Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Judyt engem is be teszel a táblázatba?!
Adataim:Név: Edina
Kor: 22
Lakhely: Balassagyarmat
kezdet: 2004 julius
Hét: 10 hét 4 nap 2005 Áprilisára várjuk a babát
Előre is köszi szépenKép
Egyébként már sokkal jobban vagyok NEM SZEDTEM be a gyógyszert amit a orvos felírt és lám így is le ment a gyulladásKép
És már bujik is a fogamKép
Kopp-kopp gyorsan le kopogom nehogy megint fájjonKép
Nicol gratula a babához, hogy érzed magad?
Puszi mindenkinek edina és a picur
Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!!
Judyt engem is be teszel a táblázatba?!
Adataim:Név: Edina
Kor: 22
Lakhely: Balassagyarmat
kezdet: 2004 julius
Hét: 10 hét 4 nap 2005 Áprilisára várjuk a babát
Előre is köszi szépenKép
Egyébként már sokkal jobban vagyok NEM SZEDTEM be a gyógyszert amit a orvos felírt és lám így is le ment a gyulladásKép
És már bujik is a fogamKép
Kopp-kopp gyorsan le kopogom nehogy megint fájjonKép
Nicol gratula a babához, hogy érzed magad?
Puszi mindenkinek edina és a picur
Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!

Olyan jó, hogy már nem fáj a fogad. Így a babának is jobb volt.
Köszi mi jól vagyunk.

Nicol

Kép
nicol
 
 

 
 

Azt a rohadt életbe! Pont ettől féltem! Kép Sejtettem, hogy a hőemelkedés a már lezajlott tüszőrepit jelenti. Basszus, akkor ez a hónap tuti úszott...... A 9. 13. 15. és 20. napon akcióztunk, és a 20. napon ment fel a hőm. Ezek szerint a kétnaponkénti szeretkezést még komolyabban kell venni, de mit csináljon az ember, amikor este 8-kor hulla fáradtan elalszik!?!?!?!? Kép

BABUS
RETTENTŐEN sokat segítettél, nagyon köszönöm, hogy a sok teendőd mellett szakítottál időt rám és utánanéztél a kérdésemnek! Tündér vagy! Tényleg marad a megbeszélt jövő hónap az ikrekre Kép

Stella
Mit szólsz ehhez? Te tudtad, hogy ez így van?
Mindjárt megüt a guta! Kép

a borzasztóan dühös Tündi
Vendég
 


Na az én hőgörbém így néz ki most:

Ezek szerint akkor a 15. napon volt a ovuláció? Mert akkor talán még van remény. Szerintetek?

Tündi

<!--attachment: cnmell_kletk_nt-117973.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*14.8**cnmell%e9kletk%e9nt%2exls --><center><pre>
Kép
cnmellékletként.xls (14.8 k)</pre></center><!--/attachment-->
Vendég
 


Tündi

Azért ne keseredj el olyan nagyon. Ez csak az elmélet. A gyakorlatban sokszor történnek másként a dolgok. Talán most isKép
De ha most mégis lekéstetek a dologról, akkor
legalább tudod, hogy hol volt a hiba és jövő hónapban ki tudod ezt küszöbölniKép

Küldök neked vígasztaló babás-kutyás képet:

Kép

Edina
Örülök, hogy már nem fáj a fogad és hogy jól vagytokKép

Nicol
Ha most leírom a sok tüsszentés veszélyét, megint azt mondjátok, hogy rémisztgetek itt.
A lényeg, én is allergiás vagyok, augusztus óta hapcizok egyfolytában (már nem annyira), izgultam persze rengeteget miatta, de úgy tűnik, nem okozott semmi gondot (kopp-kopp)Kép

Na, felszáradt a kő, megyek folytatom a munkátKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi
Szerintem is a 15.napon voltKépKépKép

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Nagyon köszi a képet, cuki Kép
Meg hogy szerinted is a 15. napon volt, mert akkor még nincs veszve semmi!

a reménykedő Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi!
Nem akarlak megbántani, és nagyon drukkolok, de szerintem lazíts egy kicsit! Még a monitoromon is átjön az a rengeteg feszültség, ami benned most tombol! Ahogy a fiam mondja mostanában, miközben paskolgatja a karomat: Nyugi, anya, nyugi!Kép Szóval nyugi, úgyis muszáj kivárnod azt a pár napot, amíg kiderült, sikeres volt-e ez a hónap!

