Új privát üzeneted érkezett!

Panny
Nagyon sajnálom... :cry:

Nicky/Marko
Üdv közöttünk! Persze, hogy csatlakozhatsz, vagyunk itt többen is reménybeli 3 gyerekesek. :wink:

Buktatás: Szerintem sem rossz, ha valaki az elején lemarad és csak gyűlik a lemaradás, abból semmi előny nem származik. :?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hivjatok csak Nikinek..Hisz ez a nevem..

Én is olvasgattam, mostanság a cikkeket a buktatásrol és tényleg hagyni kéne szerintem hogy a szülő ne dönthessen-Hiszen hiába engedik tovább a szülő miatt következő évben ugy is ki bukik a gyerkőc..

Meséljetek kinek hogy alakul a baba projekt--KInek van uton ki várja?Minden érdekel.-.

Legfőbb kérdésem amin nagyon rágodom azok a szüleim.Anyum tudja hogy szeretnék még egy babát most teperünk hogy össze jöjjön egy nagyobb lakás..De tartok attol apum mit fog szolni hogy a mai világban vállalnék még egy babot..Sokszor kijelentette hogy akkor felejtsem el őt..Pedig önellátó külön élő felnőttek vagyunk.
Ez csak valami dac lenne?Vagy féltés?Vagy tényleg ennyire rosszul fogadná ha össze jönne?

Félre ne értsetek nekünk akkor is lesz 3.baby hisz a mi döntésünk.,főleg hogy a páromék 9 en vannak tesok..De nálatok hogy fogadták?A ti környezetetekben is van ilyen?
Niki

Nicky
marko1106
 
 


nicki: mikor megszületett a lányom a kórházban ültem és néztem h pelenkázni sem tudom. A mellettem levő ágyon egy anyuka ült. segített pelenkázni. Kérdeztem ő honnan tudja, neki megmutatták? Azt mondta neki ez a harmadik gyereke. Na akkor úgy néztem rá mint egy sült malacra. Hogy ez nem okés hülye ez ilyen világba ennyi gyereket vállalni?...oszt nézd meg hova jutottam.... :lol: . És most ott tartok h én nagyon vágyom rá csak apa nem. De nem adom fel. Talán ha sikerül nagyobb lakásba menni lesz. Amúgy sztem a mai világban nem elfogadott h 3 gyereked legyen. már a kettőre is azt mondják hej de sok..nade a 3...szval nincsenek illuzióim. Nálunk sem lenne jobb a fogadtatás az bizti. De nem érdekel. azért hátat nem fordítanának de igazából nem kapnánk majd segítséget. Mondjuk 3 gyereknél már megy minden simán asszem.

Hogy apud miért áll így hozzá? Nem tudom. valószínűleg sok oka van. Ez az ő döntése. Ha nem akarja látni a 3. unokáját legyen az ő baja. Tudom fáj de úgy vagyok vele ha vki nem kiváncsi rám és a gyerekeimre akkor nem jön. És én sem tolakszom. Még ha fáj is a döntése. Megteheti és én csak annyit tehetek h elfogadom. Mert így könnyebb feldolgozni.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 

 
 

FANETTAAAAAAA, ki szól nekünk ha lebabázol????????????

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nono:igazad van és osztom is a véleményed csak tudom előre hogy milyen nehéz lesz..
Remélem addigra össze jön egy nagyobb lakás és akkor azt sem mondhatja apum hogy a lyukban élünk.
Mert most tényleg olyan pici a lakásunk mint egy konzerv doboz:D
De szeretjük egymást,és boldogok vagyunk.

Azt még hozzá tenném hogy én már elváltam mert mint a korombol látszik fiatalon lettem anya és azzal a lendülettel 17 évesen férjhez mentem.Nem ment jol a dolog sok bántalmazás a 4 fal között meg minden..Aztán találkoztam egy régi iskolás szerelmemmel és erőt adott hogy ujra kezdjem..Azota is együtt vagyunk és imádjuk egymást.És abban az időben apukám elfordult tőlem,azért mert válok,nem érdekelte hogy bánottak semmi..Megsem, hallgatott.-
Mára rendeződött a viszonyunk és ezért félek ujra nem beszélni vele.

De amugy minden ok.

