Új privát üzeneted érkezett!

óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


hazaértünk nagyikhoz. két hét lazaság..igaz nem Hawaiii :wink:

dokimmal beszéltem, következő ciklusban kezdem a clostyt azért ..igy még nagyobb optimizmussal hogy spontán is jók voltunk :lol: :lol:
Vendég
 


BABA
Igen :) nagyon szép poci!
Hogy vagytok? Hogy bírod magad? Gratulálok a kislányhoz! :lol: :lol: Nevetek van már? Na és persze grat a jó eredményekhez!

Kata
Istenem, de szép Lőrinc baba!

Stephie
Szuper méretek! Nagyon ügyik vagytok.

Rólunk dióhéjban annyi, hogy jól vagyunk 2,5-3 hete voltunk kb 1100 gramm körül és még mindig kislány :)
Hoztam képet tegnapról : KW29
Kép

(szóval tuti le vagyok körözve BABA :lol: )

Kép

Kép
princzike
 
 

 
 

Princzike, köszi, jól vagyok/unk. Fanni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Princzike, nem vagy lekörözve.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Princzike, nagyon szép pocak!!!! És már a 30. hét! :shock: Szép súlya van a pici lánynak!! Gyere sűrűbben!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Kata, párod rendbejött?

Fannikám egyre többet és nagyobbakat rúg. :D Már vásárolgattunk neki ruhácskákat, meg néhány dolgot és a Vaterán is lőttünk neki olcsó rucikat. MERT MEGÉRDEMLI!!! :D Imádom!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BABA
Szép név! De jó!
A lekörözést nem rossz értelemben mondtam.... :) Bár nekem nem lesz szerintem hatalmas pocim :)
Annyira jó, hogy már gyűlik a kis kelengye Fanninak :)

Kata
Igyekszem sűrűbben jönni. De lehet csak májustól indul be a sűrűbben jövés, mert meló helyről nem nagyon tudok netezni, otthon meg apa ül állandóan a gépnél. Szinte lehetetlen kitúrni :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, Ti hogy álltok az előkészületekkel?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BABA
Hát van már egy adag babaruha, igaz még ujjatlan-lábatlan body-t venni kell (csak nehéz eset vagyok, mivel a Trimex márka eddig úgy tűnik, hogy a leghasználhatóbb, mert alul 2 patent van, így 1 méretet tudok csalni vele és hát inkább ezeket preferálom), még most április elején festjük ki a szobát, utána meg jönnek bele a bútorok.
Kiságyat kapunk örökbe családon belülről, még jön kölcsönbe babakocsi, viszont pelenkázót venni kell, de ha minden igaz, akkor most találtam egy egész jót, szerintem jó áron.
Nálatok elkészült már a babaszoba?

Kép

Kép
princzike
 
 


Baba, igen köszi a kérdést!!! Még a hüvelykujját nem tudja teljesen behajlítani tenyérbe, de már nem fáj neki és dolgozik is!

Vatera: én is vásároltam nagyon jó dolgokat ott!

Eladom a légzésfigyelőnket esetleg nektek kell, nem használtuk:

http://www.babycontrol.hu/ar.html a 210-es van nekünk

Kép
kata05
 
 


Princzike: hát épp hétvégén csináltunk hatalmas kupit, felforgattuk a lakást. Dolgozószoba félig bezsúfolva a nappaliba, óriási rendetlenség. :lol: Helyet kell csinálni a többi cuccnak, aztán plafont, ajtót festeni. Tapéta marad a régi (spórolunk) és megy rá macs bordűr, amit már megvettünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


imádok itthon lenni,
férjecském már most hiányzik :cry: de Zsiga ma is 12től 15ig aludt Zoával imádják egymást .annak a lánynak olyan világtó kék szemei vannak..beszarás!
tesztem nega lett így tiszta lappal indulunk áprilisban :lol:

