Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg Annamari!
Mikor derül ki, hogy mi lesz?
Szeretnétek tudni előre? :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Linus! Édes lehet Tuli ahogy fogja a cumisüveget!

Beze! Köszi! Én is drukkolok neked! Na meg persze a többieknek is!!!!

Nálam még ma sincs semmi, csak folyamatosan érzem h meg akar jönni. Ma reggel úgy belenyillalt reggel a hasamba a fájás h csak na, aztán délelőtt még egyszer volt ilyen. Úhogy szerintem holnapra megjön.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Maryka!
27-én kedden megyek 18 hetes uh-ra, majd megkérdezem, hogy látszik-e.
Ez a Hajdúszoboszló nagyon jól hangzik, remélem összejön, s jól fogjátok érezni magatokat.

Teri!
Tegnap is ezt mondtad, hogy "holnap megjön". :lol: :lol: :lol: szerintem sikerült nektek is. :lol: :lol: :lol: tesztet mikor csinálsz????

Holnap, ha minden igaz találkozom Angie-vel élőben is. :lol: :lol: :lol: majd megkérdezem, mit tud Panniról.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Nem merek tesztet csinálni, m annyi negatív volt az elmúlt 2 évben... nem akarok pofára esni. de ha a 7végén sincs semmi, akkor hétfőn (ha kibírom addig).

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
Drukkolok, hogy pozitív legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Teri, bizony-bizony, tegnap is ezt mondtad! :wink: A paradicsomleves is gyanús nekem. :wink: Én drukkolok nagyon, és abszolút megértem, hogy nem tesztelsz. Nekem se sürgős, pont uezen okok miatt. :oops: :roll:

Maryka, Hajdúszoboszló nagyon jól hangzik, hátha ott fogan meg a kistesó, ki tudja? :wink:
Panndit szoktam olvasni a decemberi topicban, még mindig kínozza a hányás szegényt.

Annamari, kívánom, hogy teljesüljön a vágyad, és legyen még egy kislányod. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Köszi szépen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Megjött már a görkorcsolya??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nem is mondtam: tegnap délután meghozták, itt a nappaliban és a folyosón kipróbáltam, tök jó, bár mostanában inkább nem száguldoznék. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Nem megmondtam, hogy terhesen NEM SZABAD!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Legalább volt rajtad könyök- térdvédő, sisak, pocak védő?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Milyen színűt kaptál???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, te egyszerűen csúcs vagy!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem volt rajtam semmi a ruhámon kívül. Egyébként fila, szürke-narancssárga.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok a drukkokat, piri ma megjött.
Hajrá május!

Többieknek mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Sajnálom!
Hajrá!
Majd együtt babásodunk :wink: :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Lina,
köszi, hogy szóltál!!!lehet, hogy kinézünk mi is, bár férjecském a kertben akart dolgozni, de végülis egyedül is le tudom vinni a gyerkőcöket. :D
Tuli, dehogynem jó, de őt Sebinek gondoltam. :D gyönyörűszép ő is.és nehogy elhiggyétek Linának, hogy kövér!!!! :D nincs messze a hastáncos képtől!jövő nyárra meglesz az is!
Édes lehet TUli, ahoigy fogja a cumisüveget.imádom nézni, ahogy napról napra fejlődnek. :D

Kri, a doki a madarászban, MOna Tamásnak hívják, olyankor tudtok menni hozzá, ha éppen ügyeletes, akkor 9-és 16 óra között rendel.telefonon megmondják, hogy melyik héten milyen napon dolgozik.a telszámot most sajna nem tudom, de a neten megtalálod, vagy, ha nem, szólj és megkeresem Neked.

megyek, felkelt SEbi, őpedig még csomó dolgot akartam írni, remélem, nem felejtem el. :D dehát a lelkem nagyon éhes.

ja, és úgy örülök, mert másodjára megszerettem a szoptatást.BOldival nem voltam oda érte, szégyelltem is magam, mert fájt, stb, de most imádom nézni, ahogy Sebi eszik. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Kri, sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kri,
most látom, hogy megjött.....nem baj, nem nézünk hátra, csak előre!!!hajrá május!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
A szeletelt pick párizsira vonatkozott. Ami előre be van csomagolva.
Örülök, hogy megszeretted a szoptatást. Boldi akkor meddig szopott???

