Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kri, lehet, hogy még nem állt helyre a ciklusod, nekem elég sokáig össze-vissza jött meg, mire beállt 26 napra. Ne gondolj rosszra, én drukkolok nagyon! Gyógypuszik mennek express neked is!

Moti, hogy vagy? Ugye már jobban?

Franci, de aranyos a kisfiad. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Mostanában igen sok a laptetőd!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Lexi akkor már nem is szopik??? Nem is keresi???

Moti!
Jobban vagy már??? Használt a gyógyszer???

Kri!
Veled is minden rendben???

Boni!
Már elkezdted a closty-t???

Maryka!
Megnéztem a képeket iwiw-en, nagyon szépek vagytok.

Sucer!
Olivér sokat mozog? Ilangocska is szokta nézni, mikor rúg az öcsikéje?

Angie!
Azóta nem volt rózsaszínes??? Szerdán mész dokihoz, ugye?
Szilárd tudja már a tesót? Panni nem írt, hogy mi van vele????

Franci!
De édes Gergő. :P :P már azt is tudja, hogy kishuga lesz.
Szeded még a closty-t??

Panndi!
Nálatok is minden rendben??? Mikor mész uh-ra?

Évi????????????????? Benita?????????????
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari, te mikor mész legközelebb uh-ra?
Lexi simán leszokott, egyáltalán nem keresi. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Beze!
Én majd 27-én megyek uh-ra.
Tök szép volt az esküvői és menyecske ruhád. Ja és ti is. :P :P :P

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Teri!
Visszajelöltelek. :lol: :lol: :lol: :lol:
Apa már veletek van? Vagy csak hétvégén vagytok együtt???
Neked mikor kell megjönnie???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari, Beze, Franci, Kri! Bejelöltelek!


Annamari! Te aztán gyors vagy az biztos! Majd ha minden igaz apja majd nyáron jön fel... Most a jövő héten kell megjönnie... Néha érzem h na most, de mégsem.
Beze! Ez a sok laptető kissé gyanús:wink:

Kri! Hogy vagy? Jobbulást!

piacon nem vettünk sokmindent: táskát, fehérneműt, és az elengedhetetlen lángost. Meg a kik-ben Petrának egy tréninget 790-ért. Tök jó leárazások voltak, de persze nem vettem észre, csak a pénztárnál előttem állók vettek egy rahedli ruhát 350-ért. Utána már nem volt kedvem visszamenni. :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Annamari, nagyon kedves vagy, köszönöm szépen. :D

Én is érzem, hogy holnap elindul a barna, de nem is számítottam másra. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Unatkozó gyerekeim:

Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Beze!
Fájdogál a pocakod?:( :( :( Bízom benne, hogy nem jön meg, s lesz még egy kismamink. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri,
ez a fulladás mitől volt?remélem, már jól vagy!
Annamari, tündériek a gyerkőceid!a csipesz nálunk is sokszor előkerül ilyen célra. :D

köszönöm mindenkinek a gyógyító energiákat, apósom szerzett nekem pénteken monuralt, meg augmentint is, egyelőre csak a monuralt ittam meg, és jobban is lettem tőle.azt hittem, már sosem múlik el, olyan fájdalmaim voltak, mint szülésnél a kitolás, komolyan....
pedig már évek óta nem volt, mióta Boldit szültem, meg egyáltalán nem, ezért nem is tartottam itthon monuralt...de mostmár megint fogok.
tök jól sikerült a szülinap is tegnap, majd mutatok néhány képet, ha lesz időm föltenni.
ma meg voltunk Tahiban a vásárban, és találkozunk Marykáékkal is!csak sajnos pont az utolsó 2 percben, mikor Sebi már ordított, hogy éhes, és indulnunk kellett. :o
Pruci, milyen piacon voltatok?
Beze, Lexi az esés óta hanyagolja a fiókot?

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Olyan régen eset már az eső!!!!
Térdig lett vizes a nadrágom, mert vagy 10 liter felszívott a pocsolyákból. Gergőnek van egy kicsi csónakja, holnap azzal jövök!!!

