Új privát üzeneted érkezett!

BEttike zabálnivaló Máté! sajnos mi még ennek a környékén sem tartunk:( viszont a csigabiga a kedvence.. :lol: meg is mutizom neki ha hazaértünk angolról

nálunk még csak a mutogatása megy a mondókáknak.

BAba és akkor most mi a teendő?

Kata melyik nap jó?
Vendég
 


Baba
Ezek az értékek elég diétásan hangzank :(
jaj, de jó... akkor már képet is kaptok, meg egy szép videót! :lol: :lol:

Boni
Jobbulást a bokádnak.
És nagyon szuper anyáknapi ajándékot kaptál!

Kép

Kép
princzike
 
 


Baba, na de ez az érték 2 óra múlva simán 5 körül van. Minek néztek egyáltalán 60 perceset? Mindenhol a protokoll 2 óra.....

Boni, szerda-csütörtök a héten, akkor a Zsúék is itt vannak. Jövőhetet még nem tudom.

Princzike, te mindjárt szülsz??? :roll:

Kép
kata05
 
 

 
 

Kata a Mensben ezt nézik. Mivel diéta meleltt ennyi az érték, ezért nem túl jó, de elfogadta a doki, de a diétát szig.be kell tartani:(((. 4 hét múlva mégegy kontroll!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Reggelt!

Baba kitartás !

Kata holnap esetleg akkor .... délelőtt? csak priviben irj odajutást.pusssz :lol:
Vendég
 


Kata
igen :lol: No de azért még maradjon bent még úgy 5 hetet :)


Baba
4 hetente jársz? Nem 6 hetente szokás? Én mindig 6 hetente voltam :roll: Mondjuk nekem is szigorítottak a diétámon az elején, aztán a végén megin :( De már nem kell sokat várni, csak 5 hetet :)
Istenem neked is milyen hamar itt lesz az idő.
Hogy álltok babaholmival?

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzi, minden kész. Azért 4 hetente, mert nagyon odafigyel ránk a doki.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba
De kis ügyik vagytok akkor. Hát én ezek szerint nem kapkodtam el :lol:
És nem rossz, hogy 4 hetente szúrnak?
Milyen most a diétád? Hány g CH?

Kép

Kép
princzike
 
 


de nagy a csend itt

Máté ma csirkepörit kostólt nokedlivel :P ízlett neki :D tegnapelőtt csináltam spárga rizottót, az is jó violt, szomszédnak is adtam, Levike is kajálta :D
MÁr nagyon járkál, kb 4 métert már totyogott :D és kezd túúl bátor lenni, nagy labdával a kezében akar felállni és menni :shock: és kezd egyre hisztisebb lenni ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, csapkod, mérgelődik. Amúgy imádom :D olyan ügyike már :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby
De ügyes már Máté :)
Most nézem, hogy lassan itt van az első szülinap!
Milyen tortátok lesz?

Kép

Kép
princzike
 
 


Bonikám, hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

Voltunk vissza múlt héten az 1 hónapos kontrollon.
Sajnos az eredmények megint lehangolóak voltak. Ami jó volt rossz lett, a rossz még rosszabb, így újból el kellett kezdeni szedni a májgyógyszert, csak már nem 2x10 mg-os adagokban hanem 1x50 mg! Szegénykém nagyon tekereg tőle, remélem pár nap és hozzászokik, mert nem jó így látni.

Felmerült az, hogy állítólag a tejem túl zsíros és másképp működnek így az epesavak és besűrűsödik az epéje és ettől rossz minden. A gyerekorvosunk szerint ilyenkor inkább áttértek a tápra.
Bár elgondolkodtató, hogyha ennyivel megoldható lenne a probléma, akkor meg minek gyógyszerezni. 1 hónap múlva menni kell vissza, hátha addirga megint jó lesz minden. Röviden ennyi.

