Új privát üzeneted érkezett!

Szilárd is 3 órákat alszik délután (ovit leszámítva). Reggel 6 körül kel, de kap egy kis tejet, és még visszalaszik 1-1,5 órára. Nagy alvókája van a fiamnak! Remélem, ketteske is követi ebben a jó szokásában :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Anyukámnak ma reggel írtam meg e-mailbe mi van. Múlt héten kedden találkoztunk utoljára, és személyesen szerettem volna neki elmondani, de az élet közbeszólt.
Azóta tiszta frászba van. Pedig már vérvételre se kell kísérő, még a vércukor vizsgálatokat is jól bírom.
Nem bírtam lerázni magamról, közölte vagy Ő vagy a férjem. Választhatok!
Ezért nem akartam neki még elmondani, engem is csak idegesít. Pedig már kezdtem megnyugodni.
Lassan eljutottam oda, mindegy mi lesz, de legalább estére (nekem 17.45 már este) tudok valamit. De most hogy hallottam az anyum hangját már megint a körmömet rágom.
franci
 
 


Laptetőt passzolom! Amúgy sem hiszek benne...

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 

 
 

Franci!
Mindjárt "este" van! Addig bírd ki valahogy! Én ezért nem mondtam a mostanit el anyukámnak a szívhangit, mert tudtam, hogy beparáztatna, és hát az nekem ment segítség nélkül is. De hát az anyák már csak ilyenek, aggódnak a gyerekeikért :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Szia Maryka!
Üdv itthon!

Angie!
Én se akartam elmondani, a vetélés előtt mindenkinek elújságoltuk a családban. És most valahogy nem akartuk, ha nem lenne a Gergő most nem is tudna róla. Kell a bébiszitter mellé. Azt hittem anyu programot akar délutánra és akkor még nem tudtam, hogy ilyen későn megyek csak. Na meg egyből megérezte a hangomon hogy valami nem stimmel.
Szuper radarja van! Remélem az enyém is ilyen jó lesz! :)
franci
 
 


Sziasztok!

Szilvi!Én is a fütyiméretre gondoltam első pillanatban :lol: :lol: Tedd fel a képet!Az arcocskájáról sikerült jól, vagy az egész babócáról?

Danyu!
Hogy beszél Boró?Tuli közben iszonyatos nyálbuborékokat fúj :lol: :lol: Fel is tettem a picasára a videót róla.

Angie!
Istenem, először érezni a mozgását...meghatódtam.

Moti!
Nagyon párhuzamosan halad az életünk :D :

Nekünk most szombaton lesz a keresztelő, és a 6.házassági évfordulónk.Az ötödikre apa egy kétcsíkos terhestesztet kapott :lol: Az ideit szombaton ünnepeltük meg: Kristóf anyósoméknál volt két napig, Tulit leadtuk anyunak pár órára, és mi elmentünk Vácra romantikázni.Olyan jó volt!!!És rájödtünk, amikor egész nap csak Tulival kellett foglalkoznunk, hogy milyen könnyű volt anno egy gyerekkel....csak akkor még ezt nem tudtuk :roll:

Kép

Kép
linus
 
 


Köszi csajok a jobbulás kívánást. Szerencsére elég stramm gyerkőc 1-2 nap alatt túl leszünk rajta. Ha még szopizna nem is lenne beteg. Hiába két hónapja nem szopizunk így elértek minket is a bacik. Legalább erősödünk.

Franci, nagyon szorítok értetek írjál mihamarabb este. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Alvás: Zsombi is fent van reggel hatkor általában, aztán ebéd után alszik ő is 3 órákat :lol: :lol: :lol: Most hogy náthás így reggel vissza aludt 9-ig.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Szerintem az idő miatt fázott meg kicsit Zsombi. Jobbulást neki!!!!!
Engem is elkapott ez a takony, sőt gyerekeket és apát is.

Moti!

-------------------------------------------------------------

Ez 10 centi, szóval kétszer ekkora a 20 centi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na, kicsi vagy nagy????

Franci!
Mennek a drukkok!!!!!! Majd jelentkezz, hogy mi volt.

Nekünk februárban volt az 5 éves házassági évfordulónk.