Kri!
Mi van a torkoddal? Bekrepált a mandulád? Én a száraz levegőtől szoktam sokat köhögni. Jó rá a negrós gumicukor, kamillázás, méz, hársfa és csipkebogyótea, és ha van hidegpárásító. Nekem beválnak.

Beze!
Te tuti gyűjtöd a laptetőket!
Lexi nagyon ügyes kiscsaj, szépen leszokott a szopiról.

Annamari!
A Clostit csak 5 napig kell szedni. A dokinő szerint nem használt. Ha tényleg nem használt akkor bejelentkezem egy meddőségibe…
Nem is unatkoznak a gyerekeid, szépen eljátszanak a csipeszekkel.
Gergő a szárítón szokta szépen sorba rendezni, csak most már nem fér el alatta.

Teri!
Én is kérek lángost!!!! Csorog a nyálam.

Moti!
Örülök hogy gyógyulsz!
Képeket kérünk!

Tegnap elmentünk az Abonyi Állatkertbe, kisoroszlánt simogattunk. Fantasztikus élmény. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
franci
 
 


Sziasztok!
Semmi időm nincs, mert van meló, és ráadásul ma délelőtt megyünk genetikai vérvételre a férjemmel (ez még a vetélés után elindított ügy, amire azt mondta a doki, hogy így babásan is érdemes megcsináltatni, hogy kizárjuk, hogy nincs genetikai oka a vetéléseimnek).
Azóta sem volt semmilyen furcsa színű nyákom. Néha sárgás, de úgy tudom, hogy az normális. Szerdán megyek legközelebb uh-ra. A hasam már nő, és egyértelműen látszik, hogy kismama pocak, mert rögtön a mellem alatt kezd dudorodni. Ez megnyugtató, mert azt jelenti, hogy a baba nő benne.

Megvolt Szilárd szülinapi bulija, nagyon jól sikerült. Én jól elfáradtam, pedig anyu és apa hatalmas segítségeim voltak. Tegnap csak vegetáltam, annyira kijött rajtam. Émelygés is keményen visszajött, de ma már jobban vagyok.

Majd ha valamikor sikerül leszedni a képeket a gépre, teszek fel (bár nem sok készült).

Szép (napcsalogató) napot kívánok mindenkinek!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


franci nekem se reagált a szervezetem nagyon az 1 db clostyra . :cry: ugyanúgy egy tüszőm volt. ebből lett Zsiga . többi vizsgálaton túlvagy?
Vendég
 


Angie!
Majd számolj be a vizsgálat eredményéről!
Mit néznek ilyenkor? Hol csinálják meg?

Boni!
2006-ban 1 Clostival 1 tüsző a jobb oldalon = Gergő.
2010-ben: 1 Closti semmi. 2 closti és málna levéltea 1 tüsző jobb oldalt. Mostani 2 Colsti semmi!!!!
Milyen egyéb vizsgálatok vannak még?
Figyi, ha valakinek a HCG szintje 2, az csak a tüszőrepesztőtől van, vagy volt ott valami?
franci
 
 


Franci!
Most csak vérből nézik a géneket, hogy van-e valamelyikünknél génhiba. Semmi más nem lesz most egy vérvételen kívül. Persze, majd mondom az eredményeket, de csak durván 1 hónap múlva lesznek meg.
Én úgy tudom, hogy a tüszőrepitől emelkedhet a hcg szint, de nem vagyok érintett a dologban, csak a sok babanetes infoból gyüjtöttem be a "tudásomat" :oops:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Egy hónap????!!!! Sejtenként nézik????????
A tüszőrepesztő az maga is HCG, olyan szarul voltam tőle, alig bírtam másnap bejönni a munkahelyemre. Szép terhességi tüneteket csinált.
Azt nem tudom én se mennyi idő alatt ürül ki. :?
franci
 
 


Kép Gergő a bölcsibe
franci
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy érdeklődtök, már kicsit jobban vagyok. Valami vírusos torokgyuszim van, szedek rá kanalas gyógyszert így már jobb. A köhögés is ettől volt, mert valami trutyi van a torkomon ami nem akar onnan elmenni, és az irítál. Ettől volt a fulladás érzés is.

