Új privát üzeneted érkezett!

Na igyekezetemben még a nevedet is elirtam. Kép Bocsi..

Nicol

Kép
nicol
 
 


Tündi30!

Nagyon szépen köszönöm a táblázatot mostmár tökéletesen müködik!!!!!!
Igen a 7cn az ma van!!
Tegnap voltam az orvosomnál és ezt is elmeséltem.
Azt mondta hogy várjuk ki ezt és a következő ciklust mármint csak a táblázat miatt!!
Pont tegnap gondolkodtam el hogy mi pont az első cn. napokat szoktuk kihagyni mert nagyon szoktam vérezni és ilyenkor még magamat is el kell tudni viselni!!!
Lehet hogy változtatni kellene ezen??!!
Ja és semilyen gyulladást nem talált! Mert először arra gondoltam.
Zsófi
zsófi76
 
 


Szia Nicol,
koszi a biztatast, igazabol nem szeretnek pofara esni, igy ez a tulelesi technikam. De azert en lennek a legboldogabb, ha hamarosan en is a tiedhez hasonlo tesztet tudnek mutogatni!
Mindenesetre gondolom te is emlekszel meg az erzesre, amikor a bizonytalansag es a tehetetlenseg szomoritott el teged is!

Ez persze nem azt jelenti, hogy nem teszek meg mindent az ugy erdekeben!

Vanda
vanda72
 
 

 
 

TündiKép
Köszönöm, én is remélem, és remélem hogy tud segíteni a problémámon.

Lányok!
Mit szólnátok hozzá, ha mi is csinálnánk egy olyan táblicskut, mint amilyen a másik topicban is van, így legalább tudnánk követni egymástKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Vanda!

Nekem azt hiszem szerencsém volt, hiszen ez a 2. probálkozós hónapunk volt. De én is aggódos vagyok, úgyhogy ha az első 3 hónapban nem jött volna össze, biztosan rémeket láttam volna, és aggodtam volna ezer dolog miatt. Némileg az elmúlt másfél hét így is aggódással telt, de talán holnap ha meglesz az eredmény egy időre megnyugszom.
Sok sikert!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Móni!
Én szívesen megcsinálom, csak segítsetek, hogy mi szerepeljen benne.

Judyt
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda!
Én is hasonlóan érzek. Tudod erről már többször beszélgettünk.
Most sem vagyok valami jó passzban.
Már előre izgulok, mert holnap kell megjönnie.
Csak bizakodom, hátha nem.
De mi már csak ilyen lelkisek vagyunk.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép
Egyszerű. A nevek és mindegyik mellett egy zebra, vagy egy baba Kép
Aztán már is nevezzük a topikot "...babásai"-raKép!
Így mindenkinek jó lenne azt hiszemKép!
Amúgy less át a "ma megint megjött"-be. Ott Minyu csinálta a táblát és tök jó!
Pusza, szép délutánt mindenkinek!
Stella Kép

Kép
stella9
 
 


Judyt!

Nagyon szorítok, hogy holnap ne jöjjön meg!! Olyan jó lenne. Kijár már neked is egy babó.
Kép
Nicol

Kép
nicol
 
 


Judyt!
Elő az optimizmussalKép!
Szurkolok nagyon, hogy ne jöjjön meg jó sokáig!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt!
Szerintem a nevek, hogy mióta bróbálkozunk, ki hova valósi, és van-e már gyerek.
Különben én is nagyon szurkolok, hogy még 9 hónapig ne jöjjön meg.Kép

Móni

Kép
móni23
 
 


