Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Tegnap voltam a dokinál, és meg volt elégedve a leletemmel. Kép
Felírta a Closty-t, hogy még jobban megerősítsük a peteérést.
Ezt ebben a hónapban, és a következő hónapban kell szednem.
Képzeljétek még ma eltudom kezdem a szedését. Kép
Csodálkoztam is, hogy még lehet ilyenkor szedni, pedig már lemondtam róla, hogy ebben a ciklusban összejöhet a closty. A doki azt mondta, hogy szedhetem, de nagyobb lesz az ikerterhesség valószínűsége.

Tündi! Előre az ikrekért!!!!
Kép

A closty szedése mellett megyek majd vérvételre is. Azt mondta, ha ebben a 2 hónapban nem jön össze a babuci, akkor decemberben megcsinálja a laparoszkópiát.
Ja és majd elfelejtettem, hogy a páromat is ma fogom bejelenteni az andrológia dokihoz, hogy megnézzék a kiskatonákat.

Úgyhogy beindultak a dolgok, ez egy kicsit felvidít és reménykedem hátha most SIKERÜL!!!KépKép

Bocsika, ha hosszú lett.

Judy

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Ezvicc! Te lettél tegnap az utolsó, én pedig ma reggel az első Kép A Nílus pedig nagyon tuti hely lehet, biztosan nagyon fogjátok élvezni. Igyekszünk addig kismamákká válni Kép

Lányok! Ti sokkal okosabbak vagytok! Rendben van, hogy ennyire ingadozik a hőm? Megtennétek, hogy átnézitek? Előre is köszi. <!--attachment: CN-118734.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*17.4**CN%2exls --><center><pre>
Kép
CN.xls (17.4 k)</pre></center><!--/attachment-->
pilis
 
 


Judyt! Milyen jó hírek korán reggel. És mégis Te lettél ma az elsőKép Szorítok, biztosan összejön a két hónap alatt.
pilis
 
 

 
 

Sziasztok!
Judyt!
Én is gratulálok a jó eredményekhez. Kíváncsian várom a Closty-s tapasztalataidat. Én a jövő hónapban kezdem, ha most nem jártunk sikerrel.
Az egyik kedves barátnőm a 2.hónapban terhes lett a closty-val, pedig nem nagyon volt peteérése, 6-8 hetes ciklusai voltak. Biztos vagyok benne, hogy Nektek is meg hozza a várva várt sikert.
Hova jársz dokihoz? A Párod hova megy andrológiai vizsgálatra? Mi is gondolkozunk rajta, csak azért kérdem.
Pilis!
Én sajna nem tudok okosat hozzászólni a görbédhez, de biztos lesz aki megteszi:-))))))))))
Én így a 24.napon, 36,6-os hővel keltem, kicsit érzékeny cicikkel, tegnap picit szurkáltam a hasam, de ma még semmi.

Kép
zsuzsci
 
 


Pilis!
Ki korán kell, jó híreket lel. Kép
Köszi a drukkot!

Zsuzsci!
Remélem igazad lesz és nekünk is összejön. Kép
Én nyíregyházi vagyok, így itt kerestem orvost.
A nőgyógyászom ajánlotta az andrológiai orvost, mert mondtam neki, hogy mindenképpen magánrendelésre szertne menni a párom.
Tudod a férfiak szégyenlősebbek, mint a nők.
Meg amúgy is jobb a magánrendelő.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


<font size="+1">Lányok!
Itt van az elmaradhatatlan táblázat:</font>

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni!Kép

Nagyon szorítok Neked, hogy ez a Te hónapod legyen!!!!

Mea
mea
 
 


Judyt!Kép

Köszönjül a táblit!

KépKép

Mea
mea
 
 


Judyt!

Köszi a táblázatot Kép
De ez így nem jó Kép Olyan sokára mászhatok fel a tetejére, pedig én már nagyon szeretnék egy kis zebrát.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Judyt!
Most aztán különösen szorítok neked! Biztos összefog jönni. Kép Kép

Tündi30!
Csináltam képet a kutyuról. Hogy tetszik? Hát nem tündéri??

Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Pilis
Hát ez is egy érdekes görbe. Én a magam részéről nem tudnék értelmeset mondani róla, inkább csak azt, ha most nem jön össze a baba, akkor következő hónapban is mutasd majd meg,remélhetőleg akkor egyértelműbb lesz. Bocs, hogy nem tudtam ezzel segíteni! Kép

Judyt Kép
Örülök, hogy jók az eredményeid! KépÍgy tovább!!!!! Kép
Lehet én is elmegyek a nőgyógyászomhoz és kérem, hogy írjon fel nekem clostyt ha azzal nagyobb az esély az ikrekre KépKépKép

Annácska Kép
Türelem, türelem, annak is meg van az előnye, hogy a táblázatban legalul vagy KépHa nekünk most nem jött össze, akkor már nem is fog ebben a ciklusban, Ti viszont még tehettek a babáért sokmindent Kép

Zsuzsci
Nekem se semmi jel, csak ma egy picit lejjebb ment a hőm, 36,6-ra, de megesz a fene, ha holnap még lejjebb megy, az biztos.

Kezdek izgulni, közeleg a hétvége, a 28 nap... Kép

Stella Kép
Te mit érzel, nem érzel? Hőd rendben? Kép Nem izgulsz? Tudod, nem idegeskedés, csak azért egy ici-pici izgatottság?!?!?!? Kép

Tündi
Vendég
 


Nicol!
Köszi a szorítást.
Nagyon édi a kutyusod!

Zsuzsci!
Képzeld már kaptunk is időpontot. Kép
Ma este mennek a kis katonák vizsgálatra. Kép
És még mindig nincs vége a jó hírnek, a doki azt mondta, hogy másfél óra múlva mond eredményt is. KépKép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Nicol Kép
KÖszi, drága vagy, ez a kutyus tündéri, biztos imádni fogja a baba is Kép

Mindenkinek nagyon szorítok!!!!!!! Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt
EZ nagyon jó hír, szorítok a párodnak, hogy ne aggódjon és minden rendben legyen! Drukk ezerrel! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!

Igazad van Kép
Meg is teszünk mindent, hogy ez a hónap végre sikeres legyen Kép

Judyt!
Szorítok Nektek Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt!

Szorítok a párodnak, hogy sikerüljön. Az én páromat nehezebb lett volna elcsalogatni egy ilyen vizsgálatra. Szerencsére nem kellett..
Nektek is azt mondták, hogy 5 nap kihagyás szükséges a vizsgálathoz?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Judy, orulok a jo hireknek! Es milyen ugyes vagy hogy ilyen gyorsan szereztel idopontot+eredmeny is lesz hamarost! Kép
Pilis, sajna a gorbedre nem nagyon tudok en se mondani semmit - foleg, hogy meg kezdo is vagyok ebben a temaban...
Viszont lenne egy kerdesem ezzel kapcsolatban. Szerintetek normalis hogy kb. 1 hete minden nap tizedre ugyanannyi a homersekletem? - vagy esetleg a homerom rossz? Egyebkent ugyanolyan alacsony... Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Judit(Ezvicc)Kép

Tényleg te győztél esteKép
A nílusi hajóút pedig állítólag nagyon szuperKép Mi Egyiptomban voltunk tavaly nászúton és ugye onnan indultak a csoportunkból azok, akik a hajóútra mentek. Mikor 1 hét múlva visszaértek, iszzonyúan meg voltak elégedve, azt mondták nagyon szupi volt, szerintem jobban érezték magukat, mint mi ott HurghadábanKép
Úgyhogy tuti jó alkalom lesz nektek a kikapcsolódásraKép

Pilis
Nekem is kicsit kusza ez a görbeKép

Judyt
Nagyon jó, hogy így beindultak a dolgokKépTalán majd ez a hónap meghozza a várva várt eredménytKép
De UH-ra nem mész? Csak vérvételre? A vérvételből csak a hormonjaid derülnek ki, amik eddig is jók voltak, de az, hogy hány tüsződ ért, megrepedtek-e maguktól, vagy cisztáid lettek-e, az egyáltalán nem.
Ja, és reméljük apucid kiskatonái is rendben lesznek Kép

Nicol
Tündéri a kutyusKép

Tündi
Küldünk neked hőfenntartó energiákatKép +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babus+KristófkaKép

Kép
babus2005
 
 


Gyöngyi

Nekem is pont ez jutott ma eszembe. Már negyedik napja mindig csak 36,5 a hőm. Ez normális?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Gyöngyi

Az nem baj, hogy pontosan ugyanannyi a hőd, az sem lenne baj, hogy alacsony, ha ez a ciklus első felében lenne, de mivel a 22.napon vagy, így már illene magasabbnak lennie a hődnek. Feltéve ha volt tüszőrepid és ezáltal van progeszteronod, ami megemelné a hődet.
A hónap első felében is hasonlóan alacsony volt?

