Új privát üzeneted érkezett!

Babus, orulj hogy bealszik R.C-n, legalabb tudod kesobb mivel kell alomba ringatni! Jol johet meg! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Móni!
Én is remélem, hogy nem lesz semmi gond.
Jó lenne, ha mi mennénk nyaralni Kép, de a másik Judit (Ezvicc) megy nyaralni.

Babus!
Mégegyszer köszi a segítséget.
Majd jövőhéten beszélek a dokival.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit!
Nagyon jó és eredményes nyaralást kívánok nektek!!!KépKép
Nekünk itthon maradóknak Kép egy kis ízelítő kép:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Annácska!

Én is 2 évig küzdöttem a fertőzésekkel. Ezért is hagytam abba a fogi gátlót tavaly decemberben. Márciusban volt az első jó leletem, akkor azt mondta a doki, hogy még hiába kezdenénk el babucival probálkozni, előbb regenerálódnia kell az immunrendszeremnek és a nyálkahártyámnak is. Azóta szerencsére nem kaptam több fertőzést és egy félévre rá itt a babuci. Vigyázz magadra és akkor jön a baba is. Kép Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


JudytKép
Bocsi, csak igyekezetm mindenkinek írni valamit, és ezekszerint egy kicsit összekevertem.
BabusKép
Megkérdeztem, és nőgyógyásztól, andrológustól (illetve esetleg a háziorvostól) fogadják el beutalót. Hát nem tudom mi lesz, a párom még egy helyről megpróbál szerezni, különben más helyet ill. dokit kell keresnünk. Pedig már úgy örültem, hogy jó helyre kerülünk.
Hát a zenei stílus alapján inkább apucira hasonlítKép?

Móni

Kép
móni23
 
 


Nikol

Pont egy éve hagytam abba a fogigátlót és még a múlt hónapban is nagyon komoly fertőzésem volt Kép
A dokim azt mondta ezzel együtt kell élnem Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!

Ne add fel. Nekem az összes fertőzésem hátterében egy vírus állt, amit a kenetvétel nem mutatott ki. De a bajt látta az orvos ígyhát írt egy vírus ellenes gyógyszert és krémet. Eleinte rosszabb lett tőle, erősődtek a panaszaim, amig használtam, majd szépen lassan megszüntek. Utána jött a jó lelet. Utána pedig 3 hónap szexmentes időszak hogy rendbejöjjön a nyálkahártyám. Az aztán nagyom nehéz volt. Azota semmi bajom. Megkéne próbálni neked is kideríteni mi van a háttérben.

Bár nekem is azt mondta a doki hogy ezzel a vírussal együtt kell élnem bármikor újból felerősődhet.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Gyöngyi
A szemüvegem azért kell hordanom napközben is, mert 6-8 órát is ülök a gép előtt, és monitorszínezésű, tehát jobban szűri a monitorból érkező "hullámokat". Ha meg éppen nem ülök a gép előtt, akkor is összehasonlíthatatlanul jobban látok Kép
Stella Kép
Egy kolleganőmnek rettentő erős kontaktlencséje van, azt hiszem 5-ös. Ő azért nem műttette még meg a szemét, mert állítólag a szüléskor (talán az erőlködéstől) visszaromolhat sokat. Ahhoz meg méreg drága lenne a műtétje. Téged nem riogattak ilyesmivel?

Annácska
Sajnos én nem tudok érdemben válaszolni a kérdésedre, de bizonyára nem árthat egy időszakos ellenőrzés a gyulladások miatt. Remélem, nincs már ilyen gondod!!!!!!