Nicol

Remélem neked tényleg sikerül megúsznod a további aggódástKép Nekem nem ment. Minden korszaknak megvolt a maga izgalma.
A babacsinálós korszaknak egyértelmű az oka, utána, hogy lesz-e kétcsíkos teszt, utána, hogy a doki is megerősíti-e ezt, majd, hogy látható-e már az UH-on a baba, jó helyen van-e, nem-e üres a petezsák, aztán az első 12 hétben nehogy ne maradjon meg a baba("szerencsére" csupa rémtörténetet olvastam ekkortájt), a 12.hetes UH előtt, hogy mi van, ha megállt a kisszíve( az egyik barátnőm babájával pont ekkor történt meg), aztán, hogy jó legyen a tarkóredője, aztán az AFP, aztán a genetikai UH, közben ismét nehogy megálljon a kicsi szíve, aztán miért nem mozog már, most következik a "jajj, csak nehogy korábban szülessen meg", és még nincs vége a 9 hónapnak, és még nem beszéltem egyéb apró félelmeimről,pl. fertőzések, hüvelybacik, sok tüsszentés miatti méhszájkinyílás. Folytatni se akarom...
Számomra a legnagyobb boldogság ez a 9 hónap, de a legeslegnagyobb aggódás is. Irigylem azokat, akiket ez a túlzott aggodalom elkerülKép
Babus

Kép
babus2005
 
 



Köszönöm a szurkolást, majd írok, hogy mi a helyzet.

Stella!
Láttam már azt a táblázatot.
Ha mindendi megadja az adatokat, akkor megcsinálom szívesen.


Ha akartok táblázatot akkor írjátok meg a következő adatokat.
Név, lakhely, életkor, mióta próbálkoztok, hanyadik ciklusnapban jártok.

Holnap meg is csinálom....
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit

Megy a drukk!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Na most jól megvigasztaltál! Mostmár én aggodni fogok mindenen. Bár valószínűleg a rémtörténeteid nélkül is aggodtam volna. De az a fő egyenlőre hogy már van valami jele a babónak. Ha már így írtad a tarkóredőt, elárulod hogy mi az és milyen ha jó? Én kicsit felkészületlen vagyok ilyen téren. Valószínűleg azért gondoltam, hogy kevesebbet fogok aggodni, mert amint látod van egy pár dolog amiről nem is tudok.

Nicol

Kép
nicol
 
 


JuditKép
Köszönöm, ha megycsinálod.
23 éves vagyok, 2003 novembere óta próbálkozunk, ma vagyok a 25. cn-on, és talán már mondhatjuk, hogy budapest a lakhelyem, de azért még keszthelyinek vallom magam.

Én is nagyon drukkolok!!!!

Móni

Kép
móni23
 
 


Judit!
30 éves vagyok, dunakeszi lakos, 2004 júniusa óta próbálkozunk, ma vagyok a 12. cn-en. És már van egy fiam, Peti.Kép

Köszi, ha megcsinálod a táblát! És megy a drukk ezerrel!Kép

Timi
szabotimi
 
 


Jajj, Nicol, véletlenül se rémtörténetnek szántam. Ezer bocsi. Csak arra fel írtam, hogy számomra minden dolog, amin már túl voltam, egy következő aggodalmat szült. Megnyugodtam valamin, 2 nap eufórikus boldogság követte, aztán pánikoltam a következő dolgon. Ha épp nem volt min, akkor kombináltam magamnak valamit. Aztán rájöttem, ez már egész életemben így lesz. Az anyák már csak aggódnak a gyermekeikért, ki kevésbé, ki jobban, ki kórosan(lásd énKép). Amíg nem születik meg azért, miután megszületett azért, sőt, bizonyára még 20 éves korában is így lesz. Ennek (nálam) sose lesz végeKép

Tudod mit, továbbra se tudj dolgokról, ne ess abba a hibába mint én. Sokkal jobban fogod élvezni ezt a 9 hónapot, ha nem úgy éled meg, mint énKép
Én, ha valahová odaírták, hogy kismamák ne olvassák el, csak azért is elolvastam. Ha kinyitottam egy könyvet, vagy egy Kismama újságot, tuti hogy olyan dolgon akadt meg a szemem, amin nem kellett volna, mégis elolvastam, én hülye. Plussz még foglalkozási ártalom is, hogy értek egy 's máshoz, így teljes a pánikKép

A tarkóredő egyébként 1-3 mm között jóKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ja, és, hogy mi a tarkóredő? Ha a baba nyaki redője vastagabb az átlagnál, akkor az bajt sejtetKép Csak sejtetKép

Babus

Kép
babus2005
 
 



Gyorsan összehoztam egy kis táblázatot.
Remélem nem baj, hogy a neveteket beírtam,
majd adjátok meg a többi adatot is, ha szeretnétek.
Ha nem akartok a táblázatban szerepelni akkor szóljatok.