Babus

Kép
babus2005
 
 


Nekem 36,4 a hom, de mint mondtam en nem igazan vagyok meg otthon ebben a homerozos temaban.
Van valakinek esetleg otlete?

bgy
 
 


Annácska

Nálad normális ez a hő, hisz a ciklus elején vagyKép
Nekem pl. állandóan 36.6 volt a hőm, és tüszőrepi után is beállt pontosan 36.8-raKép

Kép
babus2005
 
 


Babus, Sajna a honap eslo felet nem tudom, mert csak kesobb kezdtem el a homerozest... Kép
Azt is csak azert, hogy a kovetkezo teljes homeros honapban legyen egy kis viszonyitasi alapom. Lattam viszont, hogy ugy altalaban ossze-vissza ingadoznak a lanyok homersekletei 1-2 tizedet, meg a ciklus vege fele is, ezert gondoltam megkerdezem jelent-e valamit...
Egyebkent tok normalis 29 napos ciklusaim szoktak lenni...

bgy
 
 


Babus

Köszi, megnyugtattál Kép
Fiacskád hogy van ma? Éjjel megint produlálta magát?
Nem akarlak elkeseríteni, de az éjszakai műsorok a születés után is folytatódnak Kép
A lányom a pocimban kizárólag este 11 után volt hajlandó mocorogni. A szülés után is akkor tájt volt a legéberebb Kép
Szerintem így készít fel a természet az éjszakai műszakra Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 



Köszike a biztatást. Kép

Nicol!
Igen 5 napig nem lehet. Nekünk szerencse volt, hogy most volt a mensim, és a doki miatt vártunk.
Amúgy a férjem szerette volna már a vizsgálatot, hogy megnyugodjon.

Gyöngyi!
Gondolhatod, hogy milyen boldog vagyok, hogy sikerült ilyen hamar intézkedni. Kép

Tündi!
Köszi, biztos rá fog férni, mert eléggé aggódik, hogy biztos ő a hibás, hogy eddig nem jött össze.

Babus!
Sajnos az UH-t elfelejtettem megkérdezni. Kép
Majd jövőhéten felhívom.
Az UH-t mikor kell csinálni?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Gyöngyi, Annácska Kép
Szerintem ne aggódjatok a hőitek miatt,mármint hogy állandóan annyi.
Gyöngyi, viszont az hogy ennyire későn is még lent van.... Érdemes lenne megvárni nálad is a következő egész hónapot, ha lesz persze Kép

Judit Kép
Tényleg, nilusi hajóút! Ez fantasztikus lesz! MIkor indultok pontosan? Gyüjtögesd a kis fejecskédben az élménybeszámolót, esetleg egy képet is feltehetnél majd Kép

Babus+Kristóf Kép
Köszönöm a plusz energiákat, igyekszem hasznosítani is Kép

(megkaptam ma a szemüvegem, hát mit mondjak, nem egy egyszerű eset, mire megszokom, amúgy tök jó élesen látok vele Kép

Tündi
Vendég
 


Tundi, koszi. Nem hiszem, hogy ebben a honapban osszejott, de hat nincs okom elkeseredni, hiszen csak az elso honap volt! Azert is kezdtem el most merni (meg homerot is vettem, mert nem volt otthon!), hogy legyen valami hozzavetoleges tudasom arrol, hogy mennyi a hom, ha nem vagyok terhes...
Milyen egyebkent az uj szemuveged (bocs ha korabban volt rola szo, csak en lemaradtam volna), hogy azt mondod rola hogy nem 1xru eset?

bgy
 
 