Nicky
marko1106
 
 


Niki
Hát az nem jó, hogy apukád így áll a következő unokához, de majd megváltozik a véleménye, ha megszületik. :wink: Ti hányan vagytok testvérek?
Az én szüleim sem támogatják a harmadik gyerek ötletet, de azért ennyire nem durva a helyzet. :?
Mi ebben a hónapban próbálkoztunk, de úgy tűnik nem jött össze. augusztustól folytatjuk. Nálunk az őszi hónapok termékenyek, mindkét fiunk októberben fogant. :) Én már 37 vagyok, úgyhogy ketyeg a biológiai órám... :roll: Közben suliba is járok, félévet sem szeretnék halasztani, ha nem muszáj. Majd meglátjuk hogy alakul. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Niki,

udv koztunk! Nem apukadnak szulod egyébként sem a gyereket, de azért rossz lehet, h ennyire ellene van...

Nekem két fiam van, 7,5 és 6 évesek és majus végére varjuk a hugicat. még minidg nincs szegénykémnek neve, de most mar a névkeresés is elso helyen all a to do listamon. Lassan kezdem leredukalni a munkamat és rahangolodni a szulunk, szoptatunk témara.

Buktatas
nagyon jol meg kell gondolni hany évesen iratjuk elso osztalyba a gyereket és hova. szerintem egy iskolaérett gyerek, akinek a csaladi hatterre is minimum elfogadhato nem tud megbukni az altalanos iskolaban, legalabbis nem az elso osztalyban. Nekem a buktatassal az a gondom, h a gyerek egyértelmuen kudarcként élheti meg, kiszakad a barati tarsasagabol, stb. szoval oriasi onbizalomhianyt okoz. a rossz tanulmanyi eredmény ilyen kis korban altalaban nem a rossz képességgel fugg ossze, hanem mas pszihés tényezok jatszanak kozre. ezért kell tuti biztosra menni az iskolaba irataskor, h a gyerek tényleg iskolaérett.

Orsi
s.orsi
 
 


Ideért a hányós vírus hozzánk is. :? Berci hányt, Bence már 2X...mosom az ágynemüt, ha lesz még valami legyen mire cserélni. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Panny! :( :( :(

Érdekes, hogy pont most írtok az iskolakezdésről.
Ma viszem a papírt az iskolába, hogy a fiam - bár mindjárt 6 éves - még marad ovis jövőre. :D :D :D

Niki!
Ha ez vígasztal, mi már a 4.-et tervezgetjük. Én is állandóan hallgatom a - minek ennyi gyerek - típusú hozzászólásokat, de nem érdekel.

Egcsi!
Jobbulást!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


giligili: tegnap, fent voltunk a kútvölgyi szülészetén is: hát hihetetlen, hogy mennyire szétverték az egészet!!! állítólad május 10-re már minden fel lesz újítva és puccban lesz, de egyelőre áldatlan állapotok uralkodnak!!!
A kórtermek a szülőszobák+műtők helyén, és mivel az ajtók még nem érkeztek meg, ezért mindenhol csak egy-egy függöny lebeg a bejárat előtt.
A szűlőszobák a nőgyógyis kórtermek helyén, az előterükben pedig létrákról szerelgető egyének "lógnak".
Közben folymatos kalapálás, átépítés. Szóval nagyon izgi lesz.......

Buktatás: nagyjából orsival értek egyet. Ez nagyon nagy kudarc -szerintem, a kölök számára elsősorban- , ezért nagyon körültekintően kellene ez ügyben intézkedni.
Ugye szerintem a bukás elsősorban a nevelők-szülők-tanítók kudarca, ami a kölkön csapódik le.
Azt gondolom (most), hogy legkésőbb az óvoda felső csoportjában csak ki kell(ene) derülnie, hogy iskolaérett-e a gyerek, hogy spéci nevelést igényel-e, hogy tud-e annyit a fenekén ülni egyfolytában, amennyit kell, hogy mennyire képes felfogni és végrehajtani az utasításokat, megjegyezni, memorizálni egy-egy anyagot, stb.

Niki: minden elismerésem, hgy volt erőd továbblépni!! kilépni abból a kapcsolatból, ami már nem működött, és új esélyt adni magadnak, magatoknak!