Íme:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Én nem tudom, hogy benne legyek-e a táblázatban. Mármint nem azért, mert nem szimpi, csak mert kicsit bonyolult, nekem már nem is ciklusnapot kéne beírni, hanem heteket+napokat. A másik topikban is úgy tudom, hogy csak a 12.hétig írják be a lányokat.
De nekem mindegy. Én szívesen maradok táblázaton kívüli hozzászóló is.
De mihelyst kiürült ez a topik és átnevezzük "babaprojekt előtt állók...babásai"-ra, szívesen beállok az élreKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Kicsit nem figyelek ide, és úgy belendültök itt, de ez tök jó Kép

Judyt
Én is köszi, hogy megcsinálod a táblázatot Kép Kérlek, egészíts ki engem a következőkkel: babagyártás kezdete: 2004. július, és ma 18.CN. Megjegyzés: 2,5 hét múlva hozok egy csíkos tesztet Kép aha, csak szeretném... Kép
Amúgy mi itt nem azt szoktuk írni, hogy "holnap kell megjönnie", hanem azt, hogy "holnap kell NEM megjönnie" Kép Ugye érzed a különbséget? Kép A különbség a remény és a bizakodás Kép

Vanda
Legyél te is egy picit derűlátóbb, szeretnék látni a következő üzenetedben egy kis mosolykát, oké? Kép Szeretünk és neked is szorítunk, ezt ne felejtsd el! Kép

Babus Kép
Tényleg olyan volt, mint egy rémtörténet Kép De nem tudsz nem aggódni, ha egyszer ilyen vagy Kép

Zsófi
Nagyon örülök, hogy végre műxik a grafikonod! Kép Az első ciklusnapokat mi is kihagyjuk (természetesen), de ha ilyen magas a hőd az elején, akkor talán a vérzés elmúlása után érdemes lenne próbálkozni. Vagy ha ebben a hónapban nem jön össze, akkor kíváncsi leszek a következő hőgörbédre, hogy akkor is ilyen magas lesz-e az első napokban.

Stella Kép
Nem vagyunk mi telhetetlenek, hogy 2 táblázatban is benne vagyunk? Kép

Lassan ideje hazamennem, várj a férjecském Kép
Puszi, holnap

Tündi
Vendég
 


JudytKép
Név, lakhely, kor stimmel. 2004. február óta, 17. cn van ma!
KösziKép

TündiKép
Nem vagyunk telhetetlenek! Te ikreket szeretnél és én sem bánnám, ha többen lennének a pocakomban! Több gyerkőchöz több tábla kell Kép!

BabusKép
szerintem nyugodtan beírhatnánk neked a cn helyett a 21+5-öt, nem? De ha nem akarod nem muszájKép!

Pusza mindenkinek:
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok lanyok!
Kozben hirtelen oktober lett... Nagyon szep es kellemes meglepetesekben gazdag honapot kivanok mindenkinek!!!

Tundi: Ime a mosolygos Kép de nagyon koszonom a biztatast, remelem, hogy tenyleg lesz hamarosan nekem is zebracsikom!!!!

Judyt,
Amit beirtal eddig tokeletes. 2004 szeptember ota megy a probagyartas, tegnap volt a 16cn-om (mivel tegnap kezdted a tablazatot). Sajnos meg nincs babank. Nagyon-nagyon-nagyon drukkolok a mai napra es koszi, hogy megcsinalod a tablazatunkat!

Mindenki oruljon, PENTEK van!!!!!!!!!!!

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól. A vizeletvizsgálat eredménye is pozitív.Kép Kép Kép
Csinált ma vizelet vér vizsgálatot és EKG-t is.
21-én mehetek az első UH-ra, már alig várom.