Éljen a vásárlás :lol: princzi szép pocak! Kata örülök a javulásnak :lol:
Vendég
 


Boni, szuper szülőknél lenni, én is szeretek. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Húúúú, extra nyűgös napunk volt :? reggel marha sokáig aludt, háromnegyed 10 körül ébredt, aztán már 11 után nyűgös volt, fél 12-kor ciciztünk, hogy alvás, de nem aludt el, csak próbálkozott, egyfolytában helyezkedett rajtam. Aztán betettem a kiságyba, mert van amikor úgy elalszik magában, na most úgy behergelte magát, hogy majd 1 órás bőgés volt, kicsi cicizéssel megszakítva. Aztán betettük autóba, ott alukált, mentünk bőrgyógyászhoz. Remélem most már emúlik ez anyavajás ekcéma. Indulás előtt bőgve nem akartam kanállal basztatani, felvettem tejcsit, azt megitta. Kocsiban fél órát aludt. Hazaértünk 4-re, cciizett, aztán alukált, de háromnegyed óra múlva felkelt, aztán már 6 után nyűgös volt, fél 8-kor tettem le alukálni. Keveset is evett nagyon, most úgy döntöttem, hogy a start tápszert ami még volt kibontom, és azzal adtam oda a gabonapépet, hogy több tápértéke legyen, most sem ette meg az egészet. Szerdán meg akarom nézetni, nem e vashiányos :roll: igaz a humana pépben van vas is

Boni
Hajrá áprilisi babásodás :D

Princike
szép pocak :) nekem semmi bajom a tescos bodykkal se :wink:

Babim
naná hogy megérdemli :D

Kép
gaby25
 
 


Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba
Reggelt neked is :)
akkor ti is szépen haladtok :) Én még vacilálok a bordűron, hogy ilyen legyen... legalább is amintája....
Milyen színű lesz a gyerekszoba? Vagyis hát milyen színű?
Jaj de szuper! Lassan készen lesztek vele.
Mi is egy csomót próbálunk spórolni. Ahogy elnézem a világ összes pénze nem lenne elég....


Boni
Hajrá április! Durkkolok, hogy összejöjjön :)
De jó is a szülőknél lenni!

Gaby
Nekem sincs kifogásom ellene, csak gondoltam ezek praktikusabbak, mert nem egy méretet, hanem 2-őt fog át, így nem kell annyi ruhát venni a gyereknek.
Tudom ez most elég skótul hangzik...
Manónak meg nyugodtabb napokat kívánok. Mitől lehet szegényke ennyire nyűgös?

Kép

Kép
princzike
 
 


princzi ha nem hármat :lol:

Gaby sajnálom nyügi napot
Zsiga is ma felborította Zoé napirendjét most extranyügi a csaje :oops: bezzeg őfelsége aludt mint a tej ma is 12-15ig :lol:

puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Halihó

Gaby: sajnálom az extra nyügi hétfőt. Ma már jobb volt? Miből gondolod, hogy vashiányos Máté???

Boni: nagyon drukkolok áprilisra, sikerülni fog tutira elsőre, nagyon pozitív a hangod is :wink: jól pihend ki magad, aztán mindent bele!!!

Princzike: szép poci!!! Ez a trimax body mennyibe kerül? Te turizni nem szoktál? Én anno onnan szerzetem be a kezdő ruha készletet :-)

Babim: akkor ti is belecsaptatok a lecsóba :lol: Fannibaba biztos érzi mennyire imádjátok már most!!!! :D

Bordűr: anno mivel nem volt valami nagy választék, meg annak is a 90%-a Micimackós (azt nem akartunk), vettünk egy tekercs tapétát, aztán abból csináltunk bordűrt. (Sötétkék alapon foszforeszkáló sárga csillagos)

Na, megyek aludni, Bendi már lassan 2 órája lefeküdt :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Princzike, vajszínű az alaptapéta (sajna dombormintás, olyan fűszálfélékkkel, de egyszínű) és vajszínű alapú a bordűr, macikkal.

Szóval Zsigike uralkodik, ahogy azt egy kisoroszlánnak kell. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


NA voltunk ma tanácsadáson, múlthét hétfő óta kb 20 dekát fogyott :? vizeletvizsgálatra küldte elsőkörben. Érdekes lesz azt a pisizacskót rátenni.

Tegnap nem volt extranyűgös

Szezso
hát a vashiány is okoz fáradékonyságot és étvágytalanságot, azért merült fel bennem, és hát babáknál azért szokott lenni

Kép
gaby25
 
 


[quote="gaby25"]N írta:gaby25A voltunk ma tanácsadáson, múlthét hétfő óta kb 20 dekát fogyott :? vizeletvizsgálatra küldte elsőkörben. Érdekes lesz azt a pisizacskót rátenni.


Sajnálom a fogyást :-( azért fiúknál egyszerűbb a pisizacskót feltenni, mint lányoknál, nem? Vagy tévedek? Még nem is láttam pisizacsit :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Gaby. Pisizacsi szerintem egy rémálom nekem még szinte sosem sikerült vele pisit gyűjteni alapból vagy 5 zacskóval vettem és mindből kijött a fütyi mire lett volna benne valami, sajnálom a fogyást, de lehet csak mostani mérésnél nem volt tele a pocija a múltkor meg esetleg evés után mentetek?!