És hát ne is várd, hogy mindenki elismeréssel és örömmel fogadja hármaskának akárcsak a gondolatát is - a minimum, hogy jó páran eszementnek néznek, és olykor hangot is adnak véleményüknek.
De úgy látom, hogy annyira határozott vagy ez ügyben, hogy nagyon nem hatódsz meg ezektől: és ha van a tarsolyodban egy pár frappáns visszaszólás, akkor te is "visszacsaphatod nekik a labdát". (azt írtad, hogy apud egy korábbi neheztelése után is megbékült: ha tényleg szeret, akkor szerintem most is meg fog, még akkor is, ha te nem az ő elképzelései szerint éled az életed)

Én legutóbb az oviban kaptam meg egy egyik egy gyerekestől, amikor megtudta, hogy Zétény már a harmadik pocaklakóm, kezeit az arcához emelve, elborzadva hogy " Jézus Mária"! Mondtam neki halkan, hogy nem, nem, ez csak egy gyerek!!! ( de a legközelebbi hasonló esetnél majd visszakérdezek csodálkozva, hogy "miért, ennyire csúnyák az eddigiek?") :lol: :lol: :lol:

Dobjon valaki egy tel. számot, és ha babó kopogtatásakor nem lógok épp a neten, akkor küldök egy sms-t. 8) 8) 8)

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Sziasztok.
Köszönöm a biztatást mindenkinek..
A beszólásokra fel vagyok készülve és be kell valljam hogy elég nagy hangú és szabad szájú vagyok ugyhogy nem lesz gondd a vissza szólással..

Viszont érdekelne egy jogi dolog és nem tudom hogy mennyit tudtok segiteni.A volt férjemmel vettünk tmobilos telot előfizuval miután otthagytam, a kártyát nála hagytam de kiderült hogy még 2 hónapig élt a szám és lett rajta egy 65-70000 ft os tartozás.mivel az én nevemen volt és nem laktam a cimemen igy már akkor kaptam értesitést amikor a tmobil kiadta egy behajto csop-nak.220000 ft-ra ment fel kamattam..
mondtam nekik hogy gyeden vagyok és hogy ennyit nem tudok előteremteni mire mondták most januárban hogy jo akkor juniusig fizessünk be 65000 et..akár részletben..15000 et már fizettünk.
Ma jött egy sms hogy biroság elé akarják vinni az ügyet mert nem rendeztem a tartozásom.Ilyenkor mi van?
A behajto cég miért adott ennyi haladékot ha nem is tartják be?
Beszéltem velük ma de ők már nem tzudnak mit mondani,
A biroság fog adni részletet?Gondolom meg hallgatják az érveimet nem?Nem akarom kölcsönbe verni magam hogy ezt kifizessem és persze az exem semmit nem ad bele.,.:S

Nicky
marko1106
 
 


Lányok,

Írt Panny,tegnap bevérzett, ezért rögtön meg is műtötték,de este már mehetett is haza.

Hihetetlen,hogy mennyi pozitív energia van benne.Már meg is rendelte az LH teszteket és mennek is tovább. :)

Nagyon becsülöm a kitartását,nagyon nehéz úton haladnak most,és remélem,hogy az út végén végre egy kis csajszi vár majd rájuk.
Tipikusan egy olyan ember ő,akit minél többször a földre nyomnak annál többször áll fel és mutatja meg,hogy igenis engem nem lehet legyőzni. Engem már úgy kellene darabjaimban összeszedni. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szegény panny. Úgy sajnálom. Igen erős ember azt láttam, de azért ez minden embernek sokk....iszonyat sokkkk. Remélem mostmár nem lesz hoszzú az út a kislányig.

marko: jogilag fizetned kell. részletfizut kaphatsz a bíróságtól de ott már eljárási költség meg mittoménmi is a nyakadba kerül. Szval hiába vannak jó érveid h ott vannak a gyerkők meg mittoménmi, jogilag a te telód és ha ott hagytad az uradnál az a te "hibád". Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Látnom kéne a papírokat meg utána kéne nézni a behajtó cégnek meg a jogainak h vajon ők valóban adhattak e ennyi haladékot....szval ehhez kéne a hatályos j.sz meg néhány konkrét adat de azok alapján amiket elmondtál csak rossz hírem van h fizetned kell és minél tovább vársz annál rosszabb. De mint mezei jogász ennél többet nem merek mondani mert nem ismerem pontyosan a dolgokat és nem vagyok benne napi rutinban mivel lassan 5 éve gyesen vagyok.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


nono:nagyon köszönöm a válaszod.Itt nem is azzal van a baj hogy fizetni kell mert tudom hogy én csesztem el akkor hanem hogyha az a htáridő miért adták át.Mindegyj most beszpéltem a párommal hogy megprobáljuk 1 honap alatt lecsengetni az egészet hátha akkor leszállnak rolunk.Más választásunk nincs,.:DUgy is van pár eladó cumom majd teszveszelek:D2 babakocsi meg ilyenek:D
De nagyon köszönöm ha valami felmerülne még ezzel kapcsolatban akkor irok neked:D

Nicky
marko1106
 
 


Sziasztok!

