Új privát üzeneted érkezett!

Stella!
Szoljatok, hogy mikor jar Pecs fele a golya, hatha talalkozom vele, amikor hazalatogatok. Upsz, az nem jo, mert akkor a parom Pesten lesz Kép

Ma kicsit a szokasosnal is rosszabb hangulatban vagyok, ezert inkabb nem is irok.

Jo pihizest mindenkinek, megyek tanulni, dolgozni.

Sziasztok!

Nyanyita!
En megmondtam! Gratulalok! Nem is tudom elkepzelni mit erezhetsz most. Remelem egyszer majd mi is aterezzuk.

Sziasztok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

A gólyák nem szeretik az elkeseredett anyuka-jelölteketKépÚgyhogy irgum-burgumKép, tessék boldogan várni a gólyát.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mindenkinek küldöm!
Kép
Vendég
 

 
 

Nekem is van hasonlóm:

Kép

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Judit Kép
ne legyen rossz hangulatod, tudod, hogy az nem jó. Rázd meg magad és fej a fejjel. Csak saját napjaidat keseríted meg. Tapasztalatból tudom!

TündiKép
Mi csak popsi alatt kispárnázunk! Sőt egyszer nagypárnávak a popsim alatt aludtam el, de reggel úgy keltem fel, mint egy összecsukott kempingszék! Én is próbáltam gyertyázni, de a röhögétől nem bítam ki.
De Szilvi 2x1 percesét lehet, hogy kipróbálom.
Csak a mai napon és a doktorbácsin legyek túl!
Nem is tudom miért, de jobban izgulom, mint az államvizsgáimonKép!
Ja és tüszőrepinek semmi jeleKép. A 15. cnapon sem!

TündiKép nálatok mi a helyzet? Görbéd görbül?

Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi30!
Ugy döntöttem, hogy csinálom a hőmérőzést aztán a végén kérek egy kis segitséget!!

Képzeljétek még csak a 6.cn tartok és a hőm már két napja 37,37.1!!
Lehet hogy eddig nem jól csináltuk és nálam a ciklus elején van peteérés???!!!
Persze nálam már semmi sem biztos.

Nyanita!!
Nagyon-nagy gratula!!!!!!:-):-)
Zsófi
zsófi76
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mint igértem ma reggel megcsináltam a tesztet. Meg is jelent egy halvány csík Kép, de ez nem tudom hogy elég-e? Megnéznétek?

Kép

Délután felhívom a dokimat is, hátha megnézi UH-n is. Na már csak az idegesít, ha tényleg terhes vagyok miért barnázok ilyen sokáig???Kép

Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkot!
Nicol

Kép
nicol
 
 


NicolKép
Gratula a két csíkhoz! KépKépKép
Szerintem minél elöbb menj el a dokidhoz, mert a barnázgatás a progeszteron-hiány jele lehet (ugye Babus?).
Irígy kutya vagyok!

ZsofiKép
hát nem vagyunk egyformák. Mindenkinek teljesen más az alaphője. Múlt hónapban nekem is szinte végig 37 körüli volt.
Ne aggódj. Méregess nyugodtan, aztán hó végén kielemezzük!

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!Kép

Nicol!
Gratulálok! Vigyázzatok magatokra!Kép

PraktikákKép:
Mi is két naponta vagyunk együtt, és kispárnával a fenekem alatt alszom el, reggelig megpróbálok nem felkelni - néha Petihez muszáj -, és vécére sem megyek, akármennyire kell is pisilni. A gyertyaállást én sem csinálom, nem akarom annyira direktre venni a figurát, a párnát is titokban csempészem a fenekem alá.Kép Egyébként én pont fordítva olvastam, hogy a klasszikus - nő alul, férfi felül - pozíció a legesélyesebb. De én is úgy gondolom, hogy a női-férfi test úgy van kitalálva, hogy bármilyen pozícióban célba érnek a kiskatonák.

Na, megyek dolgozni...

Timi
szabotimi
 
 


Sziasztok!

NicolKép, NyanitaKép
Nagyon-nagyon gratulálok nektek!

