Új privát üzeneted érkezett!

GAby örülök,hogy Máté jobban :lol:

Baba szép a szobácska! :lol:
Vendég
 


Jó regg.!Köszi Boni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, hangulatos kis szoba!

Gaby, én tegnap óta nem turmixolom, villával összetör és úgy eszi, olyan aranyos! :D
A hője meg jó, azt mondtad neki magasabb. Lócinak 36,0-36,5 között van az alaphője.

Bettike, ezt neked küldöm első körben és persze a többieknek is:


Kép

Kép
kata05
 
 

 
 

Kata imádnivaló!!! :lol:
Vendég
 


Kata! Köszi! :lol: Jól áll! :lol:

Babim! Szupi lesz a szoba! :lol:

Gaby! Hurrá a javulásnak! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Kata, jajj, de aranyos!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


úgy néz ki 3 napos láz (roseola), ma estére megjelentek pöttyök hasán hátán. NA most a az antibiotikum mellékhatásához is van írva, hogy okozhat kiütést, de az gondolom viszketne, és nem vakarózott. Kedden kéne menni dokihoz, de így szerintem holnap viszem, hogy nézze meg, ez most a gyógyszertől van e, vagy 3 napos láza van. Fenistil cseppet adtam neki.

Kata
jajd de édes kis gombócka :)
Ma reggel meg 36,2, délután meg 35,9, kihűl a gyerök

Kép
gaby25
 
 


Gaby akkor tedd forró fürdőbe 8) :lol:
Vendég
 


Reggelt!

Ciklus első napja! ma hívom a dokim és megbeszélem vele a hónapot. :cry: :lol:
Vendég
 


Hohóóó, Bonikám!!!+++++++++++++++++++++++

Gaby, hogy vagytok??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boniiiii++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!

Gaby, sztem is a 3 napos láz, de inkább nézze meg a doki. De miért is kellett antibió?

Kép
kata05
 
 


Kata
mert pirosnak látta a torkát (lehet csak a sírástól?)

Babim
még nem tudom mára mennyire pöttyös, alszik a drágám

Boni
hajrá kistesó++++++++++++++++++++++
apának mondtam, hogy hawaai remek helyszín léenne kistesót "gyártani" :lol: de amúgy egyelőre még nem tervezzük

Na tegnapelőtt meg tegnap reggel kellett adnom cici után 100 ml tápszert :( úgy látszik fogyóban van, pedig azt gondoltam, ha szépen cicizik, akkor nem apad el csak úgy . Tegnap reggel még direkt ittam is 1 liter folyadékot, de 5 perc után sírt. KIváncsi vagyk ma is kevész lesz e :roll:

Kép
gaby25
 
 


most számolom,hogy a 14.nap Vasárnapra esne.. :roll:
Vendég
 


Gaby, akkor nektek nagyon antibió párti a dokitok. :roll:
Éjszaka nem cicizik már? Nekem az nyomja meg a tejet nagyon.
Hawaii tesó, hajrá!


Boni, ne agyaljjjj! :wink: Nyugi!Inkább tegyél képeket nekünk! :D

Kép
kata05
 
 


Kata
éjszaka alszik :D
múltkor amikor 1 napig láza volt, felírt antibiót, de mondta még ne váltsuk ki, csak ha nem megy le a láza.

Kép
gaby25
 
 


csajok eladásra kerül a BBY grip & go babakocsink mózeskosárral együtt képet nem tudok tenni, mert Zalában van, de kiváló állapotú!

ilyen zöld szinű ha valakit ismertek akit érdekelhet esetleg irjon privit.

http://www.bergon.hu/tkepek.php?p_id=88&kep_id=897
http://www.baba-kocsi.hu/tkepek.php?p_id=39&kep_id=278
Vendég
 


Gaby, mit mondott a doki?

Boni, szólok ha vkit érdekel, mennyiért adnád amúgy?

Kép
kata05
 
 


Kata
dokit tegnap hívtam, mondta hogy akkor ez tényleg a 3 napos láz, de most már az antibiotikum kúrát azért fejezzük be, már csak ma kell adnom neki.