Judyt
Ha netán mégis a párod lenne a "hibás", akkor is meg kell vele értetni, hogy bizonyára nem tehet róla. Mint ahogy a nők sem, ha ők a hibásak (pl. petevezeték elzáródás, meg nincs peteérés). És akkor a legjobban tette, hogy bevállalta, akarta a vizsgálatot, és kezelni is lehet, szóval ne aggódjon, nyugtasd meg ezzel Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt!
remélem holnap is nagyon jó hírekkel nyitod a napot...Drukk a kiskatonáknak, hogy ügyik legyenek! Ez aztán a gyorsaság, de nagyon jó, hogy nem kell hosszabb ideig várnotok az eredményre.
Tündi!
Én már nagyon izgulok. Nekem is 36,6-volt a hőm reggel, de már minden reggel tiszta frászban vagyok, hogy nem megy-e lejjebb. Egy örökkévalóságnak tűnik, hogy hétvége, jövő hét legyen, és kiderüljön a helyzet. Hihetetlen ingadozó a kedvem. Egyik pillanatban azt érzem, hogy most tuti sikerült, a másik pillanatban pedig a másik véglet.
Nekem a ciklus első felében 36,3-36,4, a második felében 36,6-36,9 között mozog a hőm.

Kép
zsuzsci
 
 


GyöngyiKép
látom a 22.cn-on vagy. Nem tudom mi eleht az oka, hogy ilyen sokáig alacsony a hőd. Tényeg fura. Milyen hosszúak a ciklusaid? Mert ha 35-40 naposak, akkor még csak most jön a tüszőrepi ideje. Hol méred a hődet?

JuditKép
Nagyon jó nyaralást kívánok nektek! Hiányozni fogsz, de akkor is drukkolok majd neked és remélem picivel többen jöttök haza!

JudytKép
Én is ugyanezt éreztem, mikor múlt héten elmentem dokihoz: végre beindulnak a dolgok és tehetünk mást is a Picurért a próbálkozás-hegyeken kívül!
Drukkolok, hogy mielöbb meglegyen az eredménye. Végül is a táblázat alapján Te vagy a legtöbb ideje próbálkozó, most már muszáj sikerülnie!!!

PilisKép
szerintem még korai lenne kiértékelni a hőgörbédet. Várjuk meg a ciklus végét, akkor tedd fel újra, hogy az egész hónapot egyben láthassuk.
Eddig én nem látok rajta semmi exrtát, nyugi!

TündiKép
remélem, hogy ez - többek között - a ti hónapotok is lesz és végre felhasználhatod a múltkori tesztedet!

NicolKép
remélem minden rendben lesz az uh-n. 21-én lesz, ugye? Szorítok!

Nálam tünetek? Hát vannak, de aki már itt van egy ideje az tudja, hogy kb. három hónapja, minden ciklus végén hipergyanus tüneteim vannak, de a vége mindig ugyanaz... megjönKép!
Tegnap óta megint fáj a cicimKép! A hőm 37,2. Korábban ment föl, mint eddig, de ez nem jelent semmit.
Én igazából most egyáltalán nem reménykedek. 2 naponta végigakcióztuk a hónapot, de ezt már korábban is megtettük. Majd kiderül. Tényleg nem számítok most sem semmi extrára.
Ne értsetek félre nem múlt el az optimizmusom, csak valahogy most ezt a hónapot nem érzem. Értitek mit akarok mondani?

Továbbra is megy a drukk mindenkinek!

MóniKép
remélem még sokáig a táblázat tetején maradsz Kép!

BabusKép
Örülök, hogy Kristóf így beindult, és végre legalább emiatt nem kell aggódnodKép!

Stella

Kép
stella9
 
 


Gyöngyi Kép
Semmi különös, csak ez az első szemüvegem, és meg kell szoknom a viselését. Nem is erős,bal -3/4, jobb -1/4, csak pl. eddig nem kellett felemelnem a fejemet csak felnéztem a monitorra, most meg fel kell emelni a fejem, hogy azon a két kis ovális mezőn keresztül lássak rendesen Kép Ez van, igyekszem megszokni.