Hőgörbe: Én most vagyok a 24. cn-on, de eddig a legmagasabb hőm 36,8 volt, talán nincs is peteérésem.
Különben mi is kétnaponta vagyunk együtt, kivéve ha a párom sokáig dolgozik, ilyenkor előfordul, hogy nem egy, hanem két nap marad ki, és én is párnával magamalatt alszom, és ameddig bírok gyertyaállásban vagyok, de ez csak pár perc. Én úgy olvastam a Nők egészségkönyvében, hogy a hátolról való szeretkezés annak jó, akinek hátrahajló a méhe.

Móni

Kép
móni23
 
 


Nicol!
Nagyon örülök.
Vigyázz magadra és a kis jövevényre!
Kép
Szerintem is menj el dokidhoz.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Megjöttem Kép Kicsit késöbb, mint szoktam, mert Ofotértba voltam..... szemüvegem lesz. Ráadásul gyerek méret a keret, mert olyan pici a fejem, hogy a felnőtt keretek mind nagyok voltak Kép Remélem, ti is jót nevettek ezen, eddig mindenki akinek mondtam, így néhány vicces pillanatot szerezhettem nekik Kép

Nicol
Ez fantasztikus, gratulálok a babához, jó egészséget! Látod, kellett ez a teszt már! Kép Én is irigy kutya vagyok! Kép Apuka tudja már? Kép
Elhatároztam pár hete, hogy ha majd lesz nekem 2 csíkos tesztem, akkor elküldöm nektek ide képbe, erre Nicol megelőzött Kép De azért majd én is megmutatom, csak már lenne mit.... Kép

Stella
Nyoma sincs változásnak, ma reggel még mindig csak 36,2 volt. Én ezt már rohadtul nem értem. 17. CN! Mivan?!?!? Nincs peteérésem? Kezdek aggódni...
Déltől nagyon fogok neked szorítani!!!!!!!! Ne félj!!!!! Kép

Babus
Meddig dolgozom? Hát este 6 és fél7 körül szoktam hazamenni Kép Itt esz a fene egész nap Kép De legalább veletek jobban bírom Kép

Lányok! Én ezt a popsi alatt párnán alszom dolgot még sosem hallottam Kép De hát az ember forgolódik éjszaka, mégis rajta maradtok? Kép

Zsófi
Irogasd a hődet, ha gondolod, 4-5 naponta küldd el nekem e-mailben, megcsinálom és visszaküldöm, oké? Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Én nem szoktam alvás közben a párnával törődni. Ha lefordulok róla, ám legyen. Ha minden jól megy (menne), addigra a kiskatonák már jó úton haladnak (haladnának)Kép.
Amúgy én se vagyok most nyugodt, mert én is csak görcsölgetek, de amúgy semmi jele a peteérésnek (hő, ovulációs teszt, méhnyák). Semmi.
Ez van.
Talán a dokibácsi megnéz uh-val, bár első találkozáskor kétlen, hogy ennyire a lényegre térne. De ki tudja. Majd mesélek.

Stella

Kép
stella9
 
 


Nicol es Nyanyita, nagyon nagyon orulok a sikereteknek es remelem, hogy nagyon boldog es felhotlen 9 honap all elottetek!

Tundi30,
egyetertek, szerintem is be kell, hogy jussanak ezek a babakezdemenyek a helyukre, biztos, hogy ugy raktak ossze bennunket. szakirodalmat nem olvastam meg a temahoz, ugyhogy nem tudom, hogy mennyire igaz az, hogy ebben vagy abban a pozicioban egyszerubb az elorehaladas, mindenesetre erdekes tema ezt is megosztani egymassal!

Ujabb szakmai kerdes az egesz tarsasaghoz:
Aki hasznalja (hasznalta) a PG-53-at, volt, hogy ertekelhetetlen eredmenyt mutatott tobb napon keresztul is akar?

Vanda
vanda72
 
 


Stella
Mikor utoljára voltam dokinál mondtam, hogy kisbabát szeretnénk és én kértem, hogy nézzen meg uh-al is. Annyi volt, hogy 2000 Ft-al többet kellett fizetnem, de megérte, mert mondta, hogy van egy nagy érőben lévő tüszőm. És ott örült neki. Kép
szilvi26
 
 


Nicol
Nagy-nagy gratula a babódhoz!!!KépKépKép
szilvi26
 
 


Tündi30, Babus, Szilvi26, Vanda72, Judyt!