Linus!
Nagyon jó lehetett, hogy kettesben tudtatok egy kis időt tölteni.

Danyu!
Nagyon helyes lehet Boró!!!!
Ne aggódj Gabi miatt, nincs elkésve beszédileg. Majd lehet ős i olyan lesz, hogy ha megszólal, alig lehet lelőni.

Évi!
Mi újság veletek??? Lillus????

Maryka!
Üdv. újra itthon.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Mi volt a dokinál????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok megjöttem!
Hát sajnos nem tudta kizárni a méhen kívüli terhességet. A jobb oldali petefészkemnél van egy bevérzés, sajnos néha fáj is. :(
+ a méhben egy petezsák és ha úgy fordította a gépet látszódott benne a kis homályka. :D
Megeszem a kalapom, olyan ciklusban két petém is volt, amikor papírom van arról, hogy nem volt peteérésem.
A férjem kérdezte mikor hoztuk össze, mondtam kb 3 hete. Válasza: Akkor nem lehet, mert akkor csak veszekedtem vele. Rendes pasi, mi!? :lol:

Beze!
Merre vagy????
franci
 
 


Franci!
Most akkor mi van????
Van egy méhenkívüli és egy méhen belüli??? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Mikor kell visszamenned?????

Valaki help!!!!!
Réka felfázott, 10 percenként wc-re járunk. Kell valami gyógyszer, vagy magától helyre jön?????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Én ilyenkor felhívom az ügyeletet. Nekünk mindig segítenek ha elakadok. Reggel meg a doktor nénit hívom és szalad.

Én se tudom mi van most velem, nagyon aggaszt a bevérzés, főleg hogy mitől lehet.
franci
 
 


Annamari!
Anyukám ősi módszere „felfázásra”: meleg vizes ülőfürdő sóval.
franci
 
 


Franci!
Köszi szépen!!!!
Jó meleg vízben fürdettem.

És mikor kell vissza menned a dokihoz???????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szziasztok!
Franci!
Akkor most pontosan mi is van?

Annamari!
Rengeteg víz, ülőfürdő és szerintem ő is szedheti a tőzegáfonya bogyót, aztán ha nem javul inkább doki!

Jó éjt mindenkinek! :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Jó reggelt!
Olyan jó volt ma reggel végigjönni az utcán. Végre nem volt beborulva, csiripeltek a madarak és kellemes tavaszillat volt.

Annamari!
Hogy van Réka? Sikerült pihennie?

Én se tudom mi van most velem pontosan. Ha jó értettem a PCO-nál lehet ilyen bevérzés. És akkor eredetileg fel kell szívódnia. Ma felhívom a dokinőt és megpróbálok vele ezzel kapcsolatban beszélni.
franci
 
 


Franci!
Én nem hinném, hogy két petéd ért, és az egyik méhen kívül fogant. Ennek nagyon kicsi a valószínűsége. A megtemékenyült petécskéd ott van a méhedben, és a bevérzés is el fog múlni. Elég sok nőnek van ilyen, van, hogy a tüsző bevérzik. Drukkolok, hogy minden rendben legyen. Ha nincsenek furcsa rosszulléteid, nem feszít a petefészked környékén a szokásosnál jobban, akkor nem hinném, hogy méhen kívülid van. Mikorra hívtak vissza uh-ra?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Én is ebben reménykedem! Bár jobb oldalt egy kicsit fáj, inkább csak kellemetlen.
A papírra azt írta a doki 1-2 hét múlva kontrol.
Csak nagyon rossz, mert a méhszáj vérzik és innen kívülről nehéz megmondani honnan jön.
franci
 
 


Sziasztok!

Franci, tuti nem méhen kívüli, a bevérzés meg sajnos nagyon gyakori. :( Nekem mondjuk nem a petefészkeimnél van, de szerintem ez nem jelent semmit. Szóval drukk, ha lehet, inkább maradj otthon, és pihenj. Nem tudsz szabit kivenni?