Boni szurkolok!!!!!!!!

Babim szuper hírek gratulálok szép név! Nekem Fanni ismerősöm mind gyönyörű!

:roll:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


jó reggelt!

nekünk Levi nagyon ügyes volt a pisizacsival, én rögtön ébredés után kivettem a peliből és így az első pisi abba ment.
Eszterrel kellett pisizacsi, na lánytól beszerezni tényleg nem könnyű :)

Baba: Gyönyörű név a Fanni :)

Princzike: de csini hasad van, hogy telik az idő, nemsokára már izgulhatunk értetek is meg Babáért hogy mikor indul be a szülés :)

A mi gyerekcuccaink is nagyrészt angol turisok. Illetve van néhány akciós tesco-s is. Ott azért 750 ft-ért is lehet 3 kis body-t venni.

Boni: hajrá április :)

Ami minket illet, tegnap délután voltunk az aktuális kontrollon, doktornő olyan ügyesen csinálta a fejéből a vérvételt, hogy még fel sem ébredt a gyerek, csak a végén. Erről beszéltem, 2 perc, no kínzás.
De ami még ennél is jobb 9 körül kaptuk a hírt, leállhatunk az ursofalk nevű gyógyszerrel, most már csak vasat, folsavat, meg cebion cseppet kell neki adni, CMV negatív és legközelebb csak 1 hónap múlva megyünk kontrollra :D

Kérdeztem a védőoltásokról, mind a 3-at javasolta
stephie
 
 


Stephie, de jóóó! Hurrá, h nincs cmv!!! Eredményekhez gratula!!!

Baba, Princzi, azért válaszolhattatok volna. Na mindegy, el adom másnak.

Kép
kata05
 
 


Kata, sorry! Azt gondoltam, akkor kell szólni, ha kell....
Köszi, de kapunk kölcsön.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


No problem! :wink:

Kép
kata05
 
 


Haliho
ügyesen felrakta apa a pisizacsit, én sétáltam a gyerekkel mondtam neki psss, meg kinyitottuk a csapot, de csak nem pisilt :lol: aztán óvatosan rátettem a pelust, aztán etetőszékbe leültettem, ivott kis almalevet, meg evett gyümit, utána bekukucskáltam, és volt pisi. Na nem sok lett a zacsiban, de elég volt :P Ma mentünk leletért, dokit hívtam, beolvastam neki, azt mondta rendben van, jó a lelet, de azért menjünk is be jövőhéten. Kis fehérvérsejt volt azért a pisiben, meg fehérje nyomokban, a többi negatív és normál.
Amúgy már jobban eszik :D ma pl evett ebédre spenótot krumplival :P

Stephie
szuper, hogy leálhattok a gyógyszerrel és javulnak az eredmények

Klarissza
azért ennyi különbség nincs attól, hogy tele a poci vagy nincs :roll: meg hát tényleg keveset evett a kis manó
veletek mizú?

Kép
gaby25
 
 


KEllemes nyuszimuszit mindenkinek! csak ennyit tudok bocsi, de nagyon jól érezzük magunkat!!!
Vendég
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk Mindenkinek!!!!

kispiskóta
 
 


Egy tök
Két tök
Öntök! :)

Mátétól nektek lányok! :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk! :lol:


Remélem a héten lesz időm jelentkezni, mert sajnos ezen a héten beteg lett Máté, lassan gyógyulunk, de még a napokban ismét ki kell hívnom a dokinéninket, hogy nézze meg, mert hát nem az igazi.

Kezdem érteni a kis gyerek kis gond, nagyobb gyerek nagyobb gond. Olyan, mintha minél nagyobb lenne annál jobban megviselné a betegség.

:cry:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt!

Remélem, mindenkinek jól telt a húsvét! :D

Máténak köszi a locsolást :lol:

Bendinek fogacskát (is) hozott a Nyuszi, úgyhogy alul van most 3 foga, szerintem készülődik a 4. is, meg felül be van duzzadva és pirosodva az ínye. Néha szenved, vadul rág, és az éjszakáink is nagyon gázak mostanában. Én szoktam bírni, de most már kezdek hulla lenni...

A húsvét mozgalmas volt, mindkét nap mentünk, vendégség, zsongás, az is fárasztó volt.