Judyt!
Szuper a tábla. Édi a zebra is köszi. A babagyártás kezdete: 2004.Szeptember.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol

Mégegyszer gratula, fantasztikus! Kép Jó érzés lehet az első zebrásnak lenni a topikban Kép

Stella
Ez tetszik: több gyerkőchöz több tábla kell Kép Te, észrevetted, hogy mostanság aki ide belép az gyorsan zebrás lesz? Mi meg itt maradunk parlagon Kép Lehet, valamit nem jól csinálunk? Talán kihagyok 1 hónapot a babanetből aztán visszajövök ....... áááááá, azt nem bírnám ki Kép

Na lányok, nekem ebben a hónapban biológiai csoda lenne ha teherbe esnék: még mindig semmi jele tüszőrepinek. Teljesen kész vagyok Kép
Már a péntek se vígasztal, úgyis itt esz a fene este 6-ig biztos Kép Tiszta depi vagyok ma, de gáz.

Tündi
Vendég
 


TündiKép
nekem is feltünt, hogy jönnek a lányok és zebrásodnak, de ennek csak örülni kell, hiszen ők a jó példa elöttünk!
Mi sem maradunk itt sokáig, legalábbis remélem!
Nálam sincs még jele a tüszőrepinek, bár tegnap megjelent a semmi mással össze nem téveszthető állagú és mennyiségű nyák, de a hőm még mindig ugyanannyi, mint volt! Próbálj megnyugodni, biztosan nincsen semmi baj. Ugy látszik ez a kicsi James Bondok hónapja lesz, mert annyira titokban akarják tartani magukat, hogy minden jelet eltüntetnek Kép!
Ne add fel! Szeressétek egymást éjjen-nappal, de kétnaponta kicsit jobban, aztán gyertya, aztán zebra! Rend a lelke mindennek!
És nálam még mindig dúl az optimizmus, egy jó adag jókedvvel fűszerezve!
És nehogy itthagyj minket!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

NicolKép
Mégegyszer nagyon gratulálok, hogy hogy csak ilyen későn mész az első uh-ra? Én már annyira kíváncsi lennék, bár igaz, hogy ilyenkor még nem sok minden látszik.

Tündi, Stella
Előbb, utóbb a mi nevünk előtt is megjelenik a zebra, de azért remélem, hogy az előbb leszKép
Kívánom nektek, hogy mihamarabb egy ilyen gyönyörű baba lenyen a pocitokban:
Kép

Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi!
Ok. Ma kell NEM megjönnie.
Eddig még minden ok.
Az ikrekkel kapcsolatban ne legyen gondod a tábla miatt, mert két babucit is
be tudok tenni a táblázatba.

Nicol!
Mégegyszer gratulálok. Vigyázz magatokra.
Várjuk majd továbbra is a fejleményeket veletek kapcsolatban.

Stella!
Remélem én sem maradok itt sokáig, mert amint látod a táblából,
elég régóta várok a sikerre.

Íme itt van a táblázat:


Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!
Október 18.-án megyek a BMC-be dokihoz, remélem sikerül végre előre lépnünk.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok lányok!

Megvolt az UH. Szomorú vagyok az eredményektől:-( Nincs petesejt:-(:-(:-( Annyira csalódott voltam amikor a doki megmondta, hogy alig tudtam visszatartani magamat nehogy elsírjam magamat a doki előtt. De amikor kijöttem és a bejáratnál megláttam, hogy két fiatal csitri nagy pocakkal (meg egyszál papucsban-nuku zokni!)már valószínűleg a második cigit szívja (mert amikor kb. 3/4 órája arra mentem, akkor is ott cigiztek)- nem bírtam tovább és elsírtam magam. Biztos hülyének néztek a szembe jövők. De a rohadt életbe is, az ilyen felelőtlen nőknek miért van és nekem miért nem jön össze??:-(
Depi vagyok meg szomi is:-( A párom még nem is tudja a rossz hírt, de biztos ő is le lesz törve. És az még szarabb érzés..:-(

Na, megint csak panaszkodom:-( Bocsika! De ti ismeritek sajnos, hogy milyen érzés ez.