Szörnyű ez az idő. Napsütést akarok!!!

Angie, majd írd meg mi volt a dokinál.

Beze, szorítok hogy ne jöjjön meg piri +++++

Moti, Angie várjuk a képeket :lol: :lol: :lol:

Annamari, jó fejek a gyerekek, kis csipeszbetyárok :lol: :lol: :lol: :lol:

Teri, visszajelöltelek.

Na megyek, mert Zsombi már szétszed.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


kicsit el vagyok maradva!

Angie!
Utólag is Isten éltesse a nagyfiad! Örült az ajándéknak?? Örülök, hogy jól vagy, s tök jó, hogy nő a pocid...mOndja már meg nekem valaki, hogy miért a mell alatt kezd nőni a poci, mikor babó még sokáig lent tanyázik?? Nekem is az a fura, hogy szinte fent nagyobb, mint lent..hmmm..érdekes! Várjuk a képeket!

Kri!
Jobbulást Neked is!

Moti!
Örülök, hogy jobban vagy, s hogy jól sikerült Boldi szülinapja!
További gyógyulást kívánok!

Franci!
Marcinak is van olyan Thomas-szos polója :lol: Szép fiú Gergő nagyon!

Tegnap találtam még egy nevet, ami nagyon tetszik: Mátyás, azaz Matyi...eképzletem, ahogy szólítom őket: Marci és Matyi ide hozzám :lol: Marci is azért lett Marcell, mert elsősorban a bezézése tetszett :oops: de egészben is nagyon szép...

Annamari!
Jól néztek ki a kis kópék!!! Réka annyira szééép! 8)

Pruci!
De jó lenne, ha apa tényleg költözne nyáron! Szuper!

MOst annyira szita az agyam, bocsi, hogy nem írtam mindenkihez...olyan furán vagyok....itt is mocsok az idő, nem süt a nap, a derakam fáj (becsípődött), s egyébként is.....

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Megjöttem a vérvételről.
Ez a prof a II. Gyermekklinikán valami tündéri. Emlékezett ránk még a konzultációról és rögtön kérdezte, hogy a terhesség fent maradt-e, és nagyon mondogatta, hogy tiszta szívbő kívánja, hogy ősszel egy egészséges babát szüljek, és bababemutatóra mindenképp vigyem el hozzá. Gyorsan felvették az adatokat, vérvétel is 2 perc volt. Egy hónap múlva hívnak (azért ennyi idő, mert géntérképet csinálnak, minden egyes génről, és talán még tovább is kell tenyészteni őket). Ez mindenhol - az Istenhegyin is - ennyi időbe telik.

Moti!
A nagyfiadnak boldog szülinapot kívánok (bocsi, ha már felköszöntöttem, tiszta szita az agyam :oops: )!!!

Sziszkóm telejesen odáig volt a szerelőasztalért, azóta is folyton kalapál, fűrészel. Ha nem látod, hogy ő csinálja, úgy hallatszik, mintha profi verné a szöget. Tegnap reggel fél 7-kor ébredt, és azzal ébresztette az apját, hogy el kezdett kalapálni. A távcsőnek is nagyon örült, a csillagokat akarta már nézni, csak sajnos a csillagok elbújtak a felhők mögé, így azzal még várnia kell :) Meg akarja nézni a Vénusz meg a Marsot, és abban is bízik, hogy a Szaturnusz gyűrűjét is megtalálja :lol: Lehet, hogy csillagász lesz a fiamból?!?!?

Andrea névnapozunk a munkahelyemen, megyek sütit enni, meg alkoholmentes mohitót inni :wink: ...................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Annamari, az érzés van, hogy mindjárt indul, és ez nálam a mensi előtt mindig van. :? Poci néha fáj, de kibírható.