Hoztam képet, igaz, nem húsvéti: :D

Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Tegnap metünk dokibácsihoz a vizelet lelettel, manó kapaszkodott belém, nem akart lülni a vizsgálóra, nem hogy még le is feküdni. Üvöltött szegénykém :cry: pedig az oltásokat jól tűrte kicsinek mikor le kellett feküdnie. Most benézett a szájába, mert mondtam hátha jön foga, én úgy láttam egy helyen, de ő hátul nézegette, én alsó jobb hármast gyanítom. NA azért csak elküldött vérvételre, mert sápadtka a gyerek, mondtam hogy mindig fehér volt, szomszéd kisfiú mellett látszott igazán még kicsinek is. Na ez apa reszort lesz, én nem bírom a tűt, és együtt sírnék a gyerekkel :cry: aztán jövőhéten lelettel szerdán megyünk a tanácsadásra mérni, hogy visszahízta e a mit lefogyott. Mostanában nincs hőemelkedése, és étvágya is jobb már :P

Szezso
de jó ez a kép, milyen nagyfiú már Bende is :D na akkor nektek is úgy jön mint Máténak, alul négy majd felül négy. Mátét a feldő viselte meg jobban.

Bettike
druszának köszönjük a locsolást :D

Kép
gaby25
 
 


Nemsokára szülinap, még nem tudom mit vegyünk neki, és hogy milyen torta legyen :roll: ötletek jöhetnek :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby: szegény Máté, ahogy egyre nagyobbak lesznek, egyre kevésbé bírják a macerát.
Bendi pl. meg sem mukkant soha, mikor a Viburcol kúpot kapta fogzásra, ráadásul huzamosabb ideig minden este adtam neki, erre egyik este akarok adni neki Nurofen kúpot, ami jóval kisebb is, mint a Viburcol, olyan üvöltés lett belőle, hogy fel kellett adnom :shock: remegett egész testében, még a víz is kiverte

Tényleg Máténak is így jöttek a fogacskák? :D hát remélem a felsők nem viselik meg jobban Bendit, mert akkor még ennél is többször kelünk :roll:

Tortát sütni akarsz? Ajándéknak bébitaxi vagy motor?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Bettike: el is felejtettem, jobbulást Máténak!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Kata, ma voltam a Mensben és azt mondták, hogy a szülést követő 6 hónappal ill. a szoptatás végén szokták visszarendelni a betegeiket.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso
szegény Bende sem bírja akkor jól már a macerát. Máté már attól üvölt, hogy lefektetem a pelenkázóra, van amikor nem is tudom leültetni, mert áll, és nem hajlandó leülni. Főleg ese pancsi után hisztizik, de alapban utálja az egészet. Reggel többnyire játékkal le lehet kötni, de este már tojik a játékra is.
Anyóséktól kap bébitaxit és quadot, motor is kéne? :lol: jobban mondva van náluk egy halom játék, nagykerben előre bevásároltak, de ezeket most biztos odaadják és majd dédi meg más családtag is válogathat mit ad oda belőle :lol: van egy hatalmas dömper autó is :shock: szerintem mi veszünk pancsolót :roll: anyós szerint vegyük azt a kagyló alakút, amit le lehet zárni, és majd homokozónak is jó lesz, de gyerek keresztanyja fából akar venni neki homokozót, és akkor mi vehetnénk apával felfújható medencét nyárra :P
én tortát sütni? :lol: esetleg anyóssal megsüttetni :wink: :lol:

Kép
gaby25
 
 


Szia babim
mizú???? mennyit mocorog már Fanni baba? :D

Kép
gaby25
 
 


Máté hétalvó, általában kb 12 órát alszik, kb 21-9-ig :P ma felébredt fél 8-kor, és nem aludt vissza magától, ciciztünk, és 8 után letettem, és még alszik :shock: este negyed 10-kor tettem le

NA ahogy leírtam, elkezdett nyögdécselni :lol: ébredezik a kis mormota

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekünk csak rossz dolgokat hozott az elmúlt hónap. A március 15. influenzát és tüdőgyulladást, baktérium fertőzést, 8 nap kórházzal, ahonnan hazahoztunk egy rotavírust, így Lali visszakerült még 5 napra. :cry: Tegnap hoztuk haza, remélem, most már nem kell többször visszavinnünk. :cry:
11 kilóra lefogyott, csont és bőr, és lelkileg is nagyon kivan szegény. Egyelőre nem is engedem bölcsibe, megpróbálom itthon felerősíteni kicsit.
A hab az volt a tortán, hogy csak de. 11-től este 8-ig lehettem bent vele, éjszakára nem maradhattam. :cry: Iszonyú volt, mindenkinek, de remélem, túl vagyunk rajta.

Gaby, én Lali első szülinapjára sk tortát csináltam, gyakorlatilag gyümölcsrizs volt torta alakúra megformázva. Tej-, liszt- és tojásmentes volt teljesen.