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Ugyanugy fájdogál a mellem és a hőm most már még feljebb ment.37,4 már két napja!
Mindenkinek küldök sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiát!
Most ugy érzem hogy tele vagyok+++ energiával.
:-)
zsófi76
 
 


Stella, 29 naposak a ciklusaim. Ja, es honaljban merem a hot, tudom nem a legalkalmasabb terulet... Kép Azert en kuldok neked sok-sok energiat, hogy a tuneteid megalapozottak legyenek... ez a harmadik honap hogy ezt erzed? Tudod, harom a magyar igazsag! Kép
Tundi, ha minuszos a szemuveged, akkor hogyhogy hordanod kell a szamitogephez is? Nekem -0.5-s mindket lencsem, es igen elvetve hordom... Es csak tavolra nem latok olyan jol.

bgy
 
 


Stella Kép
Értelek, persze. Én abban bízom veled kapcsolatban, hogy a hormonjaid most aztán jól beijedtek, hogy dokibácsi nézi őket, és megemberelik magukat, szintúgy a petesejt és a kiskatonák Kép Na meg persze a gólyák se akarnak sokáig válogatni a babák között, hogy melyiket vigyék hozzátok Kép

Tündi
Vendég
 


ZsófiKép
jól látom a táblában, hogy a 14cn-on vagy? És ilyen korán így fennt van a hőd? Ez nem semmi!
Reméljük, hogy fenn is marad még jó sokáig!
Drukk!!

TündiKép
Tudom mileyn érzés hirtelen élesen látni. Én is ezt éreztem, mikor megkaptam az első kontaktlencsémet!
És tavaly is, amikor lézerrel megműtötték a szememet. Fura volt, hogy nem kell ki-be rakosgatni a lencsét és mégis mindent látok!
Biztosan meg fogod szokni, bár én sosem békültem ki a szemüvegekkel és nem is hordtam soha. Pont az zavart, ami most téged, hogy ott az a fránya keret és csak azon belül van éles kép!
Ha lehet csak akkor hodjad, amikor feltétlenül muszáj, mert könnyen ellustul a szemed. Amúgy ezek az értékek még egyáltalán nem nagyok!
Puszi
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi

Lenne még egy kérdésem. Amióta a lányom megszületett szinte folyamatosan fertőzéseim vannak. Két éve volt egy méhszáj plasztikám, utána egy ideig valamivel jobb lett a helyzet. Tavaly nyáron újra elég intenzíven előjött. Gyógyszerrel visszaszorították. Lehet, hogy a sok fertőzés miatt elzáródásom lett?

Bocsi a zaklatásért Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


AnnácskaKép
Sajnos ennek fenn áll a veszélye. Ezért nagyon veszélyesek az alhasi gyulladások és a felfázás is!
Szerintem kérdezz rá erre a dokidnál, jó!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen és jöhessen a kistesó!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!
Az én "gyanus" tüneteim olyan galádok és annyiszor rászedtek már, hgy nem is érdemlik meg hogy tudomást vegyek róluk. Én már csak a zebráknak hiszek!
Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép

Ettől tartottam Kép
Jövő héten megyek dokihoz, megkérdezem mit tanácsol.
Annamari már két éve nyaggat a kistesó miatt Kép
Te meg igen is bizzál a jelekben Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella!
Eddig mindig ugy koncentráltunk az akciózásra hogy kb.a ciklus közepén!
Az előző ciklus vége felé megbeszéltem a dokival hogy lehet hogy meg kéne nézni hogy mikor van peteérés!
Majd most elkezdtem hőmérőzni és már az 5 cn. leesett a hőm és onnantól elkezdett fel kuszni!
Eddig volt most 4 hónapom hogy 14 naponként véreztem!
De most semmi , illetve ezek a tünetek amit fent irtam.
Zsófi
zsófi76
 
 


ZsófiKép
nagggyon bíztató. Még nem is hallottam senkit, aki ilyen "gyorsan" működött volna!
Így viszont tényleg nagyon bíztatóak a jelek, nagyon drukklok!

AnnácskaKép
nem akartalak megijeszteni. Csak azt adom tovább, amit itt ott olvasok a témában. Tényleg remélem, hogy nincs baj és Annamarinak hamarosan lesz kivel babázni!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!
Persze, már most is beszéltem vele, hogy ha bármi probléma lenne, akkor is van megoldás, úgyhogy ne aggódjon.