Elintéztem tegnap az iskolai beiratkozást, és közben kaptam egy állásajánlatot. :shock: :D
Szeptembertől félállás, határozott idejű (1 évre), itt a közelben, háááát, egyre vonzóbb a dolog. Egy kicsit kizökkentene a kisgyerekes hétköznapokból. Hmmmm.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske
Mit kellene dolgoznod? Szerintem nem rossz és csak félnapos, 3 gyerek mellett az előny nem? :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!

Tanár vagyok. (fizika szakos)

Andrissal vagyok kicsit bajban, mert csak januártól óvodás, de lehet, hogy édesapám tud rá vigyázni, amíg nem vagyok otthon.

Hogy állsz a vizsgákkal? Én is tanulok ám, de most halasztottam 1 évet.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Nem engedik be az oviba szeptembertől? Vagy azt nem szeretnéd?
A fizika okés tantárgy, a matekot nem komáltam annyira... :roll:
Itt nem olyan vizsgák vannak mint otthon, itt folyamatosan írjuk a teszteket és az összesítésből van meg a jegyünk félév végén. Amúgy jól állok, már csak 4 hét és szünet. Nyáron a matekot és az angolt akarom kipipálni, annyira nem lesz szünet a szünet....

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Panny, ha olvasod, szívből sajnálom! :( :( :(

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Boeske, ez az állás jól hangzik. :D

Ma voltam Samóval gyógytornásznál. Kicsit kötött a csípője, meg a válla, viszont a nyka nagyon gyenge, egyáltalán nem tartja a fejét, ha pl kézben van. Hasra téve már valamenynire emeli, de pl ha két kezénél fogva fel próbáljuk húzni, lóg hátra a fej, nem emeli.

Kaptunk egy jó kis feladatsort, egyelőre nem kelle neki Dévény kezelés, de május elején lesz kontroll, ha addig nem javul, akor majd emglátjuk.
Menni kell vele fejlődésneurológiára is vizsgálatra. Bizonyos reflexei még nem múltak el, aminek már el kellett volna, mások meg még nincsenek meg, aminek már kellene lenni, a gyógytornász szerint kicsit éretlen.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


uxi: ezek mitől vannak? oxigén hiány? de mind javítható ugye? Megviselt h ezek vannak vele? Dévényre nem viszed ezek ellenére? Lehet h begyorsítanák a fejlődését nem? Nem tudom persze. Remélem helyre jön május végére!

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Uxi,

most nézem, mar 3 honapos Samu!!! Uristen, hogy oregszunk!

én mindig nagyon ovatosan bantam azzal, hogy egy gyerek tul koran vagy tul késon csinal valamit. remélem segit a feladatsor, de probald elfelejteni egyelore azt, h a gyerek "éretlen". sosem értettem az olyan dokikat, akik ilyen panikkelto és megastresszet okozo kijelentéseket tesznek, mikor egyaltalan nem biztos.

Nekem az elso szulésemnel, mikor mar 12 oraja vajudtam és majd meg doglottem, azt mondta egy fiatal csitri ultrahangos dokino (akinek tuti még nem volt gyereke), hogy "nagyon nagy a baba, nem tudom, meg tudja-e szulni". azt hittem kikaparom a szemét! és csak azért is meg tudtam szulni, 6 oraval késobb!

Orsi
s.orsi
 
 


egyébként pénteken voltam dokinal, minden ok, a baba még nem ékelodott be, szoval még van egy kis ido a szulésig, aminek nagyon orulok. megint megmérte a combcsontjat és valtozatlanul ugy gondolja, hogy pici lesz, max 50 cm, viszont 3,5 kg, ha nem hordom tul, mint az elso kettot.

ma kivalogattam a babaruhakat, holnap elkzdem kimosni oket, itt tiszta nyar van, 20 fok. jovo héten a férjem is szabin van, akkor eloszedjuk a babakocsit, stb és atmegyek mosomedvébe!
s.orsi
 
 


Uxi
Remélem a torna segít. :? Mikor mentek fejlődésneurológiára?

Orsi
Nem kicsi az a béb, főleg, ha a súlyát nézem. :)

Itt is nyár van 32 fok. Jövő héten megint jön az eső és a szél, tiszta bolond az időjárás. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Boeske: ügyi vagy -2 legyet intéztél el egy csapásra :lol: :lol: :lol: . Gondolom elfogadod, ha apud vigyázni tud majd a kisebbedre...vagy???

