Új privát üzeneted érkezett!

KAtám meg akarom pusszantgatni!
Vendég
 


Kata, egy kis tündér!!!! Megzabbantom!!! :lol:

Baba, még nem is gratuláltam Fannikátokhoz!!! :oops: Gratula és örülök a jó eredményeknek is!!!

Gaby, a recept szerintem fent van a Szegedi kismamák, anyukák ebédje topikban is valahol.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, Boni engedély megadva a zabbantáshoz és pusszangatáshoz!! :lol:

Boni, annyira arik együtt Zoé és Zsigi!!! Örülök h jól éreztétek magatokat! Mikor mész dokihoz?

Szilcsi, hogy vagytok? Tesóproject?

Baba, mizu Veletek?? Uh kép mostanában? Vásárolgattok már?

Kép
kata05
 
 

 
 

reggelt

GAbi remélem MÁté nem lesz allergiás semmire 8)

KAta és többiek most már összehozhatnánk a talit :twisted: :lol:

Babim szoba hogy áll? bordürt leltetek?

dokihoz elvileg a következő ciklus 10-11.napján megyek Uhura :lol: most tartok a közepén :wink:
Vendég
 


CSütörtökön voltunk manóval a vérvételen. Reggel 8-kor benyitottam, és fel is nézett rögtön, ciciztünk, peluscsere, öltözés és indulás. (Majd ha bölcsis lesz hozzá kell szoknia az ébresztéshez) VOltak egy páran, az ablakhoz nem kerültünk soronkívül a sorszámmal, de ahogy bejelentkeztünk sosonkívül hívták vérvételre szinte rögtön. Előtte nem sokkal volt benn egy 4 éves körüli kislány, húúú nagyon sírt, ordított, már könnyben volt a szemem, hogy így fog szenvedni Máté is és ordítani fog, és meglepődtem, sírt ugyan, de nem volt annyira vészes, apa volt benn vele, mondta attól kezdett sírni, hogy lefogták, nem is a tűtől. Pedig szegénykémnek nem találták a vénáját, már 3 nőci volt ott körülöttük. Lényeg, hogy nagyon ügyes fiú volt.

Tegnap megkaptam a vérvétel eredményét, szerintem rendben van, a vas 11 felett van ami középérték a referenciatartományban, és a a vérképe is jó, két valami van becsillagozva, ami egy hajszállal eltér a referenciaértéktől. Szerdán megyünk tanácsadásra a lelettel, és akkor mérik újra a súlyát.

Boni
én is remélem, hogy nem lesz allergiás, és hamar kinövi az ekcémát és nem jön helyette se gyerekkori asztma se szénanátha, apának a szénanátha már felnőttkorban jött. Egy nőci mondta, hogy mnáluk a gyereknél elmúlt az ekcéma és jött utána az asztma :?
talizni éééén is akaroooook

Kata
én is megzabbantaom pusszantgatom :D :lol:

Szilcsi
köszi majd megkeresem, de remélem nem pirosodik be ekcéma a joghurtra, és akkor talán ehet majd túrótortát :D azt anya is nagyon szereti :lol:

Kép
gaby25
 
 


Máténak simi, és apával ügyik voltak!!!!!!

Taliban én is benne vagyok!

Boni, szóval közepén tartasz...drágám csinálj már egy 4. vonalzót h lássam én is! 8) :lol:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinál, uh nem volt, csak vizsgálat. Sürgősen meg kellettnézni mert egész héten görcsöltem, tegnapelőtt nagyon sokat és sok-sok keményedés volt. Eléggé pánikoltam. Megvizsgált a doki és mivel emelte a Mg-ot, így tegnap nem nagyon volt semmi gáz. Zárt a méhszáj. Labor:hétfő, klinika.

Kata:igen. Vatera, teszvesz. Sok-sok jó üzletet kötöttem ott és ráadásul a sógornőm megdobott 4 nagy zsák ruhával, így nagyon sok rucink van. Mivel leállnak a gyártással, így megrendeltük abútort is, de a szobát nem csináltuk meg. Apa épp most festi a plafont, mert telóztak, hogy holnap jön a bútor. Aztán majd napokig azt szereli össze. Nagyon jó készülődni.