Baba: jó látni, hogy már itt tartotok :)

princzi: lassan már te is a célegyenesbe érsz :)

Boni: nekem is a fejhallgatós tetszik a legjobban, azon nagyon huncut Zsiga

gaby: te mikor kezdted el Mátét hozzátáplálni?

kata: Lőrinc is mekkorát nőtt!!!

Zsu: Édesek a srácok a képeken. Hogy áll a "ki a főnök" projekt? :)
stephie
 
 


Stephie, ha a tej a hibás, akkor nem értem, miért nem írtak tápszert a gyógyszer helyett??!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Stephie
A fenébe ezekkel a rossz eredményekkel.
Azonban én sem értem, ahogy BABA sem, hogy ha tényleg a tej a ludas, akkor miért nem tápszerrel próbálkoznak először és ha akkor is rossz, csak utána a gyógyszerrel?
Azért mennek a drukkok, hogy javuljanak az eredmények.

Kép

Kép
princzike
 
 


még élünk :oops: az utóbbi napokban a fogam rosszalkodott, már úgy voltam vele hogy inkább menjünk 3*szülni :shock: igy most legalább tényleg nem izgatom magam tesón, mert először a ramaty fogakat tetetem rendbe. Zsiga most nagyon eleven lett ,oda kell rá figyelnem ezerrel meg aztán állandóan kinnt vagyunk...bezsélni még nem ..

Stephie reméelm a tápira váltás is jó lesz!

baba következő képet!

Kata melyik napot beszéltük :oops:
Vendég
 


gondolom azért nem írnak egyből tápszert, mert ez csak találgatás, hogy tejzsír okozhatja. Nyílván a másik amire gondolnak, nem oldató meg egy anyatejről tápszerre való váltással és szerintem nem akarnak sakkozni.

Szerintem épp épp arról lehet szó, mint amikor bekerültünk az intenzívre, rögtön elkezdték az antibiotikumos kezelést, annak ellenére hogy csak napokkal később jött meg az eredmény, hogy milyen fertőzést szedhetett össze. Kapta a leggyakrabb bajt okozó fertőzések elleni antibigyót hogy azzal a pár nappal se legyenek lemaradva.
stephie
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam, feketepont Nekem... :roll:

Stephie: nem egyszerű az életetek...nem értek nagyon hozzá, de nehezen tudom elképzelni, hogy pont az anyatejtől lenne baja Levinek...na, mindegy, ez csak az én eszmefuttatásom... :roll: remélem rendebjöttök hamar...

Gaby: már készülődtök? Mit kap Máté?

Boni:
a fogfájás gáz, és ha egyszer fájt, akkor sajna fogorvos...Akartam már kérdezni, hogy visszamész-e dolgozni, most hogy Zsigi 2 éves lesz? Vagy a gyes-es évben inkább a kistesóval foglalkoztok? :wink:

Princzike:
látom, célegyenesben :D táskád bepakolva, lelked felkészülve? :-)

Babim: Te is már a 30. héthez közelítesz, azta... :shock: előző oldalon mintha láttam volna egy csini pociképet :-)

Mi megvagyunk, Bendi az elmúlt 2 éjszakát átaludta :-D fél 8-kor letettem, és reggel fél 6-ig egyhuzamban nyomta :-D
8 foga van, nem tudom, ezt írtam-e már. És mászik :-) nagyon édes, mert még kissé darabos a mozgása, meg van tervezve minden kéz- és lábemelés :lol:

Kép

Mennem is kell, mert felébredt :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Stephie
sajnálom a rossz eredményeket, lehet azért ki kéne próbálni a tápszert, addig fejed és elrakod fagyóba :roll:
mi 6 hónapos kortól kezdtük a hozzátáptit, de már előtte egy két kanállal kostolgatott pár dolgot.

