Új privát üzeneted érkezett!

Fanetta
Jó helyen van még Zéti odabent, biztos úgy gondolja letölti a teljes felmondási időt, ha már előbb-utóbb úgyis kiebrudalják az albérletből. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Fanetta barátnője vagyok és jöttem megosztani veletek a jó hírt, hogy ma délután 15.45-kor villámgyorsan, gátvédelemmel megérkezett közénk Nagy Zétény István 3060 grammal és 52 centivel. Ő is és az anyukája is jól vannak!

Üdv.

Szilvánusz

Kép

Kép
szilvánusz
 
 


Fanetta!

Nagy gratula Zétényhez es a gyors, gatvedelmes szuleshez, en is ilyet akarok! Szoktad mondani, hrejtozkodo uzemmodban letezem, hat latod, ilyesmit kell produkalni es maris elobujok :lol:

Kulonben azt hiszem en is joslozok itt javaban, legalabbis remelem, h nem szulni keszulok most igy ejszaka egyedul, ket gyerekkel a nyakamon :? fel kellett kelnem a gorcsok rendesen jottek (fajdalom nelkul), de most mar nem tunik olyan veszesnek. Jobb szeretnem, ha nappal jonne ram, eleg bonyolult lenne igy a helyzetem :roll:

Panny!
Nagyon sajnalom, ugyanakkor irigyelem a kitartasodat :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 

 
 

Na, mégsem lett belőle 4O hét. :D Gratula Zétény manóhoz! Jó egészséget, sok tejcsit!

Szilvánusz, köszi a híradást! :)

Moni
Rólad ki hoz hírt, ha eljön az idő? 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Látom beelőztek a hírrel!

fanetta: HATALMAS GRATULA ZÉTIHEZ! SOK BOLDOGSÁGOT, NYUGODT ÉJJELEKET ÉS SOK TEJCIT KÍVÁNOK!

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Fanetta!

Gratulálok!
Jól látom, hogy tökéletesen időzített a kislegény? Szavazás megvolt, és anyák napjára már otthon is leszel. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Fanetta,

szivbol gratulalok! akkor Te tényleg 37-38 hétre vagy programozva, vagy az osszeset elszamoltak! :)

Barcsak én is kopirozhatnam ezt a konnyu szulést! Varjuk a részleteket, mihelyst alkalmad lesz ra!

Orsi
s.orsi
 
 


Fanetta, szívből gratulálok, üdv a nagycsaládosok klubjában! :D :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Hali jányok!!!!

Itt egy újabb nagycsaládos anyuka!!! Csatlakozhatom hozzátok???? 8) 8) 8) 8)

Jelentem: kölök eddig programszerűen működik: eszik, katyizik, nézelődik egy kicsit aztán megint alszik. A hardver tisztogatása (köldökápolás) bezavar mindig a softvernek (és ugye sír olyankor), de hát amit ez ismeretes, ez így szokott lenni.
Ilyenkor mindig eszembe jut az, amikor mondják a csecsemősök, hogy nem fáj az neki anyuka.......nem a túrót.......de hát abban igazuk van, hogy ezen túl kell lenni.

A gyerek kiképzése folymatos egy napos kora óta, amikor is meglátogatták a nagytesók!
Nagyon örültek neki: Nimi örömében az ujjait a szemébe, orrába, szájába dugván mutatta nekem, hogy babaaaaaaaaa. Aztán Fannival együttes erővel a lifthez gurították a kis kocsijában, és mindenképpen haza akarták vinni. A közelharc közben nehezen, de sikerült meggyőznöm őket, hogy ezzel még egy napot várniuk kell.............

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Kép

na mostantól legális az itt tartózkodásom!