Mindenkinek pusszancs. Megyek, ledőlök, mert dokim fekvés+pihenés+Mg+bort írt elő.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, akkor vigyázz magadra. Én is sokat keményedtem, 14.héttől 2000 méhszáj és mégis 9 nappal túlhordtam a drágám. Én is vaterán vásároltam+ Boni+Zsú. :D
Olyan jó már a rendezgetésnél vagytok! Pocid szép!

NIki, ruháitokat is visszaadnám majd! Nem felejtettem el.

Kép
kata05
 
 


BAba poihizz, én is keményedtem, hugom is. hugi túl is hordta Zoét! pihi pihi pihi és ha segítség kell csak szóljatok!

Kata okéka .vonalzót nem tudok feltenni, mert akkor ezeket el kellene tennem.. :oops:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni: nagyon édesek együtt az unokatesók! :-) köv.ciklusban kezdetek? Jujj, de izgi.

Szilcsi: kórházasdit sajnálom :-(

Kata:
Lóci nagggyon édes, és teljesen úgy néz ki a képen, mintha kint lenne alul a két foga :D :shock:

Gaby: Máté nagyon kis ügyes volt és örülök, hogy jó lett a vérképe :D

Babim:
én is keményedtem elég durván, kb 24. héttől, abba is hagytam a munkát miatta, meg Diaphylline-t is kellett szednem. Attól rettegtem, nehogy kinyíljak észrevétlenül. És végül még a császár napján is totál zárt volt a méhszáj.
(Fura módon akkor sokkal többet keményedett a pocim, mikor egész nap csak feküdtem :roll:

Gaby, Kata: köszi a Bendi dicsérteket :-)

További szép hétvégét! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Köszi nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


szezsó baccus pedig irni akartam én is :oops: most néztem vissza... nagyon gyönyörűséges Bendi, remélem egyszer sikerül élőben is megcsodálnom :lol:
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mi épp a bordűrtapétát méregetjük és ragasztjuk a babaszobába. Apa tegnap festette és javítgatta a plafont, de a szürke javítócucc estig nem száradt meg az ablak felett, így ma azt festegeti. Már több réteget húzott, de még mindig szürke. Ráadásul, mintha a szürkeséget átvette volna az alatta kezdődő tapéta is, ami vajszínű, jó állapotú és nem akarjuk leszedni. Rolling Eyes

Azt hittük, lesz még időnk a szobára, erre tegnap hívtak minket, hogy ma du. hozzák a bababútort. Paff...
Ráadásul a felső bordűrt fent akartuk tartani, de ahogy nézzük, a macissal, ami a fal közepére megy, eléggé ütik egymást. TTL-ben volt a macisnak kis vékony változata, nem vettük meg, most meg megy a szánom-bánom, mert ma nincs nyitva, másutt meg olyat nem láttunk. Így jár, aki spórolni akar
:cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép 23+0

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim szép lesz! :lol: csini vagy.. :wink: ezt a felsőt már valahol láttam :?: :roll: :oops: valakinek pont illen volt
Vendég
 


reggelt! :lol:
Vendég
 


Szép napra ébredtünk! :lol: 8)

Baba, nálunk semmi nincs a falon, ami "gyerekes", így legalább nem tudja majd lekapirgálni. :D Helyzetetekben olyat tennék fel mint Nikiéknek van. De ez csak az én véleményem.
Olvastam a cukrodat, sztem teljesen jó ez az eredmény, remélem nem gond h leírom, mert ide nem írtad. Én nem tartanék helyedben szigorú diétát, mert az a baba szempontjából nem olyan jó. Persze az más kérdés ha vkinek rossz a cukra. Nekem 5,8-as 2 órásira azt mondták h jó, és semmi probléma nem is volt.