Boni
hát fogfájás szar dolog, nekem is volt, hogy ülve ringattam magam az ágyban és sírtam :? na de azért a szülés jobban fájt :lol:

Szezso
szupi átalvós éjszaka :D Máténak is 8 foga volt már 8 hónaposan, és azóta is annyi van hehe. nagyon jó a kép :D
Készülődünk igen, vasárnap lesz a buli, remélem nem mossa el az eső :? bográcsgulyást tervezünk és saslikot. Mi medencét vettünk
neki meg úszógumit (beülős) http://www.teszvesz.hu/item1015250969_balna_spriccelos_medence.html
http://www.teszvesz.hu/item1012909403_autos_kormanyozhato_beleulos_uszogumi_vadi.html
Anyóüséktól kap bébitaxit, kis fűnyírót, meg kirakós bohócfejet, anyu vett kinn csomó ruhát neki, többiektől meg nem tudom hihi de sok mindent kap az biztos :D

Princzike
torta valószinűleg valami túrókrémes gyümölcsös lesz

Babim
te dolgozol még? :roll:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Szeretnék ajánlani egy könyvet, egy igazi babavárós történetet.
Garantálom, hogy szem nem marad szárazon!

A címe: Zahiromka lombiktörténete
Részletek róla itt:

http://www.babaterv.hu/wordpress/?p=798
babe9
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Boni, majd csinálok új képet! A 4D-s egy csalódás volt, egyetlen kép sincs, mert a dvd-n sincs szinte semmi. NAgyon dühösek vagyunk, legszívesebben ki sem fizettük volna.

Gaby: a 6. héttől táppénzen vagyok. :lol:

Szeozs, a Te kisfiad is egyre pasisabb és egyre ügyesebb! Ari!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Szezsó nagyon szép Bendegúz! :lol: és ügyike is!

Baba na azért ez durva.. hogyhogy? én biztos nem fizetem ki akkor ha nincs semmi rajta.. :twisted: melyik ez a hely ahova nem kell mennie másnak? :cry:
Vendég
 


Gaby jó ajcsik ezek! :lol:
Vendég
 


Boni
Fenébe... az nagyon rossz, ha az embernek a foga fáj.

Szezso
Nagyon szép Bendegúz! És milyen kis ügyi!
Hát a táskám még nincs bepakolva, mert van még itt pár dolog, főleg a gyerekbútorral, amit el kell intéznem, addig meg nem is nagyon tudom gyerekruhákat mosni. A sajátom nagyjából meg van, de nem mind van szintén átmosogatva... de igyekszem. Addig meg hajtom a mesterembereket!

Stephie
Hát nem egyszerű tényleg nálatok az élet. Remélem tényleg rájönnek, hogy mi a bibi.... ez így senkinek sem jó...


Gaby
Az nagyon fincsi. Küldj nekem is :lol:
De legalább képet róla! Addig amíg sajna nem nagyon tudok ilyet enni, csak a nyálamat csorgatom, de már csak 4 hét :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Tegnap voltunk az első CTG-nken és minden rendben volt. Kismanó pont ébren volt, így nem kellett órákat feküdnöm az ágyon :)
Doki bácsi is azt mondta, hogy ok. Szóval most hajtom a többi hülyeséget, hogy szülésig meglegyen....

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Baba, végül hol voltatok 4d-n? Olvastam 95D-s szopis melltartót vettél, nem lesz az egy kicsit nagy? Nekem 90D-s volt, mára elég a 80c-d, is.És azért kilóban van különbség kettőnk között.

Szezso, grat az éjszakákhoz!! Ügyik vagytok!! És a fogacska, tündéri. Végül mit kapott névnapjára?

Stephie, azért kaptok gyógyszert első körben, hogy az értékeket stabilizálja és lejjebb vigye. Utána meg megnézik h mi váltja ki. És csak utána tudnak spec. tápszert adni!

Mi jól vagyunk!

Kép

Kép
kata05
 
 


KATA:
[quote="babaimado"]B írta:babaimadooni, majd csinálok új képet! A 4D-s egy csalódás volt, egyetlen kép sincs, mert a dvd-n sincs szinte semmi. NAgyon dühösek vagyunk, legszívesebben ki sem fizettük volna.

