Új privát üzeneted érkezett!

Franci!
Egyébbként Ti most hogy is álltok?

Kép
Kép
maryka
 
 


Moti!
Egyedül voltál, vagy a gyerkőcökkel?

Kép
Kép
maryka
 
 


Kri, Maryka!
Privibe ment a nevem!

Beze!
Téged is felírtalak 20-ára! Tényleg! Ott vagy Kri mellett!!! :D
Aznap bent is vagyok!!!

Hogy állunk? Én inkább ülök!
A doktornő szerint a Closti nem használt. Ez van. Még talán egyet adag Clostit hajlandó vagyok lenyomni, aztán keresek egy jó helyett ahol talán teljes egészében foglalkoznak velem.

21-én megyek belgyógyászhoz, reggel csinálok egy tesztet. Ne kelljen 2* menni oda.
De én aznap vidéken vagyok… Bocsi. (persze csak akkor ha Gergő nem beteg)
franci
 
 

 
 

Maryka!
Fene a piribe :evil: :twisted:
Ez a "nincs privim" nagyon tetszett :lol: :lol: :lol:

Moti!
A szerszám asztalt a JatekNet.hu-n rendeltem. Ott a legolcsóbb.

Fiús anyukák!
Látom, minden kisfiú szereti a szerszámokat. Ezek szerint beléjük van építve. Mondjuk, az is kell hozzá, hogy egy férfi családtag kedvet csináljon hozzá. Nálunk inkább apukámé ez a szerep, de apa is fúrogat, szerelget néha.

Franci!
Nehogy azt hidd, hogy másnak nem hiányoztál! Örülök, hogy itt vagy. Most épp, hogy lecsúsztál a laptetűről, de mivel Marykának most a pirivel úgysem aktuális, így úgy is vehetjük, hogy a tied ez a laptető :wink:
Egyébként szerintem a lapaljára is ugyanolyan nagy szám kerülni, mint a tetejére :lol: Úgyhogy vegyük úgy, hogy az is szerencsét hoz :wink:

Annamari, Szilvi!
Ti ma merre bóklásztok?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Maryka,

Boldival voltam, Sebit megszoptattam előtte és itthonhagytam ANyukámmal, mert a mózeskosara BOldi ülésével együtt nem is fér be az autómba, a kagylóülést meg csak 3 hós kora után szeretném használni , hogy ne terheljem a gerincét.persze, ha muszáj lesz, használni fogom. :D
szegény SEbi tele van a tejpöttyökkel.ma felhívtam a dokinkat, azt mondta, nem gáz, majd elmúlik.remélem, így lesz, neki mindig igaza szokott lenni. :D
megnézem ezt a jateknetet, köszi a tippet.

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Nézd, mi is ilyenek voltunk, sőt ennél volt durvább is, s mindig fürdés utánra jöttek ki nagyon:
Kép
Ja, és én is azt "számolgattam", hogy fogunk elférni 5-en egy autóban, amig Pirinyót mózesben kell szállítani:roll:

Angie!
Vagyok...csak jövök-megyek, odatettem egy kis krumplis tésztát..most is csak ezt az oldalt "futottam" végig :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


...visszalapoztam..

Maryka :D
Nincs privid :lol: :lol: ez jó volt!

Kri!
Vonalzó szuper! Teccik :wink:

Franci!
Sajnálom! REmélem, hogy tényleg hamar jön a tesó! Bizz benne!! tudom nagyon rossz ez!

Boni!
Nehéz dolog nem meghallani a rosszat, s mégnehezebb nem magadra vetíteni, de soxor át kell élned azt is, hogy "kiérdemeld" az Ajándékot...persze, tudom, ... másnak miért nem kell, s másnak miért megy hipp-hopp, de - szerintem - mindenkinek van miért küzdenie, kinek ezért kinek azért..szóval NE KESEREDJ EL, BIZTOS MINDEN RENDBEN LESZ!!!
Mondom én, aki szintén szüntelenül parázik mindenen :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Hű csajok jól fel pörgött a topik :lol: :lol: :lol:

Köszi a vonalzó dicsiket :lol: :lol: :lol:

Franci kitartás, az a fránya gólya most már csak bekopogtat.

