Új privát üzeneted érkezett!

OFF
Csillah, megkeresnélek mélben Svédországgal kapcsolatosan, nem gond?
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok,

Jamina,

Kérdezz nyugodtan, mailcím a profilomban.

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok,

Terika, Mohácska,
Köszi a gratulációt.

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 

 
 

Sziasztok!Kép

Kérlek Benneteket írjátok meg véleményeteket a II.számú klinikának szülészetéről, stb.

Köszi

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

Mea ez az egész topic arról szólKép olvass visszafelé, találsz benne jót is rosszat is, ugy mint bármelyik más klinikárólKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok, jártok baba-mama tornára, van ilyen egyáltalán? Én nem ebben a kórházban szültem, viszont itt lakom a közelben, mit tanácsoltok, mi a véleményetek a tornáról?
Vera
kóci
 
 


Sziasztok! Köszönöm a infókat Ács dokival kapcsolatban.
puszi,
emma

Kép
emma8
 
 


Jaj, elfelejtettem megkérdezni még valamit az UH-val kapcsolatban. Ha a doki magánrendelőjében nincs, akkor mindig beküld UH-ra a kórházba? És olyankor Ő vizsgál meg? Milyen sűrűn van UH?
Előre is köszi,
emma

Kép
emma8
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam itt. De látom, más sem. Kép

Csillah: gratula Kriszti jó eredményéhez! Kép

Annamari, Terika: mi is zadarban voltunk! Kép Két vagy három évvel ezelőtt. Kép De jó is volt!

Mi megvagyunk, Ádám nő, mint a bolondgomba. Kép Ma lesz oltás Kép, és le is mérik, de szerény becslésem alapján 7 kiló lehet, és nagyon hosszú, mivel 68-as rucikat hordunk.
Nagyon édes, hangosan kacag, mindent megrágcsál, és élvezi a fürdést. Szerencsére a pocifájás nem jött vissza. Mondjuk azért azt nem állítanám, hogy sosincs bömbi, de azért jóval kevesebb, mint egy hónapja.

Én is jól vagyok, hajam hullik ezerrel. Valszeg kopasz leszek egy pár hét múlva. Kép Pedig szedem az Elevitet is, de rajtam ez sem segít Így állandóan porszívóznom kell a hajzuhatagot, ami ellepi a lakást.

Na jól van, megyek.
puszilok mindenkit!
Orsoly: érted külön szorítok!!!! Kép

shine
shine
 
 


Sziasztok! Akit erdekel egy uj babysense legzesfigyelo joval aron alul, kerem irjon a emduan@yahoo.com e-mail cimre.
Udv
Emduan
emduan
 
 


Sziasztok!

Félidős kismama vagyok, és éppen orvosváltás előtt állok. Érdeklődni szeretnék tőletek, hogy szült-e valaki Dr. Radványi Krisztinánál, a SOTE II-őn? Ha igen, milyen tapasztalatai vannak?

Köszönettel, Kriszta
kriszta76
 
 


Kriszta, Orsoly fog nála szülni másodszor is. Vagy talán már szült is? Kép Ő nagyon dícsérte és szerette. De majd ő jelentkezik és mesél! Kép
shine
 
 


Sziasztok Lányok!

Előkerültünk mi isKép

Első és legfontosabb, ki tud valamit Orsolyról??? Lehet, hogy már babázik, azért ez a nagy csend???

Nagyon aranyosak a babák is, megnéztem mindet! És hogy nőnek!

Rólunk annyit, hogy Ausztriai nyaralásunk után még lementünk a Balcsira is. Vasárnap jöttünk haza, nagyon szép, ígazi 'vénasszonyok nyara' időnk volt. Kicsit sajnálom, hogy ilyen hamar elrepült ez a nyár is, ráadásul férjeméknél most kezdődik az évvégi hajtás, Karácsonyig már nem nagyon fog tudni szabira menni.