Kri!
Sajnálom, hogy megjött. :( :( :( :( hajrá május!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok. :lol: Én azonban nem fogom ezt fel kudarcként, hisz a szülés óta ez volt az első piri, csoda lett volna ha rögtön összejön tesóbaba :wink:
Az lenne a legjobb ha augusztus környékén azért már összejönne. természetesen rajta vagyunk ezerrel, de én úgy gondolom két-három hónap alatt fog összejönni :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
A jó munkához idő kell!!!! Remélem hamar összehozzátok, s te is újra átélheted a terhességet.
Ki tudja, lehet már a jövő hónapban... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Kri, ez az, ez a helyes hozzáállás, meglátod, nem kell sokat várnotok! :wink: Én drukkolok, neked és mindenkinek!

Annamari, mit kap Réka a szülinapjára?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari, BOldi 10 hónapos koráig szopizott, magától hagyta abba, egyik napról a másikra.egyébként 1 éves koráig terveztem volna, de így is jó volt.

ja, Lina, ez a felfázás ez nem úgy fáj, mint a szülés, csak a fájdalom nagysága hasonló... :o tegnap is éreztem egy kicsit, hogy csíp, de nem volt olyan gázos....majd kedden megyek a 6 hetes kontrollra, és megnézetem magam, hogy minden rendben van-e....

ja, Maryka, Neked is elfelejtettem írni, múltkor csak a közeli játszótéren voltunk, az itt van Izbégen, a Szűcs József utcában.ha megyünk a bükköspartira, előtte szólok, hátha összefutunk!! :D

jaj, képzeljétek, a mosógépünk azóta rossz..már 2 hete!!!!cekkerekkel játok át mosni anyósékhopz..és aszerelő meg egy bunkó.minden nap azt mondja, a héten meglesz....mármint az alaktrész...semmi belátás nincs benne, hogy itt vagyok 2 gyerekkel....gondolhattam volna, mikor idejött, 2 perc múlva telef...sta a wc-t, és ez még hagyján, de a wc keféről még hírből sem hallott soha.....na, akkor kellett volna elküldenem rögtön haza. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!
Ma találkoztam a Linával, A férjével , Kristóffal meg Tulival is. Tuli teljesen lavatte a lábáról Gyurikát! :)Kicsit beszélgettünk, nagyon jó volt :D És én is tanusíthatom, hogy nem nagy a változás a képekhez képest, pikk-pakk lemegy az a kis"felesleg".
Lina!
De amíg szopiztatsz ne foglalkoz ezzel :)
Ma György napoztunk a szomszédokkal , most jöttünk haza, jól esett egy kis kikapcsolódás :)

Moti!
Szörnyű egy alak lehet ez a szerelő :evil:
Persze talizunk, már itt van a jó idő. meg azt tervezem, hogy nálunk is összehozok valamit(Linusékkal, meg Veletek!) :D

Ma olyan nyárias meleg volt, nagyon vártam már 8) :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Maryka! Gyurikának boldog névnapot!!!

Moti! Tök jó fej a szerelő! Nem csodálom h ki vagy rá akadva! De most már csak megszerzi az alkatrészt!

Kri! Pirit sajnálom, de klassz h így állsz hozzá! Hajrá május!!!

Beze! Óvatosan a görkorival! Te hogy állsz? Piri? Nálam még mindig semmi, a hasam fáj, sztem megjön (tudom, már ezt mondom mióta :oops: ).

