Új privát üzeneted érkezett!

Koszonom a biztatast mindenkinek, igyekezni fogok igerem!!! Kép
Azert mentsegemre meg elmondom, hogy altalaban sok tejjel iszom, es nem eszpresszo kavet, hanem filterest.
Mar meg is tettem az elso lepest az adag csokkentese fele, es a 10 oras kavem helyett (1 ora eltolodas van), egy teat keszitettem... Kép
Pilis, nem is a szuperforma a lenyeg, hanem hogy beleferjek a ruhaimba! Bar igazad van, es ha gomobolyodni kezdek, akkor ugyis uj ruhakra lesz szuksegem!!! Kép

bgy
 
 


Sziasztok!

BabusKép
Csodálatos érzés lehet, ahogy Kristóf rugdos a pocidban. Én a helyedben éjjel-nappal zenét hallgatnékKép

ZsizsaKép
Ez is olyan vas tabletta volt, amit a nőgyógyász írt fel a babaproject elején. De most az Elevitet választom.

PilisKép
Örülök, hogy a ciszta feladta, és minden rendben nálatok, úgyhogy mindent bele, és mielőbb látni szeretnénk egy zebrás tesztet.
A vizsgáktól nem félek, mert szerencsére csak egy vizsgám lesz, és nálunk államvizsga sincsen. Egy tervet kell készítenünk, bármilyen épületet tervezhetünk, majd azt egy bizottság előtt kell megvédeni, de itt szerencsére már csak nagyon ritkán buktatnak.

NicolKép
Sajnálom a hányingert, de csatlakozva a többiekhez, én is nagyon irigykedem. Bár nekem is lenne ilyen hányingerem.Kép

Lányok!
Szeretném megkérdezni mi a véleményetek a hőgörbémről. Eddig össze vissza mozgott 36,5 és 36,8 között. Ma vagyok a 31 cn-on, de tegnap leesett a hőm 36,4-re ma reggel pedig 37,0 volt. Lehet az, hogy csak most van peteérésem, vagy ez csak véletlen?

Móni

Kép
móni23
 
 


Nicol!
De jó nektek, nagyo irigyellek.
Én már azon gondolkodtam múltkor, hogy milyen jó lenne a nagyszülőknek karácsonyra bekeretezett uh képet adni. tiszta gyagya vagyok. pedig én még csak az első havi próbálkozásnál vagyok...

Zsuzsci! Üdvözlet! Én is az újak szerencséjében bízom. Tetszik a rönkház! Várni pedig én is útálok, de azért ebben van valami nagyon izgalmas. Nem?
pilis
 
 

 
 

Nicol Kép
A párom imádja a törpéket, valóban nagyon várja a miénket, persze lényegesen kevesebb stresszel, mint én Kép A cigiről leszokást talán ezért is teszi, de igaziból a lakásba nem volt dohányzás eddig sem, mindig kiment az erkélyre, szóval így a babát nem károsította volna a füst. Egyébként próbálkozott már korábban, azután visszaszokott. Én ezt teljesen rábíztam Kép

Judyt Kép
Kell nekem ez a gólya a babával a csőrében Kép

Zsuzsci
Csak 1 nappal vagyok előtted a ciklusban Kép
Valamit nem értek. Ha a dokid júniusban megvizsgált és akkor mondta hogy szeptemberben ha nincs baba akkor closty, akkor mért nem kezdte el szedetni veled akkor? Ha nincs peteérésed, akkor minek váratott még 2 hónapot? Vagy félreértettem valamit? Akkor bocsánat!

Tündi
Vendég
 


Móni
Érdekes a hőgörbéd, szerintem kis esély van arra hogy ma lenne a peteérésed, de hát vannak kivételek, ebben azért ne te legyél. Nem tudnád felrakni az egész havit, hoyg egyben lássuk?

Tündi
Vendég
 


Pilis
Nekem is nagyon tetszik az a rönkház. Kóspallagon voltunk egy hétvégére, ott készült a kép.
Hát tényleg van izgi a várakozásban, de már jobb szeretnék babával a pocimban várakozni arra, hogy a karomba foghassam.
Tündi
Neked van valami "gyanús" tüneted? Nekem semmi, sajnos. Bár tudom, hogy ez nem jelent semmit.
Peteérésem van, UH, hőgörbe alapján. Igazándiból nem indokolta meg, hogy miért kell, csak annyit, hogy kicsit felturbózzuk a dolgokat. Én meg már minden ilyen szalmaszálba kapaszkodok...

