Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Csak gyorsan felteszem nektek az infót,és megyek is.Szóval anyucik,akit érdekel:holnap reggel már lesz baba-mama klub az Almássyn,aki akar jöjjön(1/2 10-től lehet)!További szép napot!

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, lehet hogy a demonstráció miatt szerepelni fogok a tv-ben pénteken 14 órakor élő adásban a Bp. tévén. Még mem biztos, mert ha valaki más elvállalja akkor én kiszálok, de ha nem akkor muszáj bemenni és terjeszetni a hírünket!
Szóval ha otthon vagytok délután kapcs be tv!

Peti már rég jól van, vasárnap már nem is kapott antibiotikumot. Remélem nem lesz gond, de már abba kellett hagyni mert nagyon ment tőle a hasa és a doki azt mondta, hogy 4 nap is elég volt beszedni. Remélem igaza van, mert Kittivel mindig legalább 5 napig szedette.

Ki jön holnap reggel Almássyira még? Én még nem tudom, du. szülői az oviban, elméletileg ráérek.

Cupp.
Andi
andi68
 
 


Helló!

Andi! Bp Tv!Kép Peti gyógyulj meg!
Mi mennénk az Almássy-ra, hát, ha Sami úgy alszik, ahogy szokott, akkor kb. 11-re tudnánk odérni.De csak reggel 8-9 között alakul ki a biztos alvási idQ. Többiek? Esetleg találkozhatnánk valahol, ha gondoljátok!
Épp most fogtam be a neten a New Orleans Roots Radio-t, úgyhogy nagyblúzolás meg dzsesszelés van nálunk! Persze, csak hogy a pici tudjon aludni...

Ági??

Puszi

Éva
rizike
 
 

 
 

Sziasztok!Mi megyünk holnap a klubba,mi lenne ha a taliznánk az Almássyn,a sz.közp előtt?Jut eszembe!Megadom a számom,mert holnap nem tudok netezni,igy nem tudom mi van veletek.Ha nem nagy gond hívjatok már fel légyszi!Bocsi,de csak most ugrott be,hogy nem lesz telefon a nethez.A számom:06/70-385-65-12 Köszike,remélem jöttök!Puszi,Tünde.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

Tündérke!
Jó hogy találkoztunk! Jó volt a klub, máskor is megyünk! Nem tudom mik ezek a számok, a hosszu magánhangzóim helyett jelennek meg, az ö és ü esetén, de nem mindig. Érthetetlen számomra is.

Évi!

Ha szeretnél szervezkedni, küldj egy mélt a fogjunkossze-feliratkozas@primlista.hu -ra!

Érdemes egy olyan mélcímet megadni, ahova sok levél befér!! (Van hogy napi 20-30)

Az első levélben írj pár szót magadról és tudasd a többiekkel is hogy mellettünk állsz!
A többi már megy magától!

Most mennem kell.
Jóccakát!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!Andi örülök,hogy tetszett,bár mondom most csak kevesen voltak,kb.2-3-szor ennyien szoktunk menni.A jövőhéten lehet,hogy én is kimegyek a Klauzálra,majd kiderül.Megyek is,mert korog a gyomrom,aztán megyünk cipőt venni Vikinek,elég hideg van ma.Ja,ha jöttök a klubba,a kicsiknek kell hozni váltócipőt,bár nektek még nem nagyon kell,de azért szólok,hogy ha nagyobb lesz,hozzatok.Na tényleg megyek,szép napot!Tünde.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Helló!

Andi, írtam a címre, most várom a sok levelet! Én a Kolompos miatt nagyon izgulok, annyira szeretem Qket! Remélem, jövQ héten is megyünk a klubba! Mostmár van Saminak váltócipQjeKép!

Szép hétvégét mindenkinek

Éváék
rizike
 
 


Sehol senki?Kép Lesz szerdán klauzál?Még nem tudom ráérünk-e,de hátha összejönne kimenni.Úgyis igyekszem kihasználni a jóidőt,amig még van,aztán téli álmot alszunkKépKépKépNa jó,éjszakát,majd írjatok!Puszka,Tünde

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

már rég nem írtam de majd bepótolom igérem!
Ha holnap mentek a Klauzálra írjatok, lehet lemegyek én is.
Puszi Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!