Zsuzsci!
Én is remélem, hogy holnap reggel is jó híreket hozok. Kép

Stella!
A próféta szóljon belőled. Kép
Már nagyon szeretném, ha történne valami jó velünk.
Nekem is szoktak lenni "gyanús" tüneteim.
Az a "baj", hogy már túl sok mindent tudunk, és hajlamosak vagyunk azt érezni amit szertnénk!?

Annácska!
Valóban nagyobb a veszélye, de azért még ne keseredj el. Lehet, hogy jó lenne egy HSG, de majd a dokid eldönti, hogy mi a legjobb megoldás.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella

Nem ijesztettél meg. Már mi is gondoltunk rá, hogy ez lehet a baj Kép
Reménykedünk Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt

2-3-szor ajánlott az UHKép Az első úgy a 10.nap körül, hogy megnézzétek, érik-e tüsző, a második tüszőrepi körül, kb. 14.napon, az utolsó pedig kb. 18.napon, hogy megnézzétek rendben megrepedt-e.
Bár az első két UH-ot egybe lehet vonni, mondjuk a 12.napra, akkor már látni, mi a helyzet. Viszont az utolsó UH nagyon fontos. Képzeld csak el, hogyha nem reped meg magától a tüsződ, akkor ugye nő tovább, ciszta lesz belőle, ami rohamosan tud nőni (nem kevés veszélyt okozva ezzel). De ha mindez kiderül UH-gal, akkor tudtok erre figyelni, ha viszont nem (márpedig semmi egyéb tünete nincsen, nekem a cisztám nem okozott fájdalmat, a hormonlaborjaimban sem okozott változást, sőt, még a hőm is tökéletesen működött), akkor a következő hónapban erre a tetemes méretűre nőtt cisztára rászeded még a Clostyt, hát, az nagy gáz.
Ezért olyan nagyon fontos az UH-os ellenőrzés, de nagyon sok doki elbagatelizálja ezt az egészet. A Clostylbegytes topikban több lány is így járt. Szedették velük a Clostyt, mint a cukorkát, mi figyelmeztettük. Elment másik dokihoz, kiderült, jópár cisztája lett, és még azóta is kínlódik velük.

Annácska
Ma éjjel szunyókált Kristóf, bár ez nem is csoda, a tegnap egész napi "buli" után. Gondolom kifáradt a kis drága. De már kezd ébredezniKép Majd berakok neki egy kis zenét rögtönKép

Amúgy én már nagyon várom az éjszakai műszakokatKép Annak ellenére, hogy tapasztalatból tudom, mit tudnak művelni ezek a csöppségek éjszakaKép Ráadásul többedmagukkalKép

Ja, és szerintem is kérdezz rá ezekre a fertőzésekre a dokidnálKép

Gyöngyi
29 napos ciklus estén már simán magasnak kéne lennie a hődnek. De majd a következő hónapban, mikor egész havi értékek lesznek, kiderül.
De ne hónaljban mérd, hanem hüvelyben, esetleg popsiban! És közel azonos időben. És még felkelés előttKép

Zsófi
Szép magas a hődKép Csak így maradjon 2 hét múlva isKép

Babusék

Kép
babus2005
 
 


Stella

Én egyetértek a hozzáállásoddalKép
Bízni kell, de nem szabad folyton a tüneteket várni, mert azokat óhatatlanul be lehet képzelni magunknak és akkor hihetetlen nagyot lehet koppani, ha netán mégis megjönKép
Engem is rengetegszer átvertek már a tüneteim. A legrosszabb az volt, amikor még a progiszintem is hihetetlenül magas volt, a dokim szerint és más itteni lányok szerint is, ez tuti babát jelentett volna. Még késett is. A hőm is magas volt. cici is fájt. Én már ki is jelentettem itthon, hogy én bizony babát várok, ez tuti. ehhez kétség nem fér. A teszt csak azért lett negatív, mert korán csináltam.
Aztán hipp-hopp, hő le, estére megjött. Én majd beleőrültem. Ekkorát még életemben nem koppantam.
És persze, hogy amikor semmi tünetem nem volt és nem is gondoltam rá, akkor jött össze KristófomKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Köszike a részletes tájékoztatást. Kép
Tényleg fel fogom hívni a dokimat, hogy nyugodtabb lennék, ha UH-al ellenőrizné a dolgot.

