Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon varom a holnapot, hogy megtudjam mi lett az eredmeny. Igaz, megint en tudom meg majd utolsonak, mert csak este tudok irni.
Meg egy otlet, hogy miert lett halvany csik: hat mert delutan csinaltad. Reggel szerintem mar ket eros csik lesz. DRUKKOLOK!!!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Nyanita
Ez nagyon jó hír! Gratulálunk! Holapra tuti erősebb lesz a csíkKép DrukkolunkKép

Ezvicc!
Nézd a jó oldalát, ma te tudtad meg először Nyanita kétcsíkos tesztjét!
És köszi a megnyugtatást. Remélem tényleg csak Kristóf-szokás ez a nagy nyugalomKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 




Tényleg tök jó dolgok vannak itt oldalt a 'Formázásban'Kép

[size=-2]Na,jó éjt![/size]

Babus+ Kristóf

Kép
babus2005
 
 

 
 


<font color="ff0000">Örülök, hogy tetszik nektek a színes szöveg.
Tényleg színesebb lett így az oldal.</font>

Babus!
Örülök, hogy sikerült.
Azért tettem szóközöket, mert egyébként nem látszott volna a példa.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
NyanitaKép
naná, hogy a halvány csík is csíkKép!
Nagyon jó hírek, így kedd reggelKép!

NicolKép
veled mi a helyzet?

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!

Várakozó állásponton vagyok holnapig. Holnap veszek tesztet, bár most igazán nem tudom mi zajlik bennem. A barnázgatás reggelre megint megjelent.Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Stella!

Még annyit, hogy a hőm reggel még mindig 37 fok volt.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol!
Ne izgulj, tényleg bármi lehet.
Nézdd csak találtam egy aranyos képet.

Íme a jövő nemzedéke:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Én ez kérem Karácsonyra!
Kép
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Judyt, Viki
Olyan jók ezek a babás képek! Kép

Nyanita
Gratulálok a két csíkhoz, illetve a babához! Igazán szerencsés vagy, hogy 2. hónapban összejött! Sok boldogsáhot! Kép

Nicol
Sokak szerint a barnázgatás nem jelent semmit, illetve lehet terhességnél is. Ráadásul a hőd is fent maradt, nem is értem, hogy bírod hogy csak holnap tesztelsz Kép

Ezvicc
Köszi! Én írtam, hogy olvastam ezt, hogy a ciklus első napját a rendes vérzéstől számítjuk. Azért jó lenne, ha ezt megerősítenék a többiek is. Esetleg próbáld meg ezt megtudni a Babanet Rendelőben. Én legalábbis eddig így számoltam, de nekem a barnázgatás max. fél napig szokott tartani.

Zsófi
Írj, ha nem stimmel!

Egyébként ma megint éppen csak emelkedett a hőm, 36,3-ra. És már a 16. napon vagyok. Mikor lesz már ebből peteérés!?!?!?! Kezd idegesíteni a dolog... Kép Úgy látszik ez a ciklusom nemhogy 30 napos, de akár 34-35 napos is lehet. Na szépen nézünk ki.... Kép

Tündi
Vendég
 


Stella Kép
Szerintem vette a Jézuska a kérésedet Kép
Holnap hány órakor kell szorítani neked?

Tündi
Vendég
 


Judyt!

Tündéri a kép! Le is mentettem magamnak. Kép

Stella!

Én is szeretnék karácsonyra egy ilyen ajándékot!Kép

Tündi30

Nehezen bírom ki holnapig, de addig is olyan jó reménykedni hátha összejött. Bár valami azt súgja nem sikerült. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


TündiKép
Egy cipőben járunk, én is hiába várom a tüszőrepi jeleit!
Mi történik ebben a hónapban a hormonokkal???

Délre megyek a dokihoz, de nem tudom mikor jutok be hozzá. Köszi, hogy gondoltál rám!

Neked két ilyen ajándékot kértem!

Stella

Kép
stella9
 
 


Nicol!
Gondoltam, hogy tetszeni fog.


Aki mikulásra szeretne ajándékot, annak ajánlom ezt a képet.

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!

Most kaptam egy képet e-mailen. Tök édi! Bár a cicát sajnálom.

Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Már nem emlékszem kinek a kedvencei a macik, de ezt a doksit neki küldöm. Tele van édes macikkal.