Zsombi nagyon szépen vette az első napokat a családi napköziben, majd amikor tudatosult benne, hogy hoppá, ez már minden nap így lesz, akkor kicsit lelombozódott. Ma is sírt, amikor elmentem, de a gondozónő elmondása alapján hamar megvígasztalódik, szépen eszik és zokszó nélkül alszik el ebéd után, sőt, mindig ő az, akit úgy kell ébresztgetni (amit nem csodálok, hiszen itthon is 3-4 órát alszik napközben). Mivel az éjszakai alvókája is igen dícséretes, fél 9-kor kel reggel, így 9-nél előbb el sem tudunk indulni itthonról. Mindent összevetve, remekül érzi magát a gyerekek között és napról-napra többet játszik velük. A nagyobbak babusgatják, simogatják az arcát, puszilgatják, nagyon aranyos gyerekek, tényleg. Először tartottam ettől a nagy korkülönbségtől (Zsombi a legkisebb a 20 hónapjával és a legnagyobb gyerkőc 5 éves lesz, általában 2 és 3 év közöttiek inkább), de úgy látom ez nem probléma, sőt!

Na, röviden ennyi, én pedig szépen elkezdek dolgozgatni itthon.
Sajnos ebben a hónapban sem jött össze a kistesó, ideje lenne elmennem a dokihoz is, meg egy újabb hormonvizsgálatra, félek, megint progi pótlásra lesz szükségKép

Remélem mindenki jól van!

Megpróbálok beilleszteni egy ausztriai képet:
Kép

ez Hallstatt, ahol voltunk:
Kép

Zsombit pedig ennyire lefárasztotta a salzburgi városnézésKép :
Kép

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

meg egyben...nem eszik olyan forron a kasatKép Ma mar 40+4 vagyok, voltam ctg+uh-n, minden ok, gyerkoc jol erzi magat odabenn, de hatalmaaaaas, a bpd 103Kép Kezdem kicsit unni, nyuglodom mar, szl jo lenne ha kibujnaKép

Pirus: irjal csak nekem errol a napkozirol vagy mirol, leciKép kaiser.o@freemail.hu

Kriszta: igen, en most szulom a dokineninel a 2. babat, nekem bejott, nem az a parazos, sokszor vizsgalgato fajta. Igazabol nme tudom mire vgay kivancsi, irjal mailt a kerdesekkel (csak gyorsan, mert megszulokKép), es valaszolok, jo?Kép neked is: kaiser.o@freemail.hu

orsoly
orsoly
 
 


Szia Orsoly!Kép

Akkor én is belehúzok, és ma valamikor írok Neked!Kép

De izgi, nagyon sok drukk megy Nektek! Híreket kapunk majd?

El is felejtettem mondani, hogy Zsombi kinövesztette az összes fogát már vagy 2 hete.Kép Kemény 20 foggal rendelkezik a srác.

Többiekkel mi újság?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


sziasztok!

Mi is megvagyunk elkeztük a bölcsit, Márknak nagyon tetszik. Igaz most még csak 2 órákat vagyunk bent, én már nem is vagyok vele ott és szerencsére nem keres.
Márknak is már 12fogacskája van és jön sorba a többi is.

Na most ennyi, mert nemsokára indulunk a bölcsibe
Sziasztok
Andy

Orsoly: Megy a drukk KépKépKépKép
andy78
 
 


Sziasztok!

Orsoly, köszönöm a választ, ment a mél, remélem még tudsz rá válaszolni.

Üdv, Kriszta
kriszta76
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam.

Orsoly!
Hogy megy az idő???!!!! Te hamarosan babázol!!! Most nagyon irigyellek. Mostanság annyi baba van, olyan jó látni a mamikat a babikkal.
Az én babim, meg annyira nagy már.... :-) :-( (most lesz két éves - októberben)

Pirus!
Nagyot nőtt Zsombi is a Tali óta! Jó lehetett ez a pihenés.

Terika!
Te mikor mész vissza tanítani?
Bobó leszokott újra a pelusról?

Mit csináljak?
Mostanság Panna éjszaka felkel inni, de követeli az üdítőt - igaz, hogy ez magas rosttartalmú lötty, de mégiscsak éjszaka üdítőzni??? Hiába adom a vizet, elkezd hisztizni.


Csajok!
Merre jártok? Olyan kevés, amit írtok!
Mi van???
ÉBRESZTŐ!!!!!

Hol vannak a nagy dumás régi motorosok???
Ágiboszi, FCS, Mohácska, Annamari,PP, Maszat?????????? Csilla???

Na megyek, mert dolgozni is kell.

Puszi Mindenkinek.