Egyébként - amellett, hogy persze kellemes elfoglaltság - tényleg nehéz ezt a kétnaponkénti dolgot betartani. Én is szombaton hulla fáradtan értem haza, mert egész nap Győrben voltam suliban, de aznap volt a 14. nap, nem volt mese, muszáj volt magam formába rázni.Kép Persze nem bántam meg.Kép

Edinka!
Örülök, hogy minden rendben!Kép

Képzeljétek, ma kaptam a hírt, hogy a barátnőmnek tegnap megszületett a kislánya. Lombik baba, és már nagyon várták. Mindketten jól vannak. Úgy örülök!Kép

Mindenkinek szép napot!

Timi
szabotimi
 
 


Babus!

Először is gratula Kristófhoz Kép
Úgy látom Te nagyon profi vagy a babagyártásban.
Nekem a ciklusaim általában 26 és 29 nap közé esnek. Szerinted mikor lenne az ideális együtt lenni?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


TündiKép
ennyire nem voltam tisztában a dologgal. Még, jó, hogy van egy hipertájékozott Babus a csapatban. Mi szigorúan tartottuk magunkat a 2 naponta akcióhoz.
Ne aggódd túl magad, lehet, hogy pont akkor sikerül, amikor nem számítasz rá.
Én is totál reménytelennek érzem ezt a hónapot. De nem baj, most már a dokibácsi vállán van ez teher!

BabusKép
Köszi és simizd meg Kristófot a nevemben!
Azt hallottam, hogy a babók nap közben azért nem mocorognak annyit, mert érzik, hogy az anyuka el van foglalva és nem akarja zavarni. Amikor leül az anyuka és pihizik, akkor jelentkezik, aztán éjjen megint hagyja pihenni.

EdinkaKép
jó, hogy jelentkeztél. Örülök, hogy jobban vagy! Vigyázz magatokra! Már a 10. hét? Hogy röpül az idő!

Stella

Kép
stella9
 
 


Anna
Köszi a gratulátKép

Nehéz így megmondani, hogy pontosan mikor kéne akcióznotok. Általában 14-16 nappal a mensi megjövetele előtt van a tüszőrepi. Tehát így visszaszámolva, én a te helyedben már a 9-10.napon elkezdeném a babagyártást, és egészen a 16., a biztonság kedvéért esetleg a 18.napig folytatnám. Kétnaponta. Szerintem.

Stella
Simi átadvaKép

Szerintem ez már kóros. 15 percig csinálok valamit, dolgozok, aztán 10 percig Babanetezek. És ez így megy folyamatosan. Így nem haladok semmivel. Úgy haragszom ilyenkor magamra. Úgyhogy most kikapcsolom a gépet és legalább 4-ig azért se fogok írni.

lusta, trehány Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi!


Most ne ezen agyalj.Igaza lehet Stellának, pont akkor sikerül, amikor nem gondolnád.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus!

Igaz eddig csak 12,14,16. napokon voltunk együtt apával, de akkor technikát váltunk Kép
Hátha így sikerrel járunk Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 




Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus!
Ne haragudj magadra!!!
Be kell vallanod, hogy szeretsz köztünk lenni.
Este majd az ágyikódban simogasd meg a pocidban Kristófot, így ni:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Köszi a táblázatot Kép
Annyit kérlek írj majd hozzá, hogy már van egy kislányom Annamária. Köszi Kép
Ez a kép nagyon ariiii Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


BabusKép
mi csak örülünk a babanetes 10 perceidnekKép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Timi
Dehogy bántottál meg, sőt, tudom hogy igazad is van, tényleg tele vagyok feszültséggel, és nem tudom lenyugtatni magam, mert nem tudom hol és mikor levezetni a feszültséget magamból Kép Ez tök rossz, tudom. Csak még nem találtam meg a megoldást. Tényleg nem tudok másra gondolni, mint a babaprojectre. Nekem is el kell jutnom odáig mint Stellának, hogy nyugiba történjenek a dolgok. De azt hiszem ez a saját fejemben végbemenő folyamat Kép

Stella
Te biztos nem érzed reménytelennek a hónapot, hiszen csak úgy folyik ki belőled az optimizmus! Kép

Bocs mindenkitől, hogy napok óta csak nyavalygok itt nektek, ne haragudjatok! Kép

Tündi
Vendég
 


Már megint itt vagyok...pedig még nincs 4 óra. De közben már elmosogattam, krumplit pucoltam, kutyust sétáltattam. Ez már valamiKép Most megyünk pancsizni a kissráccalKép

Judyt
Iszonyú jó ez a képKép
A fenébe is, tényleg imádok itt lenniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt!
Szeretnék én is bekerülni a táblázatba.
Lakhely:Budapest
Próbálkozás:2003.11 hó
A mai napon a 11 cn. van
Köszike
Zsófi
zsófi76
 
 


Ja és amit elfelejtetem leirni hogy 27 éves vagyok.
zsófi76
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is bekerülni a táblázatba. 2004. február óta próbálkozunk, ma vagyok a 19. napon.
lakhelyem Budapest, korom 35 év.
Köszi

Vanda!