Zsófi Kép
Tuti jók a tüneteid Kép Plusz energiák pedig jöhetnek, pláne ha neked van felesleg Kép Azért a pluszok mennek visszafelé is ++++++++++++ Kép

Móni
És miért nem hajlandó a háziorvosod beutalót adni? Nem tudsz gyorsan háziorvost is váltani? Kép
Szerintem a nőgyógyásznak is ki tudunk találni valami jó dumát, hogy adjon beutalót, nem? Bízzál a jövőben, ne veszítsd el a reményt!
Neked is nagyon köszi a szorítást! Kép

Babus
Milyen zenéket hallgattok még Kristóffal? Pl. ilyen babazenéket is mint amit a Babaneten lehet hallani?

Tündi
Vendég
 


Annácska Kép
Babus be fog pipulni a dokidra Kép
Még hogy együtt kell vele élned? Nem próbálná meg legalább 1-szer kikezelni illetve tényleg megkeresni a valódi okát?

Tündi
Vendég
 


Tündi

Milyen babazenéket lehet itt hallani?
Eddig mi csak ilyen mindenféle zenéket hallgattunk. Összeválogattam neki mindenféle zenéket, Westlife, Atomic Kitten, Baby Gabi, R. Claydermann, meg hasonlók, de persze, hogy a kis drágának a Guns'n Roses November Rain-je jön beKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi

Direkt nem írtam semmit Annácska dokijáraKép Már kezdem megszokni, hogy minden orvosnak van valami hülyeségeKép Végül is nem ők akarnak babátKépHát minek is egy fertőzést kikezelni? Az tök jó, hogy majd terhesség alatt esetleg feljut a babához, hát nem? Anyuci, a baba meg a vírus, édes hármasbanKép
Bocsi, az íróniáértKép Csak a dokinak szántamKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
direkt rákérdeztem a szülésre a műtét után!
Attól nem romolhat vissza. Egy kikötés volt csak: a műtétek után fél éven belül nem volt ajánlatos teherbe esni, mert a hormonális változások valóban visszaronthatják. Persze atóól még elképzelhető, hogy császáros szülés lesz, ha eljön az ideje.
Ha jön a babó mindenképpen ajánlatos elmenni egy szemészeti kivizsgálásra, nehogy komoly baj legyen belöle.
Azt hiszem van is egy ilyen topik, ami ezzel foglalkozik!

BabusKép
Ha a G&R jön be a picurnak az még jó. Reméljük a múltkori Ganxta Z. alatt csak a nemtetszését nyílvánította ki a rugdalózással.
Én azért abban biztos vagyok, hogy számára a legszebb dallam mégiscsak az anyukájának és az apukájának a hangja Kép!
Próbálj meg énekelni neki, arra mit lép?

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella

Kép, ha én énekelni kezdenék neki, akkor 2 hétig elő se merne bújni, úgy megijedneKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Halgass bele a www.babazene.hu oldalon a zenékbe. Lehet hogy Kristófnak is tetszene. Persze ehhez kell hangkártya a gépbe. Van hangkártyád, hangszóród?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Kedves mindenki, aki tüneteket képzel be magának! Azzal igyekezzetek visszaszorítani a képzelgést, hogy a babanetes doki szerint a legkorábbi tünetek a fogantatástól számított 15-20 nap múlva, tehát nagyjából az elmaradt mensitől jelentkeznek. Úgyhogy egy héttel a remélt fogantatástól ne számítsatok jelekre! És akkor nem zuhantok akkorát!

Timi (aki a fentieket minden apró hasszurkálás és cicifájás esetén elmondja magának.Kép)
szabotimi
 
 


Szia Timi,

Nezdesd meg legyszi a gepedet, mert ma reggel talaltam a postaladamban egy toled erkezett virusos levelet! Nehogy valami gond legyen a gepetekkel!

Gyongyi

bgy
 
 


Nikol

Jó lenne már végre egy rendes dokit találni, de egyenlőre még keresésben vagyok.
Az is röhelyes, hogy több mint 3 év után vette észre egy doki, hogy a szülés óta nyitva volt a méhszájan és attól is lehettek a fertőzéseim.
Akihez idáig jártam, az se tud vele mit tenni.