Boni, mennek a drukkok neked is +++++++++++++++++++++++++.

Beze, fej - fej mellett :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Maryka!
Megtaláltál! Bejelöltelek!
Kri! Visszaigazolás megtörtént!
Ha lesz időm a többiek is sorra kerülnek.

Megebédelek és megyek a Hisztigyuriért. Veszek Gergő sütit, mert nincs otthon és holnap reggel sírás lesz belőle, nem akarom apát kikészíteni. (Kinder Pardiso)
franci
 
 


Angie!
Délelőtt oviban voltunk, ma volt a nyílt nap, s délben jöttünk haza.
Reggel volt egy vitánk a T-home-mal, jöttek bekötni az optikai kábelt, s a falon akarták végig vezetni. Mondtam nekik, hogy nem, vezessék a falban, ahol a többi vezeték van. Mondták őnekik nincs ilyen a szerződésben, s elmentek. Reklamáció a T-home-ba. Délután mikor ide ültem, akkor csengetnek, hogy vissza jöttek, s megpróbálják akkor behúzni. Én tehetek róla, hogy a 40 m-es kábelük nem elég hosszú??? A lépcsőházi kábelszekrénytől, mi lakunk a legmesszebb, s próbáltak spórolni a a kábelen. De azért sikeresen behúzták, de még így se végeztek, hétfőn kötik be a modemet, meg a telefont is.
Nagyon jó kis szerszámos asztalt kap Szilárd. Nekünk is hasonló van, de mi a tesco-ba vettük, még 2,5 éve, Leventének hozta a Jézuska. Egy darabig játszott vele, aztán csak szétszórta az alkatrészeket. aztán felkerült a szekrény tetejére. Majd tavaly elővettük, akkor is sláger volt egy darabig. Aztán összevesztek rajta Rékával, így most megint a szekrény tetején van.

Franci!
Te jelöltél iwiw-en?????

Maryka!
Sajnálom pirikét, hogy megjött.

Kri!
Tovább i drukkok, s hamarosan kérünk zebrás tesztről képet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvi!
Himbilimbi kuki??? Nem fényképezted? Nálunk, ha Levente meztelenkedett, mindig fogdosta a kukiját, s mutatta, hogy nézd anya feláll. :lol: :lol: :lol: :lol:

A többit elfelejtettem, Lusta vagyok vissza nézni az előző oldalra. :oops: :oops: :oops: :oops:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ha valaki szeretne bejelölni iwiw-en, akkor szóljon :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Franci, aranyos vagy, de nem tesztelek 20-án, kizárt. Inkább majd Kriében gyönyörködök, aztán előbb-utóbb én is hozok nektek egy 2 csíkosat. :D

Boni, én igyekszem mindent úgy felfogni, hogy most már csak jó dolgok történhetnek, remélem, igazam lesz. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó pár embernek elküldtem priviben az elérhetőségemet, aki nem kapott, szóljon. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi Beze!
Be foglak jelölni :)

Kri!
kérek privit a neveddel :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka privi ment.

Beze, bejelöltelek :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Lányok, köszönöm, mindenkit visszajelöltem. EGytől egyig minden mama és baba gyönyörű!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze ismerősei között én is fennt.. BBnéPN :wink: :lol:

Szilvi hogy sikerült szülinap? :lol:

Angie éljen a munka utáni pihi :lol:

tesztelőknek+++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Garázdálkodtam az iwiwen.
Bejelölve:
Angie, Annamari, Beze, Boni, Szilvi.
franci
 
 


A monogramom: GK

Előbb kimarad. :oops:
franci
 
 


pizza hawaii
Kép

fogak! Kép

Pedikür ahogy a nagynénémtől láttam

Kép

akik jelöltek visszajelöltem.. :wink: :lol:
Franci ti merre laktok Bufdapesten?

nem kellene csajok egy talit szervezni? :lol:
Vendég
 


Boni!
Édes a kiskrapek!
Gergő engem fürdetni szokott.

Jelenleg Kőbányai vagyok.
És Te?