Kép
zsuzsci
 
 


MóniKép
szerintem pár nap múlva kiderül. Lehet, hogy tegnap (vagy ma) kicsit másképp aludtál és azért esett le (ment fel).
Szerintem várj még pár napot, aztán elő a zebrákkal!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Igaz!Kép

Gyöngyi!
Nekem is alacsony a vérnyomásom, de tényleg nem lett rosszabb kávé nélkül. Ha maga a szertartás hiányzik, próbálkozz a koffeinmentes kávéval. Nekem az néha még bejátszik.Kép És igyál jó sok folyadékot, az is emeli a vérnyomást! Már én is eljutottam oda, hogy ha rendes kávét iszom - csak egyszer fordult elő a leszokás óta, TündiKép -,akkor tiszta idegbeteg leszek tőle, remeg kezem-lábam. Szóval próbálkozz szorgalmasan!

Most rohanok, később még benézek!

Timi
szabotimi
 
 


Zsizsa
Én is remélem, hogy megint "bejön" a kozmetikusKép

Pilis
Tök jó, hogy eltűnt a cisztádKép

Jó nektek, hogy apucitok éppen leszokóban van a cigiről. Az enyém sajnos épp rászokóban van. Egy pár éve dohányzott már, aztán leszokott kb. 1 évig. Aztán jöttek a haverok, akik állandóan cigivel kínálták, volt egy kocadohányos korszaka is. Megígérte, hogyha nem jön össze a baba, megpróbál megint teljesen leszokni. De mivel összejött, nemhogy leszokott volna, hanem inkább egyre többet szív(persze szigorúan erkélyen és tőlem távol). Pedig én úúúgy utálom a cigit, a szagát is, és az egész dohányos mentalitást (hogy mindig mindent félbe kell szakítani, a hülye cigizés miatt)
Én soha életemben még csak bele sem szívtam egyetlen szál cigibe se. Talán ezért nem értem meg a dohányosokat.
És soha nem is kávéztam. Én a 12 órás éjszakai műszakot vagy a hajnali fél 4-kor kezdődő nappalos műszakot is kávé nélkül dolgoztam végig. És sose hiányzott a kávé. Egy idő után úgyis felébredtem. Másrészt, annyi és olyan munkám volt, amiben képtelenség volt időt szakítani arra, hogy elálmosodjakKép

Kristófom azóta is nagyon élénkKép Hajnalban sem bírt magávalKép, és most sem. Egész nap megy a zene, szépen halkan mocorog alatta. Aztán lekapcsolom, hogy nézzem már egy kicsit a TV-t is, erre erősen belémrúg. Micsoda akaratos már mostKép De úúúúúgy imádomKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Pilis!
Én is az első havi probálkozáskor lettem terhes. Nem lehetetlen. Az ultrahangos kép nekem is eszembe jutott, csak én a barátomnak szántam volna, ha lett volna lelki erőm nem elmondani neki a hírt. Pedig csak okt.26-ig kellett volna kibírnom, akkor van a szülinapja.

Moni!
Reméljük fenn is marad a hőd és hozol egy zebrás tesztet nemsokára. Kép Kép

Zsuzsci!
Ezt a closty dolgot én sem értem, ha uh alapján van peteérésed akkor fölösleges szedni nem?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Én sem értem igazán, remélem bajt nem okozhat (felügyelet mellett), és talán segít.
De igazából abban reménykedem, hogy már nem is fog kelleni.
Egyébként nagyon gratulálok Neked Nicol. Ez az igazi profizmus :-)))) Elsőre...
Csak így tovább!

Kép
zsuzsci
 
 


Pilis!
Én is nagyon szereték karácsonyi ajándékot a családnak. Kép
Szerintem a többiek is szertnének a babuci hírét ajándékozni. Igaz Stella, Tündi? KépKép

Stella!
Látod ilyenek az irigy kutyák:
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


<font size="+1">Lányok!
Itt van a friss tábla:</font>
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép
naná, hogy szeretnék ilyen karácsonyi ajándékot mindenkinek!

Tüdéri az irígy kutyád!