Gaby: a 6. héttől táppénzen vagyok. :lol:

Szeozs, a Te kisfiad is egyre pasisabb és egyre ügyesebb! Ari!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata, most jó a melltartó!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="kata05"]
írta:
kata05
Baba, végül hol voltatok 4d-n? Olvastam 95D-s szopis melltartót vettél, nem lesz az egy kicsit nagy? Nekem 90D-s volt, mára elég a 80c-d, is.És azért kilóban van különbség kettőnk között.



Baba a kérdésre nem válaszoltál!! :wink:

Én akkoris meg vagyok lepődve a 95-n, mert én 93 kilóval végeztem a terhességet és nem volt 95-ös(ugye ez a szám a hátméretet jelöli mellbimbón keresztül) a cicim bedurrant mellekkel! Viszont ha ez tényleg igaz, akkor ha szülsz kicsi lesz egy darabig, mert a mostani méret kutyafüle ahhoz képest mikor belövell a tej.

Kép
kata05
 
 


melyik napot beszéltük Kata? nem válaszoltál :wink:
Vendég
 


Boni, elvileg a holnapot, de mégsem jó, viszont jövőhéten a szerda-csütörtök okés, ha nektek jó!!
Baba, ha van kedved csatlakozz Nikiékhez várunk téged is szeretettel, na és a többieket is. :lol:

Kép
kata05
 
 


KAta akkor csütörtök! :wink: :lol:
Vendég
 


Boni, jó mondjunk csütörtököt! :lol: :lol: Puszi Nektek!

Kép
kata05
 
 


sziasztok
na megvolt a szülinapi buli tegnap, sajnos beszorultunk a házba, kerti partyt elmosta az eső :( de jól sikerült.
Máté kis tortája banános túrókrémes volt, jól beletúrt. KIs barátja meg le is harapta a marcipán micimackó fejét :lol:
a bébitaxi sikert aratott, Levikét ráültettük, Máté meg tolta, nagyon édesek voltak. MAjd később rakok képeket is.

Kép
gaby25
 
 


Ja, és még valami, cicizés végéhez értünk :( már csak pár szívás van még alváshoz, reggel gyorsan abbahagyja és keresi a cumisüveget. Eleinte kifejtem, hátha a cumiból gyorsabban jön és azért kéri azt, de csak 20 ml jött le, így nem túráztatom magam. 1 év szopi jó teljesítmény, de azért nagyon fog hiányozni. Viszont mehetek fogyasztani magam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gaby25 2010.05.17 07:34-kor.

Kép
gaby25
 
 


Gaby, sok boldogságot Mátédnak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!

Még nem írtam ide eddig, most eléggé különleges probléma miatt teszem ezt mégis...

Mensim előtt egy héttel volt egy picike vérzésem, majd elkezdett görcsölni a bal petefészkem... ez elmúlt, amikor abbahagytam a barátcserjét, de pont a fájdalom miatt elkezdtem én is hőmérőzni (tudom, tudom, vérzés első napján kell elkezdeni, de gondoltam, talán legalább azt jelzi, hogy mikor fog megjönni, nem fogok majd meglepődni). Akkor még magas volt a hőm, viszonylag, 36,8, aztán másnap 36,7. Amikor meg kellett volna jönnie, leesett a hő 36,3-ra, de nem jött meg. Másnap 36,1-et mértem, de semmi... utána 36,6-ot, ma reggel 36,4-et. Elvileg 3 napja véreznem kellene, de semmi, cserében erős tojásfehérje szerű nyálka folyik néha belőlem, és ma reggelre hányingerem is lett. Viszont tegnap délután negatív lett a terhességi teszt.

Szerintetek mi lehet a baj? Pont mától vissza 2 hete voltam nőgyógyásznál, mindent tökéletesen rendben talált, semmi eltérést nem tapasztalt hüvelyi ultrahangon, és nem is hívott, hogy baj lenne az eredményemmel, nekem kell ma délután érdeklődnöm... nekem már ötletem sincs, a görbe alapján 3 napja véreznem kellene, de mintha lefelé helyett felfelé menne a hőm :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép Kép [/img]

Kép
gaby25
 
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT MÁTÉNAK!!!!!!!