Moti, örülök, hogy jobban vagy, én is fogok monuralt itthon tartani.
Igen, hanyagolja a fiókot. Egyelőre... :roll:

Franci, nem szándékos, meg nem is hiszek benne, adok, ha gondolod, van bőven. Gergő nagyon szép!

Kri, köszönöm, aranyos vagy, jobbulást kívánok neked!

Angie, örülök, hogy minden rendben. :D

Szilvi, a Mátyás nekem is tetszik. A fiam pedig szintén Marcell lesz. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


A Marcell név nekem is tetszik (férjemnek nem :twisted: ), de a Marci becézés már nem annyira, mert az már tömegnév.
Én még a Viktoron gondolkozom. Gábor is tetszik és a Mátyás is, de a barátnőm már legombolta ezt a nevet, nemsokára megszületik Mátyás fiuk.
Az unokahugom Adél lesz :) Lehet, hogy még megkapja az Ené nevet is.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


most csak gyorsan Franci kb 10 nap alatt ürül ki a HCg a tüszőrepi injekció után.. tehát ha mensikor nézték, akkor az lehet hogy elindult valami aztán abbamaradt :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Szilvia!
A kövezkező fiam nekem is Matyi lesz, de azért egy kiscsajt is elfogadok :lol:

Angie!
Örülök, hogy jól vagy! A kicsi fiad már most egy kis tudós, én is szeretem a csillagászatot! :)

Annamari!
Köszönöm a dícséretet :) Réka meg egyszerűen elbűvölő, nem tudok betelni vele :)

Moti!
Tényleg hólyaghurut? Remélem már jobb :)

Beze!
Nagyon -nagyon drukkolok++++++++++++++++++++++++++++

Kri!
valószínüleg a ciklusod nem állt be. gyógypuszik mennek!

Teri!
Micsoda jó hírek!
Meglásd apával jön a babó is. :)

Franci!
Milyen szép szemei vannak a fiadnak! :)

Én most eléggé beparáztam. Gyurika pár napja fájlalja a forgó csontját, még a motorra sem tud ráülni. Ma estére kaptunk beutalót az ortopédiára. kíváncsi vagyok mi lehet a gond?! De izgulok ám rendesen-talán azért is mert sérült gyerekekkel dolgoztam, és volt közöttük mozgásszervi is. ezt most rosszul viselem:(

Kép
Kép
maryka
 
 


Beze!
A laptetővel valahogy úgy vagyok, mint a terhességi tesztel. A gyógyitárban megkérdezte a nő milyet kérek, legszívesebben azt mondtam volna, „Olyat ami két csíkos lesz”. :lol: :lol: :lol:

Kri!
Pihenj sokat!

Angie!
Kis tudós a fiad! „Szaturnusz gyűrűje” ?????

Köszi Boni!
Ez most annyiból jó hogy ezek szerint a jobb petevezetékem ezek szerint átjárható!
Bocsi Lányok, de mostanában engem ezek foglakoztatnak.

Maryka!
Szegény Gyurus!

Szilvi!
Én az esőtől depis leszek. ÉS VIZES! :evil:

Babanevek:
Én nem is gondolkozom rajta különösebben, persze a tetszőket összegyűjtöm.
Gergőt mi Daninak terveztük, de a fiam a Gergő nevet választotta. Meghagyom a kistesónak is a választás jogát. :)
Azóta meg tudom, hogy a faluba (község), ahol az anyósék laknak, van/volt D. Dániel, és alkesz az ürge és az apja is. Így ez valószínűleg kimarad.
franci
 
 


Maryka!
Remélem, semmi komoly Gyurikánál. Gondolom, nem ilyen hirtelen jön elő egy csípő probléma. Valami becsípődhetett neki egy rossz ugrástól, lépéstől, eséstől, vagy ki tudja. Drukkolok, de szerintem nem lesz komoly gond. Holna mindenképp gyere a hírekkel.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Köszi Angie! :)