Remélem nem fárasztalak a kérdéseimmel, de ha Én most kezdem el szedni a 7 cn-on és a 11 cn-on fejezem be, akkor mikor lenne célszerű az UH?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Ezt viszont nem tudomKép Én mindig úgy tudtam, hogy a Closty-t a 2.-4.nap között kell elkezdeni szedni. Nekem a 4.napi kezdéssel is csak a 16.napra lett tüszőrepim. Ebből kifolyólag neked talán picivel még később. Talán miután beszedted a Clostyt, úgy a 12.nap körül meg lehetne nézni. De tényleg nem tudom. Bár figyelembe véve, hogy neked ugye alapból is érik meg tüsződ, a Closty pedig csak rásegít erre, így lehet, hogy nem kell neki olyan sok idő.
Na most jól összezavartalakKép
Ja, meg még arra is tök jó az UH, hogy akár el is dobhatod a hőmérőt. Amikor az UH azt mutatja, hogy a tüsződ közel 20mm, tehát napokon belül megreped, akkor belehúztokKép, miután pedig kiderül, hogy a tüsző eltűnt, vagyis megrepedt, meg lehet nyugodni, lezajlott a dolog, most már nincs mit tenniKép Nem kell hetekig a hő fel-le ugrálásán aggódni, meg hogy most akkor mikor akciózzatok. Az UH egyértelműen megmondjaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, mára megint leesett a hőm 36,6-ra szóval teljesen feladtam a dolgot....Kép
Ugye azt írtam, hogy sikerült bejelentkeznem a BMC-be 18.-ra, de sajnos kell beutaló, így elmentem a háziorvosomhoz, aki közölte, hogy ő ugyan nem ír fel, a nőgyógyászomtól meg még sem kérhetek, hogy "nem vagyok megelégedve vele írjon beutalót máshoz". Így lehet, hogy nem megyünk, mert ha nincs beutaló fizetni kell.KépKép

JudytKép
Nagyon jó hírek, reméljük holnap reggel is hasonlókat hozol, és ki fog derülni, hogy semmi gond. A nyaraláson pedig sok időtök lesz egymásra, úgyhogy hajráKép

ZsófiKép
Ha tényleg ilyen rövidek a ciklusaid, akkor hamarosan kiderül, hogy van e baba, nem? Mikor akarsz tesztelni?

PilisKép
Úgy látom nem vagyok egyedül a fura hőgörbémmel, nem igazán látom át a tiédet sem. Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?

AnnácsakKép
Lehet, hogy tényleg ez a gond. Feltétlen kérdezd meg a dokidat, hogy mi a véleménye!

GyöngyiKép
Fontos lenne tudni, hogy mennyi az alaphőd, mert ha csak 36 körül van, akkor szerintem normális a 36,6 mostanában.

TündiKép
Nekem december óta van szemüvegem és mostanra már teljesen megszoktam, fel sem tűnik, hogy rajtam van, sőt az a furcsa, ha nincs rajtam.

Zsuzsci, Tündi, Stella
Nagyon szorítok nektek, remélem hamarosan láthatjuk a zebrás teszteketKép

BabusKép
Talán kezd átállni Kristóf a nappali műszakra? És felébredt már, és jól megrugdosta anyucitKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni!
Még nem szeretnék tesztelni mert ugye amint irtam még az elején nekem dupla esélyem van a babásodásra!
Ezért meg várom a hónap végét!
De elhiheted hogy nagyon nehéz kivárni, csak nem szeretnék leesni magasról!
Zsófi
zsófi76
 
 


Móni

De elvileg honnan kellene beutalót szerezni? Nem tudod a BMC-ben megkérdezni? Valaki, kell, hogy adjon? És mi van azzal, akinek nincs is saját nődokija, csak rögtön úgy dönt, hogy ő márpedig bejelentkezik a BMC-be, mert nem sikerül a baba? Neki ki ad beutalót?
Ne add felKép Csak szakértő kezek között tudsz előrébb jutniKép

És köszi az érdeklődéstKép Felébredt márKép Épp zenét hallgatunkKép De micsoda pasi, csak a keményebb zene jön be neki, azokon bulizik vadul, a lassú zenéken pedig, mint a Richard Claydermann, szépen bealszikKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?