Mi tegnap állatkertben voltunk, nagyon jó volt... Petra élvezte, de az elején minden állatot megnéztünk, aztán menni kellett tovább. Aminél több időt tölthettünk: tigris, kecskékk (de csak addig amig az egyik el nem kezdte enni a ruháját), ló, teve, és a krokodil...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Pruci, még mindig semmi, görkori egyelőre a dobozában pihen. :wink: Bocsi, hogy pont én kérdezem, de nem szándékozol véletlenül a közeljövőben tesztelni? Biztosan tudod, hogy ilyenkor a hasi fájdalom normális, nekem tegnap pl úgy fájt, mintha nyomnák belülről.
Jó lehetett az állatkert. :lol:

Moti, a szerelőt tényleg ki kellett volna dobnod, ezt a b.kót!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, Teri!
Tesztet! Tesztet!Tesztet! Tesztet! Tesztet! Tesztet! Tesztet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én tegnap Angievel találkoztam. Nagyon helyesek voltak, tök sokat beszélgettünk, nagyon jól éreztük magunkat. Réka még puszit is adott Szilárdnak, meg Szilárd is adott Rékának.
Tök jó volt az idő is.
Angie!
Remélem még talizunk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép Kép
Levente sajnos nem akart fényképező elé állni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Moti!
Ez a szerelő:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , ugye nem fogsz neki munkadíjat fizetni???? Szerintem az ilyen nem érdemli meg.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Beze! És te mikor tesztelsz? Ma vettem egy tesztet, de nem merem megcsinálni, félek az eredménytől. Várok még 1-2 napot... :oops: :oops: :oops:

Annamari, ANgi! Nagyon klassz lehetett a minitali! Édesek a gyerkőcök! Látom, dúl a szerelem Réka és Szilárd között :lol: Ti is nagyon jól néztek ki!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Beze Teri azonnal kérünk tesztet!!

Teri nem kell félni.. :wink: :lol:

Angie Annamari örülök a minitalinak!!! szépek vagytok!

Állatkerti tali is lehet akár.. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.25 13:00-kor.
Vendég
 


Annamari, Angie, nagyon szépek vagytok ti is és a gyerekek is! :D

Annamari, Pruci, én valamikor jövő héten tesztelek, de tuti nem holnap.
Pruci, én megértelek, én még meg se vettem. Időnként érzem, hogy jön sárga váladék, és mindig azt hiszem, hogy vér... :oops:
Tüneteket érzel?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Boni, ha megcsináltam, jövök a hírrel. De még nem is vettem... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze++++++++

nekünk valószinű nem sikerült, mert elkezdtem barnázni..

de kezdem clostyt! :lol:
Vendég
 


Boni! Tudom h nem kell(ene) félni, de a negatívtól félek nagyon...

Beze! Én folyamatosan azt érzem h tutira most jött meg, de aztán semmi. Ezen kívül a hasam fáj állandóan, pisilni kell, és a szagokat nem bírom elviselni (az állatkertben az elefántházban azt hittem h odahányok), meg sokszor van hányingerem. De félek h ezeket a tüneteket csak beképzelem. Én még mindig azt mondom h meg fog jönni 1-2 napon belül.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Boni, sajnálom... :cry: :cry: :cry: De a május tuti a tiétek lesz!!! :wink:

Pruci, szerintem ezeket a tüneteket nem lehet beképzelni, főleg az elmaradt mensit nem. Én teljesen megértem, hogy parázol a negatív miatt, én is, így nekem se sürgős...

Lányok, normális a sötétebb sárga folyás a tisztaságin? Valamin mindig parázok... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Maryka!
Gyurikának boldog névnapot!!!!!!
Kép

Beze, Teri!!!
Annyira drukkolok, hogy zebrás legyen a teszt!!!!!!!

Teri!
Ne gondold, hogy beképzeled a hányingert, ez természetes. Szokott ennyit késni??????

Beze!
Nem tudok segíteni, de bízom benne, hogy nem valami fertőzésed van. Csíp is???? Szaga büdös??? Ha egyik se, talán nem vészes. Bár mondom nem tudom. :oops: :oops: :oops:

Boni!
Biztos már, hogy neked is megjön????

Csajok!
Köszönöm Angie nevében is a dicséreteket, de szerintem holnap ő is mesélni fog.
Annyira jó volt találkozni velük. Eddig még én senkivel nem találkoztam, akikkel így beszélgetek. Örülök, hogy személyesen is találkozhattunk.
Gyerekek is nagyon jól eljátszottak, meg az idő is nekünk kedvezett.