<!--attachment: macis1-116468.doc*mime_msword.gif*application/msword*127.5*I%3a%5cDokumentumok%5cSajat%5cYou+might+be+best+friends+one+year_%2edoc*macis1%2edoc --><center><pre>
KépI:\Dokumentumok\Sajat\You might be best friends one year_.doc
macis1.doc (127.5 k)</pre></center><!--/attachment-->

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sajnos két részletben kellett küldenem, mert túl nagy volt a mérete.

<!--attachment: macis2-116470.doc*mime_msword.gif*application/msword*273.9*I%3a%5cDokumentumok%5cSajat%5cmacis2%2edoc*macis2%2edoc --><center><pre>
KépI:\Dokumentumok\Sajat\macis2.doc
macis2.doc (273.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judyt
Mikulásra vagy karácsonyra az már nem olyan nagy különbség Kép

Stella
Ez a hónap programhibás Kép Vagy ebben a hidegben még a pete is bent akar maradni a fészkében Kép Köszi hogy nekem 2 babát kértél, ha egy picit is figyel ránk a Jézuska- már pedig figyel -, akkor lesz olyan jó és nekünk adja a legnagyobb ajándékot, amit most adhat! Kép

Nicol
Én vagyok a maci-mániás, nagyon aranyos vagy, hogy eszedbe jutott ez Kép Rettentő édes macik vannak a fájlban Kép Köszönöm szépen! ÉS amig nem tudod biztosan hogy van vagy nincs, addig ne akard elhinni, hogy biztosan nincs! KépRendben?

Babus
Te ma egész nap sóskát pucolsz? Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!!

Köszönöm a drukkokat mindenkinek ilyen tesztet kívánok minnél előbb!Kép

Ma is teszteltem egyet a Clear Bluval és pozitííííív lett! puszi mindenkinek
nyanita
 
 


Sziasztok!
Ezvicc
Pénteken megyek dokihoz, és köszönöm a gratulációt!
Nyanita, Neked is nagy-nagy gratula!!!!!!
mac8
 
 


Nyanita
Nagy-nagy gratulaKépKépKép

Nicol
Megy a drukk holnapraKép

Tündi
Nemrég ébredtem fel, azért nem jelentkeztemKépKristóffal együtt dupla mennyiséget kell aludnunkKép
Aztán kutyusséta és reggelizés volt, és csak most értem ideKép
Most sajnos nincs sóskaKép Ma vadas lesz a menüKép

Én is küldök nektek képet:

Kép


Tündinek pedig ikreket: (vagy három már kicsit sok?Kép)

Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
igen, 3 már kicsit sok, de ezek olyan drágák! Kép Tiszta paradicsomi az életed Kép Baba, kutya, alvás hegyek Kép De jó neked Kép

Nyanita
Gratulálok! Vigyázz magadra! Mikor mész dokihoz és mikor lesz kiskönyved? Kép

Stella
Mi még sóvárgunk egy kicsit és egyenlőre mások örömének örülünk, de ez a kis /red{piros} dobozos RÁD vár! Kép Nézd csak meg, kire is hasonlít? Kép

Tündi
Vendég
 


hát nekem sem akart összejönni ez a szines betű-írás, úgyhogy nem kísérletezek vele Kép
Vendég
 


Tündi30!
A / jelet fordítva kell írni így: (AltGr+Q).

Olyan jó érzés, hogy ennyien drukkoltok nekem. Hazafele megveszem a tesztet és reggel megcsinálom.

Nicol

Kép
nicol
 
 


NyanitaKép!
Nagy nagy gratula a pocaklakóhozKép!

Tündi(30)
Az nem lehet, hogy mi maradunk az örök sóvárgók! Egyszer majd Pécs felé is járnak a gólyákKép!

Mac8Kép
Remélem minden rendben lesz a doki szerint isKép!

BabusKép
Te csinálod a legjobban a sok pihenésselKép!
Kristóf nagyon tud élni: sóska, lencse, vadas...

Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi

Remélem Kristófom is díjazza eztKép Semmi stressz (kivéve a folytonos aggódástKép), csak itthoni kényelem, sok pihenés, nyugalom, mindenre van időm, séta a kutyussal, lightos kis főzőcskézés, takarítás. Egyáltalán nem bántam meg, hogy táppénzre mentem még a legelején. Szerintem ennyi jár a kisbabámnak, na meg nekem is. Igaz, néha (vagy inkább gyakran) kicsit uncsi itthon, de mindegy, Kristófomért teszem. Hogy neki a legjobb legyenKép
Lehet, hogy ezért ilyen nyugis baba?!?