Tali jó ötlet!
franci
 
 


13.kerület :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Franci, mindjárt visszajelöllek.
Boni, hány foga van a tündéri kisfiatoknak? Nekünk tegnap előtt jött ki a 14.
A pedikűr és a pizza is csúcs!! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Boni!
Zsigából pedikűrös lesz :lol:

Én most egy kicsit megint parázok. Tegnap este lefekvés előtt pisilés után egy ici-pici és nagyon halvány rózsaszín nyákot törtem a wc papírral. Rendesen beijedtem, és utána 5 percenként mentem wc-re, ellenőrizni. Semmi nem jött többé sem a bugyira sem a papírral. Az utro felhelyezésénél is teljesen átlátszó színű volt a nyák. Alig bírtam elaludni, de aztán sikerült, és csak reggel mentem ki pisilni, és akkor sem és azóta sem volt semmi. Mi a szösz lehetett ez a rózsaszín. Lehet, hogy a szervezetem azt hiszi, hogy most kellen megjönnie :roll: Lényeg az, hogy jól beparáztatott, és szerintem a szerdai uh-ig marad is az ideg rajtam emiatt. Pedig már épp kezdtem elhinni, hogy itt baj már nem lehet. Miért is menne valami rendben a terhességeim körül!? Ja, és akkor még álmodtam is egy marhaságot, hogy wc-n csöpögött a vér. Utálom magam a paráért, de nem tudom sehogy sem leküzdeni....

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Boni!
Majdnem oda költöztünk. Aztán Apum tanácsára szétnéztem Kőbányán. És találtunk egy jobb lakást. :roll:

Beze! :lol:

Ilyenkor mit csinálnak a gyerekeitek. Az én fiam mellett nem lehetne internetezni, csak a munkahelyemen van ennyi időm.
Gergő jönne az ölembe és követelné a Marcipán Cicát.
franci
 
 


Angie!
Én megértem a parádat. A következő terhességemnél én 38 hétig fogok aggódni. Utána már nem koraszülött.
franci
 
 


Sziasztok!
Angie!
Megértelek, de próbálj nyugodt maradni :)

Beze! Köszi :oops: Te is nagyon szép vagy , nekem a manyecskés kép nagyon-nagyon tetszik :)

Boni!
Édes kicsi fiad van! Mennyi foga van

SZILÁRDNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka, köszi, nagyon aranyos vagy! :oops:

Franci, reggeli után kb 10 percet eljátszik egyedül az utazóágyban a nappaliban, ilyenkor meg már fent alszik.

Angie, gyönyörű helyeken jártatok! A rózsaszín miatt próbálj meg nem aggódni, biztosan minden rendben van, esetleg a magad megnyugtatására kérj egy uh-t. Tuti nem vér, nekem néha narancssárga valami jött Lexivel, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget.
Szilárdnak boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Maryka, Gyurikának hány foga van?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


SZILÁRDNAK SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!


Beze!
Ügyes a lányod! Vagy az én fiam van elkényeztetve.. :oops:
franci
 
 


Angie nekme is volt rózsaszínes..Utro mellett előfordulhat. pihizzél! dolgoznod muszáj?nem tudsz táppénzre menni kicsit?
Vendég
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket!
Az oviban már megvolt az ünneplés. Csináltam egy fincsi mascarpones, tejszínes málnás tortát, vittem pár lufit, és a kis csoportocska megünnepelte ebéd után Szilárdot. Férjem beszélt az óvonénivel, és azt mondta, hogy képet is csináltak, és hogy Szilárd egész nap izgatott volt. Egyem meg a kicsi szívét :)

Boni!
De miért lehet ilyen az utro-tól?
Nem igazán tudok táppénzre menni. Múlt héten egyébként nem dolgoztam. De nem fáradok el a munkában, ülök egész nap, alig megyek ki az irodából. Otthon is ezt tenném, maximum egy kicsit jobban hátradölve. Kocsi behozza és hazaviszi a fenekemet, így sokat nem terhelem a testemet. Bízom benne, hogy csak nem lesz gond. Még mindig semmi pecsételés!!!

Annamari!
Milyen volt az oviban Rékának! Ő mikor is kezdi rendesen?
Ismerős ez a szolgáltatói hozzáállás :( De inkább nem kommentálom, hiszen a saját munkáltatómat szidnám :wink: :lol:
Ma is oviban vagytok?
Epikével mi van a szeptemberi topikotokból? Megcsinálták neki már az amniót? Megtennéd, hogy szolsz, ha van eredménye, mert nem tudom azt a topikot is követni, viszont érdekel, hogy mi van vele.