Babus

Azért váltottam dokit tavaly nyár elején, hogy megelőzzem az esetleges terhesség alatti fertőzéseket, de erre a dokim nem tud garanciát vállalni Kép
Pedig már másfél éve járok hozzá. Két-három hónap panaszmentes, aztán kezdődik mindne elölről. Unom már Kép

Tündi

Nem találja, vagy nem akarja megkeresni a valódi okát. Felszines kezelés az oké, de mikor kértem, hogy nézzünk utána mi is lehet az igazi baj, nem tette semmit Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


GyöngyiKép
a vírus nem biztos, hogy Timi gépéről jön. Mostanában én is kaptam egy csomó levelet a Fremailes címemre olyanoktól, akiknek ezt meg sem adtam, hanem a céges címemen levelezek velük. A témájuk általában :-)) Thanks, vagy :-))) Hello.

Bocsi a szolgálati közleményért!

BabusKép
mi ez az önbizalomhiány! Olyan nincs, hogy egy baba nem szereti az anyukája hangját, de ha nem akarsz énekelni nem kell Kép
Stella

Kép
stella9
 
 


Gyöngyi!

Az axelero-s címről kaptad? Nem tudom, nálunk van-e a hiba, de nem hiszem, a párom mostanában frissítette a vírusvédelmet. De azért felhívom rá a figyelmét, köszi, hogy szóltál!
Ja, és mit írtam?Kép

Timi
szabotimi
 
 


Stella
Szereti anyuci hangját, csak ne énekeljenKép

Nicol
KösziKép MegnéztemKép Majd este alaposabban szemügyre veszem ezt az oldaltKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ja, és én is rengeteg vírusos üzenetet kapok. Annyi az üzenet, hogy 'hi'.
Én pedig valami pte.hu helyről kapom. Ez nem a Pécsi Tudományegyetem? Akkor Stella a hunyóKép(csak vicc volt)
Lehet, hogy egymást fertőzzük?!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Timi, Huuu, nem emlekszem melyik cim volt, az biztos, hogy ugy kezdodott, hogy 'szabotimi@'. A targy Joke volt, es meg volt egy smile is az uzenet mezoben! Nem tunt virusosnak elsore, pedig en is rengeteg virusos uzenetet kapok altalaban. Egyebkent bocs hogy felhoztam, de emilben nem tudtam szoli Timinek, mert akkor csak bekapcsolodok a 'rendszerbe'.

Babus, azt hiszem en is hasonloan leszek a hangommal... Kép Bar Anyukamnak sincs jobb, es azt mondja, hogy en szerettem anno a hangjat. Szoval lehet hogy meg lehetne probalni... Kép
Gyongyi

bgy
 
 


Sziasztok Csajok!

Korabban elengedtek a munkahelyemen, rohantam hozzatok. Vegre nem vagyok utolso Kép Gyorsan visszaolvasom mit irtatok tegnap ota

Ugy orulok, hogy el sem kepzelitek.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Most olvastam egy masik topic-ban, hogy csak a higanyos homero jo a homerozeshez! Igaz ez?

bgy
 
 


Apuci hamarosan elviszi a gépet, így ma már nem tudok netezniKép Kész tragédiaKép Cserébe elmegyek anyukámmal Tesco-zni.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tundi!
Orulok az uj szemuvegednek! Nekem mar ovis korom ota van. Nem is tudom, milyen az, ha valaki rendesen, tisztan, elenken lat. Latok nelkule is, csak minden sokkal fakobb.

Stella!
Ti is nagyon fogtok hianyozni! Orulok annak, amit irtal! Akartam kerdezni a szemmutetrol, de ahogy a friss hirekhez ertem, olvastam, hogy fel evig nem szabad teherbeesni. Hat akkor ugrott a mutet. Inkabb a baba.