Babusék

Kép
babus2005
 
 


Stella

De pont most költöznek a gólyákKép Gyorsan állítsatok meg egyet Afrikába menetKépKépKépHátha Pécs felett repülnek elKép

Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Ha megtennéd, hogy erre zargatod őket, nagyon hálásak lennénk Stellával és a férjeinkkel együtt Kép Felétek talán most nem olyan sok a dolguk Kép
Ez a gólyás kép megint halálos! Kép

Nicol
Köszi, későn vettem észre Kép

Stella
Bírjátok még a strapát? Kép Hát mit mondjak, nem olyan egyszerű dolog ez, mint ahogy eleinte gondolja az ember Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi

OkéKép A legelső gólyát, aki utamba kerül, elzavarom PécsreKépKépKép
Amúgy én is meglepődtem, tavasszal kétszer is járt felénk gólya, ami egy belvárosi lakótelepen ritkaságba megy, legalábbis én még sose láttam azelőtt errefelé. Mondtam is apucinak, hogy felénk jár a gólya. És májusban tényleg összejött KristófomKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
sajnos nem olyan egyszerű. És ilyenkor tud a legjobban dühíteni egy olyan történet, mikor valakinek csak úgy "becsúszik" a baba.
Itt meg ilyen sokan hónapokon és éveken át küzdünk egy "becsúszásért"!
De bírnunk kell!

BabusKép
nem tudom miért nem tetszik a gólyáknak ez a környék! Én már tavasszal is hajkurásztam őket, de eddig hiába!
Talán nekem is békafarmot kéne telepítenem, mint Ildikónak (=Etyike)Kép!
De most megfogadtam, hogy türelmes leszek, mert ha görcsölök rajta, az senkinek sem jó!

Nyugi, Lányok, eljön mindenkinek az ideje!

Stella

Kép
stella9
 
 


Most hívott a barátom unokatesója Belgiumból, és mit ad Isten, ő terhes és már 4 hónapos. Ő is fiút vár. Ráadásul ők nem is akartak először gyreket, egyet el is vetettett tavasszal. Mi meg akarunk nekünk meg nem jön össze.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Pont erről beszéltem. Nincsenek véletlenek. Hozzájuk nagyon akart menni egy baba, ezért is hiszem, hgy eljön a mi időnk isKép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jó, de a babák mért nem oda akarnak először menni, ahol nagyon várják őket? Kép
A nővéremnek mind a 3 csak úgy becsúszott. Pici sovány csajszi, azt mondták olyan pici a méhe hogy nem fog spontán teherbe esni. Volt durva cisztája is, ezekhez képest mind a 3 spontán fogant. A legnagyobb 16 éves, a legkisebb 7 lesz októberben. Ezek után leköttette magát, mert hogy gyógyszert nem szedhet. Én nem irigylem tőle, pláne a nővéremtől, csak hát akkor nekem mért nem megy úgy mint a karikacsapás!?!?!??! Kép Az idő meg megy...
Na most jól felhúztam magam, bele is temetkezem a táblázataimba...

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Az ilyen "miért"-ekre nincs válasz!

Az én nővéremnek is van három gyereke (6, 5 és 4 évesek). Amikor még nem voltam férjnél több időt töltöttem velük, mint ő, mert szinte sosem volt otthon! Mikor elkezdtük a babaprogramot, többször megfordult a fajamben a kérdés, hogy "miért azok kapják az élet legnagyobb ajándékát, akik nem tudják megbecsülni?", de ez az, amit nem szabad!
Nem a mi dolgunk ezt eldönteni! Ott fenn biztosan jobban tudják a miérteket!
Na, már megint lelkizünk!
Kép

Na húzd fel magad, neked most nyugodtnak kell lenned és megkell vívnod a "háborúdat"!Kép

StellaKép

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Húha, nagyon komoly kérdéseket feszegettek!Kép De, ahogy Stella írta, ezekre a kérdésekre tényleg nincs válasz. Illetve - az én hitem szerint - mindennek oka van, csak éppen nem mindig értjük...

Nicol!
Drukkolok!Kép

Nyanita!
Gratulálok, vigyázz magatokra!

Köszönöm a jókívánságokat, meggyógyultam, optimista vagyok és nagyon igyekszünk!Kép

Timi
szabotimi
 
 


Tündi, Stella!
Sajnos nekem is ilyen gondolataim vannak, de hiába emésztem magam, ez akkor is így van.
Mi csak reménykedhetünk, hogy mi is részesülünk abben a nagy csodában, hogy gyermekünk legyen.