Ez volt a mai anyák napi ajándékom, ma csináltam tesztet! :mrgreen: :mrgreen:

Kapott még valaki ilyen csudi jó ajcsit???? :lol:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


ja és jelentem ennyire biztonságos a pharmatex. előírásszerűen használtam!!! Én vagyok a pearl indexes kivétel! Apa amúgy repked. Mondtam is neki h nem tudom mit rinyált h ő nem akart mostmeg itt repked, már veszélyben a csillár.
Még újdonság, most ott tartunk h a lakáskulcsot se emeljem fel mert nehogy megártson. :lol:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nono!
:D :D :D

Éljen!!!!!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Nono
Na látod! :D Most már csak én vagyok itt illegálisan. Remélem csak augusztusig. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


NONOOOOOOOOOOOOO !!!!!
:lol: :D :lol: :D :lol: :D :D :lol: :D :lol: :D :lol:
GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Így teljesítse a Nagyfőnök az összes kívánságodat!!!!!!!!!!!!!


Ma éjjel prüntyőke egyszer kelt fel: fél 4-kor. Aztán 7-kor jelentkezett újra. Szóval ez a része redicsek.
De ami a szervezést illeti, még ki kell tapsztnyalnom, hogy hogy is lehetne jól csinálni. Mert ugye este akkor szopizik, amikor a nagyokat is le kéne fektetni, és hát a velük való összebújás, énekelgetés elmaradt most is......ezen még agyalunk egy kicsit........
A reggeli közös tejcsiivást megoldottam úgy, hogy fél 6-kor átmentem a nagyokhoz, és fél 7-ig összebújtunk, megitták az innivalójukat és még egy kis hancúrra is futotta velük az öltözködés mellett.

Nono: még mindig nem térek magamhoz!!!! 8) 8) 8) Lám, lám igaz Paya Bea éneke, hogy a nő fejében dől el minden, mindegy, hogy az ura mit csinál :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fanetta 2010.05.03 08:22-kor.

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Ja, átköltöztünk, túléltük. :roll: A hely bejövős, gyerekbarát, játszótér az épület mögött, rollerozás, biciklizés megoldható életveszély nélkül, sok a gyerek...bizakodó vagyok. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi örülök. Van vmi tuti tipped h kell két kölökkel gyorsan költözni a lehető legkisebb macerával?

fanetta: hát h a nő fejében dől el talán igaz az esetek nagy részében de azt hiszem sok lombikos most ezért a mondatért ölni tudna. :wink: Rám igaz h elég rám nézni, jól tudok kérni(?) márha ezen múlik. Remélem nem lesz baj...tudod mindegy hanyadik ugyanúgy aggódsz. Remélem semmi baja nem lesz h pharmatex mellett fogant. 8) Nagyon boldog vagyok amúgy h megfogant. Most beszéltem a dokimmal azt mondta h arra h egészséges vagy sem csak egy genetikus tudna válaszolni ebben az esetben....úhogy nem nyugtatott meg. :roll:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Fanetta,
hogy milyen ugyes csemetéd van! csak igy tovabb!

Nono,
gratulalok a pocaklakohoz! vigyazz magatokra!!!

Egcsi,
koltozés lement, szuper! ide mar a baboca is elfér majd?
a koltozés nekem mindig egy oriasi stressz volt. és volt, hogy évente koltoztunk a férjem minkaja miatt! egy ido utan viszont rutinossa valik az ember és az benne a jo, hogy mindig megvan a lomtalanitas.

Nalam sajnos ma bekavart vmi virus. Mar reggel izomfajdalmak, natha, stb ébresztett. Influenza jelek... és délutan egyik percrol a masikra 39re ment a lazam. Basszus mar 3x vagyok beteg ezzel a babval. remélem holnapra elmulik. Lazcsillapitot vettem be, mert a rossz megoldasok kozul az jobb, mint a magas laz.
s.orsi
 
 


Nono
Add le a gyerekeket valahol-akár csomagmegörzőbe is :lol: - sokkal egyszerűbb lesz, de komolyan.
Újságoltátok már a hírt valakinek?