Stella, a másik Kép, aki próbálja elkapni a gólyákat és a zebrákat!

Kép
stella9
 
 


BabusKép
Hát tényleg akaratos fiad vanKép

Lányok én is remélem, hogy fönt marad a hőm, de nem teljesen értem, esetleg meg nézné valaki?
Kép

Kép
móni23
 
 


LányokKép
Én már az előző karácsonyra, majd húsvétra, szülinpra, névnapra, nászajándékba...stb. is szerettem volna ilyen ajándékot adni, de idén már tényleg ezt szeretném adni!!!!!!!

Móni

Kép
móni23
 
 


Zsuzsci
Semmi tünetem nincs, még csak a fránya görcsök se, ami a múlt havi ciklusban félidő után kínoztak. Nagyon ritkán egy apró kis görcsöcske, de néhány pillanat alatt elmúlik,nem folyamatosan fáj. Se cicfájás, ez csak a 20. nap körül volt, az se fájás volt, inkább csak egy picit érzékenyebb. De ezek nem jelentenek semmit Kép

Móni Kép
Bizony ám! Meddig hagysz még bennünket a bizonytalanságban? Kép Asszem extra drukk mindenképpen kijár neked Kép

Nicol
Szerintem természetes hogy nem bírtál várni október végéig, hogy megmond a párodnak a nagy hírt Kép

Babus
Szerintem Kristóf érzi, hogy mi is sokat foglalkozunk vele, ezért légyszi a simik közben gondolj ránk is Kép Had produkálja magát ennyi csajnak Kép

Judyt
Igen, én is szeretnék már babahírt ajándékozni, mert karácsonyra babaruhát szeretnék kapni KépKépKép

Vanda
Veled mizujs? Nagyon hallgatag vagy, jelentkezz! Kép

Tündi
Vendég
 


Móni
Ez egy nem semmi hőgörbe! Ember legyen a talpán, aki ebből megmondja a tutit. 29. napon volt a legalacsonyabb, talán akkor lett volna tüszőrepid?!?!?!?!? Hát semmi sem lehetetlen ezek szerint.
Mit gondolsz, nem látsz esélyt egy duplacsíkos tesztre?

Tündi
Vendég
 


MóniKép
én az előző karácsonyt leszámítva kb. ugyanennyiszer akartam baby-t adni ajándékba!
A hőgörbe tényleg nagyon fura!
Megy az extradrukk!
Stella

Kép
stella9
 
 


Moni!

Tényleg elég kusza ez a hőgörbe. Tesztelj már na.. olyan kiváncsiak vagyunk!!! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Móni
Szerintem csak az elkövetkező napok mérései fognak tudni talán segíteni, hogy mi is ez....
Tündi
Ahogy mondtam nálam sincsenek tünetek. Talán a cicim nőtt picit, és néha fájdogál. De ez abszolút lehet a mensi közeledte miatt...
Mikor fogsz tesztelni, ha addig minden jól megy?

Kép
zsuzsci
 
 


Vagy tényleg egy teszt....
DRukk Neked!!!

Kép
zsuzsci
 
 


Hat Moni, en is teszttel probalkoznek!
Addig is drukkolunk neked ezerrel! Kép

bgy
 
 



Remélem még nekem is marad a tarsolyotokban egy kis drukkolás, mert ma megyek a dokimhoz a hormonvizsgálat leletekkel. Már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fog mondani.
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni!
Hát ez a görbe nem semmi.
Nem vagy még kíváncsi?
Vagy még nem mersz tesztelni, nehogy csalódj?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt, ne aggodj drukkolasbol mindig van tartalek! Kép Aztan ne varass minket sokaig a hirekkel!

bgy
 
 


Gyöngyi!
Oké.Reggel az lesz az első dolgom, hogy megírom a fejleményeket.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni

Érdekes egy görbeKép
Neked a PCO miatt hány naposak a ciklusaid? Nem te írtad, hogy van, hogy sokáig nem is jön meg? (bocsi, ha nem te voltálKép) De ha igen, akkor nem lehetséges, hogy a ciklusod megint egy kicsit el van csúszva és a 29.nap körül volt tüszőrepid, ebből kifolyólag megint csak elég későn, úgy a 40.nap után valamikor fog megjönni?
Mert rendkívül feltűnő ez a nagy hőesés, majd pedig a hirtelen hőmérsékletemelkedésKép Ez simán tüszőrepire utalna? Nem? Nem akcióztatok véletlenül ekkortájt?
De csak egy ötlet voltKép Tesztelj inkábbKép Megy a drukkKépKépKép

Tündi
Gondolok rátok közbenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt
Drukk megy mindenképpen! KépAztán jól faggasd ám ki a dokit, hogy mi micsoda azon a leleten és hogy jó-e vagy nem!