Ma reggel már úgy mentem be cicizni, hogy vittem a tápszert is, ne kelljen várnia, úgy néz ki már vegyesen kell majd adni. Mindegy, lényeg, hogy még azért valamennyit tudok adni, és mindjárt 1 éves :D mondjuk az utazásra jó lenne ha még maradna tejci

Kép
gaby25
 
 


Reggelt!

köszönöm a drukkokat, végül megbeszéltük és úgy döntöttünk várunk még inszemivel.. szeptember október körül hogy ne kelljen minden ruhából újat venni :oops: Húgomnak is nyáron született Zoza, nekünk is nyári Zsigi.. tehát abból a szempontból jobban járnánk akár fiú akár lányka jön a családba. természetesen továbbra sem teszünk ellene. ha közben meggondolja magát a mi kis lelkünk szeretettel várjuk. lehet hogy hülyén hangzik de evvan. :lol:
Vendég
 


Boni, miért hangzana hülén? Én drukkolok h jöjjön magától a legifjabb B.
Mikor mentek le Zalába?
Tegnap kérdeztem a babakocsiról.

Kép
kata05
 
 


ja tényleg :oops: mi 49000ftért vettük anno, én egy 35-38000Ftra gondoltam mert tökéletes állapotban van. ha ennyiért nem megy el, akkor elcsomagolom... :lol:
Vendég
 


oké, vaterán, tesz-veszen hirdeted, lehet ott is elmegy

Kép
kata05
 
 


Kata holnap és hétfőn délután jövünk vissza.
és képek
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Képek nagyon jók! A fülhallgatós a kedvenc! Jó pihizést!
Megyek felkelt a legkisebbem.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárányka...:oops:

Baba, nagyon szép a pocakod, és nagyon csini lett a babaszoba!!!!!

Boni, az utsó kép fantasztikus!!!! Hogy megnőtt Zsigi! Vasárnap voltunk a Városligetben, sasoltalak ezerrel hátha ott vagytok ti is. Babácskához hajrá, drukkolok, de akkor miért adod el a babakocsit?

Gabi, Hawaii-ért még mindig irigyellek!!!! Szerintem háromnapos láza volt Máténak, de az antibigyó szerintem túlzás volt. Bár a doktornénitek tudja. Atyám, mindjárt egy éves!!!

Rólunk: egyre keményebb két gyerkőccel. Azaz Bendő kúszik ezerrel, plussz már jönnek a hatalmi harcok. Így sokat vagyunk lent, így az energiák lent maradnak. :lol: Bendő kúszik, felül, feltérdel, de mászni nem akar. Most szenvedünk a felső fogakkal, mert 4 jön egyszerre. Kedvenc "szava" a dáj-dáj. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép szegénykém lerongyolódott

kispiskóta
 
 


Zsu mert barátnőmnek ami van babakocsi a Peg Perego VEnezia azt megkapjuk majd ha kell. az kétirányból tolható, mindkét oldalon tesófellépős stb.. de ha ez nem megy el akkor természetesen marad ez. :lol: kevesebbért nem adnám, mert egy nagyon strapabíró, cupi kocsi

hát Zsigim náthás volt, így nem nagyon voltunk sehol sem.. illetve barátnőm férje kórházba került, és a kislánya minden nap nálunk volt, mert intenzívre nem lehetett bevinni...

Mindkét gyereked nagyon drága! a közeli vigyorgó képeket imádom.. ügyi vagy! remélem mielőbb találkozunk! :lol:
Vendég
 


Ja, értem. A Veneziákról én is jókat hallottam.

Próbáld meg babaszobán is meghirdetni.

Mi történt a barátnőd férjével? :(

kispiskóta
 
 


focizni járnak férjemmel, és úgy megrúgták, hogy megrepedt a bele.. 30 cmt ki kellett vágni.. :cry:
Vendég
 


:shock: ILYEN LÉTEZIK?????????????Jobbulást neki! :(

kispiskóta
 
 


létezik... :cry:
Vendég
 


Jobbulást!

Nektek meg jó reggelt!

Gaby, jobban vagytok?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok elutaztunk nagyszülőkhöz névnapozni, majálisozni és anyák napozni! :lol: Hétfőn jövünk cvissza

Mindenkinek gyönyörű hétvégét kívánok!

http://videokereso.info/video/aa9UQvhWG ... 1knak.html


az drága kicsi fiam, aki által édesanya lettem:

ez a kép augusztus 6.án reggel készült a telefonommal, amikor felmentem az én drágámért a csecsemőosztályra. így találtam őt és a pelenkát

Kép



Az édesanya
Nincsen a gyermeknek
Olyan erős vára,
Mint mikor az anyja
Őt karjaiba zárja.
Nincsen őrzőbb angyal
Az édesanyánál,
Éberebb csillag sincs
Szeme sugaránál.
Nincs is annyi áldás
Amennyi sok lenne,
Amennyit az anya
Meg ne érdemelne.
Vendég
 


Minden baba csodaédes! Nem is győzök gyönyörködni bennük.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsigi, és Zoé, Nagyon Boldog Névnapot kívánok Nektek!!!!!