A táblázatba engem is bevennétek?:-) Győrben lakunk, 2004. júniustól próbálkozunk és ma van a 10.cn-om. Köszi:-)

Volt valamelyikőtöknek ilyen problémája? Mármint, hogy nincs peteérése? Kedden kell mennem hormonszintvizsgálatra és majd akkor fog felírni valami (v.sz. hormon-)bogyót a doki, amit akkor kell majd kezdenem szedni, amikor megjött a menzim. Valakinek ismerős ez a probléma?:-)

Mától fogom szedni az Elevit-et is. Vitaminból sosem elég, meg főleg azért, mert tegnap kutakodtam egy kicsit itt a neten és sok érdekességet találtam a baba-témával kapcsolatban. Többek között azt, hogy kísérletek bizonyították (Dr. Czeizel Endre írta) a magzatvédő vitamint szedők között nagyobb volt a teherbeesők aránya. Hátha igaz:-)Azzal, hogy szedni fogom, rosszat nem csinálok. Igaz?

Ha ma már nem tudnék többet jönni, akkor hétfőn találkozunk. Kellemes (termékeny - akinél aktuális:-) hétvégét és vigyázzatok magatokra!

Puszi: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Bocsi, elfelejtettem valamit:-)!


Nicol: GRATULÁLOK!!!! Vigyázz magatokra és a fejleményekről várjuk a folyamatos tájékoztatást!:-)Remélem, pár hónapon belül mi mindannyian követünk Téged és nem csak a te neved előtt lesz zebra:-):-)

Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Stella
Persze, örülök a többiek zebrásodásának, így egy picit legalább én is részesülhetek az ő boldogságukból.
Most nem hogy megnyugszom, hanem még bőgök is. Ráadásul ez a kétnaponta dolog sem mindig jön össze, bár a jelek szerint nem vagyunk lekésve semmiről Kép
Nagyon örülök a jókedvednek, és köszi, hogy ennyi plusz energiát tudsz nekem ezáltal sugározni Kép Nagyon jófej csajszi vagy ám! Kép

Móni
Nagyon gyönyörű ez a baba a képen Kép Légyszi nekem kettő ilyen kívánjál, én az ikrekért vagyok oda Kép

Judyt
Nagyon szupi a táblázat, nem is aggódok, hogy ikrek ne férnének bele Kép
Nem mensinek semmi jele?

Tacsifül
De kár Kép Biztos a clostyt fogja neked is felírni a doki, az segített már sok lánynak, pl. Babusnak is Kép Ne keseredjetek el, ti is nem túl rég óta kezdtétek, semmi sincs veszve! (na, bagoly mondja verbének, hogy nagyfejű...)
Ami az elevitet illeti: biztosan megvan a jótékony hatása, de hogy ettől nagyobb esély lenne a teherbeesésre?!?!?!?

Tündi
Vendég
 


Tacsifül!
Ne keseredj el, lehet, hogy nekem is ez lesz a problámám. Most volt hormonvizsgálatom (2xvérvétel) és majd jövő héten szerdán megyek a dokihoz és akkor már többet fogok tudni.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Judyt!
Nagyon klassz a tábla, köszi!Kép

Vali!
Fel a fejjel, ezen gyógyszerrel lehet segíteni!Ja, a felelőtlen mamáktól nekem is égnek áll a hajam!

Tündi!
Igen, jól tudja Vali, valóban azt mondják a terhesvitaminokról, hogy segítik a teherbe esést, gondolom azzal, hogy megfelelő "táptalajt" biztosítanak a babának.

Stella!
Fő az optimizmus, igaz?Kép

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét!

Timi
szabotimi
 
 


Tündi!
Köszi az érdeklődést.
Sajnos megjött.
Kép
De megpróbálok nem elkeseredni.
Azzal nyugtatom magam, hogy ha most októberben jönne össze, akkor nagyobb esélye lenne annak, hogy nyári babucink legyen.

Ezért fel is teszem a friss táblázatot:


Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!