Köszönöm a gratulációkat, de én csak akkor fogok igazán örülni neki, ha UH-után tudom hogy minden rendben a helyén van.

Tündi30!
Az apukának csak annyit említettem hogy lehetséges, hogy megvan a baba. Nagyon örült neki és közölte jön velem délután az orvoshoz, mert ő is szeretné hallani amikor az orvos megerősíti a teszt eredményét.

Nicol

Kép
nicol
 
 


NicolKép
GratulálunkKép
Igaza van Stellának, irány a dokiKép De ne lepődj meg, ha az UH-on még nem látszódik a kisbabád, korai még, de lehetségesKép
A barnázgatással pedig foglalkozni kell, az alacsony-progeszteronszint "nem túl jó" ilyenkorKép

Stella
Drukkolunk a dokihozKép Ragaszkodj hozzá, hogy ALAPOSAN vizsgáljon ki!!!

Tündi
Biztosan írtad már, de nem emlékszem ráKép Hány naposak voltak eddig a ciklusaid? Mert elképzelhető, hogy ez a mai 36,2 után(ami elég alacsony), hogy holnapra vagy holnaputánra megy fel a hőd. A 18. vagy 19.napi peteérés még simán jó. Nekem a Closty hatására is csak a 18.napra volt mindig tüszőrepim.
Az akciózás azért menjenKép

Móni
Nekem is mindig 36.8 volt a legmagasabb hőm a ciklus második felében. Kivéve, amikor összejött Kristófunk, akkor ment fel 37.0 -37.1-re Kép

Vanda
Én nem használtam a PG-53-at, de én sokaktól hallottam, hogy nem mindig ad megbízható eredményt. Én az LH teszteket használtam, de nekem azok se jöttek be. Amikor az UH alapján bizonyítottan nem volt peteérésem, már hónapok óta, akkor is ugyanúgy halvány kétcsíkos volt, mint akkor, amikor az UH szerint épp tüszőrepi előtt álltam. Tehát be is fejeztem a tesztelgetést.

És smiley szakértőkhöz egy kérdés: miért van az, hogy nekem manapság, az aranyosan mozgó, tapsikoló smiley-kat sikerül ugyan lementenem (pl. Stella fentebbi 3 figurájátKép), viszont nekem már nem mozognak. Miért? Milyen kiterjesztésben mentitek el őket? Én már próbáltam mindenhogy, de sehogy se mozognak. Viszont a régebbi smiley-jaim, mint ez a mai táncos is, tökéletesen működnek.

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Vanda
Én nem használtam PG53-at, de az egyik barátnőm igen. Még a büdös életbe nem látott normálisan értékelhető eredményt, nem hogy napokon, hanem hónapokon keresztül Kép A vélemények szerint ez még megbízhatatlanabb, mint a hőmérőzés.

Nicol
Nagyon aranyos az apuka Kép ÉS biztos minden a helyén van! Kép

Stella
Én azt olvastam, hoyg a kiskatonák már az ejakuláció után pár perccel a méhen belül kúsznak felfelé a petevezeték és petesejt felé Kép CSak azt nem értem, hogy ha felfelé ilyen gyorsan megy, akkor lefelé haladva "kettesben" miért kell 3-4 nap Kép
Kezdek neked szorítani Kép

Tündi
Vendég
 


Babus
1 hónap: 28 napos ciklus
2 hónap: 28 napos ciklus
3 hónap: 30 napos ciklus
és most ez a negyedik. Már napok óta azt várom, hogy feljebb menjen ez a piszok hő Kép HA tényleg jó a 18-19. napi érés, akkor nem esem kétségbe, feltéve hogy be is fog következni. Akciózás 2 naponta megy, bár lehet, hogy a mai nem fog összejönni Kép

Pilis, Druszám, hova tűntetek?

TÜndi
Vendég
 


Tündi30!