Egcsi: ügyi vagy, hogy 2 kölök mellett még tanulásra is futja az idődből, energiádból!!!!

Uxi: remélem, Samu babó hamarosan megerősödik, és kecsbebukát hány majd a gyógytornász körül!!!
Miből gondoltad egyébként, hogy gyógytornászhoz kell vinned???

S.Orsi: én is jövő hétre tervezem a babacuccok kimosását,a kiválogatás már egy ideje nálunkis megvolt. A kórházból kijövő cuccok tiszták, oszt egyelőre ennyi.

A keddi vizsgálat alapján a méhszáj szárt, a méhnyak nincs még megrövidülve: szóval nálunk is még -nagyon helyesen- albérletben marad a babó.
A doki odatette a kezem, és az alhasamon kersztül ÉREZTEM A KÖLÖK FEJÉÉÉÉÉT :lol: :lol: :lol:

Most épp itt van Fanni is, és amint meglátta Zétény vonalzóját, azt mondta, hogy húúú...kezd alakulni a baba...most már nagyon kezd alakulniiiiiii :lol: :lol: :lol: .
Tegnap meg azt mondta, hogy "anya, te nem leszel ott, azért visz be apa minket a kórházba, hogy meglássuk majd Zétényt, ha megszületik " :lol: :lol: :lol: Felhomályosítottam, hogy én is ott leszek ám valahol a közelben :D ....hmmmmm vagy lehet, hogy ha már úgy sincs rám szükség ott, akkor befizetek egy tunéziai utazásra...........

És, és...vettünk babakocsit, meg mózest is: szóval már nagyjából minden megvan.
Bababörzén voltunk tegnap a II. kerben, és ott találtunk egy Top Reder babakocsit mózessel együtt: 20-at kér a csaj, és a párom lealkudta 13-ra :shock:-na ekkorát néztem én is. Jó állapotban van, bár egy alapos sikálásra bevágom majd a kádba, és a teraszon majd megszárad - szóval azért akad még teendő...........

Tegnap leégett a fofánk.............szó szerint :D :lol: :D .....ugyanis a kedves férjem ötlete nyomán a bababörze után elmentünk egyet piknikezni a hármashatár felé: hihetetlen jól bírták a kölkök a gyaloglást: amikor mi már visszafordultunk volna, akkor ők csak vágtattak előre rendületlen, mert valahol messze, a domb tövében a földön gyakorlatozó, színpompás siklóernyősöket láttunk a távolból, és közelről látni akarták: és valóban, egészen testközelbe mentek hozzájuk.
Visszafele lemértem, majdnem másfél órát jöttünk, és hát egy kis figyelemelterelést meg pihenést be kellett iktatni, de végig jöttek saját lábon. Közben persze gyönyörűűű napsütés, szipi-szupi kilátás!!!!
Óóóóóó de naon teccetttttttt Anettának :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az esti lefektetést csak fél 10-re sikerült csak összehozni: lefeküdtek, és mint akiket kupán vágtak, úgy elaludtak pár perc alatt, a beszélgetés, csörömpölés, égő lámpa, stb. ellenére :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Fanetta :)
Ilyen kirándulást én is bevállalnék, persze a pofaleégés kivételével. :D
Mi is megyünk minden szombaton valahova és nekünk is jó szinünk van. :D
A babó akkor úgy néz ki rácáfol minden várakozásra és bentmarad a teljes albérlet idejére. :wink: A bébkocsit jó áron vettétek, érdemes börzére járni. :)

Nálunk semmi különös, a gyerekek kilábaltak a fosós-hányós vírusból egy nap alatt, apjuk viszont már 3 napja extrasok budipapírt használ, azt mondta, még néhány hét és nádszál karcsú lesz. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Fanetta, az lett gyanús, hogy a fejét még mindig ugyanúgy fogni kell, mint egy újszülöttnek, ha felveszem, holott emlékeim szerint ilyenkor már legalább valamennyire tartania kellene. Hasra téve is csak kínlódott, meg elég féloldalaskán próbálta emelgetni a kis fejét.
Megnézte a gyerekorvosunk is, ő is javasolta, nézessem meg, inkább nézzék meg potyára, minthogy későn vegyünk észre valamit, és elmaradjon a kezelés, ha kell.
A gyógytornász járatos Dévény módszerben, azt mondta, nem indokolt neki a dévény torna, elég az itthoni, mert nincs akkora baj, de a biztonság kedvéért nézessem meg fejlődésneurológussal is.