Nézdd milyen édesek.
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vali Kép
Tudom, hogy milyen bosszantó tud lenni, mikor olyan embert látsz, aki nem tudja értékelni a babáját! De velünk nem így lesz, és szerintem ebből a szempontból mi vagyunk a jó oldalon!
Sok lányról hallottam már itt, akiknek hasonló gondjuk volt. Erre van megoldás, szerintem is a Closty-t fogod kapni!
Az Elevit nem fog ártani, tele van vitaminokkal. Azért jó szedni teherbe eseé elött, mert így tutira nem leszel vitaminhiányos és meglesz benned minden, ami egy egészséges baba fogantatásához kell!
Próbálj meg megnyugodni! Lesz neked is babád! Most egy kicsit rendbehozzák a hormonjaidat, lesznek szép nagy tüszőid, aztán petezsákod és zebrád, szívdobogásos ultrahangod, belülről rugdosó Kismanód, aztán fél perces fájásaid...aztán jó sok dolgod a pelusokkal és a cumisüvegekkelKép!
NEkem elhiheted!

TündiKép
Nem szabad sírni, legfeljebb örömödben Kép!
Sose add fel, most már muszáj erre jönniük a gólyáknak. Most mennek az utánpótlásért, aztán hozzák nekünk!

Stella

Kép
stella9
 
 


JudytKép
Sajnálom, de mindent bele a nyári babákért!
Tőlem lehetnek ikrek is!

TündiKép
kitaláltam egy jót. Ebben a hónapban Ti is, és mi is csinálunk ikreket, aztán majd együtt tologatjuk őket, keresztűl kasul a városban és akkor mindenki minket fog irigyelni!
Benne vagytok? De az se gond, ha csak jövő hónapban jön össze, ugye?!
Ezt most meg is üzenem a gólyáknak!
Az optimizmus és a hit magatokban a legjobb gyógyszer mindenre Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Vali,
Nagyon sajnalom, hogy ez tortent, de ne add fol! Lesz ez meg mashogy is! En ugyan nem ertek a hormonszedeshez es a petementes honapokhoz, de veled vagyunk. Sird ki magad aztan ujult erovel kezdj el bizni magadban es a babadban. Ja, es az Elevit nagyon jo otlet, bajod nem lehet belole, az biztos!

Nicol,
Nagyon nagy gratula! Fantasztikus erzes lehet, hogy igy elsore betalaltatok a celba. Akkor ez a hetvege mas lesz, mint a tobbi, igaz? Kép

A tablazat super, majd egy ovatlan pillanatban irok a Mikulasnak, hogy innen mindenki zebras tesztet ker tole, es hogy nagyon jok voltunk es kitisztitjuk a ciponket is, ugye?

Vanda
vanda72
 
 


Lányok!
Jó, hogy így bíztatjátok egymást. A férjem is ikreket szeretne, én lehet hogy elsőre inkább egyet szeretnék, de az sem baj, ha kettő, csak már legyen.
Most látom csak, hogy én vagyok a lista élén, remélem még nagyon sokáig ott is maradok. Tudjátok, csodák igenis vannakKép

JudytKép
Sajnálom, de jó hogy nem tört le a dologKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Nicol
KépKépKép

Judyt
SajnálomKépKépKép

Stella,
Tök jó, hogy ilyen optimista vagyKépKépKép

Tündi,
Tessék példát venni StellárólKép
Egyébként meg, aki ikreket szeretne, annak illik picit(de tényleg csak nagyon picitKép) többet várni rájukKépKét babához idő kellKép

Vali,
Ne keseredj elKép Nekem is ugyanilyen problémám volt, miután abbahagytam a fogigátlót hónapokon keresztül nem volt peteérésem, ezt vérvétel, UH is alátámasztotta. Szinte teljesen leállt a hormonháztartásom. De a dokim akkor azt mondta, hogy ez egy viszonylag könnyen kezelhető probléma és a Closty-val általában jó eredményeket lehet elérni. A Closty beindítja a dolgokat. Akkor én se nagyon hittem, de igaza lettKép
Úgyhogy ne izguljKép Inkább örülj neki, hogy megvan a probléma, mert így egykönnyen kezelni tudjátok. Sokkal rosszabb annak, akinél nem derül ki az ok, mert minden eredménye jó, és mégse jön össze a baba. Nem lesz itt semmi gondKép
Én mindig azzal vígasztaltam magam, hogy hiába próbálkozunk már hónapok óta, merthát ha nem is volt peteérésem, akkor hogy is sikerülhetett volna. De amikor elkezdtem a Clostyt, (az első hónapban ugyan cisztám lett tőle, úgyhogy az a hónap kimaradt), de a 3.-ban megfogant a kisbabámKép, vagyis összességében elmondhatom, hogy a második peteéréses hónapomban összejött Kristófom. Így sokkal jobban hangzikKép