Kép
szilcsi
 
 


Gaby:sot. Kaja után azonnal jelez is. Most is épp rugdos. Kis Tündérkém!!Imádom!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, köszi az infót!!

Szilcsi, huhhh, még olvasni is rossz volt! Sok-sok simi!!!

Gaby, fürcsi utáni macera nálunk sem jön be, mert ő rögtön-azonnal cicizni akar, mégha előtte evett akkor is. Megszokta, de ő rögtön alszik is utána!

Szezso, Bendi egy tünemény, nagy csibész lesz!

Boniék még Zalában?

Kép
kata05
 
 


sziasztok, itthon de a ritmust még nem tudom felvenni

Szilcsi sajnálom amin átmentetek!ölelés!

fogzáés nálunk is durva sajna.. most megint jönnek alul a fogacskák.

mi első szülinapra túrótortát sütöttünk,kismotort kapott amit csak később használt, meg fakopáncsos tologatós játékot illetve építőkockákat érdemes még a nagyobbakat mint a mega bloks

rólunk Zsiga és Zoé imádta egymást, fiam rendezte a kiscsajt! este fürdetésben is részvett, ha sírt már rohant a szobájukba hogy na és kereste a cumiit ezerrel vagy az iszit.

játékokon nagyokat veszekedtek, egész nap ölelgették egymást és puszilgatta Zsiga Zozánkat!

nekem is jó volt otthon

családilag lementünk nővéremékhez is nagyszombaton. tesóm már a két mankóval közlekedik, nagyon ügyes, lépcsőn is le tud jönni sétálgat. :lol: unokaöcséim is jó nagyot nőttek..szóval jó volt
Vendég
 


bőrgyógyászt hívtam ma, megbeszéltük jövőhéten pár kanál joghurtot próbálhatunk, mit reagál az ekcémája, most gyönyörű már a pofija, nagyon halvány folt van, de szép sima a felülete nem érdes. Erre vártam, most lehet próbálni, mire hogy reagál, és ha nem pirosodik be pl a joghurtra, akkor nem kell megfosztanom tőle :D
jaj már most írtozom a holnap reggeltől, biztos vele együtt fogok bőgni :cry:

Szilcsi
óóó, hát ez nem jó hír, szegénykém, gyors felépülést kivánok lelkileg is, és hízást.
na azt a receptet kérem szépen :P

Babim
jaj de klassz érzés ugye? :D még bennem is él az élmény, aztán már itt van mindjárt 1 éves lesz :P

Kata
jaja, Máté is cicizni akar már, és szegénykémet még akkor kenőcsözzük :? aztán mikor végre cicit kap, akkor elalszik gyorsan
többnyire

Boni
de jóó, hogy így szeretgeti a kicsit, na majd kistesó el lesz kényeztetve :D örülök, hogy tesód már jobban van

Kép
gaby25
 
 


Unokatesók! Kép Kép Kép :lol:
Vendég
 


Sziasztok, Lányok!

Először is gratulálok a gyönyörű babákhoz! Van köztetek, akit már régről ismerek, talán még emlékeztek rám.

Nálunk sajnos még a gólya várat magára.

Talán tudtok segíteni:
- nem szoktam mérni a hőmet, de most pokoli cicifájással közelített piri. Tudom, hogy a napközbeni hő nem jelent sokat, de ha napközben magas, akkor reggel is, ill. fordítva.
Piri előtti délután 37,1 volt (ami nálam egész magasnak számít), azért is néztem meg, mert lázasnak éreztem magam. Aztán reggel 36.3 volt az ébredési hőm (szinte soha nem szokott ennyire lemenni, 36.6 körül szokott lenni). Ekkor már tudtam, hogy jön piri, így is lett, ezért nem mértem tovább reggel, a cicifájás is lassan megszünt.

Viszont tegnap is és ma is 37,1-et mértem napközben, ami piri alatt még nem fordult elő.

Ami furcsa még, hogy egy óriási, kb. negyedtenyérnyi szövet is távozott. Bocsi :oops:

A múlt hónapban 4 napot késett, tehát elképzelhető, hogy pé. nélküli ciklus volt és így érthető is lehetne a szövet. Erre tippelnék.
De miért nem esik le a hőm, ill. miért ment vissza?

Bármiféle ötletetek van, megköszönném!
Hú! Hát ez jó hosszú lett.... Bocsi! :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.09 15:05-kor.
Vendég
 


Kata, szívesen.

Boni, végre itthon!!

Gaby: aranyos vagy!

Szilcsi: remélem, jobb időszak jön már nektek is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


hahóóó!!!!!!!!!

Kép

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?