Kulonben en is kaptam egy par virusos levelet. Felado Tundi, es egy vigyor volt a levelben. A mellekletet,amikor meg akartam nyitni, akkor irta ki a gep, hogy virusveszely. Erdekes

Mindenkinek koszonom a jokivansagokat, megprobalok sokat pihenni, mert a ket suli, a munka, es a haztartas elegge lefarasztott. Sajnos 12.en utazunk, amikor mar vege a probalkozasok idoszakanak, kezdodik a varakozos idoszak.
Az lett volna a jo, ha pont olyankor utazunk, amikor tuszorepi van. Nem hiszem, hogy ebben a honapban sikerult. A sok stressz, munka miatt most meg kevesebbszer voltunk egyutt. Kizart, hogy ebbol baba legyen Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus!
Annyit irsz meg gyorsan, hogy Hurghadan melyik szalloban voltatok, es milyen fakultativ turara erdemes elmenni. Az is jo, ha csak holnap valaszolsz.

Mar megint nincs senki. Hat azt hittem vegre sikerul becsatlakoznom, erre megint egyedul maradtam Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus Kép
Babazene ügyben Nicol megadta a választ Kép Szerintem ezek tök édi babahangok KépAnnácska dokijával kapcsolatban pont ezt vártam tőled Kép És tök igazad van! Kép

(újabban lemaradok a válaszolgatással, bocsi! Kép)

Annácska
Ha van lehetőséged másik dokit keresni, akkor talán érdemes lenne megpróbálnod, mégha ez a 3., 4. doki is. Fontos az egészséged és a babáé is ha lesz!

Stella Kép
Ebben a szemészeti dologban is biztosan ahány doki, annyi vélemény és tapasztalat. Sajnos ez is bizonyára minden nőnél máshogy van,remélem, hogy nálad semmi kockázat nincsen! Kép

Judit Kép
Úgy látom, te is babanet függő lettél, hogy rohansz haza és ez az első teendőid között van Kép
Dehát ki nem lesz itt függő? Kép

Gyöngyi
Hőmérőzéshez valóban eddig mindenki a hagyományos, higanyost ajánlotta.

Tündi
Vendég
 


Judit Kép
Azt a levelet nem én küldtem neked! Én is kaptam egy rakás ilyet, csak kitöröltem, eszemben sem lenne továbbküldeni senkinek Kép
Azért a fájlokat meg tudtad nézni, azok nem lettek vírusosak?

Tündi
Vendég
 


Nem is gondoltam, hogy Te voltal!!!
Milyen fajlok? Biztos, hogy nem lett semmi virusos a gepen.
Nem is vagyok fuggo Kép
Na jo, csak egy kicsit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép
Köszi, megnyugtattál Kép Hát a hőmérőzős fájlok, amiket küldtem, de akkor rendben van, ez a lényeg.

Na szia kicsit függő Judit Kép Megyek haza pizzát sütni Kép Nyam-nyam Kép

Tündi
Vendég
 


Csajok!
Szerintem tuti tuszorepim volt most. Reggel is picit, delutan is, es most nagyon gorcsolt a hasam. Mintha megjonne. eros folyasom lett par perce. Sot olyan, mint a Billings modszernel irnak, de total olyan. En olyan, de olyan, de olyan izgatott vagyok. Nem szolok a ferjemnek, nehogy azt gondolja, hogy csak azert akciozunk. Majd utana. Hu, ha most osszejonne. Meg az idoszak is stimmel, mivel a ciklusaim 36 nap koruliek. Szoritsatok!
Szerintetek is tuszorepi volt?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Az a ket level, amit kuldtel nem volt virusos. Azzal minden rendben volt. Koszonom. REMELEM NEM LESZ RA SZUKSEGEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon beindultam

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
Nagyon drukkolok, hátha tényleg most volt a tüszőrepid, és valóban összejönne a babuci. Kép
Kép



Sajnos még nem tudok mondani eredményt a kiskatonákról. Kép
Nagyon csalódott voltam, amikor hazajött a párom, és mondta, hogy nincs eredmény, mert sokan voltak, és a doki csak kedden mondja meg. Kép
Már úgy felkészüktem rá, hogy többet fogunk tudni.
Sebaj, csak kibirjuk valahogy keddig.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit!
Akkor hajrá! Remélem szép éjszakád volt!Kép

Timi
szabotimi
 
 


Ezvicc!Kép

Na meg volt az akció?!? Kép

Remélem összejött, drukkolok Nektek!