Köszi a kérdésed. Igazából a párom húzza az időt a válaszadással, hátha becsúszik a baba. Legalábbis ezt szűrtem ki a reakciójából. Én vagyok az, aki már letettem róla KépKépKép. Mivel a párom nem adott konkrét, sőt, semmilyen választ kérdésemre, ezért úgy gondoltam, hogy az elhatározásáig (vagy pozitív eredményig?) bekerülhetnék közétek.

Megy a drukk mindenkinek.

Kriszta

mohácska
 
 


Stella!
Nagyon koszi, hogy gondoltal ram. Szeretnem, ha igazad lenne, es tenyleg baba koltozne a pocakomba. Olyan jol esik, hogy nem felejtettetek el. Orulok, hogy a hod vegre felment! Remelem mar jobban vagy!
Mikor, es hol volt a lagzitok. Nekunk majus 15.en, a Ferencesek templomaban, Fenyves etterem parkolojaban volt a polgari, a vacsi meg az etteremben.
Remelem nem kell vervetelre menned, elmarad a mensid.

Nicol!
Remelem igazad lesz, es tenyleg tortenik mar valami jo velem is. Veled mi ujsag? Hogy erzed magad?

Zsizsa!
Koszonom a pozitiv energiat, pont most erkezet meg.

Judyt!
Koszonom, hogy felvettel a listara. Miert csusztam a 10.helyre? Ugye ez nem a babasodas sorrendje? Nem szeretnek lejebb kerulni &#61516;

Babus!
Orulok,hogy egy kicsit megnyugodtal. Latod,minden rendben, es a Kristofok mar csak ilyenek &#61514; Majd meglatod milyen eleven lesz, ha megszuletik.

Tundi!
Mar nem szedem ezt a gyogyszert, augusztusban feladtam. Szeretnek a kovetkezo honapban segitseget kerni a homerozeshez. Ebben a honapban akartam kezdeni, de lekestem, nem volt homerom. Most szereztem. Poenbol megmertem szombaton alazam, es nagyon alacsonyvolt. Vasarnap is, erre ma felment 36,6. Mindenkepp megkell haladja a 37? Tudom, hogy igy ertekelhetetlen, de csak kivancsisagbol csinaltam. Remelem nem maradtatok le &#61514;

Ma elmentem a gyogyszertarba, es vettem meregdraga Vichi ampullat. Remelem segit, nagyon bizom benne. Az osszes tobbit be kellett volna szedni, azt meg a babaproject miatt nem akartam. Kerlek drukkoljatok, hogy megalljon a hajhullas.

Vanda!
Marcius, vagy aprilis ota szedtem, egesz augusztusig. Ez nagyon sok ido, de annyira biztam a dokiban, hogy nem ketelkedtem. Sajnos!

Hritus!
Hat nekem is sokan mondtak, hogy majd kino, de en mar nem varok tovabb, es mar be is dorzsoltem egy ampullat a fejborombe. Nem szoktam foglalkozni a hullassal, csak miutan hajat mosok. Tenyleg megviselt most. Szegeny ferjem meg is ijedt. Nagyon bizom, hogy ez segit. Milyen gyogyteat iszol? Az ampullat csak siman racsepegtetted a fejborre, es atmasziroztad? En igy csinaltam. Remelem jo igy

Megfogadtam, hogy jovo honaptol homerozom, es veszek teat, amitol beall a ciklusom 28naposra. Mi is a neve? Legyszi irjatok meg. Koszi!

Bocs, hogy megint ilyen sokat irtam, de szerettem volna reagalni az irasaitokra.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tenyleg bocsi, hogy ilyen hosszura sikerult.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Hali!

Na erről beszéltem, amikor azt írtam, hogy alig lehet benneteket követni.Kép

Mea,
nálam ugyanez a helyzet, soha semmi problémám nem volt a mensivel, sem a tabletta előtt, sem közben, de amióta abbahagytam, az első nap egy pokol, annyira görcsöl. Nemrég megvettem az intimtornás könyvet, és abban van torna a görcsök enyhítésére. Eddig egyszer próbáltam, de nekem bevált.