Angie!
Levente annyira lefáradt, hogy az autóban visszafelé is aludt. Réka is már 9-kor aludt, sőt én is már fél 10-kor. Olyan jó volt veled beszélgetni. Olyan érzésem volt, mintha ezer éve ismernélek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apa is azt mondta, hogy nagyon jó fej volt férjed. :lol: :lol: :lol:
Rékától megkérdeztem, hogy tetszik neked Szilárd, azt mondta igen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Levente meg nem azt mondta Szilárd, hanem Szilán. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmarya 2010.04.27 15:08-kor.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


A szülés utáni pár mensim elég rendszertelen volt, utána beállt 31-32 napra.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri, Beze +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni, hajrá május +++++++++++++++++++++++++++++++++

Angie, Nmarya taliért irigy-irigy :lol: :lol: :lol: Nagyon jól néztek ki a fotókon.

Benitával nem tudja valaki mi lehet?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok ám :)

Visszaolvasni nem tudtam, csak életjel. Megvagyunk, Zsófi beteg volt, én meg hányok, szóval nem unatkozunk :roll:
Vendég
 


Annamari, egyik se, csak a színe nem tetszik, de igyekszem nem mindenen kombinálni. :oops:

Köszönöm szépen a drukkokat, nagyon sokat jelentenek!

Maryka, Gyurikának boldog névnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!


Ciklus első napja, telefonálok is dokibácsinak.. :cry: :lol:

így 2010ben már tuti nem fog kistesó születni a családunkba! :(

remélem azért a pocakba majd beköltözik a drága! addig is élvezzük a szép időt!

többieknek akik teszt előtt állnak +++++++++++++++++++++++

utólag is boldog Gyurika napot!
Vendég
 


Boni, Kri!
Sajnálom!

Beze, Pruci!
Teszteljetek! Két csíkos teszteket kérünk! Persze, megértem, hogy izgultok :roll:

Gyurikának én is boldog névnapot kívánok utólag is!

Angie, Annamari!
Szépek vagytok! Jó volt nektek! Gyerekek még szebbek!:-)

Annamari!
Jún. 26. a dátum....meglátom a családi programot, illetve magát az időpontot, mert már hallottam du. 1-ről is, ezesetben örülök, ha leérünk időben!De gondolkodom...talán vasárnap de. :roll: visszaindulás elött...

Most megyek Kikit ébreszteni....mi jól, szombaton voltam dokinál, kicsi Babónk kb.17 cm, s 180 gramm....már "csak" híznia kell a Drágának...Marci még mindig semmilyen szinen nem hajnaldó tudomást venni a Tesóról...akármit mondunk a "két füle van mégsem szatyor" elvet követi....remélem, hogy változik majd a helyzet, mert nem nyugtat meg :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


csajok eladásra kerül a BBY grip & go babakocsink mózeskosárral együtt képet nem tudok tenni, mert Zalában van, de kiváló állapotú!

ilyen a zöld szinű ha tudtok valakit akit esetleg érdekel irjon privit.

http://www.baba-kocsi.hu/tkepek.php?p_id=39&kep_id=278
Vendég
 


Maryka, Gyurikának utólag BOldog Névnapot kívánok!!!!!
Szombaton mi nem tudtunk kimenni a Recbe, tök jó Nektek, hogy találkoztatok Lináékkal, én is pont arra gondoltam, hogy akár nálunk is összejöhetünk, ha kikel végre a fű!!!! :D

Annamari, ANgie, irígy vagyok a találka miatt, tök jó lehetett!!!!helyesek a képek, a gyerkőcök tündériek!!!!

na, megyek, mert Sebike nem akar elaludni nélkülem. :D


viszont Boldi ma sírdogált utánam picit a bölcsiben.nem is akkor, mikor otthagytam, hanem mikor ebédhez készülődtek, eszébe jutottam, és potyogtam a könnyei, mesélte az óvónéni...ugye, azért nem vagyok gonosz Anyuka??????? :o :o

holnap megyek 6 hetes kontrollra.hihetetlen.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket! :D