Én is sokszor lelkiztek, de túl kell lépni rajta.
Éppen ezért vagyunk itt egymásnak, hogy segítsünk a nehéz pillanatokban.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


A sógornőm fogigátlót szedett, gondoltak egyet, abbahagyta a gyógyszert, várt 3 hónapot, a köv. hónapban csinált egy tesztet, elment porszívózni, visszament és 2 csíkos lett.
A barátnőm meg kiszámolta mikor van a 15. nap, akkor akcióztak, előtt, utána nem, 10 nap múlva 2 csíkos teszt.

Én meg 3. hónapja Elevitet szedek, 2 naponta akciózunk, az aktuális éjszakákon kispárnával a fenekem alatt alszok, gyertyaállást csinálok, számolom a napokat, figyelem a méhnyaknyákom állagát, stb... És még mindig semmi. Persze ilyenkor arra gondolok, hogy hányan meg évekig csinálják ugyanezt és akkor én maradjak csendben, de azért néha elkenődök.
Bocsi a kitörésemért, de jó, hogy legalább ide leírhatom. Kép

Szilvi
szilvi26
 
 


Tundi30 es Stella,

Kicsit visszafogtam magam a napokban, mert ugy ereztem tullottem a celon az eddigi nagy okfejteseimmel es lelkizeseimmel, de most megis ugy dontottem, hogy ujra jelentkezem.

Szoval szerintem nem szabad ilyeneken gondolkodni, mert csak a sajat lelkunket mergezzuk vele. Sajnos tenyleg kapnak olyan emberek is babakat a sorstol, akik nem erdemlik meg (szerintunk), de annyi igazsagtalansag van ezen a Foldon. Mi majd sokkal jobban ertekeljuk azt a 2 csikot, a budos pelusokrol nem is beszelve...

Turelem, babat terem...

Vanda
vanda72
 
 


Kép
Jól van, no!
Türelmesek vagyunk és mindent megteszünk!
Arra már én is gondotam, hogy mi lenne, ha csak a tüszőrepi napján akcióznánk. De sajna én ezt pontosan nem tudom meghatározni, és nem akarok elvesztegetni egy hónapot!
És a férjemet is sokkal jobban szeretem annál!

Holnap jövök újra, ma már eleget húztam az igát!
mindenkinek jó babásodást Kép

Stella Kép

Kép
stella9
 
 


Tudom, hogy igazatok van, meg minden, de néha tényleg kiborul a bili! Igaziból azért nektek borulok ki, mert a férjemet nem akarom ezzel "terhelni", ő így is mondja hogy "megteszünk mindent, csak nehogy kiboruljak". Ti meg tök jól megvígasztaljátok az embert, most komolyan!

Szilvi
Biztos te is megnyugszol itt Kép

Stella
Az a buksi-simi olyan de olyan jól esett Kép

Vanda
Légyszi ne fog vissza magad jó? Kép Már hiányoltalak Kép

Apropo..... ha már a gyertyaállásnál tartunk: ti mennyi ideig művelitek akció után ezt a tornagyakorlatot? 1/4 óra, fél óra? Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Én akció után közvetlenül kb. 1 percig, aztán 20 perc múlva megint 1 percig, azt olvastam, hogy akkor már folyósabb állagú, aztán kispárnával a fenekem alatt próbálok elaludni.Kép
Ha van valami jó ötletetek írjatok!
szilvi26
 
 


Nem szeretnek undoritonak tunni, de en azt a praktikat hallottam, hogy hatulrol akciozva van a legnagyobb esely a sracoknak a celbaereshez...

En ilyen gyertya-allasos dolgot meg nem probaltam, szerintem eldolnek a rohogestol, annyira viccesnek talalnam a helyzetet...

Tundi, koszi a biztatast, jol esett... Sokszor jutott eszembe a heten, hogy en lehet, hogy nem vagyok teljesen ide valo, mivel nekunk ez az elso probalkozos honapunk es valoszinuleg ezert kozelitem meg a kerdest ennyire lila kodbol...