Zsuzsci Kép
Na lássuk csak, mikor is tesztelnék, ha nem jönne meg... Vasárnap leszek ugye 28. napon. Mivel az utolsó ciklusom 30 napos volt, minimum keddig várok. HA nem jön meg, akkor további 3-4 napot várok, hoyg tuti eredményt mutasson a teszt. Szóval péntek, jövő héten Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Drukkolok, hogy kibírd addig, és meg legyen az eredmény kétcsík formájában!
Nekem az előző ciklusom 23 napos volt, előtte meg 30. Na így legyek okos :-)
Én előre tudom, hogy nem leszek ennyire türelmes, és párszor támogatom a tesztgyárakat. De még ezt sem bánnám, ha ez lenne az utolsó ilyen hónap az elkövetkezendő 9 hónapban.
Judyt
Ügyes légy a dokinál, és csak 'keményen'...

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok lányok!

Légyszi segítsetek! Nem tudom vissza keresni az előző üziket ezért nem tudom, hogy melyikőtök ajánlotta bgy-nek, hogy elküldi a hőmérőzős táblázatot:-(
Lehetne, hogy én is megkapjam? Bár remélem, nem lesz rá szükségünk:-) Meg egy kis magyarázatot is kérhetek, hogy mikor kell elkezdeni (hányadik cn-on), hogyan kell kiértékelni(mikor van a tüszőrepi)....meg ilyesmi.

Előre is köszi mindenkinek a segítséget! Ja a címem: valtech@vnet.hu

Móni
Mikor csinálsz tesztet? Szorítok, hogy a köv.táblázatban már a Te neved előtt is ott legyen a zebra:-)

Nicol
A jó hírt már a szülők is tudják vagy csak ti ketten?:-) Hogyan mondtátok vagy fogjátok nekik megmondani? Lesz valami extra?

Otthon van valamelyikőtök GYES-GYED témában? Annyit tudok, hogy mikor jár az egyik és mikor a másik, de konkrét kérdésem lenne.

Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Szia Tancsifül!

Mi lenne a kérdés a GYES-GYED-ről?
Úgy ahogy képben vagyok, hátha tudok válaszolni.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok csajok!

Tundi30, neked kulon koszonet, hogy eszrevetted, nem vagyok mostanaban jelen a topicban, de iszonyat mennyiseget dolgozom es ilyenkor a nyakamon is vevok ulnek, igy meg csak 1-2 nyugodtabb percem sincs, hogy irjak. Meg annyira komoly meretu a termes, hogy nem szeretnek "belekontarkodni" a csevejetekbe azzal, hogy naponta egyet hozzatok szolok.

Egyebkent jol vagyok, varom nagyon a jovo hetet, amikor kiderulhet valami Kép
Nem merek nagyon gondolkodni a teman, kicsit tudatosan is probalom leredukalni a babas gondolataimat, mert ugy erzem, nem teljesen franko, ha csak ebben a temaban agyalok 24 orat naponta.

Irigykedve nezem mindig a tablazat elejen helyetfoglalokat, es csondesen remenykedem...

Egyebkent olvaslak benneteket szorgalmasan es veszem az adast mindekivel kapcsolatban, csak hozzaszolni nincs idom!

Oktober 15-en vege a kapitalista belkitaposos munkatempomnak, es akkor igerem, hogy szorgalmasan resztveszek a mindennapokban...

Vanda
vanda72
 
 


Tacsifül!
A hírt a szülök még nem tudják. Szeretném megvárni az első UH eredményét, hogy tudjam eddig minden rendben van. Neadj isten ha bármi gond lenne elég ha csak én és társam törünk le mint a bili füle. Annyire várják az ősök a babót, nem szeretnénk fölöslegesen felizgatni őket.
A hírt ha minden ok akkor 23-én fogják megtudni a barátom szülinapján. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Vali

Én úgy emlékszem, hogy Tündinek van a hőmérőzésről egy "kisokosa"Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vali, Tundi nekem elkuldte a fajlokat, ha gondolod tovabbkuldom neked...