Ági, pótoljál! Andi, merre vagy?
Mi holnap sajnos nem tudunk menni a Klauzálra, péntek esetleg nem lenne jó nektek?
Most rohanok fQzni, tökfQzelék lesz pulykamellel, meg túrós palacsinta, meg narancslé. Remélem, bejön a kis csibészemnek

Puszi
Éva
rizike
 
 


Sziasztok!

annyi minden új hírem van hogy legjobb lenne szóban de a péntek délelőtt nekem jó egyenlőre.
Éva máskor ne írd le a menűt mert csorog a nyálam főleg a palacsintáért.
Andi mi volt a gyűlésen?
Remélem pénteken még nem lessz eső?!
Zita hol vagytok?
Na megyek aludni mert tegnap sem aludtunk Andristól nem tudom mi van vele?!
Puszi Ági!
danyoi
 
 


Sziasztok Csibészek és Csibészlányok!

Ma Dorogon voltunk, megbüntetett egy rendörnéni, sajnos jogosan, áthuztam egy vasúti átjárón 52-vel, amúgy 30 a megengedett. Kép Hülye voltam, 7 ezer. Kép

Peti kedvence a lazac. Ha lehet kenyér nélkül.
Falta mint egy örült.

Holnap egyre jönnek a tanítványaim, elötte esetleg talizhatunk a Klauzálon, mondjuk 10 óra?
Kinek jó?

Évi, milyen néven írtál a primre? Kismanók, vagy Kis Éva, vagy Laura? Mert szólnom kéne, hogy felíratkozott a barátnöm de nem tudom a nevét!? Kép

Rohantam vacsizni!
Puszi!
Andi

UI.
Kolompos most már szinte tuti!

Kihúztam a hosszú ö és ü ket mert már nem lehet elolvasni. Miért van ez?
andi68
 
 


Lányok! Még jó, hogy benéztem ide! Meséljetek a klubról! Úgy tűnik jövő héten Budapesten leszünk csütörtökön, mennénk mi is. Éva, olyasmi, mint a Marczibányin volt? És mennyibe kerül?

Andi! Valahogy tudnál nekem szórólapot juttatni? Sajna nem tudok fénymásoltatni, illetve tudok, pénzért... Pénteken már itthon leszünk, a hét végén még szétszórhatok párat, bár én szóban terjesztettem az igét azért!
Fulescsacsi
 


Hali!

Azt hiszem tali nekem is jobb lesz pénteken.
(Főzöm kellene holnap, mert még ezen a héten nem sikerült!Kép )

Péntekre viszek szórólapot is!
Meg a varázsitatót, ha el nem felejtem. Kép

Évi, hozol pár kinőtt cuccot?

Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a péntek Klauzál térre, de ki jön holnap a baba-mama klubba? Mi direkt korábban fogunk kelni, hogy az alvás ne zavarjon be!
Hozok egy szatyornyi ruhát, Andi!
Most rohannom kell feltakarítani a kacsacomb-darabkákat a lakás teljes felületérQl...Kép
rizike
 
 


Hali!

Holnapra már annyi programom van, azt sem tudom mit csináljak. A legrosszabb hogy ki kellene mennem Dunaharasztiba is az ex munkahelyemre, de semmi kedvem. Kép

Holnap van a zsidó újév, az 5675. évet kezdjük a zsidó idöszámítás szerint!
Buék!

Még nem száz, hogy megyek de megpróbálom. Szerintem ne talizzunk elötte, mert tuti elkések.
Kittike elég gyanús volt nekem ma este, még az is lehet hogy bújkál benne valami, reggelre kiderül.