Orsi
Mi is évente költöztünk...és mindig megfogadom, hogy innen már csak a saját házunkba... :roll:
Ja, babóca elfér. :wink:
Jobbulást! :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi: köce, lehet h keresek egy kid-örzőt. Azt könnyebb lenne elmondani h ki nem tudja....sztem már mindenki aki földlakónak nevezi magát! :lol:

sorsi: jobban vagy? hanyadik hétben jársz?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Ejha, Nono, mire jövök?! :D :D :D Tök jó! :D

Mikorra vagy kiírva? Szinte napra pontosan ott tartasz, ahol tavaly én. Január elejére, ugye? Tavaly április 29-én tesztelten pozitívat. :D

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


01.05 re ahogy most elnézem, javítom a vonalzómat is kicsit el van csúszva

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nono,
akkor még ujévi bébi is lehet belole! nekem a 2. fiam szuletett jan 3an.

holnap kezdem a 38. hetet. Voltam dokinal, szimpla megfazas, lazzal, viszont, lehet, h hugyuti fertozéssel keverve. délutan megyek vizeletvizsgalatra... mar csak ez hianyzott!!! alig aludtam vmit, sot az egyik fiam is beteg, hasonlo, csak laz nélkul, mire nagy nehezen elaludtam fél 5kor (!!) o fél 6kor kohogo rohamot kapott. Pedig mostanaban olyan jol voltam, de itt ma novemberi ido van, esik, fuj, 6 fok!
s.orsi
 
 


sorsi, mi még kiscsírák vagyunk hozzád képest! :lol: Hűűű olyan távolinak tűnik az a dátum még de nem is siettetném az időt. Most érkezik a fáradtság meg az émelygés....eh....ez még a legeleje. Ha én ilyen beteg lennék akkor most azonnal augmentint kezdenék szedni az ugyanis egy hét és közben canesten kúp nehogy gomba legyen. Márk születése elött 1 héttel szedtem mert én is benyeltem ilyen frankó vírust de mondtam a dokinak h én nem megyek sehova tuti meg akarok gyógyulni mire itt az idő mert ilyen állapotban nem szülni de meghalni sincs erőm. És nem is vitatkozott, adott gyógyit. Túl is lettem hamar a nyomoron.

A karácsonyt még itthon egyben szeretném tölteni de utána jöhet is akár, bár a 2011 olyan jól hangzik. Mondjuk nálunk szinte biztos h nem jön elöbb mert mindkettőt a 40.héten szültem.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nono
Mikor mész dokkerhoz?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi, nem tudom de sztem csak köv pénteken mert addig lesz még csak betöltött 6 hetes a baba és elöbb minek, halllani akarom ma szívhangját is. De lehet h még késöbb megyek majd hozzá mert aztán egyből küld vércsapolásra és azt szívesen megúsznám de legalábbis lerövídíteném. Vércsapolás most h lássa h indul a terhesség aztán a 12. héten aztán a 16 os afp miatt aztán a 20 körül a vércukor....szval francnak hiányzik az első kihagynám ha lehetne de csak úgy lehet ha minél késöbb megyek. Nem hajt már a tatár és ez nem olyan mint az első kettőnél most sokkal türelmesebbnek érzem magam és annyira rohan az idő, gyorsabban itt lesz mint hiszem. És ez az ucsó bébi mégha hányok is akkor is szeretném élvezni h ő van és itt van és a szívem alatt van. :)
Meghát 10e a magánrendelés úhogy a pénz sem ucsó ugyebár. Bár hallod, apjuk itt nyomul h mikor kérek már időpontot meg h jönni akar meg itthon ne hagyjam és nem baj ha csak munkaidőben van rendelés mert akkor ő szabit vesz ki. Tudod mi volt eddig? Ááááá, nem is mondom, most meg hallod. Meg hopgy ő már babázni akar...anyááám, mondtam neki h nagyon jóü h ilyen de azé de furi h ilyen! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nono,

szednem kellett aumentint februarban, mert arcureggyulladasom lett (életemben eloszor). Valszinu allergias vagyok ra. én is ezért vagyok "mérges", mert nem szeretnék ilyen allapotban szulni. Ma mar jobbnak tunik a helyzet, hatha szerencsém van és nem kezdek el kohogni... Folytatodk a novemberi ido, ma még ki sem mentunk (tudjatok szerdan nincs iskola...) Visszakapcsoltuk a futést, stb.

