: :wink:

Kép
Kép
maryka
 
 


Itt vannak anyukámék, olyan jó!!!!!!!! :D
Kihasználom a segítséget, úgyis olyan ritkán van ilyen, hhisz még dolgoznak

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Angie, gyönyörű! Lehet, hogy kislány? :wink:

Moti, nagyon szép Sebi, ezt tegnap elfelejtettem megírni. :oops:

Maryka, piri el is kerülhetne még jó pár hónapig! :wink: Gyurika korán kezdi. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszönöm mindenkinek a gyógypuszikat!!!!!!

Maryka!
Megjött, vagy még mindig semmi???? Olyan izgi, lehet még egy kismami.

Kri!
Veletek mi újság??? Neked mikor kell megjönnie???

Teri!
Igen eltűntél!!!!! Nálad mi a helyzet?????

Angie!
Tök jók az uh-os képek!!! Szerintem kislány lesz, ők szoktak szégyenlősködni.

Beze!
Jobban vagy már? Róka koma látogat??? Mikor mész legközelebb dokihoz???

Franci!
És te jól vagy???? Még mindig vérzel? Mikor mész te is dokihoz???

Szilvi!
Ma már megnyugodtál??? Jobban vagy??? Majd írok pü-t.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, köszi kérdésed, tegnap este fél 12-kor beköszönt, de úgy, hogy ezerrel kellett rohannom a rötyire, épp odaértem. :oops: Ma csak hányingerem van, de nem vészes. :wink:
Aztaaaaaaa, félidős elmúltál, nem semmi! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Jaj szegény. :( :( :( :( Meglátod, te is hamarosan félidős leszel. :wink: :wink: :wink: :wink:
Mennyi idős vagy most???? Mikor mész 12 hetesre??

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi,
puszi Neked...

Angyalka,
örülök nagyon...

Panny,
tud róla valaki valamit?????????????????,
danyuci
 
 


Én ma ügyintéztem, teljesen kipurcantam...reggel villanyóracsere a háznál, addig téglát pucoltam :oops: , mert persze a pasi késett... szegénynek jól elkerekedtek a szemei :lol: :lol: :lol:
Meglepődött hogy jár a kezemben a köműveskalapács :lol: :lol: :lol:

Atán hazaszaladtam szoptatni, anyukám volt a 2 ördögfiókával...
utána bank, posta, földhivatal, boltok...ez nem hiányzik, én szeretek itthon vagy a háznál tevékenykedni...Apa a boltfelelős én csak a listát írom :lol: :lol: :lol:

Gabinak beszereztünk egy kis gumicsizmát...ebben az esős időben már muszáj volt...kék alapon fehér pöttyös, olyan szuper...végre pancsolhat kedvére...engem meg nem üt meg a guta :oops: :lol:

Olyan szita az agyam, mindig elfelejtem amit írni szeretnék... :oops:
danyuci
 
 


Danyu!
Hihetetlen vagy, s nagyon stramm :wink:
Gumicsizma "őrület" van, mondjuk ilyen hülye időben...még lehet, hogy nekünk is be kell szereznünk, mire hazaérünk :roll:

Angie!
Akár még kiscsaj is lehet.....ilyenkor már lehet látni (főleg 4d-n), ha van több a lába között :wink: Méretek szuperek! Mikor mész legközelebb?

Annamari!
Köszi, vagyogatok, illetve jobban, mint tegnap :wink:

Mennem kell Marci visz el a géptől

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Lányok!
Lépnek kell Szilárdért, nem tudok reagálni, de köszönöm a sok szép szót!!!

Köv. orvosi vizsgálat 3 hét múlva lesz a választott dokimnál. Nagyon örült, amikor mondtam, hogy milyen jók lettek az eredményeim. Olyan aranyos volt, majdnem ujjongott :)

Szép hétvégét mindenkinek! Esőmenteset :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Egész májusra esőt mondanak...muszáj a gumicsizma...
sőt ma be is fűtök, már vágtam fát...olyan jó, hogy együtt alszanak...ez nagy ajándék nekem...
danyuci
 
 


Sziasztok!
Angie! Örülük, hogy rendben van a babád!

Én sajnos tegnap elvetéltem, tegnap este meg is műtöttek.
Most az Anyumnál vagyunk. Ha majd lesz időm jövők.

Nektek azért szép hétvégét.