Ha ez megnyugtat nekem a 20. napon volt a peteérésem, és mégis összejött a babó! (remélem)

Ugyhogy mindent bele!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Megnyugtat, köszi Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok CsajokKép
Most jöttem a fogorvostól nem bírtam tovább muszáj volt el mennem mert annyira fájt a bölcsesség fogamKép
Ma el is mentem de csak annyit mondott hogy be van az inyem gyulladva ír fl rá Maripent, én mondtam neki hogy babát várok de ő azt mondta hogy ez szedhető terhesség alatt és nem is egyet írt fel hanem 3*1 etKép
Nem tudom mit csináljak szedjem e a gyógyszert ???
de ha nem szedem akkor nem húzódoik le a gyulladás a fogamról!!!
Ja ha véretlenül igy lenne akkor körbe kell vágni, gondolhatjátok én majdnem rosszul lettem ezek hallattánKép
Szerintetek szedjem a gyógyszert???
Nem árt a babámnak?
Most is valamit beletömött a inyembe és csak holnap veszi ki annyira rossz alig tudok beszélni enni meg pláne nem Kép(
Szerintetek???
Edina és a picurKép)

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!

Az én fogorvosom a gyulladásra nem gyógyszert szokott adni, hanem azt mondja, hogy öblögessek naponta 5-ször kb 10 percig erős zsálya teával. Az erős gyulladáscsökkentő. Nekem segített, bár nem tudom felmérni, hogy a kettőnk gyulladása között mi a különbség. Nekem is eléggé fájt.

Szerintem érdemes megpróbálni. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Edina

Szerintem is először próbáld ki amit Nicol javasolt!
És mielőtt beszedednéd a gyógyszert, kérdezd meg a nődokidat, neki mégiscsak jobban a szakterülete, mint a fogorvosnak. Ő biztos tudja mérlegelni, hogy melyik a kevésbé rossz, gyógyszer az első 12 hétben vagy egy ínygyulladás.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Koszonom a megnyugtatast a PG53-al kapcsolatban. Engem csak azert bosszant, mert amikor meg nem gyurtunk babara es teszteltem a keszuleket, gyonyoru pafranyokat lattam 2-3 alkalommal is. Es akkor megnyugodtam, hogy je, ez mennyire egyszeru!!! Erre most, mikor tenyleg jo volna tudni hanyadan allunk, nem segit a szerkezet.
Egyebkent a nok tulnyomo tobbsegenek ugyanakkor van peteerese honaprol honapra? Nekem teljsen beallt, 27-28 napos ciklusaim vannak.

Edinka, en is inkabb ezt a zsalya teas dolgot probalnam ki elso korben. Szerintem a kamilla es a cserszomorce is nagyon jo gyulladascsokkento. Inkabb ezzel kezd, utana meg mindig beszedheted a gyogyszert. Egyebkent erdekes, hogy a Maripenrol en azt hittem, mar 20 eve nincs forgalomban...

Stella, miert mesz orvoshoz? Uj a dokid es most van az elso talalkozasotok?

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!
Az nagy gáz, hogy elég erősen meg vagyok fázva? Azért még induljon a baba projekt vagy hagyjuk ki ezt a hónapot? Szerintetek? Gyógyszert azt persze nem szedek, csak sok-sok mézes teát iszom. Mi a véleményetek?
Nicol! Elég egyértelműnek tűnik Kép
Pilis
pilis
 
 


Babus!
A mozgó smiley-t gif formátumba kell lementeni.

Vanda!
Nekem se nagyon vált be a PG53, úgyhogy most mindent a természetre bízunk.

Nicol!
Tényleg a 20. napon van peteérésed?
Nekem is. Mikor akcióztatok, hogy ilyen hamar összejött a babóka. Előtte 2-3 nappal?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Azt tudom mondani, hogy a 15. napon voltam a dokinál és azt mondta, hogy a peteérés legnagyobb valószínűsége a 10-16 nap között van. Akkoriban még itt nem olvastam, hogy 2 naponta érdemes együtt lenni. Mi barátommal minden nap együtt voltunk mint rendesen. A 15. napon kezdtem mérni hőmet és a 19. nap esett vissza a 20. napon meg 37-re felment, bár előszőr azt hittem a megfázás miatt, nem is gondoltam rá hogy a 20. nap körül lehet peteérés. Ezért nem is biztam benne, hogy a baba megfogant. Miután visszaolvastam a topicokban biztos voltam benne, hogy lekéstem róla. A furcsa az, hogy általában 28 naposak a ciklusaim, de augusztusban is két hetet késett és most is elég soká volt a peteérésem.
Amint látod a körülmények nagyon ellenem szólnak, mégis sikerült valahogy. Kép

Én barátomtól nem nagyon tudom elvárni, hogy 2 naponta legyünk csak együtt, ez felborítaná a napi ritmusát. Néha persze előfordul, hogy kimarad egy-két nap, pláne a mensi idején..