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Orsoly, nagy-nagy drukk!!! Kép

Pirus, Zsombi gyönyörű! És nagyon vagány cuccai vannak! Meglátszik az amerikai kapcsolat! Kép

Mi jól vagyunk, már elmúltunk 7 hetesek, biiizony! Kép És túlléptük az 5 kilót is, ami elég durva, de a védőnő szerint nem baj Kép Flóra egyre jobb fej, már sokat nézelődik, egyre többet elvan magában a játszószőnyegén és nagyon sokat vigyorog. Az elmúlt két éjszakát kvázi végigaludta, fél 7-kor kelt fel, remélem, ez állandósul. Azért persze így sincs nagyon sok időm mellette, nappal nem igazán alszik, viszont mindig kézben akar lenni. Én meg hagyom. Kép
Az albumunkban (Pöttöm Panna) vannak fent friss képek.

Nem lesz valamikor tali? Most már mi is tudnánk menni.

puszi
PP
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Most kaptam az sms-t orsolytól:
"9:10-kor megszületett Botond, 5300gr!!, 59cm, 38as fej.Jól vagyunk, mindenki a csodájára jár."

Isten hozott Botond baba! Orsoly: itt is hatalmas gratula nektek!!KépKépKép
shine
 
 


Orsoly! Nagy-nagy gratula az óriási fiúhoz! Isten hozott Botond!

Sajna a gépünk haldoklik, ezért nem tudok jönni, meg hát jövünk-megyünk, sokat utazunk, de ha Budapesten vagyunk, akkor sem sokat a lakásban. Szabolcs továbbra is gombamód nő, és bűbáj kölök, bár most már egy ideje nem csinált nagyon új kunsztokat, gyakorolja a bútorok mentén sétát, és egyre több mindent ért. (Pl. azt, hogy mi a furulya kiválóan tudja, TerikaKép).

Jó lenne egy tali, de hol?????
Fulescsacsi
 


Hali Lányok!

Csak bekukkantottam erre a topicra. Én a 2004. tavaszi kisbabák topicon szoktam levelezgetni. 2004. április 15-én született Levente fiam a SOTE II-n, Radványi drnő-nél. Úgyhogy elég friss élményeim vannak. Kriszta, ha gonodolod, szívesen megosztom veled, bármire vagy is kíváncsi! Írjál mélt: m.suveg@mailbox.hu.

Pusz: Moncsi
monyó
 
 


ORSOLY: Hatalmas gratula a kis Botondhoz aki nem is olyan kicsiKépKépKép
Kép
Szia
Andy
andy78
 
 


Orsoly,

Hatalmas gratula nektek! Isten hozott Botond!

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Botond, üdv! Kép
Szép nagyra nöttél már a pocakban is, jó lesz anyának emelgetni! ;)
solya
 
 


Sziasztok!

Orsoly!
Nagy- nagy gratula az új családtaghoz!Kép Minden jót kívánunk nektek!
A méretein kívül nekem a neve is nagyon tetszik.Kép

Fcs!
furulya: Kép
Voltatok- e Ringató foglalkozáson azóta?
Elkészült- e már a játszótakaró?

PP!
Megnéztem a képeket. Olyan szép Flóra!Kép

Krizsi!
Jó lenne Bobónak egy kistestvér...Kép Leginkább ettől függ, hogy szeptembertől dolgozom- e .
Ismét használjuk a bilit.Kép Pelenkázom még Bobót, de egyre gyakrabban szól, ha pisilnie kell.
Néhány hónapja Bobó kakaót kért - az éjszaka kellős közepén. Kb. egy hónapig tartott ez, aztán, amilyen hirtelen jött ez az ötlete, úgy el is múlt. Amúgy nem szokott éjszaka fölkelni amiatt, hogy szomjas lenne. Hátha Pannánál is csak egy ideiglenes dologról van szó!

Terika
terika
 
 


Jézusatyagatya, 5300????? Balázs 2,5 hónaposan volt akkora KépKépKép

Hatalmas GRATULA a hatalmas Picurhoz!!!
muter
 
 


Sziasztok!

Nem volt netünk, és micsoda hírre érkeztem!