Anno én dec 25-re voltam a masodikkal kiirva és nagyon nem akartam Karacsonykor szulni. csak jan 3-an szultem, de az utolso napok amikor ennyire tulhordod nehezek, naponta szazan telefonaltak, hogy "Na? Mi van? Van mar vmi?" egy ido utan mar a telefont sem vettem fel.

Erdekes a férjed viselkedése! Nem is gondoltam volna, hogy igy all a dolgokhoz, azok utan, amin keresztul mentetek az utobbi honapokban. Szuper! Az émelygéshez kitartas!!! Utana szazszor karpotolva leszel!
s.orsi
 
 


egcsi: jól hangzik az, amit írsz az új lakásról........remélem a többi dolog is klappol majd!!!

nono: persze, persze, hogy ugyanúgy agódsz....sőt, ha lehet még jobban. Nekem az első 2 kölöknél eszembe sem jutott, hogy bármi baja is lehete bármelyikünknek...ezzel szemben ugye Zéténynél már bezavart egy s más 8) 8) 8)

Emlékszem, hogy mondtad már, hogy jól tudsz kérni, na de ennyireeeeeeeeeeee :lol: :P :lol: :P :D :D :D

[quote]. írta:..szeretném élvezni h ő van és itt van és a szívem alatt van.....

hmmm......de ismerős gondolat........... :lol: :lol: :lol:

Még valami: gondolom eddig férjed racionalitása tiltakozott hármaska ellen, de most máááá ennek úgy sincs értelme, tehát kikapcsolhatta azt......és szabadjára engedte azt, ami azon kívűl van.............hát nem szupiiiiiiiiiii????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

s.orsi: huss, huss ártó szellemek :lol: :lol: :lol:

Bangham: mi zújs veled?????? lassan egy hete már, hogy nem jeletkeztél!!!!!!!

Ja, és nem is írtam jányok, hogy köszi a gartulációkat!!!!![/b]

Kölök sárgul, annak rendje s módja szerint - remélem nem viszi túlzásba, egyébként jól működik: doki szerint az elbocsájó szép üzenet csak 3 napig biztosít cseregaranciát 8) 8) 8) 8) - úgy hogy mostmá megtartjuk ( a kölköt, nem a levelet :lol: )

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Nono
Itt nem is akarnak látni a 1O hét betöltése előtt, őszintén szólva nem emlékszem, hogy Bencénél volt-e UH a 12. héten a tarkóredőszűrésre. Szerintem nem...
Teljesen megértelek, hogy élvezni akarod az utolsó terhességedet-bár ha maradtok a pharmatexnél, ki tudja :wink: :lol: - én is azért toltam el egy kicsit a babaprojectet.

Orsi
Gyógyulj meg gyorsan! Itt klassz idő van, tegnap a medencében is voltunk, de mára megint mondja a szelet. :roll:

Fanetta
Lehet valahol látni képet a kishercegről? 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi: a pahrametxnek leáldozott. bár ahogy apjukat ismerem a kekszuális életemnek is 10 hóra előre.....rögeszméje h nem zavarja meg a gyerekét a hasamban. Mondtam neki ha megvonja legalább vegyen egy fűthető jó kiállású gumipasit (hideg műanyagot ölel ugyebár a franc) az h ő meg a kézimunkát választja az ő nyomora de velem ne csesszen mán ki! :lol: :lol: Na mindegy meg nem erőszakolhatom ugyebár. amúgy nem akarok 4et . mindig 3al képzeltem el magam és ennyiben maradnék ha lehetne. A vágy lehet h majd lesz de sztem nem lesz ilyen erős mint most sőt most is lemondtam már róla mikor befigyelt a kis-csíra. De imádom és olyan boldog vagyok még így h az álomkór már megtalált és az émelygés is van olykor de ez még nem vészes. ez még jó és ha csak ennyi marad elviselhető marad teljesen.
10. hét után? Az azé gáz mert mi van ha méhen kívűli? Olvastam eggyel feljebbi topikban h Angliában is alig van gondozás és alig látják akismamákat. egyik barátunk ott szült és sérült lett a babája. Mára egész jól helyrejött de 36 órás vajúdás után sem császározták meg hanem a végén kipaszírozták a gyerekét. szörnyű lehetett, nem is értem. Szörnyű. Mondjuk a hazai eü ebből a szempontból nem rossz bár nem kellemes a sok izé. de az én dokim mindig csinál uhut mégha nem is magánba megyek. Azt mondja azé me ez a terhesgondozás legklasszabb része és ő is szereti élvezni nem csak a turkálós rész a frankó egy orvosnak.