Szerintem úgy érdemes együtt lenni amikor kívánjátok. Remélem nektek is minél hamarabb sikerül. Drukkolok!!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol!
Köszi a részletes leírást.
Én is mértem a hőmet, és az alapján a 19-20 nap körül kell lennie a pé.-nek. De 100 %-ig nem vagyok benne biztos.
És ezeken a napokon rajta voltunk a dolgon. Lehet az a baj, hogy nagyon akarom.
Remélem most a hormonvizsgálat majd többet tud mondani, mert nem vagyok biztos benne, hogy minden hónapban van pé.-sem.
Na majd meglátjuk. Csak lesz valahogy.
Majd jövőhéten megyek a dokihoz, majd beszámolok a fejleményekről.
Ha voltál dokinál, majd légyszi írj!!!
Kép

Köszike:
Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda
A nők túlnyomó részének teljesen eltérőek a ciklusai és peteérései Kép Ebből sajnos semmire sem lehet következtetni. Kb. olyan egyénre szabott dolog ez mint hogy ki mit szeret enni és inni Kép Azonos ciklusnapnál is lehet eltérő a peteérés, szóval a saját tested jeleit kell kitapasztalni, szerintem azzal lehet valamire jutni.

Edina
Én sem szedném be a gyógyszert, biztos van más mód a gyulladás csökkentésére. Babusnak jó ötlete, hogy kérdezd meg a nőgyógyászod, én esetleg elmennék egy drogériába, hátha tudnak valami természetes dolgot ajánlani rá.

Pilis
Szerintem ezért nem kell kihagyni ezt a hónapot. HA tényleg csak egy megfázásról van szó, akkor azt pár nap alatt kezelni lehet. Mézes tea igen, én ilyenkor több c vitamint szoktam enni,és persze vigyázz magadra! Kép

Nicol
Napi akciózás?!?!? Az nem semmi! Kép

Tündi
Vendég
 


Tundi30,
Igyekszem kitapasztalni magam, de nem egyszeru. Eletemben eloszor fordul elo, hogy izombol nyomjuk a babagyartast, es valahogy furcsa, hogy mennyi mindent nekem kell magamtol kitalalnom, mig mas eszre sem veszi, hogy babat kapott ajandekba varatlanul. De remelem elobb vagy utobb mi is reszesei lehetunk ennek a csodanak, ami egy 2 csikos teszttel kezdodik...

Nicol,
Ezt nevezem. Ennyire oreg lennek, hogy elcsodalkozom, hogy masok naponta kivanjak meg egymast? Szerencses parositas vagytok, nem sok ilyet ismerek a kornyezetemben! Hajra!

Vanda
vanda72
 
 


JuditKép


<!--attachment: holdacska-116807.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*16.0**holdacska%2egif --><center><pre>
Kép
holdacska.gif (16.0 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
babus2005
 
 


Judit

LátodKép
Még csak be sem tesziKép
És ha rá is kattintasz és megnézed, akkor sem mozogKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

A múlt héten nem voltam dolgozni (a munkahelyemen van net), és mostanra győztem mindent visszaolvasni.
Sajna időközben "megint megjött...", de most új ciklus, új remények.
Nagyon gratulálok az időközben "bezebrásodóknak"!

Nicol!
Köszi, hogy megmutattad nekünk a tesztet. Legalább most végre én is láttam egy kétcsíkosat.