Üdv. a kacsáknak is! Kép

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok! Andi akkor buék!Jó lett volna a klub,ha nem megint olyan kevesen vagyunk.De majd legközelebb.Egyvalamit nem értek.Laura most akkor Laura vagy,vagy Éva?Valahol elvesztettem a fonalatKépMegyek is,mert igy nem lesz kaja,senki enm főz helyettem.Szép napot mindenkinek!Puszka,Tünde

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

BUÉK! mi az újévi menű az asztalon? Nekem ujabban csak a kaján jár az eszem.
Akkor holnap lessz klauzáli találka, és ha igen mikor és ne holnap délelőtt írjátok meg.
Jó lenne már dumcsizni eggyet...
Puszi Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!

Szerintem legyen tali, bár Kitti elég náthás, de majd nem megy közel senkihez. Viszont nekem kb. fél 1-ig jó, mert jönnek hozzám az indiaiak.

11 óra?

Ha esik, nálunk is lehet talizni, de akkor tuti elkapjátok Kittitöl. Vagy nem? Kezdek paranoiás lenni.

Amúgy köszi az újévi jókívánságokat! (Még csak nem is föztem, hanem a tegnapi kelkáposztafözelék a menü. Fúj, de lusta háziasszony vagyok én! Kép )

Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Kb. jó nekünk is a 11 óra a téren-ha nagyon rossz az idQ, akkor nem tudom, nem lenne jó lebetegedni.
Rohanok fürdetni

É

NevemrQl Kép: már mindkettQ, de az Éva a netre van kitalálva igazából.
rizike
 
 


Szerintem jó lesz az idö és kész!
Akkor 11-kor!

A.

Évi, már a te betüid sem jönnek rendesen! Mi van ezzel a babnettel?
andi68
 
 


Hali!

Hú, de eltünt mindenki!

Jó volt a hétvége?

Mi "facérak" maradtunk, mert a férjecském itthon hagyott minket egy hétre.

Holnap tüntetés!!!!!!!

Jöttök???

Pusz,
Andiék.

UI:
Peti úgy eszik, mint egy vadállat!
(csak mást! Kép )
andi68
 
 


Sziasztok!

Hú, egész jól sikerült ez a kis demo!!!!

Amúgy jól ellevelezgetek itt magamban! Legalább nincs vita. Kép

Hun vagytok?

Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Andi, szerintem is klassz volt, és én nagyon meghatódtam, és igazán hihetetlen, hogy a sz@ros híradókban félperces kis hírecskékben mutatták csak be!KépKép
Tegnap kimentünk még a Klauzálra, hátha kijöttök, Ágival is találkoztunk, de aztán olyan mértékben elkoszolódott a Sami, hogy már ki se látszott a csokis-poros-banánréteg alól, úgyhogy hazajöttünk.
Szóval gratula a szervezéshez!!! És éljen a Kolompos!
rizike
 
 


Hali!
Tényleg szemétség, hogy a híradóban 1 perc volt! Pénteken leszek a civil rádióban, 12 és 13 óra között. Elmondok 2 mondatot!
Most rohannom kell!
Majd jövök!
Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Láttalak benneteket de ne szomorkodjatk a TV2 is voltatok meg a királyi csatornákon is. Évi látszott egy pillanatra és a Sami is de Andi téged nem láttunk, hova bújtál?
Andi én úgy megfeletkeztem a tüntetésről hogy hétfőn 3 kor felcsengettem hozzád aztán rájöttem hogy hol vagy.
Ügyesek voltatok!!
Puszi Ági.
danyoi
 
 


Hali lányok!
Tali a héten?
Olyan szép idő volt ma egész nap!
Nekem a péntek lenne a jó.
Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Andi, mi van a csütörtöki baba-mama klubbal? Kitti meggyógyult?
Egyébként péntek de.(11 körül) nekem is jó lenne azt hiszem! Ruhákat a küszöbön tárolom addig, hogy beléjük botoljak!
Most rohanok tanulni, meg kipakolni az új játékokat... végre nekünk is van homokozókészletünk, bibiííí!
Meg bohóc trapézon vagy min, meg kádban úszó béka!
Csak nem úszik, de remélem, az elem a rossz. Lányok, ti mit adtok reggelire a piciknek? Kezdek kifogyni az ötletekbQl!
rizike
 
 


Hali!

Nekem nem jó megint a baba-mama, mert jön hozzám az uncsitesóm, rendet kell tennem. Kép

Péntek 11 óra, okés.