Vali,
nekem is szokott a ciklus közepe táján szurkálni a hasam, én ráfogom, hogy a tüszőrepi miatt. Ha tényleg igazam lenne, könnyű lenne teherbe esni, nem igaz?Kép Ügyi vagy a szmájlikkal!Kép

Gyöngyi,
smiley= : és ) közvetlenül egymás után, szomorú arc= : és ( közvetlenül egymás után, vigyori arc= : és O (ez nagy o betű) közvetlenül egymás után.

Babus,
semmi gond, az a lényeg, hogy Kristóf jól van!Kép Én a lányomnál állandóan böködtem szegényt a pocakomban, amikor aludt, hogy érezzem, hogy él. Jól ráfáztam, nem alszik jól most sem.Kép

Judyt,
persze, én is szívesen bekerülnék a táblába.Kép Zsizsa, 29, Budapest, 2004. okt., 15. cn, és már van egy lányom, Gabi. Köszi szépen!Kép

Tündi,
szerintem is nyugalom, sikerülni fog, ha most nem, a jövő hónapban. Drukkok mennek! Egyébként nyavalyogjál nyugodtan, legalább kiadod magadból a gőzt, és utána nyugodtabb leszel.Kép

Babus,
hogy te milyen tevékeny vagy!Kép Függőség.Kép

Kriszta,
szerintem ne azt csináld, hogy lemondasz róla, hanem inkább álljál hozzá úgy, hogy jön, amikor jönni akar. Ha nem görcsölsz rajta, akkor szokott összejönni a dolog. Remélem, nálatok is így lesz.Kép

Judit,
örülök, hogy jobban érzed magad! Ne aggódj a hosszú írás miatt, mi, akik csak este jutunk a gép elé, csak így tudunk reagálni, nem igaz?Kép Szerintem az enyém hosszabb lett, mint a tiéd.Kép

Lányok,
nem ígérem, hogy mindig tudok ennyit írni, szóval senki se haragudjon, ha neki nem írok. Rengeteget termeltek, szinte lehetetlen lépést tartani. Lehet, hogy nem is írok minden nap, de azért lélekben itt leszek, és folyamatosan mennek mindenkinek a drukkok! Remélem, hamarosan elnéptelenedik ez a topik, mert mindenki babás topikba fog írni!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


JuditKép
Hát persze, hogy gondolok rád. Egyre bővül a listám, akiknek lefekvés elött babát kérek a Fentiektől!
Nekünk 8-án volt az esküvőnk, a Rácvárosi templomban, majd Boldogság Háza. A lagzi pedig a Mediterránban. Hiába, nincs jobb, mint a "hegyen" bulizni!
Remélem haszál majd az ampulla.
A menzit "beállító"tea-keverék: cickafark-zsálya-palástfű. Kb. félidőig kell inni, reggel és este 2-2 decit!
Köszi a kérdésedet, jobban vagyok. Már nem fáj annyira és nem is olyan sokszor. Biztos rájött, hogy hiába próbál kínozni, úgysem figyelek rá!

TündiKép
Én is voltam hasonló lelkiállapotban, mint most te. Én elég gyakran szegény páromon töltöttem ki a haragomat. Elviselhetetlenül hisztis voltam. Nem is tudom mi volt az, ami miatt sikerült megráznom magam. Talán rájöttem, hgy ezzel senkinek sem haszálok és csak saját napjaimat mérgezem meg.
Azóta igyekszem mindenben a jót keresni és optimistán állni mindenhez. Próbáld ki.
Az általános iskolai osztályfőnököm mondta egyszer a következőket: addig nem öltöztél fel teljesen, amíg a mosolyodat fel nem vetted. És ugyan ki vetkőzne le szívesen mindenki elött?!

Jó babásodát és szép napot mindenkinek!

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok lányok!

Voltam vérvételen. Végre egy kedves nővérrel is találkozni a győri kórházban.
Talán hétfőn lesz eredmény. Ha nem akkor majd a következő hétfőn. Nem értem, hogy mi tart azon olyan sokáig?:-(

Akinek csináltak már ilyet: mennyi idő után volt eredmény? Érdemes lenne megsürgettetni a dokival?
Márcsak azért kérdezem, mert azt mondta a doki, hogy a hormonszint-vizsgálat eredményének függvényében fog felírni valamilyen gyógyszert és ha következőre megjön, akkor már kezdhetem is szedni. Namármost, pénteken kezdem szedni az újabb adag Norcolut-ot napi 2x1 szemet. A menzimnek kb. 19-20-án kell megjönnie. Ha az eredmény nem lesz meg most hétfőn, hanem csak a következőn, akkor már lehet, hogy ez a hónap kimarad. És azt nem akarom! Ha már muszáj, akkor kezdjünk bele a kúrába minél előbb:-)

Mit tanácsoltok? Megsürgettessem a dokival? Lehet azt egyáltalán megsürgetni? Nem tudom, hogy mivel jár egy vér(hormon)elemzés - ezért kérdezek ilyeneket:-)

Babus
Te szedtél clostyt, ugye? Ha azt írna fel nekem a doki, akkor azt hogyan kell szedni? Azt olvastam itt egy topicban, hogy az első mensis napon kellett kezdeni és pár napig szedni. Írsz erről valamit?