Mea
mea
 
 


<font size="+1">Lányok!
Itt van a mai táblázat:</font>

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Ezvicc!

Remélem a nyaralásból boldog hírekkel jösz haza, és mutatsz egy zebrás tesztet nekünk. Szorítok neked! Kép

Judyt!
Nem csodálom, hogy ilyen nehéz kivárnod. Én is piszok türelmetlen vagyok ha valami érdekel. Szinte hajtanám a napokat.

Nicol

Kép
nicol
 
 


JuditKép
szorítok nagyon, hogy sikerüljön. Az említett jelek tényleg tüszőrepire utalnak!

JudytKép
akkor keddig várunk és szorítunk!

TündiKép
Veletek mi a helyzet? NAgyon közeleg a ciklus vége!
Drukkolok nagyon!

Stella

Kép
stella9
 
 


Nicol!
Hajtanám Én is, de csak eljön előbb-utóbb az a kedd 5 óra, de megpróbálok nem idegeskedni.
Minden renden van?
Ti hogy vagytok a babucival?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella!
Köszike, nagyon aranyos vagy. Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

A függőségről csak annyit, hogy egész héten alig dolgoztam valamit. Vagy itt olvasgatom a topic-okat vagy csetelek:-) MEgint jókora internet díjat fogunk fizetni:-)

Gyöngyi
Köszi szépen, hogy még egyszer átküldted a hőmérőzős cuccot! Otthonra simán átjött. V.sz. a vírusírtó túl aktív volt az itteni gépemen.

Képzeljétek, tegnap este jó nagy hülyeséget csináltam:-( Megnéztem a Szülőszoba c. műsort. Utána meg tök depi voltam... és ez még ma is kitart. Ma kezdem szedni az újabb adag Norcolutot. Remélem hétfőn lesz hormoneredmény és kedden mehetek vele a dokihoz. És remélem, hogy nincs semmi gond és karácsonyra UH képet kapnak a nagyszülők ajándékba.....
Bocsi mindenkinek, de pocsék hangulatban vagyok ma:-( És itt olyan jó elpanaszkodni, mert sajnos mindegyikőtöknek ismerős a szitu és tudja mivel vigasztaljon, dobjon fel:-) Ugye?:-)

De nem is panaszkodom tovább:-) Mindegyikőtöknek megvan a maga nyűgje, miért fárasszalak még a sajátommal is benneteket?!

GYES-GYED ügyben még nem jött válasz a "szakbarbártól". Amint válaszol, tovább adom nektek is az infokat!

Lányok, segítsetek! Milyen teákat szabad inni teherbe esés előtt ill. terhesen? Tudom, hogy a fekete teában sok a koffein, ezért nem ajánlott. De azt is tudom, hogy vannak gyógynövények amiket nem javasolnak, sőt tiltanak a leendő és a már kismamáknak. Kinek vannak ezirányú ismeretei? Jön a hideg és az ásványvíz helyett lassan visszatérek a jó kis forró teákhoz.

Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


SZiasztok!