na csajok ha van intimbetét akkor ez meg egy intim hsz! :oops: :lol:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nono
Hát igen, a terhesgondozástól nem voltam itt elájulva. Most nem tudom mi lesz, mert ugye a 37 évem miatt jobban oda kellene figyelni, de nem várok csodát. Talán lesz egy extra UH és felajánlják az AFP-t. :roll: Ez utóbbi ugyanis nem rutinvizsgálat, ha akarod megcsinálják.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi: az afp vel az a baj h nagyon vigyázni kell h tuti a megfelelő héten legyen különben rossz eredményt ad amibő levonhatják h beteg a gyerek aszt mégsem. Enyém doki uh alapján az elején megmondja mekkora mert ugye az első a legtutibb és ez alapján számolja ki az afp idejét h az is tuti legyen. Ha magándokihoz mész sem lehet extra uh vagy olyan 4d -s mint itthon minden utca sarkon h adsz (kb 10e) ft-ot nálad ugye annyit amennyi és akkor bónusz mozi és egy szakképzett uhus csak látja ha vmi baj lenne, nem?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Magándokim volt. Extra UH is volt extra pénzért (6OOOO Ft). Az AFP nem megbízható, nem is érdekel, az UH-ban jobban bízom.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Micsoda hírek!!! :D :D :D
Fanetta, nagy-nagy gratula! :D Micsoda nagyszerű hír!
Nono, neked is gratulálok, micsoda szuper hónapok várnak rád! :D A pharmatexet akartuk mi is használni, de így inkább nem. Elég a három lurkó. :oops:
Na, most ébredt, kijött alul a két foga és még elég nyűgös. Jövök, jövök ám majd! Most mennem kell a dokihoz is mert a csuklóm iszonyat fáj és lett rajta egy nagy dudor, csak apát várom mert már két napja horgásznak, csak nappalra jött haza tegnap és kell az autó, hogy gyorsabban megjárjam a dokit.
Aztán Tündit viszem oltatni, aztán majd jövögetek hozzátok. :wink:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


egcsi: 60000???? Úúúúúú, annyiér nem is biztos h megéri. szűrik a down kort meg néhány hasonló betegséget azért? Azért nekem ez nem jön be sztem ennél jobban oda kéne figyelni a kismamákra. Vagy nem nagyobb a beteg babák aránya ott mint itthon? Mert ha mg nem akkor meg azért nem olyan vészes ugye csak aki az ittenit szokta meg annak azért ami ott van az furi.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


na Pókica, megvolt az oltás??? Várunk ám, hogy gyere mesélj, mi van veletek?

Nono: jó az új vonalzód :D :D :D

Bangham jelentkezz, Bangham jelentkezz!!!!!!!!!

Kép
A legújabb Nagy emberke 8) 8) 8)


Kép
Fanni esete az öcsikékkel :D :lol: :D

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Bizony, megvolt az oltás, épp a zivatar előtt értünk haza. Már be is lázasodott szegény, csak az ölemben marad meg. Most nagyon megviselődött. :cry:
Szépen telnek a napjaink, Picuri már a hátán körbeforog, egyre aktívabb. Éjjel még ébred, változó, hogy mikor mennyiszer. Van hogy 10x is akár, de olyan is, hogy csak 1x. Persze ez a ritkább. :D
Szóval nagyszerűen vagyunk, élvezzük a nagycsaládos életet és jó sokat is kirándulunk. Vadaspark, Tropicarium sb..., kihasználjuk a kedvezményeket. :lol:
A középső gyereket még az oviba sem írattuk be, annyira imád "Tündizni" és alig várja, hogy másszon. Minden nap megkérdezi, hogy mászik-e már. :P Még egy évig itthon marad velünk, már van több kisbarátja a környéken, így sokat jövünk-megyünk, nem fog hiányozni az ovi.
Aztán persze jön a sátras szezon, Pünkösdkor megyünk először, de még nem tudjuk hova, mert nincs egyetértés a horgászok között. :lol: (már kész a harcsapaprikás, éjjel még úszkált szegényke)
A nyár gyorsan el fog telni megint, utána már Tündi mászni fog és izgalmas lesz Petikének itthon lenni velünk. Na meg nekem is a két örökmozgóval :D