Tali: Én benne vagyok, csak legyen egy kicsit jobb idő, mert reggelente a hőmérő még mindig 10 fog alatt mutat. Talán május vége :?: Ha más is benne van! Csinálhatnánk egy állatkerti sétát is.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Angie, Szilárdnak nagyon boldog szülinapot.

Boni, édes Zsiga :lol: :lol: :lol:

Maryka, privi ment.

Angie, próbálj szép dolgokra gondolni. Soron kívűl nem tudsz uh-ra menni?

Tali, én is benne vagyok csak tényleg legyen jobb idő. Állatkert jó ötlet.

Zsombinak 16 foga van, már egy jó ideje :lol: :lol: :lol:
Ő is nagyon ügyes gyerek, reggel az ágyában vagy fél órát eljátszik ébredés után, így van időm felébredni :wink: Most ő is alszik. Ilyenkor tudok főzni, takarításban olyat véghez vinni amit ha itt van nem, no meg csetelni veletek :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!
Kri! megvan!!! :)

Beze!
nekünk még csak 8 fogunk van, de olyan az ínye végig mint aMagas Tátra, szóval, lehet ezért nem alszunk túl jól már lassan egy hete.

A taliban én is benne vagyok és az állatkert tényleg nagyon jó ötlet! :)

Franci!
Dehogy van elkényeztetve, csak igényli a társaságot. gyurus ha talál valami jó játékot néha egy fél órát is eljátszik, ha meg olyanja van egész nap rajtam lóg :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Boni!
megvagy! :lol:

Angie, Nmaria, Szilvia!
Ha elküldenétek a neveteket priviben, szeretnélek Titeket is megkukkantani!

Egyébbként, érdekes, hogy most így a "fedőnevekhez" arcot is tudok társítani :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Szilárdnak nagyon boldog szülinapot!!!


Én is garázdálkodom az iwiw-en, de nem tudom a neveteket :oops: :oops: :oops: Ha minden igaz Annamarit, Francit és Angit megtaláltam, de egyelőre nem merem bejelölni...

Most megyek Petráért, később jövök.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Engem ne hagyjatok ki, nekem is jöhetnek nevek üziben...

Boni, Angie és Annamari már ismerősöm, engem megtaláltok náluk KDA névvel...

Boni,
ez a baleset nem hangzik túl jól...remélem minden rendben lesz...egyébként rohadt fájdalmasak ezek a sérülések...
Zsiga édes...

Angyalka,
nem enged vonalzót berakni :cry: pedig úgy szeretnék :(
Hát persze, hogy aggódom...

Panny,
minden elismerésem a Tiéd...NEVER GIVE UP!!!
Én is így gondolom...aztán majd fentről segítenek...

Nálunk is 10 éves évforduló lesz májusban :lol: :oops:
Hú, de öreg vagyok :lol: :lol: :lol: :oops:

Egyébként minden rendben velünk, túl az oltásokon...Gabinak kezd jönni az utolsó 4-es fogat, aztán meglesz a 20 fogacska...remélem ezt megússzuk antibogyó nélkül...nyomatom neki az anyatejet :lol: kettőt etetek :oops:
Ma hajnalban már nem feküdtem vissza, mert Apa is korán ment és 9-ig dolgozik, valami rendezvény van...aztán imádja a rendet és tisztaságot, úgyhogy ma meg sem álltam...2 mosás, teregetés, ebédfőzés...fürdőtakarítás, ágyneműhuzatolás, porszívózás, mosogatás...most a kölykök szunyálnak, várom, hogy keljenek és folytathassam...ilyen kis helyen nem lehet alvásidőben mást csinálni...még van feladat...portörlés, felmosás, szőnyegporolás, viráglocsolás...délután kutyasétáltatás 2 gyerekkel...na ez izgi lesz, aztán csak a fürdetés...ráadásul vendégek is jönnek alvás után...na süti már nem lesz időm :cry:

Holnap utazunk a szülőkhöz, mert Apa úgyis "házazik"...este hazajövünk, utálok máshol aludni... :oops: itthon az igazi...