A témához hozzászolva: ciklusok hossza az orvosom szerint személyenként változó, ahogy a peteérés is. Sajnos nekem nemigen van spontán ciklusom. Csak closti-val tudom megoldani. A legtöbbször 2 havonta köszöntenek rám a "piros" napok. Így nekem már az is öröm, ha megjön.
A rendszertelen ciklusom miatt már 10 éve elkezdtem orvoshoz járni, de nemigen jutottam előre. Annyit kiderítettem, hogy fogigátlót nem szedhetek, mert az csak mindent összezavarna. Így closti-t már pár éve kisebb nagyobb megszakításokkal szedek, persze felügyelet mellett. Cisztát idáig még nem okozott. De már kezdem unni, és nagyon elszánt vagyok. Úgy látom nekem kell elmondani, hogy milyen vizsgálatokat szeretnék, de most új dokihoz megyek. Remélem Ő segíteni fog mihamarabb végére járni a dolgoknak. Nektek köszönhetően sokmindent megtudtam a témával kapcsolatban, így minden lehetőséget végig akarom tárgyalni vele.

Az én környezetemben is sorra mindenki jelenti be, hogy kisbabájuk lesz. Én meg csak mondogatom, hogy majd... Olyan szerencsétlennek érzem magam... Miért pont én vagyok a kivétel a családban? Nekik hiába magyaráznám a problémám, nem értenék meg.

És már megint egy anya, aki megöli a gyermekét, felháborító! Most hallottam a rádióban. Ja az ilyet nem is nevezném anyának!

Lara

Kép
lara26
 
 


Babus!
Hogyan mented le a képet?
A képen kattintasz az egér jobb gombjával és Kép mentése más néven?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lara!
Én azt javasolnám, ha nem bizol az orvosodban, akkor mindenképpen fordulj egy másikhoz.
Én is így tettem. A mostani dokim legalább biztat, és elkezdte a vizsgálódást.
Ne keseredj el, Kitartás!!!Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Tök rendi volt a doki. Igaz, hogy 13 hónap próbálkozást füllentettem, de ez mindegy.
Csinált uh-t. Azt mondta, hogy nem lát semmi elváltozást.
Van egy 14mm-es tüszőm. Kicsit meglepődtam, mert a 15. cnapon ennél nagyobbnak kéne lennie, nem Babus?
Hogy nő a tüsző? 2 naponta 2 mm-ert?
A nyálkahártya 4,7 mm vastag. Az jó?
És ha jól ferdítem a latint, akkor hátrafelé hajló a méhem.
Két két múlva megyek újra, akkor kell matyimintát is vinni, tőlem meg vért vesz. Aztán vezs még egyszer vért, miután megjött, aztán meglátjuk mit lépünk.

VandaKép
PG 53 nagyon szivatós. azt hittem most is átver és nem mutat páfrányokat, de kiderült, hogy neki van igaza, mert még kell pár napot aludni a töszőrepiig.

Stella

Kép
stella9
 
 


Köszi Judyt! Igyekszem!

Csajok! Igazi kis akrobaták vagytok! Ahogy ezekről a különböző pozitúrákról olvasok. Én egyszerűen csak elalszom.

Lara

Kép
lara26
 
 


Stella,
Orulok, hogy szimpatikus a dokid. Szerintem ez az egyik legfontosabb dolog, hogy az ember jol erezze magat a boreben. Koszi az infot a PG53-rol, ezek szerint tartsak ki es nezegessem a pafranyaimat (pontosabb mikor mit mutat)? Jo, meg vagyok gyozve.
Ja, es jol tetted, hogy fullentettel, ha csak igy haladhat az ember elore.

Akik mar pocakosak: mikor ereztetek eloszor, hogy valaki lehet odabent? Es mit ereztetek? Mi volt az elso jel, amit kuldott a kismano?

Vanda
vanda72
 
 


Stella

Nem vagy lekésve semmiről, neked nem félidőben van most a peteérésedKépEnnyiKép
A tüsző nagyon gyorsan nő. Kb. 20-30mm-es nagyságnál pedig megrepednek. Szerintem ez nálad úgy a 18-20.nap körül lesz majd.
Példaként, nekem egyik nap még nem is volt domináns tüszőm(ez úgy tudom, a 10mm fölöttieket jelenti), 2 nap múlva pedig már egy 19mm-esem volt. És ami a megdöbbentő, 4 nap múlva(!) már egy 48*44*50mm-es ciszta lett belőle. (Elfelejtett megrepedni drága kis tüszőmKép De ez csak egyszer fordult előKép) Szóval ilyen ütemben tud nőniKép

A 4,7mm-es méhnyálkahártya most még nagyon vékonyka, de ez is gyorsan vastagszik. Min. 9mm-esnek lennie kéne, mikorra megreped a tüsződ, hogy a kisbabád meg tudjon telepedniKép

Örülök, hogy rendi volt a dokidKépKépKép
Látjátok, ezért nem értem a többi dokit. Mennyi ideig tartott ez az apró vizsgálat? Szerintem semeddig. Ezt mindenkinél alapból el lehetne végezni, nem pedig hónapok, évek után.