Hú, ez a kirándulás nem semmi! Jó, hogy nem indult emg tőle a szülés. :wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Egcsi!
Örülök, hogy meggyógyultak a gyerekek.
Sajnos nálunk csak 3 évesen veszik be a gyerekeket óvodába. Persze a szobatisztaság is feltétel,de az nem lesz gond. Már gyakoroljuk, Andris most is itt trónol mellettem a bilin. :D

Fanetta!
Ügyes Zétény, tudja, hogy bent még jobb neki. A kirándulás is jól hangzik. Mi Visegrádon voltunk tegnap. Barna messziről felismerte a Salamon tornyot. (Hála Anna-Peti-Gergőnek:) ) ÉÉéééés, mindhárom végigaludta az éjszakát a saját ágyában. Rég volt ilyen. Lehet, hogy gyakrabban kéne kirándulnunk???

Uxi!
Remélhetőleg elég lesz az otthoni torna. Nagyon hamar észrevettétek, ilyenkor még hamar behozzák a "lemaradást".

S.orsi!
Mennyi is van még hátra?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske: hajrá éjszakai alvás!!!!!! Ezek szerint az a megoldás, hogy minden fölösleges energiájukat le kell "csapolni" a kölköknek :lol: :lol: :lol:

Uxi: téyleg szipi-szupi, hogy idejében felfigyeltél erre!!!! És hajrá Samu, mindent bele!!!!!!!!!!!!!

egcsi: jó kis hatásos fogyókúra!!! bár kellemesnek éppen nem mondható!!! 8) 8) 8)

Teljes albérleti idő nem lesz belőle 8) 8) 8) , de most épp gondban vagyok, mert akárhogy nézem, nem tom mikorra beiktatni a szülést, annyi minden van.
Szavazni ugye mindenképpen el kell menni, a jányom anyák napi ünnepségéről sem kéne hiányozni, a kettő között van még egy harmadik program, és még a bébicuccokat is ki kéne mosni, de most nem lehet, mert esik, azaz mosni lehetne.................. :roll: :lol: :roll: :D :roll: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


fanetta: de ha 37 hétre érkeztek a nagyok akkor mennyi időd is van? 1 hét....se....? 8)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Fanetta
Majd a kiskrapek átrendezi a programokat. :D

Pénteken lesz valami tavaszi csinnadratta a fiam iskolájában, bevállaltam, hogy sütök sütiket, azt fogják árulni és a bevétel megy a sulinak. Csütörtökön a sütkérezés lesz a program. Közben szép lassan dobozolok is 3O-án költözünk. Hurrá! :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Boeske

még kb 5 hét. Majus 26ra vagyok kiirva.
s.orsi
 
 


Képzeljétek, Emi átaludta az éjszakát!:D :D
Ilyen nagyon ritkán van.

Beni viszont fellázadt a délutáni alvás ellen.
Tegnap két órán keresztül fárasztottuk egymást, beraktam az ágyba, ő kimászott, és így tovább. :evil: Eddig 3 órát aludt délután, most hirtelen semmit. :evil: :evil: :evil: Kb két hete kezdte, de most már le sem bírom fektetni.
Nem tudom, mit csináljak, tegnap többször kikapott, de nem használt az sem. Olyan csökönyös, mint három szamár. :?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi: akkor hagyd, mást úgy sem tehetesz. Annak idején Fanni is úgy hagyta el a délutáni alvását, hogy amikor 1 óra altatás után sem aludt el, akkor nem kínoztam tovább. Sem őt, sem magam. És ha délutánra, estére nem bukik ki, akkor meg plane.
Tudom, hogy legfőkképpen neked hiányzik az a pár óra nyugi, de hát ha eccer nincs micsinálni 8) 8) 8)

Egcsi: igen, ez lesz a vége, de azért szavazni a kórházból is elmegyek :lol: :lol: :lol:

Nono: tegnap is meg ma is voltak jóslók!! (érdekes, hogy az első kettővel egyáltalán nem voltak ilyenek) Valami azt súgja, hogy nem húzzuk soká már együtt 8) 8) 8) De csütörtöktől már nem koraszülött 8) 8) 8) .
Olyan fura, hogy 2 fiam lesz, hogy el sem hiszitek!!!!! Még mindig mondogatom magamnak, ízlelgetem, a szót és a tényt!!!! 3 kölök!!!!! 8) 8) 8) Dejóóóóóóóóóóó!