Orsoly! Nagyon sok gratula Nektek! Micsoda méreteket növesztett ez a 'kislegény' odabent! Nagyon kíváncsi vagyok a szülitörireKép Sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


SziasztokKép

De jó hireket olvasok én ittenKép

Orsoly hatalmas gratula nektek, nem semmi méretek, le a kalappal elötteKépKép
Várom ám a részleteket, sok sok boldogságot, egészséget kivánunk nektek és sok sok tejcsit neked BotondKép Az istenke hozott közöttünk
KépKépKépKép

PPKép
Már igy rohan az idő, hogy 7 hetesek vagytok, atya világKép Gratula nektek is KépKép

PirusKép
Mekkorát nőt Zsomi is, igazi vagyány kiscsávóKépKépKép

Most rohanok, mert Dani felébredt, akinek nem irtam hirtelen, attól ezerbocs, de igérem bepotlomKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Orsoly!
Gratulálok és minden jót kívánok Nektek! Nekem még a név is találó! Ezek a méretek!!! KépKépKép

Kriszta

mohácska
 
 


Orsoly! Ekkora babáról még nem is hallottam! Kép Hűha, nem lehetett könnyű! Fogadd szívből jövő jókívánságaimat! Kép
kíváncsi
 
 


Orsoly! Te szent habakukk ! Mekkora babaKép Nagy gratula, sok sok tejcsit és nyugalmatKép
Hihi akkor a kórházi cuccba bele se fér gondolomKép Sok 56-os ruhát vettél????Kép

Mirólunk két szó, mert leragad a szemem:

Nagyon jól vagyunk, leszámítva, hogy Petinek volt egy egynapos kórházi látogatása..Kép Benyalt valami vírust (bár nem esküdnék meg rá, mert annyira jól volt). Reggel hányt egyet, azt hittem, félrenyelte a teát. Aztán legközelebb megint, ahogy ivott egy kortyot. Aztán délben egy falat kaja után. Kihívom a dokit, nem talál semmit, b6 vitamin...na de hogy adjam be ha mindent kihány?? Délután ügyelet, ahol 3 órát várnak, (Apával ment) igaz, küldem pontos leírását a napnak + hatalmas betűkkel a lap tetejére: reggel óta minden folyadékot kihányt. Volt a történetben egy duplacsavar, mert délelőtt beütötte gyűrűhintázás közben a fejét, és nem emlékeztem előtte már hányt-e. Na, így röngen, várás az eredméynyre, majd az orvosra ki operál....eredmény: nincs agyrázkódása talán, de a torkába nézve: vírus. Noha 6 órával előtte a dokink is belenézett, és nem talált semmit....aztán a kórházba érkezést követő kb 3. órában vizeletvizsgálat: jééé ez a gyerek kiszáradt majdnem....na kösz, infúzió reggelig, másnap kutya baja, kikötés: Ha estig nem hány, hazamehet. de azért másfél napos éhgyomorra kakaót kapott reggelire. (dokinénink szerint ha a gyerek beteg, kihányja a kakaót)
Bennmaradt, du. 2-kor haza is jöhetet, egész nap motorozott kutya baja azóta is.....

Annus már 9,5 kg körül van, Peti egy éves kori cuccait hordja. Kúszik, üldögél (nagyokat vágódva, ezért még nem hagyom. Szopik mág vagy 8x egy nap, egyszer főzelékezik + nassolKépKép pl: (gyengébb idegzetűek lapozzanak): reggelire: Peti bundáskenyeréből kunyera, jó nagy adag szopi, aztán desszertnek lelopva/elmarva az asztalról egy kocka almáspite.
Egy gondom van vele: Vadul szopizik. Húsz körömmel marja - tépi a cicimet, ami eléggé fáj. Csak éjjel és ha el akar aludni akkor nem csinálja. De akkor fáj a legjobban, ha csurig a cici kő kemény, érzékeny, ő meg csípi-marja...hogy lehet erről leszoktatni??? A harapásról már leszokott. Bár foga szerencsére még nincs.

Hűűű nyikorog, menek.

Puszi, mellékelem a képet a kölkökről


Maszat
Kép

Kép
maszat
 
 


Hát Pirus Zsombija és Maszat Petije és Annája hihetetlenül szépek, de ez nem újdonság KépKépKép

Képeket még-még!!!

Shine, Ti hogy vagytok??

Én most pasik nélkül, egyedül tengődöm itthon és most, hogy lement 5 mosás, csillog a lakás és mélyhűtőben csücsül elkészítve az egész jövőheti menü, kicsit leültem netezni. Jó hétvégét Mindenkinek!

Annamari
muter
 
 


Orsolynak óriási gratula!!! Kép
Nagyon várjuk a szüléstörténetet!
pöttöm_panna
 
 


Bocsánat, hogy megint reklámozom magunkat, de annyira édesek, hogy muszáj megmutatnom:

Peti mint egy Berni pásztor (azok a kutyák tűrnek el mindent a gyerekektől, ugye?) hagyja, hogy a csaj csipkedje, nyúzza. Pedig tapasztalat, hogy nagyon fáj...