Annamari, tőzegáfonyát szerintem is szedheti Réka. Gyógypuszik neki, szegényke, átérzem. :(

Nagyon ramatyul voltam tegnap, ezért nem jöttem, csak olvastam. Ma már jobban vagyok, azt hiszem, megmaradok. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Mi baj van? Vagy csak egyszerűen a bébi kínoz?
Ha nem lennék ilyen sokat táppénzen biztos elmentem volna betegállományba. A házidokim a vetélés után azt monda következő esetben otthon kell maradnom. Majd beszélek a nődokival, és megkérdezem, jobban ismeri az előzményeket.
franci
 
 


Franci, sikerült romlott kaját ennem vasárnap, ettől voltam tegnap szinte egész nap rosszul, fájt az egész hasam, a veséim, a derekam, minden bajom volt, + jött a jól ismert borzalmas epegörcs, még a hányás se segített. :? Ma reggel sikerült egy kis epét hánynom, eddig jól vagyok,kopp-kopp-kopp. Persze fogytam is, alig merek az epém miatt valamit is enni. :(
Szabit nem tudsz kivenni?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szegény Beze! Jobbulást!
Fölösleg a szabimat fogyasztanom, kell az még. Kb 5 napot tudok szabadon felhasználni. 10 a bölcsi szünetre, 5 nap a két ünnep között kell. Így elég kevés az a 20 nap.

Nem veszi a nődoki a telefont!!!
franci
 
 


Beze!
Jobbulást! Ilyenkor nagyon vigyázz, hogy mit eszel meg. Nézd meg kétszer inkább.

Franci!
Karácsonyra szerintem már nem kell tartogatnod, mert akkor te már otthon leszel. Gondolom, nem akarsz végig dolgozni. Táppénzre meg bármikor elmehetsz. Én nem a szabijaimat használom, hanem mindig kérek papírt a háziorvostól. Most a két napra is kértem, nem szabit vettem ki. A szabikat a végére tartogatom, mert így nem hirtelen fogok kevés pénzt kapni, hanem inkább most a rendes fizum mellé belefér pár nap, 1 hét táppénz, mint majd a végén egy egész havi fizumnak majd csak a 60%-át kapjam meg.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Beze!
Táppénzre küldött a doktornő. Holnap reggel megyek a háziorvoshoz egy jó vastag könyvel.

Segítség:
Magne B6-ot kell szednem. 3*2-t. Terhes vitamin mellé nem kell szedi, így csak 2*2 kell. Jól tudom ugye.

Lányok!
Megkuksiztam a decemberi topikot. Panndival valami baj történt.
franci
 
 


Angie!
Nekem most is rossz a fizum. :(
2006-ban mikor egész hónapban táppénzen voltam többet kaptam, mint mikor dolgoztam. Sőt utána még adó visszatérítést is kaptam. :shock:
franci
 
 


Franci, ennek örülök nagyon, pihenj sokat! Magneb6-ból nyugodtan szedj 3x2-t, én is annyit szedtem elevit mellé. Béres magneb6-ból viszont elég napi 1, én most azt szedem.

Angie, Franci, köszi, már jól vagyok. :D

Angie, éreztem a halon, hogy fura íze van, de nem gondoltam, hogy romlott. :roll: Lexivel 26 hetesen volt gyomorrontásom, olyan görcseim voltak, azt hittem, megszülök. :?

Mi lehet Panndival :?:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Beze!
Örülök, hogy már jól vagy :D De azért nagyon vigyázz magadra!!!!

Franci!
Tessék pihenni :)

Vajon mi lehet Panndyval, remélem nem komoly és nemsokára jelentkezik :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Voltunk doktor néninél, azt mondta, ma már többen voltak akik ilyen megfázással mentek hozzá. Sumetrolin-t adott, meg valami kencét írt fel, mert azt mondta, hogy a pisi picit kicsípte a punciját. Ha hétfőig nem múlik, pisit kell vinni, s majd megnézik.
Köszönöm mindenkinek!!!

Beze!
Sajnálom a gyomorrontást. Én is csináltam már úgy halat, hogy lejárt a szavatossága, de szerencse nekünk nem lett semmi.

Franci!
Látom, hogy mész szabira, pihenj sokat!!!!!

Én is beleolvastam decemberibe, elbúcsúzott Panndi. Tegnap volt 12-hetes uh-on, lehet, ott kapott rossz hírt.
Remélem jön, s majd elmeséli.