Kép
Kép
maryka
 
 


hű, Kri, ezt jól összeszedted!!!mármint a torokgyuszit...elég fájdalmas dolog.
Maryka, együttérzek, nyugi, nem lesz semmi gond!!!!!biztosan csak valami becsípődés!!!!írj majd, ha tudsz valamit bővebben!!!nagyon szorítok!!!
ANgie, örülök, hogy jól vagy, ez a pár hét teljen már el gyorsan!!! :D

próbálok képeket föltenni a hétvégéről.
Franci, nálatok is sláger a THomas? :D
Kép Boldi-Sebi Kép Boldi-Sebi Kép Boldi-Sebi Kép Boldi-Sebi Kép Boldival

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Nagyon édes Sebike. Szép formás pofija van :)
Látom, Boldi is szeret kertészkedni. Az a tulipánfa a háttérben valami fantasztikus. Én is akarok ilyen ültetni. Mikor érdemes, ilyenkor vagy inkább ősszel? Tietek magasra nőtt? Szerinted előkertbe túl nagy?
Ja, és mint látom, apa bírja a kiképzést :) Tortát te sütötted?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Maryka, drukkolok, de szerintem sincs komolyabb baj, majd gyere a hírekkel!

Franci, ez tetszett. :lol:

Moti, nagyon szépek a fiúk, hú, lehet, hogy el kellene kezdenem félteni a lányomat? :wink:

Kri, jobbulást neked továbbra is!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Szerintem apa jobban félti a lányát majd, mint te. :lol: :lol: :lol:

Moti!
Tényleg szépek ezek a gyerekek. 5-ször végig néztem a képeket, Angie! te hol láttál tulipánfát???? Vagy csak a szirmokból gondolod???
A torta nagyon jól nézett ki. Elfogyott már??? Egy kis kostolót nem dobsz erre???????

Kri!
Remélem már jobban vagy. Jobbulást!!!!!!


Franci!
Gergő nagyon helyes kispasi. Most fényképezték le az oviba???

Maryka!
Mi újság Gyurussal? Fáj is neki a lába, ha megy??? Reméljük nem komoly, csak tényleg egy ideg csípődött be neki.

Angie!
Szilárd milyen kisokos, hogy már a bolygókat is tudja. A kis Galileo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drukkolok, hogy vérvételi eredményed jó legyen!!!!

Teri!
Milyen ruhák akciósak a Kika-ba? Drukkok mennek, hogy ne jöjjön meg!!!!! Fincsi sütit csináltál. Van még belőle???


Köszönöm a kép dicséreteket a csipeszördögök nevében is. :lol: :lol: :lol: :lol:
Most sül a kakaós kalács, s Angie, találd ki holnap mit fogok sütni????
Igen, buuuuuuuuuktaaaaaaaaaaaaaaaa. eltaláltad. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Ti milyen jól néztek ki a képeken!

Angi! Nem semmi a fiad! Azért nagy szó h ennyi idősen már ilyeneket tud...

Maryka! Nem esett véletlenül popsira és pont rá a forgóra? Szegényke! Remélem semmi komoly!

Moti! Nagyon édesek a fiúk! A torta a te műved? Békéscsabán a piacon voltunk, minden van és elég jó áron.

Kri! További jobbulást! Nekem ma kezdett el fájni a torkom...

Annamari! Nagyon édesek a gyerekek! Milyen jó kis unaloműzőt találtak :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Annamari! Nem tudom pontosan, de előttem baromi jó felsőket meg gyerekruhákat vettek...
Sütiből már nincs, de lehet h megcsinálom majd a 7végén is :oops: :oops: :oops:

Franci! Nagyon helyes Gergő! Nagyon jó kép! Ezt a fényképész csinálta vagy ti? Nálunk a bölcsiben Petráról olyan béna képeket csináltak. Majd teszek fel közülük.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Hú, Annamari, momentán nem kívánom az édességet, de akkorákat nyeltem. :oops:
Azt hiszem, igazad van a férjemmel kapcsolatban. :lol:
Aztaaaaaaaaaa, mindjárt félidős vagy! Szerintem a következő uh-n megmutatja, hogy mije van. :wink:
Olyan gyorsan mennek a hetek, én meg még mindig 1gyerekes anyuka vagyok. :roll:

Pruci, nagyon aranyos vagy, de ti is, nagyon tetszett a ruhád. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Köszi a drukkokat. Megnézte az ortopéd néni és azt mondta minden OK, nincs elváltozás. Valószínüleg leesett, vagy beütötte valahol, most legalább egy hétig pihentetni kell a mocizást. DE, én még felkerestem egy ortopéd főorvost :oops: megnézetem vele is- biztos ami biztos :)

Moti!
Az a torta fantasztikusan néz ki!
És én is tervezek egy olyan tulipánfát, csak még ki kell alakulnia bennem a képnek, hogy hova is lenne jó. :)

Annamari!
Már érzem a bukta illatát, hmmmmm :lol:

Kri!
Jobbulást!

Jó éjszakát mindenkinek, szép álmokat :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Jó reggelt! :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Találtam egy édes képet, de csak így tudom beszúrni!

ha sok a gyerek
franci
 
 


Sziasztok!

Ma nem vagyok valami jó dumapartner, Gergő 4-kor felébredt, a nagyágyon akart aludni, de anya nem engedte!
Nehezen aludt vissza, én meg 5-kor keltem.

Ma lehet csak alszom inkább.

Örülök, hogy mindenki jobban van!
franci
 
 


Szia Franci!
Én is 4-kor keltem, utána már nem sokat sikerült aludni..Marci sem akart aludni, átpisilt, majd orra folyt szegénynek, vergődött...mire elaludt, volt 20 percem az óracsörgésig (na jó, mobiljelzésig), mert Kristófot kellett ébreszteni a sulihoz! Igyunk egy kv-t :wink: Egészségedre!

Maryka!
Szerintem én nagyon felületesen olvastam vhol, mert kimaradt, hogy miért kellett ortopédiára vinni Gergőt :oops: de jó, hogy minden ok!

Moti!
Csodaszép fiaid vannak Neked is! :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi, te fáradtabb vagy mint én! Maryka kisfia: Gyurika.
Az enyém a Gergő. :lol: :lol: :lol:
Én kólázom. Jó pár decit (fél litert) megittam már. Holnap 4-ig leszek fent tőle!!!!
franci
 
 


Marci elrángatott, mielött meg tudtam volna kérdezni:

Angie - még Panny írt egy doki bácsiról, akinek Te adtad meg a számát, s fütyigondokkal foglalkozik...légyszíves írd meg nekem mégegyszer (hogy most ne kelljen visszakeresnem), mert felhívnám, s egyeztetnék vele egy időpontot, amikor Magyarországon leszünk...nagyon kéne egy jó szakember!

Ugyanez ortopédiára! Ha valakinek Budapesten van ilyen ismerőse, azt megköszönném, mert ugyan itt voltunk dokinál, de nagyon érdekelne egy otthoni szakember véleménye Marcus lábáról!

Köszönöm a segítségeteket előre is!
Ja, gondolom megoldható fizetősben is mindenhol, mert ugyan nekem van TB kártyám, de sajnos ezidáig Marcinak nem lett elintézve, s arra már nem lesz idő, hogy először azt intézzük, aztána dokit....de sebaj, fizetek, csak jó doki keze közé kerüljünk :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!
Dr. Kiss Imre elérhetősége:
http://www.sote.hu/intezetek/betegellat ... &amb_id=42

Ortopédiát is tudok, de az Kismaroson van, Bp-től kb 40 km (Vác után). Ha érdekel, előkeresem az elérhetőségüket, de lehet, hogy ortopédiába Maryka lesz az embered.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Köszi a gyors választ! Megnéztem, s a négy közül melyik dokihoz kérjem magunkat...gondolom júniusra még nem késő??? :roll:
Megvárom Marykát, mit ír, s még lehet, hogy a váci elérhetőséget is elkérem...