Köszi a tanácsaitokat!:-)
Puszi: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Zsizsa!
A 15 cn. az ma vagy tegnap volt?

Ezvicc!
Most már a 11. helyen vagy. A cn-ok szerint van csökkenő sorrendben.
Remélem használni fog az ampulla. Tudod a remény hal meg utoljára.Kitartás!

Vali!
Nekem is most volt hormonvizsgálatom. Egy hét volt az eredmény.Sajna ha nekem is szednem kell, akkor kimarad egy ciklus.

Babus!
Meg van a leletem.
A prog.szintem a lelet alapján 29,25.
Szerinted ez jó?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült beszélnem a dokival. Azt mondta ha gyenge a barnázgatás, és nem vérzésszerű akkor ne foglalkozzak vele. Inkább pihenjek sokat mert az idegeskedés is okozhatja. Ha változik a helyzet jelezzek vissza neki.

Judit!
Örülök hogy már jobb kedved van, remélem az ampullák segítenek.

Babus!
Szerinted biztos, hogy a barnázgatás progi hiány miatt van? Vagy lehet mástól is?

Nicol

Kép
nicol
 
 


NicolKép
remélem tényleg nincs semmi baj! Pihenj sokat és vigyázz magatokra!

Stella, az irígy kulya

Kép
stella9
 
 


Sziasztok,

Tudtok arrol valamit, hogy mennyire javallott vagy nem javallott edzeni? - vagyis hogy milyen hatassal lehet ha meg nem tudom hogy terhes vagyok, es megis lemegyek az edzoterembe...

Nicol, nekem mar elofordult hogy hihetetlen stresszes idoszakban barnazgattam, ami elotte nalam soha nem fordult elo. A doki nekem is azt mondta, hogy probaljak inkabb lazitani es nem tulsagosan stresszelni magam.

Gyongyi

bgy
 
 




Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Nicol
Biztos lehet mástól is, a dokid bizonyára jobban tudjaKép
Én arról tudok, hogy a progihiány teljesen biztosan okozhatja (egyébként nem ritka dolog), ilyenkor szokták felírni az Utrogestan vagy Duphaston gyógyszereket, amelyeket a terhesség 12 hetéig kell szedni, utána már nem kell, mert akkorra már a méhlepény fogja átvenni a progeszterontermelést.
De ez 100%-ig kiderülne, ha pl. néznétek egy progeszteronszintet egy sima vérvétellel. De mint mondtam, a dokid bizonyára tudja mit mondKép

Stella
Jó olvasni, hogy ilyen jókedvű vagy. Szerintem ennek hamarosan meg lesz az eredményeKép

Judyt
Ez hányadik napon készült progieredmény? És milyen mértékegységben van megadva? Én csak nmol/l-ben tudom. De szerintem neked más mértékegységben van megadva, mert a ciklus elején nagyon alacsony az értéke, nekem pl. 2.0 nmol/l volt, a ciklus végefelé pedig jóval magasabbnak kell lennie, nekem a ciklus 23.napján volt 106.4 nmol/l.

Vali
Szerintem nem nagyon tudod megsürgetni a hormoneredményt. A mi kórházunkban pl. csak szerdánként csinálnak hormonlabort, illetve csinálnak máskor is, csak minden szerdán megy a laborba vizsgálatra. Gondolom nálatok is hasonló a helyzet.