Angie!
Ha felhívom őket, mindenképp őt kérem, köszi szépen.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
További jobbulást Rékának! Akkor most nem mehet oviba? Nem sajnálja?
franci
 
 


Franci!
Köszi szépen!!!
Holnap fényképezik a nagycsoportosokat, s mondták, hogy vigyem be a Rékát is, legyen rajta a csoportképen.
Kíváncsi leszek hogyan tudom majd elhozni, mert szerintem maradni akar. A Héten nem megy oviba, majd hétfőn. Az óvónők nagyon sajnálják. :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Rendesek az óvó nénik! Nekünk még a bölcsit is el kell kerülni.

Boni! Hogy van a fogad? Mikor kell a Clostit elkezdened szedni?

Kri! Zsombi gyógyulgat?

Többiek (mindenkire vonatkozik) jelentkezni!!! :D
franci
 
 


Velünk minden oké, takarítottam, a ház csacsog-ragyog...kölykök szundítanak...ébredés után házazunk...betontvésünk apával...oszlopot döntünk és téglát pucolunk...kicsit fáradt vagyok és aggódom Panndiért!!!
Kérlek, ha csak pár szó erejéig, de adj hírt magatokról...
danyuci
 
 


Annamari, köszi a szemléltető, azt hiszem, egyszer volt dolgom egy 20 centissel, de nekem az túl nagynak bizonyult. :D :D

Linus, gratula az évfordulóhoz!!!!!én még nem tudom másra hagyni SEbit, mert nem tudom, elfogadja-e cumiból a tejcsit.augusztusig muszáj kpróbálnom, mert szeretnék egy napot kimenni a szigetre, lesz Gotan Project, meg aug. 30-ra van U2 koncertjegyünk Bécsbe. :D

Maryka, lassan tényleg hozzuk össze a szentendrei találkát, ha marad a jó idő.csak én muszáj vagyok elvonulni a kocsiba,m ha épp szoptatnom kell. :D

micsoda???mi van Panndival?lemaradtam.

KépKépKépKép
moti
 
 


Jaj!! Mi van Panndival? Csak annyit írt a decemberibe, hogy búcsúzni jött. Egy korábbi hsz-ében azt írja, hogy szerdán látta a babát.

Panndi!
Bármi történt, nagyon-nagyon sajnálom! Gyere, és oszd meg velünk :cry: :cry:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Panndi, jelentkezz aggódunk nagyon!

Franci, akkor most mi van. Két hétig várni kell, hogy mondjanak valamit? Drukkok mennek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni, jelentkezz mi van veletek?

Linus gratula az évfordulóhoz.

Annamari, jó hogy így szeretnek a gyerekek oviba járni.

Majd még jövök.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Sajnos a babánk beteg, valószínű meghalna méhen belül a 20. hétig :cry: Ha mégis megszületne, akkor pedig olyan betegsége lenne, amibe utána halna bele :(

A héten műtenek.
Vendég
 


Ja igen: a decemberibe ezt nem szeretném leírni, nem szeretnék felesleges izgalmakat okozni ott is.
Vendég
 


Jajj, Panndi! Nagyon sajnálom!!! Ez tényleg nem igazságos az Élettől..de nem szabad elégedetlenkedni...egy kis szünet, s újra ott lesz a pici babó a hasadban! Nagyon sok erőt, kitartást kívánok Neked! s ahogy Pannynak is írtuk, adjanak az egészséges, gyönyörű gyerekeid erőt a továbbiakhoz! +++++++++++++++++++

Franci!
Csak nem lesz gond! Én sem igazán értem, hogy nem látja biztosan a doki, hogy mi van a petefészkednél?? de a méhedben pedig biztosan van egy felritkulás?? ami ugyebár terhesség???? Reméljük, hogy minden jól fog alakulni! Tudom, hogy nehéz, de amikor én voltam bizonytalan helyzetben, talán a legtöbbet az akkor oly sokat emlegetett "B" terv segített, hogy a várakozási idő könnyebben teljen! :roll:

Linus!
Gratula az évfordulóhoz! Kristóf hogy bírta nélkületek? Nem sírt??
Képet még nem tudok tenni, igyekszem....van több jó is, aracról, egész "alakos" is, sőt a nem egészen 20cm hosszú kukikáról is :-))))

Angie!
Veled, s a babóddal MINDEN RENDBEN LESZ, NEM ELKEZDENI PARÁZNI, KÉRLEK!!!
Tali ügyben köszi, hogy gondolsz rám, de én nagyon nehéz eset vagyok, mert nagyon sok felé kell mennem,....jún. 11-én repülünk haza, s júl.02-án jövünk vissza...a szeptemberi fórumban is szervezkedünk, ott is írtam, hogy ha tudok ott leszek, de én tisztában vagyok vele, hogy nem lehetek mérvadó (így írják/mondják, ugye)...ezért szervezekedjetek csak, s majd meglátjuk, hogy beleférek-e vagy csak messziről :roll: Tudod,még mindig áll a meghívás Tenerifére :wink: :wink:

Beze!
Te meg vigyázz magadra nagyon!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Franci!
Hülyeséget írtam, nem felritkulás, hanem "homályka", bocsika :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Panndi,

sok erőt kitartást és mielőbbi gyógyulást kívánok Neked/Nektek!!!
ÉN azt gondolom, még mindig jobb most túl lenni ezen az egészen, még, ha borzasztóan nehéz is.Szorítok értetek!!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!
Panndy!
Köszi , hogy leírtad mi történt. :) Nagyon sok erőt kívánok és még legalább 2 EGÉSZSÉGES picurt.

Moti!
Úgy gondoltam, hogy az elsőt hozzuk össze nálunk, van szoptató szoba meg kényelmes fotel is :wink: :lol:

Annamari!
Jobbulást Rékának. Jó , hogy szeret oviba járni. :D

Danyu!
Te sosem fulladsz ki, irigyellek :) ja de akartam is kérdezni, felujítotok vagy építkeztek? Mondjuk azért a két angyali gyerkőcöd sokat segít :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Panndi, borzasztóan sajnálom. :( Ölellek, és puszillak. Ez olyan igazságtalan! :cry: :cry: :cry:

Szilvi, igyekszem. :wink: Egyszer még mindenképp visszamegyünk Tenerifére a gyerekekkel, de tuti nem 5éven belül. :roll:

Rékának mennek gyógypuszik továbbra is!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Panndi, őszintén sajnálom. Ölellek, és mielőbbi gyógyulást kívánok neked. Ez tényleg olyan igazságtalan :roll:

Angie, nehogy elkezdj aggódni most. Veletek minden rendben van, lesz.


Beze, te hogy vagy?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Panndi!
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: és már biztos? A 12 hetes uh-on vették észre???
Én is azt tudom, mondani, hogy inkább most, mint később. tényleg igazságtalan az élet.


Köszönöm mindenkinek, már talán jobb a helyzet, mint tegnap. Bár a gyógyszert nem nagyon akarja bevenni, kicsit erőszakos vagyok, de muszáj.

Beze!
Most már te is jobban vagy? Most hol tartasz???

Maryka, Moti, Linus!
De irigyellek a taliért, biztos jó lesz. Majd képet kérünk!!!!

Danyu!
Honnan van ennyi energiád???? Kicsit irigyellek.
:oops: :oops: :D :D :D én néha Pató Pálnak érzem magamat.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok

Panndi egyszerűen nem jutok szóhoz...rettenetesen sajnálom...de amit érzek nem tudom leírni..ölellek és adjon sok erőt a két gyönyörű lánykád! (((())))

Franci rettenetesen drukkolok hogy minden rendben legyen!

clostyt egyenlőre nem kezdem.. fogaimat rendbe kell tetetnem sajna... én meg érzéstelenítés nélkül nem bírom... :roll:

reggel próbálok jönni..csak utsó oldalt olvastam futtába
Vendég
 


Sziasztok!

Eltűnt jelentkezik!

Panndi: őszintén sajnálom! Sok erőt kívánok Neked/Nektek!

Nem tudok írni mindenkinek, ne haragudjatok.
Reggeltől-estig kint vagyunk, vagy Lillussal foglalkozom, este pedig nem mindig van kedvem/időm írni. Folyamatosan olvasom a topikot azért... Tudom kivel mi van.