Kép
kata05
 
 


KAta Vuk és barátai vándorolnak Babimék gyerekszobájába :lol:
Vendég
 


:roll:

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Kata ezt a VUkkékra tetted? mertha igen tudod Zsiga szobadekorációja :lol:
Vendég
 


Boni, neeeeeeem arra tettem, azt tudom! Olyan gyönyörűk azok a falidekok!!(én is lefogadtam volna :oops: :lol: 8) )

Senki nem ír!

Akkor neked írok, képzeld Sonjus holnap tesztel, most találtam rá!

Szóval ha olvasol minket holnapra nagyon sok+++++++++++++++!! El nem felejtettünk ám téged!!!

Kép
kata05
 
 


Kata
hol találtál rá? Néha szoktam vele beszélni skypon, de mostanában nem csacsogtunk. Drukk ++++++++++++++++++++

Babim
azta mekkora már a pocid :D jó a macis dekor, nekünk a falvédő lett macis, teszveszeltem anyagot, és anyu varrta meg :P A plafonon lóg egy nagy repcsi és egy kicsi, apáé volt :lol: na az most a favorit, állandóan mutogatja a kis kezével a repcsit, bárhol kérdezem hol a repülő, mutogat felfele :lol: megzabálom :D most felfújtunk neki egy másik malévos repülőt, azzal játszhat is :wink:

Boni
most mi van Zsigi szobájába vuk helyett?

Na manócskám tegnap evett kis joghurtot, kis banánnal turmixoltam össze, és hipp almás-banános, zabpelyhes gabonapéppel adtam (müzli :lol: ) nem lett piros az ekcémája tegnap, gondolom még aznap fellángolt volna, ha érzékeny rá :roll: ebédre meg gulyásleves főzeléket kapott, ízlett neki mindkettő :D

Kép
gaby25
 
 


Gaby, szülészetek-forgács intézet!
Örülök h nem jött ki jobba az ekcéma! Milyen tortát fogsz sütni végül?

Kép
kata05
 
 


Kata, ha gondolod, átengedem. Lehet, hogy a Vukkokkal túl lenne cicomázva szoba. De majd Boni dönt. :lol:
Cukor-vélemény: egyetértek veled és aszerint is eszek. Egyetlen dolgot tartok be, amire T. dr. azt mondta:"szentírás reggeli 30 ch".Ezt igyekszem nem túllépni és kristálycukrot nem eszem, édességet diabetikusat. (néha megkívánom afeh.kenyeret, vagy a fonott kalácsot, akkor néha megengedem magamnak mondjuk 2 havonta 1X). Legutóbb fruktózzal sütöttem fonott kalácsot.

Sonjusnak én is szorítok, figyelemmel kísértem, priviben. :lol: Remélem, sikerül nekik, már itt lenen nagyon az ideje, ugyanúgy, mint Puszedlinek is!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby:mi az a gulyásleves főzelék? Kiszeded a zöldségeket mega husit a levesből és azt összetöröd, vagy mi?? :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, ezeket én is mindig betartottam!!! És h ne essen le a vc, mert az károsabb a babára nézve mint a magas vc.

Főzi: úgy ahogy írod! :wink:

Kép
kata05
 
 


Sonjusnak megy a drukk!+++++++++++++++++++

hát döntsétek el lányok! ha Babimnak nem kell tőlem mehet Lőrincnek is! csak róla tudtam,hogy Vuk rajongó! de most úgyis megyek majd lapokért ha esetleg fiúsabbat szeretnél Kata :wink:

GAby de jó hogy nem jött ekcéma

éjcakánk car volt..ááá fiam nem akart aludni! :roll:
Vendég
 


ja gulyáslevesfőzeléket én is kérdezném-..bár gondolom összeturmixoltad neki a cuccost igy lett főzi :roll:

ja Kata ZSiginek most Thomas lesz meg VErdák..de láttam aranyos MIcimackó és barátait vonatban ülve.. hmm
Vendég
 


Halihó

Babim: szépen gömbölyödsz :lol:

Nosztalgikus hangulatba kerültem :lol: enyém pocak 22 hetesen:
Kép

Tiéd láthatóan nagyobb :-)

Gaby: tényleg, milyen lesz a torta??? Szuper, hogy nem lángolt fel az ekcéma a joghurtra. :D akkor a joghurt ezentúl mehet? Mennyiségre nem kell vigyázni az ekcéma miatt? Vagy ha nem üti ki kevés, akkor sok sem?