Igen, szedtem Clostyt. Nekem a ciklus 4.napján kellett elkezdenem szedni, de sokaknak a 2.napon kell elkezdeni és onnantól számítva 5 napon át szedni. A te dokid nagyon figyelmes, úgyhogy biztos mondja magától is, de ha véletlenül nem, ragaszkodj hozzá, hogy a Closty mellett legyen UH, min. 2-szer egy ciklus alatt. Mert nézni kell, hogy érik-e tőle egyáltalán tüsző, és ha igen, hány érik tőle, ez alapján be tudja állítani a dokid a szükséges Closty adagot. Nekem 2*1-et kelett szednem, ettől mindig 1 tüszőm ért. De van akinek 2-3 is érik tőle.
Azt is nézni kell, hogy a ciklus közepe tájékán megreped-e a tüsződ, mert van akiknek magától nem, és ilyenkor kell erre egy tüszőrepesztő szuri.
A méhnyálkahártyát is fontos nézni a szedése alatt, mert a Closty gyakran elvékonyítja azt, ami ugye hátráltatja egy esetleges baba beágyazódását.
A cisztaképződés miatt is fontos az UH, nekem ilyen alacsony dózis mellett egy 4cm-es cisztám lett már a ciklus közepére.
És ha még ennél is precízebbek akarunk lenni, nem árt mellé egy kis hormonlabor, a ciklus elején, közepén és végén, hogy látszódjon, pontosan hogy is reagálnak a hormonjaid a Clostyra.

És még egy pár sor a kisregényemhezKép. képzeljétek, micsoda éjszakám volt. Hajnali fél 2-kor arra ébredtünk, hogy hatalmas robajjal (vagy ly) ömlik a víz. Rohantunk ki, és döbbenten láttuk, hogy a WC-ben a víztisztító tartály(még az előző lakó szerelte fel, de minek?!) széttört és ömlik a víz. Ekkorra már elárasztott mindent, fürdőszoba, előszoba, konyha, spajz, már kezdett befolyni a szobákba is. És legalább 2-3cm-es volt a vízszint. A vödör is elúszott a vízen. Nekiálltunk lapátolni a vizet. Hát ne tudjátok meg...Egyrészt iszonyúan rettegtem, hogy elcsúszom és Kristófomnak valami baja lesz, másrészt pokoli volt órákon keresztül guggolva lapátolni meg törölni fel a vizet. Úúúgy fáj a derekam. Ráadásul folyton eláztam, vagy 10-szer cseréltem zoknit, nagyon remélem nem fáztam föl, mert az most aligha hiányzik.
A végén már úgy belejöttünk, hogy apuci hajnali 4-kor lecserélte a spajz ajtó zárát (szakmai ártalom, lakatosKép), anyukám (merthogy ő is átjött segíteni), aki takarításmániás, nekiállt a csempét és a gáztűzhely oldalát sikálni. Úgy beindultunk, hogy közben már dőltünk a röhögéstől. Dehát fő a jókedvKép
Reggel 5 után kerültünk ágyba. Apuci fél 6-kor kelt. Azóta nincs víz. Az erkélyen csöpögnek a tegnap frissen szőnyegtisztítózott szőnyegek. Hát ez van.

Hú, mennyit írtamKép

Babus+ megszeppent Kristóf, aki mocorogni se mert az éjjel

Kép
babus2005
 
 


Huuu, Babus hat nem volt egy konnyu ejszakatok... Remelem hamar visszaall a viz-szolgaltatas. Azert jo hogy legalabb egy kis jokedvvel tudtatok hozzallni a dolgokhoz... en nem biztos hogy tudtam volna vidam lenni.

Gyongyi

bgy
 
 


Babus!
A ciklus 27. napján volt a vérvétel.
Sajnos nincs nálam a papír Kép, így nem tudom megmondani, majd csak holnap, de azért köszi.

Akkor elég mozgalmas estétek volt.
Szerintem ebben fáradt el Kristóf, és ő is fáradtan elaludt.
Vigyázz magatokra. Húzz fel ma két zoknit a lábikódra. Kép Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok, először is nagyon köszönöm a kedves biztatásokat és a tanácsokat, Tündi & Stella, külön köszönet a kitüntető figyelemért, mert még kicsit elveszettnek érzem magam. Ahogy elnézem, elég sokan szedtek Clostyt, tényleg ilyen nehezen esnek teherbe a nők manapság, vagy ez csak egy plusz segítség, hogy minél hamarabb menjen a dolog? Most fejeztem be a Norcolut 5. napját, remélem, hogy magyon hamar megjön ezután! Tudtok esetleg egy jó összefoglaló könyvet a témában? Ti a terhesség előtt szedtetek vmi extra vitamint, folsavat, stb?
Köszi:
Ildi
30éves
 
 


Gyöngyi,
Szerencsére amíg Kristófom jól van, semmi sem tudja kedvem szegni. Még egy árvíz seKép

Judyt,
Szegényke biztos nem tudta miért nem nyugszik a mami. Egész nap nyüzsgött, takarított, főzött. Na, de hogy még éjjel is nyomja őt guggolás közben. Biztos nem lehetett neki jó érzés.