Elöbb kimaradt: Beteg Anyucik hogy vagytok?? Gyógyulgattok?

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Maryka! Szerencsére nincs k molyabb baj! Azért az a biztos ha több dokinak is megmutatod!

Franci! Akkor próbálj meg (munka közben) egy kicsit pihizni.

SZilvi! Szerintem is tök jó név a Matyi!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Előbb írtam, de az eltűnt :roll:
Szilvia!
Remélem ma megkapom a doki elérhetőségét, ha megvan jelentkezem :)

Most megyek , mert pakolnom kell :(

Kép
Kép
maryka
 
 


Szilvi!
Nézd csak meg jobban, mit írtam a link elé :wink: :lol:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sucer!
Nagyon letűntél!
Sikerült átadnod a munkát az uj embernek?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie :lol: :lol: :lol: :lol: kicsit vagyok csak terhes :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvia!
Ez velem is előfórdul :lol: :lol:
Még annyit fűznék hozzá, hogy elég sokan járnak hozzá, és annak ellenére, hogy időontot kapsz, elég sokat kell várni. Van, hogy elhívják sürgős műtétre, és akár 1 órát is távol van a rendelésétől (velünk ez történt). Nekünk szerencsénk volt, mert pont volt egy Szilárddal egyidős kisfiú, akivel eljátszadoztak, én meg az anyukájával beszélgettem el (egyébként az Epres Fanni volt, a modell csajszi). De mivel tudtam, hogy ő nem vadállat módjára áll a témához, ezért nekem megérte egy biztos helyre várakozni és reális választ kapni a problémánkra. Egy év múlva kellett volna visszamenni kontrollra, de arra már Szilárdnak olyan szépen hátra lehetett húzni, hogy nem volt rá szükségünk. Nálunk apa fürdet, és ő fütyizteti. A háziorvosunk is megdícsért, hogy nagyon szép, pedig ő már 3 hónaposan hátra akarta rántani, de nem engedtem. Ez a SOTEs orvos pedig 1 évesen adott egy hivatalos papírt, hogy nincs fitymaszűkülete, hanem csak feszesebb a bőr - ami egyébként teljesen természetes - és hogy ő majd végzi az utógondozást is a kontrollokkal. Ezek után a háziorvosunk már nem mert beleszólni a témába.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Eltűnt bárányka jelentkezik...
Megint csak pár szóra tudok jönni, tanulok ezerrel mert kaptunk lehetőséget hogy vizsgaidőszak előtt le tudunk vizsgázni, így május elején meglenne az összes év végi vizsgám, és az szuper lenne.
Szóval vizsgák után több időm lesz...
Egyébként az olvasásra mindig futja időmből!
A gyerkőcök egytől-egyig dönörűek!!!
Betegecskéknek jobbulást!
Kismamik nagyon-nagyon vigyázzanak magukra!
Iwiwes körbejelölgetésbe én is beszállnék majd!

Nálunk a helyzet változatlan... Most készül piri-anyó megjönni, már harmadik napja szenvedek vele, görcsölök és rossz kedvem van. Pedig ebben a hónapban reménykedtem, mert apával nagyon belehúztunk és pé-kor is voltunk együtt, de hát ez van.
Legutóbb mikor voltam dokinál, mondta ha megérett az elhatározás, akkor együtt menjünk vissza hozzá a férjurammal, és megkezdjük a vizsgálatokat. Most van egy éve, hogy próbálkozunk... Még a héten bejelentkezünk hozzá.

Lillust felvették a bölcsibe! Június elején lesz szülői értekezlet.
Egyébként vele minden rendben. Szerencsére kezdem látni a nevelésem eredményét. Szót fogad, nem hisztizik (vagy csak 1 percig) :D , semmi baj nincs vele. Szinte egész nap kint vagyunk, kertészkedünk, homokozunk, dömperezünk és alig lehet berángatni.

Megyek, várnak a könyvek! Olvaslak benneteket, és ha tudok, jövök!

Üdv. Mindenkinek!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?