Gyongyi

bgy
 
 


Babus
Köszi:-)

Tündi
Hozzád fordulnék akkor segítségért. Megkaphatnám én is a hőmérőzésről szóló "kisokos"-odat?:-)

Nicol
És hogyan fogjátok megmondani? Simán csak közlitek, hogy jön a baba? Szorítok ám, hogy ne legyen semmi gubanc és az UH-n ott legyen a petezsák meg benne a babszem:-)

Annácska
A szülés előtti 180 napnak folyamatosnak kell lenni, vagy egy éven belül meg kell lennie a 180 napnak? A párom február 1-vel megy kiküldetésbe Németországba 2 évre és én megyek vele. Ha addig nem lesz pocilakó, akivel kiírna táppénzre a doki, akkor kicsit sz..ban leszünk. Nekem megszűnik itthon a TB-m mert a mostani munkahelyemen felmondok és nem lesz aki fizesse utánam a TB-t. Illetve már azon is gondolkodtunk, hogy anyósom maszek könyvelő és ő felvenne addig amíg lesz pocilakó. De ez megint olyan kétes dolog: mi van, ha ne adj Isten hosszabb időt kell még Manócskára várnunk. Meg ha csak a minimumot fogom fizetni, akkor valamivel kapok csak többet mind a Gyed. Akkor meg nem éri meg havonta fizetni. A Gyed mindenképpen jár.
Fel van adva a lecke, igaz?:-) Döntsön helyesen az ember. Bárcsak egy pocilakó megoldaná a kérdést:-) Igaz?:-)

Na, azt hiszem ma már nem jövök többet:-( Holnap viszont leszek.

Vigyázzatok magatokra és köszi előre is a választ!
Puszi: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Huuu, Vali elevenjebe tapintottal a dolgoknak... En is hasonlo cipoben jarok, annyi kulonbseggel hogy en mar most kulfoldon vagyok es osztondijjal tanulok. En utananeztem egy kicsit a dolgoknak, es az a problema, hogyha 3 honapnal hosszabb ideig kulfoldon vagy, akkor nem jar a penz... csak azt nem tudom, honnan tudnak, hogy kulfoldon vagy...

Gyongyi

bgy
 
 


Gyöngyi

Átküldenéd? Ngyon rendi vagy! Előre is köszi! A címem: valtech@vnet.hu

Köszi még 1x!
Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Tacsifül

A 180 napnak tudtommal folyamatosnak kell lennie. A GYED az a bejelentett jövedelem 70%-a lehet, ráadásul itt van maximum érték.
A GYES viszont alanyi jogon jár, akár dolgoztál, akár nem, most 23500 Ft körül van.
Tényleg jó lenne, ha a pocaklakó mindnet megoldana Kép
Drukkolok Nektek Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tacsiful,

nem nagyon szeretnek beleszolni az ugyetekbe, de nehany honappal ezelott ugy volt, hogy en is kikoltozom a parom utan Nemetorszagba, es kicsit utanajartunk a dolgoknak. Szoval van egy olyan lehetoseg, hogy fizethetsz havonta 6,000 Ft-ot a TB-nek, es akkor nem szunik meg a biztositasod, vagyis ugyanugy mindenre jogosult vagy itthon. Esetleg ennek erdemes utananeznetek, hatha segit valamit. Hogy ez a GYES/GYED kerdesre milyen hatassal van, nem tudom?

Remelem tudtam segiteni, bocs, hogy beleszoltam!

Vanda
vanda72
 
 


Lányok!
Olyan aranyosak vagytok, hogy így drukkoltok értem, de én még nem merek tesztelni, és ha jól tudom, a hőm leesése miatt sem lehetek terhes, vagy nem? Különben Babus jól emlékezik és tényleg elég össze visszák a ciklusaim, volt hogy 62 napos volt, szóval én még várnék egy kicsit a teszttel, ha nem haragszotok meg rám. Talán egy hét múlva megpróbálom.