Maryka! Drukk!!!!
franci
 
 


Franci ez rettenet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Franci, Úr Isten. Ölellek, és nagyon-nagyon sajnálom. :cry: :cry: :cry:

Mi van ezzel a topikkal?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Franci, sajnálom :(

Kitartás, kívánom, hogy hamar túl legyél rajta lelkileg is!
Vendég
 


Franci!
nagyon nagyon sajnálom!
Puszi neked és egy hatalmas ölelés! :) Gyere ga úgy érzed! :)

Piri még sehol :D

Panndy!
:)

Danyu!
Én ma 50 boltot jártam végig gumicsizmaért :evil: NEKED HOL SIKERÜLT VENNED, :?: MERT NEKEM KONKRÉTAM SEHOL_bocs közben Gyurika nyomkod :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Franci!
Annyira sajnálom!!!! Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri én is ezen gondolkodom :cry:
Vendég
 


panndi remélem valamennyire "jobban" vagy..


Angie gyönyörű a kicsikéd

Szilvi kitartás!

DAnyu éljen a gumicsimma
:lol:

mindenkinek pusssz

ja Maryka DAnyuval földik vagyunk..még múltkor kérdezted csak nem válaszoltam... :oops:
Vendég
 


Hát, nagyon hullámzóan vagyok. Sokszor elsírom magam, de a lányok sokat segítenek.

Nagyon félek a keddtől, szeretnék már túllenni rajta...

Igaziból el sem tudom képzelni a nyarunkat, a kedd utáni állapotot, hogy hazajövök, és már nincs a hasamban a pici babánk :cry:
Vendég
 


Panndi!
Voltak terveitek nyárra amit ez a helyzet most befolyásol?

Kép
Kép
maryka
 
 


Panndi!
Tudom , hogy már most szeretted a babátokat, de ha belegondolsz tényleg sokkal jobb és szebb helyre kerül az angyalkkátok :)
Igaz nem pótolja, de lesz még egészséges szép babátok ebben biztos vagyok :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Jaj, konkrétan nem, de egy csomó apróságról eszembe fog jutni. Gondolom idő kell...
Vendég
 


Hát igen csak az idő segíthet, na meg a lányok :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Panndi kitartás szivem elhiszem hogy nem tudod felfogni ez teljesen normális... akár terveztetek akár nem bármit is a nyárra..nem ezen múlik!
Vendég
 


Panndi!
Én is tudom mit érzel, én is átmenten ezen, bár nekem nem beteg volt, hanem meghalt. S hiába mondják, hogy de ott a másik kettő, az nem ugyanaz. Ő is ott lehetne... Sajnálom. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Szegénykém! Annyira fáj a szivem érted! Pontosan tudom, hogy mit érzel, és kivánom, hogy gyorsan túl legyél a lelki részén és ismét babás legyél. Mi itt mind veled vagyunk, és bármikor jöhetsz a vállunkra pityeregni!!!

Annamari!
Gratula a félidőhöz! Hol van nekem még az (én is itt tartanék, napra pontosan, ahol te :( de szerencsére ez csak nagyon ritkán jut már eszembe, igy, hogy itt van velem a picikém :) )
4D Genesisben nem gondolkoztál? Vagy ha már jönnél, akkor HK-hoz ragaszkodsz?

Panndi drága!
Én is kerek egy hetet vártam a rossz hirtől a megszakitásig. Én dolgoztam, igy gyorsabban telt az idő, de neked otthon kell ülni ebben a rossz időben, még programot sem tudsz szervezni a gyerekekkel, hogy legalább eltereld addig is a gondolataidat. Kedden gondolok majd sokat rád, és ha túl vagy rajta, gyere! Kitartás! Lesz még huguk vagy öccsük a lányoknak :)

Maryka!
Visszajelöltelek :) (nevem az uh-n adott tippet, hogy hogyan keress?). Mikor kell pontosan megjönnie? Drukkolok!!!

Boniko!
Elkezdted a fogászatosdit?

Kri!
Te akkor most hogy állsz ciklusilag?

Szilvi!
Akkor passzoljuk azt a hétvégét mert többeknek sem jó! A rá következő jobb lenne?

Tali:
Lányok, akkor kinek lenne jó a júni 26-i hétvége?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie NEKEM jó ! :lol:

Hétfőn megyek fogászatra... :wink:

PAnndi kitartás!
Vendég
 


Franci,
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
sajnálom...

Maryka,
sima kis cipőboltban...semmi nagyobb áruházban nem találtam...

Ez az idő...elázott a tetőfánk :cry: éjjel 3-kor kivágta a szél az ablakot :cry:
Apa a boltfelelős...hozott Gabinak Anna Peti Gergő könyvet...nagyon bejön neki...és persze kapott egy Bogyó Babócát is...mit lehet ebben az időben csinálni...csak olvasni...

Képzeljétek, gyerekek 9-9 ig alszanak, Boró 6-7 között szippant egyet...gondolom az idő is segít neki...ráadásul egy hete nagy ujjszopó lett...olyan cuki...és azzal megnyugtatja magát...ráadásul altatni sem lehet...leteszem, ujj be...cuccogás és mély szendergés...édes álom :lol: igazi "nagylány" :D

Szebb hétvégét!
danyuci
 
 


Sziasztok!
Rettenetes ez az idő :?