Vanda
vanda72
 
 


Nálunk ugyanez volt a családban. Egyik unokatesóm abbahagyta a fogigátlót, a következő hónapban végig védekeztek, kivéve egyetlen alkalommal, hát ebből az egy alkalomból született Márk fiúkKép
Nem sokkal ezután a másik unokatestvéremékhez kopogtatptt a gólya, persze teljesen véletlenül, nem számítottak rá. Megszületett a Patrik baba, és rá 2 hónapra(!) megfogant a következő babájuk.
És még megannyi munkatársamnak jött össze véletlenül a baba.
Szóval teljesen megértelek titeket, én is kiakadtam ilyenkor mindig.
És szerintem is nagy igazság van abban, hogy mi -akik megküzdünk a kisbabánkért- jobban megbecsüljük ezt az egészet. Mi szerintem meglátjuk ebben az egészben a csodát, amit mások, esetleg nehezebben vesznek észre.

A gyertyaálláshoz: én akciózás után kb. 15percig gyertyáztam folyamatosan. Nagyon murisak lehettünk, mert amint az akció véget ért, apuci a lábamnál fogva a falhoz húzott, közben pedig dőltünk a röhögéstőlKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Babus
Nektek mennyi idő próbálkozás után sikerült Kristóf?
szilvi26
 
 


Sziasztok!

A feljebb levő topikot látogatom időnként, nem olyan sűrűn. Itt is voltam, de már nagyon régen. Mi február óta próbálkozunk élesben, eddíg semmi. Persze volt több "most biztos sikerült" hónap, de csak a természet játéka volt...
Nekem már van egy 10 éves fiam, aki váratlanul jött, és hamar. Augusztus végén ismerkedtünk, szept. végén voltunk előszőr együtt, okt. végén összeköltöztünk és dec. elején összejött a fiam, csak úgy. Persze semmit sem tettünk sem ellene, semmi különöset érte... Igaz, most sem teszünk semmi különöset érte (2 naponta, gyertyaállás, hőmérőzés, lh tesztek, stb.), csak szeretjük egymást amikor jólesik, ellene meg pláne, mert akarunk babát, mégsem jön. Kép
Ilyen is van...

Nagyon drukkolok mindenkinek!

Kriszta

mohácska
 
 


Szilvi

Tavaly júniusban hagytam abba a fogigátlót. Október végétől próbálkoztunk és idén májusban jött össze KristófunkKépEgy kis gyógyszeres rásegítésselKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!!

köszi, köszi mindenkinek!!!!!!

Csüt vagy péntek megyek dokihoz addig is izgulok hogy minden rendben legyen


Mindenkinek két csíkosat!!!!!!!!!!!!
nyanita
 
 


Kép Jó a téma, végre valakikkel ezt is meg lehet vitatni.... Kép

Szilvi
És a 2x1 perc közötti 20 percben mit csinálsz? Kép Merthogy annyi nem kell neki hogy folyósabb legyen... ugye érted? Kép

Én úgy 15-30 perc közötti időt szoktam eltölteni ebben a pozícióban Kép

Vanda
Az! Annyira vicces Kép De tényleg Kép Én ugyan még nem dőltem el a röhögéstől, mert Babusékhoz hasonlóan rendkívül óvatos mozdulatokkal közreműködik a férjem is a gyertyaállásban Kép Azóta megtanultam majdnem fejtetőn és oldalról nézni a tévét Kép Javaslom, próbáld ki Kép
A hátulról pozícióról azt gondolom, hogy lehet benne valami, de azok a kiskatonák így is úgy is eljutnak a célhoz Kép Na de próbáljál meg ebből a helyzetből gyertyát állni.... persze úgy, hogy aminek bent kell maradni az bent is maradjon Kép Az aztán az igazán vicces! Kép Nekem pl nem sikerült, egyszer megpróbáltam csak úgy, hogy ha majd akció lesz és ilyen helyzetből kell gyertyát állni, akkor hogy lehet Kép Szerintem sehogy Kép Úgyhogy más pozícióban végződik a dolog Kép
És szerintem ebben semmi undorító nincsen Kép
További biztatásban is számíthatsz rám, de nem kell ezt megvárnod Kép
Egyébként nem sokkal járunk előttetek, mi 3. hónapja próbálkozunk.

Timi, Stella
Ti is eláruljátok a műhelytitkotokat? Kép

Babus
Csoda-ügyben tök igazad van, nagyon jól fogalmaztad meg! Kép

Na, lassan én is elpárolgok Kép Holnap "találkozunk"! Szép álmokat, jó éjt mindenkinek!

Tündi
Vendég
 


Tündi
Kispárnával a popsim alatt fekszem.Kép
szilvi26
 
 


Tündi

Te tulajdonképpen meddig dolgozol? Hogy még este 6-kor is írsz?Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?