Judit
Rámegyek a képre, mentés másként, elnevezem, a formátum gif, de mentettem már bmp-be is. És semmi. De csak manapság. Mert már hónapok óta így mentegem el a képeket, mindig működtek, mindig mozogtak a figurák, csak épp mostanság nemKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Megnéztem az általad feltett képet és az BMP.
Csak a gif mozog.
Próbáld meg mégegyszer lementeni az általam feltett holdacskás képet, és a mellékletek feltöltésével próbáld meg.
Remélem sikerül.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda
Nálunk is így van, életemben először kezdtem babaprojectbe, és valóban nem egyszerű megismerni a saját testünk. De ha tényleg képesek vagyunk egy picit többet odafigyelni az apró jelekre, akkor mindig egy kicsit közelebb kerülünk "magunkhoz". Kép Kitartás, neked is menni fog, illetve azt kívánom, hogy ne legyen erre szükséged! Kép

Lara
Hát én ahhoz gratulálok, hoyg sikerült végigolvasnod 1 heti termést, nem semmi Kép Sok sikert az új dokihoz!

Steeellllaaaaaaa Kép
De örülök, hogy már végeztél! Kép Mennyi adatot írtál, nem semmi. Ezek szerint tényleg jó a doki, foglalkozik veled, és reméljük, nem csak a 13 hónap miatt, ügyes húzás volt Kép Hasi vagy hüvelyi UH-t csinált?
Most egy picit nyugodtabb vagy? Kép

Tündi
Vendég
 


Vanda

Hát én lehet, hogy ritka kivétel vagyok, de én semmit se éreztem.
Se hányinger, se hányás, se émelygés, se gyakori pisilhetnék, se nagy zabálhatnék, se furcsa szagok, se extra kaják megkívánása. De egyet, álomkóros voltamKép

Egyedül a hőm volt 37 feletti, mint még soha, és 2 napot késett a mensim. Ebben a hónapban kivételesen sem UH-gal, sem hőmérővel nem követtük a peteérésemet, elegem volt az egészből, csak a 30.nap körül vettem elő a hőmérőt, megnézni, hányadán állok, és meglepődtem, milyen magas a hőm. Pusztán annyit tettünk, hogy a 13., 15. és 17.napon együtt voltunk apucival, és ebből lett KristófunkKép

Visszatérve a tünetekre, ha UH-on nem láttam volna, el se hittem volna, a mai napig se, hogy lakik valaki a pocimban. Most már, így a 21.hét tájékán, talán-talán mocorog, de ha nem tudnám, hogy kisbabám van, mindenre gondolnék, csak arra nem, hogy ő csinálja ezt.

Szóval, nálam semmi jel nem volt. De a lényeg, hogy így is itt van a pocimbanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt, Babus
Én is megpróbálom ezt a mozgóképes dolgot. Nálam a kép mentése másként a gif formátumot ajánlja fel. De ha kiniytottam a fájl, ott nem mozgott.
Most kíváncsi vagyok.Kép
Vendég
 


Judit

Dehát gif-ben mentettem el, ott látható is a kis négyzetben, holdacska.gif.
És a mellékletek feltöltésével tettem ide be.
MégseKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Vanda72.

Igaz, hogy én már régen voltam terhes (kislányom 7 éves), de kb. félidőben lehet érezni, hogy mozog a pici, de kinél hogy. Nekem olyasmi volt, mintha buborék mozogna a hasamban.
KisÓ
 


Tündi
Ez nem érKép Neked is mozogKép

Kép
babus2005
 
 


<!--attachment: holdacska-116841.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*16.0**holdacska%2egif --><center><pre>
Kép
holdacska.gif (16.0 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?