Judyt
Kár, hogy még nincs eredmény, alig vártam, hoyg megtudjam, mi volt Kép De hát ha várni kell keddig, akkor várni kell Kép Addig már csak 4-et kell aludni, és így nem is olyan sok, igaz? Kép

Judit Kép
Nagyon drukkolok!!!! Kép Sikerült becserkészned a férjed? Kép

(csak így halkan jelzem, hogy megállíthatatlanúl esik a hőm, tegnapelőtt 36,9, tegnap 36,6, ma már csak 36,5. Ez meg a legjobb jóindulattal sem nevezhető magasnak vagy 37 körülinek Kép Hamarosan a táblázat aljára kerülök, szerintem ez tuti Kép Végülis a tesztem 2006. májusig jó Kép Annácska, legalább nem te leszel legalul! )

Tündi
Vendég
 


Moni!Tündi!Kép

Mizújs Veletek?

Mea
mea
 
 


Tündi!Kép

Most olvastam, hát azért reménykedjünk még, hátha összejött Neked!!!

Ha már nekem nem jött össze még legalább a többieknek sikerüljön itt!!!!

Mea
mea
 
 


Stella
Köszi a drukkot, de asszem felesleges már. Nem küldenél inkább helyette egy kis buksi-simit? Az a múlkor is olyan aranyos volt tőled és rettentően jól esett. És kitartana hétvégén.

LÁnyok! Mindenki másnak is köszi a drukkot, most inkább küldjük másnak, pl. Móninak, Zsuzscinak, Stellának, Vandának Kép

Tündi
Vendég
 


Képzeljétek ebben a hónapban kb. olyan 16-21 között lesz tüszőrepim, erre pont akkor emgy a párom Miskolcra dolgozni 3 napraKép

Most mitt tegyek???

nem szeretném kihagyni ezt a hónapotKép

Mea
mea
 
 


Tündi!
Olyan édi vagy, meg is nevetettél. KépKép
Igazad van nézzük a jó oldalát a dolgoknak, hogy már csak 4-et kell aludni. Kép
Ne keseredj el, úgy látszik az ikrekért meg kell szenvednünk!!!

Tacsifül!
Na látod éppen ezért nem nézem meg ezt a műsort.
Az elmúlt adasákoat néztem és elég vegyes érzelmeket váltott ki belőlem, így úgy döntöttem, hogy többet nem nézem.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


TündiKép
Azért még ne adjuk fel, bár ez tényleg nem túl jó jel Kép!
Kép
Kép

ValiKép
micsoda kérdések. Ezek nekem még eszembe sem jutottak, de remélem valaki tud segíteni! Nyugodtan öntsd ki a lelked ha valami bánt. Szerintem nem fárasztasz vele senkit!

Stella Kép

Kép
stella9
 
 


Mea Kép
Köszönöm, aranyos vagy Kép
Ezt a ciklust feladom, most pedig tervezem a következő havi hadi-stratégiát Kép Kellenek nekem azok az ikrek, akik ránk várnak Kép És most nem fogom sürgetnia gólyákat sem Kép

Stella Kép
Nagyon köszi, annyira de annyira nagyon jó ez a vigasztaló simi,a puszikról meg nem is beszélve Kép Így biztos nem fogok annyia kiborulni, mint múltkor.

Judyt Kép
Akkor nekem ma már érdemes volt felkelnem KépTudod, én nagyon kis kíváncsi természetű vagyok, és ha valamit várni kell, akkor még türelmetlen is Kép A férjem jókat szokott rajtam mulatni, de olyan kis aranyosan Kép És ha valamit várni kell, akkor mindig számolom, hogy még hányat kell addig aludni Kép Bevált a módszer Kép

Vali Kép
Én sajnos nem vagyok képes megnézni a műsort, mert nem tudok addig fent maradni, a videót is elfeljtem beállítani. Ezért én szivesen meghallgatnálak, hogy mi zaklatott fel ennyire a műsorban. Biztosan meg tudunk nyugtatni Kép
Egyébként én a teáról nem tudok és nem is akarok lemondani, valamit inni kell, nem? Kép Az ásványvizet pedig nem szeretem. Szerintem a tea nem olyan vészes.

Tündi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?