Annamari!
Köszi, hogy raktál fel képeket és adtál így egy kis ízelítőt a talitokból :)
Nagyon szépek a gyerkőcök!És olyan aranyosak együtt :)


Moti!
Nálunk már kinőlt a fű :lol: Most megyünk ugye szerdán Hajduszoboszlóra, onnan vasárnap. nagyiékhoz és ott leszünk egész héten, DEEEEEEEE ahogy hazaértünk azonnal összehozzuk a talit, akkora már biztosan jó meleg lesz. :) -ez egy többszörösen összetett körnómondat lett :oops: :lol:
Ja,drukkolok, hogy a hathetes kontrolon minden OK legyen :)

Boni!
Május a miénk lesz :)

Beze, Pruci!
Tesztet!!!!!!!!!!!!! :)

Beze!
Olyan sárgás nekem is szokott lenni, és nekem azt mondta a doki, hogy ha nem kellemetlen szagú, és nem csíp vagy ilyesmi, nem kéne problémának lenni. Ilyenkor szoktam én hüvelyöblítést csinálni.

Panndy!
Rókát sajnálom! De jó, hogy jelentkeztél :)

Kép
Kép
maryka
 
 


ja,
PAnndy, jut eszembe, azt álmodtam, hogy lányotok lesz!!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Te , gonosz anyuka??????? :shock: Ilyenekre ne is gondolj!Ez az önállósodás velejárója :wink:

Franci!
Hol vagy??????????

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat. Megcsináltam a tesztet, csont negatív lett. De nem vagyok elkeseredve, majd sikerül ha végra apa is utánunk jön. Most vagy klimaxolok, vagy vmi betegségem van, m pirinek semmi jele továbbra sem.
Beze! Nálad mi a helyzet?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Pruci, nagyon sajnálom......... :cry: :cry: :cry: Ezt nem értem, nem kellene orvoshoz menned? Tüneteid is voltak, akkor miért nem mutat semmit??????
Nálam még semmi, pont ettől félek én is, egyelőre nem tesztelek, nincs is itthon.

Maryka, köszönöm a választ!

Drukkokat elspájzolom.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Érdekes, m most nem vagyok elkeseredve... De jó h megcsináltam a tesztet, m nem álltatom magam, hanem várom pirit hátha végre méltóztatik megjönni. Bár a hasam még mindig fáj, meg hányingerem is van, csak azt nem tudom mitől... Na mindegy, majd csak sikerül vmikor. Azt hiszem megint elmegyek majd egy olyan templomba ahol még soha nem voltam... Állítólag ha egy ilyen helyen kér vmit az ember, akkor a jó isten megadja (Petra így lett). Aztán majd meglátjuk mi lesz. Neked mennek a drukkok ezerrel++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci, tudod mi jutott eszembe? Anyám már ki tudja hányadszor az orromra kötötte, hogy az egyik ismerőse 3 hét után negát tesztelt, aztán 1 hónappal a mensi előtt végre lett egy halvány csíkja. Nem lehet, hogy nálad is ez a helyzet? Milyen tesztet vettél? Reggeli vizeletből csináltad? A clearblue pl 50-es erősségű! :!:
Köszönöm a drukkot, nagyon aranyos vagy! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


dm-ben kapható one step tesztet csináltam délután amikor hazajöttem a suliból
most olvastam h egy lánynak a 11. héten mutatott először pozitívat a teszt, addig meg állandóan negatív volt. De nekem most biztos meg fog jönni. Ez a tipikus: ahogy megcsinálom a tesztet, legkésőbb másnapra kopogtat. Most ezt érzem h holnap jön...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci, amíg nem jön, addig van remény. :wink: Én nagyon drukkolok neked, de ezt úgyis tudod! Petrával mikor lett pozi a teszt? Máskor is szokott ennyit késni?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ha meg esetleg mégis megjön, akkor beállsz Boni, Kri és Maryka mellé a sorba. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?