Helyükre kerültek az első cuccok (textilpelusok) Zétény szekrényében!!!!!! ééééésssss lejárt a mosógét, és kimosódtak ez első babacuccok!!!!!!
El is felejtettem már, hogy a korábbi gyerkőcöknél is ekkora élményt jelentettek ezek az apróságok!!!!! Nem ér most hangosan röhögni, hogy ez milyen hülye!!!!!!! Gondolom pár hónap múlva, én is már csak mosolyogni fogok ezeken a sorokon :D :D :D , de akkor is olyan élmény ez a készülődés!! asszem mindez egy - egy lépést jelent a kölök külön testet öltésének megvalósulása folyamatában. Na, ezt jól megaszontam!!!

Ma délelőtt remekül ugrándozott a CTG-n a kölök (tudja, hogy kell :lol: :lol: :lol: -bár úgy vettem észre, hogy az a kütyü nem tetszett neki, és azt akarta folyton lerúgni a hasamról), viszont kaptam egy pozitív gbs eredményt is, úgy hogy most irány a patika, és elkezdem benyakalni az antibigyót. Mindent a jó ügy érdekében!! :)

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Uxi
Nem bírja ki alvás nélkül estig? Vagy te nem bírod ? 8) Bence is ebben a cipőben jár, főleg, ha reggel bealszik. Én nem eröltetem, délben be kell mennie a szobába egy kicsit pihizni, de ha nem alszik el akkor így jártam. Este korábban lefektetem. :wink:
Eminek gratu! :D Gondolom nagy mérföldkő az életedben. :lol:

Fanetta
Nem rötyögtem. Mosolyogtam. Én is ilyen lökött lennék/leszek. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Mi ez a nagy pangás jányok????????? :shock: :shock: :shock:
Tessék vigyázni, mert egyre csak gyűlnek az igazolatlanok 8) 8) 8)

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Fanetta
Én itt vagyok. Látom elérted a bűvös határt...kibújhat a kislegény. :wink: Hogy állsz az előkészületekkel?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Fanetta,

nekem is ugyanilyen oromet okozott a babruhak kimosasa és tulajdonképpen most valt kézzelfoghatova, hogy nemsokara 5en leszunk! Mar csak az agynemuhuzatkat kell megtalalnom..., jovo héten 27 fok is lehet, akkor mosom a babakocsit, stb...
Voltam terhes jogan. NAGYON szuoer volt, megnéztem azt a szulootthont is, ahova a szulés utan a korhazbol rogton atvisznek minket, ha minden ok. Nagyon jol felszereltek a szobak, nyugi van, szoval tetszett.

Uxi,
nekem mindkét fiam 2,5 éves kora utan egyik naprol a masikra elhagyta a délutani alvast. Nalunk is az volt a szabaly, hogy ha nem alszik is, egy orat pihenni kell, fekve az agyban, egy konyvvel vagy valamivel. az esetek 50%ban elaludtak, amikor meg nem, akkor meg nem. Aztan ebbol baj lett, foleg a masodiknal, mert az oviban kotelezo volt aludni. HIaba szoltam, hogy én nem ragaszkodom az alvashoz, csak a pihenohoz. Aztan meg itt kurittyolt esténként a gyerek.

Fannyrol tudtok valamit??

Ez a hét nagyon suru volt, itt voltak a szuleim, a gyerekeknek még mindig tart a tavaszi szunet. Anyamék repulojét a vulkani hamu miatt naponta torolték. Viszont rengeteg mindent csinaltunk, megpucoltam az osszes ablakot, kifestettuk a furdoszobat, a kert végre apukamnak koszonhetoen gyonyoru, a gyerekeknek megvettem a nyari cuccokat, szandalt, stb, hogy ne kelljen késobb. A hétvégén pihenunk, ma moziban voltunk, holnap kalandpark, vasarnap pedig egy tanyara megyunk, ahol majd nyaron egy hétig taborozni fognak a sracok. A munkam jo részét is befejeztem, mar csak a jovo héten kell még sokat dolgozni, aztan majustol pihizek és varjuk a picit.
s.orsi
 
 


Fanny helyett Pannyt akartam irni
s.orsi
 
 


Orsi
Hú, de sok program. Gondolom, a vulkános cécót azért nem bántátok annyira. 8)
Jaj, de jó lesz új babákok a topikban. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi,

drukkolok nektek is! szolj, ha van valami konkrétum!!!!! Majd talan az uj hazban, nem???
s.orsi
 