Reggeli ötlet:

Mi még csak most kezdtük a héten a napi 3x-i étkezés+ rengeteg cici verziót.
A cici inkább csak ivás, megnyugtatás, meg -ha más nincs az is jó- alapon van már. Viszont éjszaka 3-4x is felébred cicizni! Jaj.
Reggelire valamilyen kenyér vagy kalácsot adok neki, icipici katonákat dugok a szájába, vagy sima margarinos, vagy májkrémes, vagy lazac krémes, szóval hogy csússzon valami kell rá, de üresen is megeszi, akkor belemártom a tejeskávémba, vagy langyos tejbe, joghurba, kefírbe. Kb. 10 falatot szokott enni,aztán cicivel leöblíti.
Persze lehet szerintem reggelire akármit, pl. volt pár nap amikor szorulása volt, és akkor reggelire gyümit kapott, őszi-szőlő keveréket, egy pici banánnal, mert savanyú volt a szőlő. A magokat kiszedtem, de a héját nem húztam le.
Ja, és lehet bele kis babapiskóta darabkákat törni, így jobban eszi, mintha csak pépes lenne, érdekes módon, pár hete pont a darabosat nem akarta enni. Pár percig hagyni kell, hogy felszívja a piskóta a gyümi levét.
Ja, volt már hogy túrós pitét vagy ilyesmit reggelizett.

Most menetm Kittit ágyba dugni!

Hali!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Sajnos ugrott a péntek, nem tudunk menni!Kép
Iratozás, útlevélkérés, számlák, csekkek és társaik egész nap...
M ég jövök ma, most rohannom kell

É
rizike
 
 


Hali!Vagyok ám,csak elszállt a netünkKép Volt ma valaki a klubba?Én nem tudtam menni,mert várom a kábeltévéseket.De a jövőhéten leszünk.Hallottatok már a játszóházról ami most indult a Damjanich utcába?

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Helló!

Most értem haza, sajnos én sem voltam a klubban, egész nap ügyeket intézek...

Milyen játszóház??? Nem hallottam. A mi gépünk is ledöglött tegnap totálisan, több órába telt megjavítani valamennyire.
Babaúszásra megy valaki szombaton?

É
rizike
 
 


Jaj, Andi, köszi a tippeket!!! Ma reggelire zabpelyhet fQztem egy kis vizes tejben, ízlett!
rizike
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk a klubban... Azért így is jó volt, Szabolcs pompásan érezte magát, bár összesen négy anyuka volt. De a beszélgetés jó volt. Jövő héten kézműveskedés!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Azt hiszem én is kihagyom a talit, nagyon fáj a derekam, megrándult még kedden de azt hittem el fog múlni, erre egyre jobban fáj. Kép

Nagyon hideg is van, fázom, és a férjecském sincs itthon egész héten. Brühühüüüüü!

Puszi mindenkinek!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy így eltűntem, de egész szeptemberben, ahányszor Neteztem, a Neptun rendszerrel szarakodtam, de a tárgyaimat -a fősuli hibájából- még mindig nem sikerült felvennem. Így miután minden egyes alkalommal kitomboltam magam az idegtől, már nem volt türelmem levelet írni. Még egyszer bocsi!
Andi!Így utólag én is Boldog Új Évet Kívánok! Voltál valamelyik zsinagógában Ros Hasana tiszteletére? Én elvittem Emesét, hagy szokja a légkört. Utána ettünk barcheszt mézesen, hagy legyen édes az évünk.
Tegnap este már csak egyedül mentem, mert olyan kutya hideg volt, így a párom vigyázott a csajokra. Böjtölsz? Én a szopizás miatt csak délig tettem, de most nem merek tovább.
Lányok!
A baba-mama klubba mennénk mi is Eszterrel csütörtökön. Kell vinni vmit?
Ági! Hogy tetszik Gergőnek az ovi?