JEanner lehet hogy mégis baba van a dologban.. csak a teszt volt korai...
Vendég
 


Boniko, gondolod? ... mindegy, még várok kicsit, nem akarok újra csalódni, dokihoz meg hirtelen nincs időm menni, 2 naponta vizsgáim vannak... :( ha vizsgák után sem lesz semmi, csinálok még egy tesztet, ha az is negatív, megyek vissza dokihoz...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Máténak boldog 1. szülinapot!!!! :-) Nagyon hangulatos képek!!! :-D

Kata: Lóci milyen helyes a képen :-D Bendi névnapra napozókat kapott, sortot, pólót, meg egy zenélő, önjáró labdát, de ettől még fél egy kicsit :)

Princzike: akkor nem unatkozol így a vége felé :)

Stephie: mi a helyzet?

Boni: jól vagytok?

Jeanner: én is ismételném a tesztet, úgy 1 hét múlva, aztán meglátod. Így elgondolva, elég kacifántosan nézhet ki a görbéd, lehet baba is a dologban, egy késői peteérés, vagy esetleg egy peteérés néélküli ciklus.

Bendi felkapaszkodott állásba :-) azóta mindenhol ezt gyakorolja :-) én meg szeretném klónoztatni magam :lol:

Szép napot, bár majd' megfagyunk...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, eléggé kacifántosan néz ki, ez tény... :) hát igen, ha egy hét múlva sem jön meg, és még mindig rosszul vagyok, megér még egy tesztet... ha az is negatív, nem tudom... doki, asszem... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, ugyanazt tudom mondani mint Szezso, így nem ismétlem, de a vonalzódat nem értem? :roll:

Gaby, fiad a nagyimmal és a bátyámmal egy napon született!Sok-sok boldogságot a fiatalúrnak!!! Képek jókkkk!!!
Szopi témához nem tudok hozzászólni, mert szerintem én itt ebből a szempontból kakkuktojás vagyok...... 8)

Bendinek, hatalmas gratula!!!! Milyen az a labda teszel linket??? A másik fórumra is jöhet.

Kép
kata05
 
 


Mert az úgy volt, hogy októbertől próbálkozunk, esküvő utántól... de így leveszem, mert már nem aktuális :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kata
miért vagy kakukktojás? :roll: Akkor boldog szülinapot nekik is :D

Szezso
na majd akkor akarod igazán klónoztatni magad, mikor elkezd járkálni :lol: én se bánnám, egyik én mindig pihenne :lol:

Kép
gaby25
 
 


Máténak Boldog Születésnapot kívánok!!!
Szopi, szép teljesítmény az egy év!!!

kispiskóta
 
 


Sziasztok csajok!

Tegnap este nagyon halvány, de azonnali +-t teszteltem, ma reggel egy másik márkával --t... mivel a +-os márkát ismerem, annak jobban hiszek :)

Beszúrom ide a görbém, ma megint felszökött a hőm, hányinger, szédülés, mellfájás...

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/b38dac4381ac860f2a61146289cba166_100414_100518_1274140800_.png

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, ez eléggé babagyanús. Ha halvány is a teszt, de poz., akkor ott baba van!!AKÁRMILYEN HALVÁNY IS! Nem tudnál nézetni valahol egy béta-hcg-t? Fizetős laborokra gondolok. Látom Óbuda a lakhely, így tuti találsz helyet, ahol megcsinálják! MEGÉRI!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó!

Mi is rájöttünk, ugyanis sz*r tesztet csináltam meg... csak papír szerint voltak egy érzékenységűek, am a reggeli első vizeletes kevésbé volt érzékeny sokkal... az esti 8+3napos volt, az lett nagyon halvány... a reggeli 16 napos volt... :roll: :oops: holnap reggel új teszt a 8+3assal :)

Dokinő látatlanban azt mondta, ez baba, hétfőn doki, már alig várom :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Akkor hatalmas drukk hétfőre!Várjuk a hírt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?