 


Orsi
Drukkok jöhetnek augusztustól. :wink: Addig babaproject szünet. Muszáj vizsgaidőszakban szülnöm... :roll: Majd jövő ilyenkor én mosok babarucikat. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


FANETTTA????? Kettőben vagy egyben még? (na ezektől a kérdésektől mentem a falra pláne az utolsó héten..... :lol: )
A kiírt napon ültem a játszón a lányommal. Néztek rám az anyukák mint bornyú az új kapura h mi van nem szülök? Mondom de nem ám, én leszek a kivétel és a gyereket az érettségiére a hasamban viszem. Ez volt de. fél tízkor. du még elmentünk bevásárolni mert a dokim szerint nem sok esély van rá h az akkor már 4200 gr-os fiam egy héten belül kijöjjön úhogy felkészültem még egy hét kemény összezártságra. Este 8kor a kiskrapek úgy döntött most h megfőztem előre és tele a frigo h kimászik. Éjfélre túl is estünk még a fércelésen is.

Csütörtökön újabb kecó lesők jönnek. Reményhal. Előbb utóbb csak eladjuk. Vagynem. Jó lenne előbb. Bár most h beindult a játszótéri buli, tele a sok ismi kismamival nincs sok kedvem elköltözni de ha vevő van megyünk. Ha elmegyünk lehet h lesz még egy baba és ezért megéri. Majd kocsiba ülünk eztán h játszótéri bandázzunk!

Panny miatt sokszor benézek. kár h nem ír. Remélem azért megvan és talán már jól...jobban.

egcsi: miért is kell vizsgaidőszakban szülnöd? Én pont akkor nem akartam de a lányom is meg a fiam is arra időzített és ezért eltoltam a vizsgákat. Ígyí lett az 5 év egyetemből 7.

Anyum nagyon rosszul van......sokminden van otthon mostanság és nagyon elszomorít. De segíteni nem tudok. :cry: :cry: Borzasztó látni azoknak a szenvedését akiket annyira szeretünk. És borzasztó látni h már nem akarnak küzdeni. Talán ez a legrosszabb...ha feladják. :cry:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is, csak időmsemmi, nem férek a nethez.
De nem bánom, egész nap mászkálunk, kint vagyunk, ismerősökkel találkozunk. ezt vártam egész télen. :D

Samu megtanulta szopni az ujját, Beni meg két napi küzdelem után visszaállt az alvásra. A csatát elvesztette. :D
Végülis egy banális dolog oldotta meg, a második nap már csak kb 4-szer szökött ki, nem használt semmi, aztán mérgemben fogtam a cumisüvegét, és lespricceltem vízzel. A kezét és az arcát érte, nem sok, csak egy kicsi. Na erre rettenet megsértődött, és mondta, hogy többet ne spricceljem le.Nagyon kényes a kezére. :wink:
Modtan, nem fog előfordulni, ha nem mászik ki az ágyból.

Azóta szépen alszik, s ha felébred, akkor sem jön le, hanem, szól, hogy mehetek érte. :D :D

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Nono
Sajnálom anyukádat. :(
azért akarok vizsgaidőszakban szülni, mert itt vizsgaidőszakban nem vizsgáznak. Az a szünet. Az egész osztályzás dolgot letudják a féléven belül.
Hajrá lakáseladás! :wink:

Uxi
Mire képes egy kis víz. :D

Fanetta lehet a szülőszobán voksolt tegnap. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


sms-t nem kaptam, én megadtam a számom de nem írt rá h fog nekem küldeni ha meglesz a baba.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nem, nem, csak vírusos lett a gépünk, és ma reggelre hozták vissza!! Komolyan mondom, elvonási tüneteim kezdtek lenni!!!!

De eddig még egy kölköm sem maradt bent, az tény!!!!! Nem is értem, mire vár még Zéténykém!!! :shock: :shock: :shock:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Fanetta! micsoda rim az utolso mondatban! koltonek készultél?
s.orsi
 
 


jesszus fanetta, csak nehogy valóra váljon a viccnek szánt mondatom (ez lesz az első csemetéd aki kihúzza 40 hétig...). :roll:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


szerintem jo helyen van a kiskrapek Fanetta! ha 40 hét lesz, az ok. én speciel nem szeretnék hamarabb szulni. nem tudom Te hogy vagy vele?
s.orsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?