Milyen édes Zétény! :D

(végre elaludt az ölemben)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Fanetta
Nagyon jól sikerült gyerekek! Milyen szép a kislányod. Olyan jó babaképeket nézegetni. 8) Tényleg, mit szólnak a nagytesók, van már bejáratott napirend?

Pókica
Helló, elveszett! Hú, már négy hónapos a kiscsaj! :shock: Nagyon nyüzsögtög, tök jó. Mi is megyünk kempingezni hónap végén, már alig várom.

Nono
Őszintén, nem tudom mit szűrnek, mert nem mondják, hogy pl. az UH-nál miket néznek. Mikor voltam Bencével a huszonvalahányadik héten extra UH-n, én fizettem és úgy kellett szépen kérnem, hogy a csaj adja oda a gyerekem adatait, hány kilo ilyesmi, azt mondta, nem lehetne... :shock: Nem tudom milyen a statisztika a veleszületett rendellenességek ügyében, remélem soha nem leszünk érintettek. :?
A terhesgondozás nyomába sem érhet az otthoninak.

Tegnap ismét mentünk medencézni. Mikor a hazaindulás ideje elérkezett, Bence közölte ő nem jön, ő ott akar lakni. :D Szerintetek mennyire leszünk barnák nyár végére?

Hoztam én is képeket, nem is emlékszem, mutogattam-e a gyerekeimet itt. 8)

Berci az iskolai nyitott nap után:
Kép

Bence a rollerjével az új játszón:
Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi: ilyen helyen laktok? Aztaaaa, ez bejön. A terhesgondozás nem, dehát nem lehet midnen tökéletes ugye!

fanetta: a lányod azon a képen ahol még picike annyira hasonlít rád, hihetetlen. Nagyon édes a legújabb scöppség! Hogy vagy, hogy bírod? Fáradtság? Nyűg (mármint neked?) Besokall érzés néha? :wink: Vagy midnen tökéletes?

bejön a vonalzóm szövege! sztem is már most több agya van mint Parisnak.... :lol: :lol:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nono
Most látom a vonalzódon, hogy ti szülinapoztatok is. :D
Happy Birthday az ünnepeltnek!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Eloszoris: Nononak nagy gratula! Komolyan gondolkodhatsz a baba utani fogamzasgatlason! :wink: :lol: Vagy? En is ugy vagyok, mint Fanetta: az elsonel paraztam a legkevesebbet, mert akkor tudtam a legkevesebbet. :roll: De minden rendben lesz :wink:
Anglia: hat ezert is jottem haza :?

Fanetta!
Koszi, h ennyire figyelsz ram, bar nem erdemlem meg (lasd: mert megerdemlem!), bar most igazoltan hianyoztam. A leheto legrosszabbkor a net felmondta a szolgalatot, meg a ferjemmel, aposommal (akit varok a korhaz alatti idore) sem tudtam kommunikalni, eleg razos volt.
Most abban a fazisban vagyok, h szerdaig nem szulhetek (39. het, ket ujjnyira nyitva, baba nagyon-nagyon lent), mert kiderult, h kedden du a nagyfiamnak anyak+apak napi eloadasa lesz, muszaj megjelenni legalabb nekem :roll: Amugyis szerda reggelre vagyok behivva Nst-re, nalunk ez nem olyan gyakori, mint nalatok.
szulestortenet? Voltak beavatkozasok? Rovidebb volt? stb

Egcsi!
Nem tudom kit ertesitsek es hogyan, ha kapok egy telszamot, moindjuk inkabb magyarorszagitol, kuldok SMS-t.