Kata:
én is meglestem Sonjust ugyanott :lol:

Drukk neki!!!!

Boni:
hogy vagy? Ciklusügyileg merrefelé?

Érdekes éjszakánk volt, Bendi beájult szopi nélkül 7-kor. 8-kor felkelt szopizni. Fél 10-ig aludt, akkor felkelt, és semmi nem volt jó neki. :roll: Cicin üvöltött, kézben nyekergett, hintában sírt, játszószőnyegen sírt, ágyába tettük, üvöltött. Aztán kb. 3/4 óra nyünnyögés után beraktuk az ágyába, sírdogált vagy 5 percet, és bealudt 1-ig. Akkor szopi, és aludt negyed 6-ig :shock: persze Apával megint összezörrentünk, mindig ez van, ha éjjel rosszul ébredek, tiszta negatív vagyok és türelmetlen :roll:

Na, megyek, felkelt a reggeli visszaalvásból :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Húúú Boni, de jó akkor egyezkedjünk!! Majd hívlak,jóóóóóóóóó??!

Nosztalgia 22. hét:

Kép

Kép
kata05
 
 


Édes kis nosztalgiázó barátnők:).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


no akkor én is bár 22.hetit nem leltem

Kép

ciklusom kb 25-én kell megjönnie :lol:
Vendég
 


Jók vagyunk csajok! :lol:

Kép
kata05
 
 


:D megyek, mert vendégeink lesznek

KAta hijjá
Vendég
 


sziasztok lányok!

régóta nem írtam ide :oops:

igazából semmi különös nincs velünk, élvezzük, hogy nem kell kontrollra menni.
Levente nagyon jó fiú, éjszaka sokat alszik, nappal tartja a 2-3 órás szopit, tejcsi bőven van. :)

baba: nagyon vigyázz magatokra, mert bár biztos nem emlékszel, de nekem a második terhességemben a 26 hétre elsimult a méhszáj, Leventével pedig a 24 héttől kellett végig feküdnöm és ki is nyílt 1 ujjnyira. Bármennyire is utáltam feküdni és a tehetetlenséget, kiszolgáltatottságot, mindenképpen megérte :)

szépek a pocakok :)

Teszek tesós képet

Kép
stephie
 
 


Na voltunk a tanácsadáson, Manócska hízott kb 30dekát, 9460gramm :D nahát, bementünk, és rögtön eltört a mécses, alig tudtuk lemérni, kapaszkodott belém :shock: végig ilyen volt míg kli nem jöttünk. Doki mondta, meglepően jó a vérkép :D

Gulyásleves főzi: pontosan, kiiveszem a zöldségeket és kis husit, turmix neki :D

Boni
sajnálom a car éjszakát, hálistenek nekünk azzal mostanában nincs gond, kis mormota :P
tombol a thomas és verda őrület? :P érdekes, Mátét mostanában nem köti le úgy a thomas, egy darabig nagyon nézte. Most játék van ezerrel :lol:

Szezso
na akkor nektek is car éjszakátok volt Boninak, foga jön ???

Stephie
klassz, hogy nem kell kontrollra rohangálni, szuper a kép :D

torta? hát ha bírja a tejterméket, akkor elhet valami gyümölcsös túrós lesz azt én is nagyon szeretem :D
na kerestem a pocakképeimet, és nem találom :?

Kép
gaby25
 
 


asszem lassan át kell ugranom Babimékhoz pocakdörzsire :lol: :lol: :lol:

Gaby néha ZSIga is ezt csinálja drnéninél. képeket azonnal keresd elő

Stephie gyönyörűek a gyerekeid!