Danyu!
tegnap egy kis cipőboltban végre találtam egyett :D Hát nehéz éjszakátok volt akkor.Nagyon ügyes, rendes gyerkőckéid vannak :)

Moti!
Ha jövő héten is ilyen idő lesz, összehozunk egy kis csajos persze kis pasis beszélgetést :D
:D
Piri még nem jött :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Utálatos ez az idő :twisted:

Zsombi két napja nyüszög, nyűgös, rosszul alszik. Utálja a szelet. Mondjuk én se nagyon bírom.

Danyu, sajnálom. A gyerkőcök nagyon ügyesek. :lol: :lol: :lol:

Maryka mikor tesztelsz?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Franci, borzasztóan sajnálom... :cry: Gyere bármikor, nekünk kiöntheted a szíved! Lexi előtt volt 2 vetélésem, a 2-nál sok idő kellett, mire túljutottam, de tudtam, hogy lesz kisbabám, és jött is Lexi!

Panndi, tudom, nem vigasztal, de lesz még egészséges babátok, az angyalkátok küld valakit maga helyett. Ölelés mindkettőtöknek!

Maryka, mikor tesztelsz? Kérdem én, aki 6 napig húzta. :oops:

Annamari, 7+2 ma.

Angie, szerintem nekünk jó. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Alig aludtam az éjjel a h...e idő miatt, olyan hangos és szinte félelmetes ez a szél, az egész kertünket megtépázta :evil:
Jó persze szerencsére nem áll vízben az egész ház, mint néhány helyen :(

Kri, Beze!
Mikor tetsztelek? :?: Jó kérdés, fogalmam sincs, szívem szerint rögtön, eszem szerint még várok. :)

Annamari!
Hogy van Réka?
Azt nem is tudtam, hogy neked is volt vetélésed, sajnálom :cry:

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Itéletidő :twisted: :twisted: :twisted:

Maryka, és meddig vársz? :wink:

Beze, hogy érzed magad?

Annamari, Réka meggyógyult már?

Boni, mikor is mész fogászatra?

Nem tudom már hogy ki kérdezte, de még nem tudom hány napos a ciklusom. Most ha ugyanannyi napra fog megjönni mint múltkor, akkor júni 5-én nem kéne megjöjjön. Szóval még bőven van időnk babócát gyártani :oops: :wink: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Lányok!
Tali: Akkor legyen a 26-i hétvége! Akkorra talán az idő is magához tér!

Maryka!
Ne csigázd az idegeinket!!! Bezenek miért kell tesztelnie?

Kri!
Mizújs????

Beze!
Mikor mész dokihoz legközelebb? Utána remélem lesz vonalzó :)

Danyukám!
Jaj ti szegények!! Annyit dolgoztok, és akkor az idő romba dönti a fáradtságos munkátokat :twisted: :evil: Valamelyik nap "panaszkodtál" hogy ott nem esik az eső. Hát jól bepótolta.
A pihenőszékről érdeklődnék, hogy állítható, dönthető, vagy csak egy pozíciója van? Ja, és tud benne rugózni a baba, vagy merev a váza. Olyan sok féle van, és nem tudom, hogy melyiket nézzem ki magunknak. Ez baromi drága ahhoz, hogy zsákba macskát vegyek.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Angie!
Nekem jó a június 26-a. Remélem nem lesz más program akkora.
Nekünk olcsó (10e ft-os) pihenőszékünk van. Nincs benne semmi extra. De nekünk megfelelt. Én csak akkor használtam ha muszáj volt. Rugózik, van rajta játéktartó, Gergő lelkesen beszélgetet a macival.

Angie, te voltál valami vérvételen mostanában a vetélések miatt. Mi volt az? Fizetős? A doki küldött? Mi kell hozzá? Mit tudnak belőle kiszűrni? Megírod nekem???

Bocsi, de most nincs erőm mindenkinek reagálni.
Mindenkit puszilok
franci
 
 


MAryka,

teszt mikor lesz?
épp javasolni akartam, hogy játszóterezzünk a hét elején, hát....ebből az időből mi lesz?????a mi kertünk is gyalázatosan néz ki, és én sem tudok aludni ekkora szélben meg zajban....

Panndi, gondolok RÁd holnap!!!Franci, Neked is sok erőt és kitartás kívánok!!!!!

szaladok, Boldit nem könnyű lekötni idebent egész nap.