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Pókica: nem semmi, hogy ilyen jól bírod kettő otthonlevővel!! Ügyi vaaagy!!!!!

Van nagycsaládos kedvezmény a tropikáriumban?

Egcsi: milyen nagyok a fiaid!!!!!!!!!!

Most minden happy és nyugi Nono, mer itt az anyááám!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Amint azt már talán említettem, ilyenkor marhaaaaaaaa jó dógom van :lol: :lol: :lol: . Szinte mindent megcsinál, sokszor úgy kell leállítsam, hogy holnap is nap van.
A kölök ugye éjjel csak egyszer kel (sokszor annyira feszít a mellem, hogy én költöm fel hamarabb), reggel Laci viszi Nimit, anyum meg Fannit az oviba, szóval hawaiiiiiiiiii van jelenleg :lol: :lol: :lol: Du. meg egyenként hazahordom őket - és ez is kényelmes.
Babázhatok kedvünkre -nem is szokott sírni szinte soha a kölök :lol: :lol: :lol: , mert nincs alkalma rá, pihenhetek, ehetek és ügyet is intézhetek nyugodtan, meg netezhetek is (ez lehet az édeni állapot 8) ).
Az első pár nap, amíg nem volt itt, keményebb volt: egész nap szédült tyúkként kóvályogtam.....de persze nem lesz itt mindig....és hát a olyankorra is valahogy meg kell szervezni a dolgokat.......de ez még odébb van.

Bangham: akko megy a drukk, hogy kölök kedd estig bent maradjon!!!!!!! Mer ugye az anyák napit nem lehet kihagyni :roll:
És hát a rossz/nehéz napok után mindig valami jobb következhet!!!!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


bangham: hát gondolkozunk, asszem minden ellenérzésemet le kell gyűrnöm meg apajét is és marad a fütyisapka. Merthát a többivel már nem játszok, Isten ments h négyen legyenek. Az már sokk nekem. A 3 az ideális számomra. ez így jó de többet nem szeretnék, remélem nem figyel be mégegyszer. Dehát most nem is aktuális. Gumipasit már kértem a terhesség idejére utána meg,sztem ugye a 6 hétig nemhogy a szex de pasit nem akarok látni olyan állapotban leszek...aztán sapka....mimás? Vagy lehet h elviszem a nődokimhoz apjukat és elköttetem tuti ami tuti! :lol: 8)

Jú csajok, reggel megtalált az alacsony vérnyomi, tudjátok az az ájulósos, apa elrohant munka elött kóláért mert a kv visszajön már ha a közelébe megyek....aztán de. Szonjának anyák napi műsor volt.....na az a másik fele. Azt hittem el sem tudunk menni annyira rosszul voltam. Erre apa elindult dolgozni én meg elbőgtem magam h hogy csinálom végig a mai napot.....de azért összekapartam magam. an nem volt egyszerű. Rók itt köröz most is.....de messze ilyenkor a megváltó 12. hét....

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nono, kitartás! Ezek tényleg nagyon kellemetlenek az elején, nehéz dolog. Mikor mész dokihoz, mikorra tervezed?

Igen, van kedvezmény a tropicariumba, ha jól emlékszem kb 1100 Ft-ot spóroltunk meg. :D
Fanetta, milyen jó most neked! :D Az egyszeri kelést irigylem rendesen, nálunk az elején is már kb 3x kelt átlagban. Most a foga nagyon bezavarja,össze-vissza forgolódik éjjel, szinte félálomban van.
Ó igen, jól bírom a két kicsivel, ugyanis vettünk egy nagyobb trambulint. Ugrál rajta kb fél-1 órát délelőtt, utána sétálni megyünk és ami már egy éve nem történt: elalszik napközben. :wink: Szunyál kb 2 órát, így addig van pihiidőm. Gyorsan összecsapom a házimunkát, aztán leülök a gép elé.
Jó dolog ez a trambulin, lehet uxiéknak is venni kellene és megoldódna a napközbeni alvás. :wink:
Bár én nem izgattam magam mikor a fiam alig 2 éves kora óta nem aludt nappal. Ha fáradt akkor úgyis lefekszik, ha nem, akkor nem erőltettem.
Bangham, hú, de izgi! Remélem megvárja még az anyák napi ünnepséget a pocaklakó. Kicsit lemaradtam, így nem tudom: kislány vagy kisfiú lesz? Mikorra vagy kiírva? Azért a kétujjnyi márszép előrehaladott állapot, én ennyivel már vajúdtam. 8)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Mutatok képeket, kb 2 hete készült
Kép
Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica
Nagyon szép a kishölgy!!! :)