Móni

Kép
móni23
 
 


Vanda, Vali
En mielott kikoltoztem volna, utanaerdeklodtem - vagyis szemelyesen ott jartam - a dolgoknak, es en ugy tudom hogy ha fizeted azt a bizonyos 6E forintot a TB-nek, attol meg nem maradsz biztositott csak jar a TB ellatas... ahhoz hogy biztositott maradj meg plusszban fizetni kell a nyugijjarulekot is, ami most mar nem emlekszem mennyi volt, de tudom hogy nekem a ketto egyutt mar tul sok volt...
Vali, szerintem hivd fel a TB-t, kell hogy adjanak felvilagositast. Bar nekem is 3x kellett ott jarnom, hogy vegul kideruljon az igazsag...

Gyongyi

bgy
 
 


Tancsifül,
Én egy másik topicban kaptam egy e-mail címet szak.barbar@freemail.hu . Ő egy szakértő, aki ezzel direkt a gyed, gyes témával foglalkozik és biztosan tud neked segíteni. Ha jól tudom valahol tart is szaktanácsadást. Ja és a valódi nevét sajnos nem tudom, csak azt, hogy szakbarbár néven szokott írni az index fórumán. Ő biztosan tud neked segíteni.

Móni

Kép
móni23
 
 


Vali
Ne haragudj, beletemetkeztem a munkámba egy picit, mert délelőtt "kikapcsolódtam" veletek és elmaradtam, szóval bocs, hogy még nem küldtem el a "hőmérőzős kisokost" Kép Gyöngyitől megkaptad már biztosan Kép

Móni Kép
Megvárjuk azt az egy hetet Kép Talán éppen egyszerre fogunk tesztelni jövő hét vége felé Kép

Húúúú, ez a GYES, GYED kérdés igen kacifántos!
Vali, remélem sikerül a legjobb megoldást megtalálnod, de méginkább azt remélem, hogy a babóca megoldja minden gondodat Kép

Nicol Kép
Tök igazad van azzal, hogy a szülők már csak a tutit tudják Kép Én is valahogy így képzeltem el a sajátunkat Kép Meg hogy a testvéreink hogy tudják meg, és a barátok, ismerősök, kollegák... na ez az egy kérdéses még Kép

Vanda
Örülök, hoyg írtál, "kontárkodjál" nyugodtan ha időd engedi, ha meg nem engedi, akkor okt. 15. után várunk vissza szeretettel Kép

Zsuzsci Kép
Köszi a drukkot, félek, én sem fogom kibírni jövő péntekig KépAzért majd "forró dróton" leszünk, hogy mikor teszteljünk, oké? Kép

Na, húzok haza.

Babus Kép
Rugdosós, árvízmentes éjszakát kívánok nektek Kép

Puszi

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Móni!

Én úgy tudom, hogy pocaklakó előtt nem megy le a hő, hanem fennmarad. De akkor miért nem jön meg? Nem volt véletlen valami vizsgálatod? (Bocsi, nem teljesen vagyok képben, mert annyian írtok, amit viszont imádok olvasniKép).

Babus!
Amilyen zenét hallgatsz, azt fogja a fiad szeretni babaként. Hallgass minél több nyugtató, finom zenét Kép!

Lányok!
Képzeljétek, tegnapelőtt a párom megkérdezte, hogy most mi van a babával? Van? Erre azt feleltem úgy tudom, nincs. Erre ő: akkor miért van hányingered? Erre én magamban: meg miért járok annyit pisilni, még éjjel is felébredek rá, pedig nem szoktam. Aztán megkérdeztem, döntöttél? Erre mit felelt? NEM VOLT IDŐM! 3 hét nem volt neki elég KépKépKép!
Erre kössetek csomót!
Tényleg: a 21. napon vagyok. Már a második hónapja időnként tiszta hiszti, két hete hányinger, falom a csokis tejberizst, ja és rengeteget pisilek még éjjel is. Miért van ez?
Jövő szerdán kellene nem megjönnie, de ezzel nem vagyok egyedül KépKépKép.

Hányan megyünk más topikba is? KépKépKép

Kriszta

mohácska
 
 


Stella!
Koszonom, hogy nekem is kersz babot, nagyon aranyos vagy!!! Remelem most mar osszejon neked IS! Mar nem kell sok napot varj, hogy kideruljon jart-e feled a golya.