Drukkolok mindenkinek a csíkosodáshoz...lehet mégis gyártok pár palacsintát...arra csaknem ébrednek fel...

Jó hétvégét mindenkinek! Pussz: Danyu
Ja...a találka nekem nem jó...kicsit messze van, de az állatkertbe én is mennék... :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Sziasztok!

Engem ne hagyjatok ki, nekem is jöhetnek nevek üziben...

Boni, Angie és Annamari már ismerősöm, engem megtaláltok náluk KDA névvel...

Boni,
ez a baleset nem hangzik túl jól...remélem minden rendben lesz...egyébként rohadt fájdalmasak ezek a sérülések...
Zsiga édes...

Angyalka,
nem enged vonalzót berakni :cry: pedig úgy szeretnék :(
Hát persze, hogy aggódom...

Panny,
minden elismerésem a Tiéd...NEVER GIVE UP!!!
Én is így gondolom...aztán majd fentről segítenek...

Nálunk is 10 éves évforduló lesz májusban :lol: :oops:
Hú, de öreg vagyok :lol: :lol: :lol: :oops:

Egyébként minden rendben velünk, túl az oltásokon...Gabinak kezd jönni az utolsó 4-es fogat, aztán meglesz a 20 fogacska...remélem ezt megússzuk antibogyó nélkül...nyomatom neki az anyatejet :lol: kettőt etetek :oops:
Ma hajnalban már nem feküdtem vissza, mert Apa is korán ment és 9-ig dolgozik, valami rendezvény van...aztán imádja a rendet és tisztaságot, úgyhogy ma meg sem álltam...2 mosás, teregetés, ebédfőzés...fürdőtakarítás, ágyneműhuzatolás, porszívózás, mosogatás...most a kölykök szunyálnak, várom, hogy keljenek és folytathassam...ilyen kis helyen nem lehet alvásidőben mást csinálni...még van feladat...portörlés, felmosás, szőnyegporolás, viráglocsolás...délután kutyasétáltatás 2 gyerekkel...na ez izgi lesz, aztán csak a fürdetés...ráadásul vendégek is jönnek alvás után...na süti már nem lesz időm :cry:

Holnap utazunk a szülőkhöz, mert Apa úgyis "házazik"...este hazajövünk, utálok máshol aludni... :oops: itthon az igazi...

Drukkolok mindenkinek a csíkosodáshoz...lehet mégis gyártok pár palacsintát...arra csaknem ébrednek fel...

Jó hétvégét mindenkinek! Pussz: Danyu
Ja...a találka nekem nem jó...kicsit messze van, de az állatkertbe én is mennék... :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Sziasztok!!!!!!

Angie!
Szilárdnak Hepí börszdéj!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Kép
Nagyon fini tortát csináltál. Én is megkóstoltam volna. Te sütötted???
Rékának tetszik az ovi, nem kar hazajönni. Az óvónővel úgy beszéltük meg, hogy májustól megy.
Tegnap este nem bújtatok össze apával? :wink: :wink: :wink: múltkor nekem is volt egy kis barna trutyi utána, de azóta se. Reggel már én is gondolkodtam át kéne mennem uh-ra, mert nincs hányingerem, s már hétfő óta nem hánytam. Tudom örülnöm kéne, de engem aggaszt. :roll: :roll: :roll: :roll: Olyan messze van még a 27-e.
Tudom, hogy nem akarsz a t-home-ról rosszat mondani, csak gondoltam elpanaszkodom neked. De milyen érdekes, megtudták oldani, hogy a falban elvezetik.

Kri!
Bejelöltelek!!!!!!!

Maryka!
Bezénél és Krinél is ott vagyok. PA Körmend.

Boni!
Ti aztán rendesen megkevertétek a géneket Zsigában, tiszta vegyes gyerek. Nagyon édes. És talán apa lábát pedikürözi??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: gondolom nem a tiéd. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Teri!
Jelölj be nyugodtan!!!!!!!