Egyébként, ma ugye a 10.napon vagy? Szerintem semmi különös nincs abban, hogy ilyenkor még nincs tüsződ. Nekem Closty mellett előfordult, hogy még a 9.napon se volt tüszőm. Lehet, hogy neked is később, mondjuk a 18.napra érik meg, tehát majd még csak most kezd el nőni. A tüszők rendkívül gyorsan nőnekKép

Az Elevitet én is szedem a mai napig. Én is csak ajánlani tudomKép

Judyt
Ha akarjátok, bekerülhetek a táblázatba:
25 éves vagyok, Gyöngyösön lakom, 2003.októberben kezdtük élesben a babagyártást, ma vagyunk 20 (betöltött) hét + 6 naposakKép
Megjegyzés: Kristóf 2005.február közepén fog megszületniKép

Babus+Kristóf(aki ma éjszaka végre jól megrudgosta a mamitKépKépKép)

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
ezt csak így zárójelben mondod, hogy a Kristóf jól megrugdosott????
Ez remek hír Kép
Most akkor megnyugodtál egy kicsit?
Milyen érzés volt? Jó, ugye?

Akkor mostantól el is felejtheted a nyugodt éjszakákat Kép!

Stella

Kép
stella9
 
 


Timi
Elevit ügyben igazad lehet, erre nem is gondoltam Kép

Judyt
Kár, hogy megjött Kép Sajnálom! Jól van a lelked?
Köszi a képet, ezek az ikrek kimondhatatlanul édesek, ráadásul MACIFÜLES sapkájuk van Kép

Stella
Jó, de a gólyák ugye akkor nem csak tavasszal jönnek vissza az utánpótlással, mert addig már tényleg nem szeretnék várakozni Kép Ikrekben benne vagyunk akár most akár jövő hónapban, az együtt-tologatásban is benne vagyunk Kép Tényleg, jó poén lenne, ha egyszerre lennénk állapotosak, találkoznánk a kórházban UH után, és megvitatnánk a fejlemények Kép
(ha ma már nem "találkoznánk", akkor nagyon jó hétvégét és akciózásokat kívánok neked!)

Vanda
Nem nagyon szeretek cipőt pucolni, de ha a Mikulás tesz bele egy pozitív tesztet nekem, akkor még a szomszéd banyáét is kipucolom, esküszöm Kép

Babus Kép
Mihez vagy kihez képest illik tovább várnom az ikrekre? Kép És mennyi az az ici-pici amivel többet kell várnom? Kép

Köszönöm a sok vígasztaló szót, nagyon kedvesek vagytok! Azért ma egy picit még bőgicsélek, elvárom apától hogy Ő is megvígasztaljon, és holnap felmegy a hőm, ha tetszik neki ha nem! Kép

Tündi
Vendég
 


Babus Kép
Tényleg, mesélj, miket éreztél? Kezét lábát boxolásra használta? Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
csakis fagyálló gólyákkal állok szóba!
Még vígasztallak egy kicsit Kép
Aztán fel a fejjel és Kép
Puszi:
Stella Kép

Kép
stella9
 
 


TündiKép
A következő hónap megfelel?Kép Akkor édi kis júliusi ikreid születnénekKép