Megyek mosogatni, mert ha felébrednek a lányok, megyünk tájfutni a Városligetbe.
zait
 
 


Sziasztok!Hogy vagytok ebbe a nagyon hidegbe?Én azthiszem a jövőhéten bekapcsolom itt is a fűtést,Vikinél már 3 hete megy.Kicsit letörtem,mert műszaki okok miatt még kb.1 hónapig nem lesz rendes netünkKépKépKép Zita,nem tudom mekkora a lányod,de ha már jár,akkor váltócipőt kell vinni a klubba,mást nem.Van egy rakás játék,és remélhetőleg lesz sok anyuka meg gyerkőc.Bár szerintem most elég sokan visszamentek dolgozni,az új babák meg még túl kicsik.Nem tudom,de végülis mindegy,hogy 5-en vagyunk,vagy 20-an,mert így is-úgy is jó szokott lenni.Akkor a jövőhéten remélem találkozunk,addig tán nem fagyunk meg. Kép További jó hétvégét mindenkinek!Puszka,Tünde.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

Zita!
Nahát, nem is tudtam, hogy van köztünk egy ilyen hagyománytisztelő csaj, mint te!
Én sajnos, azon felül, hogy itt mindenkinek boldog újévet kívántam, nem sokat tettem. Kép
Igaz, gimis koromban sokat jártam zsinagógába, böjtöltem is rendesen 25 órát, ahogy kell, de mióta férjhez mentem, valahogy nem jön már ennek a dolognak a fontossága, talán azért mert a férjem nem zsidó ráadásul ateista is, az én hitem meg elég ingatag lábakon áll és állt, szóval nem akarok túlságosan belemélyedni a témába, de Kittit csak egyszer vittem el zsinagógába, amikor kb. 1 éves volt. Mondjuk ha találnék egy társat ehhez a témához, talán jobban menne a dolog!
Ti hova mentetek?

A többiektől bocsi a kicsit nem gyerek téma miatt!

Amúgy indítottam még régebben egy zsidós topikot, (zsidó ősök, tradíciók címmel) ha gondolod feléleszthetjük!

Jó lenne menni csütörtökön nagy számban a klubba!

Most megyek fagyoskodni!
Puszi!
Andi

Ui.
Elfelejtettem az ö betüket, de már lusta vagyok visszajavítani bocsika.
andi68
 
 


Sziasztok!

Mi megyünk a klubba csütörtökön, ha addig helyreáll a krapek egészsége... Amúgy közben a VIII. kerületben is indult, kb. egy utcára az Almássytól, a Kiss József utcában, az csütörtök délutánonként van, most láttam a rendelőben. Andi! Felhívtam a védőnőt, aki elmesélte, hogy a lánya három hétig volt magas lázas bizonyos fogak előtt... Utálom az ilyen bizonytalan nyavalyákat...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Nálunk már volt fűtés a hétvégén, így legalább meg nem fagyunk itthon. Sajna történt egy kis baleset nálunk szombaton. Kimentünk este a Városligetbe, ahol a játszón Eme megbotlott futás közben, elesett, s úgy beverte a száját, hogy felszakadt. Rohantunk vele a Heim Pálba, ahol 3 öltéssel varrták össze neki. Állítőlag nem marad majd meg a helye. Emese hősiesen bírta a tortúrát, én meg olyan ideges voltam, hogy majdnem elájultam. Azóta is egész jól van, oviba is ment, csak vitt szívószálat, mert inni még csak így mer.

Andi! Az én férjem is ateista, de tiszteletben tartja a vallásomat,s ha megoldható, el tudok néha menni zsinagógába. ( Ja, és imádja a barcheszt!)A családom egyébként csak a nagy ünnepeket tartja.

Tünde! A lányom 8 hónapos, még csak áll, így akkor csak magunkat visszük csütörtökön!

Ági! Évi!
Gyertek ti is! Olyan régen találkoztunk már, Hogy meg sem fogom ismerni a srácokat!

Mindenkinek kellemes hetet!

Zita
zait
 
 


Sziasztok!

Ágit is el kellene csalni a klubba, akkor kész babanetes tali lenne!
Viszont Petinek folyik az orra. Kép
Remélem addig még rendbe jön!