Puszi: Maszat

Kép

Kép
maszat
 
 


Sziasztok!

Orsoly!!!!! HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ. Először is gratula ehhez a szülésedhez. Le a kalappal. (szülitörténet???)
A neve is csodás, de a MÉRETEI???!!!
Szóval Isten hozott ezen a világon, legyen neked minden jó, sok-sok tejcsi csudajó. :-)

Maszat, Ti is szépek vagytok. :-)

Most megyek, de még holnap jövök.

Üdv Mindenkinek.

Puszi: Krizsi
krizsi
 
 


Benö,
ha véletlenül erre jársz. Nem tudok mélt küldeni, de tettem fel még nyári képeket az fotóalbumba! Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Orsoly: szüléstöri???? Kép Már nagyon kíváncsi vagyok! Kép

Annamari: mi ez a magányoskodás? Kép És te képes vagy háziasszonykodni?! Istenem, egyszer lenne egy fél napom egyedül! Hát, tuti nem takarítanék, meg főznék, stb. A másik nagy álmom egy jó tejeskávé. Ádikám elég élénk így is (napközben egyszer alszik kábé egy órát, a többi szopi között ha 10 percet szunyál, akkor már jó), és a tejjel is vigyáznom kell (allergia,hasfájás). Pedig annyira kívánom! Kép

Maszat: annyira, de annyira édesek a lurkók!!! KépKép
Én is szeretnék majd kistesót, de még várunk egy kicsit. Egyelőre pihenjük az első három hasfájós-üvöltős hónapot. Mondjuk tegnap arra keltem, hogy iszonyúan szédülök és hányingerem van. Amikor kikeltem az ágyból,úgy megszédültem, hogy lefejeltem a ruhásszekrényt. Kép Tisztára mint amikor pocakos voltam. Kép De nem hiszem, és remélem is, hogy nem erről van szó. Minimális az esélye. Mondjuk a férjem nagyon kiakadna (őt jobban megviselték az elmúlt hónapok). Kép Meg mondjuk a dokim sem lenne boldog. Múltkor meg sem kérdeztem, mikor jöhet a második, de sebaj, majd októberben megkérdezem.
Tényleg, valakinek nem kell mennie V-hez a jövő hónapban? Minitali?
Férjem unokatesóját már rászabadítottam a dokinkra. Remélem, neki is olyan hamar lesz babája, mint nekem.

Egyébként velünk minden rendben van. Ádám annyira okos, édes, tündér. imádom. Képzeljétek, amikor felveszem pont egymagasságban van a villanykapcsolóval, és megtanulta le-föl kapcsolgatni. Na jó, ebben én vagyok a ludas, mert eleinte az ő kezével kapcsoltuk le, most meg már magától kapcsolgat. Kép Nagyon cuki, de azt hiszem, leállunk erről a mókáról, mert ha nagyobb lesz nem győzöm majd leszoktatni róla + nehogy nekem a konnektort is "kapcsolgassa".

Nekem még mindig ezerrel hullik ahajam. Valszeg megkopaszodom, ha ez így megy tovább. De azért reménykedem, barátnőmnek is 2 hónapig tartott.

Na megyek, mert Ádámom már visong.
puszi
shine
 
 


Shine!
Nekem jó félévig hullott, nagyon erősen, igaz, nem szedtem vitamint.
Mindjárt leírom a ma éjszakámat, brrrrrrrrrr
Annamari
muter
 
 


Fülescsacsi,
jó volt találkozni! Remélem, jó urad se halt éhen hazáig! Kép Ismételjünk majd!

Gyerekek, tájak szépek.

Csilla,
végülis miért halt meg a kisfiú?
kíváncsi
 
 


Jóestét!

Itt van egy rövid kis összefoglaló az elmúlt éjszakáról...

Hát Balázs lebetegedett egy kicsit :-( Tegnap kezdődött náthával, aztán késő este felébredt és fájlalta nagyon a nyelvét. Bekentem Neki egy kis Glycosept-tel meg Dentinox-szal, de 1 óra múlva megint ébren volt.