Szezsó látom Bende sokban hajaz ZSigimre :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Alig győztem visszaolvasni! Máté betegsége végig ment apján és rajtam is, ráadásul egyszerre. Máté még beteg volt, mi meg kezdtünk szépen belemélyülni. Most már azért mi is kifelé tartunk, legalább közérzetileg és gyógyszerileg. :lol:
Hihetetlen, hogy hogy lehet örülni pl. annak, hogy amit a betegségig gondoltam, hogy de rohadt fárasztó 2-3-szor kelni még mindig éjszaka, most meg 1 hét után örülök, hogy csak ennyiszer kel! :lol: Minden relatív! :lol:

Igyekszem reagálni:

Gaby!
Örülök, hogy hízott druszánk és hogy szereti a pocakját, az ekcémáról nem is beszélve. A dokit sajnálom. Én most bevezettem, hogy ha megyünk dokihoz vagy a doki jön ki, odacsempészek neki matricát, kedvenc joghurtot valamit és azt ő adja oda neki. Ez most nagyon bejött, mindig emlegeti, hogy a doktornéni adta, hozta stb.
Ja és nagyon ügyik voltatok, apukájával együtt a vérvételen.
Thomas és Verda! Jó kis mesék! Mi most milliószor kell, hogy nézzük Mickey Egér játszóházát és Dóra a felfedező meséket! Egyébként legalább értelmes mesék, nem kínai sz...r.!

Stephie!
Szuper, hogy már nem kell kontrollra járni és milyen nagyok a csajok. Imádják a kisfickót igaz?

Szezso, Boni! Éjszakát átérzem, kitartás! Lesz jobb is! Bár a múltkor azon gondolkodtam, hogy sosem lesz vége, mert még tini korban is éjszakázni fogunk, hogy épségben haza jön-e a buliból! stb. :roll:

Babim! Szerintem is inkább figyelj a cukrodra, mint ne, abból baj nem lehet. Nekem is 1-szer volt rossz az érték, aztán hetente jártam tanácsadásra, meg minden félére, soha sehol többször nem volt eltérés, pedig egy idő után nem is tartottam semmi diétát. De a lelkem mélyén mindig is ott marad, hogy lehet, hogy mégis emiatt volt a koraszülés. Meg a nem pihenés miatt. És tudom, hogy mennyire nehéz ám!
Na és mi lett a szobával a végén?

Sonjus! NA majd én is mindjárt lenyomozom! :lol: Drukkolok neki, meg Puszedlire is sokat gondolok! :(
És a napokban láttam, hogy Lilinek is már csak 1 hónap van a szülésig. :shock:
Hátha olvasnak még ide is néha!

Boni! Jó volt gondolom a kiruccanás, nehéz volt visszarázkódni? ÉS ha lesz majd Máténak külön szobája besegítesz majd (tanács, mit hol miből, hogyan?), hogy neki is legyen valami szép faldekorációja?

Kép
bettike
Eger
 
 


Nosztalgia képkeresés, nézés!
Babim szép pocak, nekem még 26-28 hetesen sem volt ekkora! :wink: Biztos, hogy csak egyedül van Fanni? :wink: :lol:

Előző oldalra most lestem még vissza!

Katám! Egyem meg a kis szőke értelmes tekintetű herceged! :lol:

Szilcsi! Nagyon sajnálom, főleg a kórházas részét! Nekem még mellette is szörnyű volt, nem még nélküle! ((((((())))))) Reméljük most már csak jó események jönnek!

Kép
bettike
Eger
 
 


És képek! 8)

Téli fagyi:
Kép

Elszánt nyuszimotoros:
Kép

"Mickó"val alszom:
Kép

A mama vigyázott rám, én meg inkább dobtam egy szunyát:
Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Hú, már nem si tudom, miket akartam írni :oops:

Boni: nem KELL megjönnie 25-én! :lol:

Bettike: maradt a bordűr így.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

BEttike Máté nagyon édes.éppen tegnap akartam én is lefotózni Csigát téálifagyis pofival. :lol: de aztán inkább lemostam :lol:

látom ő is már rendes ágyazik :lol:

Babim! szerintem szép lesz Fanni szobája. és nem kell az egészet feltenni ám .és akkor nem lesz Zsúfolt. mondjuk a Vukot meg a virágokat hmm? de igazából próbáljuk és ha nem tetszik hát le lehet venni :wink: örülök,hogy végül TTlben is a bordűr akkor onnét van? voltatok.

hát igen jobb lenne..ráadásul még biztonsági utro is van a hűtőben :lol:
Vendég
 


Vegyes elemek mindenkitől valamit :) Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kata, tesóproject egyelőre nem lesz nálunk. Én nem vagyok híve a kis korkülönbségnek, meg hát egyedül baromi nehéz lenne két gyereket nevelni, semmi segítség nélkül. Én most így vagyok boldog, rengeteg munkám van, 3 helyen dolgozom perpill, és nagyon szeretem mindet, mind egymástól különböző dolgok. Lalira is így van sok-sok időm, tudok vele annyit foglalkozni, amennyire szerintem szüksége van. Tesót majd szeretnénk, de később, majd évek múlva. Ha majd újra azt érzem, itt belül a szívemben, hogy na most akarom, teljes szívemből... ezt szeretném megvárni, ezt az érzést. Nem vagyok túl lila? :oops: :lol:

Gaby, nem akarok belevau, de szerintem a túrós-tejes dolgokat még hagyd Máténál. Van időtök bőven, és így is ekcémás, egy éves kor előtt pedig amúgy sem javasolják a tejes dolgok bevezetését. Amilyen érzékeny a kis bőre, nehogy később, évek múlva komolyabb baja legyen belőle...

Boni, Zsigi tényleg vegyes-páros! Annyira tetszik a kis szív alakú pofija, na az tőled van tutira! :wink: A szeme pedig apáé. Drukk, hogy ne jöjjön meg! Hajrá dugiUtro!!!

Baba, látnád a mi gyerekszobánkat, tiszta dekor az egész, de szerintem nem csicsás, inkább vidám. Mi most matricás korszakunkat éljük, újabban a fal eddig még szűz területeire Noddy-s matricák tömkelege került... :lol: És van bordűrünk is, meg keresztszemes sk képek a falon, meg Noddy-s poszterek... :lol:

Nekem olyan apró pocakom volt szinte végig, hogy félidősen még nem látszott, hogy terhes vagyok. 19 hetesen voltam a szülésznőnél ismerkedni, és megkérdezte, hogy hol vagyok én terhes? :oops: :lol:
Ez volt a 19. hetes:
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi
Joghurtot és túrót már lehet adni a kiskönyv szerint is 8. hónaptól, én eddig nem adtam. Az ekcémának ezek szerint semmi köze e tejhez, mert akkor most fellángolt volna. Fogzáskor gyulladt be neki, és nehezen múlt el sajna.
Hogy van sok időd 3 meló mellett? :shock: igazad van, az a jó, ha ugyanolyan lelkesen várod a kistesót :D igaz szomszédomék egyáltalán nem terveztek tesót, és mégis szeptemberre lesz :lol:

Boni
jók a képek, hát szeme az apjáé :wink:

Kép
gaby25
 
 


Boni, oksa, próbáljuk ki. Hétvégén azt mondta apa kész lezs a szoba. A felső bordűr megvolt, csak a macisat vettük, de zat akkor és ott, ahol mondtad. Köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szilcsi, ha tudnád...levettünk egy polcot, hogy elférjen a szekrény. A furatok helye itt-ott látszott. Babaimi fogta a tapéta leeső részeit, kivágta a kis piros sziveket és tapétaragival eltüntette a lyukakat. :lol: :lol: :oops: :oops: Legszívesebben teleraggatná a falat macikkal, kacsákkal, virágokkal, stb...de próbálja magát kordában tartani :oops: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


pizza hawaii
Kép

fogak! Kép

Pedikür ahogy a nagynénémtől láttam

Kép


Szilcsi örülök,hogy jól érzed magad most :lol:
Vendég
 


Zsigi ügyes!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?