Rohantam,
pusz,
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Csak beugrom, mert pakolunk, galériát csináltatunk, rumli a köbön...
Mi is megyünk, ha minden jól megy, a klubba, meg tornára is szerdán a Máv-ba. Akit érdekel: most fél négytQl van.Andi, a nyári képekrQl csináltunk egy CD-t, majd elviszem a ruhákkal együtt!
Rohannom kell,
puszi mindenkinek

Éva
rizike
 
 


Fúúúúúúúúú, de jó!!!!! Lesznek képek!!!!!

Szupi!
Andi
andi68
 
 


Évi!
Nem akarod eladni a hordozókendőt? Mert úgy sejtem nem használod és most tudok valakit aki keres! Nem kötelező, csak rád gondoltam.
Hali!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!Ma voltunk megnézni a játszóházat ami most nyílt,nagyon jó!Holnap megyünk a klubba,szóval egész jól eltelik ez a hét.KépHopp,csajszi felkelt,mennem kell!Minden jót,sziasztok!Remélem jöttök holnap!!!

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!
Emesének kötőhártya-gyulladása lett, így a holnapi klub kilőve. Pedig nagyon vártam!

Zita
zait
 
 


Hali!
Nem tudom ki jön, azt tudom, hogy Ági orvoshoz megy, ezért nem jön. Kép

Mi viszont még mindig úszunk a tako....nyban, vagyis megkaptunk valamit, de ha valaki megy, talizhatunk utána, mondjuk délben az Almásin. Szabad téren nem hiszem,hogy annyira fertőzne.

Azért még nem bizti, ha nem vagyok ott délig, ne várjatok.

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
ne haragudjatok hogy így elhanyagoltalak Benneteket de még magamat is nagyon elhanyagoltan.Ez a ronda cukorbaj teljesen rámtelepedett és nem tudom hogy szabaduljak meg tőle. Pl. ma megyek Gergőérterre az Andrásy úton rosszul lettem, gyorsan leültem egy padra és és tele nyomtam maga cukorral, szerencsére nem voltam egyedül...
Úgy vágyom már rá hogy tervezhessek én is valami programot ahova elmehetek és nem mindég azt kell figyeljem hogy mikor vagyok rosszul, mert így ki sem merek mozdulni itthonról.
Szóval ez van velem de a gyerekek tündérek, ez kárpótol,Gergő nagyon szereti az ovit futva megy be reggel, Andris elkezdett mászni úgy egy hete és ma felállt egyedül, már van 5 foga és jön a 6-ik.
Na megyek aludni, sziasztok Ági!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi sem tudunk menni a klubba, ma csinálják a galériát, sajnos, mert így kisebb lesz a szoba, de muszáj, mert valahol aludni kell.
Tünde, mesélsz a játszóházról?
Andi, aranyos vagy, hogy a hordozómat eladtadKép (csak hülyülök!), de, ha lesz egyszer következQ gyerkQc, még Qt is benne akarom cipelni...
Ági, szerintem a klubba járnod kéne Andrissal, olyan jó lenne!
Rohannom kell, minden picinek jobbulást, jövQ héten már tudunk menni játszóra, meg minden!

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk a klubban, nem olvastam előtte, hogy nem jötnnek a többiek, így fogalmam sem volt, Tünde, hogy nézel ki, mert nem néztem meg a képet a profilodban... Így utólag már tudom, ki vagy. Én a felváltva üvöltő és mosolyogva gagyarászó, fogzó/nyálzó, sokszor szopizó, nagyranőtt, Szabolcs nevű deddel voltamKép. Jövő héten már remélem, tudunk talizni mind! Szabolcsnak tetszik a hely, majdcsak a fogai is kijönnek egyszer...

Andi! Gyógyuljatok! Én is kezdem fájlalani a torkpm, szedem a C-vitamint, hátha nem tör ki rajtam semmi...

Éva! Hogy-hogy galéria? Már van egy... Na, mesélj!

Ági! Jaj, te szegény... Vigyázz magadra! Az apukámnak is van enyhébb cukorbetegsége, ő nem kap inzulint, csak gyógyszert, meg diétáznia kellene, persze nem tartja be... Nagyon alattomos nyavalya ez...
Fulescsacsi
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?