Danyu!
Te aztán nem vagy semmi. Ennyi házi munka??? és egy nap??? minden elismerésem a tiéd.
Már múltkor kérdeztem, hogy mikor van Gabó szülinapja??? Gondolom nem vetted észre. :oops: :oops:

Én ma kalácsot sütöttem. Szerdán kakaós kalács volt az oviban, s Levente mondta, hogy csináljak neki. Ilyet csináltam, de olyan az íze, mint az ovisnak: http://www.nosalty.hu/gyors_kakaos_kalacs_recept_7424 csak én püspökkenyér formában sütöttem.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Maryka!
Visszajelöltelek. Majd később megnézem a képeket, csak Réka felébredt, s indulunk a Penny-be.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Igen, én csináltam, most másodszor, mert szerintem finom lett, és könnyű, amit a gyerekek is szeretnek. Mondjuk, most a piskótát anyuval süttettem meg, mert este nem lett volna arra még energiám, hogy piskótát süssek. A krémet csináltam én, és állítottam össze. De anyukám piskótája pont olyan mint az övé, hisz tőle tanultam :lol: :lol:
Tök jó, hogy ennyire szereti Réka az ovit.
Ja, és NEM voltunk együtt apával. Ki van zárva ilyen előzmények mellett a keksz. Talán, ha már túl vagyok a 13-14 héten.

Mi télen leszünk 10 évesek :)

Danyu!
Légyszi gyere hozzám is, mert én a holnapi bulira nem leszek képes kitakarítani. Apa pórszívózik, és anyu reggel átjön, és kitakarítja a wc-fürdőket. Ma mondtam neki, hogy volt tegnap rózsaszín, és azt mondta, hogy nehogy bármit is merjek csinálni. Tegnap a húsokat bepácoltam, anyu főzi a husilevest, és majd holnap megcsináljuk a köreteket, salikat. Utótakarítást, meg a férjem és a mosogatógép elvégzil. Jó kis király életem lett hirtelen :wink:

Ma megyek régi barátnőkkel találkozni. Ezek is pont mára szervezték, és tiszta lelkiismeretfurtalásom van, hogy a fiam szülinapján lelépek, de majd igyekszem haza hozzá. Megiszok egy kapucsinót velük, aztán futok haza.

Mindenkinek jó hétvégét!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Danyuci, Pruci, elküldtem a nevem priviben, tegnap kimaradt, bocsánat. :oops:

Annamari, jól néz ki a recept, ilyet én is ettem volna.... :oops: A pocilakóval tuti semmi gond, én Lexivel 14 hétig hánytam, utána elvágták. Te pedig már 16 hetes is elmúltál.

Angie, fénypost ha marad, küldesz tortát? :oops: :lol:

Danyuci, ennyi mindent én még egy gyerek mellett se csináltam, nemhogy 2 mellett. :oops: Minden elismerésem!

Franci, egyetértek Marykával. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Isten éltesse Szilárdot!!!!!!

képzeljétek, reggel óta majd meghalok, kijött a hólyaghurutom nekem is.már megittam 5 liter teát és vizet, és csak egyre rosszabb.....ráz a hideg is, és annyira fáj, mint szülésnél a kitolás, komolyan.....most hívtam a dokinőt, azt mondta, bevehetem a monuralt, vagy ha az nme használ, akkor augmentin.csak honnan szerezzek.......ráaádásul húst kéne pácolnom, holnap tartjuk Boldi szülinapját, és 15en leszünk összesen, de jelenleg folyamatosan a wcn ülök, mert nem érdemes felállnom, állandóan pisilek.és még sem jobb....küldjetek gyógyító energiákat légyszi!!! :D

nem tudtam részletesen visszaolvasni, de mindenkinek szép hétvégét kívánok!!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti, te szegény, hát nagyon nem irigyellek! Ha nem vagy penicillin-érzékeny, akkor beveheted az augmentint. Szerintem menj ügyeletre, és írasd fel valamelyiket, nem szenvedj olyan sokáig, mint én! Gyógyenergiák express mennek gyógypuszikkal együtt!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Moti!
Én küldök gyógyító energiákat!!!!! Jaj szegény. :( :( :(
Kép

Angie!
Akkor receptet kérek a tortához!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Bár nekem is van nagyon egyszerű, s finom piskóta receptem: 7 tojás, 6 kanál kr.cukor, 6 kanál liszt, 1 cs. sütőpor. Sárgáját habosra keverem a cukorral, majd bele a liszt, sütőpor, s a felvert tojásfehérje. Kerek tortaformához ezt szoktam sütni.