Drága Anyuci Társak Nektek Boldog Anyáknapját!!!!!!


Édesanyámnak

Él egy szent az életemben,
Ki nélkül nem is világ a világ.
Szeretetével körülvesz engem,
S megnyugtat, ha bármi fáj.

Ő az én tiszta szívű édesanyám,
Ki mellett nincs félnivalóm.
Ki mellett megtanulom az élet titkát,
S maradok a helyes úton.

Ő az, ki elsőnek látott meg,
Mikor sírva megszülettem.
Karjaiba véve nyugtatott meg,
S csitított engem.

Azóta is csitít és őrzi az álmom,
Mikor éjjelente lefekszem,
Szeretetével borít rám fátyolt,
Hogy az álomvilágban is boldog legyek.

Mióta élek, azóta tudom:
A Földön nincs szebb szó az anyánál,
Szeretem és szeretni is fogom,
Így kívánok neki Boldog Anyák napját!

Kép
kata05
 
 


Boldog anyák napját :D
utóbbi napokban csavarogtunk vagy nálunk voltak vendégek, ma meg hazajött anyu :P

Zsú
nagyon jók a képek, milyen kis kópék :D

Boni
na megríkattál ám ezzel a videóval

BAbim
köszi, jól vagyunk, pöttyök hamar elmúltak, csak az arcán kicsit kijött az ekcéma na nem nagy folt, csak kicsit piros volt pár ponton, é s most érdesebb szárazabb a bőre. Remélem ez is elmúlik hamarosan.

Kata
te versikéd is nagyon jó

Kép
gaby25
 
 


Boni
Sajnálom apát otthon. Mielőbbi jobbulást neki.

Lányok!
Még mindig nagyon édesek a gyerkőcök.
Hogy telt az anyáknapja? Milyne meglepit kaptatok?

Baba
Jesszus... te is már jócskán túl vagy a félidőn :lol: Már 4 hónap sincs hátra... :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Tegnapi pocikép neketek is felteszem, csak tegnap elmaradt! Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Boni! Akkor hajrás spontán tesó! Fog az menni! :wink:
Hazaértetek rendben? Várom a beszámolót!

Baba! Még mindig csodaszép gömbölyű manólak! :lol:

Anyák napja!
Szuper volt! Elmentünk a mamáékhoz! Fincsi kaja! Felköszöntöttük a mamát, csináltam 1-2 képet, videót! Este jöttünk csak haza! És a meglepetést is este kaptam! Apja megtanította neki, hogy Boldog anyák napját! És mondta nekem! Ennél több nem is kell! :oops: :lol:

Köszi Boni, Kata a videót és versikét! Igazán szépek! :lol:

Focihoz! Az egyik sógoromnak még évekkel ezelőtt leszakadt a lépe úgy rúgták meg! Nagyon veszélyes lehet ám! :cry:

Kispiskóta! Bendi annyira haláli vigyorgós, hogy kész vagyok tőle! Máté is tegnap így rongyolódott le reggelre!
:lol: Eszembe is jutottatok egyből!

Rólunk:
Az elmúlt hét mozgalmas volt! Szerdán kiderült, hogy barátnőm kislánya bárányhimlős lett és kedden még találkoztunk vele, így csütörtökön a doktor nénink még gyorsan beoltotta bárányhimlő ellen Mátét. Vagy enyhíti a lefolyást, ha meg mégsem kaptuk el, akkor meg jön a 2. és lehet, hogy megússzuk. Ezen a hétvégén kiderül! :roll: Pénteken pedig ballagásra mentünk Debrecenbe! Nagyon jól viselte az utat, pedig 3/4 5-kor kelt reggel és egész délelőtt egy fél órát aludt az úton, majd ebéd után 1,5 órát és csak este aludt ismét itthon. Bírta hazafelé is az autókázást. Nem sírt, ott sem senkitől, pedig nem is ismert senkit. Nagyon elégedett vagyok vele! :oops: :lol:

És végre engedte, hogy felvegyem a mondókázást! Íme:

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/kiseger-gyerek-T5y8noZhpWAJQGEg

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/csiga-biga-gyerek-C6cuddp8nAYJH5qD

Kép
bettike
Eger
 
 


Szilcsi!
Hogy vagytok? Rendeződtök? Lelkileg is?