Stella
Úgy kezdődött, hogy az éjjel többször is éreztem kisebb rúgásféléket, na de hajnalban?! Fél 6-kor felébredtem, éreztem, hogy szépen gyengéden mocorog, gondoltam megsimizem a pocimat és ott is hagytam a pocimon a kezemet. Erre egy akkorát rúgott, hogy megdöbbenésemben még a kezemet is elkaptam onnanKép Aztán magamhoz térve újra kezeket a pocira, és még 2-szer csinált ilyet. Rendesen éreztem kívülről is a rúgásaitKép Hát nem édi? Biztos tetszett neki, hogy simizemKép Teljesen elérzékenyültem tőleKép Ő a legjobb pasi a világonKép
Persze mióta felkeltem és járkálok, meg főzök, azóta semmi. Hiába, na, a nyugalmat szereti a srác, mozgás közben inkább meghúzza magátKép De már ez is valamiKép Egy kicsit megnyugodtam. De csak egy kicsitKép Kis telhetetlen vagyokKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Nagyon arik vagytok, hogy próbáltok vigasztalni:-) Köszönöm!!

Judyt
Köszi, hogy beírtál a táblázatba:-)

A reggeli sokk után már egy kicsit összeszedtem magam. Bár ahogy a soraitokat olvastam, megint sírnom kellett:-( Megmondtam a férjemnek is a rossz hírt. Ő is eléggé letört. Ettől még szomibb vagyok. De tanácsotokra OPTIMISTA is:-)

Babus
Milyen jelből tudom azt meg, hogy nekem eltolódott a peteérésem? Vagyis,hogy akkor most hányadik napon van? Olvastam valamit a hüvelyváladékról, csak már nem tudom hogy hol meg pontosan mit is:-( A doki azt írta a papíromra, hogy: Nyh.5mm,Norm.uterus. Mko.ov. megnagyobbodott. PCO szerű ováriumok. Domináns tüsző nem látható. Érti ezt valaki? Ez még jelenthet jót is? Te is írtad, hogy a petesejt nagyon gyorsan nő. Lehet, hogy korán hívott be a doki UH-ra? Jaj, de elbizonytalanodtam most már:-(

Tündi
Azért lehet befolyással a fogamzásra az Elevit (meg a többi jó minőségű) vitaminkészítmény, mert a hormonok termelődéséhez is fontosak a vitaminok. Min. 400ug-nyi folsav bevitelével megnő a sárgatest hormon termelődés, ami ugye a baba megtapadásához elengedhetetlen. Szóval ezért lehet benne valami, hogy a magzatvédő vitamint szedők könnyebben teherbe esnek.

A gólyáknak meg a Télapónak tényleg üzenni kéne:-) Hátha:-)

Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Lányok!

Köszönöm a sok Gratulációt!

Tündi30!
Ne törj le, fel a fejjel! Melyik baba szeretne egy boldogtalan anyuciba költözni.

Stella!
Örülök, hogy legalább te optimista vagy. A golyák biztos halloták a kivánságodat és hamarosan arra járnak.

Móni!
Azért csak 21-én kell UH-ra mennem, mert a HCG lelet alapján 1-2 hetes lehet a baba és legkorábban az 5 héten látható valami. Ugyhogy nagyon nehéz lesz de várnom kell még 3 hetet.

Vanda72!
Igen szerintem más lesz! Tutkó biztos, hogy holnap nem tudok majd odafigyelni az óráimon (tanfolyamra járok szombatonként). Mindig csak a kicsi fog a fejemben járni.

Az elevitet én is szedem pár napja. Tündi30 vesztenivalód nincs, probáld ki te is.

Jó pihenést és sok akciót hétvégére nektek.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus!
Biztos fantasztikus érzés lehetett, amint a pocidban életjelet adott magáról a pici fiad Kristóf.
Hallottam már arról, hogy ha simogatod a hasadat, akkor a pici érzi a hőkülönbséget, és követi a kezedet.
Már Én is nagyon várom ezt az érzést, de előbb még a terhesség érzését kellene megtapasztalnom.
A táblázatot javítottam, majd hétfőn felteszem.

Vanda!
Én egy egész cipőboltnyit kipucolnék a babuciért.

Tündi!
Köszönöm a kérdésedet.
A körülményekhez képest jól van a lelkem.
Tudod mindig inkább arra készülök, hogy nem sikerült, mert jobb a pozitív csalódás, mint a negatív.
Hát ez van, remélem majd ebben a hónapban sikerül.
Egy újabb macis kép:
Kép



Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?