Áthoztam magamhoz, ahol megnyugodott, de nem tudott elaludni, így egy idő után közölte, hogy Balázska megy saját ágyikójába. Ott el is aludt, aztán 1 óra múlva megint ébredt. Ez volt éjjel 1-kor. Akkor áthoztam, de nagyon-nagyon nyugtalanul aludt, és 3-kor elkezdte velem meséltetni a meséit. Azt sikerült elérnem, hogy csendben feküdjön, míg én alszom(??), aztán közölte, hogy szomjas. Megivott egy pohár vizet, amit a tegnapi vacsi maradékával együtt végighányt az ágyon és a szobán. Na eddig bírtuk, itt elkezdődött a nap. 4:20-kor. Azóta tökjó kedve van, benyomott egy nagy bögre kakaót (tudom-tudom, de nagyon erősködött, hogy "ninc több hánász"), ami benne is maradt.

Nekem meg volt időm mindenre, mosogatni, ruhát eltenni, ágyat takarítani (brrrrr), viszont tegnap elfogyott a kávé, így inkább nem részletezném, milyen halmazállapotban vagyok most...

Annyit még hozzátennék, hogy végül egyetlen hunyást nem sikerült aludnom az éjszaka és mikor reggel zombiként nyúltam a kávémért, akkor esett le, hogy az tegnap elfogyott.

Na megyek, most alszik szerencsére, most szegényt itt hagyom betegen, 3 napra el kell utazni, nagyon rossz időzítés, de a munka mindig a legrosszabbkor jön Kép

Puszi:
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Kíváncsi!

Tényleg jó volt! Klasszak a pasijaid! Olyan jó volt ilyen icipici babát fogni megint! (Azért Péter is odavolt egészen, és Ágostonnak is tetszett a Porgy-s nóta!) Kelement nem kérhetném néha kölcsön? Úgy tűnik, Szabolcs egészen jól bírta a közös hintázást, vagy csak meglepődött... Bocs, ha kicsit dekoncentrált voltam, de eléggé kipurcantott addigra "énvagyokavilágközepe"-Szabolcs.

Csajok! Kíváncsi gyerekei élőben még szebbek, mint a képeken! Bár csak a három kicsit láttuk ... Kelemen pedig roppant leleményes volt, mert elásta a lakáskulcsunkat a kavicsok alá, Péter szerint így menekültünk meg attól, hogy ő találta meg, s nem más... Mindenesetre leteszteltük a többgyerekes üzemmódot, s bár Szabolcs eddigi élete egyik legnyűgösebb napját produkálta, azért egész jól viselte, hogy vannak más babák is rajta kívül velünk. Ágostont végtelen érdeklődéssel csodálta, amikor egyszerre voltak a kezemben, én meg Ágostont csodáltam, hogy milyen jól bírja a strapát, a két tesó mellett Szabolcs is megsimogatta kicsit... (Már nem is emlékeztem, milyen ez, pedig anno babaotthonos korszakomban egyszerre két gyerekkel sétálgatni a kezemben rutinfeladat voltKép) No, hatot azért nem szeretnék, de három jöhet!

Terika! Apropó játszótakaró: a végén falvédő lett, s még mindig nincs készen... Viszont végre kaptam varrógépet, már csak el kell szállítani Miskolcról hozzánk, akkor aztán úgy beindulok!
Fulescsacsi
 


FCS!

Téényleg, játszószőnyeg!

lefotózom, mutatom jóó?

Maszat
maszat
 
 


Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy változott-e a rendelési díj dr. Ács Nándornál az új helyen?

Köszi,
M.
amoni
 
 


Most, hogy így újraolvastam, kicsit hajnali négyesre sikeredett a fogalamzásom, bocs a félreérthetőségért...

Maszat! Na, hol az a fotó?
Fulescsacsi
 


küldtem mailt, de azért egyben ilyen:


Pusza Maszat

Kép
maszat
 
 


Sziasztok!

Hetfon hazajottunk, szulestortenetre remelem hamarosan lesz idomKép

Addig is egy kep:
Kép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly,
csoda, hogy ráfért egy képre! Kép
Gyönyörű!!! Kép
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Tegnap vmi miatt nem ment át az üzenetem. Most újra próbálom.

Orsoly,
Nagyon édes! Mégegyszer minden jót nektek!

Kíváncsi,
Nem tudni miért, nem volt boncolás. Így akarták.

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Orsoly: Tündéi a gyerköc várjuk a szüléssztorit.

Remélem Lackó is jól van és, hogy viseli a kicsit?
Puszi
Andy
andy78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?