Minden kismaminak: nagyon vigyázzatok magatokra, egymásra!

Picurka betegeskedőknek pedig jobbulást! Tessék hamar meggyógyulni!

Mi elkezdtük a vizsgálatokat a NEM teherbeesés miatt. Vérvétel, uh, stb. Pont a 14. napon voltam az első uh-n, és egy 2 cm-es tüszőt láttak. Aztán hogy repedt-e, volt-e benne petesejt azt nem tudom. Mindenesetre a férjurammal rágyúrtunk...
Ígérem, tudósítani foglak benneteket!

Annamari: köszi a hiányolást, és mindenkinek aki gondolt rám!
Lillus megy bölcsibe szeptembertől, augusztusban már beszoktatás. Kíváncsi leszek majd! Remélem addig munkát is találok!

Puszi és jó éjt mindenkinek!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok Lányok!

Panndi!
Ha valaki mélységesen megért most téged, az azt hiszem én vagyok!!! Tudom, hogy min mész keresztül, és csak bíztatni szeretnélek, hogy ahogy majd telik az idő, mindent másképp fogsz látni. Most nagyon-nagyon rossz. Én megértettem és elfogadtam a történteket, de időre volt szükségem. A két pici lányod majd sok erőt fog adni, de talád meg mellettük is a módját, hogy meggyászold és elengedd. Ha sírnod kell, engedd előretörni magadból, mert én nem engedtem, és később úgyis felszínre tört. Ha van erőd, mindenképpen gyere még közénk, amikor úgy érzed!

Lányok!
Olyan aranyosak vagytok, hogy így törődtök a lelkemmel. Az az igazság, hogy alapból is tele van gombócokkal már a gyomrom, és minden nap eggyel több van, ahogy közeledik csütörtök. Azt hiszem, hogy az az egy óra várakozás maga lesz az örökkévalóság, de ott lesz anyukám velem, és majd segít (apának sajnos kötelező céges jelenése lesz :( ). Holnap 10.20-tól lehet rámgondolni imákkal!!!

Lillanyu!
Milyen munkát keresel? Oda nem mehetsz vissza, ahonnan eljöttél szülni?

Boni!
Miért? A closty hatását kicsinálja az érzéstelenítés? Mi az összefüggés? Ez most akkor egy hónap csúszást jelent?

Danyuka!
Én is kérek az energiádból. Emlékszem, hogy téged terhesen is úgy kellett visszafogni, hogy a 2 méteres havat 100 méteren ne te hord el, hanem megvárd a férjedet. Van a birtokotokon valami energiaforrás? Mert akkor megyek feltöltekezni. Nekem nulla van, pedig esténként mindig tervezek valamit főzni, de mindig elmarad :oops:

Szilvi!
Kár lenne, ha nem tudnál eljönni a talira! Ti egyébként Pesten lesztek? Lehet, hogy arra a napra kellene szervezni, amikor viszed Kiss dokihoz a fiadat? Jaj de mennék Tenerifere. Van is egy ingyenes szállodameghívásunk, csak a repjegyet kellene megvenni, és ott egy két órás előadást meghallgatni. Barátnőmék voltak, de én félek belevágni ilyenbe.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Panndi,
Egy hamarosan beköltöző kicsi baba adjon a lelkednek vígasztalást...

Marika,
felújítunk...

Lányok,
most kicsit azt érzem, hogy kezdek lemerülni, csak megint akkora ajándékot kaptam odafentről, hogy ez segít mindig...meg én mindig ilyen voltam...szegény szüleim tudnának mesélni... :lol:

Angyalka,
azt érzem, hogy nem lesz baj...most már nem lehet...de az imáimban mindig benne vagy és persze más is...néha azon alszom el, hogy erősen rágondolok arra az illetőre, akiért felajánlom...csak egyre hosszabb a sor...de ez nem baj... :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Danyukám!
Ezt külön megköszönöm neked!!!
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Ugyan már... :oops: ez természetes :lol:
végig fogjuk aggódni Veled a holnapi napot!
danyuci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?