És zokniban is aludtam. De most is fázik még kicsit a talpim. Csak megúszom. Illetve már ki sem ejtem ezt a szót, hogy 'úszom'Kép

Már szerelik a vizetKép

Babusék

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Sajnos tegnap du. 3 óra óta nem működött a netünk, csak mostanság tudtam belépni Kép

Judit
Fogok küldeni neked egy fájl, amiben le van írva a komplett hőmérőzés, Babus tegnapi infójával kiegészítve, használd egészséggel! Kép Kérdésedre válaszolva: nem muszály 37 vagy afölött hő. Pl. nekem is ha fent van is 36,8 körüli az átlag, az alapahőm pedig 36,2 kb. Előző hónapban én is méregettem csak úgy próbaszerűen mint te Kép Jókívánságodat köszönöm, legkésőbb jövő hét végére kiderül hogy lemaradtunk vagy nem.
Én is a legjobbakat kívánom neked, főleg nagyon drukkolok, hogy megálljon a hajhullásod és a gyönyörű hajkoronád visszanőljön!

Zsizsa Kép
Neked is nagyon köszi a drukkot, és igyekszem most már nem nyavalyogni, sokkal jobb az, ha veletek foglalkozok, mint magammal Kép

Stella
Akkor te igazán ismered ezt a lelkiállapotot, sajnos Kép (szerintem Babus is hasonlón ment keresztül a project elején) Nekem is volt tegnap hiszti otthon, de megbeszéltük, és most már sokkal jobb, tényleg! A volt oszifőnököd nagy igazságot mondott, ezt biztos nem fogom elfelejteni Kép Köszi neked!

Nicol
Te is gyakran idegeskedsz, hogy okozhatja a barnázgatást? Azt sem fogom ám elfelejteni amit te írtál egyszer, hogy "boldogtalan (szomorú)kismamajelöltbe nem költözik a baba" Kép

a megnyugodott Tündi
Vendég
 


Tündi

Én szerintem hisztiben majdnem mindenkit túlszárnyaltam. Elviselhetetlen voltam. A legutolsó alkalommal, mikor májusban megjött, az volt a legdurvább. Épp dolgoztam. Szó szerint törtem, zúztam. (Mármint nem azokat, akikkel dolgozom. Aki tudja hol és kikkel, az értiKép) De szerencsére egyedül voltam. Pedig ha tudtam volna, hogy hosszú ideig, ez volt az utolsó alkalom, hogy megjött, még örültem is volna.
Ti is hamarosan így fogjátok megmosolyogni az utolsó mensi alatti kiakadástKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Hát komolyan az előbb elgondolkodtam, hogy véletlenül nem-e vagy orvos Kép
Olyan profin tudsz mindet Kép
Szerintem nagy segítség vagy a topikban Kép
Ha valami kérdés merül fel egyből Téged kérdezünk Kép
Jó pocakosodást, vigyázz magatokra Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus
Azért az biztos bosszúság, hogy a frissen tisztított szőnyegek eláztak, dehát majd megszárad KépAlattatok lakó nem ázott le (már ha van)? Ha mi leáztatnánk egyszer az alattunk lakót, szerintem infarktust kapna Kép

Ildi
Én szedem a folsavat most is, illetve fogigátló abbahagyása óta. Valakinek ezt javasolja a nőgyógyásza, valakinek magzatvédőt. Valamelyiket mindenképpen érdemes elkezdeni, döntsd el. Könyv rengeteg jelent már meg e témában. Nekem Tehesség és szülés című van meg, eddig szinte mindent megtaláltam benne, amit kerestem. Szerintem érdemes lenne elmenned egy jó nagy könyvesboltba, ahol sok könyvből ki tudod választani a neked leginkább tetszőt. Ára olyan 2000 ft-tól akár 3-4000-ig is terjedhet. Vagy látogass el a www.alexandra.hu honpalra. Itt a könyvkiadó teljes választékát átböngészheted, sőt meg is rendelheted, ha jól emlékszem.

Judyt
Gyönyörű ez a táblázat, nagyon kis ügyes és szorgalmas vagy Kép Na meg persze tök jó ám ott fent lenni Kép

Tündi
Vendég
 


IldiKép
én is sokszor csodálkozom azon, hogy milyen sokan vagyunk, akiknek nem jön össze olyan gyorsan a baba, mint ahogy szeretnénk!
Ha jól tudom a Closty-t doki írja fel akkor, ha nincs peteérés.
Én személy szerint nem szedek semmi vitamint, csak próbálok egészségesen táplálkozni! Többen ajánlották az Elevitet, ami magzatvédő vitaminbomba és már a próbálkozás időszakában el lehet kezdeni szedni.