KépKépKépKép
moti
 
 


Angyalka,
3 fokozata van a széknek, nagyon tutin rugózik...még Gabi nagy fenekét is bírja, ő a bérlő, ha Boró nem használja...de tényleg bazi drága...ha úgy alakul, esetleg kölcsön adom, de Boró még rengeteget használja...
Most rettegünk itthon...van 2 nyárfa a ház előt, Gábor reggel bejelentette, hogy ki fog dőlni...majd jönnek...most a kidől fákat takarítják el :evil: minek, ha már kidőltek??? ezek itt közben agyoncsapnak minket :cry:
Az egyik német fickó már neki akart állni, hogy kivágja, talán akkor nem lesz akkora a kár, de mivel közterületen van...halogatja a dolgot, most csak recsseg-ropog...nem vagyok gonosz, de ne ránk essen, inkább egy üres nyaralóra :oops:
Az idő bepótolta, van esőmérőnk, a hétvége óta már 120 ml esett és most délelőtt is szakadt...már csak szemerkél...
Meghozták a kéményt, a pasi kiakasztott...úgy egyeztünk meg, hogy 1 órával előbb szól, hogy odaérjek a 2 gyerekkel...erre 10 perccel korábban hívja Gábort :evil: szerencsére a szomszéd bácsi elrendezte a dolgot...olyan rendes...
Viszont nem tudom meddig bírom idebent tartani Gabit...már teljesen odavan, de nem mászkálhatunk kint, amíg ilyen kaotikus a helyzet...
Holnap úgyis bemegyünk a munkahelyemre, legalább kicsit kimozdulunk...
danyuci
 
 


Franci!
Neked ez volt az első vetélésed, vagy voltak még korábban? Erre a vérvételre nem szoktak az első vetélésnél küldeni, mivel az elsőt be szokták a "véletlennek" tudni. Nekem indokolt volt, és a korom is egy plusz ok volt, hogy ezt a genetikai vizsgálatot megcsinálják. Ebből egybéként a kromoszóma rendellenességeket szűrik ki, amik öröklődni szoktak (nem hiszed el, de még mindig nincs meg az eredménye, pedig már egy hónapja vették le a vért). Hormonális vizsgálatokat ettől függetlenül korábban is csináltattam. Ahhoz elegendő a nőgyógyászodtól egy beutaló laborba. Szerintem, ha el akarsz indulni valamilyen vonalon, akkor előszőr érdemes hormontükröt csináltatni, meg apát megnézetni (ha hosszabb ideig nem jön össze a baba).
A pihenőszékről tudsz képet tenni?

Panndi!
Én is gondolok rád holnap!!!

Annamari!
Nagyon eltűntél! Minden rendben? Réka ovizik?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Panndi,
holnap lélekben Veled leszünk egész nap...
danyuci
 
 


Danyukám!
Most látom, hogy egyszerre írtunk!
Olvastam a másikban a korhadó fátok történetét. Elég gáz. Egy másik topikban is azt írja az egyik lány, hogy nekik meg két diófa akar épp kidöldni, és nagyon a házuk felé igyekszik. Nekünk még fánk sincs a telkünkön, azaz ami van, az is max 1 méter, mert mindet mi ültettünk. Há elé ezek után NEM teszünk fát :) Remélem, azért megvárja az a fa a tűzoltókat, és csak utána akar kidölni, amerre a srácok irányítják. Hiányozna is nektek még egy ilyen púp a hátatokra.
Júni 11-én megyünk a Balcsira, igaz, a déli partra, de ha meg tudunk egy napot beszélni, elugranánk Keszthelyre (úgy is lesz matricánk, az autó pedig céges, így pénzünkbe sem kerülnétek :wink: ) és végre találkozhatnánk személyesen is. Talán szombat lenne a legjobb. Úgy látnám már a bógyókáidat, na meg téged is!!!
De jól hangzik ez a pihenőszék. Hát nekünk nem fog még egy darabig kelleni, aztán majd meglátjuk, amikor megszületett Gombóckám, hogy ti hogy álltok vele. Ha már nem igazán használjátok (amit kétlek, mert 7-8 hónaposan még vigan fogja Boró használni - vagy ki tudja, lehet, hogy ő már mászni akar 8 hósan), akkor majd egyeztetünk. Addig meg nézem az akciókat, hátha valahol leárazzák. Ha ide is adnád, nagyon-nagyon vigyáznék rá. Én egyébként a sajátomra is mániákusan szoktam :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Aranyosak vagytok, köszönöm lányok!
Vendég
 


Panniról kérezgettetek páran!
Kaptam tőle e-mailt. Jól van, sokat kertészkedik/kertészkedne, ha engedné az idő. Most esedékes neki a mensi, aztán lehet, hogy próbálkoznak utána. Egyelőre még nem szándékozik visszajönni. Írtam neki pár dolgot a topikról, örült a bábásoknak. Ma sajnos a rosszról is be kellett számoljak neki :(

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?