Szezso? Te is eltűntél egy kicsit!

Princzike! Te is már a végét járod! Magatokról? KÉpek? POcak és UH?

Gaby! Legalább túl vagytok ezen a 3 napos lázas mizén is! Mi Máténk még nem volt! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Stephie? Leventével ti is jól vagytok?

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, de édes lehetett, amikor mondta az anyák napját! Gondolom elérzékenyültél, ugye?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Megnéztem a videókat is, annyira cuki!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba
Szép kerek babalak! :lol:

Bettike
Édes lehetett, ahogy boldog anyáknapját kívánt neked!
Szerintem holnap csinálok képet! Már úgy is itt az ideje.
UH képem sajna nincs, mert ahova dokihoz járok ott nem egy hiper-szuper gép van, és még képet sem tud nyomtatni :(, de hát neki nem is ez a lényeg.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzi, múlt héten én sem kaptam képet, sőt, alig láttam vmit az UH-ból, így péntek este a Pólusba megyek 4D-re! Kata, voltál ott 4D-n? Mi egyszer a 4DGenesisben voltunk és most Újpestre akartunk, de itt pénteken nincs, csak a Pólusban.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szépséges reggelt kívánok, visszatértünk! :lol:

az otthonlét egyre jobb..kicsit mindig fáj a szívem amikor visszajövünk, de örülök is, mert hiányzik az otthon :lol:

elsősorban köszönjük a köszöntéseket!
Zsigi és Zoza változatlanul imádják egymást! :lol: szerencsére az én szerelmetes fiam nagyikkal dédikkel is jól megvan. és anyósomék szembe szomszédjába új lakók költöztek egyvele egyidős szőke kisfiúval :lol: hát mondanom sem kell imádták egymást a fiúk.rosszalkodtak.a kisfiú nagyon sirt amikor eljöttünk, mert sajnos a környéken egy kis gyerek sincs.
:cry:
Anyák napján az én kicsi fiamtól egy bambuszba bújtatott rózsát kaptam..a nagyik dédik pedig meg voltak hatódva ZSigikémtől. az egész hétvégét végig motorozta, babakocsiba nem is ült.. hatalmasakat aludt.és jó sokat evett :lol:

Kapott thomasos halászsapkát, meg mágneses könyvet illetve egy ikeás favonatot.

júniusban jön haza sógorom 3 hétre mi is lemegyünk :lol:

ja anyák napján leestem egy egész lépcsősort kiment a bokám..
Vendég
 


Boni, üdv itthon!

Baba, szép pocak. Én 4d-n a hepinetben voltam a Péterfyben, mindenkinek csak ajánlani tudom!! Nagyon jó!

Kép
kata05
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


TSH 0.208 mIU/l * (ref.: 0.270 - 4.200)
Glucose terhelés 0 perc 4.27 mmol/l (ref.:4.10 - 6.00)
Glucose terhelés 60 perc 6.52 mmol/l


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
ez mit jelent? :roll: diéta?
nekem nem jelenik meg a pocak kép :?

Boni
hát a traktoros kép nem semmi :lol: de a többi is jó :D ű
lépcsőkkel meg vigyázzál, jobbulást

Bettike
jaj de édesen mondókázik, megzabálom :D jó mellényetek van, ilyesmit szeretnék én is, egy melegebb fajta van ( na azért nem pufi), de az már sok lesz lassan.

Máté az utóbbi napokban nem alszik délután, konkrétan 3 napja 1-fél2 körül kel, aztán 8-kor van alvás. Pedig toltuk babakocsival is 2 nap, másik nap meg rajtam próbálkoztam, úgy szokott szundizni, meg nagyi is próbálta, de nem alukált el. Amúgy 11 után szokott visszaaludni reggel 8-kor kel. Na ma ki akartam húzni délig, de már 10-kor le kelet raknom, igaz most nem aludta meg a 12 órát, csak 11 és felet :lol: kiváncsi vagyok délután el tudom e altatni, mert ha délben akkor csak sikerül. NA persze egész délután pörög mint a gép, állandóan járkálni kel vele, széket tologatja. Hamarosan lefogyok, ha így fog menni :lol:

Kép
gaby25
 
 


Baba :cry:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?