Babus Kép
ez nem semmilyen éjszaka lehetett! Én biztosan bebújnék a jó meleg ágyikóba és ki sem dugnám az orromat sem.

TündiKép
örülök, hogy jobb a kedvedKép! Maradjon is így nagyon sokáig! Nem szabad elkeseredni és feladni. Ha nem megy el kell menni a dokihoz, ő majd segít.
A fergeteges kedvem dacára nem merem azt mondani, hogy ez a hónap a miénk lesz, de valahogy most nem görcsölök rajta annyira, mint eddig.
Tudom, hogy hamarosan kiderül, hogy mi a bajuk (ha van egyáltalán) aztán szép lassan befordulunk a célegyenesbe.
siettetni úgysem tudom a baba érkezését, úgyhogy megpróbálom legalább nem hátráltatni az örökös stresszeléssel.

Pusza mindenkinek:
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus Kép

Te legalább nem vitted haza a problémát. MÉgha tudom is hogy hol és kikkel, azt nem tudom elképzelni hogy mit tudtál törni-zúzni Kép De ez már szerencsére nem is fontos Kép (azt számoltam, hogy ha az a 15. cn oké volt tüszőrepi-ügyileg, és a kiskatonák is ott voltak, akkor a baba már befurakodhatott a pocimba, mert már eltelt azóta 8 nap Kép Na jó befejezem, mert megint elkezdem a hülyeséget....)
Amúgy a jó Isten szólna ki belőled Kép
Tényleg nagyon jó hogy itt vagy és nem hagytál el bennünket egy "...... babásai" topik miatt Kép

Puszi

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem is olyan furcsa volt az éjszakám, persze én nem vizet töröltem fel csak nem tudtam aludni!
Nem tudom lehet hogy csak hormon dömpingem van de annyira érzékeny a mellem, hogy bármi hozzá ér alig birom ki.
A höm is nagyon tartja magát!!!!

Babus!!
Remélem sikerült már kipihened magadat!!

Tünde30!
Küldök neked e-mailt!!
zsófi76
 
 


Tündi!
Köszi a dicséretet. Kép
Jó lenne ha mindenkinek a neve mellett vagy egy zebrácska, vagy egy baba lenne már.
Ja vagy neked kettő??!!! KépKép
Kép
De ne legyünk ennyire türelmetlenek.

Stella!
Hasonlóan állok én is a dologhoz.
Remélem egyszer kiderül, hogy mi lehet az oka az elhúzódó babaprojektnek.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Zsofi, nekem is hihetetlenul erzekeny a mellem, de csak a bal!!! Nem igazan tudom hova tenni a dolgot. Homerozni meg nem kezdtem, szoval arrol nem tudok mit mondani.
Tundi, el tudnad nekem is kuldeni a fajlt a homerozes csinajrol-binyjarol? Hatha nekem is szuksegem lesz ra... Amugy szoritok, remelhetoleg a kiskatonak a megfelelo helyen voltak a megfelelo idoben! Kép

bgy
 
 


Zsófi
Ok, csa kegyenlőre nem férek hozzá a freemailhez, de kitartóan próbálkozom

Gyöngyi
Küldöm neked is persze, csak adjál valami e-mail címet Kép! És köszi, hogy szorítasz Kép

Tündi
Vendég
 


Koszi Tundi, az emil cimem gyongyszem@yahoo.com

bgy
 
 


Sziasztok!
Kihagyok egy napot és annyit írtok, hogy képtelenség behozni. Tegnap egész nap zhztam, de szerncsére jól sikerült, így megérte a fáradságot.
Képzeljétek én nem szoktam kávézni, de tegnap reggel annyira fáradt voltam, hogy muszáj volt innom egyet, hogy kibírjam ezt a maratoni 10 órás zh-t. Szóval úgy elkezdtem remegni től, hogy alig tudtam egyenes vonalat húzni, ráadásul most éjjel sem bírtam aludni tőle. Úgyhogy úgy döntöttem soha többet nem iszom kávét.
Ma vagyok a harmincadok napon, a hasam már vagy 2 hete görcsölget, azt reméltem, hogy a tea és a Mastodynon hatására talán ebben a hónapban időben megjön, de eddig még semmi jele.
Lányok a nyáron én semmiféle vitamint nem szedtem, mert ugye nyáron annyi a zöldség és a gyümölcs, hogy fölöslegesnek tartottam, előtte a télen csak vasat szedtem. Mi a véleményetek melyiket érdemes most elkezdenem.

BabusKép
Hát nem semmi éjszaka. De jó, hogy ilyen pozitívan fogtátok fel a dolgot és még nevetni is tudtatok.

Móni

Kép
móni23
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?