Kellett nekem emlegetnem, hogy nem hányok. Az előbb jött vissza a vacsi.

Beze!
Én mindkét terhességemet végig hánytam, s mikor legutóbb már nem nem hánytam, akkor már nem is volt szívhangja a manónak. Ezért aggódtam. De most egy kicsit megnyugodtam.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Moti!
Mennek a gyógypuszik ezerrel és holnapra kitartást! :)

Jó éjt mindenkinek és szép hétvégét! :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Na most vagyok...

Boni! ti tnyleg jól összeraktátok ezt a gyereket! Nem semmi a hasonlóság... A pedikűrös kép pedig haláli! Nagyon tetszik!!!

Angi! Nagyon klassz ez a szerelőasztal! Perta is imád bütykölni, de hát azéárt ő mégiscsak lány... Azért nem semmi h Szilárd ilyen tájékozott. Nagyon ügyes! Ne parázz! MInden rendben lesz!!! Máshogy nem is lehetne! Recept jöhet!!!

Szilvi! Marcus nagyon ügyes! csak így tovább! Ezután biztos pikkpakkra szobatiszta lesz! párodnak boldog szülinapot!

Maryka! Hogy vagy azóta? Fránya piri! Na majd a köv hónap! Fodrászhoz már vagy 3 hónapja készülök... :oops:

Kri! Hajrá!

Franci! Basszus! És ilyenkor mit mond a doki? Vagy nem mindig használ a closti? Petra mellett se nagyon lehet netezni.

Annamari! Jó fel a T-com... De az a lényeg h mégiscsak meg tudták oldani ezt a fergetegesen nagy problémát... A hányás álítólag a 16. hét után eltűnik. Na nekem, a 42. hét végén szűnt meg... Az jó h így tetszik Rékának az ovi! juj de guszta ez a kalács! Sztem meg is fogom csinálni...
Én ilyet csináltam a héten: http://andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=32401514
De az a baj ezzel h nagyon jártam rá... :oops: :oops: :oops:

Moti! Szegényke! gyógyulj meg minél hamarabb!
Boldinak nagyon boldog szülinapot!!!

Köszi a neveket! Este garázdálkodok majd, most megyünk B.csabára piacolni...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
A nevemet elküldtem Terinek és Danyunak privibe. Aki kimaradt eddig az szóljon és pótolom.

Danyu!
Nem vagy semmi! Minden elismerésem! Irigyellek, hogy ilyen ügyes vagy!

Angie!
Milyen volt a barátnős tali? Jól sikerült?
A takarítást hagyd másra.

Moti!
Mielőbbi gyógyulást!
Boldinak Boldog Születésnapot!

Annamari!
Nincs semmi baj a babóval! Nem kell mindig hányni…

Teri!
Mi jót vettetek a piacon?

Ma délelőtt szétszedtük a pelenkázó asztalt. Úgy se kell az mostanában. Gergő lelkesen szerelt Apával. Mikor szétszedték megkérdezte: „Mikor lesz új pelenkázó asztalom Nekem meg a Kishúgomnak?”
Még jó hogy nem láttam a Gergőt, csak hallottam. Különben tuti elbőgöm magam.
franci
 
 


Sziasztok!

Moti, mennek a gyógypuszik.

Franci, ne add fel.++++++++++++++++++++++++++++++

Tegnap éjjel jó párszor azt hittem megfulladok úgy köhögtem. Így reggel mentünk az ügyeletre. Emiatt csináltam egy tesztet de még mindig negatív, piri meg sehol. Aztán mondtam a dokinak mi a helyzet ezért nem is írt fel antibiotikumot, csak természetes gyógyszereket. Remélem ezek majd használnak.
Hát kezdem azt hinni, hogy más probléma lehet, hogy piri nem jött meg. :cry: Egyszer már volt ilyen, akkor 3 hónapig semmi, mondjuk azt megelőzően volt az autóbalesetem ami elég nagy sokk volt. Most viszont semmi, tök jól érzem magam, mi lehet akkor...

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?