Judy!
Hat remelem nemsokara kiurul ez a tablazat!

Moni!
Elegge eselyes vagy mar a babara. Szoval erted mit akarok mondani. Milyen hosszuak a ciklusaid?

Nicol!
Drukkolok! Biztos nem lesz gond, ha a dokid mondta, csak pihenj sokat!

Zsizsa!
Az enyem hosszabb &#61514;

Vali!
Nekem a clostit a 2.naptol kellett szednem. Veletlenul az elson kezdtem el szedni, erre a doki azt mondta, hogy semmi gond, legfeljebb ikreim lesznek &#61514;

Majd kesobb folytatom, atmegyek a masik gephez &#61516;

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vegul meg sem kellett a notebook a ferjemnek, igy folytatnam, ha nem gond
Ha esetleg olyat olvastok, az elozo hozzaszolasomban, ami mar ervenyet vesztette, akkor bocs, de en meg csak kedd delnel tartok, most olvasok vissza.

Kicsit izgulok, mert jovo heten elutazunk ket hetre. Hogy fogom bepotolni? Utana legalabb egy hetig olvasom majd vissza a leveleket. Addig legalabb kiderul, hogy megint sikerult egy parotoknak, es lesznek ujabb babasok.

Tundi!
Koszi, megkaptam az emailt. Atkuldened azt a tablazatot, vagy mit. Jovo honaptol tuti rendszeresen vezetem majd. Koszi a jokivansagot, remelem tenyleg visszano a rengeteg kihullott hajszal

Babus!
Most olvastam, hogy mi tortent Veletek hetfo este. Remelem nem faztatok meg! Nagyon rossz lehetett a vizben allni, nagy pocakkal hajolni. Kar, hogy nem segithettunk. Allergiad? Tusszogsz meg?
Tiszta szivbol orulok, hogy vegre rugdos a kisfiad!
Ma viszont en leszek az utolso

Tenyleg, Babus levelet olvasva, az az otletem tamadt, hogy ha megis meg fog jonni, nem keseredem el, mert lehet, hogy hosszu idore az lesz az utolso mensi. Egesz jo lenne ehhez tartanom magam. Megprobalom. Igy talan nem er akkora csalodas honap vegen.

Iszonyatos mennyisegu hozzaszolas lett ket nap alatt. Meg mindig nem tudtam a vegere erni

Na most sikerult.
&#61516 ez vigyorgo smyli (smily, nem tudom, hogy kell irni) akart lenni, bocs

Moni!
Bocs, a vegen olvastam, hogy milyen hosszuak a ciklusaid. Hat a PCO miatt nekem is kitolodott. Remelem most 9 honapra fog kitolodni mindkettonknek

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


EzviccKép

Azért sem leszel az utolsóKép

Köszi az érdeklődést, az allergiám már nagyon múlóban vanKépMa csak 1-et hapciztamKép

Én is nagyon örülök, hogy végre rugdos már a drága. Ma petólolta az elmúlt időszakotKép Folyamatosan mocorogKép Hihetetlen, hogy így beindultKép

Nagyon helyes, hogy próbálsz pozitívan állni a dolgokhozKép Csak így továbbKép
Hová mentek 2 hétre? Nyaralni? Mindenesetre a kikapcsolódás biztos jót fog tenniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Akkor is en leszek az utolso Kép

Csak ezert maradtam fenn Kép Igazabol hazit erok, es kozben megy a mosas, na meg a ferjem is dolgozik itthon.

Hogy hova megyunk nyaralni, nem szeretnem ha barki is felreertene, nem vagyunk ujgazdagok,meg semmi ilyesmi. Regota sporolunk egy nilusi hajoutra, de nagyon atvagtak, marmint az utazasi iroda, de mindegy. Jot tesz majd egy kis kikapcsolodas. A jo az, ha 22.en megjovunk, akkor bizom benne, hogy sok-sok kismama var majd itt ram. Utana kettot alszom majd, es az is kiderul, hogy en is anya leszek-e. Most lesz egy eve, hogy abbahagytam a fogyigatlot. Azert ez nem semmi. Tudtam, hogy nem lesz konnyu, de azt nem gondoltam, hogy ilyen nehez lesz

Mit mondtam, hogy en leszek az utolso Kép

Csajok, mindent bele!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?