Nono
A gumisapkával is vigyázni kell, kapásból 3 ember is eszembe jut aki óvszer mellett lett terhes... :roll:
Kitartás a 12 hét mingyá itt lesz! :wink:

Bangham
Drukk, hogy kihúzd kedd estig! :)

Fanetta
Királyság! :D Meddig marad anyud?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


pókica: hol szereztél ilyen nagylányt? Mikor nőtt ekkorára???? Neeeemá, most született még csak! ez nem lehet! de komoly mekkora lett! Én egy újszülöttre számítottam....és most meg egy igazi hölgyike!
köv héten, elvileg pénteken de lehet h szerdán már...akkor rendel de és szeretne az uram is jönni és egy gyerekkel azé könnyebb mint 2vel. Kicsit izgulok h lesz e szívhang és a méretei megfelelőek e a korának.

egcsi: most idegesítesz ugye? És akkor mi legyen majd menjek apácának???? :shock: Te mit fogsz csinálni? Gondolom ti sem 25 kölyökre rendezkedtek be???? Dehát a tabletta se tuti, te mindjá 3 emberről tudsz aki óvszer mellett lett terhes...anyám, ez azé durva, ne idegelj!!! Mondd h csak az amcsi gumik rosszak, mond kérlek mond!!!!! (könyörgő smile) Messze még de ahogy most néztem most született Tündit is....bakker.....nem is most született, az én időm is hamar itt lesz és azért jó lenne ha itt lenne a sor váge. 8)

bangham 2 ujjnyival még 5 napot? 8) Hát te tudod, azé szorítok hátha ezen múlik.

fanetta: dejó, így értem h itt vidámkodsz! :D

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Örömmel jelentem, mai naptól két óvodás van a családban, feltéve, ha az illetékes hajlandó lesz szeptemberig szobatisztulni. Csoda történt, felvették Benit! :lol:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Nono
Magyar óvszer... és a féluton kiszáll módszer sem biztos, abból is lett már gyerök, sajnos nem nálunk. :roll:
Tervek szerint én elköttetem magam. 8)

Uxi
Drukk a biliügyhöz! Vannak összeköttetéseid odafent. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ó, hát ez az óvszer... mi mindig azt haszáltuk, sosem lett baleset.
Igaz, 2004 júliusban házasodtunk, s én 2005 január óta gyakorlatilag folyamatosan terhes vagyok, vagy szoptatok :mrgreen: .

Nálunk marad továbbra is, ha baleset lesz, hát jön négyeske. Amúgy nem tervezünk többet... Na meg papíron úgysem lehet gyerekünk természetes úton :wink: . Csak ők ezt nem tudták, mind azonnal fogant... 8)

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


uxi: ha itt becsúszik 4. akkor becsúszott...én sem megyek abortuszra de azé megviselne asszem. Nem akarok 5fős családnál nagyobbat. Najó kutya macska bolha még jöhet elvileg de gyerek már jobb lenne ha nem . Nem vok abortusz párti, sőt úhogy én sem ölök meg élő embert....nem is értem....ez számomra annyira fura. Hogy lehet azt mondani rájuk h nem kell és vegyék el aztán késöbb egy másiknál meg örülni h dobog a szíve? Hogy lehet így válogatni? mi alapján mondják h ez élő ember már 5mm es kora óta a másik meg nem? Na ez nem jó téma, sok feszkót szült már más topikokban úhogy hanyagolom is. :roll:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?